Spert 17 7 Arnold Bruggink imiteert Luc Nilis Willem II kan nog niet overtuigen MW Iaat rust ongewild weerkeren in Gelredome Doelpunt 200 van Harry van der Laan PSV's invaller zorgt op valreep voor winnende treffer tegen Fortuna S. André Ooijer zeker vier maanden uitgeschakeld ™l:"zzzz::1 l l l l 11 5jSÏÏ*-2 fff! H Rotterdams Dagblad Maandag 30 augustus 1999 Harry van der Laan vierde dit weekeinde een jubile um. De spits van FC Den Bosch werd in de tweede helft te gen Willem II door debutant Kew Jaliens (ex-Sparta) onderuit ge haald. Vanaf elf meter schoot hij 1-1 in, het 200ste doelpunt van de geboren Gouwenaar in het betaal de voetbal. Het was niet voldoen de, Den Bosch verloor - ondanks het debuut van Henk Vos - met 2- 1. Gerard van der Lem valt aardig in de smaak bij het AZ-publiek. Nou ja, in elk geval bij de Alk- maarse fans die mee reizen naar uitwedstrijden, Twee keer speel de AZ een uitwedstrijd, twee keer boekte AZ een zege. In Waalwijk werd RKC gisteren met 2-1 versla gen. Met dezelfde cijfers versloeg AZ in het openingsduel van het seizoen Fortuna. Een droomstart, zou menig trainer zeggen, Van der Lem, verwend bij Ajax en Bar celona, was maar matig tevreden. „Een paar spelers van hadden blijkbaar moeite met de warmte." FC Utrecht speelt donderdag avond een benefietwedstrijd te gen de Utrechtse vierdeklasser UTS, De opbrengst van het duel wordt gestort op de rekening voor de slachtoffers van de aardbeving in Turkije. De wedstrijd wordt ge-' speeld op het veld van de ama teurclub, die veel Turkse leden heeft. Een dag later speelt Utrecht in België nog een vriendschappe lijke wedstrijd, in en tegen Lom mei. Operatie Maes Luuk Maes moet opnieuw wor den geopereerd. De verdediger van NEC ondervindt nog zoveel hinder van zijn rechterknie, dat een derde ingreep onvermijdelijk is. In overleg met trainer Jim Cal- derwood en de medische staf van NEC beslist Maes deze week over het tijdstip van de operatie, die óf op korte termijn óf in de winter stop plaatsheeft. Jimmy Calderwood was dit weekeinde woedend op scheids rechter Fred Sterk, die de hoofd rol opeiste bij Roda JC-NEC (4-3). Sterk gaf drie uiterst discutabele strafschoppen. Zijn ploeg kreeg slechts één penalty. Het was de eerste zege van Roda, de Nijmegenaren wachten nog op het eerste punt. „Drie goals in een uitwedstrijd, opnieuw nulpunten, ongelooflijk," verzuchtte Calder wood. „Goed was bet niet, maar dit soort wedstrijden is nodig om het zelf vertrouwen te herwinnen," vond Roda JC-trainer Vergoossen. Het broertje van... Dé'naam Oliseh is in het inter nationale voetbal gevestigd. Sun day, ex-speler - Atax en mo menteel Juvemf t daarvoor gezorgd. Bike, 'brot. .,c van', was gisteren de uitblinker bij FC Utrecht - FC Twente (1-G). Als ver dedigende middenvelder bij Utrecht speelde de jonge Nigeri- aan een prima wedstrijd. Motherwell wil John Veldman overnemen van Vitesse. De 31-ja- rige verdediger mag de Arnhemse club transfervrij verlaten en was afgelopen weken een paar dagen op proef bij de club uit de hoogste afdeling van Schotland. „Het is me daar honderd procent meege vallen," aldus Veldman..Mother well wil me graag hebben. Het wachten is nu op een aanbie ding." Fortuna Sittard heeft zaterdag avond kort voor de wedstrijd te gen PSV zijn nieuwe shirtsponsor gepresenteerd. Het gaat om het bedrijf Wagner en Partners, speci alist in financiële dienstverle ning. Beide partijen hebben een overeenkomst voor vier jaar gete kend. Champions League De tegenstanders van Willem II in de Champions League kwa men dit weekeinde ook in actie. Sparta Praag won zaterdag in de Tsjechische competitie de stads derby tegen Dukla met 2-1. Sparta Praag staat na vijf wedstrijden met tien punten op de tweede plaats, twee punten achter een an dere club uit de hoofdstad, Slavia, Spartak Moskou blijft de ranglijst van de Russische competitie aan voeren. Spartak won zondag met 3-0 van Rostov. De Braziliaan Luis Robson maakte voor de rust twee doelpunten, Titov zorgde voor de derde treffer. Het verschil met de nummer twee Lokomotiv Mos kou, blij ft tien punten. Titelverde diger Bordeaux speelde thuis 0-0 Door Albert Geesing Eindhoven En weer was een invaller goud waard voor PSV. Woensdag tegen FC Zimbru brak Luc Nilis de ban met een magistrale vrije trap; zaterdagavond tegen Fortuna zorg de Arnold Bruggink op de valreep voor de overwinning. Ver in blessuretijd poeierde hij de bal in het Limburgse doel en omhelsden de PSVers hun 'golden boy' voor de niet meer verwachte winst (2-1). Arnold Brug gink kon wel lachen om de suggestie dat de trainer hem voortaan beter als invaller achter de hand kan houden. „Dit is al de vierde keer, ongelooflijk dat zoiets weer gebeurt." Het kan bijna geen toeval meer zijn. Misschien is het wel een kwaliteit van de Tukker ('dat denk ik ook') en heeft hij patent op late en beslis sende treffers. Het overkwam Bruggink vo rig seizoen drie keer met als belangrijk ste treffer die in Utrecht op de laatste com petitiedag. Aan een curi euze kopgoal van hem hield Vitesse een flinke kater over en PSVde dubbele barrage met FC Zimbru en de miljoenen uit de Champions League. Zaterdagavond flikte hij het weer. Tenvijl de wedstrijd ge speeld leek en iedereen zich ei genlijk al had neergelegd bij een puntendeling, „Die keeper van ons," smaalde Fortuna-middenvelder Ruud Kool, „had de bal een flinke peer moeten geven, richting lichtmas ten. Als het één-één staat in bles suretijd moet elke bal weg, zover mogelijk van het doel." Dat deed Eindhoven PSV-verdediger André Ooijer is voor maanden uitgeschakeld. De verdediger brak in de wedstrijd tegen For tuna S. (2-1) zijn linkerenkeL Ooijer ging zaterdagavond in het ziekenhuis van Geldrop al onder het mes. Het gewricht zit nu vast met platen en schroe ven. Het herstel van Ooijer kan wel vier maanden duren. De PSVer viel uit na een botsing met Dennis Krijgsman, kort voor de rust De voormalige aan valler van Sparta: „Ik probeerde de bal met een sliding voor hem weg te tikken. Naar mijn gevoel raakte ik hem iets, Maar er was abso luut geen opzet bij. Ik kreeg ook geen vrije trap tegen." Met Ooijer raakte'coach Gerets zijn tweede rechtsback kwijt De an dere kandidaat voor de positie, Van der Weerden, staat wegens een knieblessure al enige tijdbuitenspel. Ook de verdedigers Valckx en Addo zijn nog niet inzetbaar. Faber ging tegen Fortuna op de positie van Ooijer spelen. Nikiforov kwam het veld in als vervanger en nam Fabers plaats in het centrum over. Voor de komende wedstrijden overweegt trainer Gerets een an dere optie. „Van Bommel kan back spelen, waardoor er in het mid denveld een plaats vrijkomt voor Khokhlov. Dan moet deze echter wel laten zien dat hij een constante prestatie kan leveren. Het is nu allemaal te wisselvallig wat hij doet. André Ooijer schreeuwt het uit van de pijn na een botsing met Dennis Krijgsman, kortvoorderust. De PSV'er bleek een gebroken enkel te hebben opgelopen. Foto doelman Van Zwam dus niet. Kool: „Ik veiwachtte die bal hele maal niet, en zeker niet in het cen trum." Nu werd hij een prooi voor Van Nistelxooy, die hem afspeelde op Bruggink. „Ik nam de bal met rechts aan en had hem meteen voor de linkervoet, Dan is het een kwestie van uithalen. Op z'n mo ment voel je dat die bal erin gaat, je weet dan heel goed watje doet." De ontlading bij PSV was enorm, de ontreddering bij Fortuna na venant. „Dit is al de tweede keer, Bruggink ont brak in de ba sis, omdat Ge rets de voor keur had gege ven aan Nilis, die de eerste twee competi tiewedstrijden wegens een schorsing ont brak. Een hard dat maakt het dubbel zuur," mok te Kool. „De trainer zei in de kleedkamer dat het bij sport hoort. Dat zalbest, daar koop ik al leen niks voor," Een week eerder in Tilburg liep Fortuna aanvankelijk uit naar2-ö, maar verslikte de ploeg zich in blessuretijd in Bombarda. Ook nu kwam Fortuna op voorsprong maar sloeg de tegenstander (Bruggink), nadat Nilis na een half uur gelijk had gemaakt, an dermaal op de valreep toe. gelag voor de aanvoerder van Jong Oranje? „De trainer kan met dit elftal heel veel kanten op," hield Bruggink zich op de vlakte. „Ik begon nu aan de rechterkant, ai mijn derde positie in drie we ken. Maar ook de trainer weet dat ik het gevaarlijkst ben als ik voor de goal kom. Daarom ben ik een beetje aan het zwerven gegaan." PSV dankte er de niet meer ver wachte overwinning aan. „Je krijgt niet altijd wat je toekomt, zei Waterreus op,weg- naarde- kleedkamer tegen mij. Èn zo is het maar net," vond Fortuna- coach Bert van Marwijk. „Het is sneu en bitter, maar het hoort by sport." Bijval De Limburger kreeg bijval van Gerets. „Fortuna heeft heel goed georganiseerd gevoetbald en wei nig kansen weggegeven. De ploeg verdiende iets meer. Maar ook weer niet," was de logica van Ge rets. „Omdat wij tot het bittere einde zijn doorgegaan, tot de spe lers er bij neervielen." Daar verdiende de ploeg volgens zijn coach een groot compliment voor. „Vorig seizoen zou PSV dit resultaat niet uit de brand hebben gesleept. Het niveau van de wed strijd was niet altijd goed, maar de ploeg heeft vanavond laten zien dat zij ook kunnen knokken." Dat was volgens hem vooral de ver dienste van Dirckx en Vogel-„Die twee staken vanavond huizen hoog boven dp rest uit." Het feestvarken was echter Ar nold Bruggink, door de andere PSVers liefkozend de golden boy genoemd. „Maar als je dan terug komt in de kleedkamer en hoort dat André Ooijer z'n enkel heeft gebroken en maanden is uitge schakeld... Dat is de andere kant van het verhaal. Heel triest." Tilburg Trainer Co Adriaanse ziet de topvorm van Willem II na deren. Met het oog op de komen de Champions League moet dat wel heel snel gebeuren, want za terdag tegen FC Den Bosch had den de Tilburgers pas een over wicht nadat Patrick Hobbelen in de slotfase met rood van het veld was gestuurd. Willem II zegevier de met 2-1, en mocht daar heel te vreden mee zijn. Tegen promovendus Den Bosch speelde de thuisploeg heel matig. Vooral in de eerste helft ontliepen de beide teams elkaar heel wei nig. Dat had ook te maken met de offensieve speelwijze van de be zoekers. Het bleek de beste manier om Wil lem II te bestreden. FC Den Bosch kreeg kansen, was zo nu en dan gevaarlijk, maar stuitte steeds op de uitstekende doelman Mampaey. Na een half uurtje ont brandde de wedstrijd in het uit verkochte stadion. Scheidsrech ter van Huiten kende Willem II een strafschop toe, nadat Sjoekov door keeper Aerts onderuit leek te zijn gehaald, Arts profiteerde van de dubieuze beslissing en zette de thuisclub op voorsprong. Het wedstrijdbeeld veranderde door de 1-0 niet. Willem II bleef de iets betere ploeg, maar FC Den Bosch deed leuk mee. Harry van der Laan kreeg een paar grote mo gelijkheden, maar scoorde pas in de tweede helft vanaf de penal tystip nadat hij onderuit was ge haald door Kew Jaliens. Een kwartier voor het einde kwam dan toch het keerpunt. Hobbelen haalde Prommayon on deruit; de Tilburgse Verdediger liet zich met veel gevoel voor show vallen en Van Huiten liet de Bossche speler inrukken. Voor Co Adriaanse was dit het sein om in de persoon van Mark Schenning nog een extra aanval ler in te orengen. De tactische zet Twee debutanten in Brabantse dienst. Willem ll'er Kew Jaliens (I) gaat het duel aan met Bossche naar Henk Vos. Foto gpd had succes, Raymond Victoria haalde van de linkerkant uit en de bal vloog onhoudbaar langs Aerts, FC Den Bosch restte slechts de complimenten. Trainer Koop man: „Na die rode kaart ging de ploeg zwemmen en daar profiteer de Willem II van. We moeten me- dogenlozer worden." Arnhem Nog geen week gele den schreeuwden de fans van Vi- - tesse om het hoofd van Herbert Neumann en werden de spelers van 'de Arnhemse club na de 1-6 tegen PSV met een striemend fluitconcert naar de kleedkamer begeleid. Zaterdagavond golfde nog voor rust de wave door het Gelredome. Met dank aan MW, dat zich na een 4-0 ruststand weerloos met 6-2 naar de slacht bank liet leiden. „We kunnen de komende week weer met lachende gezichten aan de training beginnen" consta teerde Vitesse-trainer Neumann na auoöp opgelucht De ge moedsrust van de Duitse trainer was begrijpelijk. De ruime zege van Vitesse kon ook voor hem op geen beter, moment komen. Na een week van' onrust en scherpe.. kritiek op zijn functioneren be sloot Neumann de principes van zfin werkgever overboord te gooi en. Bij de start van decompetitie presenteerde voorzitter Karei Aalbers de selectie van rijn dub als, een groep jonge talenten die gesteund door een begroting van 50 miljoen gulden het gat met de traditionele top drie definitief zou gaan dichten. Na een schamele puntendeling bij Cambuur en de afstraffing te gen PSV hield Neumann de meeste van zijn jongelingen op de bank. Diarra, nog niet'zo lang geleden gepresenteerd als een ta lent waarvoor ook AC Milan, be- laxigstcIUng liad, verloor zijn ba sisplaats aan de 32-jarige John van den Brom. De Amersfoorter kreeg bij aanvang van het sei zoen nog te horen dat hij naar een andere dub uit mocht kijken. Ook Marco de Marchi keerde te gen MW weer terug in de basis van Vitesse, Hij verving de ge schorste Kreek en hield de Belg Collen(19) üithétteam; Daardoor hadden de veldspelers op de bank van Vitesse zaterdag een gemiddelde leeftijd van 18 jaar. De eerste keus van Neumann was gemiddeld 27 jaar oud. De wisselingen in zijn elftal pak ten tegen MVV goed uit. Al na 15 minuten strafte Sikora een fout van Perez af. De aanvaller van MW schoof de bal in de voeten van Van Hooijdonk die op zijn beurt doelman Spillmann op rijn weg vond. Sikora kon uit de re bound makkelijk scoren. Acht minuten later besliste Van Hooijdonk de wedstrijd door een voorzet van Trustfull van dichtbij in te tikken. De Arnhemse rechtshalf kon in het verdere ver loop van de wedstrijd zijn uitno diging voor de interland Jvan Oranje tegen België niet waarma ken. - Een andere'international van Vi tesse tekende in de 41e minuut voor de derde treffer van de avond. Linksback Marc van Hin- tum bekroonde een driehoekje met Laros en Sikora. Drie minu ten later gaf Van Hooijdonk van uit een vrije trap de aanzet voor de wave door het Gelredome; 4-0. De feestende Arnhemse fans ver gaten in hun vreugde dat trainer Wira Koevermans zich, met, het formeren van zijn basisteam als ceremoniemeester van het Arn hemse feest ksd opgeworpen. De coach van de hekkensluiter van de eredivisie stelde tegen Vi tesse wel heel weinig aanvallend ingestelde voetballers op. Zo gaan Falix en Caers normaal ge sproken als verdedigers door het leven. In het Gelredome vorm den zij echter het centrale Maas trichtse duo op het middenveld. Hierdoor konden Van den Brom en de sterk spelende Joegoslaaf Grozdic in alle rust het Arnhemse spel verdelen. Wegens de nega tieve instelling van MW hoefden ze zich'zelden bezig te houden met verdedigen. De bezoekers hadden in de twee de helft geluk dat de concentratie bij Vitesse verslapte. Daardoor kon Kodski in de 47e minuut de achterstand tot 4-1'verkléinen en" tekende Cató-s na de 5-1 van Van - den Brom voor de tweede treffer .mh /Jyi t.«r, TT*,** vuuul wuüuk&id, bepaalde in de slotminuut vanaf de strafschopstip voor de 6-2 eindstand. Het was alweer de zes tiende tegentreffer in drie duels voor MW dat in PSV, Ajax en Vi tesse een zware start van de com* Feyenoord - Heerenveen 3-1 (1-0). 3. Cruz 1-0,64. Kalou 2-0,69. Nurmela 2-1, 83. Van Vorsen 3-1. Scheidsrechter. Lumge. Toeschouwers: 39.000. Gele kaart: Van GobbeL, Cruz (Feyenoord), Huizmgh, Lurhng (Heerenveen). Feyenoord: Dudek; Van Gobbel, Konterman, Paauwe, Rzasa; Bosvelt.Tomas- son (64. Van Gastel), De Visser (46. Van Wonderen); Kalou, Cruz, Van Vossen. Heerenveen: Vonk; Venema, KJompe (90. Jespen), Hansma, Gérard de Nooij- er; Jensen (70. Ebiede), fladomski, Hakansson; Lurkng, Huizmgh, Pahlplatz (56. Nurmela). PSV - Fortuna 2-1 (1-1). 20, Paciorek 0-1, 27. Nilis 1-1, 90. Bruggink 2-1. Scheidsrechter: Van der Ende. Toesehouv/ers: 27.500, Gele kaart: Faber (PSV), Hofland, Gerritsen, Zegrean (Fortuna). PSV: Waterreus; Ooijer (40. Nikiforov), Faber, Dirkx, Heintze; Stinga (63. Bruggink), Van Bommel, Vogel, Bouma (46. Kolkka); Nilis, Van Nistelxooy, Fortuna: Van Zwam; Zegrean, Hofland, Roest, Hermans; Gesthuizen, Pacio rek, Kooi, Krijgsman; Gerritsen, Hamming. RKC - AZ 1-2 (1-1). 22. Bosman 0-1, 24. Heesakkers 1-1,81. Van Galen 1-2. Scheidsrechter: Wegereef. Toeschouwers: 5000. Gele kaart; Van Wanroqy, Tim Comelisse (RKC), Buskermolen, Ricksen, Boussatta (AZ). Bijzonderheid: Wegereef in de rust wegens een blessure vervangen door vierde official Van der Pas. RKC: Van Dijk; Tim Comelisse, Nascimento (81. Kalezic),Teixeira, Van Wan- rooy; Lanckohr, Schops, Govedarica, Van der Leegte (48, De Graef); Heesak kers (71Yuri Comelisse), Hoogendorp. AZ: Moens; Lee, Wijker, Van den Berg, El Hadrioui (55. Obdam); Ricksen, Buskermolen, Van Galen, Boussatta (83. Huiberts); Bosman (71. Van der Weert), Landerl. FC Utrecht FC Twente 1-0 (1-0). 14. Van Mol 1-0. Scheidsrechten Bossen. Toeschouwers: 13.500. Gele kaart: Bosschaart, Lucius, John de Jong (Utrecht), Ter Avest, Ten Hag, Heubach, Verlinden, De Witte (Twente). FC Utrecht: Wapenaar; Vreven (72. Jean-Paul de Jong), Van der Gaag, Zwaanswijk, Bosschaart; Lucius, John de Jong, Oliseh, Van Mol (79. Robbem- ond); Dijkhuizen (76, Kuijt), Martel FC Twente: Boschker; Hulshoff (32. Verlinden), Grujic, Kamebeek, Heubach; Peiremans, Van der Laan (74. Van der Meyde), Ten Hag, Ter Avest (55. De Wit te); Vennegoor of Hesselink, Booth. Vitesse - MW 6-2 (4-0). 15. Sikara 1-0,23. Van Hooijdonk 2-0,41. Van Hmtum 3-0,44. Van Hooijdonk 4-0,47. Kortchaguine 4-1,70. Van de Brom 5-1,75. Caers 5-2,90. Van Hooijdonk 6-2 (strafschop). Scheidsrechter' Temmink. Toeschou wers; 20.000. Gele kaart: De Marchi (Vitesse), Falix, Perez, Vaessen (MW). Vitesse: Jevric; Jochemsen (75. Van der Schaaf), Wisgerhof, De Marchi, Van Hintum; Trustfull Grozdic, Van den Brom, Laros (75. Janssen); Van Hooijd onk, Sikora (60. Amoah), MW: Spillmann; Plum, De Jong, Vriesde, Vaessen; Kociski, Caers, Falix, Kortchaguine f63. Taiwo); Emerson, Perez, Willem H - FC Den Bosch 2-1 (1-0). 32. Arts 1-0 (strafschop), 74. Van der Laan 1 (strafschop), 81. Victoria 2-1. Scheidsrechter: Van Huiten. Toeschouwers:'? 13.500. Rode kaart: 74, Hobbelen (FC Den Bosch). Gele kaart: Willems (FC Den Bosch). Willem II: Mampaey; Prommayon (83. Schenning), Hill, Gentile (50. Ceesay), Jaliens; Victoria, Sjoekov (82. Landzaat), Arts; Galasek, Bombarda, Abdel- laom. FC Den Bosch: Aerts; Liefden, Deckers, Van der Hoorn, Willems; Scholten, Strieker, Michels (68. Jones), Hobbelen; Vos (76. Fattimchi), Van der Laan. Roda JC - NEC 4-3 (2-0). 20. Torma 1-0 (strafschop), 26. Van der Luer 2-0,59. Pe ter van Putten 2-1,76. Torma 3-1 (strafschop), 81. Peeters 4-1,83. De Gier 4-2, B9. Pothuizen 4-3. Scheidsrechter: Sterk. Toeschouwers: 7000. Gele kaart: Van Haaren (Roda JC), Goulooze, Pothuizen (NEC). Roda JC: Kalac; Valgaeren, Rudge, Luypers, Van Haaren; Zafarin (85. Tchout- ang), Doomemik, Van der Luer, Lawal (76. Van Dessel); Torma (90. Van Houdt), Peeters. NEC: Roorda; Goulooze, Hesp, Maes (33. Grootaert), De Romijn (68. Ooster hof); Peter van Putten, Pothuizen, Janssen; Latuheru, De Gier, Van Rijswijk. Stand Topscorers Fèyenoord3 3 0 0 9 U- 1 1; Van Nistelrooy PSV2 l S S lo 5 (PSV). Van Hooijd- jï3. 1 5 i' °nk (Vitesse) 0, 3. I 1 1 I 1 1 Bruggink 114?! (PSV)' Pothuizen 5£C2 i f 2 (NEC), Laudrup J?tesse3 1 1 1 4 8- 9 Vennegoor of Heerenveen3 1 0 2 3 6- 7 ij*.Hr)k. /Fr Graafschap2 0 2 0 2 1- 1 Fortuna S3 0 12 14-6 (Fevenoord)3 FC Den Bosch3 0 12 12-7 <'eyeno°w CambuurL3 0 12 11-8 Sparta2 0 0 2 0 1-5 NEC3 0 0 3 0 5-9 MW3 0 0 3 0 5-16 Programma Vrij 10 sept: Ajax - Feyenoord, AZ - Roda JC, zat 11 sept: Fortuna S. - RKC, Hee renveen - Willem n, MW - Cambuur, FC Twente - Vitesse, zon 12 sept: Sparta - FC Utrecht, De Graafschap PSV(18.00 u). Eerste divisie- Excelsior-Volendam4-0 (2-0). 2.Mtiliga 1-0,6. Mtiliga 2-0,60.Mtiliga 3-0,85.Con- •- nolly 4-0, Scheidsrechter: Dc Graaf. Toewschouwers: 1800. Gele kaart: Pinas, Tu- ray (Excelsior), Van Ommeren (Volendam). Helmond S port-Haarlem 1-0 (1-0). 86, Vroomans 1-0. Scheidsrechter: Van Don- gen. Toeschouwers: 2133. Gele kaart: Stock, Dassen (Helmond Sport), Naciri (Haarlem). FC Zwolle-Emmen 1-1 (1-0). 35. Slot 1-0,51. Hofstede M. Scheidsrechter: Braam- haar. Toeschouwers: 4750. Gele kaart: Roelofsen (FC Zwolle), Migchelsen (Em- men), VW-TeWar 1-5 (1-0129 Schenkel f ei gen doel 143 Scheidsrechten Gerritsen. Toeschouwers: 2281Gele kaart Rayer, Van Kaalte, Hofstede (WV), Van de Mer- we, Dibi (Telstar) TOP Oss-Dordrecht'90 3-0 (24)). 4. Loeffen 1-0,12. De Wijs 2-0,72. Loeffen 3-0. Scheidsrechter: Oskam. Toeschouwers: 2148. Gele kaart: Wattamaleo, Sandvliet, Boogers (Dordrecht'90). RBC-FC Groningen 3-1 (0-1). 11. Drent 0-1, 53. Hertog 1-1, 63. Cales 2-1, 71. Heerkens 3-1. Scheidsrechter; Haverkort Toeschouwers: 3150. Veendam-Heracles 3-0 (1-0). 29. Kolder 1-0, 56. Adams 2-0, 79. Ten Caat 3-0. Scheidsrechter: Vink. Toeschouwers: 3917. Gele kaart: Ebbinge, Hendriksen (Veendam), Leurink, Vermeulen (Heracles). ADO Den Haag-NAC 3-0 (2-0). 1, Lievaart 1-0 (strafschop), 37. Lievaart 2-0,75, Kolk 3-0. Scheidsrechter: Van Egmond. Toeschouwers: 1500. Gele kaart: Kalke- ma,Kahya(ADQ). Stand Topscorers I J t 1- H°6tede ®nroen), Jzz;:;";*I 1 2 J 1 1 Van Oostrum (Emmen), Sfeci s n t 1 13 Mtiliga (Excelsior), Vis- f! w (Groningen) 4. 5, anöofnHtaïI 1 1 4 D (Helmond fc?Sp g"~! in J Sport), Orent (FC Gro- nn5rPüt"qni a w mngen) 3, 7. Connolly Dordrecht 903 1 4 3- 4 (ExceMor)i Kokmeijer £°Zr";(Volendam), Kemper GAEaelesI 1 0 1 12 Aryeladze SE""2 f mm, Vroomans (Hel- Sïfoven2, S 1 I H mond Sport), Simons iïê£8 1 li om, Loeffen (TOP SsSr"i ft 1° f I" I Oss), Graef (WV), Haarimn 1 l 1 ?1 Schreuder (SAO, 1de- VolSZZZZ.3 0 1 1 II vaart (ADO Den Haag) 2. Heracles2 0 0 2 0 0-4 Programma Vanavond: Eindhoven - GA Eagles, zat 4 sept: NAC - WV, zon 5 sept: Go Ahead Eagles - FC Zwolle, Volendam - RBC, Telstar - TOP Oss. Prijsvragen Lotto 34:2-8-10-15-40-42. Reservegetal: 19. Cijferspel: 985213. Toto 34:1-1-1-1-1-1-2-1-3-1-1-1-1. Belgische lotto: 3-11-14 - 29 - 30 - 41. Reservegetal 9. Jokemummer: 9432161. Duitse lotto: 1-14-21-28-43-47. Reservegetal 11. Supergetai: 3. Spel 77:8081651. Super 6:756019.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 3