ecom vak? Versta jij je duidelijke taal Als jij je vak verstaat, wil je natuurlijk het liefst ook werken met collega 's die hun vak verstaan. Met enthousiasme én met succes. Zoek jij bovendien je toekomst in de retaildan kom je al gauw uit bij t for telecom. Niet voor niets de snelst groeiende onafhankelijke winkelketen in mobiele communicatie. In ons hoofdkantoor in Rotterdam hebben we alle plaats voor ambitieuze vakmensen. Bruisend van de energie. En die duidelijke taal net als wij hoog in het vaandel dragen. Ben jij goed in je vak? Solliciteer dan snel. Een goed verstaander heeft aan een half woord genoeg. Marketing Communicatie Medewerker (m/v) fulltime Je bent verantwoordelijk voor de implementatie van het communicatieplan Coordinator van diverse communicatieprojecten Aanstuurder van externe bureaus Kerkenbaar als stress bestendige teamspeler. Uitgesproken communicatief Accuraat en initiatiefrijk. Blonder enthousiast over de wereld van telecommunicatie. Je hebt 1 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie. Een diploma HEA0-C3, of een vergelijkbare opleiding Logistiek Medewerker (m/v) fulltime m Je controleert en beheert de inkooporders. Coördineert de logistiek voor alle vestigingen Je bent herkenbaar als stressbestendige teamspeler. Uitgesproken communicatief. Accuraat en initiatiefrijk Je hebt affiniteit met telecommunicatie ui a 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie Minimaal een diploma op MBQ-mveau Assistent Financieel Manager (m/v) fulltime Je bent actief met diverse fmancieel-admimstratieve taken, wasronder registratie inkoop facturen, coördinatie fiattering, beheer centrale kas en rapportage hquiditeitspositie. Je bent ambitieus en nauwgezet en direct werkzaam onder de Financieel Manager Recent afgestudeerd aan de HEAO-BE. Medewerker Financiële Administratie (m/v) fulltime a Je bent actief met diverse financieel-admmistratieve taken, waaronder het boeken van de diverse hoekstukken, het mede coördineren van de logistieke planning en uitvoering, alsmede het contact onderhouden met ftnanciele instellingen on de f for telecom vestigingen Je hebt enige jaren boekhoudkundige werkervaring, bij voorkeur in de retail, en bent daardoor in staat functioneel leiding te geven aan het team van de financiële administratie. Je hebt minimaal een diploma MEAO/MBA. «Bij voorkeur HBO-denkmveau. Telesales Medewerker (m/v) fulltime a Je bent een jonge, stressbestendige teamspeler. Geboren voor de verkoop. Omzetgencht Uitgesproken communicatief. Flexibel en standvastig. Je hebt ervaring in de telecombranche en/of de commercie, Een diploma MAVO-d en bij voo'keur ook MBO Commercieel. Klantenservice Medewerker (m/v) fulltime (parttime is bespreekbaar} Je bant een jonge, stressbestendige taamspeier Bijzonder klantvriendelijk a Servicegericht. a Uitgesproken communicatief. Flexibel en standvastig, a Je hebt ervaring in de telecombranche en/of klantenservice Een diploma MAVO-d en bij voorkeur ook MBO. Assistent Automatisering (m/v) fulltime a Je bent medeverantwoordelijk voor het goed functioneren van de automatisering voor zowel ons hoofdkantoor als al onze vestigingen. Herkenbaar als een jonge, stressbestendige whizzkid. Uitermate service gericht Je hebt de nodige kennis van en ervaring met het installeren van software en van po's op een netwerk. Telefonist/Receptionist (m/v) parttime a Je bent een jonge, stressbestendige teamspeler.» Uitgesproken communicatief, Accuraat en servicegericht Je beheerst de Nederlandse taal perfect en spreekt prima Engels. Ervaring is niet noodzakelijk. Klinkt dit jou goed in de oren? Vooralle functies geldt datje kunt rekenen op een aangename werkomgeving en prima arbeids voorwaarden, Klinkt dit jou goed in de oren? Stuur dan met spoed je cv met een bondige motivatie naar t for telecom, t.a.v. Joke de Vries, Antwoordnummer 40601, 3040 WB Rotterdam. t for telecom is de telefoonwmkgl voor mobiele communicatie en onderdeel van de internationale retailorgamsatie DX Communications. Met vestigingen in Alkmaar, Alphen a/d Ri/n, Amsterdam, Assen, Breda, Bussum, Delft Oen Haag Dordrecht Eindhoven, Gonnchem, Gouda, Haarlem, Heerenveeri, Hoofddorp, Leiden. Oosterhout Oss. Sptjkenisse, Utrecht Veldhoven, Waalwijk, Woerden en Zeist Plus een Business Place in Rotterdam en vele vestigingen m voorbereiding.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 4