14 Plannen voor hotel bij Blij dorp TIMMERMAN METSELAAR' TEGELZETTER Nachtopvang Van Speyk maand uitgesteld Straffen tot vijf maanden voor rellen bij huldiging Arbeidsinspectie tikt GGD op vingers voor gebreken 'Snackbar jongeren' aangehouden Dierentuin overweegt entreestop als het te druk dreigt te worden 'Graffitiverwijdering duurder door maatregel waterbedrijf Aannemersbedrijf STOLK b.v. Aannemersbedrijf STOLK b.v. Bergschenhoek telt 12.000ste v Een allround Een allround vanaf 23 jaar aUJagdsiuu Teil. Kade 4 - 3234 KD Tinte 0181 - 412450 of 06 - 51184813 Sinds S0 jaar IHVOB Rotterdams Dagblad Donderdag 29 juli 1 m S Rotterdam De Rotterdamse po litierechter heeft gisteren op nieuw in zestien gevallen vonnis gewezen in de zaak rond de rellen na afloop van de kampioenshuldi ging van Feyenoord op 25 april De uitspraken varieerden van vrijspraak tot vijf maanden cel waarvan twee voorwaardelijk en het storten van 1500 gulden in een speciaal fonds voor de slachtof fers. De zestien stonden terecht voor plundering en openlijk ge weld. De verdachten, van 19 tot 35 jaar, werden op 25 april al aange houden. Diezelfde nacht zijn zij naar huis gestuurd met een dag vaarding. Tijdens de huldigings- rellen werden bijna negentig mensen aangehouden. In de we ken daama kwamen er daar nog ongeveer dertig bij. Daarvan zijn er nu zeventig voor de rechter geweest Op enkele vrijspraken na zijn de verdachten nagenoeg allemaal veroordeeld tot celstraffen van enkele maan den en de storting van het geld in het speciale fonds. Dat fonds is een juridisch nieu- wigheidje waarmee het Openbaar Ministerie als bijzondere voor- waarde bij een voorwaardelijke straf ook de relschoppers kan la ten meebetalen aan de schade door de plunderingen. De politie rechters volgden deze redenering. In het algemeen kunnen schade vergoedingen alleen worden toe gekend als er een directe relatie is tussen dader en slachtoffer. Tot nu toe zijn alleen zittingen bij de politierechter geweest. Die kan maximaal een half jaar cel opleg gen. Vrijdag moeten er twee ver dachten voor de meervoudige ka mer komen, die hogere straffen kan opleggen. Rotterdam De GGD in Rotter dam is op de vingers getikt door de Arbeidsinspectie. In de kelder van het GGD-gebouw aan de Baan zit de Ambulancedienst, maar daar constateerde de Arbeidsin spectie een aantal gebreken. Een woordvoerder van de gezond- Rotterdam Na onderzoek van enkele weken heeft de politie zes jongeren aangehouden wegens de veelbesproken vernielingen en brandstichting op 12 mei in Span gen. De verdachten komen alle maal uit Rotterdam en variëren in leeftijd van 16 tot 23 jaar. Vier ver dachten staan nog gesignaleerd. De zes opgepakte jongeren wor den verantwoordelijk gehouden voor het ingooien van de ruiten van drie panden in de Biiderdijk- straat en brandstichting in het wijkservicepunt Spangen Veilig. Aanleiding voor de ongeregeldhe den was de eerdere aanhouding van drie jongens voor een snack bar op de hoek van de Van hen nepstraat en de Bilderdijkstraat. De verdachten gingen na deze ar restatie verhaal halen op het poli tiebureau aan het Marconiplein, waar ze dreigden de boel in brand te steken als de drie jongens niet vrijgelaten zouden worden. Het zestal is aangehouden op grond van brandstichting, geweldple ging, opruiing, diefstal en heling. De verdachten maken deel uit van een groep jongeren die zich in wisselende samenstelling op houdt voor of in de genoemde snackbar. Omwonenden klagen veel over overlast die door de jon geren zou worden veroorzaakt, Eén van de zes wordt eveneens verdacht van betrokkenheid bij diefstal en heling van een kogel werend politievest. In april werd het vest uit een geparkeerde poli tiewagen gestolen, teiwiji agen ten op dat moment eerst hulp ver leenden bij een aanrijding. heidsdienst benadrukt dat het 'wel meevalt', „De kelder is niet afgekeurd, we zijn alleen op een paar tekortkomingen gewezen. En daar hebben we nu wat aan ge daan." Wachtruimte Het grootste probleem was de wachtruimte van de Ambulance dienst Daar stond een aantal computers dat bedoeld was om statistieken van de in- en uitgaan de ambulances in te voeren. „Die zyn naar een andere kamer over gebracht zodat de wachtkamer ge lijk een stuk groter is geworden." Ook stond er in de garage een rei nigingsmiddel dat volgens de Ar beidsinspectie daar niet hoorde te staan, „Óok dat hebben we veran derd. Het gaat om betrekkelijk kleine dingen," zegt de woord voerder. Hoewel de voorlichter ervan ver zekerd is dat de GGD er hij een volgende Arbeidsinspectie goed doorheen zal koraen, twijfelt een ambulanceman nog steeds. Zo schrijft hjj in een brief in het per soneelsblad van de GGD: „Ik be twijfel of een kwastje verf dit kan veranderen, maar we wachten de volgende inspectiebeurt wel af." De Arbeidsinspectie wilde geen commentaar geven. Rotterdam De gemeente Berg schenhoek heeft een inwonertal van 12,000 bereikt. De dinsdag morgen geboren Marlijn Mostert werd gisteren als 12.000ste Berg- schenhoeker ingeschreven in het bevolkingsregister, reden voor burgemeester Chevalier om zater dag bij de baby en zijn ouders op kraamvisite te gaan. Het is nog maar tien maanden ge leden dat in Bergschenhoek de 11.000ste inwoner werd geboren. In de gemeente is door de over heid een vinex-locatie aangewe zen, vrat betekent dat er groot schalig gebouwd moet worden. In 2010 verwacht de gemeente een inwonertal van 20.000 inwoners. Rotterdam Het Ontwikkelingsbedrijf Rotterdam werkt aan een plan voor een hotel naast Diergaarde Biijdorp. De ge meentelijke dienst onderzoekt de haalbaarheid van het hotel op de plek waar nu nog de Energiehal staat. Een deel van dat terrein is onlangs aangekocht door Biijdorp voor de aanleg van parkeerplaatsen. Biijdorp verwacht veel bezoekers als het onderdeel Oeeanium open is. Zoveel zelfs, dat wordt gedacht aan een entreestop als het de spuigaten uitloopt. Voor de bouw van het hotel wordt houdersweg en Abraham van de Energiehal gesloopt. Een deel van het terrein is onlangs door Biijdorp aangekocht voor de aan leg van parkeerplaatsen. Volgens directeur T. Dorresteyn was er al langere tijd overeen stemming met de gemeente over de verkoop van de Energiehal, maar heeft de wens van het OBR om daar een hotel neer te zetten wat vertraging opgeleverd. Samen met de duizend parkeer plekken die Biijdorp aan de Stad- Stolkweg aanlegt, krijgt de dier gaarde dadelijk de beschikking over 1400 parkeerplaatsen. Die zijn hard nodig, want volgend jaar verwacht de diergaarde ruim 1,5 miljoen bezoekers. Vooral het in aanbouw zijnde Öceanium zal veel mensen trekken, denkt Dor resteyn. Het Öceanium, een complex waar verschillende soorten zeedieren verblijyen, krijgt overigens steeds meer vorm. De quarantainever- bly ven waar de vissen die straks in het Öceanium komen worden behandeld, raken ook steeds vol ler. „Nu zijn hier honderden vis sen. Maar dat worden er duizen den," zegt G. Visser, hoofd afde ling vissen. Zowel Visser als Dorresteyn zijn ontzettend trots op de nieuwe at tractie, die in het voorjaar ge opend zal worden voor het pu bliek. Enthousiast tonen zij het bijna voltooide gebouw dat 60 mil joen gaat kosten. „Nu zie je alleen nog beton, de bedoeling is dat je dadelij k als het gebouw af is, hele maal geen beton meer ziet," zegt Dorresteyn. Het nieuwe complex zal onder meer een haaienbassin, een zee- leeuwenverblijf, een koraalrif, een caribisch strandje met terras, een vogelrots (Bass Rock) en een restaurant huisvesten. Vooral net gigantische haaienver- blijf, 30 bij 25 meter groot en zes meter hoog, is indrukwekkend. Hier komen zo'n twaalf tot vij ftien haaien. Bezoekers die de grote vissen van dichtbij willen zien, kunnen door een tunnel van kunstofglas onder water en tus sen de haaien lopen. Bij het even verderop gelegen koraalrif wordt die mogelijkheid overigens ook geboden. Het verblijf van de zeeleeuwen belooft ook een grote publieks trekker te woeden. Het grote bas sin waarin de dieren moeten zwemmen en dat met miljoenen liters water wordt gevuld, wordt het nieuwe onderkomen voor zo'n tien zeeleeuwen. In tegenstelling tot het haaienbassin heeft het ver- blijf van de zeeleeuwen een open dak. Bezoekers kunnen de bees ten vanachter een raam bekijken, maar ook vanaf een wandelpad langs de grote bak. Momenteel kan de Rotterdamse dierentuin 20,000 mensen per dag ontvangen. Als het Öceanium klaar is, zullen dat er 25.000 zijn, ..In het Öceanium zelf kunnen tweeduizend mensen tegelijk te recht. Er kunnen er ook wel vier duizend in, maar dan is het niet meer leuk," aldus de directeur. De verwachting is dat er vooral de eerste maanden grote belangstel ling van het publiek zal zijn voor het zeedierenverblijf. „Dat wordt een grote chaos," weet Dorresteyn nu al Het Öceanium is nog niet toegan kelijk voor het publiek. Voor men sen die toch nu al willen weten hoe het gebouw er uit komt te zien. is er in de Rivierahal een ex positieruimte ingericht met een maquette en bouwfoto's. Het Öceani um in Dier gaarde Biij dorp, een ver blijf voor zee dieren, begint vorm te krij gen. Vooral de glazen tun nel in het haaienbassin wordteen grote pu ht ekstrek ker, verwacht de dierentuin. Foto Niels van der Hoeven/Rotter Door Bemadette Neelisssen Rotterdam Het laten weghalen van graffiti door gevelreinigings bedrijven wordt duurder. Firma's moeten hun gestegen kosten gaan doorberekenen aan hun klanten. Dat voorspellen twee di recteuren van Rotterdamse gevel reinigingsbedrijven, G. J. van Es van Imto Gevelrenovatie en H. Feelders van Hypress Holland B.V. De prijsstijging vloeit voort uit een maatregel van het Waterbe drijf Europoort met betrekking tot het gebruik van zogenoemde vraagt voor spoedige indiensttreding Gevarieerd werk hoofdzakelijk in de particuliere sector. Mogelijk vervoer. Bij gebleken geschiktheid een vaste baan. Een goed salaris in een prettige werksfeer. Heeft u belangstelling voor deze baan? Be! of schrijf naar: 4 AANNEMERSBEDRIJF STOLK B.V. RECKENDREESPERNiS VERHÊIJ INTERIÉURBOUW B.V. 'opzetstukken', verbindingstuk ken tussen de brandkraan en de slang van de voor de gevelreini gers cruciale hogedruk-water- spuit. Het waterbedrij f verhuurde de op- zetstukken voorheen recht streeks aan de gevelreinigingsbe drijven. Die beheerden het spul en sloten ze 'op het werk' zelf af en aan. 'Europoort' heeft nu een regeling in het leven geroepen dat bedrijven hun nnzetslukken niet meer zelf mogen plaatsen. Dat moet gedaan worden door een man van het waterbedrijf. H. Feelders van Hypress: „Het waterbedrijf zegt dat via ondes kundig aan- en afsluiten van de opzetstukken vervuiling in hun leidingennet zou ontstaan. We moeten ze inleveren; de huurcon tracten worden ontbonden. Maar we leveren ze niet in. We zijn denk ik de laatste drie bedrijven, maar we houden toch voet bij stuk." Volgens een woordvoerder van het waterbedrijf gaat het puur om veiligheid: voor zowel milieu als volksgezondheid. „Het nsieo dat er door ondeskun dig gebruik van de opzetstukken troep in de drinkwaterleiding komt. is te groot geworden. We kunnen begrip hebben voor de be zwaren, maar we kunnen geen uitzondering maken. Iedereen moet zich aan de nieuwe regeling houden. Grotere watertanks kopen is een oplossing. Maar er zit inderdaad niets anders op dan het doorbere kenen van de kosten aan hun klanten/Trouwens, ze hebben lang genoeg de tijd gehad om te wennen aan de nieuwe situatie. De regel dateert van mei 1998. We hebben de inlevertermijn van de opzetstukken a! enkele malen verlengd." Wat de 'deadline' nu is, weet hij niet. Volgens de woordvoerder heeft het gros van de gevelreini gingsbedrijven zich al lang by de maatregel neergelegd: „Op een enkele na zyn alle opzetstukken ingeleverd." Van Es en Feelders spreken mede namens Interservice Van Pelt uil Etten-Leur, een bedrijf dat ook in Rotterdam werkzaam is. Van Es: „De laatste tien jaar huren wij voor ons werk opzetstukken van het waterbedrijf. Daar betaal je flink voor. Wij hebben er drie, dat kost ongeveer 20.000 gulden per jaar. Dat wordt flink meer als we volgens de nieuwe maatregel wer ken. Wie gaat dat betalen? Uitein delijk onze klanten." Hoe zou het gaan als de drie rebel len zich wél aan de regels zouden houden? Feelders: „Dan moeten we het waterbedrijf laten weten waar we water nodig hebben. Dan komt er 's ochtends een meneer tje, die draait dat ding voor je in de grond, sluit je erop aan, gaat weg, komt om vier uur 's middags weer terug en schroeft dat ding weerlos. Dat kost 80 of 85 gulden per han deling, zo'n honderdzestig gulden per dag. We hebben uitgerekend dat dat voor onze drie bedrijven ton per jaar." Volgens Feelders vait er met het waterbedrijf niet te praten. „Zeg gen ze kurkdroog: 'Dan hang je toch een tank van 2000 liter aan je wagen?' Ja, dan heb ik een andere wagen nodig, en dan moet ik een jongen hebben met een vrachtwa genrijbewijs." Vakkennis Van Es: „Het waterbedrijf gaat er kennelijk vanuit dat ons perso neel niet vakkundig genoeg is om die dingen erin te zetten en de man van de waterleiding wel" Feelders: „Maar het gaat al jaren goed. Wij kennen de instructies over doorspoelen en al dat soort zaken. Bovendien zit er een terug slagklep in zo'n opzetstuk, dus er kan nooit vuil van buiten het lei- dingwerk binnenin komen. Na tuurlijk zal het in het verleden wel eens fout zijn gegaan. Waar, dat weet ik niet. Er zjjn honderden opzetstukken in omloop ge weest." Feelders werkt met kleine tankjes van 200,250 liter. „Is de tank leeg, dan vullen wij die aan de brand kraan en dan gaan we weer ver der. Maar veronderstel nou: het is vier uur, die man van het waterbe drijf komt dat opzetstuk halen, maar wij willen nog een uurtje door want het werk moet df. Is uie man dan bereid een uur later te komen? En zijn we dan zijn we nog niet klaar, wii hij dan wachten of haait hij die pijp weg? Of moet by soms de hele dag achter ons aanrijden? Of moeten we om de haverklap te rug naar de werkplaats om de tank bij te vullen? Het is van de waanzinnige." Tot slot stipt Feelders nog de mo nopoliepositie van het waterbe drijf aan: „Wij kunnen nergens anders terecht. Het waterbedrijf is de enige in de regio die opzet stukken verhuurt." Hoe denken de mannen nu verder te gaan? Van Es: „Wij hebben geen behoefte aan een rechts zaak. Liever alles in goed overleg. Maar als dat niet lukt, gaan we toch een procedure beginnen." Rotterdam Na felle protesten van omwonenden van de dagop vang voor daklozen Van Speyk in het Oude Noorden is de gemeente Rotterdam teruggekomen op haar voornemen om daar vanaf 1 au gustus ook 's nachts dertig ver slaafden op te vangen. Het college van b en w heeft gisteren besloten haar plan in ieder geval met een maand uit te stellen. In die tijd moet worden onderzocht cf de dakloze 'slapers' in voormalig jon gerencentrum Geronimo aan de noordzijde van het Noorderka- naal terecht kunnen. De omwonenden van Van Speyk kraaien victorie. „Dat is een hart stikke goed bericht natuurlijk.' Maar aan alleen uitstel hebben we niks, Wij houden eraan vast dat we de boel barricaderen als er nachtopvang komt. Ook na sep tember," zegt Ingrid van Gemert, woordvoerster en bewoonster van de Hoeksestraat. De geplande nachtopvang is be stemd voor bezoekers van de Pau- luskerk. De groep daklozen daar is zo gegroeid, dat mensen soms al enkele maanden op de stenen vloer moeten slapen. Rotterdam telt naar schatting drieduizend dalriozcn cn dc gemeente heeft het voornemen om de nachtop vang bij het Leger des Heils, Ha venzicht en De Hille op Zuid uit te breiden met nieuwe locaties. Het plan om de nachtopvang bij Van Speyk te verwezenlijken stuitte op negatieve adviezen van personeel en deelgemeente Noord. Omwonenden noemden het plan, ondanks door de ge meente aangekondigde maatre gelen om de overlast tot een mini mum te beperken, 'onaanvaard baar', Tijdens een buurtvergade- ring afgelopen dinsdagavond - bijgewoond door wethouder E. Kuijper dreigden de omwonen den met een blokkade van Van Speyk. Maar Kuijper slaagde er dinsdag buurtbewoners over de komst van de nachtopvang weg te nemen. Daarom hebben burgemeester Opstelten en de wethouder, die door afwezigheid van de andere bestuursleden nu samen het col lege vormen, besloten pas op de plaats te maken. Onderzocht wordt of de onderdak zoekers wellicht toch in Geronimo zijn onder te brengen, zoals een buurtbewoner suggereerde. Het Leger des Heils ving hier al eer der zonder noemenswaardige klachten daklozen op. Woordvoer ders van de deelgemeente sugge reerden echter dat in Geronimo geen plaats was. Het crisiscen trum Symbionvoorex-psychiatri- sche patiënten zou inmiddels be zig zijn daar zijn tenten op te slaan. Omdst daarover bij de gemeente twijfels zijn gerezen, wil men op nieuw bekijken of opvang niet toch op die plek kan. „Wanneer echter blijkt, dat nachtopvang daar niet mogelijk is, zullen bur gemeester er. wethouders na 1 september alsnog overgaan tot de nachtop'-. g in Van Speyk," waarschuwt de gemeente. Donderdag 29 juli ROTTERDAM Cnme Wllgenhof t'm 16.00 Hinderactivitei ten. De Molenwei t/m 16.30 Jeugdvakanöep- aspoort. Blij dorp Hui den Haar, Maritiem Bui tan museum Jeugd Vakantie Paspoort. Natio naal Schoolmuseum t'm 17.00 Kmderspek- takel. Baroeg 15.00 Lacuna Coil. Nlghttown 23.00 Transmitter, de Consul 22.00 Soap Dienst <5 Wederdienst. Boompjeskade 15 30 Bootexcursie Rotterdam, Circle Bus Vrn 17.30 Circle bus. Informatiecentrum Kop van Zuid Herdenking. Vertrek ANWB/VW Cod singeltot 16.00 QC Mamport Rotterdam/ Rotterdam Car Center. Vetrek Centraal Sta tion tot 17.00 ieder half uur Historische Tram lijn 10. SCHIEDAM Wibautpl-Wllhelmlnapl, Theatertotaaldag Jeugdland 2000. l2.00/14.00u. Veraor- glngsïiulsSpaland. High Tea, 14 OOu, Gro te- of Start JanskérK Nteuwstraat 34, Zo meravondconcert op canllon door Mananna Marras, 19.30-20.30u. Podium. Kees van Krugten sessie. 21.30u. VLAARDINGEN De de Bijenkorf. Jeu de boules en koen&ai, 14.00-16.00u. MAASSLUIS Grasveld WJ stadsmeten Molenwijk, spoit en spelactiviteiten, l3.0Ö-16.0Qu. HOEK VAN HOLLAND Fort aan den Hoek van Bolland. Rondleiding Kustverdedigingsmuseum, 13.30u Vrijdag 30 Juli ROTTERDAM Cnme Wilgen hof 9.00-16.00 Kinderacüvi- terten. De Motenwei 09.00-16.30 Jeugdva- kantiepaspoott. Biijdorp Huid en Haar. Zoo- camp. Informatiecentrum Kop van ZuW Deelname Informatiecentrum Kop van Zuid Kinderboerderij de Kool Jeugdvakantiepas- poort, Marttiam Buitenmuseum Jeugd Va- kantte Paspoort Nationaal Schoolmuseum 10 00-17.00 Kinderspektakel. Theater- West 14.00 Mini-workshop voor kinderen. Blauwe VN 23.00-05.00 Blauwe Vis Ciuba - vond, Barocca 23 00-08,00 World of Dance. De Vlerk 21.30 Black Star Liner 21,30 live-productie. 00.30 New Tncks 21.30 The Seatsniffers. Baroeg 20.00 Blow Vour Speakers-metalcafe. Maastheater 23,00The DJ'svanTMF. NIghttown23.00Fu- ture. Stand van Hoek van Holland start tus sen 09.00 en 1000 Strand-6-d33gse. Apollo 18.00-02.00 Apollo Cafe-avond. Boompjeskade 10.00, 12.30 en 15 30 Bootexcursie Rotterdam - Kinderdijk V.V.V, Cent rum van Rotterdam 19 00Warming Up Straatparade Zomercarnaval 1999. Circle Bus 10,00-17.30 Circle bus. Rotterdam centrum 13.00-23.00 festivalmarkt SCHIEDAM Frans Hal sp leln. C reaöefversieren Jeugdland 2000, 10.00-12.00u. en spel Records Jeugdland 2000, 14.00-16.ö0u, Dc de Woudhoek.Volksdansen, 1Q.0Q-U.30u DC Oost Maaltijd van de maand, 12.00U. Podi um. Vnjdagaond cd's, 21.30u. VLAARDINGEN De Salon, Oosthevenkade 9. Optreden van Oliver, 22-OOu. Van do.29jull. t/m wo.Aeug. ROTTERDAM (mo* Theater: "Wiklfire feel the heat' (al) dag. 14-16. 'Extreme' (al) dag. 13. Africa's Ele phant Kingdom (al) dag. 12-15. Whales' (a!) dag, 11. 'Thematnx' (16)dag. 17. "The mum my'(12) dag, 19.30-22. Lantaren'Venster 1; Filmzomer'99. dag om 19.30-22. herhalmg van diverse fiims afgelo pen seizoen. 'A vendre' (16) do.vua.xo. 19.30, 'Festen' (16) ma.di.wo. 19.30. 'Hi deous kinky' (16) dag. 22. Ven.2: Fiimxomer '99. dag. om 19.30. herhaling van diverse films afgelopen seizoen. Ven.3: "WakingNed" {all dag. 19.30. 'Adam en Eva' {16) do.vr.za. 22. Touch me not' (16) zo.ma.di.wo. 22. Vsn.4; 'La parola amore estóte' (16) dag. 20. 'Black cat, White cat' (16) dag. 22. Pathé Cinerama 1: "Wild wild west' (12) dag. 15.45-1830-21.30. On.2: 'NottingHil!' (al) dag. 18-21, Cln.3: 'Pieasantwiie' (al) dag. 15.15-18.30-21.30. Cln.4: 'Bulworth' (16) dag. 15.45-18.15. 'Arlington road' (16) dag. 13.15-21, Cin.5: 'eXi$tenz'<16)dag 19.15- 21.45. Pathé Lumlére fc The mummy' (al) dag. 12-15-15.15-18.15-21.15. Lum. 2: The matnx' (16) dag. 14.15-17.30-20.45. Lum.3: "Who am i?' (12) dag. 15.30-18.15- 21. Lum. 4:'She'sai) that" (al) dag 14-19. "Vi ms'(16) dag. 16,30-21.30. Pathé Schouwburgplein i: 'NottingHill' (al) dag. 11.40-15,20-18.20-21.20. Sch. 2: 'Sli ding doors' (al) dag. 11.30-1G.30-19-21.40. Sch-3: 'Cue1 rrtentsss' (pi; c£g 17.20- 19.35-21.50.Sch.4:Themummy'(12)dag 11,50-14.40-18.10-21. Sch.S: Wild wild west' (12) dag 11-13.50-16.25-19-21.40. Sch.6: 'Entrapment' (12) dag 18.20-21.10, di. met om 21.10. Sneak Preview; Tea'for fa ke underwear" (lBJdi. 21.30. Sch.7: Thema tnx' (16) dag 15-18-21.10. Rexane: Erotische films (18) dag 12 Vm 01. NaehtvooretelUngen: Pathé Lum.l: 'Mum my' (12) vr.m. 00.15. Pathé Lum.2: The Ma trix' (16) vr,a. 00.15. Pathé Lum.3: 'Entrap ment' £16) vr.za. 00.30. Pathé Lum.4: 'In stinct' (16) vraa, 00.30. Klndarmatlnees: Pathé Cln.li 'Kabouter plopTabdag 13.15. Pathé Cln.2: 'Babygen- uises' (al) dag 12.45-15. Pathé Cln.3: 'Mu- lan' (al)dag 14,PsthéC(n.5: 'De koningen ik' (al) dag. 13.30-16. Pathé Lum.2:'De koning en ik' (al) dag 12.15. Pathé Lum.l: 'De ko- nmgen ik'(al) dag 12.15.Pathé Lum.3:'Rat jetoe' (al) dag. 13.30. Pathé Sch.2: 'AstenxA Obelix tegen Caesar1 (al) dag 14, Pathé Sch.3: 'Ratjetoe' (al) dag 11.20-13.20- 15.20. Pathé Sch.S: 'Kabouter Plop"(al) dag 11.10-13.30-15.50. Pathé Sch.7: 'Doug's le film'(al) dag 11-13. SPUKENISSE Arcaptex: Wild wild west' (12) dag. (beh.za.) 13.30-19-21.15. za. 13.30-18.45-20.45- 22,45, vr.zo. ook 16. "The mummy' (12) dag. 13.45-19-21.40, VT.20, ook 16.15. 'Nottmg HiH' (al) dag 19-21.20. vr.zo. ook 16.10. •Pieasantvilie' (al) dag 19-21.30. Thematnx' (16) dag 19-21.45, 'Sliding doors' (12) dag 19. 'Entrapment' (16) dag (beh.ma.) 21.45. Sneak preview (16) ma. 21.30. Klndermatinée: 'Ratjetoe' (al) 14.20, vrzo, ook 16,10. 'Oekoningen ik' (al) dag 14. vr.zo. ook 16.'KatouterPlop'(al) dag 14, vr.20 ook 16. 'Mulan' (al) dag 14. HEUEV06TSUJIS Tivol! Theater. Wild wild west' (12>dag (beh .za.) 20, xa. 19.30-22.30. 'De kabóutenschat' (al) dag 13.30. 'NottingHill'(ai) dag, (beta Ja.) 20, za. 19.30-22,15. 'De koning en ik' (al) dag 14. DORDRECHT Euro Cinema: The mummy' (12) dag. 18.30- 21.15,zo.ookl6.'Ratietoe'(16) dag. 13.30. Them?*"' (16) dag. (Scr.J3.J 18.45. 'Nott-i .g HUI' (16) dag 21.30. 'Mulan' (al) 20.16, 'De kaboutersehat' (al) dag 13.30. "Wild wild west' (12) dag 1330-18.30-21, zo. ook 16. Sneak preview (16) zo. 19. BRIELLE Apolla theater. 'Nottmg Hik' (16) do.vr20.ma.wo. 20.15, za. 19-21.30.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 2