I I 3 Rotterdams Dagblad 'Ik heb nog met mevrouw Happel gedanst, maar nu mis ik het feest' Feyemoerd kampioen 17 De enige echte Feyenoord kampioenstaart voor slechts 19,99 De enige échte Feyenoord kampioenstaart voor slechts 19,99 -S öv "c -2 -§ 5 4 Ik ben directeur van drie ho tels in Indonesië. Ik woon op het Eiland van de Goden, Bali, maar mijn hart ligt nog steeds bij mijn jeugdliefde Feyenoord. Mijn vriend Gino Strijdhorst woont in Manila (Filipijnen), El ke maandag e-mailen we met el kaar en raken in vervoering van alle heldendaden van 'onze jon gens in de Kuip. Vreselijk vin den we het dat we niet op de Coolsingel kunnen staan om on ze helden, de laatste kampioe nen van deze eeuw, in het 'oer- Rotterdams' toe te juichen. Ik was wel in Milaan, toen Ove Kindvall de winnende goal te gen Celtic scoorde. Ik heb daar nog op de tribune gedanst met mevrouw Happel. Ik was ook op de Coolsingel toen Joop van Daele de eerste wereldbeker voor Nederland veilig stelde. Helaas moet ik dit feest aan mij voorbij laten gaan. Maar JP en de andere kampioenen: 'Mijn hart ligt bij jullie!' Eduard Hoageweegen, Bali (In donesië) Fantastisch, het Rotterdams Dagblad elke dag op Internet. Aan de andere kant van de oce aan blijf ik mooi op de hoogte van wat er gaande is in mijn ge boortestad. Maar als echte voet balliefhebber en supporter ge niet ik vooral van het lief en leed van Feyenoord. Ik volg de ploeg elke dag en vind het schitterend dat Leo Beenhakker het met zijn ploeg heeft klaargespeeld; kampioen van Nederland.' De titel is binnen, maar kampioen voelen we ons pas op de Coolsin gel' zei Jurek Dudek deze week. Hij kon het niet beter verwoor- den. Mijn gedachten zijn bij alle Feyenoorders op de Coolsingel. En ik kijk weer uit naar alle ver slagen van het feestduel tegen NAC. Cor Vanderest, Michigan (VS) Feyenoord kampioen! Met dank aan Leo, Rob, de spe lers en het legioen Kampioen van de armoede? Hou toch op Mentaliteit, homogeniteit, wils kracht op en top Rotterdam en omstre ken, heel Ne derland is trots op die club uit Zuid Hiermee wissen we ruim de ma gere resultaten van de laatste ja ren uit Nog een tip van deze trouwe supporter tot slot Ga nog jaren door Feyenoord, blijf tot in de eeuwigheid hot! Perry Simons, Spijkenisse Was ik even blij dat de wed strijd tegen Roda niet doorging! Omdat ik werk had ik nooit een kaartje voor 'het scherm' kun nen kopen en die frustratie heb ik dus niet meer. Het lijkt me dat een paar dagen extra rust de spelers ook ten goede is geko men, Feyenoord-NAC wil nie- mand missen en ik dus ook niet. Zelfs al betekent dat datje na de Kuip achteraan op de Coolsingel komt te staan. Maar het neemt niet weg dat ik helemaal uit mijn dak zal gaan. Feyenoord- spelers en supporters: allemaal gefeliciteerd. Tineke Guise, Rotterdam Als Rotterdam zijn we uniek, want geen enkele stad heeft een derby tussen eredivisieclubs. Er is in Nederland ook maar één club die de eerste Europa Cup bin nenhaalde en die komt uit Rotterdam. Er is maar één club die de eerste wereldtitel bin nenhaalde en die komt uit Rotterdam. Er is in Nederland maar één club die het eerst onge slagen kampioen werd en die komt uit Rotterdam (Fey enoord 1924!). Er is in Neder land maar één club die het eerst een imposant stadion liet bou wen en die komt uit Rotterdam. Er is in Nederland maar één club die een satellietclub heeft en die komt uit Rotterdam... Larry Peeters, Capelle aan den Ussel Ik erger me GROEN en GEEL aan al die burgemeesters en overige ambtenaren die zich zelf in de picture willen plaatsen ten koste van de goedwillende supporters. KNVB, ga met een soort bonus/malus-systeem wer ken, waarbij verboden wedstrij den strafpunten opleveren. Ik lach me GROEN en GEEL als Fortuna Sittard op Hemel vaartsdag van Ajax wint (toeval lig ook de clubkleuren van For tuna!). Tenslotte hoop ik dat alle Feyenoord-supporters zich na de wedstrijd tegen NAC (uitslag 6-1) als echte supporters zullen gedragen en ook de midden stand een plezierige dag laten beleven. Perry Simons (Spijkenisse) Feyenoord heeft deze titel dubbel en dwars verdiend. Wie is ooit met zo'n straatlengte voorsprong kampioen van Ne derland geworden? Meneer Baan, u heeft Feyenoord de goe de spelers bezorgd. Meneer Beenhakker, u heeft mij ver steld doen staan. Kijk, dat u bij Real de titel haalde was ook wel knap. Maar daar liepen toch allemaal spelers van wereldfaam rond. Met die spelers was ik, doodge wone gemeente-ambtenaar, misschien ook nog wel tweede of derde geworden. Maar bij Feyenoord heeft u het maxima le uit de spelersgroep gehaald. Volgend jaar dus Champions League. Dat betekent dat we een treedje hoger gaan. Meneer Baan, wilt u meneer Beenhakker dan ook een of twee aankopen bezorgen van een treedje hoger? Liever één kanjer erbij dan vier man voor de breedte. Wim Rijpsma, Emmen JP is voor mij de Feyenoorder van het seizoen, Keessie 'Won derboy' de openbaring van dit jaar. Ais Bertje uit Rouveen een huis-tuin-en-keukenvoetballer is, dan moeten we bij Blokker of de Marskramer kijken of er nog een paar van dat soort jongens te koop zijn. Want als er één man zijn geld waard is geweest, dan is het onze kersverse inter national wel. Pim Doesburg krijgt een schouderklopje voor het ontdekken van mijn held Jurek Dudek. En Tomasson krijgt van Adidas nu toch zeker wel nieuwe schoenen, want na zoveel kilometers moeten zijn oude versleten zijn. Clazien Dubbelman, Nieuwe- gein Vorige week was ik twee da gen in Nederland en ik zat stie kem te hopen dat onze jongens toen al kampioen zouden wor den. Het zat er net niet in, hoe wel ze als kampioenen speel den. We zitten hier aan de ande re kant van de wereld maar we zijn er helemaal bij. Elk wed strijdverslag wordt grondig uit gepluisd en geanalyseerd. We kunnen nog elke keer kwaad worden over het doemschrijven van andere kranten in Neder land. Eindelijk weet iedereen het weer wie de echte kampioe nen zijn. Jongens, grote klasse en geniet er maar van. Doen we het volgend jaar dunnetjes over als we in de finale staan van de Champions League. Gino Strijdhorst, Filipijnen De taart die scóórt op uw eigen gebaksschaal Ga mee naar van der Graaf Taartarchitecten en koop deze lekkernij van de club van rood en wit! -Mm Rotterdams Dagblad C •t* 53 Geen woorden, maar daden! En dat geldt nu ook voor de enige echte kampioens taart van Feyenoord. Ter gelegenheid van het kampioenschap van Feyenoord heeft van der Graaf Taartarchitecten de Kampioensschaal in een taart verwerkt. Normaal kost deze kampioens-taart 27,50, maar speciaal voor lezers van het Rotterdams Dagbiad biedt van der Graaf Taartarchitecten deze heerlijke, frisse lekkernij aan voor slechts 19,99. De taart is verkrijgbaar vanaf maandag 26 april 1999. U dient uw taart vooraf te reserveren via telefoonnummer 010 21312 07 of 010 413 60 07Refereer hier bij aan de Rotterdams Dagblad lezersactie. De taart kunt u vervolgens afhalen bij van der Graaf Taartarchitecten, Vasteland 64 (naast Erasmusbrug) in Rotterdam. Tegen inlevering van nevenstaande bon betaalt u dan de speciale prijs van 19,99. Eén taart per ingevulde bon. Van der Graaf Taartarchitecten is al 22 jaar de spits onder de banketbakkerijen in Rotterdam en omstreken. De taartontwerpen hebben altijd een persoonlijk tintje en dragen bij iedere gelegenheid bij tot feestvreugde. Van der Graaf Taartarchitec ten is kampioen in themataarten en staat nog steeds vermeld in het Guiness Book of Records met de grootste taart ter wereld. mm. regen inlevering van deze volledig ingevulde bon bij van der Graaf Taartarchitecten, Vasteland' 64 te Rotterdam betaalt u voor de Feyenoord xampioenstaart geen f 27,50 maar slechts 19,99. Deze aanbieding geldt vanaf maandag 26 april 1999. Eén taart per ingevulde kortingsbon. Reservering vla telefoonnummer: 010 21312 07 of 010 413 60 07. Naam Adres Postcode Plaats Telefoon 7..;r;";"";'/." -W.V- :-:V 3:: 13 -->i- vTC?

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 18