BEURS VAN AMSTERDAM. SPORT. Gemengd Nieuws. Laatste Nieuws. De voorzitter van het Hoofdcomité van het Ned. Roode Kruis ontving heden van den Minister van Buiten- landsehe Zaken mededeeling van het onderstaande, door den consul-gene raal te Pretoria op 11 dezer verzon den telegram «Leden tweede ambulance Zater dag gezonden Kaapstad als krijgs gevangenen wegens overbrengen brieven naar Boerenliniën." Nadere bijzonderheden zyn ge vraagd. Door den Minister voornoemd zijn al dadelijk bij de Engelsche regeering stappen gedaan tot de in vrijheidstelling der gevangenen. Telegrammen. Handel en Bedrijf. Burgerlijke Stand. de Hef Dagelijksch Bestuur van den A. N, "W. B, noodigt de leden uit tot deelneming aan 08 volgende prijsvraag. Wordt gevraagd een goed en vlot geschre ven reisverhaal met fotografiën, geschikt voor reproductie. He ingekomen antwoorden worden het eigendom van den A. N. W. B. en kunnen op verlangen van het Dag. Bestuur in de vKampïoeu" worden opgenomen. Als prijzen worden uitgeloofd f 100, f50, f25. Zoowel verhalen van binnen-en buiten landsche reizen komen in aanmerking. (vKamp.") Se staking te Rotterdam. In de vergadering van bootwerkers waren gisteravond 2500 personen tegenwoordig. Verschillende sprekers spoorden tot volhou den aan. Medegedeeld weid, dat de reederij- vereeniging tot de federatie was toegetre den. Yoorts vernam men van De Bruyn, dat ook 70 man van de Harwich boot ontslagen waren, en dus het lo't der 200 man van de HollandAmerika-lijn deelea. Hij riep ook steun in voor het huisgezin van Kooiman, die als slachtoffer gevallen was. Snelleman rapporteerde over zijn reizen naar verschillende plaatsen, om de werklie den in te lichten en gaf de verzekering, dat uit Brabant geen „onderkruipers" zulleri ko men. Nadat er nog was aangedrongen om voor al de posten goed te bezetten, werd de ver gadering gesloten. In de conferentie van het bestuur der sleepersvereeniging met de patroons werd door de patroons de volgende loonlijst voor gelegd werktijd 's zomers van half zes tot negen en 's winters van 6 tot 9 bij een vast weekgeld van f 13 voor één en twee paar den. 25 cent per uur van 's avonds 9 tot 's ochtends 6 uur en voor stalwacht 25 cents per keer. In de gisteravond gehouden vergadering van sleepers, waarin Spiekman, Nauta en De Bruin het woord voerden, werd besloten op het voorstel der patroons niet in te gaan en te blijven staken. Bij de firma Van Gend Loos werkten acht man. Ook de stokers, matrozen en scheepswer- kers hebben hun eischen gesteld. Op de werf van de firma Wilton, aan de Peigrimskade, hebben 20 voorslagers het werk gestaakt, eischende loonsverhooging. Door de vergadering van broodbakkers werd een loonlijst vastgesteld. Deze wordt aan de patroons gezonden. Zondag, na ont vangst van 't antwoord der patroons, wordt een definitief besluit genomen. Nochtans deelen de „Vereeniging van Sleeperspatroons te Rotterdam" en de „Kot- terdamsche voerliedenvereeniging" per ad vertentie mede dat, na overleg, de werksta king is geëindigd. De sleeperspatroons hebben reeds hun ta rieven verhoogd. De firma Wm, H. Muller Co. geeft in een schrijven aan haar vaste ertswerkers de zen alsnog tob morgenochtend de gelegen heid het werk te hervatten. Dit schrijven zond zij ook aan „Kardinaal Manning". Geven de vaste ploegen geen gehoor aan deze aanmaning, dan is zij van plan om de 150 man te laten overkomen, die reeds een paar dagen voor haar in Duitschland be schikbaar zijn. Volgens de „N. R. Cfc." heeft deze firma thans 300 vreemde bootwerkers aan den ar beid op haar Londen-, Aberdeen-, Hull- en Mitfdlesbro-booten, en op de Newcastle- en Hamburgbooten van andere firma's, die zij hiermee voorthelpt. De Westlandsche werk lieden werken op de fruitbooten, waarmee 'het fruit en de aardappelen uit het West- land worden vervoerd, en hoe groot de aan drang hiertoe is, blijkt bijv. hieruit, dat de laatste Londen-boot met 12,000 mandjes was bevracht. De firma Müller ontving o. a. een aanbie ding van 600 man om te komen werken uit een naburige plaats. Zij heeft een schip in gericht, waar 400 man kunnen slapen. De firma Ph. van Ommeren heeft, topn haar vaste ploegen zich op den laatst gestel een termijn niét om weder aan het werk te gaan, hadden aangemeld, gebruik gemaakt van de hulp van de Shipping Federation te Londen, waarhij de meeste groote reederijen in Engeland zijn aangesloten, en die zich tot taakstelt haar voor haar lijnen in tijdl van werkstaking van zeelieden en bootwer kers te voorzien. In alle stilte zijn toen Zon dagnacht zeventig Engelsche bootwerkers met sleepbootjes van den Hoek afgehaald, en naar Rotterdam gebracht. Deze werklie den zijn onder strenge bewaking van Maan dag af werkzaam op de Londen- en Man chesterbooten dezer firma. Bovendien bie den zich dagelijks vele werklieden uit Gro ningen, Friesland en het Westland bij haar aan. De HollandAmerikadijn werkt thans met 125 man, waaronder 46 van buiten. De stokers en tremmers van haar stoomschip Rotterdam, dat hedenochtend vertrek ken moet, hebben gestaakt; de matrozen Waren reeds aangemonsterd. Bij den gemeenteraad is door den burge meester ter goedkeuring ingediend 't verbod °P dte samenscholingen, op grond dat hij Z!(h andermaal genoodzaakt heeft gezien 'hen maatregel te nemen, ten einde de vrij heid van arbeid te beschermen voor hen die Werken willen. •Hr. Ms. Kortenaer heeft ligplaats ge nomen aan den mond van de Rijnhaven. Ook de kanonneerboot Hsdda wordt ver dacht, c. Ook Hr. Ms. kanonneerboot Hadda is onder kommando van den luit. ter zee le kl. C. Fock naar Rotterdam opgestoomd. Alle vaartuigen der Kon. Ned. Marine hebben in last, in verband met de werkstaking te sur- veilleeren op de rivier tusschen Maassluis en Rotterdam. De correspondent van de „N. R. C." te Londen seint: De Great Eastern Railway Company an nonceert: Ondanks de werkstaking te Rot terdam wordt de Hoek van Holland-dienst geregeld voortgezet. Gisteren is te Rotterdam aangekomen een afgevaardigde van de Sailors, Firemen and Labour's Union, uit Londen. In verband met de staking te Rotterdam kunnen geen garens voor de fabrieken in Twente aangevoerd worden. Ten gevolge daarvan moesten reeds enkele fabrieken te Ahneloo en elders in Twente „stop" zetten. Als de toestand zoo voortduurt, laat het zich aanzien, dat bij niet tijdige aanvoer van grondstoffen, op meer fabrieken tijdelijk 't werk gestaakt zal moeten worden. i „De Algemcene Nederlandsche Zeemans bond, gevestigd te Rotterdam, afdeeling Fe- deratie voor het transport te water", heeft zich gisteren per brief tot eenige reeders ge wend. Het bestuur deelt daarin mede, dat in de vergadering van gisteren de werksta king voor stokers en matrozen is geprocla meerd. De eiscben zijn Maandberekeningmatrozen f 40 kwar tiermeester 45 lampenist 45donkey man f 54stoker f 50tremimer f 40. Hex loon van matrozen op de zoogenaam de carga-sbips is tegenwoordig f 32, dat van kwartiermeesters f 40 a f 45, dab van sto kers f 36 en dat van tremmers f 28. Weekloon wordt geëischtmatrozen f 18, donkey-men f 20 en stokers f 18. Men bou de hierbij in het oog, dat deze arbeiders voor eigen kost moeten zorgen. Naar ons heden uit Amsterdam wordt geseind heeft ook de afd. aldaar van den Nederlandschen Zeemansbond voor matrozen en stokers de staking geproclameerd op een looneisch, hoofdzakelijk neerkomende op ver- hooging der gage met circa f10 per maand. De directie van Van Gend Loos aldaar deelt mede dat haar personeel te Rotterdam heden het wetk hervatte. Nader meldt men ons uit Ar.,-terdam De waterschout baron Van Göen had een onderhoud met afgevaardigden en deed een bemiddelingsvoorstel waarover thans beraad slaagd wordt. ■^Heden meldt men ons: De Rotterdam der HollandAmeri- ka-liju zal hedenmiddag vertrekken met ge heel nieuw personeel stokers en matrozen. Op stroom werken 4 ertsbooten en 1 ko lenboot, waarvan enkele met dubbele ploe gen. 'Men seint ons uit Rotterdam De cargadoors en reeders contracteerden met 1200 vreemde werklieden, meest Duit- «chers en Eogelschen, om te Rotterdam boot- werk te verrichten. Het contract is aangegaan voor 6 weken. De ertswerkers hebben hedenmorgen be sloten le blijven staken. De sleppers vergaderden hedenmiddag en gaan in zooverre met de loonlijst mede, indien de werkdag met één uur verminderd woidt. Hedenavond vergaderen zjj wederom, om het antwoord der p. 'oons te vernemen. De federatie is er in geslaagd een boot met 100 man uit Tiel tegemoet te varen en terug te sturen. Thans surveilleert oe. boot met rijks politie op de Boven-rivieren. Het s.s. Rotterdam der Hol land-A me- rikalijn is hedenmiddag vertrokken met ge heel nieuw stokers- en malrozenpersoneel. Se moord te Strecht, Omtrent den moord aan de Biltslraat ver neemt het »Utr. Dagbl." nog nader dat S. zich na den moord heeft begeven naar den heer A. Wöleken, rijwielhandelaar, wonende Wagenstraat, om zich van een fietslantaarn te voorzien, zeggende hij moest de rekening maar zenden in de Donderstraat. Het in den tuin bij den heer G., waar de moordenaar waarschijnlijk ingebroken zou hebben, gevonden overhemdknoopje en dat gevonden in 'thuis van ,tslachtoffer, zjjn identiek, zoodat het vrij zeker is, dat de moordenaar inderdaad bij den heer G. de fiets gestolen heeft om zich uit de voeten te maken. Anderzijds blijkt dat men het dreggen naar den vermoedelijken moordenaar, wiens naam is I. J. M. Smelts, heeft gestaakt. Het huis der ouders van S. wordt dag en nacht door de politie bewaakt. Men seint ons Smelt, de moordenaar van mevrouw Brou wer, is te Amersfoort aangehouden. Botsing. Nabij de Witle Brug te 's-Gravenhage heeft gisteren een botsing plaats gehad tus schen een Staalsspoorstoomtram en een rijtuig. De bestuurder van het rijtuig wist een ernstig onheil te voorkomen maar kon niet beletten dat zijn wagen bijna geheel ver brijzeld werd, hij zelf, zijn vrousv en drie kiuderen er uit werden geslingerd en allen kwetsuren bekwamen. Ontploffing. Gisterenmorgen omstreeks 8 ure heeft aan de gasfabriek te Harderwijk eene ontploffing plaats gehad van den grooten gashouder, waaraan eenige reparatie moest geschieden en waarbij tegen het verbod gebruik werd gemaakt van de soldeerlamp. Érnstige per soonlijke ongelukken zijn niet voorgekomen. De gashouder echter ligt geheel ontredderd, terwjjï in het dak van een aangrenzende schuur een vrij groot gat is geslagen. Rumoerige schutters. Na afloop van de schietoefeningen in het duin, door de Haagsche schutterij, hadden Dinsdagavond bij het huiswaarts keeren onder de manschappen, die meenden te lang dienst te hebben gedaan, eenige wanoidelijkheden plaats. Men ,'liep o. a. zingende en joelende door de straten en gaf geen gehoor aan liet bevel om daarmede op te houden. De com- mandeerende officier besloot in de Javiv-Uaal te doen inrukken. Ben waarschuwing voor veten. Zondagmiddag werd oen jongmensch van 15- a il 6-jarigen leeftijd bewusteloos aan. den Devemterweg gevonden, op ongeveer 10 mi nuten. afstand van Loehem, naast liem een fiets. In het Tramstation binnengebracht-, bleak uit papieren, welke hij bij zich had, dat het oen zoon was van den heer E. te Amsterdam. Hij zou eenige dagen te Loehem logeeren, en was 's morgens per fiets van Amsterdam vertrokken. Het laatste gedeelte van de reis, van De venter had hij nog eens kranig willen rijden, door de stoomtram bij te houden, met het gevolg, dat hij, bijna aan het eind van zijn tocht, door overgroote inspannin bewuste loos neerstortte. Gelukkig bleek uit het genjeskundig on derzoek, dat hij geen lichamelijk letsel had bekomen, zoadat hij! binnen een paar dagen weer hersteld kan zijn. Vegetariërs. De Nederlandsche Vegetariërsbond houdt zijn 'algemeen© vergadering den 15en Juli ai.s in do Rotonde te Blankura in het Gooi. Evenals verleden jaar wordt ook nu de ver gadering in de open lucht géhaudlen, terwijl bij regenachtig weer een zaal disponibel is. N a afloop der vergadering wordt een tochtje gemaakt door de schoon© omstreken. Ieder is op deze vergadering welkom. Eigenaardige reclame. Voor reclame der badplaats geeft het zee bad Vlieland prentbriefkaarten uit met het bijschriftsgoedkoop, gezond en rustig her stellingsoord." Een der kaarten geeft een kijkje op het kerkhof, met vorenstaand onderschrift YOKOHAMA, 12 Juli. Vrij zeker zal Japan 50.000 mao naar China zenden. De Japansche pers zegt dat het willekeurig optreden van Duitschland en Rusland grootendeels de oorzaak is *an de tegenwoordige onlusten. HONG-KONG, 12 Juli. Een compagnie Wells fuseliers vertrekt naar Ta-ku. LONDEN, 12 Juli. Aan de sDaily Express" is do. 6 Juli uit Tien-tsin geseind Na een gevecht van zei uren heeft generaal Ma het arsenaal ten oosten van Tien-tsin hernomen en aan de verdedigers zware verliezen toe gebracht. De Japansche bevelhebber zond een boodschap, waarbij hij verzocht om in allerijl versterkingen te zenden. TIEN-TSIN, 4 Juli. De voormalige com missaris van politie in Port-Arthur is hier te Tien-tsin aangekomen en meldt dat de Chineezen Nui-tschwang hebben verbrand en verwoest, den Mantschurjjschen spoorweg hebben vernield en zelfs de onverdedigde omgeving van Port-Arthur plunderen. WASHINGTON, 11 Juli. Een telegram van admiraal Remey gisteren uit Tschi-fu verzonden, zegtIk ben gisteren aangekomen. Twee bataljons van het negende regiment infanterie, en een bataljon marine-troep'ln, onder kolonel Meade, landden heden, om naar Tien-tsin op te rukken. De verbonden strijdmachten te Tien-tsin zijn in gevecht, om hare verdedigende stel lingen te handhaven. Zooeven verneem ik van admiraal Seymour uit Tieri-tsin, dat de vreemdelingen daar erg in het nauw gebracht zjjn. LONDEN, 11 Juli. De avondbladen bevat ten telegrammen uit Shang-hai van 10 Juli, meldende dat het gevecht van jl. Vrijdag het hevigst is geweest, dat tot dusver is gestreden. Alleen de Russen hadden 200 dooden te be graven. De Chineezen beschieten de stad van den noordwestelijken wal van het fort bij de stad. De Taotais en de leden van het Yamen be twijfelen of de aanwezige buitenlandsche strijdmacht in staat zal zijn de verdediging vol te houden, tenzij spoedig groote verster king aankomt. De troepen der verbonden mogendheden zijn afgemat door het rusteloos strijden. Het is enkel aan den uitstekenden spionnendienst der kozakken te danken dat de stelliugen der verbondenen niet al lang zijn bestormd. ROGGEPetersburger f 163 Ct. GERST zonder handel. MAISzonder hundek Namens de Comm. voor de noteering, D. F. W. Prins, MOUTWIJN Sfemuiing willig. SPOELINGf 0.80 SPIRITUS: f 111/2 h f 12. Notccring der Vereeniging Hond van Distil lateurs", gevestigd te Rotterdam. MOUTWIJN f10 per HL; JENEVER 14 j» AMST. PROEF. - 15i/s De Commissie voor de notecring. AMSTERDAM, 12 Juli. Koffie goud ord. Java 37, Santos 26. Suiker prijshoudend, maar stil. Tarwe np lev. zonder noteeiing. Rogge op lev. traag; Oct 1132. ROTTERDAM, 12 Juli. Roege op termijn per Oef. f 132. Kolfie Java 37 cis., Santos 26% cfs Suiker. Da markt heden onveranderd prijs houdendJoh M37/6 genoteerd. DELFT, 12 Juli. Jarige Zeeuvvsche en Overm. tarwe f6.75 a 7.75, Nieuwe dito f6 75 a 7.75, Westi. roode ris dito f 6,75 a 7.50, Zeeuwsche en Overm. rogge f5 75 a C.Nieuwe dito f5.50 a 6. Nieuwe Wintergersl f 4.50 a 5 25, Zomergerst f 4.25 a 5.25, Chovahergerst f 5.75 a 6.25, Zware haver I 4.25 a 5.25, Lichte dito f 2.75 a 3,25, Groene erwten f7.50 a 8.50, Mesting f6.o 6.50. Paardoboonen 15.50 a 6.25, Duiveboonen f6 25 a f7.75, nieuwe Bruine boonen f9.a 10.75. Witte dito f9.75 a 11.25, nieuw Koolzaad f 10 50 a 11.50. Buiten!, hennepzaad f6.75 a 7.25, Kanariezaad f7.50 a 8.75. Aan stadswaag gewogen 705 achtsten en 50 zestienden vaten boter, wegende te zamen 14600 kilogram. Prijs f 55, f 47, f 40. Aangevoerd waien 256 rundexen, 11 paarden, 80 vette en 191 magere kalveren, Cl9schapen of lammeren, 41 varkens, 379 biggen, 5 schapen buiten de hokken. Vette koeien le qual. f 180230, 2e qual. f120170. kalfkoeien 1e qual. f175220,2e qual. f 110160, vaarkoeien le qual. f 150200 2e qual. f90140, vette kalveren le qual f6075, 2e qual, f2650, vette schapen le qual. f2e qual.weischapen le qual. f 18—22, 2e qual.Velte lammeren fmagere varkens f 1826, nuchtere kalveren (922, weilammeren f913, biggen f 59, paarden f 80250, stieren f Rundviepsch per kilo f0.66 a 0.60 a 0.54 Vet kalfsvleesch s -0 85 a 0.75 a 0.65 HAMBURG, 12 Juli. Koffie, Sept. 43V4. Decern. 44%, Maart 45 Mei 45 HAVRE, 12 Juli. Koffie. Juli 51%, Sept. 52, Decern. 52%, Maart 53% K, Ontvargsten 11 Juli te Rio 5000 b. en te Santos 17000 b. HAMBURG, 12 Juli Suiker, giet- prijsh Aug. 11.45, Oct 9.771/3> Dec 9.571/3, Maart 9.771/2. b-'RLIJN, 12 Juli. Spiritus per loco ir. 50.30. PARIJS, 12 Juli. Spiritus. Juli frs. 35.Aug. frs. 35.25 vier laatste maanden fr. 34.25, vier eerste maan den fr. 34.50. KRALIKGSCHE VEER, 12 Juli. Heden werden ter markt alhier aangevoerd 7 groote zalmen f 1.65 a 1.75, 115 kleine zalmen f 0.90 a f 1.15, IC St. Jacobszalmen fl.a 1,05 per KG. SCHIEDAM, 12 Juli. Aangekomen: s.s. Glas salt, kapt. P. Ross, van Grangemouth, geladen met 732.000 kilo's steenkolen. Vertrokkens.s. Jotun, kapt. O. S. Meling, naar Swansea. kTOOMVAAItTLIJKElir. Maasdam arriveerde 11 Juli van Newyork te Rotterdam. Sommerfeld, van Batavia naar Amster dam, passeerde 9 Juli Gibraltar. S 0 e m b i n g, van Rotterdam naar Batavia, passeerde 9 Juli Aden. Koningin W i 1 he I m i n a, van Batavia naar Amsterdam vertrok 11 Juli van Perim. Prinses Sophie, van Amsterdam n. Batavia, vertrok 11 Juli van Suez. Koning Willem I, van Amsterdam naar Batavia, arriveerde 11 Juli te Padang. Koning Willem II vertrok 11 Juli van Bntavia naar Amsterdam. Prins Hendrik, van Amsterdam naar Batavia, passeerde 11 Juli Ouessant, Reichstag, van Hamburg en Antwerpen naar Oost-Afrika, passeerde 10 Juli Port Said. Anchisoe (Si. Mij. Nederland), v. Batavia naar Amsterdam, vertrok 12 Juli van Havre. Beurs van Schiedam. DONDERDAG 12 JULI. Officieêle noteering van de Commissie uit de Kamer van Koophandel aan de Beurs. MOUTWIJNf 9% per Hectoliter cont., zon der fust en zonder belasting. SCHIEDAM. Gehuwd: 12 Juli. J. Boerman, 24 jaar, en G. Hom mel, 22 jaar. A. Jurgens, 29 jaar, en J. P. van Wieringen, 19 jaar.P. C. Lussen- burg, 27 jaar, en G. Guis, 25 jaar. Geboren: 10 Juli, Jan Beroardus, zoon van H. C. Grims en P. Muilenburg, Noordvestsingel. 11 Juli. Ingetje, dochter van A. Vogelezang en M. E. van der Sloot, Lange Haven, Hendrika Maria, dochter van T. de Graaff en M. J. Vugts, Stationsstraat. Jacobus Johannes, zoon van C. Meeder en J. Bol, Oostsingel. Anna, dochter van J. van Wie- ringen en E. Mulder, Riet-Heinstraat. 12'Juli. Catharina Antonia, dochter van P. J. Smits en A. W. van Benten, Singel. Overleden: 10 Juli. Een levenlooze zoon van S. P. van der Feijst en J. van Oosten, Villastraat. rLAARPINOeiÜ. Geboren: 10 Juli. Hendrik, zoon van Ph. Jonker en H. Wassenaar, wonende te Groningen. 12 Juli. Kornelis, zoon van K. van Keulen en J. Blgenburg, Kuiperstraat. Overleden: 11 Juli. Catharina Cornelia Visser, oud 12 jaren, Maassh dijk. DONDERDAG 4-2 JULI. itaatsleeningen. pCt. 41 Juli. 42 Juli. midden k. boogde k. Nederl. N'. W. Sch Cert. 2% 77is/1g 78!/. '■to Obl903/ls 905/g dito Cert3 90 90% Hongarije. -j'w.-l. '89 i. zilv. 41 fe 83 82%% Italië. Inschrijving 1862-81 5 88 87% Oostenrijk. Obl 1.Jan./Jli. 5 803/g 808/,. Iito in Good 1870/93. 4 95% Portpg. C. '53/34 m. t. 100 3 23s/J5 23%, dito fr. 25-5000 met ticket 4% 33 33% fabaksmon. dito Leening. 4% 94 Rusland Obl liinnl. loon. '94 4 62% 62% dito '80 gee. G I>. 625 4 94% dito Hope Go.'89/90 G.R. 625 4 941%! 94% dito '94/6e Km. E. 625 4 95% 96% Oblig. leen. '67/69 (£20) 4 97 98% dito Transc. L '89 G.R.125 3 7515% 75% dito in Goud '34 5 997/g 99'/3 Spanje. Oblig. Buit. (Perp.) 4 67% 68 Turkije. Geptiv. oblig. 4 90% Oblig. Geconv. Schuld ser. D 22%8 Egypte. Oblig. Leening '76 4 103 China. Goudl, 1895 6 99 97% Zilverleening 1894. 7 96 Mexico. Zilverl. Biniil. sch. aü. Oblig. (C100/1000). 5 39 39 Brazil. Fund L.'PS x'20/100 5 87s/g 87% Columb Gee. Bt. S. 100/500 1% 13 13% Venezuela Obl. 1881 100 4 25% 26% Stedciyke JLeenlngen. Amsteidam 1895 3 88% Rotterdam 1894/97 3 87% Schiedam 1895 3 InduMr. en Fin. Ondcrnem. Nedcul en Kol Amst. Bnk a 198 Ned. Bauk-Aand190 188 's-Grav. llyp.-bnk. I'an ibr. 4 99% Ned. Ilypb. Veendam Pudb. 4 99% dito Pandbrieven3% 94% N.-W. Pac. Hyp bnk «and. (f100 of 50) 3% 102 Westl. llyp.-bank Pandbr. i 99% Cult.-My, Vovstl. aand.55 Ned. Rand.-Mij a. op d. iesc. 5 147 Amst. Deli-Mij. aand. 585 595 Dell-Maatschappij aand. 373 341 Senembah tabak.-mij aand. 347 Kon Paketv.maatsehg. aand. 1 '17% Ned. Amerik. Stoomv. aand. 99% Stoomv.-Mij Nederl. aand. 143 Dord, Petr. Ind. Mij. aand. 118% 119% Java PetroL-Maatsch. aand. 49 Kon. M. t E, v. Petrbr.aand. 225% 226 Moeara Enim Petr.-M. aand. 156S/g 158 Nieuwe Afrik. R.-V. aand. 108 107% V. S. v.N.-Awcn. Maxw. L. C. Prior Cert. v. Incom.b. 7 Peru. Per. corp. c. v. pref. a. 10yl5 107/la Spoorwcglcenlngen. Nr.DF.RL. H, IJ. Sp. Mij. aand. 109 Mij t. Ex. v. St. Sp. aand. 108 Ned ind. Sprw. aand. 21 i Ned. Zuid.-Afr. Spw. aand. 6 180% 176 Noord.-Br. Box. '75/80 gest. 88% Italië. Spw. '87/89 Obl. A-K 3 54% 54% Zuid-ltal. dito. Oblig. A-H 3 56 3/jg 56% Polen. Wrs-Weec.(Z.R.100) a. 106% 105% Portug. Kon. Port. spw. Obl. 3 601s/^ Rusland Gr. Spw.-Mij.'88 0. 4 93 dito '80 dito Z.R. 625 3 78% 79% Mosk.-Kursk Obligat4 93% 927/g Mosk.-Wmd.-Ryb. O.. 4 'H7/g Rjasan Uralsk G. R 625 O. 4 93!5/if! Transcausas Spoorw. Oblig. 3 79% 79% Wiadikawk. Z. R. 625 Oblig. 4 94% 949/ja Zuid-W.Spw. Z. R. 625 Obl. 4 94% V. S. v. N-Am. Atch.Top. c. v. a. 26% 267/16 dito cert. van pref. aand. 71% 72 dito Alg. hypotheek Ob, 98% 98% Denver Rio Grando C. v. a. 18% i 8 3/jj Erie spoorwegmij. aand.. 11 ?/ie U% Florida cert. v. gew. aand.. 10% 10% St. Louis Soutliw. Obl. 4 84% Louisv. Nashv. C. v, a. 73s/i 74% St. Louis Fr. C, v. gew. a, '10l/jg 10% dito dito v. 2e pref. aand. 327/g 33% dito dito Gee. Hyp, Oblig. 4 79% Miss. Kans. Tex. C. v. a.. 10% 10% idem le hypotheek Oblig. 4 89% idem 2e 4 67 67 N.Y.OntenWest.Sp.Com.bew, lOU/jg 197/g Norf. en West. Crt. v. gew. a. 33% 347/g idem C. 4 pet. Adj. pr. st. 75 Oregon Calif, le H. O. 5 97% 9716/jg South. Pac. Comp. gew. aand. 32% 33% dito Goud Oblig4 781/4 79Vj Union Pac. Railr. Cert. v. a, SUb/j® 55% idem pref. aandeelen 73% 73% idem Goud Oblig..4 10311% W. N. Y. Pns. afg. Cert.v. a. 14 idem Gen. Mortg. bonds. .5 31 Wabash afg. Cert. v. p. a. IS'/i® Canada. Canadian Pac. C.v.a. 88% Tramweg maatschappijen. Bat Electr. Trammij. aand. 75 Rotterd. Tramw.mij. aand. Semarang Cher. Stmtr. aand. 124% Premtelecnlngen. Nederl. Amsterdam f100 3 IO8S/4 Botterdam3 1035% 1047/g Gemeente Crediet3 102% N.-HoU, Ver. Witte Kruis 68 Paleis v. Volksvlijt 18671617/g 1621/g idem idem 1869 f 1.87% 1.90 België. Antw. 18872% 99 99 Brussel 18862% 1001/j 101% Hongarije. Staats). 1870. 134 Theiss, Regul. Loten. 4 116% 1151/j Oostenr. Staats!. 1854. 4 137% 139 idem 18605 112% Rusl. Staats!. 1864 Z.R. 100 5 193 dito 1866 Z.R 100. 5 167 Spanje, Madiid 1868 3 35Vs 35% Turkije. Spoorwegleening' 3 26% 26% Prolongatiei pCt. Affaires op levering. Kansas City 3 pCt. First. Mortg. B. 65% 66 dito pref aand37% 38% dito gew. aand12?/18 1215/ia Pr|)zen van Coupons. Amsterdam, 12 Juli. Oost.Pap. p. II 21 20.77% Diversen i.R.m. 58.60 a Zilv.Jan,21 20.80 Russen in G.R. 1.89% Eng. metaffid. 11.93 Idem in Z. R. 1.25 Fransche 47.60 Amer. Doll. Goud 2.45% Belgische 47.50 OrerrieM van de Beurs van den dag. Londen was voor Amerikaansche sporen vast gestemd. Ook hier liep de markt wat op om echter later door de slechte Chinee- sche berichten weer eeoigszins te dalen. Nationale Staatsfondsen meer aangeboden. Buitenlandsche Staatsfondsen tamelijk vast.

Schiedamsche Courant | 1900 | | pagina 3