WstStlPiS 16 AAN DE BAK BIJ NEDATO sio 3 <U O) m VERKOOP BI VNE IDIENST MEDEWiRKER? ©MANF /ER Uil UN1PRINT JÜlasCopcc j Rotterdams Dagblad TELESERVICE MEDEWERKERS ~ir randstad uitzendbureau NE Bij ons in dienst#» mi nr randstad polytechniek Atlas Copco zoekt Zaterdag 7 augustus 1991 UITZENDORGANISATIE zoekt met spoed Voor min. 12 uur per week, U benadert telefonisch particulieren in de avonduren, of bedrijven in de middaguren. Wij zoeken enthousiaste, hulpvaardige collega's met een goede telefoonstem, Wij bieden een leuke afwisselende baan in een gemotiveerd team. Een speciale opleiding Is niet. vereist, deze wordt intern verzorgd. Met name studenten, herintreders en 45+ worden verzocht te reageren. Spreekt dit u aan? Neem dan contact op met: MANPOWER Meent 98 Rotterdam-C 010-4113470 Kreeftstraat 8 Rotterdam-Alex.polder 010-4561844 O R U K K E I I De Brauwweg 32, 3125 AE Schiedam. Tel. 010-4153144, Fax 010-4150429 Uniprint is een modern grafisch bedrijf dat op zoek is naar een OFFSETDRUKKER met enkele jaren ervaring en die bekend is met o.a. Speedmaster 52 (2-kleuren) voor het vervaardigen van hoogwaardig drukwerk. CALCULATOR Hij/zij zal na een gedegen inwerkperiode een grote mate van zelfstandigheid krijgen en verantwoordelijk zijn voor de offerte- en ordercalculatie. Functie eisen: Een vakopleiding op MBO niveau, bij voorkeur grafische MTS. Een gedegen kennis van grafische processen. Goede contactuele vaardigheden. administratis* Administratieve talenten gezocht m/v Ber> /'ij op zoek naar een nieuwe administratieve uftdag<"9? Oan is dit jouw kans! Voor een grote multinational >r> de scheepvaart en transport zijn wij op zoek naar administratieve talenten die verant woordelijk zijn voor de dataverwerking van im- en exportcontai- neriadingpn op Europees niveau. Het is een uitdagende functie op een internationale afdeling waar een goede basis aan administra tieve kennis en/of ervaring voor nodig is. Voor deze functie zoeken wij mensen die leergierig en stressbestendig zijn en de Engelse taal goed beheersen. Interesse? informatie bij Vivian Grissen, tel. (010) 402 05 20, Rotterdam, Stadhuisplein 39. Dop Dop Vastgoed is een onderdeel van de Dop Dop bedrijven. Dop Dop Vastgoed heeft zich gespecialiseerd in bemiddeling bij aan- en verkoop van particulier- en bedrijfs onroerend goed, verhuur en beheer van onroerend goed. Gezien de explosieve groei in de afgelopen periode zijn wij thans met spoed op zoek naar een: Administratief edewerker (m/v) fulltime Functie-eisen: Opleiding op MBO niveau. In het bezit van praktijk diploma boekhouden of studerend hiervoor. Enige boekhoudkundige werkervaring is gewenst. Kennis van Exact is een pré Het dagelijks verwerken van de dagboeken. Het coderen en boeken van fakturen, Het verrichten van de betalingen. Alle overige voorkomende administratieve werkzaamheden. Wii bieden: Salariëring conform leeftijd en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Reacties binnen 7 dagen te richten aan: DOP DOP Vastgoed Postbus 888 3100 AW Schiedam Tel: 010-4738888 ALS MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE OF TELEFONIST/RECEPTIONIST Nedato B.V. te Oud-Beijerland is een aardappeltelersorganisatie. Op coöperatieve grondslag collecteert, bewerkt en vermarkt zij aardappelen voor haar 900 telers, aangesloten bij de Coöperatie Nedato Zuid-West B.A. Het werkgebied omvat zuidwest Nederland, de voiume-omxet bedraagt ca. 350.000 ton, de gddomzet ca. 100.000.000,- en het aantal medewerkers Is 95. Wegens uitbreiding van on2e activiteiten zijn wij op zoek naar twee nieuwe collega's. die medeverantwoordelijk is voor de admini stratieve afhandeling van de door onze telers aangeleverde partijen aardappelen. De aard van de werkzaamheden brengt met zich mee dat kandidaten uitstekend in staat zijn logisch te denken en te handelen. Uw kwalificaties: U hebt een HBO werk en denkniveau. U beschikt over goede contac tuele eigenschappen en over relevante kennis van administratieve software (Nedato werkt met Windows, Excel en MS Word). U bent tussen de 25 en 35 jaar. Affiniteit met de agrarische sector strekt tot aanbeveling. U bent liefst per direct beschikbaar. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatieprocedure. die naast de gebruikelijke werkzaamheden op dit gebied, ook in staat is lichte administra tieve ondersteuning te bieden. Uw kwalificaties: U hebt een MBO werk en denkniveau. Goede beheersing van de Nederlandse taal is vereist. Kennis van vreem de talen is een pré. U bent jonger dan 40 jaar en u kunt u vanaf half oktober 1999 vrijma ken. Een parttime dienstverband behoort toe de mogelijkheden. Ons aanbod voor beide functies: Wij bieden nieuwe collega's een plezierige en dynamische werkomgeving in een enthousiast team. Daarnaast bent u bij Nedato verzekerd van goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden, die we u graag toelichten in een persoonlijk gesprek. Iets voor u? Hebt u interesse in een leuke afwisselende baan in Oud-Beijerland? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie met C.V. bin nen 14 dagen na verschijnen van dit blad naar Nedato B.V., Postbus 1518,3260 BA Oud- Beijeriand. t_a.v, de heer C.M.M. Schijvenaars, hoofd personeel en administratie. Nederlandse aardappeltelersorganisatie <u u c E E o u Telecom professional De kans om bij Randstad Polytechniek een start te maken in de telecommunicatie ligt nu voor u. U krijgt de mogelijkheid om bij verschillende telecommunicatiebedrijven kennis en ervaring op te doen in verschillende functies. U komt in dienst van Randstad Polytechniek en kan gedetacheerd worden op verschillende projecten. Samen met u bekijken wij wat de beste mogelijkheden zijn waar u uw carrière kan vervolgen. Eerste project (2 jaar) Het eerste project waar u ervaring opdoet is bij het Universeel Transportnet van KPN Telecom, Decentrale locatie var het UTN is Den Haag, Wat zijn de werkzaamheden bij het Universeel Transportnet? UTN is verantwoordelijk voor het landelijk transport van alle telecommunicatie, van de klant naar de centrale, tussen de verschillende centrales en van decentrale naar de ontvanger. Kortom: een intelligent en uitgebreid basisnetwerk. U zorgt samen met uw collega's voor het in dienst stellen en onderhouden van dit netwerk, Dit betekent dat u op de diverse locaties in de regio Den Haag alle voorkomende meet-, regel-, analyse en installatiewerkzaamheden op het netwerk uitvoert. Met welke ICT variaties komt u in aanraking? U wordt geconfronteerd met de huidige en de nieuwste ontwikkelingen in de telecommunicatietechnologie, zoals ISDN, SDH, ATM, PDH en ADSL Kortom, u staat midden in de techniek. Om al deze technieken en bovengenoemde werkzaamheden onder de knie te krijgen wordt er een professionele opleiding gegeven. Wat heeft u nodig om hiervoor in aanmerking te komen? U heefteen mts-opleiding elektronica, elektrotechniek, installatietechniek, informatica of telematica. U beschikt Over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een flexibele instelling. U bent bereid buiten de reguliere kantoortijden te werken en heeft een probleemoplossend vermogen. Daarnaast beschikt u over goede sociale vaardigheden, bent u enthousiast, professioneel, een teampiayer en heeft u gevoel voor humor. Interesse? Randstad Polytechniek organiseert in samenwerking met KPN Telecom op woensdag 18 augustus as. om 18.30 uur een informatieve avond waarin alle aspecten van het Universeel Transportnet aan de orde komen. Tevens wordt een rondleiding verzorgd op de centrale locatie van UTN in Den Haag. Na afloop kunt u direct een afspraak voor een sollicitatiegesprek maken voor een start in de telecommunicatie. Mocht u in verband met vakantie niet op deze avond aanwezig kunnen zijn, neem dan toch contact mét ons op. Inschrijven voor deze avond? U kunt u schriftelijk of via e-mail aanmelden bij Randstad Polytechniek, ta.v. mevrouw A. Doup, Westeinde 10, 2275 AD Voorburg. E-mail: andree_doup@randstad.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Misset, (070) 337 00 41, Wij nodigen zowel mannen als vrouwen uit te reageren. Kijk ook op Internet voor andere vacatures: www.polytediniek.randstad.nl Randstad Polytechniek is het bureau bij uitstek voor technische professionals op mts-, hts- oftu-niveau. Randstad Polytechniek is onderdeel van de Randstad Groep met vestigingen in tal van Europese landen en in de VS. Het bureau biedt als zodanig carrière mogelijkheden in binnen- en buitenland, Daarnaast is Randstad Polytechniek partner van de ingenieursverenigingen KM en A/W/A De divisie Industrial Air is in Nederland verantwoordelijk voor de marketing en verkoop van een toonaangevend programma compressoren, drogers en toebehoren. Deze producten worden op grote schaal toegepast in bijna alle takken van de industrie. De functie As binnendienstmedewerker krijgt u een afwisselende en verantwoordelijke baan. U adviseert bij de aanschaf van compressoren met toebehoren en u ondersteunt de verkoop buitendienst in technisch en administratief opzicht. Van u wordt verwacht dat u uzelf ontwikkeld tot productspecialist op de oiiegeïnjecteerde schroefcompressoren van 30-90 kW. Opleiding en ervaring U heeft tenminste een MTS-opleiding fwtb of commercieel) en enkele jaren HTS. Zo mogelijk heeft u ook enkele jaren ervaring in een commerciële binnendienstfunctie. U kunt goed met klanten omgaan en bent in staat gemaakte afspraken duidelijk op papier te zetten. Kennis van administratieve procedures en ervaring met Windows 95 is gewenst. Beheersing van de Nederlandse en Engelse taai in woord en geschrift is een voorwaarde, Succesvol team U gaat bij industrial Ar deel uitmaken van een enthousiast, succesvol team dat flinke ambities koestert. Om die waar te maken zijn onderlinge steun, collegiale samenwerking en loyaliteit onmisbaar. As medewerker van een solide, internationale en innovatieve onderneming met een ijzersterke reputatie, kunt u rekenen op een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur uw sollicitatiebrief met cv. en bondige motivatie binnen 14 dagen naar Atlas Copco Compressors Benelux, t.a.v, mevrouw J. Verzijf, personeelsmanager. Postbus 200, 3330 AE Zwijndrecht. Atlas Copco is een internationaal concern met vestigingen in meer dan 70 Janden en biedt werk aan ruim 24.000 mensen. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zweden. Op persJuchtgebied is Atlas Copco de grootste gespecialiseerde onderneming met 3.000 verschillende standaard producten, waaronder lucht- en gascompressoren, stroomaggregaten, pneumatisch en elektrisch gereedschap, aannemers-, rotsboor- en mijnbouwapparatuur. Bij de Nederlandse vestiging zijn 160 mensen werkzaam.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 6