12 'i/ü W&R I [J FICS cymci Medewerker grootboek administratie m/v VERKOOPSTERS/ GASTVROUWEN SoP*1*2 IPij^ Rotterdams Dagblad ADVISERENDE SALAH ITEUR BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER Giro 1092 's-Gravenhage AUTOPLAATWERKERS/RESTYLERS VOORBEWERKERS/AUTOSPUITERS AUTOSCHADEMONTEUR HOOFD ADMINISTRATIEm v SECRETARESSE m/v Academisch Ziekenhuis Rotterdam JÜNGERHANS CADEAU-SERVICE voor de afdeling huwelijkslij sten panïf Evenementencoördinator (m/v) (Directie-) secretaresse (m/v) Concert- en congresgebouw de Doelen Zaterdag 24 april 1999 MEDEWERKERS BANK- EN VERZEKERINGSWEZEN Wij zijn op zoek naar administratief medewerkers die aan de slag wil len bij een bank of verzekeringskantoor. Heeft u uw MEAO-cfiploma behaald of doet u binnenkort examen' Kom dan snei bij ons langs Informatie Mirjam de Vries Rotterdam, Coolsingel 101 b, tel. (010) 206 1010 ASSISTENT OPERATIONAL MANAGER Voor een bedrijf in de regio zoekert wij een administratieve 'duizend poot' die graag met cijfers werkt en analyses maakt U bent de schakel tussen de order entry-afdelmg en de operational manager Functie- eisen MBO werk- en denkniveau en bereidheid om studies te volgen Informeer snei naar uw mogelijkheden' Informatie John Mo! Ridderkerk, St Jorispiem 44, tel. (B1ÖO) 491100 SUPERVISOR TELEFOONAFDEUNG Voor een postorderbedrijf zoeken wij een enthousiaste, pittige kandi daat. U plant de bezetting op de afdeling, heeft de dagelijkse leiding en organiseert het telefoonverkeer en andere werkzaamheden Uw profiel MBO/HBD-mveau, commercieel, kennis van Word en Excel en bij voor keur ervaring m een callcenter Interesse .n deze afwisselende, vaste fulltime baan? Kom dan snel bij ons langs» U kunt zonder afspraak inschrijven Informatie Dermis Kortcoms Capelle a/ó IJssel, Kollandsch Diep 63c, tel. {010) 258 29 90 ADMINISTRATIEF MEDEWERKERS Voor diverse vacatures zijn wij met spoed op zoek naar kandidaten met een afgeronde MBO-opteiding richting bedrijfsadministratie, commer cieel of secretarieel Kom snel bij ons langs of bel' Informatie Esmée van Vugt. Rotterdam, Remweg 10a, tel. (010) 293 42 2D Nu bij Unique: voordelig sparen, verzekeren lenen! unique W H is een dynamische accountants- en belastingadviesmaatschap en is een compleet zakelijke dienstverlener voor middelgrote ondernemingen en zelfstandige beroepsbeoefenaars. De 45 enthousiaste medewerkers van W R staan garant voor goede dienstverlening. W R is op zoek naar een die zich kan vinden in het volgende profiel: - werk- en denkniveau HAVO MEAO liefst aangevuld met PDL of interesse in die richting, - werkervaring van tenminste één jaar, - affiniteit met boekhoudingen, loonadministraties en kantoorautom atisering - communicatief vaardig en representatief voorkomen, - flexibele, pragmatische en cliëntgerichte instelling. Het betreft een veelzijdige functie waann je samen met drie collega's zelfstandig salarisadministraties voor een verscheidenheid aan cliënten verzorgt. Daarnaast fungeer je als vraagbaak op het gebied van de salanscalculatie en het arbeidsrecht. Je zult onder andere de volgende taken verrichten: - verzorgen van loonadministraties voor cliënten, - regalen en adviseren omtrent arbeidsrechtelijke zaken, sociale verzekenngen en loonbelasting, - aanspreekpunt, vraagbaak en adviseur op deze gebieden. Van ons kun je verwachten: - een prettige dynamische werkomgeving, - Interessante honorering en toekomstperspectief, - veelzijdigheid, zelfstandigheid en afwisseling, - opleidingsmogelijkheden. Een schriftelijke reactie kun je richten aan: W R, Boompjes 55,3011 XB Rotterdam. Voor meer informatie kun je overdag bellen met de heer Maarten de Ruiter, telefoon 010 - 4333929 en 's avonds 010 - 2849000. Ook kun je onze homepage bezoeken op http://www.wen r.nl/ en een email sturen naar mderuiter@rdam.wenr.nl Registeraccountants Belastingadviseurs Wij zijn op zoek naar een Wij vragen: Een energieke allround medev» erker die accuraat en doortastend is Opleiding Meao of PDB en studerend voor MBA Ruime ervaring op afdeling administratie/boekhouding Kennis en ervanng met computerprogramma's - Office *97 Kennis van Nederlands en Engels in woord en geschaft Flexibele en initiatiefrijke instelling Wij bieden: Prettige uerkomgeving in een kletn teamverband Flexibele werktijden Contract van 12 maanden met uitzicht op ast dienstverband Goede secondaire arbeidsvoorwaarden De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: Coderen, boeken en controle van dc Shipping facturen. Boeken en beheer van Promotie B udget Periodieke rapportage aan het Managemen t en het Hoofdkantoor Beheer, onderhoud en rapportage inzake cliënten administratie. Telefonische en schriftelijke contacten met de clienten. Ovenge assisterende en ondersteunende werkzaamheden S v.p, c v. opsturen of faxen naar: Agrexco Ltd., Postbus 652, 3100 AR Schiedam, t,a v. C.L. Steenhorst Fax: 010-2984036 E-maiI. carmel öj'wxs nl AUDIOVISUEEL MEDEWERKER buitendienst m/v wil bij ons bedrijf de dynamiek van het vak beleven? R&R Communicatietechniek is een audiovisueel facilitair bedryf dat sinds de oprichting in 1989; het begrip kwaliteit in AV-presentaties vorm heeft gegeven. Van videoprojecties tot diaprpsen- taties, van geluidsinstallaties tot totale realisatie a van TV- of videoprogramma's, zyn wij herkenbaar 1 aanwezig in de regio Rotterdam en ver daarbuiten, p Wij groeien hard en zyn op zoek naar een enthou- lj siaste audiovisueel medewerker buitendienst Heb je MTS-E af gelijkwaardig niveau en ben je in het bezit van het Rijbewijs B, dan kun je ons team (tien personen) komen versterken, f De functie bestaat uit het verzorgen,imtalfe- ren en bedienen van audio- en video-appara- tuur De werkzaamheden kunnen ook in avonduren en weekenden "plaatsvinden Geïnteresseerd? Stuur een sollicitatiebrief plus curriculum vitae naar. RAR Communicatie Techniek B.V., t.a.v, de heer R. Roskam Jufferstraat 23, 301-1 XL Rotterdam Tel. 010-4130999. Nationaal Hartfonds V BURGERS SCHADCRF.GEUNGSBURtAl) n op ha li oiïr/fE;r/in. Burgers Schaderegeiingsbureau is een expertisebureau, dat alleen voor het slachtoffer van vcrkeers-/of andere ongevallen optreedt. In verband met de uitbreiding van zaken is er op korte termijn plaats voor een enthousiaste JURISTLETSELSCHADEREGELAAR (M/V) Hij/zij zal worden belast met het verstrekken van advies en informatie aan slachtoffers en het verzorgen van correspondentie en rapportage. Hij/ïij treedt op als letselscbaderegelaar, hetgeen impliceert het zelfstandig onderzoeken van schuldvragen, het bezoeken van clienten ter vaststelling van materiele en immateriële schade, het voeren van onderhandelingen met verzekeraars/schaderegelaars en het verrichten van daarmee samenhangende werkzaamheden Functie-etsen een voltooide rechtenstudie, bij voorkeur met enig accent op de onrecht matige daadproblematiek; enige jaren ervaring op het gebied van letselschaderegeling; positieve instelling t.a.v. dienstverlening en goede contactuele eigenschappen; doorzettingsvermogen en stressbestendigheid. Primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn in overeenstemming met de aard van de aangeboden functie, waaronder: auto van de zaak, pensioen voorziening, onkostenvergoeding en 13* maand. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Kandidaten die voldoen aan bovenstaande kwalificaties worden uitgenodigd om binnen 7 dagen na het verschijnen van dit blad hun sollicitatiebrief met curriculum vital u /enden aan: BURGERS Schaderegeiingsbureau Provenierssingel 12, 3033 EK Rotterdam t.a.v. de heer R.R.l. Schrei] Telefonische informatie omtrent deze functie is te verkrijgen onder nummer 010-467 75 00 FICS is wereldwijd marktleider in electronic banking reporting systems. Onze software vmdje bij praktisch alle In Nederland gevestigde banken. HomeNet, het meest gebonkte pakket voor thuisbankieren, is één van onze bekende projecten. FICS zoekt Software Engineers Powerbuilder mlv De functie: Binnen het ontwikkel- team verzorg je aanpassingen, uitbreidingen en support op onze producten en ontwikkel je software voor onze (internationale markten. Wij vragen: Een afgeronde HBO- opletding en een analytische, klantgerichte instelling Wij bieden: Een informele werk omgeving met een open cultuur Met jonge, sportieve collega's en een no-nonsense mentaliteit Een state-of-the-art ontwikkelafdeimg met de nieuwste ontwikkeltools En natuurlijk uitstekende aibeids- voorwaarden. Ben jij die talent volle, ambitieuze professional die we zoeken? Stuur dan je cv naar Jacqueline Breen FICS Nederland BV Marten Meesweg 8-10 Postbus 84155 3009 CD Rotterdam Tel 010 28616 00 Fax 010 2861616 E-mail. jab@ficsgrp com http/Awwv ficsgrp com face the future! Waarom 5 dagen werken, als u bij ons hetzelfde kunt verdienen In 4 dagen! Alba Autoschade Rotterdam B.V», één van de negen dochterondernemingen van Alba Beheer B.V., en actief in de automotive branche, o.a. (schadeherstel, ledereninterieurs, anti-roesten, prè-delivery inspecties en modificaties) zoekt voor haar schade-herstelbedrijf in de R'dam-Botlek ter versterking van het team onderstaande (ervaren) kandidaten: Voor schadeherstel van gebruiks- en transportschades, o.a. met de uitdeuken zonder spuitentechniek {Smart Repair), fnterne restyle-opleiding mogelijk, Voor schadeherstel van alle voorkomende lakschades en spotrepairs. Wij werken met watergedragen lakken, en zijn modem uitgerust. Als Schademonteur bent u verantwoordelijk voor het algehele montageproces van de voor schadeherstel aangeboden auto's, aangevuld met restyle-werkzaam he den. Binnen onze onderneming werken wij uitsluitend aan nieuwe en jonge auto's. Alba Rotterdam hanteert hoge kwaliteitsnormen en is ISO gecertificeerd. Van u verwachten wij dat u over relevante opleidingen en werkervaring beschikt. Wij bieden u een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, in een zich snel ontwikkelende organisatie met een uitstekend toekomstperspectief. Voor informatie en uw (schriftelijke) sollicitatie kunt u zich richten tot de heer J. Vermoten. Per adres: Pleimuïden 4,1046 AG Amsterdam, tel.: 020 - 4486776. Alleen indien u een vakman bent gelieve u te reageren. De PTM groep is een groep van middelgrote software- huizen in Capelle aan den IJssel Deze hebben zich gespecialiseerd in de automatisering van het midden- en kleinbedrijf. De PTM groep richt zich op het leveren van branchegerichte totaaloplossingen, waarbij kwaliteit en service voorop staan. Alle vacatures kunt u ook bekijken op onze websitehttp://www.ptm.nl Door expansie in de organisatie zijn wij op zoek naar (fulltime) Na een gedegen in werkperiode, waarbij een interne training de basis zal vormen, zult u ondersteuning geven aan een klein team van medewerkers. Uw werkzaamheden bestaan uit het zorgdragen voor een goede orderalhandeling en het tijdig factureren van de orders, bezoek- en servicerapporten, alsmede onderhoudscontracten. Verder het bewaken van betalingen van debiteuren, verrichten van belastingaangiftes en rapportage aan de directie. Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met: minimaal MBO-opleidingsniveau; administratieve richting gedegen kennis van en ervaring met financieel management affiniteit met automatisering nauwkeurigheid en accuratesse de instelling van een meewerkend voorman een flexibele instelling, geen 9 tot 5 mentaliteit, stressbestendig (fulltime) Na een gedegen inwerkperiode zult u ondersteuning geven aan de afdeling opleidin gen. Dit houdt in zorgdragen voor een goede planning, zelfstandig correspondentie voeren, telefoonbehandeling, notuleren van vergaderingen, up-to-date houden van cursusmateriaal, adressenbestanden en het verzorgen van mailings, Onze gedachten gaan uit naar een kandidaat met: minimaal MBO-opleidingsmveau; secretariële richting enige jaren ervaring in een soortgelijke functie is een pré ordelijke en accurate instelling goede beheersing van de Nederlandse taal Ervaring met WP 5.1. Word en Excel een flexibele instelling, geen 9 tot 5 mentaliteit, stressbestendig Wij bieden: een afwisselende en zelfstandige baan in een groeiend bedrijf met een prettig werkklimaat ruime doorgroeimogelijkheden uitstekende arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun sollicitatiebrief met curriculum vitae uiterlijk 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, sturen naar de PTM groep, t.a.v. de afdeling personeelszaken, Postbus 575,2900 AN Capelle aan den IJssel. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en curriculum vitae aan: oflice@ptm,n!. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de afdeling personeelszaken, telefoon CIC-2S47II Acquisiue n.a.v de advertentie wordt met op prijs gesteld. Binnenwegplein 3-5,3012 KA Rotterdam Serviezen, couverts, dririkserviezen, pannsnsets zoekt voor direct Om met gerichte interesse en inlevings vermogen a.s. bruidsparen, na een inwerk periode, in team-verband te ontvangen, voor te lichten en vakkundig te assisteren bij het samenstellen van hun geschenkenlijst. En de cadeaugevers -familie, vrienden en kennissen- te adviseren bij het kiezen van het juiste geschenk. De cadeau-service werkt meteen geautomatiseerd systeem. Voorkomende, vriendelijke omgangsvormen, correct taalgebruik en een goede persoonlijke verzorging zijn vanzelfsprekend. Bij gebleken geschiktheid is een vast dienstverband mogelijk. Schrijf nu (liefst met foto) aan PZ «S/vtófe- /r&rty'é p-l O - 1 VOOO. Hotel New York Rotterdam vraagt Ontbljtkok (m/v) parttime Ervaring niet vereist. Een ieder die handig is en geer last heeft van een ochtend-humeur wordt verzocht te solliciteren. Zelfstandig werkend kok (m/v) parttime Goede doorgroei mogelijkheden en een leuke werksfeer worden geboden. Banketbakker 3e bediende parttime Wil je meer weten over de vacatures of wil je solliciteren? Bel of schrijf dan naar Jaap Grootenboer Hotel New York Koninginnenhoofd 1 3072 AD Rotterdam tel. 010-4390500. ZIEKENHUIS DIJKZIGT In het bedojvige centrum van Rotterdam dc grootste huiinstad ter wereld staat het grootste ziekenhuis van Nederland tiet Academisch Ziekenhuis flolterdam (AZR) Het AZP. bestaat uit drie ziekenhuizen het Dijkzigt Ziekenhuis (900 bedden 4300 medewerkers) het Sophia Kinderziekenhuis (300 bedden 1200 medewerkers) en de Darnel den Hoed Kliniek 1 50 bedden 1000 medewerkers) Jaarlijks bezoeken zo n half miljoen mensen uit Rotterdam de regio Rijnmond en Zeeland, westel.j' Noord-Brabant en Zuid-Holland de poliklinieken van het SophiaDi/kzigt en de Daniel in hei bedrijvige centrum van Rotterdam de stad met de grootste wereldhaven s'aat het grootste ziekenhuis van Nederland het Academisch Ziekenhuis Rotterdam (AZR) Hel ZP en de Faculteit der Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen van de Erasmus Universiteit Rotterdam vormen samen het Erasmus Universitair Medisch Centrum Rotterdam (EMCR) Het bedrijfsonderdeel Financieel Economische Zaken (FEZ) van het AZR heeft als taken control'mg verwerking van data er. financiële advisering aan afdelingen Voor de unit Grootboekadminis tratie onderdeel van FEZ en gehuisvest in het Dijkzigt Ziekenhuis zoeken wit op korte termijn een enthousiaste en fulltime Dl afdeling - De tien medewerkers van de unit Grootboekadministratie zijn verantwoor delijk voor de juiste en tijdige vastlegging van financiële gegevens in het Grootboek en in diverse subadministraties Dt functie - U verwerkt en controleert gegevens en beheert zelfstandig subadministraties Een belangrijke bijdrage levert u aan de verbetering van administratieve processen en vastleggingen. Verder verstrekt u schriftelijk en mondeling informatie aan uw klanten, zowel binnen FEZ als op andere afdelingen functie-eisen - u hebt minimaal een meao-opteiding plus enige jaren administratieve ervaring, werkt zelfstandig en accuraat en bent in staat goede contacten te onderhouden met uw klanten arbeidsvoorwaarden - Het bruto maandsalaris bedraagt - afhankelijk van leeftijd en ervaring - maximaal f- 4 635,- (schaal 7). waarbij uitloop naar f 5 242,- (schaal 8) mogelijk is Ovenge arbeidsvoorwaarden zijn volgens het Rechtspositiereglement Academische Zie kenhuizen (R R A 2 inlichtingen Nadere inlichtingen over de functie kunt u inwinnen bij de heer W Houwerzijl, hoofd Financiële Administratie, telefoon 010-463 35S0, en bij de heer j Romeijn, hoofd Grootboekadministratie, telefoon 010-463 3190. sollicitatie - Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van du blad richten aan mevrouw A Hannon, persorteelsadviseur. postbus 2040, 3000 CA Rotterdam, onder vermelding van vacaturenummer 04/9-0101.00871/24. Het AZR is een instelling voor gezondheidszorg en streeft daarom een 'niel-rokenbeietd' na In Concert- er congresgebouw dc Doelen vinden jaarlijks zo'n 600 concerten en 1500 andere evenementen (congressen, symposia, bedrijfsbijeenkomsten) plaats, waar per jaar ruim 650,000 bezoekers op afkomen. De Doelen kent op dit moment twee vacatufes voor 36 uur (fulltime) voor ervaren nieuwe collega's met goede contactuele eigenschappen, een positieve instelling en teamgeest, de bereidheid om in overleg op onregelmatige uren te werken en een flexibele opstelling t.a.v. het takenpakket Voor dc voorbereiding van de evenementen beschikt de organisatie over een afdeling evenemen- tcncoördtnatie. Deze afdeling fungeert als spil tussen oj. Impresariaten, klanten, leveranciers en organisatiebureaus enerzijds en dc interne Ooelenorganisatie anderzijds. Taken: Het plannen en voorbereiden van concerten en zakelijke evenementen. Het maken van dag- en weekoverzichten. Het zorgvuldig overdragen van dc wensen van en afspraken met de klanten aan dc bedrijfsleiding, door middel van een draaiboek. Hel maken van offertes en huurovetecnkomslcri. Aantoonbare kennis van de concert-, congres- en/of evenementenmarkt Bij voorkeur HBO-niveau, Naast de gebruikelijke secretariële werkzaamheden ten behoeve van de directeur en de adjunct-dirtcteur die samen met het hoofd van het secretariaat worden uitgevoerd, wordt op het secretariaat tevens de administratieve ondersteuning verricht van het hoofd programmering. Affiniteit met en kennis van klassieke muziek en eventueel de congresmarkt. Kennis van en ervaring met tekstverwerkingsprogramma's, bij voorkeur MS-Word 60. Aantoonbare goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Spreek- en schrijfvaardigheid in een of meerdere moderne taten. Zeer accuraat kunnen werken, ook bij grote werkdruk, VWO-niveau, aangevuld met een secretariële opleiding. Het salaris is voor beide functies afhankelijk van kennis en ervaring, op basis van het Ambtenarenreglement van de gemeente Rotterdam. Vooralsnog zullen de functies op inleenbasis worden ingevuld. Belangstellenden kunnen hun interesse binnen 2 ^eken kenbaar maken door het sturen van een beknopte sollicitatiebrief met C.V. aan Concert- en congresgebouw dc Doelen, ta.v. de heer RA Schollaart, hoofd PEtO, Postbus 972,3000 AZ Rotterdam. De eerste gespreksronde voor de functie evenementencoördinator zal op donderdag 20 mei 1999 tussen 09.30 uur en 15,00 uur plaatsvinden. De tweede ronde is gepland op dinsdag 1 juni 1999, Informatie over de functies kan worden ingewonnen bij de heer AM. Viicgcnthart, telefoon 010-2171750. Dc Doden hanteert bij hot werven cn selecteren liet gemeentelijk voorkeu rbclciu «oor leden van de prioriteitengroepen vrouwen, migranten, gehandicapten en jongeren.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 4