Vlaardingen schrapt in woningbouwprogramma Vier jaar cel geëist voor overval op Hotel Campanile :il IJsfff MM Beneluxlijn: nu de Troelstralaan Man in de Top 10 Geplande 2500 woningen teruggebracht naar 1600 ZONDAG GEOPEND Woonpius: 300 huizen in verkoop iS W fbtl Schot in bouwplan voor Lekstraat en Groenelaan r^i, van 12.00 tot ,1 hi 17.00 uur Rotterdams Dagblad Donderdag 3 juni 1999 Man Dingenouts zal het me vast niet kwalijk nemen, maar terwijl hij gisteren bij het Openbaar Nutsbedrijf Schiedam (ONS) de hemel in geprezen werd, gingen mijn gedachten uit naar de gemeenteraad die door de commissie-Brinkman niet de hemel maar het graf in gepre zen is. De commissie-Brinkman heeft een keihard oordeel gegeven over de kwaliteit van het Schiedamse gemeentebestuur. Dat verbaast mij niet. Maar als Ik de raadsleden een standje geef, dan denken ze dat ik ze plaag omdat ik niks anders te doen heb. Nu Brinkman ze de les leest, gaan ze eindelijk iets aan hun functioneren doen, zeggen ze. Zo gaat het Stadserf dus met burger Kegel om. Maar het kwaad straft zichzelf. De vlijmscherpe kritiek van de commissie-Brinkman had voorkomen kunnen worden als ze tijdig naar me geluisterd hadden. Eigen schuld, dikke bult. Mari Dingenouts zal het vast wel begrijpen dat ik, terwijl hij op zijn 25-jarig ambtsjubileum met complimenten overladen werd vanwege zijn uitstekende omgang met publiek, pers en politiek, moest den ken aan gemeentebestuurders die er een handje van hebben om de bevolking tegen zich in het harnas te jagen. Nu weer een groep verontruste bewoners van de Polderweg. Net nog de verontruste bewoners van Bijdorp en Nieuwiand. En nu zijn de po litie en de ziekenhuistop ook al boos over de slechte communicatie van de gemeente met de betrokkenen in de stad. Het gaat maar door. Wat straks weer? Man Dingenouts is zelf „een regelneef optima forma" (zoals ONS-di- recteur Henk Eikenbroek hem noemde) en hij weet dus datje soms aan duizend dingen tegelijk moet denken. Niet dat ik de hele recep tie lang afgeleid zat te zijn door hersenspinsels, dat valt wel mee, ik heb best gehoord dat wethouder Aad Wegman hem zijn briljante hie- dia-adviseur noemde, en dat Mari wordt beschouwd als de verande- raar, de vernieuwer, die zendingswerk verrichtte ora het ONS tot wijk- en buurtbeheer te bekeren - de laatste tijd, als ik het goed waar- neem, met toenemende succesjes. En ik heb echt wel gehoord dat ze Mari Dingenouts een gangmaker noemden, een waterdrager, en dat de pers met vakantie kon als Mari met vakantie was omdat er dan toch nik? in Schiedam te doen was. 0, al die complimenten heb ik met vreugde aangehoord, want Mari is een schéét van een man - dat kun je in vuilniskringen gerust zeggen - en het was allemaal hartstikke waar. Ik hoorde heus wel dat Wiegman hem een hoge plek gaf in de Top 100 van Schiedammers die extra inzet leveren voor de stad. Gondelvaart, EHBO, havenfeesten. Rode Kruis, PvdA, Brandersfeesten, jaar markt, wijkmanifestaties - ik zet Mari zelfs met stip in de Top 10. Het is gehoord. En ook dat Mari, bescheiden als altijd, zichzelf als klein schakeHje in de keten beschouwde, zodat zijn collega's, pardon, vrienden, hem enthousiast toezongen van o, wat is het toch fijn, hier met Mari te zijn, vriend voor groot en voor klein, hij is fijn, hij is fijn. De heb nog meegezongen. Maar soms dwaalden mijn gedachten af en piekerde ik over die lakse, lauwe, ongeïnspireerde gemeenteraadsleden die suffig achter b en w aanlopen en schrikbarend weinig eigen initiatief tonen (zoals Brink man mij nazegt). Op een gegeven moment vielen mijn denkflarden op hun plaats. Aad Wiegman zei:Als ik er uit ga, kom jij er in." Hij bedoelde Mari Din genouts, Wethouder Wiegman, bezig aan zijn laatste periode, vindt dat Mari maar moet doen wat hij al lang overweegt: zich kandideren voor de gemeenteraad. Mari in de politiek. Inderdaad. Dat zou helemaal niet zo gek zijn. Brinkman beveelt de gemeenteraad tenslotte kwaliteit aan en de jubilaris van gisteren, Mari Dingenouts, kan hartstocht, betrokkenheid, vriendelijkheid, dadendrang en een gezonde dosis eigenwijsheid zeker tot zijn kwali teiten rekenen. Nog 99 van die Schiedammers en we kunnen wel drie gemeenteraden van grote-stads niveau vullen. En daar zit maar een enkeling in uit de huidige gemeenteraad. KOR KEGEL Donderdag3 juni SCHIEDAM Wc De Erker. Werkluneh RADAR-Schiedam door lichting aan migranten'. Filmhuis, Nieuwstraat 12. A Simple Plan, 21.00u VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Theatergroep Roth met Van de brug af gezien, 20.00u. Vrijdag 4 juni SCHIEDAM Filmhuis, Nieuwstraat 12. A Simple Plan, 2i,00u. VLAARDINGEN Stadsgehoorzaal. Theatergroep Roth met Van de brug afgezien, 20.00u. Filmhuis, Schiedamseweg51. La Vita Bella, 21.00u. SamSam, Kon. Wilhelmina- haven 1. The Real Exam Party, 20.00-04.00u. Villa Musica, Kon. Wilheïminahaven NZ 10-B. Barflyer presenteert Rubberduck, Count Ziggenpuss en Shif ter, 21.3öu. t/mwo.9juni Cinerama 1: 'Entrapment' (16) dag. 13.20-16-18.40- 21.30, Cin.2: 'Message in a bottle' (12) dag. 12.40- 15.30-18.20-21.20.Cia3: 'At first sight' (12) dag. 12.40- 18.20-21.20, do.vr.ma.di. ook 15.30. Cin.4: 'Shakespe are in love' (16) dag. 12.20-15.20-18.20-21.20. Cin.5: 'La vita bella' (al) dag. 13-21.20. 'Astérix Obélix contre César'(ai) dag. 15.50-18.40. Imax Theater: 'Extreme' (al) dag. 14-16-19.30 (nb: 19.30 Eng.vers.). Africa's Elephant Kingdom (al) dag. 15, do.vr.ma.di. ook 18,30. 'Whales' (al) dag. 13, do.vr .ma.di. ook 17.30. 'Saving private Ryan' (16) vr.za. 21. 'The Horse Wisperer' (12) dag. (beh.vr.za.) 20.30. Venster 1: "Vaarwel Pavel' (16) dag. 20. 'My name is Joe' (16) dag. (beh.ma.) 22, vr. ook 18. Sneak preview <16) ma. 22. Ven.2: 'La vie rêvée des anges' (16) do. t/m zo. 19.30. 'Sitcom' (16) do. t/m zo. 22. Moviezone: 'A li fe less ordinary' (16) vr.15.30, Cinema 2000: 'Fitzcar- raldo' (16) ma.di.wo. 19.30. Ven.3: 'Leaf on a pillow5 (16) dag. 20. 'Brown's requiem' (16) dag, 22. Ven.4: 'Journey to the sun7 (16) dag. 19.30. 'Festen' (16) dag. 22, Lumière 1: 'She's all that' (al) dag. 13.30-16-18.30-21. Lum. 2: 'I still know what you did last summer' (16) dag. 13.30-16-18.45-21.30. Lunu3: 'Arlington road' (16) dag. 15.45-18.30-21.15,do.vr.ma.di ook 13.'Holy man' (al) za.zo.wo. 13.15. Lum. 4: 'Rush hour1 (16) dag. 13- 21,30. 'Bride of Chucky' (16) dag. 15.45-18.45. Rexane: Erotische films (18) dag. 12 t/m 01 Pathé 1: 'Entrapment' (12) dag. 11.50-15.30-18.15- 21.10. Pat.2:'Hurly Burly'(16) dag. 11.40-15.20-18.40- 21.20. Pat.3: 'Letters from a killer' (16) dag. 11-13.35- 18.50-21.30, di. niet om 21 30, do.vr.ma,di.ook 16.10. Sneak Preview: 'Stad doemt opnieuw uit het donker op' (16) di. 21.30. Pat.4: 'Forces of nature' (al) dag. 11.30-14-16.30-19-21.40. PaL5: "Who am I?' (12) dag. 11-13.35-16.10-18.50-21.30, zo. niet om 11. Pat.6: 'Loli ta' (al) dag. 11.50-18.15-21.10, do.vr.ma.di. ook 15. Pat.7: 'American history X" (16) dag. 16-18.45-21.20, do.vr.ma.di, ook 11-13.30. Nachtvoorstellingen: Lum.1: The waterboy' (al) vr .za. 00.30, Lum.2:1 still know what you did last sum mer' (16) vr.za. 00.15. Lum.3: 'Arlington road' (16) vr .za. 00.30. Lum.4: 'Pay Back'(16) vr.za. 00.15. Kindermatinees: Cin.3: 'Abeltje' (al) za.zo.wo. 15.30. ImaxTheater: 'Babe in de grote stad' (al) za.zo. 11-17, wo. 17. Pat.3: 'Asterix en Obelix'(al)za.zo.wo. 16.10. Redactie Waterweg: John Bunte, Edwin Comelisse, Ben van Haren, Danielle Hermans, Mariëtte Olsthoom, Eetje Oomen, Sander Sonnemans Overde Vesten 3, 3116 AD Schiedam Postbus 373, 3100 AJ Schiedam Telefoon 2732700 Telefax 4265227 Sportredac tie: Bart Boerop Telefoon 2732700 4004310 Door Ben van Haren Vlaardingen—Vlaardingen gaat een stuk minder huizen neer zetten, dan in het verleden was gepland. Zo worden er de ko mende tien jaar niet 2500 woningen bijgebouwd, maar 1600. Met het schrappen in het Vlaar- dingse woningbouwprogramma voor de periode 1999-2004 worden twee zaken gediend, vindt verant woordelijk wethouder Kees van der Windt.Allereerst lopen we zo meer in de pas met de nationale en regionale bijstelling van de wo ningbehoefte. Daarbij reageren we zo ook beier op de in de stad geuite vrees, dat elke open plek volgebouwd wordt." Van der Windt zei dit gisteravond in de raadscommissie voor stede lijke ontwikkeling en beheer. Het gemeentebestuur stelt voor van een bouw uit te gaan van 1500 wo ningen in de komende vijf jaar. Dat is een minimale variant van het bestaande bouwprogramma, dat uitgaat van ruim 1900 wonin gen. Het verschil zit 'm voorname lijk in het schrappen van plannen voor bouwprojecten in Holy (265 woningen) en het centrum (125 woningen). De grootste reductie vormt het wegschuiven van de plannen om bij zorgcentra langs de Holysingel nieuwe appartementen te bou wen. In een op oud beleid geba seerde 'maximale variant' staan plannen beschreven voor 190 wo ningen bjj Vaartland en Uitzicht. In een inspraakreactie heeft wo ningstichting Samenwerking zelfs gevraagd daar nog een plan aan toe te voegen voor 150 wonin gen bij Drieen-Huysen met als bouws tart 2001. Sporthal Het gemeentebestuur doet dit niet. omdat zij eerst een visie voor het gebied rond de Holysingel wil laten ontwikkelen. Daarin zullen ook de uitbreidingsplannen van de Jozefmavo, het voorstel om met de korfbalvereniging Vlaar dingen een sporthal te bouwen, en de verkeerscirculatie rond rijksweg en Dillenburgsingel wor den gewogen. De tijd is voorbij dat elk bouwplan omarmd wordt, maakte Van der "Windt gisteren duidelijk. „De stad is meer dan een verza meling van woningen. Daarover gaat ook de Stadsvisie waaraan we werken. De laatste jaren hebben we ons teveel met af- zonderlijke plannen bezig gehouden in plaats van met stedebouw. Daar om ook trekken we de juistheid in twijfel van het voornemen om het oude marktterrein aan de Broek- weg te bouwen. Het feit dat er een bouwplan ligt, hoeft niet automa tisch te betekenen dat wij als ge meentebestuur daar ook woning bouw willen. Ook vanuit de ge meenteraad hebben we regelma tig geluiden opgevangen, dat alle plekjes bebouwen te ver gaat," hield de wethouder met name Rien Lensvelt voor. De SRG-fraetievoorzitter is tegen het terugschroeven van het wo ningbouwprogramma, „Nog steeds staan mensen in de rij als ergens in onze stad de inschrij ving voor nieuwe woningen wordt opengesteld. Natuurlijk zijn ook wij niet voor het volbouwen van elk stukje grond, maar aan de Broekweg zouden woningen ko- men, waarnaar veel vraag is," be toogde hij. CDA-woordvoerster Wil Baris- Hoogerwerf sprak haar teleurstel ling uit over het schrappen van de woningen bij de zorgcentra. „Zul ke woningen kunnen een belang rijke bijdrage leveren aan de doorstroming. Als mensen naar deze woningen zouden verhuizen, komen er immers weer eenge zinshuizen vrij voor jonge fami lies. Bovendien heb ik begrepen, dat er voor één van de plannen zelfs een provinciesubsidie valt te verwachten," lichtte zij toe. Van der Windt en zijn ambtenaren be nadrukten, dat er in 2000 een her ijking plaatsvindt van de cijfers over de regionale woningbehoef te. Alle tekenen wijzen er volgens hen op, dat by uitvoering van alle nu in de stadsregio Rotterdam be staande bouwplannen het aanbod de vraag te bo ven zal gaan. „Dat is de re den dat de uit 1995 dateren de Vinexcon* tracten zijn aangescherpt. Zo dachten we eerst dat we in tien jaar 2500 wo ningen bij zouden moeten bou wen. Nu hebben we dat aantal te ruggebracht naar 1600. Het heeft geen zin om voor leegstand te bouwen," aldus Van der Windt, verwijzend naar dalende progno ses. In Holy-Zuid strijden volgens hem vijf initiatieven met elkaar om 'de beschikbare schaarse ruimte en het schaarse groen'. In dat kader past ook het schrappen van de plannen voor de Walnoten- dreef, de Frieslandlaan, de Wil lem Lodewijklaan en het Kuipers hof. „Het nu uit het programma schrappen van plannen betekent overigens niet dat zo'n plan nooit meer van de grond zal komen. Een meerjarenplanning is niet heilig, maar het gaat erom met plannen te komen, die de kwali teit van de stad nadrukkelijk ver beteren," verduidelijkte hij. In de planning voor Westv/ijk en Bui zengat komt geen wijziging. Van alle commissieleden stemde alleen de SRG'er Lensvelt niet in met het minimaliseren van het bouwprogramma. „Ik geloof er niks van dat we hier voor leeg stand bouwen. Daarbij vrees ik, dat als we voor zo'n minimaal pro gramma kiezen die 1600 wonin gen al in het jaar 2004 vol zitten," gaf Lensvelt als verklaring. De gemeenteraad bespreekt vol gende week het woningbouwpro gramma 1999-2004 als onderdeel van de meerjarenbegroting. Schiedam Er lijkt eindelyk vaart te komen in het bouwplan voor de locatie Lekstraat en Groe nelaan. De piekwaar de gemeente al een paar jaar graag nieuwbouw wil zien, lijkt binnenkort daad werkelijk onder handen te wor den genomen. Een gebouw met daarin tien appartementen moet verrijzen op de plek waar nu nog de resten staan van een uitge brand café. De directeur van de gemeentelij ke afdeling Vrom zal nu met de betrokken Apeldoomse project ontwikkelaar besprekingen voe ren over de invulling van de plek in Zuid, Het oorspronkelijke bouwplan stuitte destijds op be zwaren vanuit het projectteam Zuid. Die vond het geplande ge bouw te hoog. Omdat de ontwik kelaar er nu een verdieping heeft afgehaald, verwacht de gemeente dat het alsnog de goedkeuring krijgt van het projectteam. De appartementen met een ge middeld vloeroppervlak van zo'n 85 vierkante meter gaan rond de 270.000 gulden kosten. Waar schijnlijk kan er binnenkort be gonnen worden met de sloop van de resten van het café en met het neerhalen v de woningen bo ven de hr .igelegenheid. Vol gens de gemeente is herstel van het oorspronkelijke gebouw fi nancieel niet haalbaar, omdat er door de brand teveel verloren is gegaan. Sloop en nieuwbouw is dan ook de enige optie die over blijft, zo stelt de gemeente. [De Grootste keus in ■Mügöt Herenpad 10a SchiedamTel. 0J0-2734G94 De werkzaamheden voor de aanleg van de Beneluxlijn vorderen en vorderen. En ook het verkeer merkt dat. Want steeds weer zijn het andere stukken van Schiedam die als gevolg van dat werk moeten worden afgesloten. De komende week geldt dat voor de Troelstralaan en omgeving (zie foto). De metro gaat straks vanaf de Vlaardingerdljk richting Beneluxtunnel. De werkzaamheden, die vanaf maandag tot een totale afslui ting voer het verkeer leiden, behelzen ondermeer het verwijde ren van de hulpbrug, het storten van beton, het trekken van damplanken en kabels, het omleggen van kabels en het open gooien en opnieuw aanbrengen van de bestrating. De afsluiting van de Troelstralaan geldt voor het stuk tussen de Visserlaan en de Honneriage Gretelaan. Ook fietsers en wandelaars moe ten een andere route nemen. Die omleiding, waar ook buslijn 54 gebruik van maakt, wordt via borden aangegeven. De afsluiting duurt tot 12 juli. Foto Roel Dijkstra Schiedam Woonpius Schiedam, de corperatie waarin deze week de WBS en de WSN zijn opgegaan, wil driehonderd huurwoningen verkopen die afkomstig zijn uit het bestand van de WBS. De verkoop is in februari van het vorig jaar al voorgelegd aan de ge meente en de politiek. Toen was er nog sprake van de verkoop van tweehonderd woningen. Volgens de gemeente ligt de verkoop van de honderd extra woningen in de lijn van hetzelfde beleid als waar voor destijds goedkeuring is ge geven in 1998. Het levert daar door, wat de gemeente betreft, geen problemen op. De woningen worden overigens alleen verkocht aan de huidige huurders. Als zij geen interesse hebben, wordt er niet aan anderen verkocht. Het gaat om woningen in een zes tal complexen in de Woudhoek, aan het Bachplein en in het cen trum, die gezamelijk 1902 wonin gen tellen. Door Cards Zijlraans Rotterdam Voordat officier van justitie P. Spoon gisteren voor de rechtbank in Rotterdam met haar strafeis van vier jaar cel kwam, wees ze nog eens op het grote leed dat de verdachte de slachtoffers had berokkend. De Rotterdammer Mimoun el B. (30) wordt verdacht van de overval op het Vlaardingse Hotel Campanile. „De gasten," zei Spoon, „waren totaal overdonderd en van de kaart. De één kon na de gewelddadige gewapende overval alleen nog maar huilen. De ander heeft nog steeds last van angsten. Door zijn handelen heeft de verdachte bovendien op ernstige wijze de gevoelens van angst en onveiligheid in de samenleving ver groot" Op Nieuwjaarsdag dit jaar bevonden de beheerder en twee gasten zich rond een uur of elf m de tv-kamer van het hotel aan de Kethelweg, toen een man het hotel binnenliep. De beheerder liep naar de ba lie, toen de binnengelopen man plotse ling een pistool onder z'n jas vandaan haalde. Het wapen werd doorgeladen en van een meter afstand op de beheerder gericht. „Geld, ga geld zoeken. Als je niks geeft, ga je eraan," klonk het. waarop de beheerder hem 600 gulden uit de kassa overhandigde. De overvaller liep vervolgens de tv-kamer in, waar de twee hotelgasten met het vuurwapen werden bedreigd. „Ga op de grond liggen en kijk me niet aan. Ik moet jullie portemonnees hebben en als ei* niks in zit, schiet ik jullie voor je kop," sprak hij, waarna hij nog eens 1700 gulden en enkele bankpasjes buit maakte. Nog geen vier minuten nadat de overval was begonnen, rende de man naar buiten waar hij werd opgepikt door een lichtge kleurde auto, die op de hoek met de Rode- Kruislaan had staan wachten. Een getui ge, die haar hond uitliet, had het allemaal gezien. Een door TV Rijnmond uitgezonden poli- tie-oproep met compositietekening van de dader zette de politie uiteindehik op het spoor van de verdachte. Twee slacht offers herkenden hem voor honderd pro cent uit een rijtje foto's. Een ander slacht offer en de vrouw met het hondje wezen een ander aan, maar waren niet helemaal zeker van hun keuze. Mimoun stond gisteren ook terecht voor de diefstal van twee auto's. Een man uit Oosterhout bezocht vorig jaar op 2 februa ri een prostituee in de Maasstad. Mimoun el B. wees hem de weg en reed daarna op uitnodiging mee naar Öosterhout. Na on enigheid over de wijze waarop Mimoun weer thuis moest komen, zou de verdach te plotsklaps de autosleutels hebben ge pakt en zelf zijn teruggereden. Een maand later trof de politie de verdachte met de gestolen rode Opel aan op de Rot terdamse Heemraadssingel, De tweede bolide pikte de verdachte op 14 juni in Rotterdam-West. Al enkele dagen later werd de verdachte bij toeval door de eigenaar zelf in de Ford aangetroffen bij een benzinestation. De verdachte zei voor de rechtbank, dat hij bij die gelegenheid spontaan de autosleutels teruggaf. De au toeigenaar zegt echter, dat er een handge meen ontstond, waarbij hij door de aan drugsverslaafde verdachte nog met een injectienaald werd gestoken Niks van waar. Ik rook en snuif alleen. Ik gebruik geen naalden," verweerde de Rotterdam mer zich. Met omhalen bekende hij uit eindelijk tegenover rechter J.W. Klein Wolterink wel beide autodiefstallen. Maar met de overval op het hotel zou hij niks te maken hebben gehad. De verdachte, die werkte als magazijnbe diende maar sinds enige tijd in de ziekte wet zat, was volgens eigen woorden ver slaafd aan heroïne en cocaïne. „Maar nu ben ik er vanaf. Ik zit in de gevangenis op de drugsvrije afdeling," zei hij trots. In Frankrijk is Mimoun eerder tot vier jaar cel veroordeeld wegens drugssmokkel en met de Nederlandse justitie kwam hij vijf maal in aanraking voor rijden onder in vloed. De dag van de overval, zo verklaarde de verdachte tegenover de politie, zou hij op twee verschillende adressen bij twee zus sen zijn langsgeweest om geld te bietsen voor harddrugs, 's Avonds was de Rotter dammer tot diep in de nacht in een deal pand aan Mathenesserstraat in Delfsha- ven geweest, zei hij voor de rechtbank. Slechts even was hij naar de Keiieweg ge gaan om bij een paar meisjes geld op te halen. Maar gegevens van getuigen, die hem aan een alibi konden helpen, heeft Mimoun de politie niet kunnen geven. Familieleden van de verdachte meldden de politie dat hij die dag helemaal niet was langsgeweest. Op het tijdstip van de overval zou Mimoun in een witte auto hebben rondgereden. Bovendien veran derde hij ineens z'n uiterlijk na het tijd stip van de roof. En de verdachte zou in het verleden een neprevolver in z'n bezit hebben gehad. Volgens Mimouns raadsvrouw M.K Age- ma is hiermee het bewijs voor zijn betrok kenheid bij de hoteloverval geenszins ge leverd. „Zelf," sprak zij in haar pleidooi, „ben ik getuige geweest van een dodelijk schietincident en dan wil je niks anders dan dat de dader snel wordt gepakt. De drang om hem veroordeeld te krijgen, kan dan ten koste van de waarneming gaan. Twee getuigen hebben bovendien een ander aangewezen als dader." „Bovendien," ging ze verder, „voldoet de verdachte niet aan de omschrijving van het signalement van de dader. My n cliënt is lang en niet klein van stuk, zoals de slachtoffers zeiden. Ook heeft hij een kort haar, zoals beweerd werd. Dat hij eerder een neprevolver bezat, bewijst niks in dit geval. In het hotel is een vuurwapen door reisden cn dst kan niet met een revolver En wat hcontbreken van een deugdelijk alibi betrett: de verdachte hoeft niet z'n onschuld te bewijzen. Het Openbaar Mi nisterie moet bewijzen dat hij het wel ge daan heeft. Met de twee herkenningen door getuigen is misschien wel wettig be wijs geleverd, maar overtuigend is het ze ker niet Voor de overval pleit ik daarom voor vrijspraak." Op 16 juni doet de rechtbank uitspraak.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 3