19 F Leonidas-Nijenrodes: fantastisch! Sparta mist DRL-mentaliteit Wedstrijd om van te watertanden kent ondanks 2-2 louter winnaars EDS-trainer Hans Hazebroek over de schreef Overmaas straft foutjes bij Maasstad goed af KIN i SC Feyenoord nog op nul ADO neemt leiding na nipte winst HOV pakt puntje in Goes Xerxes faait op eigen veld HION vernedert De Musschen VND ook sportief in de zorgen Rotterdams Dagblad Maandag 13 september 1999 Door Rob Weeda Rotterdam In eerste instantie Nijenrodes en wat later in de wedstrijd ook Leonidas deden gisteren aan het Erasmuspad aan pure propaganda voor het amateurvoetbal. Onder leiding van de formidabele arbiter Jacques van Schooneveld uit Ca~ pelle aan den IJssel sloten beide ploegen na negentig zeer enerverende voetbalminuten af op 2-2. aantal spelers (Delano Summer- ville en Glen Brown namens Leo nidas en Gert van Hanegem en Miehei Groenteman namens Nij enrodes) kregen de handen regel matig op elkaar. Daarnaast had géén van de 22 acteurs de intentie om een vijandelijke collega bij dreigend gevaar voor eigen doel genadeloos onderuit te schoppen. En ook dat was een verademing! Na 18 prachtige minuten brandde de stnjd pas goed los toen draaitol Groenteman een aantal onacht zaamheden in de Leonidas-defen- sie beheerst afrondde: 0-1. Alvo rens Brown tien minuten later na mens de thuisclub op de paal kop te, was Leonidas al twee keer ont snapt aan een grotere achter stand. Maar Groenteman schoot na een solo voorlangs en Dennis Lammerts kon net niet bij een voorzet van Mare Verroen. Beide trainers vonden na afloop dat hun ploeg had moeten win nen. En gezien het aantal kansen dat aan weerszijden werd gescha pen - én onbenut werd gelaten - hadden ze daar wel gelijk in. Maar wat zou het? Vriend en vijand hadden zij aan zij genoten van een wedstrijd die alles, maar dan ook alles bood wat voetbal zo aan trekkelijk kan maken. Met de neutrale toeschouwer als fier overwinnaar en met de wegblij vers nu eens echt in het ongelijk. Leonidas tegen Nijenrodes was een wedstrijd om van te watertan den. Als het spelpeil dat de twee ploegen gisteren op de mat leg den model staat voor het niveau in de eerste klasse B, dan is dat een peil van zeer hoog gehalte. Aangenomen mag evenwel wor den dat het merendeel van de te genstanders van de twee daar óf geen boodschap aan heeft óf aan een dergelijk middagje niet wil, kan of zal meewerken. Alleen al om die reden werd de beste wedstrijd van het seizoen in 1B waarschijnlijk al gisteren ge speeld. Maar er was meer! Beide elftallen speelden negentig minu ten lang voluit op de aanval en de individuele kwaliteiten van een Fortuinlijk Dat Leonidas kort voor rust enigs zins fortuinlijk op gelijke hoogte kwam - de bal huppelde na een kluts via het lichaam van Nijenro- - des-verdediger Stefan Hoogvliet in eigen doel - was wellicht bepa lend voorde zo mogelijk nog brui- sender tweede helft, waarin beide Delano Summerviile, een van de uitblinkers van Leonidas, probeert Nljenrodes-speler Michel Pleu* ne te passeren. FotoAadvanderVoom/corvos elftallen elk nog één keer scoor den. Eerst zette Lammerts de ploeg uit Breukelen andermaal op voorsprong (1-2) en een kwartier later knalde invaller Alberto And- rade op aangeven van Summer viile vanaf ruim twintig meter de gelijkmaker binnen. Daarna kregen beide teams nog volop mogelijkheden op de volle winst. Maar pech, nonchalance, gebrek aan inzicht of egoïsme hielden de score in evenwicht. Waarna de geachte aanwezigen tevreden huiswaarts keerden. Zij immers hadden genoten van een wedstrijd, waarin twee ploe gen streden om de volle winst. Zij immers hadden twee elftallen ge zien die het aandurfden om in el ke linie één op één te spelen. Zij immers hadden aan beide kanten voetballers gezien die niet ouwe hoerden of van zins waren om de collega van de andere kant een kaart aan te naaien. En zij immers hadden in de persoon van de in de eerste klasse debuterende scheidsrechter Jacques van Schooneveld misschien wel de beste man van het veld gezien. „Als niet Nijenrodes maar wij op voorsprong waren gekomen, had den we de partij gewonnen," wa ren Leonidas' technische direc teur Bart Kreft en trainer Leon Booy overtuigd. „Niettemin heb ben we genoten. Als de spelers straks beter op elkaar zijn inge speeld en er zijn meer automatis men, doen we mee om de boven ste plaatsen." Er was geen woord van overdreven. LeoDidas-Nijenrodes 2-2 (1-1). 18 Michel Groenteman 0-1,43 Stefan Hoogvliet (ei gen doel) 1-1,60 Dennis Lammerts 1-2,74. Alberto Andrade 2-2 Bijzonderheden: Geel voor Pascal van der Hart en Prank Schuitemaker (beiden Nijenrodes). Leonidas: Tindal; Meyer, Strormann, Roos (71. Cabral), Clemens; Voortmeyer (86. Brunsw3jk),01denburg{65 Andrade), Tom broek; Summerviile, Brown, Pfonk Nijenrodes: Persoon; Willemse, Bouwer, Van Hanegem, Hoogvliet; Pleune, Van der Hart, Schuitemaker (74. Plomp); Groente man (78 Verbrugge), Lammerts, Verroen (67.Goossens) Door Ed Voortmeijer Rotterdam Hij is meestal de rust zelve, maar als Hans Haze broek kwaad wordt dan is hij ook echt kwaad. De oefenmeester van EpS stak na afloop van de derby tegen HWD een tirade richting scheidsrechter Omar Ben Ali af waar geen eind aan leek te komen. De refereewas de gebeten hond bij Hazebroek die de verantwoordelijkheid voor de 2-1 nederlaag tegen HWD volle dig bij Ben Ali legde. Het moment waarop de arbitef in de ogen van Hazebroek in de fout ging was zeer exact te bepa len: de 27ste minuut van de twee de helft De ex-prof van Sparta en SW schoot de bal vanaf de zij lijn toen keihard tegen de scheidsrechter aan, die voor deze 'aanslag' direct een rode kaart trok om het duel vervolgens tien minuten stil te leggen. Edele delen Tien minuten eerder had Ben Ali al rode prenten uitgedeeld aan Marco van Rijn van EDS en aan Nico Fernandez van de thuis club. Verongelijkt had Fernan dez weliswaar getracht duidelijk te maken dat zün knietje tegen de edele delen van Van Rijn geen op2et was, de leidsman stond er evenwel met zijn neus bovenop toen HWD's aanvoerder licht ge ïrriteerd uithaalde naar zijn di recte tegenstrever, die het even daarvoor op zijn enkel had ge munt. Geen enkele rode kaart was dus aan twijfel onderhevig, al wilde Hazebroek doen voorko men alsof zijn actie een incident betrof zonder voorbedachte rade. „Ik weetniet wat ik verkeerd heb gedaan. De bal ging over de zy- hjnenik tikte hem terug naar de scheidsrechter. Ik had echt niet de bedoeling hem te raken. Die man is niet goed wijs. Hij moet naar z'n eigen land teruggaan," luidde zijn verweer. Arbiter Ben Ali, die zich na afloop niet meer in de bestuurskamer van HWD liet zien, was evenwel concreet met zijn zienswijze ep het wed strijdformulier. „Een rode kaart vanwege rascistisch gedrag," zo liet hy aan duidelijkheid niets te wensen over. Op het moment, dat Ben Ali de wedstrijd - bij 1-1 - onderbrak zat deze, zoals dat heet, op slot. HWD had weliswaar een over wicht, maar gevaar dreigde nog nauwelijks voor het doel van Ron van Zadelhoff. Na de hervatting, waarop met name oud-HWD- voorzitter en scheidsrechter Joop Wijnholds had aangedron gen, bleken de gasten mentaal uiterst kwetsbaar te zijn. HWD denderde in de slotfase, die exclusief de onderbreking liefst 106 minuten in beslag zou ne men, over zijn tegenstander heen. In de 86ste minuut was het raak. Uitblinker Ronald Frehé verzond een slimme pass op de attent gestarte Jeroen Lange- dijk, die de bal vervolgens voor het intikken had: 2-1. Schaarbeweging In de twaalfde minuut had de HWD-spits slim positie gekozen voor een droge, doeltreffende kopstoot op een voorzet van - wederom - Frehé, die zich met een vloeiende schaarbeweging had ontdaan van Danny leeu wenburg: 1-0. Een voorsprong conform de veldverhoudmgen. HWD opende sprankelend, maar de klad kwam erin nadat nieuw komer Manuel Soares (ex-Voor waarts) EDS de helpende hand had toegestoken. Opgejaagdleed hij knullig balverlies, waarna Ro- dy Horeman de bal in het doel mocht lopen: 1-1. Beet EDS dan helemaal niet van zich af? Jaze ker. vanaf dat moment weL Di rect na de gelijkmaker sloeg Ralph Kraayvanger de handen voor zijn ogen nadat hij voor een leeg doel had gemist Mede daar door en nog enkele speldeprikjes na de thee kon EDS-trainer Ha zebroek na afloop volhouden dat 'de gelukkigste ploeg na een ge- lijkopgaande strijd had gewon nen'. Zijn collega Peter Soek van HWD vond dat maar een merk waardige constatering. „Met na me na het incident waren wy de betere ploeg. Zeker conditioneel. Het overzicht bij EDS ontbrak in de slotfase volledig." HWD-EDS 2-1 (1-1). 12. Jeroen Langedyk 1-0,24. Rody Horeman 1-1,86. Jeroen Lan- gedyk 2-1. Bij Mmderbeden: Naast de ro de kaarten voor Nico Fernandez (HWD), Marco van Rijn en trainer Hans Haze broek (beiden EDS) trok arbiter Omar Ben Ali nog een gele voor EDS-doelman Ron van Zadelhoff. HWD: Graafland; Manuel Soares, De Haan, Oomen, Goes; Kissami, Hoth, Fre hé, Nico Fernandez; Langedyk, Pm Fer nandez. EDS: Van Zadelhoff; Summerviile, Matin Hassankhan, Richard Gravendijk (51. Grevel), Marenpagome; Leeuwenburg (72. Veenman), Kraayvanger. René Graven- dijk; Dasburg, Horeman, Van Rijn. Door Theo Bloemhoff Rotterdam Overmaas revan cheerde zich dit weekeinde voor z'n uitglijder op de eerste compe- ütiedag. De club van trainer Cor 't Hart, die opnieuw op een plaats in de subtop mikt, versloeg buur man Maasstad met 4-1. Daarmee produceerde de Rotterdamse vierdeklasser bijna net zoveel doelpunten als men een week ge leden moest incasseren. Hoewel het er in de eerste helft niet naar uitzag dat de score zo hoog zou oplopen, kwam de thuis club uiteindelijk makkelijk aan de winst, Overmaas toonde zich net de slimmere in de derby. Maasstad viel aan, had meer bal bezit en combineerde beter. Maar in de counter sloeg Overmaas meedogenloos toe. Coach 't Hart ziet een stijgende lijn. „Vorig sei zoen eindigden wy in de subtop. Dit jaar verliep de voorbereiding door blessures en het inpassen van nieuwe spelers wat stroef. Maar er zit nu schot in." Maasstad was vooral in het eerste bedrijf de betere ploeg. Met snelle combinaties werd het doel van Robert Milder gezocht, maar veel gevaar leverde dit niet op. Het Door Wietse Dijkstra Rotterdam Voetballen kunnen ze wel bij het vorig jaar gepromo veerde Sparta. Wat dat betreft hoeft trainer Wim Kalt het niveau van de tweede klasse niet te vre zen. De van Groote Lindt overge komen coach heeft stuk voor stuk behendige spelers onder zijn hoe de. Wat ze alleen missen is een over-mijn-lijk-mentaliteit. Die ei genschap, die stadgenoot DRL wél bezit, kostte Sparta in de der by de volle winst. De ploeg van Kalt mocht ondanks de 0-2 voor sprong achteraf nog blij zijn met een punt (2-2). De vijf goals voor en de vijf goals tegen - vorige week werd het 3-3 tegen Hekelingen - geven aan dat het bij Sparta in de voorhoede momenteel een stukje beter loopt dan in de achterste lijn. „Van de vijf tegengoals, waren vier een ca deautje," baalde Kalt. „Daar erger ik me dood aan. Neem nou die 2-2 van DRL, die jongen mag een bal aannemen, rustig even kijken en schieten." De gelijkmaker van Michel Phielix in de blessurtijd van de eerste helft mocht de Sparta-de- fensie zich inderdaad zwaar aan rekenen. Octavio Pires Fonseca kon een diepe bal van Marco de Groot vanaf de achterlijn nog voortrekken. Vervolgens aan schouwde de complete verdedi ging met open mond hoe Phielix de bal in een vol strafschopgebied op zijn gemak binnenschoof. Die zelfde Phielix had acht minuten eerder weinig moeite om een voorzet van Edwin van der Lin den in het doel te lopen. Spartaan Ceylan Arikan (rechts) probeert Marco de Groot (DRL) de bal af te pakken. FotoMicheisiemui- zen/CorVos „Schandalig," vond Sparta-aan- voerder Marco van der linden. De laatste man coachte zich de lon gen uit het lijf, maar kreeg zijn de fensie niet in het gareel. En dat terwijl Sparta zo voortvarend was gestart. Met dank aan DRL-verde- diger Frenk Everdingen, die bin nen nog geen honderd seconden spelen een voorzet van Patrick Lansman in eigen doel verlengde, en een welgemikte kopbal van Mi chael Mensah, stonden de gasten al vroeg opeen comfortabele 0-2. Lieve jongens Als het bij ons loopt kunnen we verschrikkelijk goed voetballen," aldus Kalt. „Maar we hebben niet van die spelers zoals Van Drunen en Meyboom bij DRL die tegen en soms over de grens van het toe laatbare spelen. "We hebben te veel lieve jongens." Gesteund door de gelijkmaker vlak voor de thee nam de opportu nistisch thuisclub na rust de regie volledig over met drie prima mo gelijkheden in het eerste kwartier van de tweede helft als gevolg. Sparta had geluk dat Edwin van der Linden vogelvrij voor het doel van Mauro Santos da Silva ge haast over schoot. In blessuretijd kreeg Aijan Verhagen een min stens zo mooie kans om alsnog voor de winst te zorgen. Op aange ven van de bikkelende Ben van Drunen knalde de invaller van dichtbij echter vol op de paal, waardoor een herhaling van het kunsstukje van een week eerder, toen DRL in Roosendaal een 1-3 achterstand in 4-3 winst omboog, uitbleef. Karakter DRL-trainer Koos Waslander kon desondanks best leven met de 2-2. „Ik ben niet ontvreden over de manier waarop we hebben ge speeld. We hebben de mentaliteit gehad om terug te komen. Me. een goede instelling kom je heel eind en deze spelers heb oen allemaal het juiste karakter Dat is ook mijn mentaliteit. Ik wil al tijd winnen." Ook Kalt had wel vrede met het puntje. „Voor het vertrouwen is het goed dat we de eerste weken wat punten pakken, al had ik hier liever 0-Ö gespeeld." DRL-Sparta2-2(2-2). 2 Frenk Everdingen (eigen doel) 0-1,16. Michael Mensah 0-2,39. en 45. Michel Phielix 1-2 en 2-2 Bijzonderheden: De uitstekend fluitende leidende Valkenburg kon het zonder kaar ten af DRL: Seton, Vielvoye, Meyboom, Everdin gen (62 Verhagen), Heeneman; Pires Fon seca, De Groot, Van der tanden, Knek, Ven Drunen, Phielix (79. Agtiahü) Sparta: Santos da Silva; Vogels, Van der Linden, Zalmijn, Van IJzendoom; Lopes, eerste doelpunt viel aan de ande re kant. Roel van Rijswijk liep goed door op een dieptepass van Marco van de Burg en schoot be heerst in (1-0). Geleidelijk aan werd de wedstrijd grimmiger. De goed leidende ar biter Van Toom liet veel toe maar de soms stevige charges bleven al lemaal binnen de perken. Van Toom deelde slechts een keer geel uit Maasstad hield het betere van het spel maar de afwerking was slordig. Tegen de verhouding in kwam kwam Overmaas zelfs op 2-0, Milco de Boer mocht een vrije trap nemen, keeper Alsido van de Boom stopte het schot maar liet de bal los. Remco Kloosterziel was er als de kippen bij. De anders zo betrouwbare Van de Boom bleek niet helemaal fit aan het duel te zijn begonnen. „Vorige week kreeg ik een schop tegen mijn ribben. De laatste dagen ging het wel, maar tijdens de wed strijd had ik er toch veel last van." Vreemd genoeg verkrampte Overmaas na de thee. Cor 't Hart: „Vorige week kregen wij binnen tien minuten drie doelpunten om de oren en vandaag zag je dat de angst er weer in sloop." Overmaas moest terug, van enige opbouw was geen sprake meer en het werd allemaal nog erger toen Patrick Wolbersen simpel scoorde (2-1). Het was Wolbersens derde treffer van dit nog prille seizoen. De aanhang van Maasstad wacht te op de gelijkmaker maar kwam bedrogen uit. In de slotfase om zeilde Overmaas-spits Michel Le gen op rechts de buitenspelval Keeper Van de Boom liep nog wel uit maar Legen was net iets eer der bij de bal en schoof hem la chend in heilege doel: 3-1. Met deze treffer was het verzet van Maasstad gebroken. Bij Over maas was daar ineens de rust in de ploeg. Men liet de tegenstan der rustig komen en bleef counte ren. De tropische temperatuur eiste echter zijn tol en het tempo zakte uit de wedstrijd. De water fles ging tegen het einde bij bles sures soepel van man tot man, de bal al lang niet meer. Overmaas' Marco Been, die vlak voor tijd Martin Sekerer in de spits afloste, was duidelijk nog wel fit. Hij kwam het veld in, ontfutselde Maasstad-verdediger Ed Huizer de bal en bracht nummer vier op het scorebord: 4-1. Keeper Van de Boom maakte daarna plaats voor Ed Kooreman, maar eigenlijk kwam die wissel - gelet op zijn blessure - anderhalf uur te laat. Overmaas-Maasstad 4-1 (2-0), 23 Roel van Rijswijk 1-0,44. Remeo Kloosterziel 2-0,57. Patnck Wolbersen 2-1,75 Michel Legen 3- 1, 70. Marco Been 4 1B"zonderheden: Scheidsrechter van Toom gaf geel aan Fred Geurdes(Maasstad) Overmaas: Mdden Van de Burg, De Pee, Van Weef, Verbeek; Van de Burg. Klooster- zie) (50 Toume), van Rijswijk (61. Van de Luiden). Sekerer (78 Been), Den Boer, Le gen Maasstad: Van de Boom (81 Kooreman); Lagendijk, Huizer, Bans (58. Burggraaf), Kuit; Hone (46. Hall), Geurdes, Mulhol- lana, Cramer, Wolbersen. Balrjn Zondag hoofdklasse Rotterdam Het gaat met goed met SC Feyenoord. Ook de tweede wedstrijd bij Flevoland eindigde m verlies (4-2) Nieuwenhoom stelde de eigen aanhang tegen ADO '20 teleur (0-1). SC FievoIand-SC Feyenoord 4-2 (3-1). Dave de Munnik 0-1, Robin Kant 1-1, André Sitek 2-1, Jerry van Haagen 3-1, Parriek Altena 3-2, Paulo Meijndershagen 4-2. Het eerste half uur was voor de Rotterdammers, In die fase scoorde Dave de Munnik de openingstreffer. Na de ge lijkmaker was SC Feyenoord van slag. Zodanig dat de thuisclub uitliep naar 3-1. Na de aansluiting gloorde er weer hoop bij de Buys-bngade, maar die hoop werd uit eindelijk de bodem ingeslagen. Nieuwenhoora-ADO'200-1 (O-l).DenxusHaar 0-1. Na taen minuten knalde Dennis Haar ADO'20 naar een voor sprong. Halverwege de eerste helft was Marcel Post dicht bij de gelijkmaker, maar zijn lob werd van de doellijn ge haald. Na de pauze maakte Nieuwenhoom het spel, de kansen waren echter voor de bezoekers uit Heemskerk. Doelman Marcel Smith hield de thuisclub vooral in de slotfase op de been. In blessuretijd kreeg Marcel Post dé kans op de gelijkmaker, maar zijn kopbal verdween in de armen van ADO-keeper Mare Kranendonk. Zondag eerste klasse ADO Den Haag dat WSB met 1-0 klopte, gaat na twee wedstrijden aan de leiding m 1B. SVV/SMC dat bij DHC met 2-0 zegevierde, staat derde. Neptunus en Wilhelmus kwamen naar aanleiding van de vechtpartijen na hun on derlinge wedstrijd met in actie. Beide ploegen moeten zich vandaag verantwoorden bij het bestuur van district West III. Zondag tweede klasse In en tegen Goes behaalde HOV een verdienstelijk ge lijkspel (2-2). De Rotterdammers delen de tweede plaats ir.etDRL, Goes en Hekelingen. Goes-HOV 2-2 (0-1). Robert van der Wielen 0-1Perl Does burg 1-1, Janes Otte 2-1, Michael Janse 2-2, Een gelijkop- gaande ontmoeting, die door arbiter Weezenberg goed geleid werd. De bezoekers hadden in de eerste helft het beste van het spel, maar bleven toen op 1-0 voorsprong steken. Zondag derde klasse Xences faalde in de thuiswedstrijd tegen Cabauw (1-4). Spartaan '20 deed goede zaken tegen Oud-Beijerland (2-0). Het duel tussen de beide nieuwkomers CW en Poortugaal eindige in 0-0. NOC was in de derby tegen DEH met 2-0 de sterkste. DHZ-Sliedrecht 3-3 (1-0). Edson Jardil 1-0, Mohammed Kara 1-1, Raphael Guinotte, Michel Snijders 3-1, Edwin Martens 3-2 (strafschop), Mohammed Kara 3-3 (straf schop). Tumult in de slotfase, Ver In blessuretijd kwam Sliedrecht nog langszij. CW-Poortugaal 0-9. De beste kansen waren voor Poortu gaal, maar de bezoekers waren technisch iets beter. Een terechte uitslag. LMO-OW 2-2 (1-1), Patrick de Held l-O, Hasan Balbach 1-1, Peter Roos (strafschop) 1-2, Stephan van der Steene 2-2. In blessuretijd kwam LMO opwilskracht nog langs zij. OW was technisch iets beter. Daartegenover stond een fysiek sterker LMO. Spartaan'20-Oud-Beijerland 2-0 (2-0). Bulent Kulekd 1-0, Hakan Meün 2-0. Spartaan legde de basis voor de ze ge in de eerste helft. De ploeg Miguel Munoz heeft na twee wedstrijden nog de volle winst. Xerxes-Cabauw 1-4 (0-2), Tom Rostan 0-1 en 0-2, René Verolme 1-2, Jeroen Brokking 1-3Aran Kroos 14. Xerxes speelde dramatisch slecht. VDL-TOGB1-3 (0-1). Jeffrey Vermeulen 0-1 en 0-2, Leen Muis 1-2, Dennis Knüppe 1-3. Aan de zege van TOGB viel niet te tornen. TOGB-speler Jeffrey Vermeulen kreeg rood na twee gele kaarten. ~~Zondag vierde klasse HION veipletterde De Musschen (4E) met 9-3. GLZ had geen moeite met Meeuwenplaat: 0-4. NOC-DEH 2-0 (0-0). Maurice Overeem l-0,Menght Ga- na 2-0. Een gelijk opgaande ontmoeting, waarin de thuis club slagvaardiger was. Alexandria '66-Dilettant 2-2(1-2). Peter de Vries 0-1, Alex Boer 1-1, Edward den Otter 1-2, Juliano Texeira 2-2. Alexandria '66 behaalde met dit gelijke spel haar eerste punt. DCL-BZC '9514 (0-2). René van Goch 0-1, Martin Kaijodi- medjo 0-2, Van Prooyen 1-2, Richard Teuüngs 1-3, Ramon Molendijk 14. DCL was zeker niet minder, maar was nonchalant in de afwerking, Meeuwenplaat-GLZ 04 (0-2). Suat Sahïn O-I, Erdogan Ata 0-2, Seref Akansel 0*3, Sinan Yuksel 04. GLZwas een maatje te groot voor Meeuwenplaat Mede doordat de thuisclub drie basisspelers miste. HION-De Musschen 9-3 (4-0). Frans van der Ham 1-0 en 2-0, Mourad Hajjajou 3-0, Jurendy Paulina 4-0, Theo Leenderts (strafschop) 5-0 en 6-0, John Dolman (straf schop) 6-1 en 6-2, Theo Leenderts 7-2, Dris Ikachoura '7-3, Jurendy Paulina 8-3 en, 9-3. HION overklaste De Mus schen Dubbele cijfers hadden niet misstaan. Abbenbroek-Transvalia 5-0 (1-0). Richard Koopman 1-0, 2-0 en 3-0 (strafschoppen), Marco Hoogenboom 44), Ro gier Bezuyen 5-0. Een smet op de sportieve ontmoeting was de dubbele armbreuk van Michael van der Roer (Transvalia). WCR-Belvedere 1-0 (0-0). Jeroen Delno 1-0. Belvedere- doelman Jim de Jongh hield zijn ploeg op de been. Het was niet voldoende om zijn team voor een nederlaag te behoeden. Coal-SCO'631-1 (0-0). Michael van de Vinden 0-1, Michel de Kok l-l. Een pittige ontmoeting, waarin beide teams tot het uiterste gingen, De uitslag gaf de verhoudingen goed weer. Groeneweg-Soccer Boys 1-2 (1-1). Reigeir Gorisasen 1-0, Raymond Zwarteveld 1-1, Ron van Houten 1-2. Soccer Boys kreeg te veel. Een gelijkspel had niet misstaan. ESTO-Excelsior It 2-0 (O-O). René Raaphorst l-O, Michel Wilhelm 2-0. Excelsior had het meeste balbezit, maar maakte het karwei niet af. VOC-Fortuna VI. 3-2 (1-1). Elvin Post 1-0, Sjaak Weber 1- 1, Michael Wilkes 2-1, Marlijn Verhoef 2-2, Gilles van der Hoeven 3-2. Fortuna gmg in de slotfase tevergeefs op jacht naar de gelijkmaker. Na afloop kreeg John van de Belt (Fortuna) wegens aanmerkingen op de ieiding de ro de kaart voorgeschoteld. Duivcsteyn-Schiebroek'94 1-2 (1-0). Guido Waas 1-0, Sam Nijhorst 1-1, Wil Hubregtse 1-2. De derby stond in het te ken van de gemiste kansen. Schiebroek was alerter en verzamelde dne punten. SMV Hillegersberg-Antibarbari 3-1 (0-0). Danny den Butter 1-0, Ronaldo Mars 2-0, Jumaan Maecow 2-1, Ro- naldo Mars 3-1. Patnck van der Vegt werd bij SMV node gemist Michel de Cocq (Antibarbari) moest na twee gele prenten inrukken DRGS-DZB/Zevenkamp 1-2 (0-0). Erwin Hoppzak 0-1, John Janssen 1-1, Raymond Bloot 1-2. Een geflatterde ze gevan de bezoekers. Aeolus-Jai Hind 2-2 (1-4)). Patrick van Mil 1-0, Carlos Go mes 1-1, Mario Lopes 1-2, Richard van der Graaff 2-2, Een sportieve ontmoeting met een juiste uitslag. VND heeft niet alleen financiële problemen, het gaat de Rotterdammers (5F) in sportief opzicht ook niet voor de wind. Eij GSV werd met liefst 12-1 verloren Het was pas de eerste wedstrijd voor VND dat vorige week niet op ei gen veld mocht spelen in verband met een schuld aan FC Boszoom, de club waarmee men het complex deelt. VND en Boszoom hebben inmiddels een oplossing voor hun onderlinge problemen gevonden waardoor VND voorlo pig weer gewoon thuiswedstrijden kan spelen. Hoge scores vielen ook te noteren bij The Harvards-DOZ (6-1), Noorderkwarüer-Swift Boys (1-8) en Tediro Hille- sluis (7-2). Nieuwkomer Brilik (5B) verloor ook zijn twee de wedstrijd. Fusieclub Spat and was met 2-3 te sterk.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 7