33
Zaterdagvoetbal
Zondagvoetbal
VanDriei
■BJEïasEEWÊÊ
aiSSiS
Rotterdams Dagblad
Donderdag 2 september 1999
ASWH
Komen; Johan Slurrus (SC Feyenoord),
izaak Verhoeven (Stnjen). Walter van de
Burg (Heepansdam), John Verbaan, Hank
Viveen (beiden Kozakken Boys), Richard
Stolk (Oud-Beyerland). Edwin Talma (Slie-
drecht-zo), Queba Sanha (Excelsior am)
Gaan: Jacco Hessuig (Papendrecht-zo),
Raymond van Kessel (VuTen), Hakan en
Ceylan Ankan (beiden Sparta-ami, Ruud
Dorst (gestopt)
Trainer: Hans Maus (tweede seizoen)
BARENDRECHT
Komen. Patnck Kok (Spartaan"20), Jons
Post (DCV), Patnck Pot (Excelsior 2)
Gaan*. Wim Bubberman (Capelle), Denms
de Brum (ARC). Ron van Gent (SHO). Peter
Wickel (Zwart Wit'28)
Trainer: Ror>ald Klinkenberg (derde sei
zoen)
CAPELLE
Komen: Jun Bazen (SC Fcyenoord), Wim
Bubberman (Barendrecht), Richard van
Cappellen (Spint), Rob van Esch (DCV), An
dre Hordijk (ARC), John Kraan ('s-Graven-
zandse SV), John Kroon (Quick Boys), Mike
van Nerum(FeyenGordBVO), Erwin tenOe-
ver (Bergambacht). Ricardo Pinto (Zwalu
wen) Ron Ververs (Sparta)
Gaan: Jurgen Sat, Steve Sypenhof (beiden
WOR), Marcel Smith (Nieuwenhoorn)
Trainer Aad Andnessen (tweede seizoen)
EXCELSIOR MAASSLUIS
Komen: Danny Kuppen (Tonegido), Mario
Biervliet (Lisse), Kees Siarmans (Sparta),
Leo Letworry (SWSMC), Edwin Berveling
(SWSMC), Aitor Spetter (Rynsburgse
Boys)
Gaas: Peter Bos (Westlandia), John Cle
mens (I<eomdas), Raymond Kraaybeek
(Neptunus), Manuel Monteiro (Schevemn-
gen), Uriél! Trustfull (Dordrecht'90), Maar
ten van der Weert (MW'27)
Trainer. Ent Gudde'tweede seizoen)
HEERJANSDAM
Komen: Marco de Laat (DBS), Frans Ceton.
Adil Bouziam (beiden Unitasj, Moumm El-
morabet (VRC), Peter Stassen( R WH), Toon
Wolters (SWSMC), Laurens van de Ktoos-
ter(WIK), Harm Visser(DOTO), Henk Aron
en Luuk van Leeuwaarden (beiden Leom-
das-zo)
Gaan: Pippy Pruymboom (Stnjen). Jeroen
Struijs (Kozakken Boys), Walter van de
Burg (ASWH), Emanuel Furtado (Oude
Maas), Pnnce Polley (FC Aarau), Michel Vis
ser (DOTO), Wilbert van Engelenburg
(Smitshoek), Frans de Visser (Oranje Wit),
Arhndo Morais (Leomdas-20)
Trainer: Piet de Jongh (VRC)
SHO
Komen: Lennart van Kalker (Rozenburg),
Paul Bestebreur (NBSW),Patnck End (Wil
lem II), Brian Meynjnger (Veendam), Ra
mon Barendregt (SC Heerenveen), Leroy
HilHNeptunuO
Gaan: John Klippel (Halsteren). Frank de
Pender (Spijkemsse), Remco van Keeken
(Kloetmge),Glenn Brown (Leonidas-zo)
Trainer: Beb van der Heijden (derde sei
zoen)
STRIJEN
Komen: Ramon tacroix (MW), Ferry Se-
ton, Michel Visser (beiden Zwart Wit*28),
Maunce Wilkes (Capelle), Pippy Pruym-
boom(Heerjansdam),ErroI Deekman (Nep
tunus), Badder Amraoui(DFC), Shamir Am-
raoui(SSW), Dave van Lambaart (SHO), Ar-
ne Merkus (Zinkwegse Boys)
Gaan: Peter van der Veen (SWSMC), Je-
roenKleinhuis(DFC),lzaak Verhoeven (AS
WH), Marcel Biemond (NAC), Silvan Huis
man (gestopt)
Trainer: Jos Houwelwg (Heerjansdam)
ZWART WIT'28
Komen; Adam Elibol (LMO), Raymond de
Jong (Beerschot), Danny van der Krogt
(Schevemngen), Raymond Lodder (Oud*
Beijerland), Richard Lodder (Poortugaal),
Bob Prins (Neptunus), Edward Mietus (Ba
rendrecht), Peter Wickel (Barendrecht)
Gaan: Bobby Molendijk (Spijkemsse), Pe
ter de Graaf (DOTO), Houssm Jouhn (Um
tas), Ferry Seton (Stnjen), Michel Visser
(Stnjen), Ron van der Velden Leorudas-za
AJex Voortmetjer (Leomdas zo
Tralner:JackvandenBerg(vierde seizoen)
DELTASPORT
Komen: MarcoSas (SWSMC), Dennis Dek
ker (Hennes DVS), Robert Tabemee
(WOR), Gregory Blinker (Excelsior), Carlos
Femandes (HION), Nelson Francisca Dias
(H(ON), Be kim Bajraktaraj (Spijkemsse)
Gaan: Gd win Wildenberg(Stryen),Achmed
Kaya (Zwaluwen)
Trainer: Ton Pattmama (vijfde seizoen)
DOTO
Komen: Danny Doesburg (Rohda'76). Peter
de Graaf (Zwart Wit'28), Dylan van Hengel
(Spykemsse),MichelViswrfHeeqansdam),
Danny Wijnstekers (SC Feyenoord).
Gaan; Sander Baumler (Excelsior P), Pa
tnck Krastman (SHO), Johan Wouters (2e
trainer)
Trainer: Mark Nyssen (SC Feyenoord)
HVO
Komen: Ennco Grens (VCS), Marco van
Dy k Zwaluwen), Yun Budel, Ben Bijl, Sven
Lars de Koning, Björn de Koning (allen
Sparta zoRonald Burcke (DVO'32)
Gaan: Niemand.
Trainer: Danny Molendijk (Sparta)
SCFEYENOORD
Komen: Henk FrSser, Michael Zaalman,
Paul Hendnks (allen Stichting Feyenoord),
Patnck Pak(RWH), Rafaël AndradelSpar-
ta 2),Dave de Munntk (WCR), Marcel Lippu-
ner(Quick Boys). Mark van Krieken (DHC\
Rudy BaniTer (Kloetmge)
Gaan: Johan Stunus (ASWH), Danny Wijn
stekers (DOTO), Frans van der Heide (ge
stopt), Kevin van Luyk (gestopt)
Trainer: Steef Buys (RWH)
NIEUWENHOORN
Komen: Hans van Bommel, Tobias Duifhui
zen, Peter dc Vnes (allen Zwaluwen), Johan
van Dam(NTW), Jan Laphor (Rockaiye-zo),
Chns Meyburg (Hellevoctsluis-zo), John
Powel (Sparta 2), Marcel Smith (Capelle),
Remco Steen (Spijkemsse), Leon Verhoe
ven (FC Vlotbrug)
Gaan: Gilbert Bamos (Rozenburg), Johan
Kuijsten (HBS), Michael Molendijk (Helle-
voets)uis-zo). Feny Schaafsma, Leo Tim
mer, Remco Wuyster (allen Spijkemsse),
Ruud Sierag (OHVV), René Vol (SC Dui ves-
teyn)
Trainer; Wim Schwillens (derde seizoen)
LEONIDAS
Komen: Alex Voortmeijer (Zwart Wit'28),
Glenn Brown (SHO), Robert Pronk
(HMSH), John Clemens (Excelsior M), Mi
chael van leeuwen (SC Feyenoord), Rene
Buitendijk (Neptunus), Michel Brunswijk
(DCV)
Gaan: Henk Aron (Heeijansdam), Roberti-
no Bornet (Excelsior M), Daniel Moreno
(SWSMC)
Trainer: Leon Booy (derde seizoen)
NEPTUNUS
Komen: Raymond Kraaybeek (Excelsior
M), René de Heer (WCR), Errol Liefden
(NOC* Kevin Schenk (HIONh Mike Mam-
nee (HION), Gulliano Kallen (Jai Hind), Adil
BeUhousine (Xerxes)
Gaan: Bob Pnns (Zwart Wit'28), Dirk Berg
man {Zestienhoven), Errol Deekman (Stnj
en). René Buitendijk (Xerxes-zo), Leroy Hdl
(SHO), Rene Buitendijk (Leomdas)
Trainen Joop Koster (Vitesse Delft)
PAPENDRECHT
Komen: Jacco Hessmg (ASWH), Jerry Kui
pers (Hekelingen)
Gaan: Ben van Vrouwerf (Achilles Veen),
Edwin Brouwer (Papendrecht-za), Fahret-
tin Basar(DFC),Samir Achaxrat(NAC)
Trainen Jasper de Muynck (Oud-Beyer-
land)
SWSMC
Komen: Perty Hoogstad (Rozenburg), Peter
van der Veen (Stnjen), Daniël Monteiro
(Leonidas-zo), Koos Boot (Feyenoord), Sa-
my Bikura (SC Feyenoord)
1 Gaan: John Bos (Excelsior'20), Edwin Ber
veling, Leo Letworry (beiden Excelsior M),
Andy Fortes (Neptunus)
Trainen Gys Zwaan (Zwervers)
DCV
Komen: Marco Mekken, Mano Meijer (bei
den Excelsior R), Jim Nederhand (Sparta)
Gaan: Serge Bossman,MichelvandeBnnk
(beiden Zwervers), Peler Heiszwolf, Jacco
Westbroek (heiden Puttershoek), Henk Vo-
gels,CesarLopes (beiden Sparta), Jons Post
(Barendrecht)
Trainen Peter Brumngs (vierde seizoen)
DRL
Komen: Patnck Vosselman (Spartaan'20),
Rafaë) Knek (De Musschen), Jacco Hooger-
brugge (WCR), Steven Pinas (Zwaluwen),
Angelo van Santvhet (FC Boszoom), Steven
Harreveld (Schiebroek'94), Athur Verhagen
(Voorburg)
Gaan: Mogammi Choa (OW), Dwight
Maanster (onbekend)
Trainen Koos Wasiander (tweede seizoen)
HEKELINGEN
Ko me n; Maarten de Hek(Shkketveer), Joey
Knikkert, Maarten van Limburg (beiden
Spijkemsse)
Gaan: Rogier van Bezuyen, Martin Jansen
(beiden Abbenbroek), Danny Kuipers (De
Alblas), Jerry Kuipers (Papendrecht-zo), Pa
trick Lensehnk, Maikel Lenselink, Patnck
Meijndert (allen RHS), Brian Uneputty (SV
Simonshaven), Kelly de Wyer, Denms Wolf
(beiden Spijkemsse)
Trainer: Henk van der Horst (tweede sei
zoen)
HOV
Komen: Aneden Boer (WOR), Sanu Cetin
(GLZ), Jos van Eek (Dordrecht'90), Vincent
de Haan (SWSMC), Mircea IneKUmversi-
tatc Craiova), Etem Kabasakal (Excelsior R),
Michel Kooyman(Sükkerveer), Juan Perez
Cortes (Bolnes za), Danny de Zwart fAiexan-
dna'86), Kanm Zoundn (MW27)
Gaan: Nordin Boukhan (Sparta BVO), Den
ms Valenbjn (Xerxes), Patnck van der Vegt
(SMV Hillegersberg)
Trainer: Hans Loovens (vierde seizoen)
OHVV'
Komen: Kevin Bai (Stellendam), Ruud Sie
rag (Nieuwenhoorn)
Gaan: ruemand
Trainer: Adne Poldervaart (tweede sei
zoen)
PUTTERSHOEK
Komen: Jasper Hoogwerf ('s-Gravendeel),
Peter Heiszwolf, Jaco Westbroek {beiden
DCV), Kim Kurspes, Remco Lentsba, Kim
van der Linden (allen Puttershoek-za)
Gaan: Sven Bekkers (Gouda)
Trainer: René Blaauwkamp (geen club)
SPARTA
Komen: Cesar Lopes, Henk Vogels (beiden
DCV), Bnan Salmyn (Barendrecht), Mauro
da Silva (Zwervers), Hakan Ankan, Ceylan
Ankan (beiden ASWH). Frank M'Bikila
(AD 0 Den Haag), Jesusd e Sa (BZC'95), Don-
me Padovan, Jurgen Nelstem (beiden Ex
celsior), Asis Adwic (WSE), Stefan Dijkhui
zen (SC Feyenoord)
Gaan: Ron Ververs (Capelle), Michel van Vs-
anen, Michel Vermaas (beiden. SMV H),
Youn Bud el, Jeffrey Noordzy (beiden Zwa
luwen)
Trainer: Wim Kalt (Groate Lrndt)
cvv
Komen: Lucas van de Belt (SC Feyenoord),
Anderson Thomas (SC Duivesteyn), Rui
Scares Fonseca (Voorwaarts), Duncan Elez
(TOGR), Peter Ketting, Jason Feller, Bunco
Lubrano (alien EDS), Paolo Scares Fonseca
(DRL), Kevin Spencer (Poortugaal), Ruud
van Linn (DEH)
Gaan: Fand Karrat, Fouadel Haroui en Mar
cel Warning (alien TOGR), Paolo da Cruz
(WOH), Pascal Duarte(Srrutshoek), Carlos
Monteiro Rodngues (Smitshoek)
Trainer: Cor Troost (derde seizoen)
DBGC
Komen: memand
Gaan: memand
Trainer: Brayen Woiff (tweede seizoen).
DHZ
Komen: Raymond Hoornweg, Martin
Boersma (beiden De Musschen), Édson Jar-
duit (SC Feyenoord), Marciano Daans
(Transvalia)
Gaan: Wendel Samsey, John Klem (beiden
HION), Dylan Stancke(LMO).
Trainer: Jan Lecker(SC Feyenoord).
EXCELSIOR'20
Komen: Matthys van Deventer (VELO),
John Bos (SWSMC)
Gaan:GlennTon (DRGS), Roberto Dijkstra
(SVDPW)
Trainen Paul de Roos (TOGR)
HERMES DVS
Komen: Edwin Beider, Michel Beider (hei
den DCL), S Dogan (RKW1K), R de Valk
(TOGB)
Gaan: Peter van Dordt (Rohda'76), Danyël
Bakboord (WK), Dennis Dekker (Del-
tasport)
Trainer: Silvio Dihberto (eerste seizoen).
LMO
Komen: Danny van den Burg (Tediro), Ak-
cerHeykoop(SC Duivesteyn), SeatMacano-
vic(DSO),DylanStaneke(DHZ),G van Dijk
(Barendrecht), Fuad Lazar(Real Parbo)
Gaan: Adem Elibd (Zwart Wit'28), Brayton
Biekman (FCUtrechtBVO), Danny Koenen,
ROZENBURG
Komen: Gilbert Bamos (Nieuwenhoorn).
Evert van de Beek (PPC), Canan Cetmkaya
(Sparta) Marco de Jesus Winston Sang A
Jong (beiden Spijkemsse), Ronald Oelen
(RVVH), Maunce Plantmga (SV Simorsha-
ven). Ronald van Zon (SCO'63)
Gaan: Perry Hoogstad (SWSMC). Rob In-
nemee (FC Blankenburg), Lennaert van
Kalker (SHO), Benito Kenswil (PFC), Den
ms Kunst, Dame) van der Stel (beidenZuid-
land), Denms Luyten (onbekend). Mark
Remmerswaal (Excelsior M ),NiekVerhart
(WOR)
Trainer: Ferry Groeneweg (tweede sei
zoen)
KWH
Komec: Raymond Soeter (Excelsior-jeu gd),
Willem Visser, Denms Burger {beiden
WOR), Daniël Alcnso dos Santos (Dor
drecht'90 2)
Gaan: Peter Stassen (Heerjansdam), Ro
nald Oelen (Rozenburg) Patnck Pak (SC
Feyenoord)
Trainer: Peter de Haan (geen club)
RUSOORD
Komen: Frank Roeland (Groote Lindt)
Gaan: Gert-Jan Bestebreurtie, Remco
Klootwijk (beiden Bolnes-za)
Trainer: (tees Lagendyk (tweede seizoen)
SPUKENISSE
Komen: Faust van der Meer (HBSS), Bob
Molendijk (Zwart Wit'28), Frank de Pender
(SHO), Andrew de Ruiter (ZuidJand), Ferry
Schaafsma, Leo Timmer, Remco Wuyster
(allen Nteuwenhoom) Kelley de Wyer (He
kelingen)
Gaan: Bekim Bajraktaraj (Deltasport] Re
ne Dubois, Jacko Roest (beiden Hoek van
Holland), Dylan vanHengel (DOTO), Marco
de Jesus (Rozenburg). Jenco Rahimbaks
(SCV Garuda), Jeremy Snyder (PFC), Rem
co Steen (Nieuwenhoorn)
Trainer: Wim Tyl (Hekelingen)
TOGR
Komen: Hassan Babayigit(GLZ). Erdo Ka-
raca (GLZ), Francisco dos Santos (Zwalu
wen VIMicky Lopes Stlva Belvedere),
Nilton Da Cruz Fortes (Belvedere), Fand
Karrat (Fouad el Harraoui, Marcel Warning
(allen (CW1, Hassan Yakmani (DCL), Rasic
Aaraart (Poortugaal), Rusten Pepaj (SC Fey
enoord)
Gaan: Rob Kaspers (Excelsior P), André Py 1
(OW), Hans StaasfWCR), Mark van der Zee
(WOR)
Trainer: J ohn van Diggele(tweedeseizoen)
WGZ
Komen: Leo Komg (NOC), Danny van der
Linden (EBOH), Denms Rademaker (FC
Boszoom), Peter Slooter(GOZ), Ron vanden
Berg(DV0'32)
G aan: Bert Boer (Groote Landt), Denms van
de Pol (Excelsior, bet), Robert-Jan van Wes
ten (ZBC'97-zo), Marco Plomp, Mark Veldt,
Jan Willem Alderhesten (allen gestopt)
Danny de Winter (beiden Tediro)
Trainer: Ton Wickel (tweede seizoen)
OUD-BEUERLAND
Komen: memand
Gaan: Raimond Lodder (Zwart Wit'28), Ri
chard Stolk (ASWH)
Trainer: Stanley Riebom(EBOH)
OW
Komen: Dennis Hol (De Musschen), André
Pijl (TOGR)
Gaan: memand
Trainer: René Breve (vierde seizoen)
PFC
Komen: Denms Banfïer (Zwaluwen), Beni
to Kenswil (Rozenburg), Dion van LuykfSV
Simonshaven), Jeremy Snyder (Spykems-
se)
Gaan: Evert van de Beek (Rozenburg), Ro
bert Mulder, Richard Ny man (beiden RHS)
Trainer: John BJmffer (derde seizoen)
POORTUGAAL
Komen: Dick van Bodegom, Richard
Nieu wdorp en Robert John van Burg (allen
WCR), Harry Strormann (Coal)
Gaan: Richard LodderfZwart Wit'28), Kevin
Spencer (CW), Rafee Aaraar (TOGR), Hans
Weggemans (gestopt)
Trainer: Wim Schouten (tweede seizoen)
SLIEDRECHT
Komen: Roy van Garderen (Steeuwyk),
Ashmir Wehelye (Sparta), Devon Bruil
(Drechtstreek)
Gaan: Ron Vlot,KersisStmon(beidenSVW-
zo), Raymond van Turnhout (SSS), Danny
Groenenboom (RKTW), Edwan van Gelder
(Rynmond HS), Edwm Talma (ASWH), Ed
win den Hoed (Papendrecht), Sjoerd Bak
ker, Sjoerd van Vliet,Peter Vleugel,Richard
van der Wege, Roy Abma (allen Sbedrecht-
za)
Trainer: Teus van Wijngaarden (Heukel-
um).
SLIKKERVEEEH
Komem John van den Berg, Mark van Beek
(beiden SC Feyenoord), Flip van Opynen
(De Musschen). Raymond Oudyk (Demos),
Dragon Nisovic (Bolnes-zo)
Gaan: Michel Kooyman (HOV). Ravmond
Sn>st<Bolnes-za)
Trainer: Rene Milot (tweede seizoen),
SPARTAAN'20
Komen: Patnck Chin-A-Joe (Excelsior R),
All Devel, Bülent Külecki (beiden DCL),
Marcel Aniens, Richard van Oversteeg (bei
den Egelantier Boys), Abdei Ettaoui! (De
Musschen), Dave van Groningen (De Mus
schen)
GaanPatnck Kok (Barendrecht2>, P01 Hei-
land(OudeMaas), Jeffrey Paulus(WCR), Pa-
mek Vosselman (DRL),Patnck Schaerlaec-
kens (De Zwervers)
Trainer: Miguel Munoz (Spartaan'20)
TOGB
Komen: Ene Doesburg (Lyra), Chnstiaan
Veldkamp (Leomdas)
Gaan: Hans Schot (gestopt)
Trainer: Robert de Ruiter (Rynsburgse
Boys)
VDL
Komen: Remco Zonneveld, Ronald Faste-
nau, EncFastel, Edm Sabic(aUen Excelsior
Maassluis), Dieter Koene, Martin Fastenau
(beiden MW27), Gerard van der Hoek
(Schipluiden-zo), Carlo Bos (Annapaulow-
na), Qumt Petn (ADS), Karabee (Fortuna)
Gaan: Ruud den Engelsman, John de Roo
(beiden MW27)
Trainer: René Verhagen (eerste seizoen)
WRW
Komen: James Carli (WCR), Edward Mole
naarRogier Molenaar (beiden DRGS), Ray
mond Schnek (SC Voome), Amar Sedney
(SWSMC)
Gaan; niemand
Trainer: Richard Fransen (PSV Poortu-
ALTIP w
OFFERTE
VRAGEN!jj DRUKKERIJ
Et! JV OORBEELD 1
ENVELOPPEN,
ÓÓK IN KLEINE OPLAGES
Bergambachtstraat 2
3079 DA Rotterdam
Tel, 010 - 482 90 44
Fax Q10 - 479 07 42
Email driel@wirehub nl
BRIEFPAPIER, BROCHURES, CATALOGI. ENVELOPPEN, FACTUREN FORMULIEREN.
HUISORGANEN, JAARVERSLAGEN, KETTING FORMULIEREN MAPPEN PERIODIEKEN.
POSTERS, STIKKERS, STROOIFOLDERS, U1TDRAA1WERK. VISITEKAARTJES ENZ, ENZ
Trainer Steve Wasiman (NOC)
WOR
Komen: Sylvester do Rosano (HION), Ro
bert Geeniwen (Ommoord? Norman Lu
cas (Excelsior R>, Mano Mendomca (HION)
.Jurgen Sat (Capelle), Steve Seypenhof (Ca
pelle), Nieck Verhart (Rozenburg), Mark
van der Zee (TOGR)
Gaan: Aneden Boer(HOV), Denms Burger
(RVVH). Willem Visser (RWH), Martyn
Heyne (DZB/Zevenkamp). Robert Tabber-
nee (Deltasport), Marco van den Berg (ge
stopt), Carlos Lopes (Maasdam)
Trainer: Francis Janse (Rozenburg)
BOLNES
Komen: Remco Klootwyk, Gert-Jan Beste
breur (belden Rtjsoord), Raymond Smit,
Wilco Blaak (beiden Slikkerveer) Edwin de
Leeuw, Maarten van Gastelen (beiden
Groot-Ammers), Oscar Cahir (Bolnes-zo)
Gaam Ronald van dc Heuvel, Geme Roos
(beiden ZBC'97-70), Wim Buys (De Zwer
ver), Leon Mulder(BZC'95).Benny Timmer
mans (Tediro). Martyn van der Linden (ge
stopt)
Trainer: Cor Bak (tweede seizoen)
EXCELSIOR P
Komen: Sander Baumler(DOTO). Dave van
den Berg(PPSC), Hugo Jongeneel (Fortuna
VIRo'o Kaspers (TOGR), Enk Zwama (Co-
al), Martij n van Aalst (DOTO), Rogier Troost
(DOTO), Klaas de Jong(HHS)
Gaan: Patnck Lagendijk, Stefan Telleman
(beiden Oude Maas), Ulnch Watson
(PKC'85)
Jorddy Talie (gestopt), Ralf Kalknjan
(Transvalia), Richard Keuvelaar (gestopt),
Ron van der Wal (Zuidland), Bram van Ber
gen (keepersfrainer)
Trainer: Henk Salan (tweede seizoen), as
sistent Piet de Ruitei (Puttershoek)
'S-GRAVENDEEL
Komen: Michel Fortuin(Klundert),Mischa
van Loon (DFC-zo), Jeroen Kok (Groote
Lindt)
Gaan: Jasper Hoogwerf (Puttershoek-zo),
Johan van Onlangs, Harry Nugteren (bei
den RWH)
Trainer: Leo Maoor (vierde seizoen)
GROOTE LINDT
Komen: Bert Boer (WGZ), Mark van Lith
(ZBC'97-zo), Maunts de Graaf (De Zwerver),
Andre Hoogink, Pieter Roodnat Mam lx
van der Steen lallen ASWH), Martyn Stoop
(Dordrecht'902)
Gaan: Rcroco Zuiderbaan (Achilles Veen),
Jeroen Kok ('s-Gravendeel), Enk en marcel
den Otter, Martin Booy, Peter Haan (allen
Smitshoek), Frank Roeland(Rysoord), Has
san Karagoz (IFC), Mohammed Belachen
(Fluks), Ferry van Dyk (gestopt), CesurDug-
vu (onbekend)
XERXES
Komen: René Hofman (Ommoord), Aad
Huizer (Xerxes-za), Denms Valentyn, Pas
cal Lugtmeyer (beiden HOVi.RonaldaePee
(SWSMC), John Rietveld (CKC)
Gaan: Yussuf Orak (SWSMC), Qyde Chan
You Chu (Hekelingen), Nelson Correira
(Leonidas-zo), José Rodriguez (HION, Jan
Cohen en Dinger Ersauin (Xerxes-za), Vic
tor Ramos (HION)
Trainen Leen Swanenburg (Xerxes-za)
ZWERVERS
Komen: Serge Bossman, Michel van de
Bnnk, Dave van de Heuvel (allen DCV),
Chns Stam (AJexandna'66)
GaanDanny Blanken(CKC), Amanldo Go-
mes (Neptunus), Marcel van Leeuwen
(Nieuwerkerk),NiltonRamalho(SWSMC),
Mauro da Stlva (Sparta)
Trainen Henk Dirven (WGZ)
ABBENBROEK
Komen: Rogier van Bezuyen, Martin Jan
sen, Patnck Jansen "'allen Hekelingen)
Gaan: Dennis Overhand (SCO'63)
Trainer: Bert van der Lyn(tweede seizoen)
AEOLUS
Komen: Edwin Roosenburg (Poortugaal),
Marcel Sterevogel (SC Duivesteyn), Lam
bert Verschuuren (Germinal), Gregory
Vyent (SMV Hillegersberg)
Gaan: Charly Ormskirk, Lloyd Wynaldum
(beiden Alexandna'66-za), Mike Loender-
sioot en Richard Hoefman (beiden Schie-
broek'94-zo)
Trainer: Wun van der Steen (tweede sei
zoen)
ALEXANDRIA
Komen: Johan de Ridder (Excelsior R),
Theo Deme (FC Kralingen), Amlton Lopez
(DCV), Erik Mastenbroek (FC Ommoord),
Jerry Ranson (DCV), Rob Pattiwael (DCV),
Jereny Kout (Sparta!
Gaan: Danny de Zwart (HOV), Lima San
chez (Oude Maas). Piet Stam de Jonge (SV
Ommoord), Rene Veerman (Xerxes-za), G
Heymans (Zwaluwen VI
Trainer: Piet van Wilgenburg (tweede sei
zoen)
ANTI BARB AR 1
Komen: GusdeBest(Wychen),MartynLug-
te nberg (Hercules), Niels Peeters (Reuver),
Robert Barendregt (SWSMC). Eddy Wes-
terveld (Forward Groningen)
Gaan: Sven Zeeman (gestopt)
Trainer: André Wasiman ^eerste seizoen)
BELVEDERE
Komen: Serge Veludo.Asep Huting (beiden
Zuiderpark), Jordi Horo Vecario (Spar
taan'20), Ronald de Graaf, Patnck van Neck,
Enk van de Weezen, Jim de Jongh, Bob van
't Hof, Ruud Plaisier, Fabian Saro, Richard
van Zanten (alien DEH)
Trainer: Bert Kamp (DEH)
FCBLANKENBURG
Komen: Ton Gyzen (Bolnes-za), Dave Hag-
oort (DEH), Richard Hartman, Denis Sleyn
(beiden Zwartewaal), Rob Innemee, Ri
chard Kruithof, Rowdy Nagel (allen Rozen
burg), Danny Ras (Nieuwenhoorn)
Gaan: memand
Traint^; Joop Kruithof Kremerftwec resei-
zoen)
BZC'95
Komen: Roger de Jong ((Tediro), Ronald
Mulder (Transvalia), Andy Roodenburg
(Transvalia), Leon Mulder (Bolnes), Edward
Maatsen (HVO), Zoyd Aksu (HVO), Jan Me-
lissant{ DEHj, Martin Karysedimedjo (Zes
tienhoven)
Gaan: Alvero de Sa (Sparta), Marco van
Velzen(gestopt)
Trainer: Frans van Helden (tweede sei
zoen)
CKC
Komen: Clif Adnanus (Excelsior R), Danny
Blanken (Zwervers), Henk Braanker (Spi
nt), Rob Vermeulen (Spijkemsse)
Gaan: John Rietveld (Xerxes-zo)
Trainer: Han van der Walle (WOR)
COAL
Ko m en: Zvonko Odobasic en Michel de Kok
(beiden Poortugaal), Marco van Leeuwen
(WCR), Daniël Monteiro (HION), Mo el Ha-
rouchi (Oud-Beyerland), Antonio Freitas
(Garuda)
Gaan: Ene Zwama (Excelsior P), riarry
Strörmann(Poortugaal),RenevandeSchild
(ZW), Michel de Bruin (SDV), Perry Baten
burg (DEH;
Trainer: Dick Marree(eerste seizoen)
DCL
Komen; Bert de Jong (ZW), Dave de Jong
(Simonshaven), Bulent Cihan fTQGR), Os
man Gakcen (Coal), Mahir Erbas (Excelsior
R)
Gaam Bulent Kulekci (Capelle), Abdel
Aberkan en Yamal Chaouch (beiden Leom
das), Michel Beider (Hennes DVS), Salim
Trainer: Henny Buyink en Herm van Cel
deren (beiden eigen gelederen)
MEUW-LEKKERLAND
Komen* Rein Kersbergen (SC Feyenoord)
Pieter Lagendijk Streefkerk), Ed Maasland
[De Zwerver). Bert Buizert (trainer Alb'as-
serdam zo), John Kuylenburg (Groot-Am
mers;
Gaan: niemand
Trainer: Cees Spaan (tweede seizoen)
NSW
Komen: Petervan der Hoek(Gouüswaardse
Boys), Rene van der Byi (SHO)
Gaam Kees Undhout (Maasdam)
Trainer:Daan van der Meer (derde seizoen)
NTW
Komen: Marco Dieleman, Jeroen Stoutjes-
dijk (beiden Stellendam)
Gaan: Johan van Dam (Nieuwenhoorn)
Trainer: Ane Horstink (weer actief)
SMITSHOEK
Komen: Enk den Otter, Marcel den Otter.
Peter Haan Martin Booy (allen Groote
landt). Carlos Rodnques Monteiro, Louis
Duarte, Carlos Duarte, Edwin Eggens(a!len
CW), AJex Schop (Maasdam), Walter Ferrei-
ra (EDS). Wilbert van Engelenburg (Heer
jansdam), llham Aday (DRL)
Gaan: Geert de Boer (Papendrecht-za), Ton
Habermehl, Marcel Gouweloos (beiden ge
stopt)
Trainer: Jan de Gier (vijfde seizoen)
SPIRIT
Komen; Gert Nobel (Leomdas)
Gaan: Jan Willem Baas (Dilettant), Henk
Braanker (CKC), Richard van Cappellen
(Capelle)
Trainer: Harne Loerts (eerste seizoen)
SSS
Komen: Raymond van Turnhout (She-
drecht-zo)
Gaan: Martin Hinsen (Maasdam), Peter de
Trainer: Ronald Wamas (derde seizoen)
STELLENDAM
Komen: niemand
Gaan: Kevin Bal (OHW), MarcoDieleman,
Jeroen Stoutjesdyk (beiden NTW)
Trainer: Evert Trouw (Zuidland)
WK
Komen: John Schuurhuizen (Capelle), Mar
tin Vermeulen (SVDPW), Danyël Bakboord
(Hermes DVS), Ivan Swaab(DWS)
Gaan: SaadMejhed(DRGS-zo).
Trainer: Gerard Heijdra (tweede seizoen)
XERXES
Komen: Vasibs Apostohdes (DZB/Zeven
kamp), Lorenzo Cmle (Deltasport), Jan Co-
hen, Dinger Erayin (beiden Xerxes zo
Fouad Fahn (CW), Miehei Feyen (DZB/Ze
venkamp), Jerry de Groot (A!exandna'66
zoRené Veerman Alexandra'66 zoJose
Penscal (Bolnes za), Raymond Scheffe!
(Sparta), Gienn Seghers (GroenWit), Gwenn
Schrijn (Spykemsse)Gaan: Aad Huizer
(Xerxes-zoBerend Jan Taken (VOC)
Kusadasi en Aladm Yigit (beiden De Groen
Witten)
Trainer; Bertus Krauweel (eerste seizoen)
DEH
Komen: Peny Batenburg (Coal), Raymond
van Buuren (Egelantier Boys), Gerard Ver
meulen (NOC).
Gaan: Ed en Jeroen üelno (beiden WCR),
Frans van de Ham (HION), Enk van de Wee
zen, Jim de Jongh,Bob van't Hof, RuudPlai-
sief.FabianSaroenRichardvanZanten Pa
tnck van Neck, Ronald de Graaf (allen Bel
vedere), Peter en Alex Vrymoet, Ruud van
Lmn (allen CW),MarcoPIatteschorreenRi-
chard Loonsbjn (beiden ZW).
Trainer René 't Hart (eerste seizoen).
DILETTANT
Komen: Jan WiUemBaaslSpiriD.DaanBui-
telaar(DCV), André vanderWoude(Lekker-
kerk)
Gaan: Niemand
Trainer: John Balkhoven (Spirit)
DRGS
Komen: Gienn Ton (Excelsior *20), Michel
Herts (EDS), Gerard Kleiweg (GLZ), Tamir
Rasse <HWD), Rachid El-Zohn (HWD), Sead
Karcic (SC Kralmgen
Gaan: Rogier Molenaar, Edwin Molenaar
(beiden Wit-Rood-Wit;
Trainer: Randeli Mauncio (voerde seizoen)
SC DUIVESTEYN
Komen: Kevin van de Hor (Dordrecht'90),
Rene Vol (Nieuwenhoorn), Ron Marquart
(SVS), RA. Kievit (DZB/Zevenkamp), P
Snijders (HOV), P Doornkamp (DZB/Ze
venkamp), M Schuitinbg (Schiebroek'94),
E Zaroil (SWSMC), D vandePoeHDOS'32)
C Maher (Alexandna'66), K. van der Hor
(Dordrecht'90), H Hoogwerf (DZB/Zeven
kamp), D Niemers (DZB/Zevenkamp), H
Crokte (Schiebroek'94), J den Besten
(Schiebroek'94), Sander en Raymond Kem-
pers, Patnck Sanders (allen HOV), Michel
Hoegee en Raymond Sens (Leomdas-zat
Murtala Zaroil (SWSMC), Ronald Pens
(SwiftBoys),S Kempers(HOV)
Gaan: Ricaido Rens (Berkel), Marcel Sie-
revoeel (Aeolus)
Trainer: Fred Mühlenbruch 1 derde sei
zoen^
DZB/ZEVENKAMP
KomemMchel Venvater(Exceisior),Martin
van Hdren, Barlo Barros (beiden DZB/Ze-
venkamp-za)
Gaan: Niemand
Trainer. Rm'us Schrijvers (eerste seizoen)
EDS
Komen: Soemel Bhagoe (Schiebroek'94),
John Clarys (De RoeD, S Vermeulen (Xer
xes), Mauncs de Ruiter (Xerxes zo), Dick
Ras (WOH)
Gaan: Walter Ferreira (Smitshoek), Peter
Ketting (CW)
Trainer: Hans Ha2ebruek(TOGB)
EXCELSIOR R
Komen: R Feulmgs (Unrtas), M Yildoz
(GLZ), J Pattiwael (NOC)0,J Lisboa(BZC)
Gaan; N Lucas (WOR), M Verwater(DZB/
Zevenkamp), M Meijer (DCV), M Mekken
(DCV)
Trainer: Ben Spork (Excelsior-jeugd)
FIOS
Komen: Dave van IJzondoom (Jai Hind).
Marco Zalme (DBGC)
Gaan: Niemand
Trainen William de Boet (eerste seizoen)
FLAKKEE
Komen: niemand
Gaan: memand
Trainer: Slobodan Dutina(DSVP)
FORTUNA
Komen: Marün Vader, Ilco Claus (beiden
TSB), Sandei de Groot André Vink. Cervik
Uzuner (allen HSC zoMaunce van de Na
gel (HWD), Raymond van Os (ExcelsiorlO)
Gaan: Richard Neeiemans (VFC)
Trainer: Hans Schop (tweede seizoen)
GLZ
Komen: Hakan Dinc (Spartaan'20), Ahmed
Kelogiu (ADO Den Haag)
GaamM Ergum (Fortuna V! ),M YHdu(Ex
celsior R), Ibrahim Liesdek (De Groen Wit
ten), Nun Kap!i(De Groen Witten), Ibrahim
Liesdek (De Groen Witten).
Trainer: A Nazbgul (eerste seizoen).
KELLEVOETSLUIS
Komem Dand Brouwer (De Musschen), Mi
chel de Kneger, Erwin van der Lee (beiden
Zwaluwen). Michael Molendijk (Nieuwen
hoorn)
Gaan: Chns Meyburg (Nieuwenhoorn).
Trainen Ad Bijl (eerste seizoen).
HION
Komen: Matthew van la Parra (SC Feye
noord), Frans van der Ham (DEH), Jurendy
Paubna, Clive Biervliet, Dennis van Kleef
(allen Leomdas), Victor Ramos (Xerxes),
Hille Tyrol (HOV). Wendel Samsey, John
Klein (beiden DHZ), Alex Fortes (EDS), Fa-
bion Fer (geen club), Paul Verryp, Theo
Leenderts (beiden SMV Hillegersberg), Pa
tnck Lansmans (Sparta), Gwen Bornet
Trainer: Paul de Winter (eerste seizoen)
DE ZWERVER
Komen: Jacco Zanen (Papendrecht 70
Win Buy 'Bo'r.cs zal Cees den Besten
(was gestopt) Michael van der Stoep
(WAC), Bilant Akbaba, Rick van Reenen.
Remy Slagboom (aller) Alblasserdam-zo)
Gaan: Maunts de Graaf (Groote Lindt), Ed
Maasland (Nieuw Lekkerland)
Trainer: Hans Reedijk (derde seizoen)
ZUIDLAND
Komen: Wouter 't Hardt. Michel Smits (bei
den SV Simonshaven). Dennis Kunst, Da
niel van der Stel (beiden Rozenburg 1, Ro
nald Schrey (Zwaluwen)
Gaan: Andrew de Ruiter (Spykemsse)
Trainer: Rene Wolterman (EDS)
ZWALUWEN
Komen: Jeffrey Noordzij ISparta), Hessel
Hazewindus (Excelsior Maassluis). Guno
Heymans (Alexandria 66) Rov Evers
(HBSS), Mustafa Uyar SWSMC), Acnmed
Kaya (De) tas port)
Gaan: Tobias Duifhuizen (Nieuwenhoorn)
Raymond Clumper (Dinteloord), Marco van
Dijk (HVO), Erwin van der Lee, Michel de
Krieger (beiden Hellevoetsluis). Hans van
Bommel (Nieuwenhoorn), Francisco dos
Santos (TOGR). Ricardo Pinto (Caoelle),
Dennis Banffer (PFC)
Trainer: Roeiden Hartog(Honselersdyk)
DE ALBLAS
Komen: memand
Gaan: Denms Schoonewil (Umtas), Bram
van der Velde, Harry Kersbergen (beiden la
ger elftal)
Trainer: Hetnz Breuer (derde seizoen)
BERKEL
Komen: Patnck van Wyk (Groen Wit)
Gaan: Kees van Galen, Hans Gilhuys, Dirk-
Jan van Hengel, Jeroen Stolk (allen ge
stopt)
Trainen Rem Buitenhuis (zevende sei
zoen)
DEN BOMMEL
Komen: niemand
Gaan: ruemand
Trainer: Ruth Fokker (tweede seizoen)
BVCB
Komen: Edwin Baelemans(Longa), Patnck
Blansjaar(CW), RaymondSchenken'DZB/
Zevenkamp), Jimmy van Doom (DSVP)
Gaan: Niemand.
Trainer: Henk Boon (eerste seizoen)
CION
Komen: Dennis Philip (HVO), Johan de
Zwart, Tamar Gönen, Hans Voets, Walter
van Nierop (allen HSC), Raymond van der
Marei (Deltasport), Raymond Spronk
(DVO'32), Marcel Koren (MSV71), Mujaj
Bekim(HoekseBoys), Edwm Plugge(Excel-
sior Maassluis)
(Schiebroek '94). Mark Bouman (Alexan
dna'66)
Gaan: Kevin Schenk (Neptunus), Rogier
Schom aker (DHC), Sylvester do Rosano en
Mano Mendonca (beiden WOR), Nelson
Franstsco Dias en Carlos Femandes (beiden
Deltasport).
Gaan: Ron Hagenaars (gestopt)
Trainer: Piet Külman (DHZ)
HOEK VAN HOLLAND
Komen: Jaco Roest, Rene Dubois (beiden
Spykemsse), Rick Overkleeft (Tediro),
Henk Klomp (Alb)asscrdam). Jochcm van
Leeuwen (Westlandia), Bas van Bergen
(Verbureh).
Gaam Niemand
Trainer: Martin Klomp (Spykemsse)
HWD
Komem F de Haan (DJSCR), H enM Soa-
res (beiden Voorwaarts), B Martedihandjo
(Xerxes zoR Graafland (DEH>
Gaan D Rasis, R Elzhors (beiden DRGS),
R de Gel der (Steeds Hooger), M NageKFor-
tunaVl),S ElzhonuenT.MihaKbeidenge
stopt).
Trainer: Peter Soek (tweede seizoen)
JAIHIND
Komen: Randy Kan Hai, Vinod Sitaram, Pa
tnck Baidjoe (allen Neptunus), Belmiro Pi
pes de Pma (De RoeO.
Gaan: Dave IJzendoom(FlOS)
Trainer: Simon Sural Kalika (vyfde sei
zoen)
Maastad
Komen: Niemand
Gaan: frfan EImacaq,Apo,Acu (allen Buiik.1
Rmus Bongers (Nelson/LSV)
Speler/Trainer: Peter Burggraaf (Nelson/
LSV)
MEEUWENPLAAT
Komen: Benny Scymor (Neerlandia). Ro
nald Bijnaar (Excelsior P)
Gaan: Ron Schefferhe (gestopt)
Trainer: Joop Mom (WRW)
MSY71
Komen: Remy Voogd, A.CVroombout (bei
den Excelsior Maassluis)
Gaan: Ismaêi Hadioui (RKWÏK) Paul Eer
hart (Fnsia), Suml Girdhan (Excelsior
Maassluis)
Trainen Theo van Dyk (tweede seizoen)
DE MUSSCHEN
Komen: George Almeida (TOGR), Sonjai
G an pat (Spartaan'20)
Gaan: Martin Boersma, Raymond Hoorn
weg (beiden DHZ), Dave Brouwer (Helle
voetsluis), Arne-Willy Doorewaard (The
Harvards), Abdel Ettaouil (Spartaan'20),
Danny van Gastel(RSM), Denms Hol (OW),
Gaan. Pieter Broere, Hatim Autoufk
iv(DVO 32)
Trainer: Arwm Verburgh (rweede seizoen)
GOZ
Komen: niemand
Gaan: Peter Slooter (ASWH)
Trainer: Arno Kooij (tweede seizoen)
HBSS
Komen: Edgar Steijn. Karl Snoek, Sebasü-
aan de Jong (allen Schiedair.se Boys) Ferry
van Veen (PPSC) Yuksel Telh (DVO'32). Go-
ren Bilgec (SWSMC)
Gaan: Rob van Vliet (Excelsior Pemis).
Fau&t van der Meer (Spykemsse)
Trainen Piet Jonas (deide seizoen)
HEINENOORD
Komen: niemand
Gaan; Jacco Sturrus (gestopt)
Trainer: Rcinier Kreyermaat (tweede sei
zoen)
HELLEVOETSLUIS
Komem Andre Vermeulen (Heltevoetsluis
zon). Peter van Laerhoven (FC Vlotbrug),
John Engel (Flakkee), Maunce Heinerman
(De Musschen)
Gaan: Niemand
Trainer: Cor Barendregt (tweede seizoen)
LEOMDAS
Komen: Said Chouabi (Xerxes zaBekim
Jahia (Zwart Wit'28), Pedrag Obradlovic
(RWH). Germain Vaarties (Xerxes za
Gaan: Michel Hoegee (SC Duivesteyn),
Iwan Sterenburg (HOV)
Trainer; Aad Boers (derde seizoen)
MAASDAM
Komen: John Brussé, Eltzo Lopes, Sander
Hoeben (allen Excelsior R>, Carlos Lopes
(WOR), Martijn Hmsen (SSS), Kees Lmd-
hout (NSVV), Martin den Hoed (SHO)
Gaan: Alex Schop (Smitshoek), Michel van
der Ent (SHO), Stefan van Leeuwen, Kees
den Boer, Arno van der Plank (allen ge
stopt)
Trainen Dick van Dyk (SHO-jeugd)
MELISSANT
Komen: A, Vervloet (NTW)
Gaan: E van Duuren (gestopt), D J Middel-
koop(gestopt),N van Leeuwen (Dirksland)
Trainer: H. de Heer (derde seizoen)
MW'27
Komen: John de Roo, Ruud den Engelsman
(beiden VDL), Chiel van der Wal (Vitesse
Delft), Maarten van der Weert (Excelsior
Maassluis)
Gaan; Dennis van Eek (onbekend), Melvm
Ilhdge (WM), Marün Fastenau (VDL), Ra-
chid el Khalift (Dordrecht '90). Martyn van
der Sax (Excelsior Maassluis), Leo van Ree
(Deltasport)
Trainer: Cor van Hoeven (derde seizoen)
NBSW
Komen: Jan Bossehieter (Zuidland)
Gaan: Paul Bestebreur. Ravmond van der
Voorden (beiden SHO), Michel Schouten,
Martin. Troost (beiden gestopt)
Trainer: Cees Molendijk (tweede seizoen)
Carlos Josias (SC Feyenoord), Rafael Knek
(DRL), Flip van Oppynen (Slikkerveer*,
Martyn Verschoof (Transvalia).
Trainer: Fred Schierbeek(SC Maasstad)
NIEUWERKERK
KomemM. de Rave (DCV", J de Boer (Soc
cer Boys), M. van Leeuwen (Zwervers), D
Heuvelman (WSE), R Snyders (Herman
dad), M van Mullem (Groeneweg), W van
ToHMoordrecht)
Gaam M. den Hartog(Gouda),R, Voogd (ge
stopt), H. Ramman (gestopt)
Trainer: Ed Graper (tweede seizoen)
NOC
Komen: Ewald de Ruiter (Kralmgen), Lio-
mar Comenenaal (Sparta). Walter van der
Reyden(DCV)
Gaan: Gerard Vermeulen (DEH), Rutger
den Hollander (SHO), Leo Korug (WGZ)
Errol Liefden (Neptunus), Isaac Pattiwael
(Excelsior R), DaveRormg, Robert Jan Ver-
hoeff(DRGS). Franky Hechert (gestopt)
Trainer: Piet Schuitemaker (DZB/Zeven
kamp).
OVERMAAS
Komen: R van Ryswyk (Puttershoek)
Gaan: Niemand
Trainer: Cor 't Hart (tweede seizoen)
RKWIK
Komen: Bnan van der Wilde (Deltasport),
Arnold Visser (DVO'32), ismaël Kadioui
(MSV71), Arthur Vlendre (Excelsior Maas
sluis)
Gaan: Raymond Kolsteren (Hermandad)
Trainen Wilco Wapenaar Weede seizoen)
SCHIEBROEK^
Komen: Mickel Loendersloot en Richard
Hoefman (beiden Aeolus).
Gaam Niemand.
Trainen Wim Duilemond (tweede seizoen)
SCO'63
Komen: Denms Overhand (Abbenbroek)
GaanFred de Jong (SVSimonshaven), Ste
fan Leupe, Ruud Ouwehand (betden SC
Voome), Ronald van Zon (Rozenburg)
Tt altierTom Larssen (vierde seizoen)
SMV HILLEGERSBERG
Komen: Weslevvan Gromneen en Patnck
van de Vegt (beiden HOV), Hans Hoogen-
bruin (SV Ommoord), Rick Cabaret, Jeroen
Polling, Michel Vermaas, Michel van Via-
nen (allen Sparta), Ron van der Velden
(ZwartWit 28)
Gaan: Ronald Baron, Grcg Vyent (beiden
Aeolus), Paul Veriyp, Theo Leenderts (bei
den HION)
Trainer: Ronald Feiten (tweede seizoen)
SOCCERS BOYS
Komen: Norbert de Boer (gestopt), Mark
OUDE MAAS
Komen: Celestmo Delgade Santos (Belve
dere) P01 Hedand (Spartaan'20), Emanue!
Furtado "Hepynsdam) Patnck lagendijk
Stefan Telleman (Excelsior P)
Gaan Richard van der Werff (RHS)
Trainen Hans Bel (vierde seizoen).
PAPENDRECHT
Komeju Edwin Brouwer (Papendrecht-zo),
Danny van de Lmden (Naaldwijk! Richard
den Ouden. Erwin den Hoed (beiden She-
drecht-zo), Jeffrey Beek (SC Feyenoord), Je
roen van Lier(JEKA),Geertde Boer (Smits
hoek)
Gaan: niemand
Train er: Joop v an Daele (vierde seizoen
PELIKAAN
Komen: Raymond vander Weg(ZBC97-za)
Gaan: Gerard Bakker (lager elftal)
Trainer. Ab van Wyk (tweede seizoen)
PPSC
Komen: Chnstiaan Ernst (DJSCR), Cuma
Keten (Schiedamse Boys), Robert de Rooy.
Daniël de Jong, Delgado Nelson (allen
HOV), Urmt Sarac (REMO?
Gaan: Mathy s Manster (SVDPW), Dave van
den Berg (Excelsior P), Ferry van Veen
(HBSS)
Trainen Ruud Spienngs (HOV)
RHS
Komen: Martyn Andeweg (DSO), Lennart
Broeders (Rockarye), Edwan van Gelder
(Shedrecht zo.), Maikel Lenselink(Hekebn-
gen), Patnck Lenselink (Hekehngen), Pa
tnck Meijndert (Hekelingen), Robert Mul
der, Richard Nyman (beiden PFC), Michael
van Roon (Rockarye), Richard vanderWcTff
(Oude Maas)
Gaam Theo de Macker, Piet van den Berg,
Arthur Remmk (allen gestopt)
Trainen Hans de Rover (Hermes DVS)
SLEEDRECHT
Komem David Spek (Umtas), Lucas van
Wingerden (Hardinxveld), Peter Vleugel,
Richard van der Wege, Roy Abma, John
Bakker, Sjoerd van Vhet (allen Shedrecht-
za)
Gaan: Marco Batenburg(Drechtstreek), Ri
chard den Ouden (Papendrecht-za). Mamix
van Andei, Floor van Rosbergen (SVW-za)
Trainer: Kees Koppelaar (tweede seizoen)
SOCCER BOYS
Komen: Kim de Jong (ADO), Julio Soares
(Ommoord), Ferry Adegeest, Frank
Schmitz, Sander van Eekeren (allen Soccer
Boys-zo
Gaan: Niemand
Trainer: Bnan Roquas (Ter Leede).
DE ZWERVERS
Komen: Paolo Gomez (Zwart Wit'28),Saher
Hasiba (Ommoord), Patnck Schaerlaec-
kens (Spanaan'20) jimmy Wessels (Spyke
msse)
Gaan: Rogier Bal (Harkemase Boys), Theo
Stierman (Transvalia)
Trainer: Leen Tump (tweede seizoen?
Pelkman (Leomdas 7.0)
Gaan: Ferry Adegeest, Fahran Bencha-
mach, Sand e r van Ekeren en FrankSchrrutz
(allen (Soccer Boys za),
Trainer: Leen Verhagen (eerste seizoen)
SVS
Komen: R, Pinas (Excelsior R), Lares Ugur
(Sparta), Daniël Petit (De Musschen), Eef
van Geet(DJSCR\ André Graafland(Zwart-
Wit'28), Raoul Weslzaan (HION)
Gaam Ron Marquart (onbekend), Cednc
van de Akker (Forurasport)
Trainer: Theo de Wit (vierde seizoen)
TRANSVALIA
Komen: Denms Beihane.Martijn Verschoof
en Martyn de Groot (allen De Musschen),
Theo Stierman en John Cheung (De Zwer
vers), Denms van de Weck (Zuiderpark),
Denms Alders (Coal), Virgil Getrouw/
Alexandna'66-zonVincent van Arkel
(Spartaan'20), Denms Bnajmohan (Exeelsi-
or'20), Michel Bayens (DJSCR), Jeroen
Demmers (FC Bergen),
Gaan: Andy Roodenburg en RonaldMulder
(beidenBZC'95)
Trainer; Aad Verschoof(DOTO)
VFC
Komen: Ronald Nelemans
Gaam Niemand
Trainer: Ene Teumsse (tweede seizoen*
VOC
Komen: Patrick Baas (Lcomdas-za), Be
rend-Jan Taken (Xerxes-za)
Gaan: Niemand
Trainer: Hemy Rutten (Spartaan'20)
WCR
Komen: Ed en Jeroen Delno (beiden DEH).
Marcel van Zanten (The Harvards), Jeffrey
Paulus (Spartaan'20), Tino Stuyt (Poortu
gaal), Hans Staas (TOGR)
Gaan; Marco van Leeuwen (Coal), Dick van
Bodegom, Richard Nieuwdorp en Robert
John van Burg (Poortugaal), Jano Hogebrug
(DRL), Marco van Leeuwen (Coal), Dave de
Munruk (SC Feyenoord), René de Heer
(Neptunus), Martyn Henkelman (Gouda),
James Carli (WRW)
Trainen Jan Vprhoeven ('tweede sewnen)
ZBC'97
Komen: Ronald van de Heuvel, Geme Roos
(beiden Boines-za), Robert Jan van Westen
(WGZ), Colm van de Berg (DFC-zo), Ri-
chardvanBreenen(Papendrecht-zo),Mano
Somedo, Day en Noun Amanou (allen IFC)
Gaan: Mark van Lith (Groote landt), Pieter
Klootwyk WGZ), Hans van Ommen, Ro
bin Gabaars (belden Bceuneer).
Trainer. Theo Smit (tweede seizoen)
NaamrEddeWeett*
Leeftijd: 42Jaar-
Club: Hellevoetslufs-zaterdag.
ft?roep: Informatiemanager.
Functie binnen dub: Speler fn
het eerste elftal.
Positie: Doelman.
t,Ik kan de bal maar niet loslaten.
Als ik een bal zie, dan wil ik hem
in mijn handen hebben, zo sim
pel is het. Ik voel me nog steeds
fit, dat heeft daar natuurlijk ook
mee te maken. Onlangs op va
kantie was ik ook constant met
een bal bezig. Ik heb ook echt uit
gekeken naar de eerste trai
ning,"
„Je wordt best wel anders bena
derd door ne leeft) 1d De tranter
zegt toch eerder tegen je dat je
het rustig aan moet doen. Kijk,
ik vind trainen nog steeds leuk,
maar zo intensief als ik achttien
jaar geleden trainde gaat nu na
tuurlijk niet meer. Als ik drie
keer per week zou gaan trainen,
zou ik het niet meer redden.
Daar is begrip voor, zolang je ten
minste gewoon je werk doet on
der de lat. Dat heb ik naar mijn
gevoel vroeger bij Bust Roest,
Vierpolders, SC Voome, Rozen
burg, OHW, FC Blankenburg,
DOS'32 en Schiebroek'94 en nu
bij Hellevoetsluis gedaan."
„Ik verwacht dat ik ook dit sei
zoen de eerste man ben. Vorig
seizoen heb ik de concurrentie
strijd gewonnen, waarom zou dat
nu niet opnieuw kunnen? Nee,
zolang ik goed presteer, er zin in
blijf houden en het kan bijhou
den, blijf ik me beschikbaar stel
len voor het eerste elftaL"