VFC heeft nacompetitie binnen bereik Kampioen stuurt hockeysters Evergreen naar tweede klasse SYYSMC neemt rekenmachines mee naar gedegradeerd Lugdunum Cock de Jong houdt ermee op VDL nog altijd niet in veiligheid Juweeltjes van Walter van Pernis luisteren 1-4 zege op Honkballers Holy pas in verlenging langs 'Bulls' DRGS moet de billen nog steeds samenknijpen SVDPW Is hard op weg naar de vierde klasse Rotterdams Dagblad Maandag 3 mei 1999 Schiedam Cock de Jong stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Schiedamse Boys. Na twee seizoenen vindt de oefen- meester van de zondag-vijfde- klasser het welletjes. „Ik wil ho gerop met de club, maar de club wil ileen maar de berg af, lijkt het," aldus De Jong. „Ik wil jongens erbij hebben om een volwaardig team op te kun nen stellen, maar er zijn geen en kele mogelijkheden op dat ge bied. Ik heb zelf wat jongens be naderd, maar als ik ze vraag of ze bij Schiedamse Boys willen spe len, denken ze dat ik een goede mop vertel." Stolwijk VDL moet volgende week in het laatste thuisduel te gen Nieuwkoop alles uit de kast halen om niet te degraderen. De Maassluizers verloren voor de ze vende maal op nj. In en tegen Stolwijk werd het 2-1. Na een snelle achterstand domi neerde VDL. Op slag van rust wist Sander Bouman te scoren. Na de thee beukten de Maassluizers constant op de vesting van Stol wijk, maar in de slotfase viel de treffer aan dc andere kant. De 2-1 nederlaag kwam hard aan bij oe- fenineester Rob Schalke. „We hadden verdiend te winnen. We moeten echt op onze tellen passen en volgende week win nen." René Verhagen kreeg een gele kaart. Omdat de wedstrijden HOV-VEP en Unio-Stolwijk het einde niet haalden blijft de rang lijst onduidelijk. VDL heeft aan een overwinnig genoeg, maar kan bij elk ander resultaat in de pro blemen komen CKC Maassluis-Oranje Nassau 15-10 <6-5). CKC Maassluis nam een 5-0 voorsprong, maar gaf die vrijwel helmaal uit handen voor rust. In de tweede helft liep de thuisploeg uit naar 10-5 en was hel gedegradeerde Oranje Nassau gebroken. CKC staat tweede in de tweede klasse en ontmoet koplo per Merwede binnenkort. SDO-ODO 17-14 (6-5). „Eindelijk begonnen wij weer eens goed fa natiek vond ODO-speelster Co- rine Buitenhuis. De Maaslanders kwamen 9-5 voor en stonden ook nog 13-14 voor, maar gaven de ze ge toch uit handen. KV Vlaardingen-AchilJes 12-13(4- 3), „Om te zeggen dat we ons be stolen voelen, is nog zwak uitge drukt," brieste Vlaardingen- coach Rob van der Stelt. „De scheidsrechter floot alles tegen ons. Ik moet nog eens een hartig woordje met hem spreken." Een 12-10 voorsprong verdween in de laatste minuten als sneeuw voor de zon. Vlaardingen, dat twee weken geleden nog koploper was in de overgangsklasse, moet nu nog uitkijken niet te degraderen. „We krijgen het nog lastig, want we hebben een paar geschorsten." IJsbrand den Breems kreeg een rode kaart, omdat hij na het laat ste fluitsignaal tegen de scheids rechter bleef ageren. Harga-KC Terda 11-8(54). Harga heeft de titelkansen in de derde klasse in eigen hand. De ploeg staat nog wel een paar punten achter op koploper Sperwers, maar krijgt dat team nog op eigen veld en moet nog inhalen tegen de hekkensluiter. Tegen Terda speelden de Schiedammers een spannende wedstrijd. Pas in de slotfase werd de tegenstander op achterstand gezet. Arjan Maltha scoorde vijf keer. Treffers-Hollandiaan (v) 10-12(7- 4). De vrouwen van Hollandiaan begonnen slecht en kwamen met 6-1 achter. De ploeg vocht terug en pakte toch de winst. Carlie Morsanto en Diana Somokil scoorden beiden vier keer. DWS-Cosmos (v) 13-12. Evelien Groenewegen zorgde met haar doelpunten voor wat lichtpuntjes in een slecht duel. DWS trok wel aan het langste eind. DWS 2-Ventura 3 (v) 22-11 (9-6). Het jeugdige Ventura kwam er niet aan te pas tegen DWS. De eer ste helft had DWS het nog een beetje lastig, maar na rust gingen de remmen los. DWS 2-Saturnus (m) 22-18 (10-10). De mannen van DWS stonden constant op voorsprong in het leu ke duel. Marco van Linstee schoot acht keer raak. In het doel van DWS was een hoofdrol weggelegd voor Marcel van Nieuwiand. Unitas-DIOS (m) 23-24, Unitas kon de goede winstpartij, vorige week tegen WIK, geen vervolg ge ven. De spannende wedstrijd ging verloren voor de Maassluizers. WIK 2-Ventura (m) 25-33. Een duidelijke zege voer de Schie dammers die veruit het beste van het spel hadden. Door Pim van der Helm Vlaardingen Zittend op een muurtje genoot VFC-spelerWal- ter van Pemis van de 14 overwinning op stadgenoot RKWIK Maar meer nog wellicht, liet de van DVO '32 overgekomen aanvaller de 1-3 en 14 de revue passeren. Beide treffers kwa men van zijn voet en waren van ongekende schoonheid. „Toen de ingooi voor mijn voeten belandde," blikte de 'super- sub' terug op zijn omhaal die de 1-3 op het scorebord bracht, „dacht ik niet na, maar deed gewoon." Het duel tussen de twee ploegen in 4G die vergaande gesprekken voeren over een mogelijke fusie was een interessante. De gasthe ren waren gebrand op een goed resultaat tegen de stadgenoot die zeer goed zicht had op het beha len van de nacompetitie. VFC trok fel van leer ten einde bo venstaande doelstelling te verwe zenlijken. „Daardoor," lichtte VFC-oefenmeester Eric Teunisse toe, „speelden we veel te aanval lend. RKWIK liet zich zakken, zo dat wij veelal op hun helft ope reerden. De counters die we over ons heen kregen als we balverlies leden, leverden constant gevaar op." En een doelpunt. Een pass vanuit de WIK'-defensie belandde in de voeten van Patrick Wijzenbroek. VFC-doelman Ralf Groen tikte diens inzet aan waardoor het leer voor de voeten van de meegelo pen Leon Kester en een leeg doel kwam: 1-0. „De 2-0 hmgdoor die messcherpe uitvallen eerder in de lucht dan de 1-1," verklaarde Teunisse zijn ver andering van tactiek in de pauze. „Omdat we wisten dat RKWIK moeite heeft met het maken van het spel, zakten we in deel twee wat terug. Op die manier elimi neerden we het countergevaar." Die verandering van speelstijl legde de bezoekers geen windeie ren. Twintig minuten na de thee vuurde Menno Groen een droge knal op het WHC-doel af. De sluit post van de thuisploeg, Edwin Kolsteren, pareerde Groens schot slechts half. Uit het woud van be nen, van onder andere VFC-spe- lers John van Mil en Pascal Bos dat hierna ontstond verscheen plots de bal die tussen de palen rolde. „Ik wist," klonk Teunisse bla kend van het zelfvertrouwen, „dat als de 1-1 zou vallen, we dan nog meer zouden scoren," Gerard Bakker bracht de theorie van de debuterende coach in de praktijk door Menno Groens comer snoei hard in de bovenhoek te knikken. Toen kwam Walter van Pemis binnen de lijnen voor John van Mil die met zijn hoofd onzacht in aanraking kwam met het hoofd van Ramon de Rond, die daardoor eveneens vroegtijdig de douches op kon zoeken. Koud tien minu- Cuïjk—Vlaardingen Holy heeft, voor de tweede keer al in deze competitie, pas in de verlenging een zwaar bevochten overwinning geboekt, In Cuijk won de Vlaardingse honkbalformatie met 11-14 van Bullfigh ters, maar met nadat de reguliere negen innings geen beslissing (bij 11-11) had opgeleverd. In de tien de inning sloeg Holy echter meedogenloos toe. Twee ploegen, die aan elkaar gewaagd leken, maar daar was coach Danny Rossoni het na afloop niet he lemaal mee eens. „De cijfers doen het wel vermoe den. maar ik vond toch dat wij over de reguliere ne gen innings gemeten beter waren, maar het ontbrak ons een beetje aan zelfvertrouwen en lef." Pas in de verlenging toonden de Vlaardingers hun ware gezicht. Achtereenvolgens kwamen Ralph van Toor en Bram Jongenus op de honken en haalde Danny Rossoni (met een degelijke tweehonkslag) beide lopers over de thuisplaat. Rossoni kon vervol gens op een honkslag van eerste honkman Steve Naarden scoren, 11-14. In de gelijkmakende slagbeurt probeerden de Noord- Limburgers nog wel van alles, maar op de heuvel was Danny Rossoni ongenaakbaar en schakelde de Cuijkse slagploeg met drie keer drie slag uit. Ook in een ander opzicht lieten twee Vlaardingse spelers van zich horen. Steve Naarden sloeg, nog voor de verlenging, drie (helaas kale) homeruns, ook Robert Meijers sloeg twee keer de bal buiten bereik van het buitenveld van Bullfighters. ten in het veld zag hij met zijn rug naar het doel van de WIK'-keeper een inworp van Maurice Dumont voor zijn voeten belanden. „Zon der na te denken haalde ik om," vertelde een glunderende Van Pemis. Met de 1-3 op het scorebord was de wedstrijd gespeeld, maar de eindstand niet gerealiseerd. An dermaal Van Pemis lepelde een vrije trap van twintig meter ach ter Kolsteren. Een verbaasde Van Pernis: „Die keeper bleef maar in de verre hoek staan. Ik kon de bal zo in de andere hoek krullen." Hiermee werd het 14 en deed VFC een goede stap in de richting van de nacompetitie. Jammerge- noeg voor de zwart-gelen won naaste concurrent Fortima ook. Het toeval wil dat WC Fortuna volgende week treft. "VFC heeft aan een punt genoeg, Fortuna moet winnen. Had Eric Teunisse hier aan het begin van het seizoen rekening gehouden? „Nee, we gingen aan vankelijk voor een plek in het lin kerrijtje," aldus Teunisse. „Nu we zo dicht bij de nacompetitie ko men, wil ik deze ook bereiken. Ik zou verschrikkelijk balen als we daar niet in zouden slagen." RKWIK-VFC 14 (1-0) 15 Leon Kester 1-0, 65. Pascal Bos 1-1,73 Pascal Bos 1-2,85 en 88. Walter van Pemis 1-3 en 14. Bijzonderheden; Scheidsrechter Niels Gnp verving scheidsrechter Den Oudenen hield alle kaarten op zak. RKWIK: Edwm Kolsteren, Van tic Berg (46 Halkes), Ploeg, Veldt, Wijzenbroek, Ver meulen (68 Raymond Kolsteren), Kester, De Rond (73 Vroegh), Jongeling, Sam Sm VFC: Ralf Groen, Koevermans, Dumont, Robbemond, Ouwerkerk (28 Raaymakers). Bos, Menno Groen, Van Mil i73 Van Per ms), Brouwer, Bakker, Van Reij Door Marlijn van der Steen Maassluis De vrouwen van Evergreen zijn gedegradeerd uit de eerste klasse. Waar Ever green trainer Remko Ouwer kerk zondagochtend aan het ontbijt nog hoop had op lijfsbe houd, tekende de neergang naar de tweede klasse zich al snel na het startsignaal af. Evergreen werd overrompeld en ontman teld door Forward, de kersverse kampioen uit Tilburg: 10-0. De cijfers logen er dus niet om, net als het spelbeeld. Dat was volgens Remko Ouwerkerk, be zig aan zijn laatste wedstrijden als trainer-coach van de Maas- sluise vrouwen, ook niet onver- wacht: „Het was vandaag het verschil tussen een overgangs- klasser en een tweedeklasser. Ze waren letterlijk twee klassen beter." Dat was in de eerste competitie helft overigens wel anders. In Tilburg hield Evergreen For ward nog op een gelijk spel en dus lijkt het 'plotselinge' ver schil in niveau moeilijk te ver klaren. Ouwerkerk: „We misten vandaag ook wel erg veel spe lers. Keepster Daphne Uyteriin- den was geblesseerd en Lianne van Hasselt missen we al een paar weken, omdat die voor het tennissen gaat. Dat is wel een aderlating, We hadden er van daag precies elf, tegen vijftien van Forward: ze wisselden han dig door en mijn ploeg werd een voudigweg stuk gespeeld. Er zat vandaag gewoon helemaal niets in." De wedstrijd was al snel beslist. Forward liep vanaf het beginsig- naalrapuit naar 4-0. Na rust werd het alleen nog maar erger. Ondanks aanmoedi gingen van het publiek, raakte Forward steeds beter op stoom. Meteen na rust werd de marge tot zeven doelpunten vergroot en maakten de Tilburgse vrou wen de tekst achterop hun speci aal voor het kampioenschap ge drukte shirts CHet gaat allemaal .veel te makkelijk') volledig waar. Gouden schoenen Getooid met gouden schoenen, dartelden de kampioenen van Forward van de ene aanval naar de andere doelkans en werden uiteindelijk zelfs de dubbele cij fers gehaald. Evergreen liet de paar kansjes op eerherstel, voor zover daar sprake van kon zijn, onbenut De 10-0 was niet eens onverdiend. Toen de monster- score zich eenmaal af begon te tekenen, gaven te veel speel sters van Evergreen niet thuis en was er van teamspel nauwe lijks nog sprake. Wat er volgend seizoen met de dub uit Maassluis gaat gebeu ren is onduidelijk. De vrouwen verliezen drie van hun beste speelsters aan Leonidas uit Rot terdam: Lianne van Hasselt, Laura Dos sin en Brigitte Dossin verkiezen hockey in de stad waarin ze studeren. Verder twij felen een aantal speelsters nog over de toekomst. Positief punt is wel dat er een aantal meisjes uit de jeugd door komt en dat moet volgens trai ner Remko Ouwerkerk de basis gaan vormen vooreen nieuw elf tal. Ouwerkerk: „Het is voor dit team ook misschien maar beter dat we terug gaan naai de twee de klasse. Als we er ingebleven waren,.hadden we volgend sei zoen met een nieuw team moe ten vechten tegen degradatie. Dat is voor die nieuwe meisjes ook niet goed. Nu kunnen ze proberen in de tweede klasse te wennen aan het seniorenhoc- key. Voor de overgang is dat be- ter." Barbecue De mannen van Evergreen kwa men geheel tegen de verwach ting in helemaal niet in actie. Op het programma stond wel de uit gestelde competitiewedstrijd te gen Hisalis, maar die ploeg kwam niet opdagen. Dat lijkt in middels bijna traditie te worden, aangezien diezelfde ploeg vorig seizoen op de laatste speeldagen ook niet meer de moeite nam naar Maassluis af te reizen. De barbeceu, muziek en partytent waren daarom misschien wat minder bezet dan verwacht, maar dat kon de pret niet druk ken. Ondanks de degradatie werd er toch nog van het zonne- tje genoten en speelden de eer ste lïidxmen en vrouwen elftal len een onderling wedstrijdje. In tegenstelling tot hun eerdere optreden tegen Forward wisten de Maassluise vrouwen nu wel een puntje te pakken; 1-1. Mis schien wel een veelbelovend be gin van een nieuw seizoen. SWSMC'er Edwin Berveling (links) bleef nadat scheidsrechter Pim van Gilsthem opeen gelekaart had getrakteerd zolang doorzeuren dat de arbiter hem meteen zijn tweede gaf. Foto Peter Moikenboer DoorMikos Gouka Schiedam Nuchter en eerlijk was de analyse van oefenmeester Guus Haak. Zijn ploeg had met 1- 1 tegen Nieuwenhoom teveel ge kregen. De koploper in IB ver zuimde de winst en daarmee ook het kampioenschap te pakken op Harga en zodoende blee? SWSMC wankelend op de been. Dat punt was heel belangrijk voor de Schiedammers, want nu hou den ze uitzicht op de derde positie op de ranglijst. Die plek geeft recht op een ticket voor de nacom petitie. De rekenmeesters moeten vol gende week aan de slag en de transistorradio's moeten uit de kast. Vïerploegen (SWSMC, Leo nidas, HMSH en Quick) hebben nog uitzicht op die derde positie. Met nog één wedstrijd te spelen hebben ze allemaal 34 punten. Het doelsaldo is dan doorslagge vend. En dat is in het voordeel van Leonidas (+8), daarna volgen SWSMC en HMSH (+7) en dan Quick (-3). De Schiedammers moeten zon dag naai Sassenheim om tegen het reeds gedegradeerde Lugdu num de bu.t veilig te stellen. Middenvelder Dat zal allemaal gebeuren zonder Edwin Berveüng. De robuuste middenvelder kreeg van arbiter Pim van Gilst twee keer geel en kon vroegtijdig de doucheruimtes op gaan zoeken. Berveling, we derom voorop in de strijd, trapte de bal weg en kreeg geel. Daarna bleef hij zolang discussieren met de leidsman dat hij nogmaals geel kreeg en weg kon. Van Gilst was na afloop nuchter in zijn commen taar: „Berveüng loopt al zo lang mee dat hij weet dat dit niet kon." Het moet gezegd worden dat SWSMC zonder Berveling een klasse minder is. Het was dan ook geen toeval dat 'Berf reeds na vier minuten de score opende. Het doorzetten van Amilcar dos Santos bracht Berveling in schiet positie en de bal verdween met een fraaie curve langs Nieuwen- hoorn-doelman Leo Timmer: 1-0. Nïeuwenhoorn was duidelijk aan geslagen. De ploeg van oefen- meester Wim Schwillens (ex- HVO) maakte een apathische in druk. Totdat linkerverdediger Jo- jan van Dokkum op slag van rust eens mee naar voren trok. Oog in oog met Jan Broküng koos Van Dokkum voor de fraaiste oplos sing. Terwijl Amilcar dos Santos tegen Brokhng riep dat de Nieuwen- hoorner linksbenig was en daar om buitenom zou passeren, speel de Van Dokkum de bal door de be nen van de SWSMC-aanvoerder en schoot hem vervolgens met de buitenkant van de linkervoet kei- haid in de bovenhoek naast Juhn Bos: 1-1. Opsteker Die opsteker bleek het vertrou wen van de Sehwillens-elf te heb ben opgekrikt. Na de thee voet balde er nog slechts één formatie op Harga. Het was dan ook aan John Bos (pareerde een kogel van Gerard van Bergen), vermoeid heid (Remco Wuijster kwam twee keer kracht tekort om te scoren) en pech (Ferry Sehaafsma kopte op de paal) te danken dat het bij 1- 1 bleef. Omdat Papendrecht wel wist te winnen moet Nieuwenhoom vol gende week tegen Wilhelmus win nen om kampioen te worden. Guus Haak zou geen moeite heb ben met Nieuwenhoom als kam pioen. „Nieuwenhoom heeft beter gevoetbald. Zij hebben een goed collectief. Wij hebben individuele kwaliteiten, maar kwamen tekort. We maken een moeilijk seizoen door en mogen nog hopen op de nacompetitie." aldus Haak. Wim Schwillens stond een paar meter verder te mijmeren over de komende week. „We maken het steeds spannender. We hadden vandaag de zaak kunnen beslis sen. De tweede helft was goed, maar het blijft onbegrijpelijk dat we voot rust zo moeizaam speel den. We moeten het nu thuis af maken," aldus de Briellenaar. SWSMC-Niemvenhoornl-l. 4 Edwin Ber veling 0-1,44 Jojan van Dokkum 1-1 Bijzonderheden: Arbiter van Gilst gaf tweemaal geel aan Edwin Berveling Bij Nieuwenhoom ontbrak aanvoerder Edwin SWSMC ontbrak de geblesseerde Ersm Bozkurt. Verzorger Hans Koetschreuter heeft voor een jaar bijgetekend op Harga SWSMC: Bos. Eersteling (60 Uyar). Zoet mulder, Broklmg. Van Bueren. Berveüng, Fares (88 Hartman), Babaean, Dos Santos, Xanthopoulus, Galina de Sousa Nieuwenhoom: Timmer, Van de Bor (55 Van Zevenbergen). Otte, Kuijsten, Van Dokkum, Van Duppen, Hakman (70 Sehaafsma). Lopez Cru2. Gerard van Ber gen, Wuijsier, Chris van Bergen Voetbal vierde klasse Ramon de Rond wordt onderuitge haald door een VFC er. De Vlaarding se derby Ie verde een 1-4 zege op voor Foto Peter Molken DRGS-Hermes DVS 2-3 (1-1). DRGS-voorzitter Joep den Brinker was diep teleurgesteld over het resultaat en het gebrek aan inzet nadat zijn ploeg met 2-3 on deruit ging tejren Hemies DVS. Hermes-spits Göean Cayir opende de score. DRGS-voorwaarise Marco Verspuij, terug van een schorsing, tekende de 1-1 aan. Ron Timmers en Roy Bronsgeest zorgden voor de 1-2 en 1-3. Verder dan de 2-3 van Richard Lecker kwam de thuisploeg niet waardoor het degradatie-, n spook nog steeds op de loer ligt en de bUien nog steeds samengeknepen moeten worden, Mario Ultee^ kreeg geel namens DRGS. Fortuna-Ursus 2-1 (1-0). Fortuna blijft in de race voor 7 de nacompetitie. Tegen Ursus bleef het lang span- nend. Arie Tol opende de score maar Marco Herben wist namens de degradant nog tegen te scoren. In de slotfase wist Dennis de Vette alsnog de winst naar de formatie van oefenmeester Hans Schop te brengen. Fortuna vecht volgende week tegen VFC voor de laat ste kans op het 'competitietoetje'. MSV7l-Excelsior'20 1-8 (0-3). Een vreemde wed- strijd voor de kamptoen en de Maassluizers. Vlak" voor het duel kregen de vier Kolmus-broertjes van de thuisploeg te horen dat hun vader met hartklachten naar het ziekenhuis was vervoerd. Het viertal speel de toch. Bij de stand 0-2 kreeg MSV-doelman Dick Bos twee keer geel en was de wedstrijd beslist. Na het duel was er nog rood voor Virgil Kolmus we gens aanmerkingen op de leiding. De treffers waren van Danny Koevermans (4), Johan Hammerstem (2), Steven Dijkstra en Ersin Kaplan. Virgil Kolmus maakte de eretreffer voor de Maassluizers. Danny Koevermans kan met 34 doelpunten de gouden schoen nauwelijks nog ontgaan. SVDPVV-Harvards 5-2 (2-0). Patrick Wöhler schoot met scherp voor SVDPW. De eerste vier Schiedamse treffers kwamen opzijn naam. Dave van der Hurk maakte de vijfde voor de ploeg met de minste verlies- punten in Al. Wanneer het elftal van Rob van Vliet woensdag wint van Jai Hind en zondag van Nieuwer- kerk is promotie een feit. Demos-Oudewater 2-3 (0-3). Na een dramatisch slechte eerste helft draaide Demos de wedstrijd bijna helemaal om. Juan Benito en David Almeida brach ten de Schiedammers weer helemaal terug. Almeida had ook nog een kans op de gelijkmaker, maar hij kopte in het zijnet. Zwarte Pyl-HSC 6-2 (1-1). „Adrie Groeneveld en An- dré Vink scoorden en de rest van de wedstrijd wil ik snel vergeten," was HSC-trainer Piet Kaltestaart gauw klaar met zijn analyse. De klad zit in de ploeg en de saamhorigheid was ver te zoeken. Ammerstol-Schiedamse Boys 6-0 (4-0). „De tocht naar Ammerstol was prachtig," vertelde trainer Cock de Jong. „Jammer dat er aan het einde van die tocht' ook nog gevoetbald moest worden. Die wedstrijd was een domper op zo'n leuke dag. Het was weer een hele toer om een elftal op de been te zetten. Ik leer steeds meer jongens uit lagere teams kennen. Dat is ook wel leuk. Ik krijg echt een totaalvisie op de club zo. Je kunt niet zeggen dat ik spelers geen kans geef, want - ze hoeven me maar te bellen en ze staan er in." Kort Bondig ,IT1 ,'7 Voormalig DVO'32-voorzitter Harry Meijer liep zon dag zo trots als een pauw langs het veld bij de wed strijd RKWIK-VFC De gnj(n)zende Vlaardinger had voor het eerst in zijn leven met tennis gewonnen van de gewezen CION-preses Leo van der Water „Speel ik één keer met de rem er op en dan wint die Meijer gelijk," was het commentaar van Van der Wal ter De kroket van RKWIK is aan een second opi-^ nion onderworpen De jury kwam tot een 6,8 Als mevrouw Den Hamer, de vrouw van VFC-voorzittcr Bram, naar RKWIK gaat, trekt ze platte schoenen aan Anders komt ze hei bruggetje in sportpark !t Nieuwelant niet over De suppoost van SWSMC doet zijn werk zo goed dat SWSMC binnenkort moet1 vrezen met slechts tien spelers het veld op te moeten De man neemt zijn taak serieus en verspert ieder een zonder legitimatie de doorgang De barbecue van de Schiedammers op het zomerse terras was ove rigens van sublieme kwaliteit Niet iedereen gelooft de voetballessen van KNVB'er Cock Eijkenbroek Toen hij zaterdag bij CION-Sportlust'46 langs de lijn opmerkte datje bij een achterbal niet buitenspel kan staan, kreeg hij wat oude Vlaardingse supporters op zijn nek K&B moest hem ontzetten. Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredactie van deze krant, post bus 373,3100 AJ Schiedam. De sportredactie is overdag telefonisch bereikbaar onder 010-2732100 (fax: 016- 426522") en in de avonduren onder 010-4064310. MAANDAG 3 MEI SOFTBAL: 19 00 S/F-Schsedam (m)

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 6