6 Honkballers Sparta/F beteren hun leven Nick Statham: leren van Pakistani Smits gaat toch aoormjracers Halfweg op voorsprong Armstrong by Clinton ft# w m 'm Vier amateurs naar WK boksen Cordia stopt als .voorzitter CHIO j:Keen valt net «■buiten de boot Boebka zegt af Zege op Pioniers sorteert weinig effect; Neptunus maakt geen fout tegen ADO Sprintzege Blijlevens in Ronde van Galicië Squashteam begint met nederlaag in World CutT Alle El Khaliffi's weg bij MW27 VZC'ers naar NK lange baan Nederlandse cricketers vrijdag op veld Hermes DVS tegen vice-wereldkampioen Regenbui spelbreker Marjolein Jongepier beleeft tegenvallend EK Excelsior'20 haalt fors uit Rotterdams Dagblad Woensdag 11 augustus 1999 Rotterdam Nederland vaardigt Vier amateurboksers af naar de -■'Wereldkampioenschappen, die van 20 tot en met 27 augustus in Houston, Texas worden gehou- "Yden. Het zijn de vedergewicht Hüsnü Kocabas (Den Bosch), de 'lichtwelter Orhan Ozturk (Nyme- 'gen), de halfewaargewicht Eric van den Heuvel (Eindhoven) en diens stadgenoot, de zwaarge wicht Patrick Mesters. Het kwar tet wordt begeleid door de bonds- coaches Hennie van Bemmel en Ben Zwezerijnen. Het toernooi wordt gehouden in het George R. Brown Convention Center, waar tijdens de voorron den in drie ronden wordt gebokst. "'Rotterdam Willem Cordia stopt aan het einde van dit jaar als voor zitter van het stichtingsbestuur van het CHIO. De in België woon achtige Rotterdammer vindt dat ha vijf jaar een ander bestuurslid ■het gezicht van de organisatie van het concours hippique moet wor den, Cordia, die Jacques Schou- four in 1994 opvolgde, ambieert zelf een andere positie binnen de leiding. Het 51ste CHIO wordt volgende week, tussen 19 en 22 augustus, in het Kralingse Bos gehouden. Zoetermeer Tafeltennisser Trinko Keen heeft zich niet direct gekwalificeerd voor de Olympi sche Spelen van 2000 in Sydney, Op de we/eldrangüj st, opgemaakt na de WK in Eindhoven, valt Keen net buiten de geschoonde top twintig (maximaal twee spelers per land). De eerste twintig spe lers zijn direct geplaatst voor de Spelen. Keen staat 21e. Hij moet zich nu, net als de overige Neder landse tafeltennissers zien te plaatsen tijdens het olympische - kwalificatietoernooi in december in Griekenland of het wereldkwa- lifieatietoemooi in mei 2000 in Spanje. Kie*.-7T- Polsstokhoogspringer Ser- ,gej Boebka heefti besloten niet deel te nemen aan de WK atletiek in Sevilla. Maandag zou de aan een achillespees geblesseerde Oe kraïner nog naar Sevilla afreizen, om daar op het laatste moment over deelname te beslissen. Coach Valeri Alexandrov liet gisteren echter weten dat het besluit al is genomen. De wereldrecordhou- der heeft de knoop doorgehakt na overleg met een arts, die hem ad viseerde zeker een maand niet deel te nemen aan wedstrijden. Door Loet van Schellebeek Rotterdam De honkballers van Behaenk Sparta/Feyenoord hebben hun leven gebe terd na de slechte beurt in de derby van het voorbije weekeinde tegen Neptunus. Niet al leen werd onverwacht maar dikverdiend ge wonnen van het hoger aangeslagen Minolta Pioniers (7-3), maar bovendien bleef het ver bale geweld richting scheidsrechters ditmaal achterwege. Ook al leverde de triomf op een team uit de top-4 bonuspunten op, veel schoten coach Rob Hendriks en de zijnen er niet mee op. Voor de vierde plaats, die recht geeft op deelname aan de playoffs, komen zij nog altijd acht punten te kort. Grofweg komt het erop neer dat de bewoners van de Beverwaard zeven van de acht resterende thuiswedstrijden moeten winnen en buitenshuis in elk geval Twins (één keer) en Tilburg (twee keer) opzij moeten zetten. Bij DOOR Training Neptunus hoeven ze dat soort berekeningen allang niet meer te maken. Met twaalf punten voorsprong op de naaste belager kan de drietanders de eerste plaats in de reguliere competitie nauwelijks nog ont gaan. Gisteravond maakten Ro bert Eenhoorn c.s. geen fout tegen het hevig tegenstribbelende NTNTADO, 4-1. Eenhoorn en de coaches Jan Col lins en Paul van den Oever namen de gelegenheid te baat om jeugdi ge spelers en notoire bankzitters als Bob van Aaien weer eens wat speeltijd te geven. Zo vertrouw den zij het koppel Erik de Rijcke (pitcher) en Kevin Knollenburg (catcher) de leiding van de defen sie toe, wat als bijkomend voor deel had dat Johnny Balentina eens een keer niet de hele avond op z'n hurken hoefde te zitten. De Rijcke liet zich in de eerste en de derde inning intimideren door de naam en de reputatie van de 'kop' van de Haagse slaglijst. Le- gito, Mahalik, Yarasavich, Hen- son, John - het is voorwaar een Neptunlaan Robert Een h oom wordt in' gegeven op het tweede honk en zijn blik verraadt dat hij daar zelflichteIJjk door is ver rast. FotoCörVoS indrukwekkend lijstje. Maar toen de voormalige jeugdlntemational na zes innings werd afgelost, had hij zegge en schrijve één run en vijf honkslagen moeten toestaan. Knollenburg (20) vestigde de aan dacht op zich met twee voortreffe lijke aangooien op het tweede honk. De eerste was zelfs de su persnelle Reily Legito te machtig. Vooral verdedigend werd er goed gespeeld, ook door ADO dat in korte stop Legito en midvelder Michael Martha uitblinkers had. Voor de mooiste acties tekende evenwel Robert Eenhoorn. De eerste was een aangooi-uit-de- draai die een fractie van een se conde te laat bij eerste honkman Percy Isenia arriveerde; de twee de een schitterende 'stop' op een klap van Eugene Henson, gevolgd door een feilloze aangooi op één. De 'playing manager' gaf ook aan slag het goede voorbeeld met drie hits uit vier beurten. Neptunus drukte overigens pas door, nadat ADO-intemational Derrick Isenia in de zevende in ning van coach Ted Arnold het veld moest ruimen. Zijn opvol gers Edward Beerthuizen en Blair Fowler waren bij lange na niet van hetzelfde niveau. Grote man Leo Voogd was onbetwist de grote man bij Sparta/Feyenoord. De ge brilde pitcher, die zondag tegen Neptunus ook al meer dan vier in nings had gegooid, hield gister avond de volle negen innings stand tegen Pioniers dat hem slechts zeven hitjes kon aftrogge len. Pionier Peter Callenbach had veel meer te stellen met de greti ge slagploeg van de thuisclub, die in Jochem Theunissen (drie uit vier, 3 binnengeslagen punten) de meest waardevolle vertegenwoor diger had. Bij Sparta/Feyenoord ontbrak Ramphis Trinidad. De korte stop Is disciplinair gestraft omdat hy beide duels tegen Neptunus zon der geldige reden aan zich voorbij liet gaan. ADO001 000 000=1- W) NEPTUNUS_„™1 00 060 12i=4-lR Werpcijfers DOOR Training Neptunus: Enk de Ryekc (6 mnings) 2-2-5-0, Enk Rcmmerswaal (2) 1-1-00, John Hrusovsky (l)O-O-l-O NTNTADO: Derrick Iserua{62« 2 man) 44-6-0, Edv.-ard Beerthuizen (1 I) 0-0-3-0, Blair Fowler <1/3) 0-0-2-0 Win naar: Remmerswaal Save: Hiusovsky Verliezer: Isenia PIONIERS™—000 0 01 200=3- 7-0 SPARTA/F00 0 O32 Werpcijfers Behaenk Sparta/Feye noord: Leo Voogd O) 7-2-7-1. Minolta Pioniers: Pe ter Callenbach (6) 3-0-9-0, Tommy van Lim burg (2) 0-3-4-0. Winnaar Voogd. Verliezer. Callenbach Indianapolis"— 'Bffifïrettëfller Rik Smits heeft besldffëötoèh nog een jaar voor de Indiana Pacers in de Noord-Amerikaanse profcompeti tie NBA te spelen. De Eindhove- naar twijfelde lang of hij zou door gaan. Hij ondervond het afgelo pen seizoen veel last van voetbles sures. Smits gaat zijn twaalfde NBA-jaar in en verdient daarin bijna 25 miljoen gulden. De 32-jarige center speculeerde in juni over zijn afscheid, na het ver lies van zijn ploeg in de finale van de Eastern Conference tegen de New York Knicks.3mite.heBTaE!^hgëmi3deide daalde naar 14,9 vier jaar last van zijri voeten/maart" v per wedstrijd, een evenaring van afgelopen jaar was de pijn bijna zijn laagterecord uit het seizoen ondraaglijk geworden. „Voor de eerste keer vond ik het niet leuk om te spelen," zei hij tegen de Amerikaanse kranten Indianapo lis Star en Indianapolis News, Smits miste maar één van de vijf tig wedstrijden van de Indiana Pacers. Toch ging het blessure leed, tijdens de NBA-playoffs ver ergerd door een gebroken teen, ten koste van zijn explosiviteit, balans en effectiviteit. Zijn pun- 1992-1993. In de zomer herstelden de gekwelde voeten van Smits zo danig dat hij besloot zijn nog een jaar lopende contract uit te die nen, „De voeten voelen goed aan. Ik heb nagedacht en ga het probe ren." De 2,24 m lange speler sluit zelfs niet uit dat hij nóg langer doorgaat. De Indiana Pacers hiel den 'stiekem' rekening met een langer verblijf van Smits en trok ken geen vervanger aan. AmsterdamOp de tweede speel dag van de tenniseredivisie werd slechts één van de vier duels uit gespeeld, De regen was de grote spelbreker. Koploper Estron/Half- weg uit Spykenisse kon m (je/uit wedstrijd tegen het Amsterdamse Popeye Gold Star bij een 2-(E2S>ri sprong de rackets weer opbergen. Lubomira Bacheva verspeelde een set aan Leanne Baker, rqaar de Bulgaarse pupil van coach Rob Mentink stelde in de beslissende set orde op zaken: 4-6, 6-3, 1-6. Ook Eva Bes behield haar onge slagen status. De Spaanse gravel- specialiste rekende af met Susan- ne Trik: 6-3, 6-4. De resterende partijen worden vandaag ge- Opvallend was de 6-0 zege van Topspinnen bij Hoorn, De Rotter damse Natascha de Kramer was volstrekt kansloos tegen de Ar gentijnse Paola Lorena Suarez: 0- 6,0-6. WashingtonDe Amerikaanse president Clinton heeft Tour winnaar Lanee Armstrong ont vangen op het Witte Huis. Aan- Lvankfihjk.was de plechtigheid vlak na; tto/Rdnde vanf Jfrank- ton als Armstrong wilde'graag de gehele US ïóstalploeg by ptoëorik has1 de CUrica Sari SeB^tiab van af gelopen weekeinde. Arm strong had voor de president twee cadeaus meegenomen: een gele trui en een replica van de fiets waarmee hij de Tour voltooide. Na de fotosessie met Clinton verscheen hy met vice-presi dent Al Gore op een bijeen komst die was gewijd aan kan keronderzoek. Montforte de Lemos Jeroen Blijlevens heeft giste ren de tweede etappe van de Ronde van Galicië, zijn naam geschreven. De sprinter uit de TVM-ptpeg bleef na de rit over 171 km van Ourense naar Mont forte de Lemos de Spanjaard Angel Edo en de Itali aan Fabrizio Guidi voor. Francesco Casagrande/de winnaar van de Clasica San Sebastian, stapte afjnde rit die al vanaf het begin werd gecontroleerd door de TVM-ploeg. De Italiaan Paolo Bettini (Mapei), de win naar van de eerste etappe, behoudt de leiding ui het algemeen klassement. Rolf Sörensen deed van zich spreken in de eetste etappe van de Ronde van Denemarken. De rennéfcuit de ïtabobankploeg arriveerde na de rit over 185 km van Aaiborg en Aarhus alleen aan de finish. De'ftdli- aan Nicola Loda eindigde als tweede op 13 sec. Twee tellen later arriveerde de Deen Lars Michaelsen als derde. „"7 Marco Pantani moet zijn rentree uitstellen. De-Ita liaan houdt wegens een ontsteking aan een krue.ge- dwongen vijf dagen rust. Hij wilde van 16 tot 20 au gustus aan de Spaanse ronde Vuelta Burgos mee doen, maar laat die koers zo goed als zeker schieten. Volgens zijn ploegleider doet hij wel in oktober mee aan het WK in Verona. Sinds Pantani op 5 juni ut "de voorlaatste etappe van de Ronde van Italië een start verbod kreeg, is hij niet meer in actie gekomen. Pan tani, op dat moment klassementsleider, bleek bijéén controle van de internationale wielrenunie UCl'een te hoge hematocnetwaarde te hebben. Elsbeth Vink heeft gisteren inde Ronde van Frask- rijk voor vrouwen opnieuw genoegen moeten n^men met een tweede plaats. De Nederlandse was in net einde van de derde rit over 100 km van Chateauneuf Charente naar Mussidan tijdens de massasprint niet opgewassen tegen Ina-Yoko Teutenberg, De Duitse was zondag tydens de eerste etappe ook al sneller dan Vink, die in het algemeen klassement de tweede plaats inneemt. Den Bosch De Nederlands squashploeg is de World Cup landenteams in Den Bosch met een ned$iSag begonnen. Egypte was in groep C met 2-1 te eferk. „Gezien de posities op de wereldranglijst was dit ver lies ingecalculeerd," erkende bondscoach Babette Hoogendoom. „Toch hebben we ori2e kansen gehad. Zeker het spel van Lucas Buit en Vanessa Atkinson biedt perspectieven voor de rest van het toernooi. We gaan beslist voor een plaats by de eerste acht." Deze klassering zou de ploeg voorlopig de A-status van NOC*NSF opleveren. Routinier Lucas Buit speelt sinds driekwart jaar geen toernooien meer op dit niveau. Toch opende hy gisteren als kopman de ontmoeting met Egypte, De nummer 110 van de wereld kreeg de voorkeur boven Tommy Berden die zo'n dertig plaatsen boven hem staat. Buit heeft in het verleden bewezen altijd wat extra te kunnen brengen in wedstrijden voor het na tionale team. Hij maakte zijn "reputatie tegen Omar El Bolorosy, twintigste van de wereld, opnieuw waar. Buit verloor weliswaar de eerste game met 8-10; maar herstelde zich met een 9-1 winst. In de derde game kwam hij van 2-5 terug tot 7-7, cnaar.verloor toch met 9-7.Als hy bij 7-7 weet door te drukken, wordt het een heel ander verhaal," aldus Hoogendoom. „Hij heeft zijn kansen gehad." Nu maakt El Bolorosy met partij met 9-1 eenvoudig af, „Ik had gewoon met 3-0 moeten winnen," baalde Buit na afloop. Vanessa Atkinson, op grond van haar prestaties al ze ker van een A-status, hield Nederland in de race te gen de Egyptenaren. Met een overtuigende 3*0 zege op Salma Shabana, 38 van de wereld, trok ze de stand gelijk. Na haar winst lag op de schouders van Tommy Berden de taak om het duel in voordeel van Neder land te beslissen. De 20-jarige Veldhovenaar was ech ter niet opgewassen tegen Amr Shabana, 38e op de wereldranglijst. Berden, die sinds kort als prof door de wereld zwerft, verloor kansloos met 4-9 2-9 2-9. 'r Maasland—Derdeklasser MW27 uit Maasland moet het dit seizoen stellen zonder Khalid el Khaliffi. De 23-jarige aanvaller, die ook no" voor Zwart Wit'28 ^^eeide te kent deze week een contract van een jaar bij Sligo Rovers uit Noord-Ierland. Khaliffi heeft een week stage gelopen bij de num mer negen van Ierland en dwong op die manier een contract af. De Rotterdammer speelde het af gelopen seizoen in Maasland sa men met zijn broerlje Rachid el Khaliffi. Die maakte de overstap naar het tweede van Dordrecht'90 zodat trainer Cor van Hoeven het dit seizoen zonder de technische aanvallers zal moeten doen. Vlaardingen Amanda Elfers en Wendy Meder van het Vlaarding- se VZC hebben zich geplaatst voor het Nederlands kampioen schap langebaanzwemmen. Elfers komt in Wijk- en Aalburg uit op de vijf kilometer vrijeslag. Meder heeft zich gekwalificeerd voor de drie kilometer vrijeslag. Sportagenda Tips voor de if rubriek kunt u doorgeven aan de sportredactie van deze krant, post bus 373,3190 AJ Schiedam. De sportredac tie is overdag telefonisch bereikbaar on der 010-Z732700 (far 01IM2S5227) en in de avonduren onder 010-4004310, DONDERDAG 12 AUGUSTUS VOETBAL Schiedams Voetbalkamploen- Miuup: 13 00 19 00 Deiiiub- Excelsior'20, 1900 SVDPW-PPSC, 1900 Schiedamse Boys-HBSS VRIJDAG 13 AUGUSTUS CRICKET: 11,00 Nederland Pakistan A {veld Hermes DVS) SOFTBAL 1900 Blue Hitters-Schiedam (m) VOETBAL Sparta 2-Deltasport {toernooi Nieuwenhom) DocrM&os Couka Schiedam Vrijdag wordt een grote dag in de cricketloopbaan van Nick Statham. De captain van Hermes DVS treedt dan opnieuw met Oranje aan tegen Pakistan A, maar nu op het eigen Schiedamse sportpark Harga. Pakistan A is een team dat wordt gevormd door de beste jeugdige talenten van het land, aangevuld met enkele spe lers met testervarir.g. DeventerEen fikse regenbui heeft gisteren in Deventer de tweede editie van de crickett- weedaagse tegen Pakistan A verstoord. Nederland werd, na een verloren toss, voor 158 all- out gegooid. Nick Statham werd net als vorige week top scorer met 50 runs, waarna hij onnodig run-out ging. Luuk van Troost had moeite met de Pakistaanse bowlers, maar scoorde toch 41 runs op de hem bekende wijze. Verder kwa men De Leede (18), Zulfiqar (17) en Scholte (17) nog in de dubbele cijfers. De laatste vier wickets verloor Nederland zon der een run aan het totaal te kunnen toevoegen. De regen maakte een einde aan de eer ste dag waardoor Pakistan met aan zijn eerste innings kon be ginnen. Een draw zal dan ook voor 99,9 procent het resultaat van deze wedstrijd worden. Stand na de eerste dag: Neder land 158 all-out, Païristan 0 voorO. ericketland. Op het laatste WK, enkele maanden geleden, werd Pakistan vice-wereldkampioen achter Australië. De Pakistani kwamen vonge week maandag in Nederland aan en vertrekken za terdag weer huiswaarts. Het af sluitende bezoek aan Schiedam is Hermes DVS 'gegund' omdat het dit jaar zijn 115-jarig bestaan viert. Bestuurslid Ted Hartman steekt namens Hermes DVS zyn vreug de niet onder stoelen of banken. „Om de vijf jaar kryg je de kans een interland naar je club te ha len. Om ons jubileum op te luiste ren hebben we de cricketbond ge vraagd of wij een wedstrijd tegen Pakistan konden krijgen en dat is gelukt. Dat wij het laatste duel op Harga mogen organiseren is me de te danken aan het feit dat we een uitstekend cricketveld heb ben," aldus Hartman over de wed strijd die vrydag om elf uur be gint. Extra leuk Ook Statham (24) kijkt uit naar de ontmoeting op eigen terrein, „Het is altijd aardig om internationale wedstrijden te spelen, en nu het in Schiedam is, is het extra leuk. De eerste ontmoeting met Pakis tan verloren we weliswaar, maar toch was het verschil niet zo groot als ik verwacht had. Pakistan is een redelijk jong team met veel talentvolle spelers. 2c hebben ccn aantal zeer goede spinbowlers, maar die kunnen op gras beter uit de voeten dan op een mat. Na de eerste partij keken we een beetje met angst richting hun bowlers, maar vrijdag zullen ze het moeilij ker knjgenaldus de student bouwkunde aan de TU in Delft. Statham ziet de interlands voor namelijk als wedstrijden waarin veel te leren valt. „Het komt niet zo vaak voor datje tegen zeer goe de cricketers speelt. Zo komen we weer een stap verder en kunnen we ons eigen niveau opkrikken. Verleden jaar speelden we tegen India A Dat was net na het Euro pees kampioenschap, maar toen misten we veel spelers. Het team dat toen tegen India aantrad zou bij ons in de hoofdklasse nog pro blemen hebben. Dat was niet leuk. Nu zijn we redelijk compleet cn hebben we een goed team. Toch zal iedereen top moeten zyn om van Pakistan te winnen. Ik verwacht in ieder geval niet dat we van de mat gespeeld worden." In Schiedam leeft de wedstrijd nog niet erg. Statham heeft er nog niet veel van meegekregen. „Dat komt omdat ik bijna dagelijks speel. Het lijkt momenteel wel werk, zoveel wedstrijden moeten we spelen. Maar ik studeer nog, dus kan ik het allemaal mooi com bineren." Eigen prestaties Over zijn eigen prestaties en die van zijn club Hermes DVS is hy niet echt te spreken. Alles kan be ter en móet ook beter volgens de aanvoerder. „Net als vorig seizoen zijn we slecht gestart. Nu sloeg dat echt nergens op. Vorig jaar waren we net Roger Bradley kwijt reraakt cn v/as het lorisch dat wc minder presteerden. Dit seizoen hadden we dat excuus met en toch ging het fout. Na een aantal wedstrijden ging het gelukkig weer lopen en nu zijn we gevaar lijk voor elke tegenstander. Maar ik ben over mijn eigen pres taties niet tevreden. De derde Hermes DVS- captain Nick Statham ver wacht veel van het duel met Oranje tegen Pakistan A in Schiedam.'Het komt niet zo vaak voordatje tegen zeer goe de cricketers speelt. Van dit soort wedstrij den kunnen we heel veel leren. Zo komen we weer een stap verder en kun nen we ons ei gen niveau op krikken.' Foto Peter Molken- wedstrijd sloeg ik honderd runs, maar daarna was het vaak onder de tien. Dat moet beter. Toch voel ik me niet alleen verantwoorde lijk voor de slechte start, hooguit medeverantwoordelijk. We sloe gen gewoon te weinig runs, terwijl het bowlen en fielden er wel heel goed uitzag." Hennes DVS heeft zich inmiddels opgewerkt tot een middenmoter. Het doel is dan ook het 'linkerrij- te' op teletekst te bereiken. „We staan inmiddels gelijk met Exeel- sior'20. Dat maalrt de competitie nog interessant Kijken wip de sterkste ploeg van Schiedam is. Afgelopen weekend verregende de wedstrijd, maar over twee we ken zal hij overgespeeld worden. Het is jammer dat de derby steeds problemen heeft met de regen. Het blijven natuurlijk altijd speci ale wedstrijden." SchiedamHet Europees kampioenschap (onder-21 jaar) waterskiën is voor Marjolein Jongepier nie( ge worden wat ze er vooraf van gedacht had. De Schie damse ging naar Frankrijk om haar titel te verdedi gen. maar moest uiteindelijk genoegen nemen met een vierde plaats overall. Op de slalom sleepte ze nog wel een zilveren medaille in de wacht en er was brons voor de negentienjarige bij het springen, maar tevre den was Jongepier allerminst. De harde wind speelde Jongepier parten. Zo erg zélfs dat ze op het onderdeel figuren maken niet verder kwam dan een zevende plaats. Bij het springen ver knalde ze haar tweede sprong. De punten van de ski's kwamen in het water waardoor de in Aiq|$ka studerende Schiedamse hard voorover in het water terechtkwam. Enigszins dizzy klauterde ze ui|'$et water. Ondanks de harde klap trok ze zich nietiêcug en besloot ze de derde sprong te maken. Met die sprong verzekerde zy zich van het brons. Op de slalom behaalde ze een acceptabele tweede plaats, maar zilver is niet goed genoeg meer voor de ambitieuze sportster. „Second place is the first lo ser," zei de veramerikaanste waterskister. Jongepier in nu al weer hard in training voor het open EK dat morgen in Frankrijk begint. Zij heeft op dat kampi oenschap veel meer concurrentie dan op het Jongepier mikt daarom op een finaleplaats. Schiedam De regen heeft afgelopen zaterdag aiet kunnen voorkomen dat er duels voor het Sehiedapis voetbalkampioenschap moesten worden afgëast, maar gisteren was het wel zover. Met het veld van Demos werden geen risico's genomen en daarom kón de wedstrijd tussen de thuisploeg en WK geen'dbór- gang vinden. De overige wedstrijden om de stadsfitel gingen gewoon door. Excelsior'20 plaatste zich als eerste voor de halve fi nale van het kampioenschap. De ploeg van Paukie Roos haalde gisteren met 6-0 fors uit tegen Spaïand. Hermes DVS won met 3-1 van SVDPW en GTB was met 2-1 de meerdere van Schiedamse Boys. Schiedam* kampioenschap. Poule 1: Excelsior^ft-Spaland M <3- 0). Danny Koevermans (3), Johan Hammerstein, Kevin Stiefel, Ro bert Ebbman (allen 1) Stand: 1 Excelsior'20 2-6 (94)) 2. Demos 1-1 (3-31,3 Spaland 2-1 (3-9) 4 WK 1-0(0-2) Poule 2: Hennes DVS-SVDPW 3-1 (1-1). ö-l. Dave van der Hurk, 1-1 fibchel Beder 2-1 Menno Smit, 3-1 Paul Wamaar Stand: 1 PPSC 1-3(1-0),2 HermesDVS2-3(3-2),3 SVDPW1-0(1-3) Poule 3: GTB-Schiedamse Boys Stand 2-1 (0-0). 0-1 Gerard Wig- mans, 1-1 en 2*1 Bemto de lange. Stand.l GTB 2-4 (3-2)2 HBSS 1-1(1-1), 3 Schiedamse Boys 1-0(1-2)

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 2