11F 'Er zit nog rek in deze groep' Kampioenselftal kwam per vliegtuig terug uit Groningen Carlos Alberto loopt stage Spelers tot vijf uur op het veld Feyenoord in 2000 naar Japan Coen Moulijn was de beste Selectie opent tentoonstelling Leo Beenhakker: 'Maar Feyenoord heeft nog wel enkele versterkingen nodig' Beenhakker voor 'moeilijke' keuze PSV geeft alles na verlies bij Graafschap uit handen Zowel Erik Tammer als Darren Ferguson weer fit Excelsior werkt al toe naar de nacompetitie Martijn Reuser vervangt geblesseerde Bergkamp Robin Nelisse bij Olympisch elftal Sew-tweetje Zeg Nel, Rotterdams Dagblad Zaterdag 24 april 1999 Rotterdam Feyenoord heeft sinds deze week de Braziliaanse jeugdintemational Carlos Alberto op proef. De 21-jarige middenvel der is afkomstig van Gremio. Bij die club heeft hij een doorlopend contract, maar Alberto heeft toe stemming gekregen om bij Feye noord een stage af te leggen. De speler traint mee met het tweede elftal. Bij de A-selectie van Leo Been hakker worden, zeker in deze pe riode, geen jonge spelers voor sta ges toegelaten. RotterdamDe spelers van Feye noord zullen morgen, mits het kampioenschap is behaald, tot vijf uur op het veld van de Kuip blij ven. Als het duel om kwart over vier is afgelopen en Feyenoord de titel binnen heeft, zal er op ver schillende plaatsen in het stadion vuurwerk worden ontstoken. Om half vijf zal midden op het veld een podium worden geplaatst waarop aanvoerder Jean-Paul van Gastel uit handen van voorzitter Henk Kesler van de KNVB dc kampioenssehaal zal mogen ont vangen. Daar zullen ook alle spe lers worden gefeliciteerd. Gm kwart voor vijf zal de selectie een ereronde maken door het sta dion. Het bestuur van Feyenoord heeft daarbij de Nederlandse foto- pers verboden zich binnen de lij nen van het veld te op te houden. De stadionclub wil dat alle 47.500 supporters goed uitzicht zuilen hebben op de ereronde en de hul diging. Om vijf uur zullen de spe lers via de tunnel het speelveld verlaten. Rotterdam In het kader van 400 jaar betrekkingen tussen Neder land en Japan zal Feyenoord vol gendjaar na afloop van de compe titie een reis naar het verre oosten maken. De Rotterdammers treden in Ja pan op 28 en 31 mei aan tegen res pectievelijk Visse! Kobe cn Nagoya Grampus Eight. Beide ploegen komen uit in de hoogste Japanse divisie, de J-League. Rotterdam Het eerste boek over het veertiende landskampioen- schap van Feyenoord is een feit, en Coen Moulijn is de beste Feye- noorder van deze eeuw, 'Feye noord, kampioen!' lag gister avond in de Rotterdamse boek handel, geschreven en in eigen beheer uitgegeven door de Rotter damse journalisten Hugo Borst en Leo Verheul. In hel 144 pagina's tellende boek je worden alle landstitels van Fey enoord belicht en heel wat meer historie opgehaald. Ook bevat het een lijst met de 100 beste Feye- noorders van de eeuw. Een rang schikking die willekeurig is, maar wel gebaseerd opeen aantal 'para meters'. Zo kon het gebeuren dat Moulijn eindigde vóór Van Hanegem (2e) en Puck van Heel (3e) en dat Jo- han Cmyff slechts als tiende fi nishte. Joop van Daele is overi gens nummer 100. 'Feyenoord, kampioen!' kost f 19,95. Rotterdam De complete Feye- noord-selectie, inclusief trainer Leo Beenhakker, opent donder dag 29 april (13.00 uur) de kampi oensexpositie in Feyenoords Home of History. Feyenoords 'geschiedshuis' is ter gelegenheid van de titel volledig omgetoverd Huis der Kampioe nen. Behalve allerlei attributen van de spelers en herinneringen aan seizoen 1998/"99 is er ook de kampioen sschaal te bewonderen. Het Rotterdams Dagblad levert met vier krantenzuilen, van de speciale kampioenseditie een ■we zenlijke bijdrage aan de expositie. Op woensdag 5 mei zal de Boule vard of Sports worden geopend door Coen Moulijn en wethouder Van denMuijsenberg. Hierbij zul len nog diverse spelers en offi cials aanwezig zijn van Feye noords succesvolle team uit 1970, waarin de Europa Cup en de We reldbeker werden veroverd. Het elftal zal worden geëerd met 22 gedenktegeis, die geplaatst zijn op het Strijenseplein aan de Bcijerlandselaan in winkelcen trum Boulevard-Zuid. De sierlijke marmeren tegels to nen de naam van de betreffende speler, een karakteristieke om schrijving en een handtekening met het Feyenoord-logo. Door Piet Ocks Rotterdam Na de winterstop, zo geeft Leo Beenhakker toe, is hij erin gaan geloven. „Nadat we die serie van acht overwin ningen op rij hadden neergezet, ben ik serieus aan het kampi oenschap gaan denken." Als NAC morgen op bezoek is geweest, kan de Coolsingel wor den vrij gemaakt. Niets kan de triomftocht nog verhinderen en niemand vreest dat er nog iets mis kan gaan op weg naar de viering van het veertiende landskampioenschap. „Zelden heb ik zoveel mensen op de been gezien als deze week in de aanloop naór," zegt Leo Been hakker. „En dat is verheugend, want hier doen we het allemaal voor. Er heerst na zes jaar weer voldoening bij het legioen en bij het instituut Feyenoord. Minder bij mezelf. Ik vind het leuk, want je werkt er voor, het is je doel, maar het is vooral leuk voor al die mensen, die jarenlang niet over Rotterdam Leo Beenhakker heeft twintig fitte spelers tot zyn beschikking. Alleen verde diger Christian Gyan ont breekt door een schorsing. De selectie telt maximaal achttien man. Twee Feyenoorders moe ten de kampioenswedstrijd derhalve vanaf de tribune vol gen. Alleen die keuze al is een hele opgave", verzuchtte Feye noords trainer, „maar daarvoor ben ik ingehuurd." Hekkensluiter NAC krijgt morgen in de Ruip steun van slechts 350 fans. Door de gerin ge belangstelling uit Breda hoefde Feyenoord niet alle risi covakken leeg te houden. Met 47.500 toeschouwers boekt de club een seizoensrecord. De poorten gaan al om 12,00 uur open. Diverse artiesten verzor gen een optreden. straat durfden, zoals Gerard Cox het altijd zegt. Hij kan weer met opgeheven hoofd de straat op." Het was niet altijd even oogstre lend, zoals Feyenoord speelde. De trainer is de eerste die dat wil be amen. „Ook de spelersgroep was niet altijd tevreden over de ma nier waarop we wonnen. Maar winnen was het uitgangspunt. Het streven is nu om dat negatie ve punt om te buigen naar het po sitieve. De spelers waren met twee dingen bezig: winnen en om het feest compleet te maken op een manier die past bij de situatie. Die past bij de verwachtingen, die je van een een toekomstig kampi oen mag hebben. Hopelijk dat het morgen samenvalt, dat we het kunnen combineren om er een echt feest van te maken." Inspanningen Het was niet altijd even oogstre lend - Leo Beenhakker weet het. „Maar we hebben wel een ploeg, waarvan je niet makkelijk wint. Maar die zich ook veel inspannin gen moet getroosten om een wed strijd te winnen. Als je puur naar het resultaat kijkt - en dat is geen vies woord - hebben we goede met mindere periodes afgewis seld. Maar dat is niets bijzonders. Dat heeft elk elftal. Dal is inhe rent aan een team in opbouw. Maar op de prestaties valt niets af te dingen. Van de 28 wedstrijden hebben we er 22 gewonnen en twee verloren. Daar mag je, als je uitgaat van de koele cijfers, tevre den over zijn. Ook over het doel saldo. We hebben ruim de beste cijfers. En dat is niet ten koste ge gaan van de aanvallende gedach te, want we hebben ook de meeste goals gemaakt Er bestaat een groot evenwicht aan beide kan ten." Alleen het niveau van spelen... Nogmaals, we hebben goede en minder goede periodes gehad. Zelfs in een wedstrijd konden we heel wisselvallig zijn, omdat we goede mei slechte fases afwissel den. Maar daar hadden we recht op. Dat recht ontleen ik aan de praktijk, ïk heb al vaker gezegd, dat de mensen zo snel zijn verge ten waar je vandaan komt en waar je begonnen bent. Anderhalf jaar geleden, om precies te zijn op 7 november 1997, zijn we begonnen en als je dan kijkt waar je nu staat Dat is een progressie, waarvan je alleen maar mag dromen. Het is een normale ontwikkeling, dat je dan mindere periodes doormaakt Dat onderkennen we, zowel de technische staf als de spelers. De uitvoering dient verbetering, we weten het. De handelingssnelheid moet omhoog, de aanval beter, evenais de aansluiting van achter uit, kortom, er blijft nog veel te wensen over. De opgaande lijn, moeten we doortrekken en geluk kig krijgen we van het manage ment hiervoor de tijd. Want in de ze groep zit nog rek, voldoende rek en progressie om het te berei ken." Uitbreiding Dat de groep uitbreiding behoeft, daar draait Leo Beenhakker niet omheen. „Maar dat is een ander verhaal. Ik heb nog geen kijk op volgend seizoen. We hebben net een heel sterk en compleet sei zoen achter ons, maar we beseffen wel dat we versterking nodig heb ben, willen we verder komen." „Nationaal gezien heb je in een Leo Beenhak- seizoen tachtig punten nodig om ker deelt een in de top te spelen. De volgende handtekening fase is internationaal aansluiting uit aan één zien te krijgen. Dan zullen we de van de vele groep nog completer en nog ster- supporters, ker moeten maken met de hulp die zich giste- van buitenaf. Geen zes spelers, zo- ren rond het als dit seizoen, maar wel enkele, trainingsveld zowel directe versterkingen als naast de Kuip voor de breedte. We weten uitste- ophielden, kend wat en wie we willen, maar „Het kampi- dat wil niet zeggen dat we het oenschap kunnen. Alle clubs zijn op zoek geeft me vol- naar dezelfde spelers en als dit doeningvoor niet in Nederland lukt, dan maar aldiefans, die zoeken in het buitenland, ai ligt hier zes jaar daar niet mijn voorkeur." op hebben Vooralsnog wil Leo Beenhakker moetenwach- ernaar streven om deze groep bij ten," zegt elkaar te houden. „Maar wat we Feyenoords kunnen realiseren, weet ik nog trainer. FotoPe- niet. Dat hangt van zoveel facto- terdeJong/corvos ren af. Dat gaat per dag. Daar moetje realistisch mee omgaan." Feyenoord, opgericht op 19 juli 1908, werd in de ruim negentig jarige geschiedenis dertien keer kampioen van Nederland, in de laatste weken van de com petitie 1998/1999 kijkt deze krant terug op al die titels. Vandaag het 13e en laatste deel: 1993. Eerder verschenen: Deel 1,1924 (op donderdag 25 maart) Deel 2,1928 (op zaterdag 27 maart) Deel 3,1936 (op donderdag 1 april) Deel 4,1938 (op zaterdag 3 april) Deel 5,1940 (op donderdag 8 april) Dcc! 6,1961 (op zaterdag 10 april) Deel 7,1962 (op donderdag 15 april) Deel 8,1965 (op vrijdag 16 april) Deel 9,1969 (op zaterdag 17 april) Deel 10,1971 (op maandag 19 april) Deel 11,1974 (op woensdag 21 april) Deel 12,1984 (op donderdag 22 april) Door Marcel van der Kraan Selectie Feyenoord seizoen'92F93. Boven v.l.n.r.: Errol Refos, Dean Gorré, GastonTaument, Ar nold Scholten, Harald Wapenaar, Marian DamaschinfOriandoTrustfull, John de Wolf,Uoyd Kam- meron;midden: Ruud Daniëls, Pim Doesburg, DwightBlackson, Ulrich van Gobbel, Alfred Schreu- der, Paul Nortan, Rob van Dijk, Ed deGoey, Jozsef KJprich, John Metgod, Mike Obiku, Henk Fraser, Bram Wassenaar, Maup Martens, Gerard Meijer; onder: Regi Blinker, Peter Bosz, Geert Meijer, Wlm Jansen, Wim van Hanegem, Ruud Heus, Rob Witschge. Archieffoto Rotterdams Dagblad Het landskampioenschap van 1**931 -r TT JÏM JANSEN had in 1991 \A/ de basis gelegd voor een T V nieuwe glorieperiode. Nadat Feyenoord op de rand van een faillissement had verkeerd, zorgde hy met het behalen van twee KNVB-bekers dat de club weer hoofdprijzen won en zich elk jaar kwalificeerde voor Euro pees voetbal. In de zomer van 1992 deed Jansen de volgende grote stap. Hij haalde Wim van Hanegem binnen als trainer en werd zelf technisch directeur. Het was in de ogen van de Feye- noord-aanhang het meest charis matische en meest beroemde technische duo dat de dub ooit in huis had, Dat twee zulke grote persoonlijkheden na anderhalf jaar al weer zouden botsen, kon het legioen toen nog niet bevroe den. Feit was dat Jansen met de 'Kromme' in het seizoen 1992T93 een gouden zet deed. De manier waarop Feyenoord de twee voorgaande seizoenen de KNVB-beker had veroverd, zei veel over het karakter en de kracht van het elftal dat Van Ha negem overnam van Jansen. Met mannen als John de Wolf, Henk Fraser, John Metgod en Ulrich van Gobbei stonden er krachtpat sers in de defensie. Op het mid denveld vormden de venijnige Peter Bosz en de bescheiden Ar nold Scholten de ideale schakels naaar de voorste linie, waarin het stukje techniek (Blinker) en snel heid (Gaston Taument) zat. Hoe wel hij niet altijd speelde, was Jozsef Kiprieh als centrumspits de held van het legioen. „We hadden een ideale mix in het elftal," zegt John de Wolf over de laatste kampioensploeg. „Tech niek was gekoppeld aan kracht. Daarbij profiteerden we van het feit dat deze jongens al een paar jaar met elkaar samenspeelden en dat iedereen met druk kon omgaan, We hadden bekerfinales gespeeld en in de Europa Cup ge noeg hectische wedstrijden mee gemaakt." Toch manifesteerde Feyenoord zich aanvankelijk niet als titel kandidaat. De Rotterdammers begonnen het seizoen nog wel met twee grote overwinningen tegen FC Twente (0-5) en Fortuna (4-1), maar daarna lieten De Wolf en de zijnen wat -steken vallen. Van de volgende vijf duels speel de Feyenoord er vier gelijk. Voor de kerst zag Van Hanegem zijn ploeg vervolgens thuis ook nog verliezen van Ajax (0-3) en MW (3-4). Maar na de winterstop stond Fey enoord ais een huis en bleef het in de slipstream van PSV, dat er van overtuigd was dat het de titel zou binnenhalen. Een blunder van Hans van Breukelen in de wedstrijd tegen Vitesse kwam de Eindhovenaren duur te staan. Feyenoord won in hetzelfde weekeinde met 3-0 van Vitesse en zorgde daarmee voor een sensa tionele ommekeer in de competi tie. 'Doping' „Veel jongens waren nog nooit kampioen geworden." zegt De Wolf. „We hadden nog twee wed strijden voor de boeg, allebei uit, tegen MW op dinsdagavond en legen FC Groningen op zondag. 'Als we die zouden winnen, was de titel voor ons. De spanning was verschrikkelijk groot. Maar in plaats van dat het verlammend werkte, wat de afgelopen weken het geval leek bij het huidige Feyenoord, pakte het heel posi tief uit. De gedachte dat we kam pioen konden worden was voor ons een soort doping." Het duel in Maastricht werd live uitgezonden op de televisie. Zo'n drie miljoen Nederlanders zaten aan de buis gekluisterd en kre gen op die dinsdagavond een heuse thriller voorgeschoteld. De Wolf: „MW kreeg een penalty maar miste. Vervolgens sloegen wij toe, het werd 0-2." Vanaf dat moment sloeg de gekte toe in Rotterdam én in de kleed kamer van Feyenoord. De terug reis naar Rotterdam was een groot feest. De invloed van Wim - Linegem was op dat mo- -Chter groot. „Vooral in de siouase van dat seizoen was Wil lem van onschatbare waarde voor de groep. Het was een groot voor deel dat we een trainer hadden die zo relaxed was. Als je een ze nuwlijder voor de groep hebt staan, krijgt iedereen de zenu wen. Willem heeft nog nooit ze nuwen gehad en sprak heel veel met de jongens over vroeger. Ik denk nog steeds dat hij daarmee heel goed te werk is gegaan," Feyenoord vertrok op zaterdag al naar Groningen. In het Ooster park speelden de Rotterdammers min of meer een thuiswedstrijd. Tienduizend Rotterdammers hadden alle seizoenkaarten van de Groningse fans opgekocht en zorgden voor een rood-witte zee op de tribunes. In de Kuip 2aten er nog eens 35.000 naar twee vi deoschermen te kijken. „Op dat moment wisten we dat het niet neer mis mocht gaan. We moes ten en zouden kampioen worden. In de hele ploeg overheerste ook die ene gedachte: de rite! is voor ons" herinnert De Wolf zich. Zestienhoven En zo geschiedde. Gaston Tau ment (tweemaal), Jozsef Kiprieh, Regi Blinker en Arnold Scholten knalden Feyenoord naar een 0-5 overwinning in het hoge noor den. Het KNVB-bestuur overhan digde in Groningen de schaal aan aanvoerder John Metgod, waarna het hele gezelschap met vrouwen en vriendinnen per vliegtuig te rugkeerde op Zestienhoven. Daarvandaan belandde Feye noord op de Coolsingel, die met meer dan 109.000 fans was ge vuld. Feyenoord maakte dat jaar 82 doelpunten en kreeg er 32 tegen. Het doelsaldo van Ajax was beter (87 voor en 30 tegen) maar de Am sterdammers eindigden slechts op de derde plaats. M.m.v. archief Feyenoord Opstelling Doel: Ed de Goey; achter: Ulrich van Gobbel, John de Wolf, John Metgod, Ruud Heus; midden: Ar nold Scholten, Henk Fraser/Pe- ter Bosz, Rob Witschge; voor: Gaston Taument, Jozsef Kiprieh, Regi Blinker. 1.Feyenoord.44 22 a J 5j 82-82 2. PSV34 22 7 5 51 81-34 3.4pc...,34 20 9 5 49 87-30 4. Vitesse34 16 14 4 46 58-29 5 FC Twente. 34 17 8 9 42 84-39 Doetincbem PSV is niet langer slechts afhankelijk van bevliegingen van het koningskoppel Nilis/Van Nistelrooy. Na de nederlaag {1-0} bij De Graafschap ligt deelname aan de Champions League in handen van Vitesse en Willem II. De Arnhemse nummer twee kan morgen bij winst op NEC de marge tot vier punten vergroten. Ook Willem II kan de Eindhovena ren nog voorbij streven. PSV gokte weer op Nilis en Van Nistelrooy, goed voor alle Brabantse treffers in de laatste vier duels. Maar waar Van Nistelrooy vergeefs trachtte de opene- ningstreffer te forceren had middenvelder Den Turk van de thuisploeg op slag van rust wei succes. Tumba schermde de bal knap af voor verdediger Dirkx en wachtte op de inlopende Den Turk. De Graafschap - PSV 1-0 U-O). 43. Den Turk 1-0. Scheidsrechten Van Huiten. Toeschouwers: 8.600 Gele kaart: Khokhiov(PSV) De Graafschap: Olyslagen Bot, Vreman, De Jong, Lindenbergh. Den Turk, Sitooy <56 Godee), Viseaal Rzasa; Zurr.ba, Gerritsen (85. Roelofsen}. PSV: Waterreus (46 Lodewijks); Lucius, Ooijer, Dirkx, Xavien RommedahJ, Van der Doelen, Khokhkiv (77. De Bilde), Fuehs (54. Kolkka); Ndis, Van Nistelrooy. Rottendam Sparta kan vanavond in Leeuwarden weer beschikken over Erik Tammer en Darren Fer guson. Beide spelers zijn weer fit. Of Kew Jaliens te gen Cambuur in actie kan komen, moet worden afge wacht. De verdediger raakte op de training gebles seerd aan zijn enkel. Marilia doet niet mee wegens een schorsing. Sparta heeft een goed gevoel overge houden aan de uitwedstrijd tegen MW (l-l). „We hebben op basis van onze instelling een punt ge pakt." zegt trainer Jan Everse. „Dat is gevierd als een overwinning, want er is een last van onze schouders gevallen. We zyn beloond voor onze inzet. Door te knokken, hadden we het geluk aan onze zijde." Hoewel Cambuur dit seizoen op eigen veld alleen van FC Twente en Feyenoord verloor, beschouwt Everse de wedstrijd als eentje 'waarin je punten kunt pak ken.' „Cambuur is thuis een gevaarlijke ploeg, maar ze hebben ook hun zwakke punten. Ze spelen altijd één op één en hebben aan de zijkanten achterin wei nig snelheid. Daar moeten we gebruik van maken." De competitiewedstrijd Sparta-Willem II is verscho ven van zaterdag 1 mei naar zondag 2 mei. Het duel begint om 14.30 uur op Woudestein. Rotterdam Op de geschorste Virgir Breetveld na kan Adrie Koster over zijn gehele selectie beschik ken. „Geen blessures," meldt Excelsiors trainer, die met2ijn ploeg al toewerkt naar de nacompetitie. „We moeten vooral fit zien te blijven, ons ritme behouden en scherp blijven. Dus ook vanavond tegen FC Zwol le, dat via een hoge klassering op de ranglijst alsnog de nacompetitie wil bereiken, Zwolle speelt altijd aanvallend en wij ook. Dus kan het vanavond best een aardig potje worden," verwacht de Zeeuw. Zeist Dennis Bergkamp heeft zich afgemeld voor de vriendschappelijke interland tegen Marokko, vol gende week woensdag in Arnhem. De aanvaller van Arsenal kampt met een onwillige buikspier. Bonds coach Frank Rijkaard heeft als vervanger Martijn Reuser van Vitesse opgeroepen. ZeistBondscoach Han Berger heeft Robin Nelisse van Feyenoord opgeroepen voor het Olympisch elftal dat woensdag in Langenrohr de EK-kwaiificatiewed- strijd tegen Oostenrijk speelt. Hij is de enige debu tant in de selectie. Doelman Wilburt Need (PSV) en Richard Knopper (Ajax) maken hun rentree. Arnold Bruggink van PSVis geschorst De selectie: Doel: Zegers (Excelsior) en Need (PSV); achter. De Cler (Ajax), Willems en Kuiper (Vitesse), Hofland (Fortuna Sittard) en Jaliens (Sparta); midden: Van Bommel (Fortuna Sittard), John de Jong (FC Utrecht), Knopper (Ajax), Nieuwenburg (Sparta), Musam- pa (Bordeaux) en Oude Kamphuis (FC Twente); voor. Bouma (For tuna Sittard), Cairo en Nelisse (Feyenoord), Sikora (Go Ahead Eag les) en Vennegoor of Hessehnk (FC Twente). Enig idee m welke busjij at, morgen? Ik we!, in bus 49, Tweehonderdvijftig man maken hun opwachting op het stadhuis, las ik gisteren. Van het management tot de was vrouw, iedereen is uitgenodigd, want de veertiende lands titel is het succes van de hele club. Maar niet van Theo Poort, kennelijk. Hoe ik ook zocht, ik zag mijn naam niet op de lijst. Te veel ondeugende stukjes geschreven zeker. Of stond m'n pet soms verkeerd? Afijn, ik koop straks wel een stnppenkaart Van de Kuip naar de stad, is dat nog steeds twee zones? En weet jij misschien waar 49 stopt als-ie met meer over de Coolsin gel mag? Ik zal naarje zwaaien als ikje zie. Je hoeft toch niette wer ken, neem ik aan? Zo ja, dan kun je twee dingen voor me doen. Allereerst je fooiengeld afstaan aan Kosovo (Leo Beenhakkerverdubbelthetwel). En ten tweede Lucas Bol- stus - je weet wel, van het CDA - gloeiend hete vlammetjes serveren en vervolgens consequent overslaan metde drankjes. Bolsius is de man die de huldiging van Feye noord liever niet op de Coolsingel zag gebeuren, maar op de Boompjes. Ergens ver weg, op de Maasvlakte ofzo, was hem nog liever geweest. Ik moet er niet aan denken. Geen idee welke bus ikdan had moeten hebben. Maar nu het zover is en de kampioenen gewoon, zoals het hoort, op het stadhuis worden ontvangen, is meneer Bolsi us z'n bezwaren glad vergeten en staat hij - let maar op - vooraan om de spelers 'n handje te geven. Hij heeft aange kondigd zijn neefje van li, een fervent Ajax-fan, mee te brengen om het ventje te dwingen alle Feyenoorders te fe liciteren met het kampioenschap. Uil de kou ben je met zo'n oom. Geef mij dan maar De Hoop Scheffer. Tip voor NAC: speel 1-1-8 en de verwamngis compleet Zie je, Theo Poort

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 3