312 Burgemeester: 'Als 't moet kan ik tweemaal doodgaan...' jge René Grimmius was eigenlijk liever gestopt m A Eddy Irvine ploegmaat van Herbert bij Jaguar in F1 Gretzky strijdt tegen artritis China gedoopt Volleybalsters onbevangen naar EK Maasstad Merlene Ottey blijft positief Oetsjakov (TVM) boekt dagsucces in de Vuelta Harm Wiersma doet stapje terug in EK Hermes DVS-veteraan vreest voor de toekomst van zijn club i|l Softbalsters Schiedam vechten voor laatste kans Rotterdam» Dagblad Donderdag 16 september 1999 Frankfurt Jaguar zal vanaf vol gend jaar als renstal meedoen aan het WK Formule 1. Belangrijkste coureur wordt Eddie Irvine. De 33-jarige Noord-Ier stapt over van Ferrari en tekende voor driejaar. Jaguar neemt de plaats in van bet Stewart-Ford-team. Het merk is in handen van Ford, dat ook eige naar is van Siewart-Ford. Irvine vormt met de Brit Johnny Herbert het nieuwe coureursduo van Jaguar. Herbert bestuurt dit seizoen de Stewart De andere coureur, de Braziliaan Rubens Barrichello, stapt over naar Ferra ri. Irvine neemt diens plaats in. Jaguar is geen onbekende in de autosport. Het merk won zeven maal de 24-uursrace van Le Mans. Irvine is met de Finse McLaren- coureur Mika Hakkinen leider in de stand om het WK 1999. Bij Fer rari staat hij echter nadrukkelijk in de schaduw van de Duitser Mi chael Schumacher. Irvine wilde niet langer tweede viool spelen en solliciteerde nadrukkelijk naar een andere renstal. „Ik ben over gelukkig. Ik wacht al twee jaar op zo'n kans," zei hij nadat hij zijn woord aan Jaguar had gegeven. Teambaas Jackie Stewart van Ja guar-Ford toonde zich ook happy met de komst van Irvine. „Eddie is volwassen geworden. Hij heeft dit seizoen een paar uitzonderlij ke races gereden," aldus Stewart, die in het verleden zelf voor Ja guar sportscars reed. Ford wil via Jaguar de strijd aan gaan met de andere grote auto merken in de Formule 1. Toronto IJshockeylegende Way ne Gretzky gaat de strijd aan met gewrichtsontsteking. De 3fi-jarige Canadees stopte in april, maar kampt nu met de lichanvelijkege volgen van de topsport. Gretzky voelde jarenlang pijn in spieren en gewrichten, weet die aan de hardheid van hel ijshockey, maar hoorde onlangs van de doktoren dat er een vorm van artritis was geconstateerd, Gewrichtsontste king treft meestal ouderen. Gretzky heeft zich meteen als woordvoerder van de Stichting voor Artritis Patiënten in Noord- Amerika opgeworpen. „De ziekte verdient meer aandacht," aldus Gretzky op de Canadese televisie. Peking Opnieuw zijn drie Chi nese zwemmers zijn geschorst voor dopingovertredingen. Ze mogen niet meedoen aan de na tionale kampioenschappen in Xi- an. De laatste weken waren er nog zes Chinese zwemmers wegens doping door de FINA geschorst. Amsterdam De volleybalsters gaan onbevangen naar het EK, volgende week in Italië. Bonds coach Pierre Mathieu wil gezien de zwaarte van de groep geen doe len stellen. „Dit is een tussensta tion voor de trein op weg naar de Spelen in Sydney," weet de Doe- tinchemmer. „Gezien onze tegenstand heeft het geen zin voorspellingen te doen. Ik moet reëel zijn. Het zou al heel mooi zijn als we in Rome als vijfde eindigen. De speelsters moeten als groep vooral onbevan gen ervaring opdoen. Het is nog te vroeg om te oogsten." Oranje moet het in de groepswed strijden opnemen tegen Roeme nie, als zwakste ingeschat, gast land Italië en titelverdediger Rus land. Nederland opent het EK maandag tegen de Russinnen. Mathieu acht de Oost-Europese vrouwen op dit moment onklop baar. „Tijdens de Grand Prix in Azië hebben ze laten zien dat ze in bloedvorm zijn. Ik denk dat nie mand van deze ploeg kan win nen." Cruciaal voor het team van Mathieu is de wedstrijd tegen Ita lië, Dit duel is op de tweede dag. „Als we die wedstrijd winnen, kunnen we de laatste vier halen. Als dat lukt, verwacht ik dat we in de finale zullen staan." In de voorbereiding op het EK hebben de teams al twee keer te genover elkaar gestaan. By het pre-olyrapische toernooi in Syd ney won Nederland. Tijdens de Grand Prix waren de Italiaanse vrouwen de sterksten. „Het niveau is gelijkwaardig. Maar voor dit team is het nog moeilijk om constant te spelen. Bovendien hebben we straks niet alleen te maken met de tegen stand op het veld. We zullen ook de scheidsrechters en vooral het publiek tegen ons hebben." Na een aantal weken trainen in de Sporthallen Zuid mag het EK voor de speelsters beginnen. „We hebben een goede voorbereiding gehad en willen nu graag iets op het veld laten zien," aldus Ingrid Visser. De aanvoerster vindt dat het niveau van haar ploeggenotes is gegroeid na een seizoen in de verschillende competities, „In Italië zal duidelijk worden of we op de goede weg zijn. We zullen antwoord krijgen wat er richting Sydney nog moet veranderen." \a Sta WECKDlA*,fN Door Jan van den Bos Barendrecht Barbara Kamp en Reinier Burgemeester heb ben gisteravond in Barendrecht tijdens de verregende finale van het MaasstaD 5 km Baancircuit de kroon op hun werk ge zet. Beide inwoners van Dordrecht hebben hun kopposities in het algemeen klassement niet meer uit handen gegeven. Na het opmaken van de eindrang schikking bleek dat Kamp tijdens de beste vier van haar vijf afge werkte baanwedstrijden over 5000 m een totaaltijd van 1.07.06,51 uur op de klokken had gebracht. Bur gemeester had voor de 4 x 5000 m 1.00.07,16 u nodig. De veteranenklassementen wer den gewonnen door Charles Tim mermans (M4Ö) m 1.01.45,28, Wil Sparreboom (M50) in 1.09.27,53 en Jeanette Weeber (V35) in 1.18.25,73. De finale om de overall-zege bij de mannen was er een van rekenen, Kingston Ook de contra-expertise van de dopingcontrole bij de Jamai* caanse sprintster Merlene Ottey is positief uitgevallen. Dat heeft een woordvoerder van de nationale atletiekbond van Jamaica gisteren in Kingston bekendgemaakt. In augustus kwam aan het licht dat Ottey (39) positief had gereageerd op een test bij wedstrijden op 5 juli in de Zwitserse plaats Luzern. In haar urinemonster waren sporen van het verboden prestatiebevorderende middel nandrolon aangetroffen. Daar op trok ze zich terug voor de WK in Seviila. maar zeker ook een van hard lo pen. Feitelijk had Burgemeester (26) de overwinning al in de knip, maar toch mocht hij niet te veel seconden verbezen om de premie van 500 gulden letterlijk mis te lo pen. De totaaltijden van Hakim Najib (tweede in 1.00.13,73 u) en van Maurice van Veldhooven (derde in 1,00.24,44 u) spreken voor zich. Tweede plan Reinier Burgemeester, een pupil van Peter Slijkoort (Parthenon, Dordrecht), koos voor een race op het tweede plan. „Ik heb bereke nend gelopen en niet met mijn krachten gesmeten. Zondag wil ik goed scoren in een 15 kilometer in Spijkenisse. Maar als het echt had gemoeten dan was ik met de kop meegegaan." Burgemeester kwam op een me ter of twintig 1aan het elastiek te bungelen' achter een kopgroep van vier man: de nauwelijks van kop te verdringen Maurice van Veldhooven (die de twee vorige edities van het circuit won), het Haagse, door zijn vader Mulay ge trainde talent Hakim Najib (met een tien dagen oud p.r. van 14.45), de gedreven chrysantenkweker Wim Padmos en de als coming man genoemde Fouad Fertoute. Burgemeester controleerde de ra ce dus vanaf het tweede plan, „Het kan nu niet meer foutgaan riep hij tijdens de race optimis tisch naar de coachende Jan Bui tendijk. En, later: „Ik heb het gat steeds goed in de gaten gehou den. Ik hoefde mijn plaats alleen maar te verdedigen. Maar als het had gemoeten, dan was ik er vol uit ingegaan. Ik kan vreselijk af zien. Als het moet kan ik twee maal doodgaan in een wedstrijd." Van Veldhooven won de laatste race, tot zyn diepe tevredenheid, in 14.58,21, De Naaldwijker werd op 2ijn hielen gezeten door Ngjib, die 14.59,85 liet klokken. Burge meester kwam met een gerust ge voel als vijfde over de streep (15.11,59). Barbara Kamp Barbara Kamp weigert principieel zich met haar 38 jaar bij de vetera nen te laten inschrijven. Net als haar grote voorbeeld Carla Beurs- kens. Zodoende won ze het senio- renklassement. En wel met over- De eerste drie in het Maas staD 5 km baancircuit 1999: Reinier Burgemees ter (eerste, midden) wordt geflan keerd door Hakim Najib (2e, rechts) en Maurice van Veldhoo ven (3e, links) Foto Joep van der Pal/CofVos macht: bijna 2.30 minuten bleef ze de Haagse Annelieke van der Sluijsvoor. Kamp werd gisteravond geplaagd door buikkrampen. „Ik had m'n vier benodigde wedstrijden afge werkt, maar wilde toch het circuit afmaken. Ik loop graag 5 kilome ters op de baan. Het is een prima training. Op een haar na verbeter de ik mijn p.r. van 16.42,57 Kamp zegevierde eenzaam achter een privé-gangmaker in 16.43,87 MaasstaD 5 km Baancircuit Barendrecht 5flö0 m. Mannen senioren; 1Van Veldhooven (0lympus70) 14.58)21:2. Najib Haag AtleUek) 14.59,85; 3. Padmos (Voorne Atletiek) 15.00)21; 4. Fer toute (Spint) 15,10,87; 5. Burgemeester (Parthenon) 15.11,59,6. Van Beek (AV47) 15.38,57; 7. Oemraw (Rotterdam Atletiek) 16.23,29; 8. VanBennekom(Spirit) 1627,64;9.Fiering(VbomeAtletiek) 16.29,17; 10. Van Velden (Olympus'70) 16.36,19. Veteranen M4& 1. On nird*(Rotterdam Atletiek) 16.09,27;2. Timmer mans (Parthenon) 16.14,13; 3. Cammeraat (flion) 16.14,14. M50: 1, Smit (Delta Sport) 17.12,71; 2. Sparreboom (PAO 17.31,64. Vrouwen senioren; 1. Kamp (PAO 16.43,87; 2. Van der Sluys (Haag Atletiek) 17.35,88; 3. Van Vliet (PAC)21.44.55. Veteranen V35:1. Wee ber (Haag Atletiek) 19.41,73; 2. De Hoog (Spark) 20.00)10; 3. De Jong (Spirit)20.30,00. Eindstanden na 5 wedstrijden. Mannen senioren; 1. Burgemeester (Parthenon) 4x5000 m in 1.00.07,16 u; 2. Hakim (Haag Atletiek) 1.00.13,73:3, Van Veldhooven (Olympus'70) 1.00.24,44; 4. Padmos (Voome Atletiek) 1.00.25,90; 5. Fertoute (Spirit) 1.01.38)51. Veteranen M40:1. Timmermans (Parthenon) 1.01.45,28; 2. Onnink (Rotterdam Atletiek) 1.02.56,43; 3. Cammeraat (üion) 1.03.34,63; 4. Klaasse (Voome Atletiek) 106,02,09; 5, Jansen (PAC) 1.07.24,61M50: 1Sparreboom (PAC) 1.09.27,53; 2. Zwart (Voome Atletiek) 1.14.18,79. Vrouwen senioren: 1Kamp (PAC) 1.07.06,51;2. Vander S!uys(Haag Atletiek) t.09.34,90; 3. Boekesteijn (Olympus'70) 1.20.14,57. Vetera nen V35:1. Weeber (Haag Atletiek) 1.18.25,73; 2. De Hoog (Spark) 119.11,19; 3. De Jong (Spirit) 119.38,39, 1 ZaragozaSergej Oetsjakov heeft gisteren de tiende etappe van de Ronde van Spanje gewonnen. De Oe kraïense renner van de TVM-ploeg versloeg in de eindsprint in Zaragoza zijn medevluchter, de Itali aan Fabio Roseioli De rit, die ook in Zaragoza was gestart, ging over 183 km. De Spanjaard Abraham Olano behoudt de lei ding in de algemene rangschikking met ruim twee minuten voorsprong op de Duitser Jan Ullrich. Het was de eerste zege voor de équipe van Cees Priem. Sprinter Jeroen Blijlevens, die niet geheel fit is, heeft tot nu toe in geen enkele sprint van de Vuel ta een vooraanstaande rol kunnen spelen. In de vlakke rit, die volgde na een paar loodzware bergetappes en een rustdag, vormde zich al vroeg een kopgroep van vijf man met de Fransman Du- rand, de Spanjaard Anguita, de Italianen Stefano Ca- sagrande en Roseioli, en Oetsjakov, Met nog honderd kilometer te rijden bedroeg de voorsprong circa tien minuten. Toen de marge bij het naderen van Zarago za zienderogen minderde, besloten Oetsjakov en Ro seioli te demarreren. In het taktische steekspel naar de finish was Oetsjak ov verreweg het meest bedreven. Hij kon twintig me ter voor de streep zijn armen al juichend opheffen. De Fransman Jaeky Durand werd derde op dertien seconden. Vandaag wacht het veld de eerste van drie bergritte'. door de Pyreneëen. De fmish is na 201 km op de top van de 1920 meter hoge Pla de Beret TVM heeft belangstelling voor Robbie McEwen, die Australische sprinter die weg moet bij Rabobank, Assistent-ploegleider Guido van Calster bevestigde in Zaragoza dat er contacten zijn gelegd. „We hebben een gesprek gehad met Robbie," aldus Van Calster. De sprinter kan bij TVM de vervanger worden van Jeroen Blijlevens, die een vertrek bij de ploeg wil for ceren. Alexander Vinokoerov (26) rijdt volgend seizoen voor de Duitse Telekomploeg. De afgelopen driejaar kwam de prof uit Kazakstan uit voor Casino. Vino koerov won dit jaar twee etappekoersen, in februari de Ronde van Valencia, in juni de Dauphiné Libéré. In de Tour de France werd hij 35e. Jans Koerts heeft gisteren de derde etappe van de Ronde van Rheinland-Pfalz op zijn naam gebracht. In de sprint in Bad Neuenahr-Ahrweiler bleef Koerts de Duitser Andre Schultz en zijn Rotterdamse ploeg maat Michael van der Wolf voor. De Belg Mare Wau- ters (Rabo) blijft klassementsleider met Erik Dekker op 7 sec als tweede. Voor Matthé Pronk is het seizoen vrijwel zeker ten einde. De wielrenner van de Rabobank-ploeg heeft enkele scheurtjes in het sleutelbeen. Pronk (25) ging vorige week onderuit bij wedstrijden op de wieler baan van Alkmaar. Het is de zoveelste maal dit sei zoen dat hij met pech wordt geconfronteerd. In het voorjaar brak hij al twee keer zijn sleutelbeen. In de zomer liep hij door een val in een trainingsrit breu ken in schouderblad, sleutelbeen en rib op. Hoogezand Harm Wiersma heeft een stapje terug moeten doen in de Europese titelstrijd dammen, In Hoogezand speelde hy in de achtste ronde met wit remise tegen de sterke Let Valneris. Door het punt verlies moest hy de leiding in handen laten van Ton Sijbrands en de Litouwer Boezinski. Sijbrands moest hard zwoegen voor de twee punten tegen Kirzner uit de Oekraïne. Hy zat nog aan het bord toen alle andere partyen waren afgelopen. Boe- zinksi won met zwart van de Est Leesmann. Van de acht partijen eindigden er slechts twee in re mise. Ook Rob Clerc behoorde tot de winnaars. Hy versloeg de Belg Sehalley en steeg met negen punten naar de zevende plaats. De Wit-Rus Gantwarg was te sterk voor Aliev uit Azerbeidzjan en de Russen Get- manski en Georgiev wonnen met zwart van respec tievelijk de Fransman Cordier en de Italiaan Bubbi. Door Ariën Stuyt Schiedam Hy kwam als acht tienjarige direct vanuit de junio ren in het eerste elftal van Her mes DVS. De Schiedamse club speelde in die tijd nog in de eerste klasse, maar maakte in het afgelo pen decennium een sportieve glij vlucht mee. Grimmius beleefde de teloorgang van dichtbij en zag zichzelf tot eigen verbazing afge lopen seizoen zelfs in de vierde klasse voetballen. Hermes DVS werd wel kampioen en speelt dit jaar dus weer in de derde klasse. Het elftal werd er echter niet ster ker op, vindt de 31 -jarige aanvoer der. „We zijn namelijk drie bepa lende spelers kwijtgeraakt." De sierlijke middenvelder speel de nimmer ergens anders dan op Harga bij Hermes DVS. „Mijn va der speelde er, dus ben ik lid ge worden 20 gauw dat mocht. Ik ge loof dat ik op mijn vijfde al met een bal hier rondliep. Ik heb ook nooit de behoefte gevoeld om el ders te gaan spelen, dit is nu een maal mijn club. Er is best wel inte resse geweest hoor, maar ach moet ik dan vertrekken voor een paar centen? De gezelligheid staat wat mij betreft toch echt vooraan. Hier spelen myn vrien den, dat telt veel zwaarder." Al in de jeugd zaten Sparta en Feyenoord achter hem aan. „In derdaad ben ik toen gevraagd om daar te komen spelen, maar ik had er echt geen enkele zin in. Wilde lekker op Harga blijven. Ik heb nooit de behoefte gevoeld om met voetbal echt hogerop te ko men meent Grimmius, tegen woordig inkoper bij een schoon maakbedrijf in Schiedam. De teloorgang van de club heeft hij bijna gelaten beleefd. „Ja, je staat er zelf middenin en je ziet het minder worden. Toen ik ei als jong broekkie bij kwam stond er een geweldig team, maar wel met veel oudere spelers. Die stopten bijna allemaal tegelijk en er zat geen goede jeugd achter. Dat is de reden waarom het zo gegaan in. Natuurlijk kwamen er wel wat jongens van buitenaf, maar dat zijn er nooit echt veel geweest. In het begin is het nog wel gedaan, maar nadat op een gegeven mo ment is men daarmee gestopt. Pas een jaar of drie geleden zijn er weer jongens van buiten bij geko men." De bivakkenng van de Hermes DVS in de vierde klasse was na tuurlijk de club onwaardig. „Ab soluut, ik ben er vier jaar geleden trouwens een seizoen tussenuit geweest, ik wilde het zelf gewoon niet meer meemaken. Na dat jaar ben ik toch weer in het eerste gaan spelen, het kriebelde na tuurlijk toch. In de laatste twee seizoenen hadden we trouwens Hermes DVS- aanvoerder René Grimmi us In actie in liet duel met Zwervers. Foto Peter Mo ikertooer een goede ploeg, het kampioen schap vorig seizoen was dan ook een must, vind ik. En daarom is het zo jammer dat er drie bepalen de spelers zijn weggevallen. Den nis Dekker, Ron Timmers en Pe ter van Dordt waren belangrijke spelers die in de as speelden. En eigenlijk hebben we er niets voor lerugekregen, de jongens die nu spelen zijn uit het tweede afkom stig." Na twee wedstrijden heeft zijn elf tal drie punten op het conto staan. „Op zich zijn we best aardig ge start, zeker gezien de dramatisch slechte voorbereiding. Tegen „„v» „„„j unUiua uju cuiv iiCci gtA;u begonnen. Ik denk zelfs dat we in de eerste twintig minuten fantas tisch speelden. We scoorden ech ter maar één keer en werden in de tweede helft echt overlopen en verloren dus verdiend. Er lukte helemaal niets meer en dan loop je je stevig te ergeren. Er zit veel te weinig voetbal in de ploeg echt eeuwig zonde. Met het team van vorig jaar hadden we echt goed bovenin mee kunnen doen in de derde klasse. Nu denk ik echt dat we het lastig gaan krijgen dit jaar." Constatering Als echte clubman doet die con statering hoorbaar pijn. „Ja, ik vind dat echt heel erg zonde. Nu hadden we een aardige ploeg en spelen we weer derde klasse en dan 2ie je het weer uit elkaar val len. De club zou er best wat meer elftal weer omhoog te krijgen. Dat verdiend deze club namelijk abso luut. Als we zo doorgaan zijn de inspanningen van de laatste twee jaar voor niets geweest." Waarna René Grimmius met een opmerkelijke ontboezeming komt „Eigenlijk heb ik er spijt van dat ik dit seizoen ben doorge gaan. Ik had vorig seizoen eigen lijk al besloten om te stoppen, maar een vriend van me haalde me over om toch door te gaan als we zouden promoveren. Achteraf is dat een foutje geweest. Ik loop me nu veel te veel te ergeren in het veld. Ik heb een enorme pres tatiedrang en wil graag voetballen en dat reageer ik dan weer af op mijn ploeggenoten in het veld. Op zich eigenlijk belachelijk natuur lijk, want als aanvoerder moet je juist een steun zijn voor de team genoten, maar het sluipt er ge woon in, noezeer ïk me ook voor neem om het niet te doen. Die er gernis over het weinige voetbal in de ploeg komt vanzelf naar bo ven." Dit is dan ook het laatste seizoen voor Grimmius in het eerste van de Harga-bewoners. „Volgend jaar ga ik lekker in het vierde bal len, daar lopen allemaal voormali ge eerste elftalspelers in. Ook een heel gezellig team trouwens." Eén spelregelwijziging zit hem aardig dwars. „Ik ben nu verplicht om scheenbeschermers te dragen, verschrikkelijk," gruwt de Schie dammer. „Ik heb er nooit mee kunnen spelen, het voelt gewoon niet lekker aan. Nu heb ik wei een paar hele kleine beschermers, maar ook dat gaat niet echt goed. Daar baal ik echt van, dat ze dat verplicht hebben gesteld om bles sures te voorkomen. Als ik trou wens blessures had, en die heb ik töCh Vaak gchau, WaTêH hêt altijd spier- en hamstringblessures. Elk jaar heb ik wel zoiets by de hand. Dat is eigenlijk mijn grote zwakte, die blessuregevoeligheid. Ik heb daardoor nooit meer dan veertien, vijftien wedstrijden per seizoen gespeeld." Schiedam Aanstaande zaterdag spelen de softbal sters van Schiedam in en tegen Zwijndrecht wed strijd drie en, indien nodig, wedstrijd vier van de play offs. Afgelopen weekeinde gingen beide duels verloren voor de Schiedamse vrouwen. In de strijd om een ticket voor de hoofdklasse moet Schiedam driemaal winnen om de play offs (best-of-five) naar zich toe te trekken, Kort en Bondig KV Vlaardingen heeft sinds kort een 'mat-team' of wel een materialen team en dat heeft ai gelijk vruch ten afgeworpen Het palenbestand is uitgebreid en de manden zijn vernieuwd De nieuwe p.r.-commis- sie van HBSS heeft een club van honderd in het le ven geroepen Het eerste mannen-en vrouwenteam van hockeyvereniging Spirit zijn de competitie dankzij de nieuwe sponsors gestat in gloednieuwe outfitjes Marcel van der Heijden uit Rotterdam is door de club aangetrokken om trainer John Legierse te assisteren Bij de vrouwenhoofdmacht staat Mar lijn van Delft, speler van HDM 2, als trainer voor de groep Interim-coach is Hans Heyster Als hy dan maar op tijd bij de wedstrijden van Excelsior'20 kan zijn Het tweede vrouwenteam van Spirit is nu al uit de competitie gehaald en speelt dit seizoen verder in de afdeling van het derde Ook stadgenoot Asvion heeft een vrouwenelftal moeten schrappen Het 'klassieke wedstrijdsecretariaat' van Spirit is even eens opgeheven Dat werk wordt nu gedaan door vier logistieke toppers Als er bij korfbalvereniging Harga niet snel een paar scheidsrechters opstaan, zou het wel eens kunnen dat volgend seizoen maar twee teams voor de wedstrijdklasse worden opgege ven Ook bij handbalvereniging DWS worden vrij willigers gezocht Ze zitten daar dringend verlegen om een vijftal dat het clubblad in elkaar moet zetten Bij MW27 zit de laatste weken permanent een ooi evaar op het trainingsveld Wel toevallig dat maar liefst vijf spelers van de Maaslandse ploeg in 'blijde verwachting' zyn K&B heeft nog altijd geen kaart je van de vakantievierende Cor Valk ontvangen Volgens zijn medebestuursleden van SWSMC is h;j te gierig om postzegels te betalen en doet hij de kaart straks gewoon bij de redactie in de bus Opval lend: het voetbalteam van Jan Liekendiek is nog al tijd niet in actie gekomen Tot tweemaal toe is de te genstander van de SWSMC'er niet op komen dagen Het clubblad van Spirit moet het even doen zonder hoofdredacteur Aijan Romers. Hij trouwde op 9-9- 1999 en is nu op huwelijksreis.

Rotterdamsch Nieuwsblad / Schiedamsche Courant / Rotterdams Dagblad / Waterweg / Algemeen Dagblad | 1999 | | pagina 7