8 7 Spanning rond 'de zaak F. Schiedamse fusieclub boordevol ambities Volleyballers stuiten op Cuba en Rusland -Poping bij waterpoloërs Dc portretrechten:van Roimiftio de Sousa Faria. kortweg Romario houden sportwereld in greep Zeiler Ron van Teylingen houdt het voor gezien Knaven langer bij TVM Orbea ontslaat renner wegens bezit epo Voorzitter Van Ravenzwaaij: 'SC Spaland zal begrip in Schiedam worden' Ed Pak trainer van CKC Spirit Rotterdams Dagblad Woensdag 1 september 3999 Den Haag Het is allerminst ze ker dat de stichting Top Volleybal Nederland (TVN) volgend jaar van 10 tot en met 16 juli de begeer de finaleronde van de World Lea gue organiseert. Nederland be dong weliswaar het eerste recht op organisatie, maar heeft de fi nanciering nog niet rond. TVN-di- recteur Jos Smulders, die heeft berekend dat de organisatie zo'n 3,7 miljoen gaat kosten, geeft 'zichzelf nog tien dagen de tijd om het resterende bedrag, ongeveer ''een half miljoen gulden, bij elkaar 'te schrapen. '"Bondscoach Toon Oerbrands leef de tot g'steren in de veronderstel- lmg dat Nederland al zeker was van de organisatie. Valt dat thuis voordeel weg, dan is dat een fikse tegenvaller. „Met Cuba en Rus land in onze poule wordt het dan zelfs nog heel lastig om de finale te halen. Ik ben benieuwd wat de beweegredenen waren om de nummers drie, vier en zes van de wereld in één groep te stoppen," aldus Gerbrands. g World League 2000. Groep A: Ita lië. Joegoslavië, Argentinië en Canada. Groep B: Nederland, Cuba, Rusland en FrankrijkGroep C: Brazilië. Spanje, Polen 'en de Verenigde Staten. 1 ftorence Drie waterpoloérs zijn betrapt Op doping. De Hongaar Ti- bro Benedek, de Joegoslaaf Vladi mir Vujasinovic {beiden van Ina Assitalia Rome) en de Italiaan Riccardo Vannini (RN Florence) hebben in de Italiaanse competi tie een positieve test afgelegd. De Italiaanse bond heeft de drie spe lers geschorst. Vujasinovic, Benedek en Vannini missen hierdoor het EK dat op morgen in Florence begint. Uitslagen Honkbal Hoofdklasse; HCAW-Kinheun 2-9, ADO- Pionier 33-ff Voetbal 'Amstel Cup, Poule 12: KJoetinge-NAC 0-6, NAC en Baronie naar volgende ronde. 'Dublin. Kwalificatie EKbader 21, groep8: Ierland - JoegoslaviëÖ-2 (0-0). Vriendschappelijk. Kolde; £mmen - De Graafschap 0-0. Prijsvragen Toto 34. Eerste prijs: 21 winnaars, teder bruto ƒ1930.20, tweede pnjs 549 winnaars, ieder ƒ20 60. derde prys. 5179 winnaars, ie der ƒ5,40. Wielrennen B rus set- 74e Schaal Seist 1. Rodnguez (VStt 195 km in 4 u, 10 min, 2. DeWIoux (BeU 0 02. 3. Streel (Bel) 0.03, t Petersen (Den) 0 08, 5. Hans de Clercq (Bel), 6. De Vries (Ned); Nederlanders: 9, Vierhouten, 11 Hoedemakös, 13. Talen, 14 Hordijk, 15 Kemna. Freiburg. Coca-Cola Trophy. Achtste rit: 1. Bcikirch 73,12 km in 1.3B 02,2. Kluge, 3. BiUan,4. Scholz,5 Zabe] Eindstand: 1. Za- bel 81 punten. 2 Kappes 71,3. Wüst 64,4 Beiksrch60,5 Baffi(Ita)50 Sport en commercie omar men elkaar inniger dan ooit tevoren. Televisiemaatschap pijen bieden miljoenen om wedstrijden uit te zenden, multinationals hebben er ka pitalen voor over om hun naam te verbinden *an een wereld die garant staat voor massale belangstelling en sporters zijn florerende een mansbedrijven met een schaars product is de aanbie ding. Vandaag de vijfde aflevering van een serie over geldstro men in de sport: De portret rechten, «Het moet via een vennootschap in een belas tingparadijs, anders schiet je er weinig mee op." Door Frank Hendrickx Amsterdam Bij het gerechtshof in Den Bosch ligt de zaak Neder landse Belastingdienst versus de heer F. klaar voor behandeling. De rechter moet zich buigen over een simpele, maar voor de sport wereld cruciale vraag: mag een voetballer zijn portretrechten uit baten via een vennootschap in een belastingparadijs? Een bevestigend antwoord kan Nederland beduidend aantrekke lijker maken voor topsporters. De fiscus is vooralsnog aan de win nende hand, maar moet nu de de gens kruisen met een wereldster. De heer F. is beter gekend onder de naam Bomario de Sousa Faria, kortweg Romario. De Braziliaanse vedette, die een aantal jaar bij PSV speelde, is niet de eerste voetballer die in conflict is geraakt met de Nederlandse fis cus. Hoewel fiscale jurisprudentie altijd anoniem is, is bekend dat Gaston Taument eerder al pro beerde een Cura^ao-route te ver antwoorden voor de rechter. Tot teleurstelling van de voetbalwe reld trok hij aan het kortste eind, want de belangen zijn evident. Als een voetballer de mogelijkheid krijgt de belastingdruk in Neder land te ontlopen, wordt het voor hem interessanter hier tg spelern De zaak Romario kan ëem^ooérl braak betekenen. Het is tevens één van de laatste mogelijkheden om een einde te maken jaan de', vermeende slechte concurrentie positie van Nederland als voetbal- land. Iedereen weet dat voetballers in het buitenland schrikbarend veel meer kunnen verdienen. De jaar lijkse uittocht van Nederlands ta lent zegt voldoende. Hoewel de bedragen in Nederland sterk zijn gestegen - de absolute top ver dient een jaarsalaris van rond de drie miljoen gulden - kunnen ciubs over de grens vaak hetzelf de netto bieden als hun concur renten hier bruto. Clubs veronderstellen om die re den vaak dat het fiscaal regime in het buitenland aantrekkelijker is, maar dat is niet hard te maken. Het Fiscaal Wetenschappelijk College heeft recent een vergelij kend onderzoek gedaan onder acht landen, waaronder de grote voetbalnaties. Uit die studie is ge bleken dat het fiscaal regime voor topsport in Nederland niet over dreven ongunstig is. hoewel in sommige landen de belasting- en premiedruk iets lager is. Teleurstellend „Dat is enigszins teleurstellend," erkent belastingadviseur Pieter Asjes, die namens het accoun tantskantoor Price Waterhouse Coopers optreedt voor meerdere voetbalclubs en enkele sporters. „Het was aardig geweest als we te gen staatssecretaris Vermeend van Financiën hadden kunnen zeggen: 'Luister eens, we hebben in onze fiscale concurrentiepositie een achterstand, zou je dat goed kunnen maken?' Voor die vraag is hij zeker ontvankelijk." „In Ierland en andere landen was het bijvoorbeeld fiscaal veel gun stiger voor bedrijven om zich te vestigen. Vermeend heeft dat ver volgens rechtgetrokken. Voor sport kan dat dus niet. Het pro bleem is dat de stelsels overeen komstig zijn, maar dat hoeft niet te betekenen dat er ook op dezelf de manier wordt opgetreden. Ver meend kan echter moeilijk tegen zijn Italiaanse collega zeggen: 'In jij eens mat beter belasting'," Nu de voetbalwereld niet langer hoeft te rekenen op een gunstiger fiscale behandeling, blijven de portretrechten over om de netto inkomsten voor topvoetballers toch op te schroeven. Dat er volop wordt gehandeld in portretrech ten is duidelijk. Ajax is bijvoor beeld via de tussenholding Teu- cras weer eigenaar van Tekmessa bv, die de imagerechten van Ajax- spelers beheert en exploiteert. De club kan daardoor shirts, koffie- mokken, dekbedden en andere producten met afbeeldingen en namen van spelers verkopen. Spelers kunnen via Tekmessa echter oel^hun imago, verkopen I aan lteIevTsR'maa4cKappjjénf kle dingfabrikanten en andere geïn teresseerde ondernemingen. De 1 dochter van Ajax betaalt ze dan (naariVato üit, Het is*onduidelijk hoeveel de afzonderlijke voetbal lers daardoor extra verdienen. In het jaarverslag van Ajax staan al leen óe salarissen. De jaarcijfers van Tekmessa zijn nog niet gede poneerd bij het handelsregister, aangezien de bv vorig jaar pas is opgericht. Zeker bij spelers als Machlas, Laudrup en Dani zal het om substantiële bedragen gaan. Een bv Het probleem is dat voetballers - net als alle andere welgestelde Nederlanders - 60 procent belas- ting betalen als ze het met image rechten verdiende geld recht streeks ontvangen. Spelers als Romario en Taument richtten daarom een vennootschap op waar ze de opbrengsten in onder brachten. 'Als die by in Nederland gevestigd is, schieten de voetballers er niet veel mee op. Ze moeten dan 35 procent vennootschapsbelasting betalen. En als "ze uiteindelijk bet geld laten uitkeren nog eens ruim 25 procent inkomstenbelasting. „Het is op die manier de moeite bijna niet waard," zegt Asjes. „In totaal ben je dan nog altijd 51,25 procent kwijt van wat je ver dient." Heel anders wordt het als de ven nootschap in een belastingpara dijs is gevestigd, wat bij Romario en Taument dus het geval was. De vennootschapsbelasting is daar geen 35 procent, maar hooguit één of twee procent. Als voetbal lers het geld uit de vennootschap naar Nederland halen, hoeven ze alleen maar 25 procent inkom stenbelasting te betalen. Door het ontlopen van de belastingdruk stijgt het netto inkomen uit de portretrechten met meer dan de helft. Mocht het gerechtshof in de zaak- Romario oordelen dat een derge lijke constructie legitiem is, ne men de financiële perspectieven voor topspelers duidelijk toe. Por tretrechten zouden dan een we zenlijk deel van het netto inko men kunnen opbrengen. De Nederlandse fiscus verzet zich met hand en tand tegen dit soort constructies. Als voetballers het mogen, zullen artiesten, acteurs, schrijvers en anderszins bekende Nederlanders hun imago op een vergelijkbare manier willen uitba ten. De belastingdienst ziet de in komsten uit portretrechten als een direct uitvloeisel van het dienstverband dat de voetballer heeft met zijn club. Als Dani niet Ex-PSVer Ro mario heeft weereen hoofdrol. Dit keer in de zaak F. De Braziliaan is in een ge vecht gewik keld met de fiscus over portretrecht. De sportwe reld wacht de uitkomst ge spannen af. Archieffoto Johnde Peter bij Ajax speelt, heeft hij niet eens een imago. Alles wat hij verdient met zijn naam of portret is kortom gewoon salaris waar 60 procent belasting over verschuldigd is. Van Basten f' „De fiscus heeft een aantal goede argumenten, maar wij ook," meent Asjes. „Iemand als Marco van Basten is al jarenlang gestopt met voetbal, maar hij heeft nog steeds een imago waar bedrijven zich graag mee willen verbinden. Dat een voetballer alleen een ima go heeft als hij by een bepaalde club speelt, klopt dus niet altijd. Ik denk nog steeds dat het moge lijk is om portretrechten uit te ba ten via een buitenlandse vennoot schap. Het moet een keer zorgvul dig worden opgezet, waarna de rechter een fundamentele uit spraak kan doen. Maar we hebben het natuurlijk wel over de top pers. De rechtsachter van De Graafschap heeft geen imago." RotterdamRon van Teylingen stopt per direct met zeilen. De Tornado-stuurman, die kandidaat was om met fokkenist Herbert Dercksen Nederland tijdens de Olympische Spelen in Sydney te vertegenwoordi gen, geeft de voorkeur aan zijn maatschappelijke carrière. Gebrek aan progressie in zijn resultaten was een be langrijke reden voor het lid van de Rotterdamsche Zeil Vereenigmg om op te houden. „Samen met Her- bert heb ik in 1997 plannen gemaakt me* het oog op de spelen. Doelstelling was een medail'c, deelnemen alleen was met genoeg. De resultaten van dit jaar la ten zien dat de progress'? er niet meer in zit en dan moetje keuzes maken. Ondanks een achtste plaats op de wereldranglijst is er te weinig perspectief op het winnen van een medaille," aldus de 32 jaar gele den in Boskoop geboren zeiler, die een freelance in ternet-specialist is. Van Teylingen begon in 1974 met zijn sport. De over stap naar de Tornado maakte hij in 1990 met Paul Manuel. Met zijn partner eindigde de RZVer in 3992 als zesde tijdens de Olympische Spelen van Barcelo na. In 1994 stapte Herbert Dercksen aan boord. Met het nieuwe bemanningslid legde Van Teylingen in 1996 in Savannah beslag op de negende positie van het olympisch klassement. Achtste en negende plaatsen op de daaropvolgende WK's gaven geen blijk van vooruitgang. Ook deden zich probtemen voor tussen het koppel en het KNWV. Het watersportverbond ontnam Rotter dammer Dercksen een jaar geleden zijn A-status we gens gebrek aan trainingsinzet. Via de rechter kreeg de fokkenist alsnog zyn plaats terug. Dercksen res pecteert de beslissing van Van Teylingen. maar gaat wel op zoek naar een andere stuurman om in de Tor nado klasse in Sydney aan de start te verschijnen. Halstoren TVM heeft het contract met wielrenner Servaïs Knaven met twee jaar verlengd De verbinte nis van de voormalig nationaal kampioen liep n$"Öit seizoen af. In een eerder stadium bereikte de ploeg leiding al overeenstemming met de Belgische krip man Peter van Petegem, de Duitser Andreas Klier en de Zweed Michel Lafis. Manager Cees Priem liet gisteren Tristan Hoffman en Bart Voskamp weten dat hun contract met ver lengd wordt. Voor beide renners is belangstelling van andere ploegen. Eerder al kregen de Belg Hendrik van Dyck en de Italiaan Davide Casarotto te horen dat ze naar een andere werkgever mogen uitzien. Voskamp is niet aangewezen voor de Ronde van Spanje, die zaterdag begint. De ploegleiding wees dc renner aan als reserve. Voor TVM komen in de Vuelta drie Nederlanders in actie; Jeroen Blijlevens, die nog geen besluit heeft genomen over zijn toekomst, Ser- vais Knaven en Remco van der Ven. De andere zes TVM'ers zijn Sergei Ivanov (Rus), Geert van Bondt. Peter van Petegem (beiden Bel), Andreas Klier (Duii. Sergei Oetsjakov (Oek) en Michel Lafis (Zwe). Ook Laurent Jaiabert verschijnt aan de start van de Vuelta. De renner van ONCE blesseerde zich eerder deze maand ernstig bij een val. De nummeren van de UCI-ranglijst brak twee ribben en hep efeschc- del- en sleutelbcenbreuk op. Volgens ploegleider Ma noio Saiz is Jaiabert niettemin voldoende hersteld. Mallabia De Spaanse wielersponsor Orbea heeft mountainbiker Patnee Julien ontslagen. De Frans man (34) werd maandag bij de Frans-Zwitserse grens aangehouden door de douane. Hij had twee flesjes met hel prestatiebevorderende middel epo in bezit. De geldschieter liet weten niets te maken te willen hebben met (handel in) verboden producten. Julien zelf had afgelopen vrijdag ironisch genoeg m een in terview losgelaten dat hij epo verleidelijk vindt. -«nfefcv1 73te -Rid 1 •Rvif- M E Kort Bondig SWSMC heeft het oefenduel van zondag tegen WK met 9-0 gewon nen Bij de rust was het al 5-ö Piet Roozen, voormalig konings- schutter bij DHS en inmiddels trainer in ruste, bleef op zijn beurt bij het tv-spelletje Denktank met lege handen Het brem lag er in de eerste ronde al uit Zaterdag 4 september (10.30) wordt bij hoc keyclub Asvion een open dag voor de jeugd gehouden Een open dag zou voor Spirit geen overbo dige luxe 2ijn Ai was het maar om hockeysters voor het eerste damesteam te mogen verwelko men Het kost de club nogal wat moeite om de hoofdmacht com pleet te krijgen Zelfs speelsters van helderde team zijn benaderd Misschien dat toch aan een fusie gedacht moet worden Ook scheidsrechters kunnen ambiti eus zijn Zo liet Frans Lansber gen zich onlangs ontvallen nog één keer voor promotie te gaan Dick Post, één van de SWSMC- sponsors is van zijn geloof geval len Dc Feyenoord-fanaat ging tijdens de openingsavond van de Harga-club uit zijn dak op Am sterdamse muziek Voormalig ODC-tramer Harry van Kapel heeft zijn vrouw beloofd het rusti ger aan te gaan doen Daarom is hij nu tweede trainer bij SWSMC VVK's bestuurslid Cas vaa Driel Vis heeft onlangs zijn 25-ja- rig huwelijk gevierd K&B moet in het stof voor Excelsior M-aan- valler Davy Vermaas Hij werd ervan beticht te laat te zijn ge weekt vuui hei uekeiuuel legen Ttirkiyemspor Vermaas bleek echter wel op tijd Wil de voetbal ler die wél te laat was zich melden bij K&B? Excelsior'20 begint het nieuwe voetbalseizoen met slechts acht semorenelftallen •WTCer Bart Raaymakers is sinds kort de trotse vader van een dochter SWSMC's bestuurslid Luc Franken ziet zonder bril hele maal niks K&B ziet altijd alles. Door Bas van den Berg Schiedam - Op het complex waar vroeger Rob Jacobs als trainer van hoofdklasser DHS furore maakte, fungeert in het nieuwe seizoen SC Spaland als zoveelste fusieclub. Waar voetbaleubs in de regio niet in slagen tot een samen smelting te komen, slaagdenODC en Ursus voor de volle honderd procent. Binnen een jaar was de samenwerking zo perfect dat het compleet nieuwe SC Spaland met 500 leden zelfs al werd geportret teerd als modelclub in het lande lijk verschijnende magazine sportbestuur en management, het vakblad voor sportbestuurders, sportkader en sportoverheden. Hoewel SC Spaland dat in de zelfde shirts speelt als Argentinië in de vijfde klasse uitkomt, zit de fusieclub vol ambitie. Voorzit ter Rein van Ravenzwaaij komt er trots vooruit, dat de organisatie prima in elkaar zit. „Ursus is naar ons toegekomen om te fuseren omdat het niet meer groeide en geen jeugd had. Wij hadden het kader en een gezonde jeugdafde ling. Ons streven is erop gericht zo snel mogelijk uit de vijfde klas se te komen. Dat is een kwestie van tijd met spelers van beide clubs en nieuw trainer John Mar- revee Ik ben ervan overtuigd dat SC bpaiana, aai nu nog maar een naam is, ook een begrip in Schie dam gaat worden." Het was niet eens zo onaardig wat SC Spaland gisteren (1-3 verlies) tegen zaterdag-eersteklasser HVO het zien. Hoewel de Schie dammers zegge en schrijve tot één uitgespeelde kans voor rust kramen door centrumspits Dan ny Scares (doelman Antoine Stry- bos van HVO redde), verprutste John Sam-Sin probeert de verdediging van Spaland uit te spelen. HVO kende weinig proble men bij de nieuwe Schie damse fusie club. Foto Peter Molkenboer het in veel te laag tempo spelende HVO vele kansen. De opzet was om de flanken goed bezet te hou den. Vandaarust leverden de voor zetten van Joery Budei (ex-Spar- ta) en Ed van der Lugt ook wel veel gevaar op, maar de verdedi ging van SC Spaland trad net iets agressiever op. Laag tempo Slechts een kopbal van Jorden Westerhout had een beter lot ver diend, terwijl een kogel van Eric Sneek gestopt werd door doelman Mike van de Vlerk van SC Spa land. Aanvoerder Jeroen Radema ker stuurde zijn manschappen re gelmatig naar voren, maar op het middenveld kwam de thuisclub er nauwelijks aan te pas. HVO com bineerde er daarentegen lustig op los, alleen werden de acties in een veel te laag tempo uitgevoerd. Zonder Robert Boxem (teenbles sure), Patrick riartog (vakantie), Ruben Korsten (vakantie), Chris Latuparissa (blessure) en Fred Langhorst (vakantie), is trainer Danny Molendijk nog lang niet aan dc competitie opstelling toe. Een weinig benijdenswaardige si tuatie omdat de debutant in de eerste klasse zich zaterdag al voor de moeilijke confrontatie tegen 's- Gravenzandse SV ziet geplaatst. Alleen een afstandsschot van laat ste man Ben Bijl (ex-Sparta) maakte de 0-1 ruststand nog enigszins draaglijk voor de Vlaar- dingers. Ook in deel twee wogen beide par tijen aardig tegen elkaar op. Dat HVO iets slagvaardiger was, lag voor de hand. Nadat eerst Sven Koning (ook al van Sparta) HVO op een verdiende 0-2 voorsprong bracht, kwam SC Spaland terug in de wedstrijd door Leo Boensma: i-2. Kort voor tijd maakte op nieuw Ben Bijl er nog 1-3 van. Voorzitter Rein var. Ravenzwaar van SC Spaland was niet ontevre den over het resultaat. „Alles bij elkaar hebben we het tot nu toe niet slecht gedaan in de beker competitie. Tegen DVO'32 werd het 3-3 en wc verloren met 3-2 van VDL. Dat zijn clubs die in een ho gere klasse uitkomen. Dat het slechts een 1-3 nederlaag tegen eersteklasser HVO werd, is best een felicitatie waard." Waardinnen Schiedammer Ed Pak is dit seizoen de nieu we korroaitrainer van hei Vlaardingse CKC Spirit Pak functioneerde twee jaar terug nog als coach van Harga, waar hij uit eigen beweging stopte. Spirit start de competitie ko mende zaterdag tegen Vrien denschaar. De thuiswedstrijd begint om 16.00 uur. De week er op gaat de Vlaardingse for matie naar tegenstander Thor. Poule 14. Steeds Hooger-Excelsior^O 1-3 (0-1). Doelpuntenma kers Excelsior'20: Patrick Holster (2) en Robert van 't Zelfde. HSC (za)-Deltasport 0-9 (0-3). Doelpuntenmakers Deltasport: Jarno de Wilde (5), John van Leeuwen (2). Björn Meeuwse en Dennis Dekker. Poule 15. DVO'32-VDL 1-2 (1-0). 1-0 Barry Dijkshoorn, 1-1 Rob Visser, 1-2 Leen Muis. VDL-keeper Peter Ringelberg kreeg direct rood bij een 1-0 stand. Spaland-HVÖ 1-3 (0-1). 0-1 Bas Bijl, 0-2 Sven Koning, 1-2 Leo Boensma, 1-3 Sven Koning. Poule 21. DRGS (zaFNeptunus 1-5 (1-2). Doelpunten maker DRGS (za): Marco Verspuy Schiebroek'94 -MW27 4-3 (1-0). Doelpuntenmakers MVV27: Edwin Marijs (2) en Jaap de Bruin. Poule 22. Badios Boys-SWSMC 0-8 (0-3). Doelpun tenmakers SWSMC: Alberto Baptista de Lima (4), Peter van der Veen, Kader Fares, Daniel Moreno en Amilco dos Santos. Poule 26, CION-VOC 3-5 (2-2). Doelpuntenmakers CION: Sander Spanjcrsberg(2)en John Naujoks. Poule 30. Zwarte Pijl-WK MO (04). Doelpuntenma kers WK: Robin Smallegange (4), Robin Voets (3). Robin Noordzij (2) en Bas Weerdenburg. Poule 31. Garuda-RKWIK 0-9 (0-3). Doelpuntenma kers RKW1K' Patrick Wijzenbroek (4), RenéTheunis- se, Jeroen Ploeg (2), Mike Sam Sin en Pascal Vermeu len. Poule 32. VOB-DRGS (zo) 2-1 (1-1). Doelpuntenma ker DRGS: Remon Verspuy. Poule 35. HBSS-VFC 0-2 (0-1). Doelpuntenmaker VFC: Berry van Rij (2). Poule 36. De Roef-SVDPW 2-2 (1-1). Doelpuntenma kers SVDPW: Mathijs Monster en Jaco Verhoeven. MSV71-PPSC 1-4 (1-2). 1-0 Maurice Vijfwinkel, 1-1 Mischa Keemink, 1-2 Martij n van der Lee. 1-3 en 1-4 Miseha Keemink. Poule 39. Fortuna VI-Schiedam.se Boys 10-1 (7-0). Doelpunten makers Fortuna: Martin Vader (3), Marco van Vught (2), John van der Belt Arie Tol, Sjaak Weber, Jan de Klerk en eigen doelpunt van John Wesseis. De iT-ja- rige Cock Bruinsel scoorde voor de 'Boys'. Poule 41. Hennes DVS-TSB 0-1. In de rust gestaakt vanwege blessure scheidsrechter. Poule 42. Soccer Boys (zopDemos 1-0 (0-0). GTB-HSC (zo) 5-1 (5-0). Doelpuntenmakers GTB: Mi chael Schoenmakers (4) en Mike Vroom. Voor HSC scoorde Martijn Roozenboom.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 2