9 7 'Blij dat ik weer in de regen zit' Wat is de afmeting van de verplichte scheenbeschermer? Bologna met één been in halve finale Jacques Polak weer in basis Ursus stuurt Van der Nol weg Van Bommel: AjaxofPSV? Willem II: Boeve komt, Hiele gaat Dokter fulltime in dienst voor vrouwenelftal Deelbelang Ajax Belgische club Recordhouder Ravelii stopt Rob Jacobs terug uit de zandbak van Saoedi-Arabië: 'Het was welletjes' Bontjassen en bordelen voor arbiters bij Bordeaux Real Madrid laakt handelwijze Hiddink KNVB kwam terug op toezegging duel in Breda Beloond voor moed en toewijding Se» - tweetje Rotterdams Dagblad Woensdag 3 maart 1999 Rotterdam Jacques Polak keert terug van een schorsing en maakt vanavond (20.00 uur) zijn rentree in de basis van Excelsior, dat Vo- lendam bezoekt. Marvin Bruns- wijk, die sterk tegen Go Ahead Eagles presteerde, moet daarom op de bank plaatsnemen. Aan voerder Miehiel Sol is ook inzet baar. De enkelblessure die de ver dediger zondag opliep valt mee. Opponent Volendam, dat de ge schorste Marco Boogers moet missen, is met FC Den Bosch de belangrijkste gegadigde voor de derde perjodetitel. „Het is in elk geval een ander elftal, dat een an der systeem speelt dan het Volen dam dat we aan het begin van de competitie met 3-1 klopten," al dus trainer Adrie Koster, RotterdamDe Schiedamse voet balvereniging Ursus heeft trainer Jaap van der Nol op non-actief ge steld, Bestuur en oefenmeester van de nummer laatst uit de vier de klasse G zaten niet meer op één lijn. Voorzitter Berry Antonis- sen uitte onlangs kritiek op het functioneren van de trainer. Van der Nol reageerde daar gisteren in deze krant op door bekend te ma ken de club aan het einde van dit seizoen te verlaten. De oefen- meester vindt de bemoeienissen van de voorzitter ongepast. Het bestuur besloot daarop de trainer direct de laan uit te sturen. Van der Nol was bezig aan zyn eerste competitie bij Ursus. Sittard Ajax en PSV hebben zich beide officieel bij Fortuna Sittard gemeld om Mark van Bommel aan het einde van dit sei zoen over te nemen. Fortuna Sittard heeft het dit sei zoen aflopende contract van Van Bommel eerder opengebroken en met vijf jaar verlengd. In de ver bintenis is een clausule opgeno men dat de middenvelder bij posi tieverbetering weg mag. De bijna 22-jarige Van Bommel speelt sinds 1992 bij Fortuna Sittard. Hij maakt deel uit aan de selectie van het olympisch elftal. Tilburg Willem II neemt Peter Boeve met ingang komend sei zoen op in de technische staf. De oud-trainer van RKC heeft bij de Tilburgse club een contract voor twee jaar getekend. Zijn kernta ken zullen bestaan uit het trainen en coachen van de tweede selec tie, het verzorgen van de keepers- training en hel assisteren bij de eerste selectie. Ook wordt hij in gezet voor scouting en analyses. Joop Hiele, de huidige keepers- trainer, gaat Willem II verlaten. De oud-doelman van Feyenoord, SW en SW/Dordrecht'90 heeft meerdere werkgevers en is als parttimer in dienst in Tilburg. Hij wil zich in de toekomst concentre ren op één werkgever. Zeist De KNVB heeft Ruud Dokter benoemd als bondscoach van de vrouwen en meisjes. De 43-jarige Dokter gaat fulltime op treden als coach van het Neder lands elftal en het team onder de achttien jaar. Daarnaast gaat hij het jeugdplan voor meisjes in de districten inhoudelijk aansturen. Dokter was reeds sinds 1995 bij de KNVB in dienst als bondscoach van het vrouwenelftal. Hij had voorts de verantwoording over de nationale jeugdselecties onder de 14,15 en 16 jaar. Amsterdam Ajax neemt een be lang van dertig procent in de Bel gische fusieclub Germinal Beer schot. Beide clubs hebben daar over overeenstemming bereikt. Ajax zal zich vooral richten op de begeleiding en ontwikkeling van de jeugdopleiding van de Ant werpseclub. Stockholm Doelman Thomas Ravelii (39) beëindigt zijn carri ère. De Zweed, wereldrecordhou der met 143 interlands, is 22 jaar ais profvoetballer actief geweest. Rotterdam Ook de amateurvoetballer moet er aan geloven. In navolging van de al een paar jaar geldende regel in het be taald voetbal moet ook de recreant ver plicht scheenbeschermers gaan dragen, zo heeft de KNVB besloten. Alleen is de grote vraag: hoe groot moeten de dingen zijn? Volgens René Temmink, scheidsrechter betaald voetbal, zijn de eisen echter niet strikt geformuleerd. Wat te doen bijvoor beeld als een speler met twee bierviltjes achter de kousen het veld in wil? „Door een gebrek aan strikte regelgeving bij de bonden, kunnen arbiters hier weinig aan doen," erkent Temmink. Ger Stolk, KNVB-voorlichter, haalt de schouders op. „Ik zou niet kunnen zeggen waaraan een scheenbeschermer moet vol doen." Hans Kraay jr. lacht Hij zocht het op in de reglementen toen het dragen van scheenbeschermers in het betaald voetbal verplicht werd gesteld. „Ik merkte dat er wel bepalingen waren over materiaal, maar over het formaat werd niets gemeld. Toen heb ik van dat materiaal iets geknipt ter grootte van een postzegel. Dat was mijn scheenbeschermer." „Het verplicht dragen van scheenbescher mers vind ik kolder. Het is te vergelijken met het dragen van autogordels. Ik zit nu in de auto en draag 2e niet. Wat heeft het voorzin? Preventie van blessures? Ik moet toch zelf weten of ik dat risico aanga? Een ander doe ik er geen kwaad mee als ik ze niet draag," beweert hij. Stolk kan slechts constateren dat voor de scheidsrechter de taak is weggelegd toe te zien op de naleving van de voorschriften. Komend seizoen zullen er nog geen sanc ties worden genomen als mensen nog geen scheenbeschermers dragen, maar ik kan me voorstellen dat iemand het seizoen daarna zonder scheenbeschermers niet mag spelen." Regelgeving Gerard van Rijk, voorzitter van het district West IV, vindt dat de bond wel met regel geving over het formaat moet komen. .An ders heeft het verplicht stellen weinig zin," meent de oud-seheidsrechter. „Van mij mag de scheenbeschermer - ik droeg ze als speler altijd - in de reglementen nauw keuriger worden omschreven. Het idee vind ik prima. Op die manier doe je als bond aan preventie. Iedereen wil 's maan dags toch weer werken? Daarom mag je ie mand test in bescherming nemen." Ben van Drunen, bijna twintig jaar selec tiespeler bij DRL, Barendrecht en Zwart Wit'28, heeft altijd met afgezakte kousen gespeeld, iaat staan dat hij scheenbescher mers droeg. „Ik heb ooit geroepen dat ik zou stoppen als die dingen verplicht wer den gesteld," herinnert de DRL'er zich. „Een paar jaar geleden was er al sprake van. Toen heeft de vader van teamgenoot Ed Noordijk een paar klein scheenbe schermers voor mij gemaakt. Volgens mij heeft Xander van der Veeke (Zwart Wïf28, red) ze nog. Ik gebruikte ze nooit en hij was de zijne een keer vergeten. Maar als het verplicht wordt gesteld, zal ik wel moeten. Maar het zullen wel hele kleine scheenbe schermers worden!" Rob Jacobs: 'Ik ben een echte theemuts geworden. Is ook wel eens goed, want ik ben er flink van afgevallen. Het was een soort goed betaalde vermage ringskuur Archieffoto Cof Vos Door Piot Ocks Rotterdam Er waren nog vier wedstrijden te spelen voor de beker, maar Rob Ja cobs wees nadrukkelijk naar de einddatum in zijn con tract: 1 maart 1999. En hij wist niet hoe snel hij weg moest komen uit Saoedie- Arabië, „Ik vond het welletjes," zegt de ex-trainer van Al-Tai Club, waar-: mee hij in de middenmoot eindig- j de. „Vorig seizoen kon de ploeg zich op het nippertje handhaven, nu zijn we op de achtste plaats ge ëindigd met negentien punten uit achttien wedstrijden. Niet slecht, de mensen waren zeer tevreden. Dat bleek ook wel, want bij mijn afscheid werd ik overladen met cadeaus. Ik kon ze niet eens alle maal meenemen." Eigenlijk was hij het land al na een paar maanden zat. „Maar ik heb het willen afmaken. Je kan er niets anders drinken dan thee, de hele dag door. Ik kan geen thee zakje meer zien. Ik ben een echte theemuts geworden. Is ook wel eens goed, want ik ben er flink van afgevallen. Het was een soort goed betaalde vermagerings kuur." Hij moet er niet aan denken om er ooit weer terug te keren als trai ner. Jacobs: „Nee, dit was echt het minste wat ik in mijn trainers loopbaan heb meegemaakt. Ik had er zoveel loze uren. Alleen met trainen en tijdens de wed strijden vond ik het er prima. Maar verder... Ik kon nergens heen, ik was helemaal alleen. En ik moet zeggen, dat ik best goed alleen kan zijn, maar niet op deze manier. Het is me allemaal erg te gengevallen." Niet eens zozeer in sportief op zicht. „Want ik had de beste kee per van heel Azië. Die heeft de ploeg voor een belangrijk deel op de been gehouden. Hij heeft enorm veel punten voor ons ge pakt. Vooral de eerste helft van de competitie ging het goed. Ston den we nog tweede. Maar toen kreeg ik te maken met te hoog ge spannen verwachtingen. Daar kon de ploeg niet mee omgaan. We hadden een sterke Nigeriaan- se spits, die geblesseerd raakte en niet meer kon spelen. En we had den een centrale verdediger, die opeens helemaal niet meer kwam opdagen. We hebben voor een wedstrijd een uur op hem staan wachten. Hier vertrekken we na vijf minuten, maar daar komen ze allemaal wel eens een beetje te laat. Daar houden ze dan reke ning mee. Maar zo laat... Hoe kan je dan presteren? Ik heb hem daarna ook nooit meer gezien." Rob Jacobs is blij weer thuis te zijn. „Die zandbak is me toch te groot. En ik zal je vertellen, datje daar gewoon een lekker regen buitje mist. Ik ben blij dat ik weer in de regen kan lopen. Al is het wel zo dat je, als je je verveelt, al les gaat missen, zelfs de kleinste dingen." Afwachten Hij is weer terug, maar nu? Ja cobs: „Vorig jaar om deze tijd kwam ik terug uit Indonesië. Was er ook niets en heb ik ook moeten wachten op een dub. Zondag ga ik maar eens bij Sparta kijken. Misschien dat ik Jantje Everse nog van goede raad kan voor zien." In elk geval wil hij weer ergens als trainer aan de slag. „Ik kan het nog niet missen. Ik wacht maar af wat er op me afkomt. Want ik wil weer aan het werk. Waar maakt me niet uit, als het maar geen Saoedi-Arabië is." De rode kaart na twee gele kaarten voor Parma-speler Ar.torJo Be- na rnvo was niet een com plete verras sing. De Francois Gre- net van Bor- i deaux vliegt "-•I door de lucht na een aan Slag. Foto Regis Duvignau/Reutere Rotterdam Bologna staat met één been in de halve finale van de strijd om de UEFA Cup, Dat is een verrassing, omdat de club zich no ta bene via het Intertoto-toernooi plaatste voor het Europese toer nooi. De nummer negen van de Serie A versloeg in het eigen sta dion Renato Dali'Ara voor 38.000 toeschouwers het Franse Olympi- que Lyon met 3-0. Ex-Italiaans in ternational Guiseppe Signori scoorde twee keer. Bordeaux deed het beter dan Lyon, hoewel de Fransen allesbe halve zeker zijn van een plaats bij de laatste vier. De ploeg won thuis voor 35.000 toeschouwers met 2-1 van Parma, maar de Italianen hebben bij de return op 16 maart aan één treffer genoeg om de hal ve finale te bereiken. Micoud en Wiltord scoorden voor Bordeaux. De situatie voor de thuisclub leek nog rooskleuriger, nadat Benariv- vo (Parma) met twee keer geel het veld moest verlaten, Het tegen deel bleek waar. Crespo beWuut: de moeite van tien Italianen: 2-1 Olympique Marseille won, onder leiding van scheidsrechter Dick Jol, met de zelfde cijfers van het Spaanse Celta de Vigo. Voor 60.000 bezoekers in het Stade Ve lodrome scoorde Fiorina Maurice tweemaal. Door een blunder van doelman Porato kwam Celta, zon der Jordi Cruijff, echter terug. Mostovoi profiteerde dankbaar, 2- 1. Bologna was oppermachtig, Sig nori briljant. De oud-spits van La- zio 'Roma opende de score met een fantastische volliey. Mei een loepzuiver schot van vijftienme ter maakte hij 2-0. Binotto maakte er nog 3-0 van. Ailetieo Madrid won ook met 2-1, thuis van AS Roma, De Spanjaar den kwamen op 2-0, dankzij Ro mero en Roberto, maar diep in de tweede helft kwam Roma op 2-1 via een prachtige vrije trap van Di Kwartfinale,heenwedstrijden. Bologna (ItaJ-Olympique Lyon (Fra) 5-0 (1- 01.5 Sijjnort 1-0.49 Signon 2-0,54. Binotto 3-0, Scheidsrechter Durkm (Eng). Toe schouwers 38000 Gele kaart'Violeau.La- ville (Olympique Lyon), Mangone (Bolog na) Girondini Bordeaux (FrapParmadta) 2-1 (2-0). 39 Micoud 1-0, 45. Wiltord 2-0, 84. Crespo 2-1 Scheidsrechten Pereira (Por). Toeschouwers 35000 Rode kaart: 81. Be- narnvo (Parma) Gele kaarten Stamc.Can- navaro, Buffon (Panna) Allético Madrid (SpaVAS Roma (Ita) 2-1 (1-0). 13 Romero l-ö. 48 Roberto2-Ö, 74. D: Bagio 2-1, Scheidsrechter Sars (Fra). Toe schouwers 50000 Olympique Marseille (FraFCelta de VlgO (Spa)t-l (1-W.33 Maurice 1-0.64.Moslovoi 1-1, 68 Maurice 2-1, Scheidsrechter Jol (Ned) Toeschouwers 60.000 Returns 16 maart Bordeaux Tussen 1983 en 1988 heeft de Franse topclub Girond- ins Bordeaux bij Europese wed strijden scheidsrechters omge kocht met dure geschenken, geld bedragen en bordeeibezoekjes. Dat verklaarde spelersmakelaar Ljubomir Barin voor de recht bank van Bordeaux, op de dag dat de club voor de UEFA Cup met 2-1 van Parmawon. De Kroaat is een van de vier getuigen in de ge ruchtmakende zwartgeld- en om koopaffaire rond de voetbalclub. Barin was de eerste die voor de rechtbank moest verschijnen. Twee voormalige medewerkers en een andere makelaar worden ook nog gehoord. Barin was dik bevriend met de overleden voor zitter Claude Bez en verklaarde de club te hebben geholpen bij het omkopen van scheidsrechters. Tussen 1983 en '88 heeft Bor deaux daar volgens Barin bijna een miljoen gulden aan besteed. Dat bedrag is in de boekhouding nergens terug te vinden. De Fran se justitie en belastingdienst zijn nog druk bezig met het onder zoek. Barin zei: „Alle scheidsrech ters kwamen graag naar Bor deaux, want ze werden overladen met bontjassen, horloges en be zoekjes aan exclusieve bordelen. Bez wilde er zeker van zijn dat de club niet zou worden benadeeld door arbiters, integendeel." Qud-Bordeaux-manager Herve Bizot liet weten dat Barin onzin sprak. Volgens hem kregen de scheidsrechters weliswaar ca deautjes, maar die waren bedoeld „om een gunstige atmosfeer voor hen te scheppen." Van omkoping was geen sprake, bezwoer Bizot. Voormalig toparbiter Michel Vautrot bevestigde die woorden: „De geschenken waren shirts, horloges en stropdassen." Madrid Real Madrid heeft bij de Spaanse voetbalbond een bankga rantie afgegeven voor het totaal bedrag dat de ontslagen trainer Guus Hiddink van zijn voormalig werkgever als afkoopsom eist Op die manier hoopt de Spaanse club toestemming te krijgen om Hid- dinks opvolger Toshack woendag in het Champions Leagueduel te gen Dynamo Kiev op de bank te laten plaatsnemen. Afgelopen weekeinde moest de kersverse coach van Real vanaf de tribunes toekijken. Zijn ploeg verloor met 3-2 van Betis. In een perscommuniqué stelt het be stuur van Real dat het de gang van zaken betreurt. „Maar we zijn hiertoe gedwongen door de onver zoenlijke houding van de zaak waarnemers van Hiddink," aldus het persbericht. Volgens Spaanse kranten zou Hiddink een afkoopsom hebben geëist van 6,6 miljoen gulden. Dat bedrag staat gelijk aan zijn totale salaris, inclusief premies, tot aan het einde van zijn tot juni 2000 doorlopende contract. Uitslagen Basketbal Mannen. Eerste divisie B; Amhemia Eag- les-UnUmrted 69-83 Prijsvragen Toto 8. Eerste prijs. 8 winnaars, elk bruto f 1424,20. Tweede prijs: 160 winnaars, elk f 47.40. Derde pnjs 1766wmnaars,elkf 10,70. Schaken Monaco. Achtste matchpartïj: Karpov (Rus)-Piket(Ned) 1/2-1/2 Eindstand 4-4 Tennis Mannen. Kopenhagen.430.000 gulden, Eer ste ronde: Gustafsson (Zwe)-Carlsen (Der>) 7-5 7-5. Mirn vt (WRu FKohlmann Dui) 7-6 7- (j, Koubek (Oost-Clement (Fra) 7*5 6-2, Kar- bacher (Dui)-Kroslak (Slw) 6-2 6-76-1, San- gumetti (Ital-Landsberg (Zwe) 6-2 6-7 6-1, Po ui (ita>-Tillstrom (Zwe)4-6 7-5 6-2, Black (Zim}-Ketola (Fin) 5-7 6-3 6-0. Scottsdale, 700,000 gulden. Eerste ronde: Gumy(Arg)-Schalken (Ned)3-6 7-56-1. Piob- ne (Fral-Puerta (Arg>7-6,6-2, Hewitt (Aus)- Nomian (Zwe) 6-3 7-5 Voetbal Engeland: Tottenham Hotspur-Southamp ton 3-0- Zwemmen GalwayUer). Internationale wedstrijden, 25-me terbaan. Vrouwen. 50 vrij1. Van Hof wegen (Ned) 25,85, 6. Wieldraayer (Ned) 27.09 50rag: 2 Fortes (Ned) 30,50,50 school: 2. Bosma (Ned) 34,26.50 vlinder: 1. Van Hof wegen 27,99,2. Postma(Ned) 28,016. Fortes 29,91.100 rug; 2 Postma 1.05,69,3 Fortes 106,35,4. Joling (Ned) 1.06,65.100 vrij: 1. Van Hofwegen 55,82,5. Wieldraayer 58,37. 100 vlinder: 1 Van Hofwegen02,012. For tes 1.04,43.200nig:2. Joline2 20.99.4 Fortes 2.22,64.2M vrij: 3. Van Hofwegen 2,03,03,5. Kouwenberg (Ned) 2.07,78, 6. Wieldraayer 58,37.200 vlinder: 3. Fortes 210,54.200 wis selt JoLng 2.2158,3Kouwenberg 2.21,96, 4. Bosma 222,28. 400 wissel: 2. Bosma 4.57,61.400 vrij: 2. Kouwenberg 4,21,74.600 vrij: 1. Kouwenberg 8.55.08,6. Wieldraayer 9.39,49 Breda De wedstrijd NAC - Feyenoord kan op 14 maart aanstaande niet doorgaan omdat het sectiebe- stuur betaald voetbal van de KNVB terugkwam op een eerdere toezegging. Er zou pas aan het einde van het seizoen bekeken worden of de wedstrijd, die op 8 november wegens de slechte staat van het veld in de 67ste minuut werd gestaakt, gezien de competitie stand alsnog gespeeld moest worden of niet. Ineens eiste de bond echter dat het duel op 14 maart ver speeld zou worden. Daarvoor moeten 170 politieagen ten ingezet worden. Dat valt zo snel niet te organise ren. Bovendien kost dat 100.000 gulden. Dit blijkt uit een verklaring die de politie van Mid den- en West-Brabant, district Breda, gisteravond heeft uitgebracht Eerder op de dag maakte de KNVB bekend dat NAC - Feyenoord niet, zoals voorzien, op 14 maart gespeeld kon worden. Het gemeentebe stuur van Breda had zulks verboden, aldus de voet balbond, omdat men niet voldoende agenten op de been kon krijgen. De bond liet tevens weten dat nu voor medio april een nieuwe datum vast moet staan. Lukt dat niet dan wordt het duel mogelijk in Rotter dam of op neutraal terrein gespeeld. Volgens de politie van Midden- en West-Brabant is er echter meer aan de hand. Vanuit de KNVB was vori ge maand toegezegd dat er pas aan het einde van het seizoen bekeken zou worden of het duel alsnog moest plaatsvinden. Men reageerde daarmee positief op een suggestie van de Bredase burgervader Rut ten. Recent liet de bond echter weten dat een en an der vanuit het oogpunt van sportiviteit niet wenselijk was. De KNVB bleek bevreesd voor het verwijt van 'competitievervalsing'. Vandaar dat men ineens met 14 maart kwam als speeldatum. Burgemeester Rutten heeft de KNVB inmiddels la ten weten het te betreuren dat men op eerdere toe zeggingen is teruggekomen. Tussen Rutten, leden van het sectiebestuur betaald voetbal van de KNVB en de politie is tot twee maal toe beraadslaagd over het overspelen van NAC - Feyenoord. Daarbij zijn di verse opties besproken. Concreet ging het daarbij om een zondag of een woensdag in mei. Beide voorstel len werden door de KNVB afgewezen. De KNVB gaat voor de derde keer op zoek naar een nieuwe speeldatum voorde voetbalwedstrijd Vitesse- PSV. De Arnhemse politie wil niet dat het duel op 5 mei in Arnhem plaats heeft. De politie zal burge meester Scholten met klem adviseren de competitie wedstrijd te verplaatsen. De politieregio Gelderland-Midden kan niet voldoen de agenten op de been brengen om het risicoduel te begeleiden, zo stelt politiewoordvoerder Jos Rouwen. Hij wjjst op de vele festiviteiten op bevrijdingsdag. „Die brengen duizenden mensen op straat. Daar naast zijn er op deze feestdag ook poLiti e-ambtenaren met verlof." Vïtesse-PSV is al tweemaal eerder ver plaatst. Eerst in verband met een wedstrijd van het Olympisch team, en daarna vanwege de voorberei ding voor de opera Carmen. Vorig jaar juni werd nog gevreesd voor zijn leven, gisteren kreeg hij in Arras de medaille voor moed en toewijding. Daniël Nivel (op de foto met vrouwen zonen) werd vorig jaar wereld nieuws toen de Franse politieman tijdens rellen na afloop van de wedstrijd Duitsland-Joegosiavië op 21 juni met drie colle ga's door vijftig Duitse hooligans werd aangevallen. Wekenlang lag Nivel in coma. De gruwelijke daad zorgde voor afschuw in heel Europa. De daders zJjn inmiddels veroordeeld. Foto Olivier Morln/EPA Zeg Net, Hoewei je gisteren wasvergeten teondertekenen, begreep - ik onmiddellijk cfat jij het moet zijn geweest, die mij er zo slecht vindt uitzien. Niet zo vreemd, Nel. Zorgelijke tijden met Sparta. De pioeg heeft na de winterstop noggeen punt gepakt. Laat ze in uitwedstrijden eens in een ander tenue spelen, hoorde ik iemand van de week aan de toog opperen. Nietzo'n gek idee. Het geeft ze misschien nieuw elan. Waar het met Sparta zo stroef gaat, daar gaat het Feye- noord voorde wind. En met Excelsior, met te vergeten, Al thans, op het veld, want over de nieuwbouw hoor sk de laatste tijd maar weinig, Ik had begrepen dat het gemeen- tebestuur in februari zou beslissen over een mogelijke sub- sidie ter vernieuwing van Woudestem, Alleen hetjaanser kennelijk niet bij genoemd Mano Been naar Feyenoord, maar wat gebeurt er nou met Geert Meijer? Nadat hij vongjaar een tijdje niet op de bank heeft mogen plaats nemen vanwege hartproblemen, iszijn terugtreden misschien wel een logische stap. Maar wat zal Chris Dekker gaan doen als Geert Meijer zich met de beloften gaat bezighouden? Assistent van Geert Meijer? De organistatie op Varkenoord isme trouwens toch met helemaal duidelijk. Want ook Henk van Stee schijnt hoofd jeugopteidingen te zijn. Een beetje zware top, dunkt me. Niet erg, als er maar wat uitkomt Want als ik de geluiden - met André Stafieu voorop - mag geloven, schijnt het weer te bulken van het talent oo Varkenoord Maar hoorde ik dat enkele jaren geleden ook ai met? De enige die doorbrak was Giovanni van Bronckhorst. Maar verder...? De mats, Cas te Leijn

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 9