11J Excelsior is Sparta's enige houvast Mutaties baten Koster niet in Oosterpark r Dubbele beenbreuk velt Jochem van der Hoeven Ghanees Eric Addo is PSV's laatste aankoop Voorwaardelijke geldboetes voor NAC en Vitesse Transfer Verlaat nu bespreekbaar CTC: op zoudag Kasteelploeg blijft na zege op Helmond Sport met moeite in spoor van FC Groningen Arbiter gebeten hond; rol Dordrecht'90 uitgespeeld Ui: kézsmmi! Ruud Gullit aast vergeefs op Bogarde en Zenden Weer Belgen bij Twente Indeling amateurs Zuid 1 Rotterdams Dagblad Zaterdag 12 juni 1999 Eindhoven PSV heeft eindelijk de transfer van de Ghanees Erie Addo van club Brugge kunnen af ronden. Na lange en moeizame overhandehngen tekende Addo gisteren in Eindhoven een vijfja rig contract. De Ghanees maakt in navolging van trainer Eric Gerets de overstap van Club Brugge naar PSV. De 20-jarige verdediger, die in Belgie nog een doorlopende verbintenis had van vier jaar, geldt als één van de duurste aan winsten van de Brabantse club. Eric Addo is volgens manager Frank Amesen de laatste aan koop van PSV voor komend sei zoen. Eerder versterkten de Eind- hovenaren zich met doelman Ivi- ca Kralj, Mark van Bommel, Jan Heintee en Johann Vogel. Addo noemde het 'heel belang rijk' dat Gerets trainer van. PSV wordt. „Ik heb bij Brugge twee jaar met hem gewerkt en hij kent me van binnen en buiten. Ik weet zeker dat Gerets me een faire kans geeft." De Ghanees, die als 16-jarige naar Club Brugge kwam, noemde de overgang naar PSV een logische stap om de Europese top te halen. ZeistDe tuehtcommissie van de KNVB heeft NAC en Vitesse een voorwaardelijke geldboete van respectievelijk 10.000 en 7500 gul den opgelegd. De clubs kregen de straffen, met een proeftijd van een jaar, omdat ze spelers hebben opgesteld die niet in het bezit wa ren van een tewerkstellingsver gunning. Vitesse heeft in de pe riode van 14 augustus tot met 31 oktober 1998 Mamadou Zongo uit Burkina Faso ingezet in wedstrij den in het betaald voetbal. By NAC gebeurde dat van 10 augus tus 1998 tot met 15 maart van dit jaar met de Brazilianen Paeheco de Oliveira en Dos Santos Ro- driques. In de ogen van de KNVB hebben de verenigingen in strijd met de belangen van het betaald voetbal gehandeld. Vitesse gaat beroep aantekenen tegen de straf. „De boete is welis waar voorwaardelijk, maar dit is voor ons een principiële zaak," al dus voorzitter Karei Aalbers. Vol gens Aalbers worden op dit mo ment met verscheidene partyen, waaronder de spelers vakbond WCS en de Federatie Betaald Voetbal Organisatie (FBO), ge sprekken gevoerd over een rui mere regelgeving. „Er moet iets gebeuren. Als de KNVB vast houdt aan dit beleid, wordt ons de kans ontnomen jeugdspelers van buiten Europa op te leiden." NAC wil zijn juristen de uitspraak eerst laten onderzoeken. „Maar het is een vreemde zaak," aldus voorzitter John Peek. „Toen wij de spelers opstelden was er geen beleid en nu krijgen we plotseling een boete. Het is zo niet meer te volgen." NAC moet volgend seizoen op zoek naar een nieuwe shirtspon sor. Fuji Film heeft besloten de overeenkomst met ingang van 1 juli 2000 te beëindigen. De partij en zijn overeengekomen dat de Bredase club al voor de komende jaargang een contract kan sluiten met een nieuwe shirtsponsor.Het bedrijf zal wel als sponsor aan NAC verbonden blijven. Volgens de geldschieter staat de beslissing te stoppen los van de degradatie. Amsterdam VfB Stuttgart is be reid met Ajax te onderhandelen over een transfer van Frank Ver laat. De Duitse club wil de Neder landse verdediger graag behou den, maar voorzitter Mayer-Vor- felder liet gisteren welen „tegen bepaalde voorwaarden" toch mee te willen werken aan een vertrek. Stuttgart vraagt ruim 6 miljoen gulden voor Verlaat (31), wiens contract in Stuttgart nog twee jaar doorloopt. Zijn rentree bij Ajax is mede afhankelijk van de komst van Thomas Helmer van Bayern München naar Stuttgart. De Tsjechische international Pavel Kuka (30) speelt de komen de twee seizoenen, voor VfB Stutt gart. De aanvaller is afkomstig van FC Nurnberg, dat dit seizoen degradeerde uit de Bundesliga. Kuka (74 interlands) maakte woensdag nog een treffer tegen Schotland, zijn 25e. Capelle aan den U&sel De finales van het open tennistoernooi van CTC worden niet vandaag, maar morgen gespeeld. De wedstrijden vinden plaats op de banen van de Capelse Tennis Club aan de 's- Gravenweg. Door Piet Ocks Rotterdam Het blijft tobben met Sparta. Weliswaar doet de 4-1 overwinning op Hel mond Sport anders vermoeden - het was ze ker gezien de eerste helft allesbehalve over tuigend zoals Sparta de na 39 minuten al met tien man spelende Brabanders alsnog ruim schootsopzij zette. Sparta blijft in het spoor van FC Groningen. De Kasteelploeg greep na rust de laatste strohalm, die buigzamer blijkt dan werd aangenomen. Nog steeds kan het eredivisieschap worden verlengd, al lijkt de kans daarop - gelet op de verrichtingen van FC Gronin gen - steeds kleiner „We weten wat ons te doen staat," sprak Jan Ever se nog maar eens, waarbij Sparta's trainer even voorbij ging aan de eerste helft, waarin niet ie dereen doordrongen leek van de ernst van de drie noodzakelijke punten. Sparta was nog amper in balbezit geweest, toen Pascal Boer na een vrije trap van John de Wolf al na zes minuten op de volkomen vrij gelaten Jerry Taihuttu aanstuur de, die van nabij 0-1 kon intikken. Een tegenslag, die Sparta slechts met moeite teboven kon komen. Het ongeloof bleef, al had Erik Tammer zeven minuien later de 1-1 op zijn hoofd na een voorzet van John den Dunnen. Doelman John Roox redde met een reflex. En ook Ali Elkhattabi had vijf mi nuten voor rust de stand weer in evenwicht kunnen brengen, maar hij trof de paal. Rode kaart Dennis van Es maakte deze laat ste actie al niet meer mee. Met twee gele kaarten, nadat hij eerst Erik Tammer had vastgehouden en Sparta's spits even later had gevloerd, werd hij zes minuten voor rust uit het veld gestuurd. „En daardoor," brieste Helmond Sport-trainer Louis Coolen, „ont stond het kwaliteitsverschil. Het was bovendien een belachelijke gele kaart van Wegereef. De scheidsrechter was de grote zon daar. En niet eens omdat ik van het veld werd gestuurd. Hij riep frustraties op binnen het veld en bij mij." Sparta hervond zich na rust. Met hangen en wurgen kroop de ploeg opnieüw door het oog van de naald. Want ondanks de numerie ke meerderheid en ondanks het veldoverwieht na rust kon Sparta Jochem van der Hoeven wordt ker mend van pijn op de bran card gelegd Rotterdam Sparta zal maan den niet meer kunnen beschik ken over Jochem van der Hoe ven, vooropgesteld dat hij op het Kasteel blijft. Na twintig minu ten in de tweede helft van het duel tegen Helmond Sport liep de verdediger - halverwege in gevallen voor Marilia - een open dubbele beenbreuk op. Bij het uitverdedigen kwam de Hel- mondse spits Jerry Taihuttu met een gestrekt been in, waar na de Spartaan kennend van pijn bleef liggen. Spartanen, onder wie aanvoerder Aijan van der Laan (10), en scheidsrech ter Jan Wege reef kijken bezorgd toe. Foto's CorVos Foto onder: Er viel ook te jui chen op het Kasteel. Erik Tammer (r), maker van twee goals, krijgt hier de felicitaties van AM Elkhat tabi (I) en Ar jan van der Laan. allerminst overtuigen. Het was dat John Nieuwenburg al na ze ven minuten met een venijnige schuiver de gelijkmaker inschoot - terwijl doelman John Roox een gebaar maakte van 'die gaat naast' - en dat Erik Tammer een voorzet van Ali Elkhattabi zes mi nuten later tot 2-1 verlengde, an ders had Sparta nog langer tegen zichzelf lopen knokken. Opluchting De voorsprong bracht opluchting, al moest de Kasteelploeg na twin tig minuten een nieuwe tegenslag incasseren, toen invaller Jochem van der Hoeven na een onbesuis de charge van Jerry Taihuttu met een dubbele beenbreuk van het veld moest worden gedragen. Ook die tegenslag werd overwon nen, toen een voorzet van de op nieuw zwak spelende Arjan van der Laan eindelijk wel aankwam. John den Dimnen mikte de twee de keer raak: 3-1, Met een rush vanaf zijn eigen helft deed Erik Tammer uiteindelijk nog iets po sitiefs voor het doelsaldo: 4-1. Slechts de winst kon hem beko ren, maar de manier waarop Spar ta de zege binnenhaalde, moet Jan Everse somber stemmen. „De hele eerste helft lopen we tegen die achterstand te spelen en het was weer een doelpunt, dat type rend voor Sparta is: geen dekking bij een vrije trap. En dan hebben we ook nog het geluk dat er ie mand van Helmond Sport wordt uitgestuurd en dat na rust de ge lijkmaker snel valt. Dat gaf weer wat vertrouwen. Ik moet ook zeg gen, dat ze er hard voor hebben „Dat was een overtreding van het allerlaagste niveau," vond trainer Jan Everse. „Alle toe schouwers hebben gezien, wat er gebeurde, maar de drie man be last met de leiding op het veld zien niets. Een schande!" Louis Coolen, de trainer van Helmond Sport, bagatelliseerde de overtreding met: „Jan van Dijk, de trainer van FC Gronin gen, heeft mij een zelfde been breuk bezorgd. Ik heb daarna nooit meer kunnen spelen, maar we zijn gewoon weer vrienden." gewerkt, al was het niet altijd even slim. Maar we hebben drie punten ennu maar hopen op een misstap van FC Goningen," stak de trainer zichzelf een hart onder de riem. „Misschien dat Excelsior ons zondag kan helpen." Sparta Jansen; Jaliens, Mania (46. Van "der Hoeven, 65. Krijgsman), Nieuwenburg, Van der Linden, Jahnk, Van der Laan, Fer guson (39. Noorlander); Elkhattabi, Tam mer, Den Dunnen. Helmond Sport;Roox, Bovee (74. Vakkers) De Wolf, Van Es, Bakboord, Altunel (46. Vincent). Tuasamu, Boessen; Schreuder, Boer, Taihuttu. Door Peter de Roo DoorSjoerd Bootsma Groningen Een trainer kan op papier de fraaiste tactische vari anten verzinnen. Vooreen vlot te gendoelpunt bestaat evenwel geen remedie, weet Adrie Koster ook sinds gisteren. Excelsiors trainer had voor de uitbeurt bij FC Groningen zijn elftal omgegooid, maar van al zijn plannen kwam weinig terecht door een snelle treffer van Raymond Atteveld. En toen de Braziliaan Hugoin de eer ste minuut van de tweede helft dat kunststukje herhaalde, ste venden de Kralingers op een fors pak slaag af: 4-0. „Veel zal van zondag afhangen," rekende Koster de kansen van Excelsior uit, „maar het doelsaldo is inmiddels enorm in het voor deel van Groningen. Ik geloof niet dat die ploeg nog zoveel doelpun ten tegen krijgt." Zeker niet van een Excelsior 2oaIs dat gister avond acteerde. Bij vlagen wierp de Rotterdamse brigade in de eer ste helft de schroom van zich af, maar de broodnodige gelijkmaker zat er simpelweg met in, „Ray mond de Waard had op zijn flank een paar goede acties, maar Geert den Ouden zat minder in de wed strijd dan m voorgaande duels. De scherpte voor het doel ontbrak." De Zeeuwse oefenmeester had bij absentie van Alpha Turay (ge schorst) Damiën Hertog in het Oosterpark in de nabijheid van de lange Smitshoeker geposteerd. „Ik hoopte dat hij Geert van slim me passes kon voorzien," legde Koster het doorschuiven van zijn regisseur uit. Het was niet zijn enige aanpassing. Mohammed Al- lach moest op hel middenveld de lepe Hugo aan banden leggen, waardoor Michiel Sol achterin na weken weer zijn opwachting in de basis maakte. Ali Fattouchi schoof van rechts naar links op het middenveld, terwijl Remco Heerkens als rechtsbuiten de voorkeur boven Volkan Kahra- man kreeg. Al die mutaties hadden de greep van Excelsior op FC Groningen moeten vergroten. Zover kwam het dus niet. Binnen drie minuten knalde Raymond Atteveld van 25 meter de bal achter een verbou wereerde Carlo l'Ami. De bezoe kers hadden heel. lang nodig om zich van die klap te herstellen. Pas na achttien minuten mikte Geert den Ouden voor het eerst de bal op het doel van Beukenkamp. De Woudesteiners tikten de bal vaak vlotter rond dan de thuis club, maar de aansluiting was niet altijd even optimaal. Dat werd duidelijk bij de diverse goede mo menten van Raymond de Waard. Na een half uur eindigde diens voorzet na geklungel van Magnus Johansson voor de voeten van Remco Heerkens. Zijn inzet werd tot opluchting van het Groningse publiek geblokt. „Elshot gaf De Waard te veel ruimte en had van mij best wat harder mogen optre den," vond zijn trainer Jan van Dijk. Hugo zorgde in de eerste minuut na de pauze dat de opleving van Excelsiors linksbuiten minder consequenties zouden hebben. De middenvelder reageerde alert op een snel genomen vrije trap van Atteveld, die behendig door Tony Alberda naar het centrum werd gekaatst. Met een sieepbeweging omspeelde de Braziliaan doelman L'Ami: 2-0. Gespeeld Vanaf dat moment was de wed strijd gespeeld. Excelsior probeer de wanhopig aansluiting te vin den, mocht van FC Gi uitingen ook komen, maar speelde te wei nig gestructureerd om echt ge vaarlijk te worden. Hertog kreeg nog een riante gelegenheid. De middenvelder schoof de bal in zijn laatste duel voor Excelsior buiten Rotterdam voorlangs het doel. Het scorebord wees toen in middels 3-0 aan. De vaak verguis de Alberda ging door een pass van Atteveld en schoof beheerst bin nen. Op bijna identieke wijze om zeilde Elshot in de slotfase de Rot terdamse verdediging, waarna L'Ami andermaal kansloos was: 4- 0. „Ik kan niet meer onder de favo- rietenrol uit," moest trainer Jan van Dijk bekennen. Excelsior nam gisteravond plaats in de wachtkamer, al besefte de Gro ningse trainer dat de Krahngse formatie een opponent is om nooit ter ulidei SuifiUcH. FC Groningen: Beukenkamp, Elshot, Atte veld. Schoemakers, Johansson. Matthijs. Hugo. Broerse (68 Van Dijk), Leonardo. Huizmgh (74 Averdyk). Alberda (83 Pee per) Excelsior: L'Ami, Rijaard. Sol. Van der Kruis, Polak. Alkch, Hertog, Fattouchi (58 Brunswijk),Heerkens(65 KahranxmMJen Ouden, De Waard Excelsiors doelman Carlo l'Ami had het gisteravond zwaar te verduren In Gro ningen, zoals hier in een duel met Raymond Atte veld, maker van de eerste goal. Foto Han de Graaf Groep A RKC-Dord recht '90 2-1 (04)). 76. Gove darica 1*0, 87. Van Wanrooy 2-0, 90. Onyeike 2-1 (strafschop). Scheidsrech ter: Van Dijk, Toeschouwers: 6200. Ro de kaart: 73. Rook (Dordrecht '90). Gele kaart: Govedarica, Naseimento (RKC), Myssing, Rook, Surnmerville (Dor drecht '90), Bijzonderheid: doelman Scheurwater (Dordrecht '90) stopte in 73e minuut strafschop Hoogendorp. Emmen-FC Zwolle 1-3 (1-2). 13. Zijm 0- 1.15 Stroeve 1-141Slot 1-2,90. Abben- hues 1-3. Scheidsrechter: Jol. Toe schouwers: 5790. Stand RKC3 2 1 0 7 6-3 FC Zwolle3 1 2 0 5 5-3 Emmert3 1 0 2 3 8-10 Dordrecht'903 0 1 2 1 6-9 Programma morgen: Dordrecht '90- RKC, FC Zwolle-Emmen. Groep B FC Groningen-EraieIsior4-fl(I-6j.3. At teveld 1-0,46. Hugo 2-0,67. Alberda 3-0, 78. Elshot 4-0. Scheidsrechter: Tem mink. Toeschouwers: 9500. Spar t a-Helmond Sport 4-1 (0-1).5. Tai huttu 0-ï, 50. Nieuwenburg 1-1, 55. Tammer 2-1,75 Den Dunnen 3-1,88. Tammer 4-1. Scheidsrechter: Wege reef Toeschouwers: 4500. Rode kaart 39. Van Es (Helmond Sport, 2x geel). Gele kaart: Jahnk (Sparta), De Wolf (Helmond Sport). Bijzonderheid' Van der Hoeven (Sparta)hep dubbele been breuk op, trainer Coolen (Helmond Sport) werd in 60e minuut naör tribu nes gestuurd Stand FC Groningen 3 3 O 0 9 13- 3 Sparta.. ....3 2 0 1 6 9-6 Excelsior3 1 0 2 3 7-9 Helmond Sport.. .,3 0 0 3 0 4-15 morgen: Excelsior-FC Groningen. Helmond Sport-Sparta Waalwijk Bij RKC in Waalwijk was Dordrecht'90 gisteravond uitsluitend gebaat bij een overwinning, wilde het in de nacompetitie nog enige rol van bete kenis spelen. Tot halverwege de wedstrijd bleef de kans daarop, met een dubbelblanke stand, op het sportpark Olympia intact. En zelfs in het laatste kwartier kon Dordrecht'90 meer dan goede hoop koesteren op een bijvoorbaat niet voor mogelijk ge houden stuntje. „Als het 0-0 was gebleven, was dat een prachtig resultaat geweest," vond trainer Robert Verbeek. Die droom verstoorde RKC in de slotfase echter op een bijzonder wrede wijze: 2-1. Met dank aan scheidsrechter Herman van Dijk. die zijn voorkeur voor de thuisclub niet onder stoeien of banken stak. öp de strafschop van RKC, met een ro de kaart voor Mischa Rook (hands) als direct gevolg, viel niets af te dingen, maar voor het overige... De klaagzang van Verbeek was na afloop dan ook begrij pelijk. Met de gele kaarten voor Summervillle, Mys sing en Rook maakte de arbiter zichzelf ronduit bela chelijk. Dordrecht'90 wist niet langer waar het aan toe was, ook al doordat RKC ongestraft enkele pittige overtredingen kon maken, zonder dat enige sanctie volgde. De manier waarop Maarten Schops bijvoor beeld de doorgebroken Rui Monteiro een halt toe riep, was een tekenend voorbeeld. Het ontbrak er voor Dordrecht'90 nog maar aan dat Rick Hoogendorp de elfmetertrap tegen zijn oud ploeggenoten benutte, anders waren de druiven in het Dordtse kamp nog zuurder geweest. Doelman Scheurwater - hij kreeg de voorkeur boven de ge passeerde Moeliker - stopte de strafschop door de goede hoek te kiezen; Hoogendorp in wanhoop ach terlatend, De teleurstelling in het Waalwijkse kamp maakte echter al snel plaats voor een ongekende vreugde, Wrang voor Dordrecht'90 was het dat juist Dejan Govedarica met het hoofd raak knikte, de te genstander van de verdwenen Rook: 1-0. Tot die tijd was de eerste divisieclub immers volledig gelijkwaardig aan RKC geweest. „Ik ben dan ook bij zonder trots op alle jongens," deelde Verbeek zijn welgemeende complimenten uit. „Wij hebben het een eredivisieclub ontzettend moeilijk gemaakt." En ook na de 1-0 achterstand geloofde Dordrecht - met een man minder - nog in zijn minimale kansen. Maar alle illusies verdwenen toen Carlos van Wan rooy drie minuten voor tijd op aangeven van Rick Hoogendorp de 2-0 binnenknikte. De benutte straf schop van Chioma Onyeike - na een onreglementai re actie van Nascimento op Monteiro - kon hierin geen verandering meer brengen: 2-1, Verbeek schimpte nog maar eens op scheidsrechter Van Dijk. „Dit kan gewoon niet," veroordeelde hij de leidsman in extremis. „Je had die koppies van de jon gens moeten zien. We zijn nu uitgeschakeld. Ik kan je verzekeren, dat doet pijn." RKC Waalwijk: Van Dijk; Cömehsse, Nascunento, Teixeira, Van Wanrooy; Lanckhor, Schops, Govedanca, Dos Santos (68. Petrov); Echteld(3S, Heesakkers, 82 Van Aerde), Hoogendorp. Dordrecht'90: Scheurwater, Surnmerville, Van Bilsen (51. Van Da len), Aandewiel, Sandvlet; Monteiro, Rook, Myssing (87. Schaap), Maximiano; Simons, Onyeike. Barcelona Ruud Gullit heeft vergeefs geprobeerd Winston Bogarde en Boudewijn Zenden naar New castle United te halen. De Nederlandse manager van de verliezend FA Cup-finalist is op zoek naar verster kingen, maar zowel Bogarde als Zenden mag van Louis van Gaal niet vertrekken bij Barcelona. Van Gaal wil met het oog op het nieuwe seizoen, waarin Barcelona in de Champions League speelt, een zo breed mogelijke selectie hebben en alle posi ties dubbel bezet. „Bovendien," aldus Sigi Lens, de zaakwaarnemer van Bogarde, „heeft Newcastle geen geld voor dergelijke grote aankopen en willen Bogar de en Zenden zelf ook niet weg." Louis van Gaal denkt Giovanni niet meer nodig te hebben. De Braziliaanse international mag vertrek ken bij Barcelona, Van Gaal heeft meer vertrouwen in Jari Litmanen, die donderdag als nieuwste aan winst in Nou Camp werd gepresenteerd. ..Mijn toe komst ligt in handen van God," aldus Giovanni. Mario Melchiot vervolgt zijn loopbaan vrijwel zeker in de Engelse Premier League. De verdediger, die bij Ajax transfervrij vertrekt, heeft een onderhoud ge had met Liverpool, terwijl ook Aston Villa en West Ham United serieuze belangstelling hebben voor Melchiot. Er is ook interesse van Real Mallorca en Es- panyol. Gisteren deed ook Benfica de Ajacied een zeer lucratieve aanbieding. Melchiot wil evenwel het liefst naar Engeland. Enschede Frederic Peiremans en Jan Verlinden staan de komende vier seizoenen onder contract bij FC Twente. De twee Belgen zetten gistermiddag hun handtekening onder de verbintenis met de club uit Enschede. Peiremans werd afgelopen seizoen door Anderlecht verhuurd aan Charleroi. Verlinden kwam uit voor KV Meehelen. Hun komst naar FC Twente brengt het aantal Belgen in de ploeg van trainer Hans Meyer op vier. Chris de Witte en Kurt van de Paar maakten al eerder de overstap naar Enschede. Naar verluidt heeft FC Twente respectievelijk ander half miljoen gulden en acht ton voor de aanwinsten betaald. Rotterdam—Van de clubs uit de regio Zuid 1 zijn al leen Pelikaan, Dubbeldam en Sliedrecht overgehe veld naar een andere regio, West 4. Pelikaan vindt zichzelf terug in 3C zaterdag, Dubbeldam en Slie drecht komen elkaar eveneens in 3 C tegen, maar dan op zondag. De volledige indeling luidt: ZATERDAG Eerste klasse C: Aitena, Amemuiden, Dmteloord, LRC, Oostkapel- le, Rijsoord, Roda Boys/Bommelerwaard, SSC'55, Veere, WC'68, WGZ, WiUielnuna'26, 2F; Breda, De Zwerver, GJS, Good Luck, 's- Gravendeel, Groote Lindt, Nieuw Lekker land, Oranje Wit, Rijs- wij kse Boys.Tnch t. Vuren, Woudriehem; 3B: Baronie, Brouwersha ven, De Alblas, DFC, DVO'fiO, NOAD'67. Papeudrecht, SKNWK, Sliedrecht, WHS, W11C57, Zwaluwe; C (West 4): CIÓN, Den Bom mel, GOZ, HBSS, Hemenocrd, Heiievoetsluis. Maasdam, Mehs- sant, Oude Maas, Pelikaan, PPSC, Rijnmond HS; 4D: Alblasser- dam, Ameide, DHV, Drechtstreek, Dubbeldam, Groot Ammers, Hardinxveld, Lekvogels, Meerkerk, Noordeloos, OSS, SC Reeland, Wieldrecht. ZBC97 ZONDAG Dclïic klauc C. Best Vuufuit,BialmljlL, De Vauv, DESK, Dvuujv, DFC, Papendmht, Sdujndel, UNA, Unitas, VQAB, Zwaluw VFC/ SPS, 2E: Dongen, EBOH, GSBW, HW24, Lcnga. NOAD, RKDVC, RKTW, SC Gastel, TAC/BWB, Temeuzen, TSC; 3B: Baardwijk, DIA, Madese Boys. Oisterwyk, Raamsdonk, RCD, SCO, SVSSS, Te.'heijden, Uno Animo, Willem 11, Wiihelmma; C (West 4); CW, DBGC, DHZ. Dubbeldam, LMO, Oud-Bei] erland, OW, PFC, Poor- tugaal. Sliedrecht, Spartaan'20, WR\V;4C: Beek Voonnt, Boeimeer, Fluks, Hardinxveld, IFC, Jeka, Merwede, Right'Oh, SC Reeland, SSW, SVW. ZBC'97. 1

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 5