24 Zwaluwen vol strijdlust, maar zonder punten 'Christus ging naast de schaker zitten en huilde mee' Van der Wilde-broers schieten Deltasport naar winst in derby Voetbalthriller op Thurlede tussen PPSC en Vitesse Delft eindigt onbeslist Zevenklapper Smallegange HVO dreigt weg te zakken ODO op de drempel van de overgangsklasse Schotvaardigheid DRGS hapert tegen Perkouw Maasdijk drukt HBSS dieper in problemen Hoekers dicht hij titel Hoogvliet „Zo'n eindstand kun je niet verzinnensprak WK- trainer Gerard Heijdra nog vol verbazing nadat zijn ploeg Rijn mond Hoogvliet Sport met niet minder dan 3-11 de oren bad ge wassen. „Een krankzinnige uit slag van een wedstrijd waarin de scheidsrechter uitblonk door zijn consequente optreden. Vanaf het begin beschermde hij mijn spe lers tegen een ploeg die letterlijk vocht voor zijn laatste kans." Het in de tweede klasse D laagge- noteerde Rijnmond kwam al snel op een 1-0 voorsprong. Het als al tijd volop op de aanval spelende VVK schrok niet en trok onver vaard richting vijandelijk doel „Ik heb natuurlijk geen ploeg," stelde Gerard Heijdra ten over vloede, „die het van verdedigen moet hebben. Met Jimmy van Oudheusden, Robin Voets en Ro bin Smallegange zo ver mogelijk naar voren geschoven, konden de doelpunten niet uitblijven. Hoe wel ze er alles aan deden Robin uit te schakelen, dat stond in het programmablad al aangekondigd, wist hij toch voor 1-1 te zorgen." Opnieuw Smallegange en Jimmy van Oudheusden zorgden voor de 1-3 ruststand WK liep vervolgens naar 1-5 uit en zag Rijnrrtond door 'slechte momenten' op 3-5 komen. Toen de thuisploeg door twee rode kaarten en een blessure met acht man verder moest, kon WK prijs schieten. Robin Smallegange (7), Jimmy van Oudheusden (2), Ro bin Voets en Ron Huisman ver zorgden de monsterscore. Voorschoten Na de 2-0 neder laag tegen Pee Haag ging HVO deze week opnieuw onderuit. Voorschoten was de nummer twee uit 2C met 3-1 de baas. Een dip willen de Vlaardingers het nog niet noemen. De club wijtte de nederlaag aan blessures (2) en geschorsten (3). Daardoor moest een aantal mannen uit het tweede meedoen. Erik Plank was een van hen. Hij bracht HVO in de eerste helft aan de leiding. Na rust ver- gaten de bezoekers door te druk ken en kregen ze met drie tegen- goals de rekening gepresenteerd. Volgende week kan HVO zich te gen koploper JAC revancheren. Maasland De slingers worden door de ODO-aanhangers al stie kem uit de kast gehaald. Met nog slechts twee wedstrijden te gaan staan de korfballers van ODO één punt los van concurrent ADO. Zelf won ODO vrij gemakkelijk met 23-14 van Tilburg en tot ie ders verbazing kwam ADO tegen degradatiekandidaat DKC niet verder dan een gelijkspel „Het ziet er heel mooi uit," kon ODO'er Lennard van der Vaart zijn vreug de nauwelijks onderdrukken. Het in eigen huis optredende ODO had nog een appeltje te schillen met Tilburg. Het waren .uitgerekend de Brabantse gasten die ODO de eerste nederlaag van het zaalseizoen toebrachten. „In -de uitwedstrijd," herinnerde Len nard van der Vaart zich maar al te goed, „ging alles fout wat er maar fout kon gaan. In eigen hal is Til burg heel erg moeilijk te kloppen, ADO verloor daar kortgeleden niet voor niets." ODO-coach Wïm van Renesse van Duyvenbode had zich voorgeno men zich niet opnieuw te laten terrassen door Tilburg en had zijn pupillen degelijk geïnstru eerd. „Tilburg verdedigt erg ver voor," legde Van der Vaart, bezig aan zijn derde seizoen bij ODO, uit, „Tilburg zit dicht op je huid en daarom was het zaak voor ons de ruimte achter de korf zoeken om zo goede mogelijkheden te krijgen op de doorloper." ODO speelde tactisch ïjzersterk en liep in 'no time' uit naar 7-1. Zowel verdedigend als aanval lend lieten de Maaslandse korf ballers zien dat het de beste van de eerste klasse is en terecht aan spraak maakt op promotie. Pas in de tweede h elft mocht Tilburg iets terug doen zonder ooit maar in de buurt te komen van de thuis ploeg. Het gehele team presteerde naar behoren en elke speler liet wel een keertje de bal door de korf glijden. Topscorer van ODO was Lennard van der Vaart met acht rake schoten. Ook Jacco Glerum, die zes treffers liet aantekenen, en Arlette Huisman met drie doel punten waren lekker op schot. „Een minuut voor rijd," aldus Van der Vaart, „gaf de speaker de eindstand van ADO door en ging iedereen uit zijn dak. We moeten nu nog in Delft tegen DKC spelen en dan thuis tegen Regenboog. Het moet echt kunnen, we zijn er zo op gebrand." Door Bart Boerop Vlaardingen De schoenen gingen door de kleedruimte. Gevloek, gescheld, getier. Gevochten als leeuwen hadden de voetballers van Zwaluwen en weer stonden ze na afloop met lege handen. De derby in de eerste klasse tegen Del tasport eindigde in 1-2. Deltasport-trainer Ton Pattinama had een gelukkige hand in zijn wissels. Negen minuten voor tijd bracht hij Brian van der Wilde in het veld die bij ongeveer zijn eerste balcontact de winnende treffer achter To bias Duifhuizen schoot. In de gang naar de kleedkamers stond Zwaluwen-oefenmeester Ron van de Berg sip naar de fees tende Deltasporters te kijken. Hij had zo graag een punt overgehou den aan het duel. „Niet omdat dat ene puntje ons veel zou helpen op de ranglijst, maar het was psycho logisch heel belangrijk met het oog op de wedstrijd volgende week tegen het ook laag op de ranglijst staande Excelsior Per nis." Inzet Op basis van inzet had de Vlaar- dingse thuisploeg ook een gelijk spel verdiend. Vol overgave stort te de zwart-witte formatie zich in de strijd. Op het randje en als het even kon_ erover. Deltasport liet zich er enigszins door van de wijs brengen. De ploeg van Pattinama heeft na de winterstop nog geen wedstrijd verloren en dacht na de vroege 0-1 door Jamo van der Wil de gemakkelijk voetballend de punten te kunnen pakken. Mooi niet. Met het nodige duw- en trek- werk werd het spel van Deltasport ontregeld. „Het enige wat telt zijn de drie punten die we gepakt hebben," vond Ton Pattinama. „Wij hebben vandaag ons spelletje niet kun nen spelen. Met dank aan Zwalu wen dat ons de gelegenheid niet gaf. Ik heb piet genoten, want we willen het liefst mooi voetbal la ten zien en dat zat er niet in. Zo'n derby win je op inzet, hardheid en beleving en dat was bij ons onvol doende, maar toch pakken we de punten. Dat is het geluk dat we nu hebben en dat ons aan het begin van de competitie ontbrak. De balcirculatie had veel hoger ge moeten. Dan had Zwaluwen de kans niet gekregen ons zo hard aan te pakken." Verbeten duels Toonbeeld van de het messcherpe Zwaluwse spel was rechtsback René van Son die verbeten duels uitvocht met Achmed Bouchrit. Slidings en tackles werden over en weer uitgedeeld en uitgevoerd. Ook als de bal niet in de buurt was, hadden de twee het regelma tig aan de stok. De jonge verdedi ger kreeg steeds meer de over hand en boekte een persoonlijke triomf toen Pattinama Bouchrtit in de tweede helft verving. Maar zo'n triomf levert geen punten op. Vroeg in de tweede helft mikte Ar jan van den Bos een vrije trap van een meter of zeventien door de uitelkaar vallende Deltasport- muur achter doelman Teixeira. Brian van der Wilde nam sportie ve revanche op zijn trainer. On danks zijn scorerid vermogen (als invaller had hij er ook al twee ge maakt tegen Excelsior Pernis) zit hij nog steeds op de bank. Pattina ma: „Het is rot voor hem, maar ik blijf vasthouden aan een bepaald team en daarin krijgt Bartho Wes- terdijk nog altijd de voorkeur. Zwaluwen krijgt het zwaar in het resterende competitieprogram ma. De ploeg is naar de laatste po sitie gezakt Ron van de Berg weet dat drie punten onontbeerlijk zijn in het treffen volgende week te gen Excelsior Pernis. Van de Berg wist dat ook een paar weken gele den toen de Vlaardingers tegen mede-degradatiekandidaat DO- TO speelden en verloren. Zwaluwen-DeHaspcrt 1-2 (0-1). 13 Jamo van der Wilde 0-1,49 Arjan van den Bos.SZ Bnan van der Wilde 1-2 BU*cnderheden; Scheidsrechter H.J Schaafsma gaf Maico van Dijk en René van Son van de thuis ploeg een gele kaart. Bij Deltasport ging Jouad Fertoute op de bon. Zwaluwen: Duifhuizen, Van Son, Van Dijk, Van den Bos, Van Bommel (B3 Kok), Van der Berg. Celdof. Van der Lee, De Jager, Banffer, De Kneger (61. Bolland). Del tasportTeixeira, Van de Leer, Louben- apessy. Buys, Truptac, Jamo van der Wil- de, Bouchrit <69 Zeebregts), Van Oostrom, Westerdijk (81. Bnan van der Wilde), Van der Meulen, Fertoute Door Bart Boerop Vlaardingen „Een slechte stel ling is niet erg, als je maar niet verliest" Wijze raad van schaker Hans Bouwmeester op het eerste EBB Mainport Rotterdam Schaakfestival. In acht gemeen ten speelden bekende schakers zaterdag 's ochtends een simul taan tegen twintig tegenstanders. Later op de dag werd de celebrity de aanvoerder van de twintig spe lers die het dan tegen de zeven an dere gemeenten opnamen. Zo speelde Jan Timman in Spijkenis- se, Friso Nijboer in Maassluis en Hans Bouwmeester in Vlaardin gen. De internationaal schaak meester hield voorafgaande aan de simultaan in het stadhuis van Vlaardingen een korte inleiding. Hij legde uit hoe sommige hope loos uitziende stellingen in winst konden worden omgezet. Bouw meester wilde zijn team vast voor bereiden op de mogelijke slach ting die het later in het snel- schaaktoemooi te wachten stond. „Ik ben bijna zeventig en straks moet ik tegen die jonge, fanatie ke, goed getrainde Nederlandse toppers," dekte hij zich in. Bouwmeester vertelde smakelij ke anekdotes overeen valsspelen- de schaker en over het vreselijke gevoel van verliezen. Hij deed dat aan de hand van een 'bijbelse ver telling' over Christus die eerst een man tegenkomt die huilend ver telt dat zijn zaak over de kop is en vervolgens een man die huilend vertelt dat hij zijn vrouw en kin deren kwijt is. Christus geeft bei- Hans Bouw denkt na over de volgende zet tegen de Jongste deel nemer aan de slmurtaan. Foto Peter Molken ff- de mannen hoop, maar wanneer hij een schaker ontmoet die snik kend zegt dat hij net heeft verlo ren, gaat Christus naast de man zitten en huilt hij mee. Huilen deed Gerrit Don niet, maar hij was wel de eerste scha ker die op moest geven in de si multaan. „Ik kreeg een 'goed ad vies' van Jan van Elburg, de voor zitter van schaakvereniging Chess. Toen ik dat opvolgde, kon ik een zet later meteen opgeven verdedigde hij zich. Erik Both was als tweede klaar, maar hij had de schaakmeester wel verslagen. Zo raar was dat niet, want Both was na Bouwmeester de beste schaker in het stadhuis. Anderen ploeter den voort, al blij ais Bouwmeester enige tijd peinzend voor hun bord bleef staan. Ondanks zijn leeftijd, had hij de twintig borden feilloos in zjjn hoofd. Toen een van de Door Fred Louter Schiedam PPSC heeft afgelo pen zaterdag de kans laten liggen om koploper Vitesse Delft voor het eerst dit seizoen daadwerke lijk beentje te lichten. De ploeg van Ron de Bruijn kon tot drie maal toe een verkregen voor sprong niet vasthouden. Het duel eindigde in 4-4, een uitslag waar beide ploegen na afloop vrede mee hadden. Vitesse Delft, tot zaterdag met slechts een gelijkspel nog steeds ongeslagen in de derde klasse B, 2ag de aanval van PPSC op de koppositie afgeslagen worden. De Schiedammers hoefden om dat feit niet lang te treuren. Voor dat iedereen in de kleedkamer zat, gonsde het al van de geruch ten dat Naaldwijk -de enig over gebleven concurrent in de strijd om de tweede periodetitel- met maar liefst 5-1 onderuit was ge gaan bij SEV. De geruchten ble ken nu eens op waarheid geba seerd, en dat verleidde Ron de Bruijn tot de enigszins voorbari ge uitspraak dat wat het de twee de periode betreft 'allemaal wel goed zit'. Een simpel rekensommetje im mers leert dat 'FF in de nog elf uitstaande minuten van het des tijds gestaakte duel tegen Naald wijk, met twee goals verschil mag verliezen. Een onmogelykeopga- ve voor de Westlander, zo lijkt het Toch is een dergelijke stunt te gen PPSC zeker niet onmogelijk. -Dat bewezen de Schiedammers zaterdag. Door een treffer van Edwin Ibrisimovic (assist Bouaouzan) leidde de Thurlede- ploeg al na acht minuten met 1-0. Lang kon er echter niet worden nagenoten van de bliksemstart, want Vitesse Delft had de achter stand binnen tien minuten al weer omgebogen in een 2-1 voor sprong. Bij de eerste tegentreffer ging doelman Dennis Zwaan ze ker niet vrijuit. Hij verzuimde de bal weg te stompen voordat Peter Huisman de bal binnen kon kop pen. Vier minuten later was het diezelfde Huisman die met een geplaatste kopbal Zwaan kans loos liet: 1-2. Ook PPSC herstelde zich binnen een paar minuten van de domper. Het was Ahmed Bouaouzazi die voor de tweede maal zijn directe tegenstander zijn hielen liet zien, en de bal op een presenteerblaad je legde voor Mischa Keemink. De aanvaller had geen moeite om binnen te tikken: 2-2 na amper 20 minuten voetbaL Bouaouzan bleef ook daarna de gevaarlijkste aanvaller aan Schiedamse kant. Door zijn op portunistische spel is de kleine Marokkaan een plaag voor elke verdediger. Wachtte hjj in de 25e minuut op twee meter van het doel nog te lang met schieten, een paar minuten later was het wel 'bingo' voor Bouaouzan, al had hij daar de hulp van een Vï- tesse-verdediger voor nodig. De scherpe voorzet kon niet anders dan zelf binnengetikt worden doorKinoNghollo. Ook na de rust werd er door beide ploegen driftig op los gescoord. Voordat de klok een rondgang had gemaakt, lag de bal al achter PP-doelman Dennis Zwaan. Vijf minuten later mochten de Schie dammers niet klagen dat scheidsrechter Gootjes het vlag- signaal van zijn-assistent voor buitenspel honoreerde, anders had de ploeg voor de tweede maal in een wedstrijd binnen vijf mi nuten een voorsprong uit handen gegeven. Twee benutte strafschoppen voor beide ploegen (van PPSC door Ibrisimovic) bepaalden de eind stand uiteindelijk op 4-4, een uit slag waar trainer Ron de Bruijn niet echt raad mee wist.Jn prin cipe hadden we moeten winnen om nog in aanmerking te komen voor een eventueel kampioen schap. Nu blijft het gat tien pun ten en dat met nog acht wedstrij den te gaan. Dat lijkt met iets te veel van het goede. Al moet ik zeggen dat een gelijkspel de ver houdingen vandaag goed heeft weergegeven. En zeker het gege ven dat Naaldwijk vandaag met 5-1 verliest, maakt dat ik achteraf met veel voldoening kan terug kijken op deze speelronde. Die periodetitel kan ons nu vrijwel Dat iedereen het daar mee eens was, bleek wel uit het feit dat om klokslag vijf uur de drive-inn dis co de kantine werd binnengere den. PPSC-Vitesse DeJft 44(3-2). 8. Edwin Ibri- sïmovic 1-Ü, 13. en 17. Peter Huisman M «i 1-2,20. Mischa Keemink 2-2,29. Khno Nghollo 3-2 (e.d), 46. Michael Righarts 3-3, 55. Ibrisimovic 4-3,65. Romano Moüis 4-4. Bijzonderheden: Scheidsrechter Gootjes uit Maaslandgaf geel aan Ahmed Bouaou zan van PPSC. en aan Aldg Carta van Vi tesse Delft. PPSC: Zwaan, Hagestein, Van der Lee, Vermeulen, Boogaard (75. Boogaard), Meyboom, Van Harmeien, Van Lelieveld, Bouaouzan, Keemink, Ibrisimovic. Vitesse Delft: Schoolenberg, Nghollo, t Hart, Van der Helm, Carta, Huisman, Ver- hoeff, Van der Wal (46. Zandbergen)Rig- harts, Yeng Tung, Mollis. Zwaluwen verdediger René van Son (rechts) en Achmed Bou chrit hadden het regelma tig aan de stok. De Jon ge Van Son won de mees te duels. maar Del tasport pakte met een 1-2 zege de pun ten. Foto Peter schakers (per ongeluk?) twee zet ten had gedaan in plaats van één, wees hij zijn tegenstander te recht. Bouwmeester wist uitein delijk veertien tegenstanders van het bord te spelen. Twee keer werd hij verslagen en vier keer moest hij remise accepteren. Door Richard van 't Zelfde SchiedamZes wedstrijden op rij vist DRGS te win nen. Daarin scoorden de mannen van trainer Mario Krabbendam 36 keer. De verwachtingen voor de wedstrijd tegen Perkouw waren dan ook hoogge spannen. maar de Schiedammers stelden teleur. Slechts één keer wist de thuisploeg te scoren. Het duel in de vijfde klasse E eindigde zaterdag teleur stellend in 1-1. „Wij hebben ons uit ons spel laten ha len doordat we ons ergerden aan de tegenstander en de scheidsrechter," was de verklaring van Krabben- iam over het gebrek aan productiviteit. Bij een 1-0 voorsprong floot arbiter Slootweg tot tweemaal toe ten onrechte voor buitenspel. Beide malen stond een Schiedammer m nante scoringspo- sitie. Als DRGS het hoofd koel had gehouden, had zij makkelijk met grote cijfers de overwinning naar zich toe kunnen trekken. De thuisclub begon zich echter, ondanks de voorsprong, in kleine overtredingen te verliezen. Vooral de gebroeders Schoenmakers be- gmgenregelmatig onnodige overtredingen. Omheining Zo schopte Steven aan het eind van de eerste helft Mark Bemper onderuit. In het opstootje dat daardoor ontstond, smeet de te hulp geschoten Michel Schoen makers dezelfde Bemper tegen de omheining. Reeds in de zesde minuut kwam DRGS op een 1-0 voorsprong door Raymond Heydra, die de bal na een voorzet van ploeggenoot Marco van der Kleij, met een halve voiley in hel garen schoot. DRGS bleef na de 1-0 de aanval zoeken en creëerde daardoor meer dan voldoende kansen, maar de Schiedammers wis ten deze niet te benutten. Aan het begin van het tweede bedrijf wist Raymond Oosterveer goed door te zetten, maar hfl faalde oog in oog met de keeper. Amper twee minuten later schoot Marco Schoenma kers hard naast. Perkouw strafte een half uur voor tijd de laksheid in de Schiedamse afwerking af door uit een vrije trap 1-1 te maken. Keerpunt De gelijkmaker betekende een keerpunt in de wed strijd. In plaats van zich op het spel te concentreren leek iedere DRGS speler zich meer op zijn tegenstan der te richten dan op het produceren van de winnen de treffer. Om de haveklap moest er een Perkouwer opgelapt worden. Ondanks de overvloedige aandacht voor de ledematen van de tegenstander creeerde DRGS nog een paar aardige mogelijkheden. Zo schoot invaller Rob Sebel zo hard op doel dat de keeper neerging en verzorging nodig had. Toch wist DRGS niet meer tot scoren te komen en werd de wed strijd nog flink ontsierd door grof spel. Zo was er een zo'n harde overtreding van Marco Schoenmakers op zijn tegenstander dat Perkouwer Mark Bemper zich afvroeg of 'dit nog wel voetbal was.' Even later mocht Schoenmakers na een rode kaart voortijdig de dou che opzoeken. In een opstootje gaven zowel Schoen makers als Ton Treure elkaar een klap en moesten zij beiden vertrekken. DRGS - Perkouw 1-1 (1-6). 6 Raymond Heijdra 14), 60. Martel But ter 1-1. Bljxonderheden: Scheidsrechter H Slootweg bad het druk Hy gaf geel aan de DRGS'eis Raymond Heydra. Raymond Ooster veer en Steven Schoenmakers en aan Marcel Butter en Raymond Nobel van Perkouw, Michel Schoenmakers (DRGS) enTon Treure (Perkouw) kregen een rode kaart DRGS: Van der Sluis, Oosterveer (79. Tims), Meyer, Bom (65 Jung) Van der Kley, Grant, Van Gerven (68 Sebel), Michel Schoenma kers, Bakker, Steven Schoenmakers, Heydra Perkouw: Berkouwer, Both, Butter, Bekker, Bemper, Dokters van Leeuwen, Buran, Nobel, Post, Trcure.Zorke Voetbalovérzicht derde klasse Maasdijk-HBSS 2-0 (0-0). HBSS'er Arjan Gyze be wees in het duel zijn ploeg zeker geen dienst, toen hij na zijn tweede gele kaart een minuut voor rust, voor tijdig het veld verliet. HBSS had voor die kaart nog stand kunnen houden, maar in het tweede bedrijf was het gedaan met de Schiedamse weerstand. Ver der waren Sander van Tilborg, Jakko van Tilborg en Rob van Vliet goed voor geel. De Schiedammers staan onderin het 'rechterrijtje' in 3B, Linschoten-CION 0-1 (0-0). Jn het duel tegen Lin- schoten wist CION uit de punten te pakken. Na een een moeizame eerste helft kwamen de Vlaardingers door een doelpunt van Marcel Zeebregts op voor sprong. „Ik heb tegen de jongens in de rust gezegd dat ze meer van het eigen doel af moesten gaan spe len en dat pakte goed uit," was trainer Arwin Ver- burgh tevreden met de winst. CION-keeper Eric Faassen redde uiteindelijk de punten door een vrije trap uit het doel te stompen. Pieter Broere en Zek Baltaki zagen voor CION een gele kaart. Vierde Rlasse Hoekse Boys-RVC/Rijswijk 5-1. Hoekse Boys zette een goede stap op weg naar de titel in de vierde klas se B door concurrent RVC Rijswijk met 5-1 te klop pen. „RVC heeft nu twee wedstrijden minder ge speeld dan wij en een achterstand van acht punten. Te Werve en HPSV hebben zeven verliespunten meer dan wij. Daarom was de ze wedstrijd cruciaal. RVC moest tenslotte eerst nog winnen", aldus trai ner Louis Knipseheer die uitgebreid feestvierde in de Hoekse kantine. Bij de thuisclub was Barry Knip seheer de grote man met drie treffers. Verder waren Vincent van Antwerpen en René Boers trefzeker. GTB-CVC Reeuwijk 1-2 (0-1). GTB, aantredend met drie geblesseerde spelers (Benito de Lange, Eugene Verhaal en Arvid Fjerdiengdy), stelde uitermate te leur tegen het bezoekende Reeuwijk. Een slappe eer ste helft leverde een 0-1 achterstand en een afge keurd doelpunt van Danny Trouwborst op. Ondanks de gelijkmaker van Bud Lomans ging de winst vlak voor tijd naar Reeuwijk. „GTB heeft," aldus trainer Hans Hoogendoom, „een veel te smalle selectie." PKC'85*DV0'32 4-2 (3-1). Rode lantaarndrager DVO'32 in 4D speelde een slechteeerste helft waarin de 0-1 van Yuksel Telli al snel teniet werd gedaan door de thuisploeg. Na rust speelde DVO'32 volgens trainer René Oomen 'echt voetbal' dat niet werd be loond. Ron van den Berg miste een strafschop, Mi chel Sas schoot op de onderkant van de lat alvorens Telli voorde aansluiting zorgde. Een slotoffensief le verde wel kansen op, maar PKC'85 juichte het laatst. Gouda-TSB 2-1 (2-0). Het veldspel van TSB was goed verzorgd, de afwerking liet daarentegen te wensen over. Gouda had aanmerkelijk minder kansen nodig om tot scoren te komen. In een tijdsbestek van drie minuten nam Gouda mie Is een strafschop en een 'normaal' doelpunt een 2-0 voorsprong. Het sterk drukkende TSB kwam vervolgens niet verder dan een tegendoelpunt van Tom Glimmerveen De TS- B'ers Bob Brussen, Arjan Droppert en Tom Glim merveen kregen een gele kaart.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 6