8 7 Oranje de triestheid nog niet voorbij Wie stopt titelverdediger Mark Willems? Organisatie 'Houtloop' gooit de handdoek TftO O Kipketer en Szabo winnen dejackpot Berkley: 18 miljoen voor laatste seizoen Lotto sponsort basketbalbond Sterke start Sij brands Dramatische start volleyballers bij EK in Oostenrijk Ruud van Rooijen neemt afscheid met overwinning Wüst wint ook derde rit Van Moorsel geklopt Oud-renner Claveyrolat pleegt zelfmoord 'Stilleggen verkeer kan wel voor Nolet-film, maar niet voor een atletiek-evenement' Sterke ploegen naar Holland Toernooi AV Waterweg organiseert veldloop over 9 kilonieter Rotterdams Dagblad Woensdag 8 september 1999 9 Berlijn De Deen Wilson Kipke ter en de Roemeense Gabnela Szabo hebben zich in Berlijn ver zekerd van de Golden-League- jackpot. Szabo won voor de zeven de achtereenvolgende maal in Golden-Leaguewedstrijden de 5000 m, Kipketer deed hetzelfde op de 800 m. De jackpot bedraagt 1 miljoen dollar. Beide atleten moeten dat bedrag delen. De in ternationale atletiekfederatie IAAF keert het geld uit. De Marokkaan Hicham El Guer- rouj spekte zijn kas later op de avond met een wereldrecord op de 2000 m. El Guerrouj kwam binnen in 4.44,79. Het oude record stond met 4.47,88 op naam van de Alge rijn Nbureddme Morceli. op 3 juli 1995 gelopen in Parijs. Kamiel Maase deed in Berlijn ver geefs een poging het Nederlands record op de 5000 m te verbeteren. Hij eindigde als laatste m een tijd van 13,39,22. Letitia Vriesde werd vijfde in een door Maria Mutola in 1.57.56 gewonnen 800 m. De Suri naamse finishte in 1.59.24. New York Charles Barkley zal zijn basketbalcarrière volgend jaar beëindigen. Met het kampi oenschap wil hij afscheid nemen. Sir Charles (36), een van de groot ste sterren van de Noord-Ameri kaanse basketbalcompetitie (NBA), besloot daarom nog een jaar bij de Houston Rockets te blijven. Tegen een vergoeding van 18 miljoen gulden. Bunnik De Lotto heeft zich als sponsor aan de nationale basket balbond (NBB) verbonden. De partijen hebben een principe-ak koord bereikt over een samenwer king voor drie jaar. De kansspel organisatie wil met de sponsoring haar constructieve rol binnen de Nederlandse sport onderstrepen. Het geld uit de sponsorovereen komst zal ten goede komen aan de top- en de breedtesport. Hoogezand—Ton Sijbrands is het EK dammen in Hoogezand over tuigend begonnen. De Litouwse grootmeester Boezinski kon de oud- wereldkampioen niet veront rusten. Ook de ex-wereldkampi oenen Harm Wiersma en Anatoli Gantwarg begonnen met een ze ge. Laatstgenoemde verraste Rob Clerc. Door Edwin Alblas Wiener Neustadt De triestheid van het industriestadje Wie ner Neustadt symboliseerde gisteren het openingsoptreden van de Nederlandse volleyballers bij het Europees kampioen schap in Oostenrijk. De dramatische worsteling tegen Frank rijk (0-3) onderstreepte de zwaarte van de beproeving die de regerend Europees kampioen in Oostenrijk ondergaat. Met Joegoslavië en Tsjechië ook in de groep leek Frankrijk bij dit EK geen onaardige tegenstander om tegen te beginnen. Frankrijk, vierde in 1997 toen het EK zich in Eindhoven en Den Bosch afspeel de, kwalificeerde zich dankzij een gunst van Italië als laatste voor het EK De Italianen, al geplaatst, geloofden het in de laatste groeps wedstrijd tegen Frankrijk wel. Voor de Fransen hebben de Italia nen geen vrees. De angst bij Ne derland zit erna gisteren goed in. In 1997 lieten de Fransen m Eind hoven de EK-wedstrijd tegen Ne derland na de eerste verloren set nog lopen. Frankrijk achtte zich zelf tegen het machtige Oranje bij voorbaat kansloos en spaarde de krachten voorde confrontaties te gen de andere landen. Dat was geen slechte keuze. Die zuinig heid leverde Frankrijk een stek in de halve finales én een uiteinde lijke vierde plaats op. Tegenwoordig beschouwen ook de Fransen Nederland niet meer als een bovenaardse ploeg. Hun coach Pierre Laborie hoefde tij dens de voorbije zomer slechts de resultaten er op na te slaan om tot die conclusie te komen. In de eerste twee sets bleef Frank rijk moeiteloos in het spoor van de Europees kampioen. En als Oranje een gat van vier of vijf punten sloeg, bleef die marge nooit lang intact Rond het twin tigste punt stapelde Nederland fout op fout. Misverstanden de den de onrust in de ploeg oplaai en. Alsof het team nog nooit in de ze samenstelling had gespeeld. .,Het niveau was hoger dan in de wedstrijden in de World League, maar de overeenkomst js dat we het weer in de laatste punten weg gaven," constateerde Bas van de Goor. „Het is zuur en bitter dat dit nu weer de kop opsteekt." Slippertje De eerste setwmst (26-24) van Frankrijk kon nog worden uitge legd als een slippertje. Het verhes van Oranje in de tweede set (27- 25) was al een beetje beschamend. De genadeklap die Frankrijk in de derde set (30-28) uitdeelde bracht bij de Nederlandse inter nationals het schaamrood op de kaken. „Winst en verliest liggen dicht bij elkaar," verzuchtte Peter Blangé. „Het gaat maar om een paar pun ten," schamperde bondscoach Toon Gerbrands. „Maar als het drie keer gebeurt is het geen toe val meer." Dissonant in de Neder landse ploeg was Richard Schuil. De Fries zakte de moed al in de schoenen toen hij in de eerste set een paar keer beroerd serveerde. „We gaan hier niet het bijltje erbij neergooien. Of we maken er wat van of we verzuipen met zijn al len." beet Peter Blangé Schuil er gens halverwege de partij toe. Na afloop verbloemde Blangé zijn ergernis evenmin. „Richard is de man die het moet doen. Hij staat er alleen maar om aan te vallen. Vul de rest dus maar zelf in." Schuil kwam niet veel verder dan 'achter de feiten aanlopen' en 'de draad niet goed oppakken en 'per soonlijke fouten'. De frustratie over het gebrek aan daadkracht kon hij in de wed strijd niet van zich afzetten. Ger brands liet zijn 'puinruimer' be wust aanmodderen. Bovendien is de jonge Martin Dieleman nog nauwelijks een alternatief. „We zyn niet meer aan het opbouwen, maar moeten presteren. Schuil heeft de taak om die ballen er in te slaan. Die moet daar dus ook maar eens de verantwoording voor ne men." De bondscoach kan slechts hopen dat Schuil zich vandaag herstelt, anders kan Tsjechie dit Oranje ook makkelijk pootje lichten. Ne derland rest nog twee groepswed strijden om weer zicht te krijgen op een plek bij de laatste vier. Dat Nederland gisteren niet eens een setje won kan de ploeg nog opbreken, mochten de duels te gen Tsjechië en Joegoslavië on verhoopt gewonnen worden. „Ik ben nooit zo'n rekenaar geweest," wilde Gerbrands nog niet aan dat doemscenario denken. Blangé liet een vernietigend oor deel achterwege. „Het zyn de be kende verhalen en nu sta ik er toevallig zelf ook bij. Maar wat moeten we doen dan? Zeggen dat ook dit een weggegooid jaar is en het bijltje er bij neergooien. Nie mand kan zeggen dat we het niet geprobeerd hebben. Het team draait gewoon niet. Het is een illu sie om te denken datje altijd maar kunt winnen. Sinds vorig jaar we ten we dat dat niet zo is." Peter Blangé uitteleggen aan de vader- na de blame rende 3-0 ne- Frankrijk. Foto TouftSa nt KJul Door Hans Schelling Rotterdam Mark Willems heeft de afgelopen jaren tijdens de Mas ters van het Rotterdams Dagblad Tenniscircuit een aardige reputa tie opgebouwd. De 22-jarige Rid derkerker speelde de laatste drie BI-finales. Twee keer won hij de Masterstitel en het districtskam pioenschap. De speler van het am bitieuze Oud-Beijerland zette gis teren op de tweede speeldag van de fmaleweek zijn zegereeks voort. De als derde geplaatste Wil lems gunde Dennis Okanovic slechts één game. „Ik ga wéér voor de Bl-titel," be nadrukte de titelverdediger, „Mijn beste partijen speel ik altijd tijdens de Masters. De concurren tie is door de komst van Eric Baan en Lennert Kaptein een stuk ster ker geworden, Zij zijn een klasse beter dan de gemiddelde Bl-spe- ler. Door mijn studie bouwkunde kan ik geen A-toernooien spelen. Ik moet gewoon bij de praktijkles sen aanwezig zijn. Hoe andere studenten dat voor elkaar krijgen, is mij een raadsel." Joao Varela moest noodgedwon gen vanaf de tnbune toekijken. De als vierde geplaatste Bl-speler uit Maassluis ondervond nog te veel hinder van de gevolgen van een auto-ongeluk. Wouter Koning bereikte hierdoor zonder te spe len de kwartfinale, waarin de Vlaardinger het vrijdagavond mag opnemen tegen de winnaar van het duel Alex Vlielander-Mau- riee Kramer. De grootste verrassing van de tweede speeldag kwam op naam van Bl-speelster Angela Wiehers, die de als eerste geplaatste Sigrid Ravensbergen na een lange drie setter uitschakelde. Het contrast was groot na afloop. Wiehers glun derde op het complex van Victoria van top tot teen, terwijl de teleur gestelde Ravensbergen snel naar Poortugaal vertrok. Saskia Berndsen bereikte de hal ve finale in de sterkste categorie bij de vrouwen, omdat Ly Huong Dmh op het laatste moment de voorkeur gaf aan het A-toemooi van het Utrechtse Wilskracht. Zo ver zal het voor de speelster van TV Halfweg niet komen. Ly Hu ong Dinh had namebjk de uitno diging voor de Masters geaccep teerd, waardoor zij in dezelfm. toemooiweek niet in twee toer nooien mag uitkomen. Het had gisteren aan de Kraling- seweg trouwens veel van weg van een bijltjesdag. Maar liefst negen geplaatste deelnemers sneuvel den op het Kralingse gravel. Het was maar weer eens het bewijs dat plaatsingen tijdens de Masters slechts een formaliteit zijn. Uitslagen HE-BI: Mark Willems-Dcnms Okanovnc 6- 16-0, Wouter Koning-Joao Varela o we gens blessure Varela, DE-BI: Angela Wi- chers-Signd Ravensbergen 3-6, 6-2, 6-2, Saskia Bemdsen Ly Huong Dmh wo we gens opgave Dinh, Annehes Ussekiyk-Oli- vera Jovanovic 6-4, 64, DE-B2: Evelien Boks-Annemieke Struyk 64), 64, J1E-B2: Ruud den Hartigh-Roger Versteeg 6-3,64, Peter van der Pols-Chnstiaan Berkouwer 6 4. 7-6, DE-Cl: Sabme Schuttelaar-Leonte Kabbedyk 6-7,6-1,6-1; Angela Tabak-Janti- rw in 't Veld 64.6-3: Romy de Groot-Mar- ues Dokter 6-2,6-2; Simone van Uitert-An- nechien Strybis 64, 6-2, HE-C1: Bas Struyk-Bastiann Ouwehand wo wegens ziekte Ouwehand, DE-C2: Mant Byl-ïnge Haas 2-6, 6-2, 6-3, Ilona van de Wetenng- Josine Bekkers 6-3, 6-2, HE-C2; Sander Kap-Niven Kunz 6-1,6-2, Rienco Vos-Pas- ca] van der Sande 6-3,64, Jeroen Groh-Pe- ter Jan Laverman 6-3, 63, DE-Dl: Karlyn Stc-enbergen-Elmy vanTok 6-0,60. Anneli- en Smul-Nicole Thijssen 6-3, 61; liE-Dl: Sebasbaan Schuurman-Jotham Maarsen 6 0,6-0; Micheal Prank-lngmar van der Wiel 62,7-6; DE-D2: Judith Baars-Matascha Jon geneel 6-2,6-0, Jacqueline Teurlings-Maai- ke Groot 64, 6-3, HE-D2: Ralph Muider- Harry van Amerongen 64. 64, Laurens Baard-Mark de Jong 63,6-1 Rotterdam Sparta/Feyenoord heeft, op eigen veld althans, de competitie afgesloten met een 14-7 over winning op RCH. Voor eigen publiek werd alvast af scheid genomen van Ruud van Rooijen. De 33-jarige Spartaan die nooit voor een andere vereniging speel de, zette m de Beverwaard een punt achter zijn carri ère die ooit - op Spangen - bij de aspiranten begon. De Rotterdamse honkballers leken gisteravond even in de problemen te komen toen de Heemsteedse te genstander in de vierde inning van 3-1 op 3-7 kwam. Maar vervolgens heerste Sparta/Feyenoord in het slagperk en won het uiteindelijk verdiend. Leo Voogd, de winnende pitcher, kwam tegen RCH voor de 30e keer dit seizoen op de heuvel, een record. RCH,-,.010 600 000= 7-163 SPARTA/F.00 3 2 1 3 2 3 x* 14-22-1 Werpcijfm RCH: Tim Keuter (5 1/3 mn +2) 4-3-12-3. Harm van Dijk(12/3)0-0-5-1, BrianThomHs Cl) 0-0-5-0 Sparta/Feyenoord:Da vid Gerkema (3 2/3 mn +1)2-3-7-0, Bas Aschman (12/3) 1-1-2-1Leo Voogd (4) 5-0-1-0 Homerun Sparta/Feyenoord: Marlon Fluonua 4e inn (+J) Winnaar: L~o Voogd Verliezen Tim Keuter Fuenlabrada De derde etappe in de Ronde van Spanje ts na een massasprint gewonnen door de Duitser Marcel Wust. Hij won ook de tweede etappe. Wüst klopte de Italiaan Lombardi. De sprintfavorie ten Jeroen Blijlevens (TVM), die in de belangstelling staat van Polti, en Robbie McEwen (Rabo) kwamen er opnieuw niet aan te pas. Nu hadden ze in elke geval een goed excuus: Blijle vens had een haperend versnellingsapparaat, terwijl de achterband van McEwens fiets zeven kilometer voor de finish begon leeg te lopen. Daardoor kon hij zich niet in de spnnt manifesteren. De nt over ruim 229 kilometer van La Roda naar Fuenlabrada werd opengebroken door de Spanjaard German Nietc. Hij lag 185 kilometer op kop. maar het peloton pakte hem in de slotfase terug. Wüst nam door zijn zegt ook de leiding m het alge meen klassement van de Fransman Jacky Durand over. McEwen staat tweede, op negen seconden. Haatten De Duitse wielrenster Petra Rossner heeft de derde etappe m de Ronde van Nederland voor vrouwen gewonnen. Ze versloeg in de nt van en naar Ha aft en over 124 kilometer Leon tien van Moorsel in de eindsprint. Rossner nam ook de leiding in het al gemeen klassement over van haar landgenote Judith Arndt. De etappe voltrok zich in hoog tempo. Van Moorsel, die de tweede etappe won, bemoeide zich niet met de tussensprints en concentreerde zich op een nieuwe eindzege. Ze lag op koers, maar Rossner klopte haar op de meet, Op de wielerbaan in Alkmaar werd een koppelom nium gewonnen door het duo Martijn van Bon en Martijn Lust. Zij werden direct gevolgd door de ploeg Erik Bos-Wilco Zuyderwijk. In het omnium, dat over vijf onderdelen ging, won Erik Bos de rit in lyn en de klassementswedstnjd. In de ploegkoers, bezette het Rotterdams/Westlandse duo, evenals in de einduit slag de tweede plaats. Grenoble Oud-wielrenner Thieny Claveyrolat heeft op 40-jarige leeftijd zelfmoord gepleegd. De Fransman beroofde zich m zijn woonplaats Notre- Dame-de-Mesage met een vuurwapen van het leven. Claveyrolat kende in 1990 zijn beste jaar als renner. Hij won toen het bergklassement in de Ronde van Frankrijk en eindigde als tweede in de Dauphiné Li- beré. Er is officieel geen motief bekend voor zijn wan hoopsdaad. Claveyrolat zou een door hem veroor zaakt verkeersongeval in augustus met hebben kun nen vergeten. Vier mensen raakten daarbij gewond. Door Sander Sonnemans Schiedam 'Het hout nooit op.' De leus van Houthandel Jon- geneel spreekt boekdelen. Aardig gevonden ook. Komend weekeinde zou de lijfspreuk van de houtgigant aan de Schie- damse Buitenhavenweg wel eens met het nodige cynisme be naderd kunnen worden. Want het houdt wel op. Uitgerekend bij het eerste lus trum van de Jongeneel Houtloop wordt het atletiekevenement ten dode opgeschreven. Nog één keer kunnen hardloopfanaten tien ki- SchiedamOp woensdag 20 okto ber gaat het jaarlijkse Holland Toernooi weer van start. In de Schiedamse Margriethal wordt tot en met zondag 24 oktober ge handbald door een keur van laiv denploegen. In de editie 1999 ge ven Spanje, Rusland, Polen, Chi na, Angola en Nederland acte de presence. Het Holland Toernooi is voor de ploegen de laatste test voor het wereldkampioenschap handbal ual dit jaar iH NoGr.VCgCH CA Bc nemarken wordt afgewerkt. Sportagenda Tips voor deze rubriek kunt u doorgeven aan de sportredactie van óne krant, post bus373,3100 AJ Schiedam. Dg sportredac tie is overdag telefonisch bereikbaar on der 0162732700 (far 01042S5227i en in de avonduren onder 0164004310. WOENSDAGS SEPTEMBER VOETBAL: Supercupwedstryd, 1930 Del- tasport-Excelsior'20 (terrein Deltasport) lometer lang hun krachten me ten. Daarna is het over en sluiten. De organisatie ziet er geen heil meer m. Het t—shirt dat elke deel nemer na de finish over de klam me schouders krijgt geworpen, zou onder de verzamelaars wel eens een collectors-item kunnen worden beschouwd. Gek is mede-organisator Ernst Verbeek van hardlopen. Daarom ook zou hij van de Jongeneel Houtloop, waar in de laatste editie nota bene de snelste tijd van Ne derland door de Keniaan Philip Singoei werd neergezet, een gro ter spektakel willen maken. Geen rondjes meer in de nabijheid van de houthandel maar een route door het centrum. „Het zou als een aardig visite kaartje voor sportief Schiedam kunnen dien, maar helaas wordt dat door het gebrek aan medewer king van de politie onmogelyk ge maakt," stelt Verbeek even ge tergd als gedesillusioneerd. „Bij een hardloopwedstrijd door het centrum krijg je gegarandeerd duizend deelnemers op de been. Verkeer op het parcours is dan ab soluut uit den boze, want het moet voor de sporter veilig zijn. Het omleiden of stilleggen van het verkeer is volgens de politie on haalbaar. Bij de opnamen voor een film over de jeneverstokerij van Nolet kar. het we1 Niet alleen het kilor ervreten. Jongeneel Jongeneel Bij de start vorig jaar van de Jongeneel Houtloop was het dringen geblazen vooreen goede positie. Het ziet er naar uit dat de prestigieuze loop drt jaar zijn laatste uitgave zal beleven. Foto Roei Dijkstra maar ook het organiseren van hardloopwedstrijden zit Verbeek m het bloed Nad*1! 2 (4*,aH rjm- se Brandersloop ten grave was ge dragen, vond hij in Houthandel Jongeneel een participant. Samen met directeur Harry Anders, die de sponsoring op zich nam en daarmee de naam van de firma aan het evenement verbond, en 'marathonman' Karei Leeuwangh van de Vlaardingse atletiekver eniging Fortuna, nam hij de orga nisatie van de 'Houtloop' in han den. De loop groeide uit tot een wedstrijd waarbij het laatste jaar ruim zeshonderd deelnemers aan de start verschenen Niet slwht zeker gezien de erbarmelijke weersomstandigheden destijds. Hardloopfeest „De Jongeneel Houtloop is ont sproten uit de liefde voor de atle tiek en omdat we destijds vonden dat op hardloopgebied in Schie dam mets te beleven viel. Het is simpel de Jongeneel Houtloop tot in de lengte der jaren op de zelfde manier te blijven doen, maar we willen er graag een echt hardloop- feest van te maken. Een evene ment met meer allure. Helaas is dat onmogelijk. We zyn het zat dat we geen medewerking kun nen krijgen." Hoewel het parcours van de Hout loop met de vele stoepjes die op en af gerend moeten worden niet op timaal is, trekt de wedstrijd altijd weer aansprekende namen. Vlaar dinger Michel de Maat is altijd van de partij en dit weekeinde ge ven ook Wüma van Onna, Corine de Baas, Linda Milo, de Kenianen Wilson Kibet en William Kipfagat en Greg van Hest acte de presen ce. Met Kamil Maassen is de orga nisatie nog in onderhandeling, maar zeker is dat de winnaar van afgelopen jaar, Smgoei, zijn titel zal verdedigen. Verder worden lo pers uit Rusland, Marokko, 3el- gie. Frankrijk en Engeland ver wacht. Gerard Nijboer werd ge strikt voor het geven van het startschot, maar hij moet verstek laten gaan omdat zyn sponsor zyn aanwezigheid elders verlangt. Mi- li ka Peterzon, sportpresentatrice bij SBS, neemt zijn plaats m om de lopers weg te schieten. Een hardloop-evenement met status of met, het wordt zondag de laatste aflevering. Het besluit van de organisatie is definitief. Waar m gemeenten als Gouda -de Goudse Smgeifoop stuurt de deel nemers nota bene op koopavond door het centrum - wel alles in het werk gesteld kan worden een dergelijk initiatief te ontplooien, zal Schiedam van een sportieve publiekstrekker verstoken blij ven. „De medewerking van de ge meente valt v/el mee," besluit Ver beek zijn klaagzang, „maar bij de politie ligt dat anders. Die zegt geen medewerking te kunnen verlenen. Jammer, heel jammer." Daan Kocks van het wijkteam centrum van de Schiedamse poli tie reageert verbaasd op de uit spraken van Verbeek.Als Schie dam kan worden gepromoot, dan doen we ons best daar aan mee te werken. Ik heb echter nog geen vergunning-aanvraag gezien van meneer Verbeek en weet dan ook niet waar hij het vandaan haalt dat wij geen medewerking willen verlenen." Maassluis Atletiekvereniging Waterweg organi seert aanstaande zondag 12 seplembei een veidiuup over 6 en 9 kilometer. Om 11.00 uur wordt gestart by het clubgebouw van de vereniging aan de Merellaan in Maassluis. Kort en Bondig Binnen enkele weken wordt in het kader van K&B's Krokettentest de gouden kroket uitgereikt aan de winnende vereniging De vergulde snack komt in Vlaardingen terecht Dit jaar gaan de verslaggevers en juryleden op pad voos K&B's Koffie met koek test RKWIK had zondag de primeur De koffie smaakte uitstekend en werd zelfs in kopjes met de clubkleuren geserveerd Omdat de cake niet uit ei gen keuken kwam, honoreerde de jury het gebodene echter met een 5,5 De Schiedamse atlete Joke Rit- man is bij de triathlon van Almeré niet als vijftiende maar als veertiende geëindigd Bij Excelsior Maas sluis kunnen ze nog wel wat kader gebruiken Voor de jeugd worden nog negen leiders en zes trainers gezocht Het Vlaardingse DVO'32 beschikt dit sei zoen over een nieuwe bar en een nieuwe keuken HBSS viert dit jaar het 60-jarige bestaan van de jeugdafdeling en heeft een p.r.-afdeling in het leven geroepen Bij hockeyclub Pollux worden mensen gezocht die het nieuwe clubhuis in de verf willen zet ten SVDPW-bestuurslid Piet Krijnen is er van overtuigd dat bij WK wordt betaald André Hoving stopt bij HBSS na negen jaar als penningmeester René van Dalen wordt zijn opvolger Na ruim een kwart eeuw actief te zijn geweest bij Excelsior'20 is voormalig hoofdklasse-cricketer Ton de Leede defi nitief gestopt met cricket De laatste jaren bouwde hij al af in het tweede De bij SWSMC vertrokken John Bos keept niet alleen bij Excelsior'20, hij treedt er ook op als woordvoerder Kennelijk is hij op Thurlede nog niet helemaal thuis, want hij verwarde na de eerste competitiewedstrijd de doelpuntenma kers nog al Dc voetballiefhebbers Bennie Qokke en Jan Fels, beter bekend a's de Tandem-boys, zijn bezig met het maken van een aanhangkarretje „Voor Berry Antonissen," luidt het commentaar. „Nu hij gestopt is in het bestuur van SC Spaland heeft 'ie tijd zat en mag 'ie gerust met ons mee op pad" Antonissen zal niet snel bij het tweetal achter op springen; hij vertoeft liever in andere kringen en golft tegenwoordig Over SC Spaland gesproken; de club moet van de gemeente alle aanwijzingsborden naar het complex weghalen omdat die illegaal zijn geplaatst K&B is niet weg te krijgen.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 2