Tusschen twee liefdes. 54"e jaargang, Zaterdag 21 April 1900. No. 10221 ff UIT I)E PEliS. De revisie-wntcnniNG BUITENLAND. SCHIEDAMSCHE COURANT, Deze courant verschijnt dagelijks, met uitzondering van Zon- en Feestdagen. Prijs per kwartaal: Voor Schiedam en Vlaardingen fl. 1.25. Franco per post ft. 1.C5. Prijs per weekVoor Schiedam en Vlaardingen 10 cent. Afzonderlijke nummers 2 cent. Abonnementen worden dagelijks aangenomen. Advertentiën voor het eerstvolgend nummer moeten des middags vóó'' een uur aan het bureau bezorgd zijn. Bureau Botcrstraat 68. Prijs der Advertentiën: Van 1—G regels fl. 0.92; iedere regel meer 15 cents. Reclames 30 cents per regel. Groote letters naar de plaats die zij innemen, Advertentiën bij abonnement op voordeelige voorwaarden. Tarieven hier van zjjn gratis aan het Bureau te bekomen. In de nummers, die Dinsdag- en Zaterdagavond verschijnen, worden zoogenaamde Uleine advertentiën opgenomen tot den prijs van 40 cents per advertentie, bij vooruitbetaling aan het Bureau te voldoen. Intcrc. Telefoon Jio. 123. Het „Volksdagblad" zegt De revisie afgewezen Dat wil zoggen, dat de Hogerliujzrn in den kerker blijven Dat wil zeggen, dat er geen eind komt aan d-en twijfel omtrent hun schuld1 Waarom de revisie met toegestaan? Ook al hadden de leden >an den Hoogen Raad voor zioh de overtuiging gekregen dat de ge broeders Hogeihius -erecht zijn veroordeeld, velen in den lande, volkomen ter -ieder trouw, doelen die meemng met. Wat had den Ifoogen Raad dan - erlunderd die talrijke schare van twijfelzuehtigeu gernst te stellen door in liet openbaar door onwraakbare ver klaringen de schuld der drie broeders aan te toonen Dat zou de agitatie voor goed heb ben doen ophouden. Thans zal zij voortduren, omdat het volk deze methode van rcchtspie- keu niet zal begrijpen en haar zal wantrou wen. Indien er niets te verbergen ware, zoo zal men gaan redeneeren, zou de revisie wel zijn ingewilligd, waartegen de Hooge Raad te minder bezwaar kan hebben, nu hij is over tuigd, dat de Leeuwarder rechters geen ver gissing hebben begaandie justitie, welker reputatie ons hoogste rechtscollege niet gaar- no verdacht ziet, zou dus ongerept blijven in zijn oog. ook al werd de 'zaak opnieuw naar een Hof verwezen. Thans blijft de onrast voortduren. Het vonnis van. den Hoogen Raad is niet in staat de gemoederen te kal- mecren. Dat had alleen een nieuwe behande ling kunnen doen, hoe die dan ook ware uit gevallen. En daarom betreuren wij het van ganscher harte, dat de Hooge Raad deze gelegenheid niet heeft •aangegrepen, om de agitatie te stil len, welke tengevolge van de afwijzing op nieuw Zal opleven De „Tijd" Er kunnen thans wel weer andere midde len worden bedacht, om een meitiw verzoek lot revisie te motivec-ren, maar van de thans venvoipen middelen kunnen do voorstanders dier revisie geen gebruik meer maken Ongetwijfeld zal bij alle deelnemers, be halve bij de stelselmatige agitatoren, de be- wcginir nu v\el in rast overgaan Algemeen overzicht. SCHIEDAM, 20 April 1900. DB OORLOG. De toestand. Geen berichten uit den Vrijstaat. De stille die den storm voorafgaatdaarmede tracht men zich in Engeland gerust te stellen, hoe wel men het volstrekt niet is. 't ls zonder ling dit stilzwijgen van lord Roberts, en wrj zouden bijna het uitblijven van berichten in veiband willen brengen met bet frit dat de Boeren bij Bethuüë de brug hebben vernield. Zou de telegraaflijn nog in orde zijn? De bezorgdheid van Engeland geldt natuur lijk niet in de eerste plaats lord Roberts' hoofdmacht, maar wel Wepener. De laatste berichten vandaar zijn niet bemoedigeud. Wel wordt veizekerd dat Dalgetty zich DOOK CHARLOTTE M. BRAEHME. 93) Haar Hef, treurig gelaat straalde bij die woorden. „Dus je hieldt toch een weinigjo van mij, Caro?" zeide zij. „Ja, dat moet wel zoo zijn geweest, anders zou je niet gezegd hebben dat je mij vei langde nvcd'e te nemen je moet van mij hebben gehouden." Voor niets tor wereld zou hij haar opnieuw verdriet hebben gedaan. „Zeker, hield ik van je, Daisy. Toen gingen wij buitenslands, jij 0n ik. Je weet hoe ik .het veilcdeu trachtte te vergeten. Daisy Ik deed werkelijk mijn best ik wilde niets lezen, j iets zien, mets hooren, dat mij aan het va derland, aan Engeland kon herinneren. Ik wilde geen kranten lezenik schreef noch ontving brieven. De meende mijn plicht te doen voor God en- de mensehen. Toen was ik een eerlijk man. Maar ten laatste greep een. ontzettende koorts mij aan een vrecselijk verlangen haar gelaat weer te zien weer maakte mijn liefde mij waanzinnig. Ik dacht, verblind', gek dat ik was ik dacht dat, als ik nog maar ééns haar gelaat kon zien, rust en tevredenheid en vrede te zullen vinden. Ik zweer je dat ik geen kwaad, wildeik haakte alleen naar rust en vrede meer ver langde ik niet. Eén blik op haar gelaat zou mij die geven. Zoo besloot ik haar weer te zien en verkoeling te vinden voor de koorts verschanst heeft »op Boerenwijze", waardoor hij dan ook in staat is geweest het lang uit te houden, maar volgens een telegram van Woensdag aan de rDaiy Mail" uit Lorenpo Maiquez verzekert de ^Standard and Diggers' News" dat men elk oogonblik de capitulatie van Brabant (lees: Dalgetty) tegemoet ziet. Zelfs zou kommamiant Westerbach te Ko- matipoort reeds vernomen hebben dat de Engelschen te Wepener zich hebben over gegeven. De ontzettingslroepen die door lord Roberts zijn uitgezonden, schijnen niet te vorderen. De Wet's mannen moeten dan ook sterke stellingen hebben ingenomen in de Beyers- üergen, waarin zij met succes aan de Engel- -chen die hun kameraden te Wepener willen bevrijden, den doortocht kunnen beletten. Te Bloemfontein hebben de Engelsche troepen zeer te Ijjden van het klimaat en de weersgesteldheid. Nu de winter met zijn konde regens is aangebroken zal bet er wel niet beter op worden. Er zijn thans reeds niet minder dan 2000 typhus- en dysenterielijders. Van Mafeking geen nieuws. Alleen wordt do 8 April uit Gaberones gemeld dat de Boeren voor maanden levensvoorraad hebben, daar de oogst in het Noordwesten van Trans vaal prachtig is. Sir Frederick Carrington wiens komst de Australische woudloopeis die over Beira naar Rhodesië zijn vervoerd, te Salisbury afwachten, zal, naar men gelooft, naar Mafekmg opruk ken, zich onderweg dan zeker vereenigend met Plumer's kolonne. Volgens een bericht aan de »Daily Mail" uit Lorenpo Marquez rukt een Boerenkom- mando van 250 man door de Zoutpansbergen naar Rhodesië om Carrington's mannen in hun opmarsch naar het Zuiden te stuiten. In Natal strekken de Boerenstel!ingen zich uit van de Zondagsrivier tot Dundee. Langs het Waschbank-dal hebben zij schansen aan gelegd, omdat zij van die zijde een aanval verwachten. Hun aantal wordt op 15.000 man geschat. De Boeren heeten zeer teleur gesteld te zijn, omdat Buller geen frontaan- val heeft gedaan, zooals gehoopt werd. Volgens Kaflerberichten zijn de Boeren zeer bevreesd voor een omtrekkende beweging van generaal Buller; daarom hebben zij hun stelling over 25 mijlen fiontbreedte uitge strekt. Op zeventig mijlen van het kamp bij Elandslaagte is een patrouille van tien man Afrikaimsche lichte ruiters slaags geraakt met een sterke Boeieripairouille, die in hin derlaag de Engelschen afwachtten. Een paar Boeren die op een kopje werden gezien, verraadden echter de aanwezigheid van den vjjand, waarop de Engelschen naar voor- deeliger gevechtsterrein teiugtrokken. De Boeren openden het vuur en verwondden vier man. Intusschen weet de correspondent der ïMorning Post" te Bloemfontein reeds te vertellen wat de Boeren zullen doen naden val van Pretoria. 7.ij zullen dan de helft van hun leger terugtrekken in het district Zout- pansberg en de andere helft in Swaziland. De correspondent noemt Swaziland een natuurlijke vesting, rijk aan graan en vee en gemakkelijk verdedigbaar tegen eiken aanval behahe uit het Noorden. Er zijn reeds afgezanten van de Boeren naar het land gegaan om door de Swazi's de alleea aan dezen bekeude holen te laten die in mij brein woel do. Ik was niet voorne mens tot haai- te spreken, maar wanneer mijn liefdekoorts bedaard was, terug te koeren en mijn loven met- jou te eindigen." Zij onderdrukte met geweld haar bitter heid en haar- jaloezie, en haar stem was zeer kalm, toen zij zeidë „Arme Caro, het was niet verstandig van je, mij te verlatenmaar je meende goed te handelen." „O Daisy, ik was letterlijk gek. Ik \va- gek toen ik vertrok. Wel verre van mijn liefde koorts te temperen, goot een blik op haar olie op het vuur. Het overige weet je, en ik heb daarvoor geen verontschuldiging aan te voe ren. Zij heeft ten slotte hel meest te lijden." „Ik weet 'het niet," zei Daisy op de haar eigen, niet in woorden weer te geven zacht moedige wijze. „Ik geloof dat mijn verdriet het grootst was, Caro. Ja, ik ben je vrouw, maar dat is slechits een gerinff voordeel fl O O 11( want- zij bezit je geheele liefde. Wanneer wij naar de geleden smart moeten afmeten de grootte van toegebrachte wonde, dan is mij •de grootste wonde toegobra-dht, Caro, omdat ik je lief had, maar jij mij niet. Indien je maar eerlijk tegen mij waart geweest, toen je mij ten huwelijk vroegt indien je mij toen maar had't gezegd dat je hart, dat je liefde dood was, en dat je, door mij tot vrouw te wensdhenalleen ecu metgezellin zocht, dan zou het beter zijn geweest, Caro." „Ja, Daisy, dat zou 't ook," gaf hij toe. Met een moed waarover zij zich zelve ver baasde, ging de jonge vrouw voort „Je ltebt groote fouten begaan, Caro. Toen ik met je trouwde, dacht ik dat je een held wijzen, waar de voorraden levensmiddelen kunnen worden opgestapeld. De Swazi's zijn tegen deze ^praktijken" gewaarschuwd, zegt de correspondent. Eigenaardig valt daarmede samen een be richt aan de »Ind. Beige" uit Kaapstad, waaruit een gansch andere stemming der natui ellen blijkt dan de Engelschen het wel willen voorstellen. Twee bekende Kaffer-schrijvers, Makubalo en Tengo-Jabaru, die redacteur is van het Kafferblad »Itnoe", kiezen zeer sterk partij voor de Boeren en tegen de Engelschen. Zij vallen Cecil Rhodes heftig aan en verklaren dat de Knapsehe Hollanders meer voor de Kafieis hebben gedaan dan de Engelsche zendelingen. Verspreid nieuws. To Londen m-eent men dat de terugroeping van Buller, Warren en Thorneycroft noodza kelijkerwijze- spoedig «O verwachten is. Naar de sDaily News" uit Kaapstad ver neemt, verzekert een uit Transvaal gearri veerd persoon dat er in de forten van Pretoria geen enkel kanon meer is. Een patrouille der Knapsehe politie is gistermiddag te Boshof teruggekeerd met twee wagenspannen ossen en 200 stuks vee. Zij hadden een troep Boeren gezien die zich terugtrok. Volgens de Engelsche berichtgevers doet de militaire overheid te Kaapstad watzjj kan om de verspreiding van typhus in het Boeren kamp te Groene Punt tegen te gaan. De ziekte neemt dan ook af, zoodat er op het oogenblik nog slechts 20 lijders zijn op 2000 gevangenen. fAis een nieuw bewjjs hoe zekerde Engel schen zijn van de overwinning niet alleen, maar ook van de annexatie der Republiekeu kan gelden dat tal van reservisten in het Britsche leger er ernstig over denken om zich in den Vrijstaat te vestigen, daar de vraag naar bekwame arbeidskrachten na den oorlog zeer groot zal zijn. Een officier van een der garde-regimenten heeft onder de reservisten bij zijn compagnie twaalf man gevonden die in het land willen blijven. De eenige moeilijkheid is voor hen gelegen in het overkomen van hun gezinnen. Reeds is een commissie van officieren gevormd die daarvoor een tegemoetkoming van de Biitsche regeering zal zien te krijgen, o.a. op grond hiervan dat anders toch de soldaten naar Engeland zulten moeten lei uggebraeht wordeD. Volgens de Daily Telegraph" heeft een detective in een hotel te Bloemfontein ba gage van generaal Cronjé gevonden, waar hij een aantal belangwekkende papieren zou den zijn. Naar uit het Boerenkamp bij Glencoe woidt geseind, zijn de Boeren erg blij met een telegram van de Keizerin van Rusland, waarin wordt aangekondigd dat haar ver schillende ambulances tot het eind van den oorlog voor haar kosten mogen blijven. De Russische ambulance heeft bijzonder goed werk gedaan. De Canadeesche regeering heeft lord Ro berts verzocht 24 leden van het Canadeesche contingent in Zuid Afrika të willen voordra gen voor benoeming tot officier in het Brit sche leger. Majoor van Reilzenstein die met verlof naar Zuid-Afrika is geweest om den oorlog bij tc wonen, is reeds weder te Napels terug- waart ecu werkt! ijken held zooals wij in boeken aantreffen; ik kon met het minste gebrek in je zien. Maar nu ik beter ovc-r je aard kan denken, zie 'k groote gebreken, en die moest je trachten le vcrbetei-cn." Sir Clinton was zóó verrast door Tiaar woorden dat hij niet kon spreken. Hij was letterlijk verstomdde zachte, bescheiden Daisy scheen van rol met hem gewisseld te hebben van hem scheen de macht en de invloed op haar te ziju overgegaan. Als zijn verdriet niet zoo gioot ware geweest, zou hij zeker een glimlach niet hebben kunnen on derdrukken; nu zag hij haar alleen kalm aan. Zij knikte ernstig met haar mooi kopje. „Ja, zoo is het," zeide- zij,.je faalt ui ge zond, helder oordeelenjc bent te veel voor indrukik-en vatbaarje laat je gemakkelijk be ïnvloeden en leiden door de omstandigheden, ■en jo bent niet zoo openhartig en oprecht als je behoorde te zijn." Sir Clinton- sperde zijn oogen wijd open van verbazing en vroeg zicli af of hij waakte of droomde. LUI. Tusschen twee liefden. Daisy oordeelde dat het nu voldoende was geweest met haar tecdero verwijten, en zei de „Ik heb lots voor je, Caio, van Lady May." Zij gaf hem het briefje, dat hij doorlas. Zijn gelaat werd zoo mogelijk nog blocker do hand die het briefje i-astjiieldj beefde zóó dat het op den grond viel. gekeerd en wordt begin M-ei in Duitsolil.ind verwachthij zal zijn aanteekeningen en er varingen in een strategisch werk mededee- len. Volgens Von Reilzenstein was Jouberl niet do groote veldoverste waarvoor hij gewoon lijk doorgaat. Hij noemt hem eigenzinnig en eigenwijs. Ook zou Joubert onder den invloed van zijn vrouw hebben gestaan. Te Kaapstad zijn twee Duitschers die daar paarden gehuurd hadden en éenige dagen later in bezit van geweren en G00 cordiet- patronen gearresteerd werden, tot een jaar gevangenisstraf veroordeeld. Zij waren op weg naar de Boeren. (•ecicngdc Wededeellngen. Toen de piins van Wales op zijn doorreis naar Londen gisteravond om 10y4 uur te Allona aankwam, werd hij aan het station door den Keize. en prins lleinrich hartelijk ontvangen. De Keizer was Kort te voren onver wacht met een extra-trein aangekomen, evenals prins Heinrich die reeds te halfacht aankwam. Aan liet station was als eerewacht een compagnie infanterie op oorlogssterkte opgesteld, met het vaandel en de muziek. De drie vorstelijke personen vertoelden drie kwartier in de voor hen bestemde wachtka mer van liet station, waarheen spijzen en dranken uit den keizerlijken trein werden gebracht. Te ell uur des avonds reisde de prins van Wales door naar Keulen de Keizer vei trok weder naar Bei lijn en prins Heinrich naar Kiel. Gisteren weid te Londen ter herinnering aan lord Beacomfield (Disraeli) op de ge bruikelijke wijze de aPrimrose-dag" gevierd. In de Belgische Kamer richtte de liberale progressist Lorand gisteren een krachtige intei pellatie tot de regeering naar aanleiding van de wreedheden, waarvan in de provincie Mangulla in den Congo de agenten van den Onaftmnkelqken Congo-staal beschuldigd nor- den; hij vroeg de tusschen komst der Belgische regeering. De minister van 1 lenhmdsche zaken ant woordde, dat de Cmgo-staat een vreemde mogendheid is, met welker zaken België zich niet kan inlaten. België zal echter de aan dacht der regeering van den Congo slaat vestigen op de genoemde feiten. De Congo- staat heeft reeds een ernstig onderzoek be volen, zelfs zonder officieele bevestiging der feilen te hebben ontvangen. Maandag worden de algemeene rad-en in Frankrijk geopend. Mon verwacht dat in vele raden moties ten gunste der Boeren zullen worden voorgesteld'. De prefecten hebben van de regeenng bevel gekregen daartegenover voor te stellen over te gaan tot de orde van <len dag. De oud-minister Caviignac is Woensdag to San Sebastian geweest en een paar uur bij Déroulède gebleven. Volgens de sSiècle" is een ko«tbaar ju» vveelenkistjo ui* hulde der Engeteche pers aan mevrouw Dreyfus aangeboden. Gaget, die belangrijke stukken over de verdedigingswerken van Parijs zou hebben geleveid aan Duitschland, blijkt geen spion te zijn geweest. Daisy raapte bet op. „Het is een nobele bnef," zeide zij, „nobel als zij zelf is; zij liet hem mij lezen, Caro, voordat ik hem jon zou brengen. Zij zegt dat jij haar nooit meer moogt ontmoeten." „Ik denk ook van met," zei Sir Clinton met doffe stem. „Het zal beter zijn. Ik wilde wel dat ik haar, al was 't nog maar ééns, mocht zien, om haar vaarwel te zeggen." „Als zij verstandig is, zal zij dat niet doen," zei Daisy openhartig. „Als je liaar nog eens zaagt, zou je haar .veel willen zien; dat is niet verstandig." „Jo hebt gelijk, Daisy,' zei hij. „het is ook eigenlijk niet verstandig „Zie je, Caro," ging zij voort, „het oogen blik is nu gekomen om dc dingen flink onder de oogen te zien. Ongelukkigerwijze leef ik ca ongelukkigerwijze ben ik je vrouw. AU ik je kon vrijmaken door af.-tan a te doen van mijn leven, dan weet jc- dat ik het doen zou. Maar dat kan ik^iiet, en daarom zal jo mij bij je mooten dulden. Je moet trachten een weinig van mij to houden, al kan ik niet. ver geleken worden met Lady May; maar ik heb je innig, innig Hef, in weerwil van al wat er gebeurd isinniger dan jo jc kunt voorstel len, cvon innig als jij Lady May lief hebt. Ik zal heel zachtmoedig, heel onderworpen zijn, maar," voegde zij er met naieve vrijmoe digheid aan toe, „ik denk wel dat ik meer dau vroeger zal uitspreken wat ik denk. „Want, zie je, Caro,ging zij voort, ziende dat haar woorden indruk op hem begonnen te maken. „Ik ben niet Je eenige met wio je rekening hebt te houden; heb jo onzen klei nen baby geheel vergeten? Ik heb je reed's De vermaarde Cor.sicaamche roover Bei- laeoscia die, na veertig jaren oppermachtig geheerscht te hebben in de bergen van het eiland, zichzelf gevangen gaf, maar door de assisen vrijgesproken moest worden wegens verjaring der te laste gelegde feiten, is ge- sloi ven. Toen president Carnot het eiland bezocht, werd Beliacoscia hem voorgesteld als de Koning der bergen. In de zitting van den Spaanschen minister raad deelde Woensdagavond de minister van fiuanciën zjjn ambtgenooten mede, dat hij het onderzoek voortzet naar de midde len om een binnenlandsche leenmg te sluiten voor de liquidatie en consolidatie der vlottende schuld en der schuld die een gevolg is van den oorlog. De minister bereidt eveneens de herzie ning der pachtcontracten voor op tabak, lu cifers en ontplofbare stoften. De regeering denkt er niet aan een buiteniandsche leeniog te sluiten. Do Spaansche bladen nemen een afwachtende houding aan tegenover het gereorganiseerde kabinet en hopen dat eindelijk aan de noodige hervormingen zal worden begonnen. De Paus heeft gistermorgen een geheim consi-torie gehouden, gevolgd door een open baar consistorie, dat door het diplomatieke corps en verscheiden prelaten werd bijge woond. D-e Paus schonk zijn zegen en ont ving later in du troonzaal de nieuwbenoemde bi «-«-eh oppen. 's Pausen gezondheid was uitnemend. Reeds eenigen tijd geleden had een predi katie van pater Theorloria te Rome, die het herstel van de wereldlijke macht des Pausen eiscUte, aanleiding gegeven tot een betooging. Woensdag bad een herhaling daarvan plaats van de zijde van liberale studenten, van wie er eeu, zekere Vnnutelli, den priester trachtte te nan'eien. Hij werd geai resteerd op hem werden een dolk en een mes gevonden. Do Servische oud-minister Tausohauo- vviteeh, een der leiders d-er radicale partij, is nu aangeklaagd wegens diefstal en valsehbeid in geschrifte, door hom als directeur een er bm'k gepleegd. Voor de radicale partij is dit een groote slag. Tauschanowitsch. zit nog al tijd gevangen ten gevolge van li-et hoogver raad--proces van het vong jaar. Naar de »Times" uit New-York verneemt woidt de spanning tusschen de Vereenigde .Staten en Tuikije steeds grooter, daar de Poi te nog altijd met de 90.000 dollars schade loosstelling voor de in Armenië vermoorde Amerikaansehe missionarissen heeft betaald. Een officieele nota zal eerstdaags aan de Porte mededeelen, dat men te Washington genoeg heeft van de ontwijkende Turksche politiek. Indien de diplomatieke middelen geen resultaat opleveren, dan wori/t erover gedacht beslag te leggen op Smyrna. De Amerikaansehe zaakgelastigde te Kon- stantisopel noemt den toestand zeer ernstig. Naar do „Ind. Belgo" uit Tsnger ver noemt, heeft d'e Sultan van Marokko aan hot diplomatieke corps oen herziening der con ventie van Madrid van 3 Juli 1880 gevraagd. Na gehouden conferentie hebben de gezan ten zich verklaard tegen elke concessie, zóo lang de belangen van den bnitenlandsclion handel niet door de Marokkaan sche regeering ernstig worden beschermd. gezegd dit hij jornv oogen heeft, en," voegde Daisy er, onbewust vleiend, aan toe, „liet zijn heel mooie oogen ook. Hij heeft ook pre cies jouw mond; ik hield er van dien dui zendmaal te kussen, en dau trachtte ik mij voor to «lellen dat het jouw mond was." Zij hield plotseling ophaar gelaat werd door eer. gloeiend-en blos overtogeu. Hij kon de aandrift niet weerstaan om zijn hand lief- koozend op haar hoofd tc leggen. Zij had hem touli zoo lief. zijn vrouwtje met haar zacht gezichtje cn haar mooi haar „Je behoorde je kind bef te hebben, Caro; hij zal eens de heer van Eastwold zijn, en wie zal hem loeren zijn plaats in de wereld in te nemen, als jij het niet doet ?Wat moet ik hem in latere jaren zeggen, als hij mij viaagt: „Waar is mijn vader?" Moet ik hem dan zeggen: „Wij rijn gescheiden, omdat jo vader een andere vrouw en niet mij liefhad?" Zóó zou je mij toch niet tegenover mijn eigen kind willen vernederen, niet waar?" Neon zeker niet," zei Sir Clinton. Daisy stond op. „Wij leggen geheel beslag op Lady May's huis." zeide zij, terwijl zij met gewéld den haitstocht onderdrukte die haar nu en dan bijna dreigde te overweldigen. „Caro," ver volgde zij vriendelijk, ,,ik heb je mijn tegen woordigheid hier nog niet verklaard. M-oet je niet toegeven dat het goed is geweest dat ik kwam „Ja, zeer goed," antwoordde hij langzaam. Wordt vervolgd.')

Schiedamsche Courant | 1900 | | pagina 1