I 1 BEURS ViH AMSTERDAM. f V L a at s t e Nieuws. INGEZONDEN. Handel en Bedrijf. Burgerlijke Stand. t goed, d'atur juffrouw van Wocmen geduren de liaar lev on alles bewaarde. Alles is vuil en stoffig, zoodat oen flinke solioonmaking noo- dig was om heb goed) toonbaar op de ver- kooping te brengen. Nfob minder dan 7 ver huiswagen! adingen zijn n,aar heb verkooplo- kaal' overgebracht. Onder do ingepakte voorwerpen heeft mon oenig porselein en zilveren vorken en lepels gevonden. („O. II. Cfc.") Brand te Helmond, Zaterdagnacht omstreeks 1 uur brak te Helmond een zware brand uit in de stoom- bontweverij der firma W. G. I. Ramaer Co. Spoedig grepen de vlammen met groote hevigheid om zicli heen. De vonkenregen was ontzettend. Ongeveer 4 uur was men het vuur meester. De magazijnen benevens de daarachter lig gende spoel-, scheer-, sterk- en pakkerij zijn geheel uitgebrand. De schade is zeer aanzienlijk. De kantoren en weverijen bleven gespaard doch hebben veel waterschade. 300 menschen zijn buiten werk, Verdronken. Zondagmiddag is te Rotterdam in de rivier de Maas nabij de Yarkenoordsche gorzen een 15 jarige matroos A. J. Sp. van het opleidings schip van de Handelsvaart met zwemmen verdronken. Na D/2 uur dreggen werd het lijk opgevischt. Gistermiddag is in het Gein bij Abcoude de vrouw van den turfschipper J. Pot bij het afgieten van de aardappelen overboord gevallen en verdronken. Ofschoon de man en de knecht nog alle moeite deden om haar te redden waren alle pogingen vruchteloos. Geen pleizier in den dienst. Vrijdag is een soldaat, die door een kor poraal naar het A!g, Depót van discipline overgebracht zou wordenop het Groote Kerkhof te Deventer, waar juist de drukke weekmarkt werd gehouden, aan zijn geleider ontsnapt. Tot dusver is vergeefs naar den verlorene gespeurd. Dat het. zijn bedoeling is om niet weer terug te komen, wordt af geleid uit het feit, dat hij zijn snor heeft laten wegnemen en zijn militaire plunje tegen een civiel pukje heeft geruild. Ongeluk. Nabij het gehucht Kijkuit onder de gem. Axel is de voerman .1. N., die op een kar met steenen was gezeten en onder het rijden er afsprong, gevallen, zoodat de kar, die vrij zwaar geladen was, hem dwars over liet lijf ging. Onmiddellijk toegeschoten hulp mocht niet meer baten; N. bleef op de plaats dood. Ben lijkenslager. De gemoederen onder de bevolking van het Hongaarsche stadje Szegedin en omstreken zijn door het volgende voorval diep geschokt. Bij de gerechtelijke opgraving van een lijk hebben de magistraten ontdekt dat alle vlee- zige deelen van het lichaam waren verwijderd, Ken onderzoek bracht aan het licht dat dezelfde schennis was gepleegd op alle Ipen van personen die sedert kort waren begraven en de vermoedelijke dader was een dood graver, Tikra genaamd. Onmiddellijk werd deze onveilaat gear resteerd en hij bekende volmondig de mis drijven. Hij sneed versche lijken in stukken om op die wijze aan voedsel te komen voor zjjn varkens! De gendarmen hadden groote moeite den ellendeling tegen de volkswoede te bescher men. Men wilde hem lynchen. aan sg een it van dendc laarna s voor ses bij Aan oep t« n, dat bókou- it van bj) p niet ok een st den 1 reeds 2-jarige 1 Nien- in gang da van mn ge* en heffl geheel brijt is is M e onge* hetwelk it heeft Vee®® bonden Bezoek van de Bóeren-Generaals Rotterdam. Hadden de Rotterdammers reeds een paar malen gelegenheid op spontane wijze de Bóeren-Generaals te huldigen op hun door tocht bij hun vertrek naar of komst uit het buitenland, heden zouden zij de helden van Transvaal een geheelen dag in hun midden hebben. Wel legt niets minder in het doel der generaals dan om zich te doen huldigen bij het bezoek dat zij voornemens zijn aan ver schillende steden te brengen, maar dat be hoeft voor ons in wier haiten zij zich een plaats veroverden daarom nog geen reden te zijn om ons te onthouden van uiting te geven aan het gevoel van achting en bewondering dat men voor hen en het Zuid-Afrikaansche volk in het algemeen koestert. Zoo meenden het ook de Rotterdammers te moeten opvatten. Zij stelden er prijs op de generaals in hun midden te hebben en half Rotterdam misschien was dan ook aan wezig aan het station D. P. om hen bij hunne komst te ontvangen en welkom te heeten. Met de eigenlijke ontvangst hadden zich belast de Nederl. Zuid-Afrikaansche Yer- eoniging, het Chr. Nationaal Boeren-comité en de afd. van het Nederlandsch Verbond. Als zoodanig werden zij op het perron opgewacht door de heereri H. J. Meerkamp van Embden, J. 0. Smalt en P. G. van Traa namens de N. Z. A. V.de hh. ds. P. A. E. Siüevis-Smit, P. W. Bliek en T. Tromp namens het Chr. Nat. Boeren-Comité en de hh. J. B. Verhey, Th. Nolen en dr. W. van Everdingen van het Ned. Verbond. Te 11.6 uur stoomde de trein het station binnen door de wachtende menigte begroet met daverende hoerahs 1 welke zich in tien dubbele mate herhaalden toen de generaals na een korte begroeting door de wachtkamer le klasse het station verlieten om in de rijtuigen plaats te nemen. In het eerste namen plaats Botha, in het tweede He Wet, De la Reij in het derde, ieder vergezeld van eenige commissieleden, en in de volgende de reeds genoemde gast- heeren van de verschillende vereenigingen. Botha uit Brussel en De Wet en De la Rey uit Den Haag kwamen bijna gelijktijdig aan het station D. P. aan en werden door den heer Meerkamp vaa Embden welkom ge- heeten. Het hoofddoel van het bezoek der generaals aan Rotterdam was eenige modelscholen te bezichtigen. Zeer terecht achten zij een der beste middelen om het thans in verdrukking zijnde Z.-Afrikaansche volk te doen herleven en weder tot een krachtige natie te maken, het land van goede scholen te voorzien, waar degeljjk onderwijs in het algemeen zal worden gegeven en tevens ook hun moedertaal in eere zal worden gehouden, Hen daarin krachtig te steunen door het verstrekken van ruime bijdragen ten einde hun dit mogelijk te maken is de schoone taak welke voor heel de beschaafde wereld is weggelegd. Op dien steun een beroep te doen is in de tweede plaats het doel van hunne komst naar Europa en wij hopen dat hunne pogin gen met het grootste succes zullen worden bekroond. Zoodra in de rijtuigen was plaats genomen zette de stoet zich in beweging onder het gejuich der meDigte. Langs Stationsweg, Coolsingel, Noordblaak, Beursplein, Geiderschekade, Bolwerk, Maas- biug, v. d. Takstraat, Koninginnebrug, Nas- saukade en Oranjeboomstraat, gold het eerste bezoek de openbare bewaarschool aan de Shampioenstraat, hoofd mej. A. H. Bliek. De wethouder van onderwijs de heer J. Drost leidde de generaals rond en verstrekte alle de door hen gewenschte inlichtingen. Na verwelkoming met gezang door kin deren bewonderden de generaals het Fröbel onderwijs. Kwart voor 12 uur was het bezoek aan deze eerste school geëindigd. De tocht werd vervolgens voortgezet langs Nassauhaven, Nassaukade, Koninginnebrug, Van der Takstraat, Maasbrug, Bolwerk, Wijn haven N.Z., Posthoornsteeg, Beursplein, Blaak, Korte Hoogstraat, Hoogstraat, "Weste Wagen straat, Haagscheveer, Delftsche poort, Cool singel en Kruiskade. Het tweede bezoek gold nl. aan de school voor g. 1. 0. aan de llelmer- straat, hoofd de heer D. Kohier, welke school bereikt werd door de aan het zelfde terrein gelegen bewaarschool, hoofd mej. Zeeberg, die aan de Kruiskade uitkomt. Bij het binnenkomen werden aan ieder bouquetten aangeboden. In de school Kohier maakten zij niet alleen kennis met gewoon onderwijs, maar toonden zij veel belangstel ling in de twee aan die school verbonden klassen voor achterlijke kinderen. Daarna rijtoer naar het Paricterras. Langs Kruisstraat, Kruiskade, Mauritsweg, Eendrachtsweg, Westzeedijk werd een bezoek aan het Park gebracht en stapte men uit aan het Ververschingsgebouw op het Park- terras, waar het tweede ontbijt werd gebruikt. Het fraaie uitzicht dat men van daarover de rivier heeft wekte ten zeerste de bewon dering van de generaals. Tot 2 ure werd hier gepauseerd. Vervolgens werd een bezoek gebracht aan de Wilhelminaschooi, chr. school voor u. 1. 0. gelegen aan den Crooswijkschen Singel, hoofd de heer K. Brantz. Ten einde deze te bereiken moest de stoet weder de geheele stad van het Westen uaar het Oosten doorkruisen en bereikte haar langs Parklaan, Westerstraat, Willemsplein, Leuve- haven W.Z,, Schildersteeg, Hoffmannsbrug, Schiedamschen Singel, Coolsingel, Slagveld, Hofplein, Goudschen Singel, Jonkerïrans- straat en Crooswijkschen Singel. Thans was de Hoogere Burgerschool met 3-jarigen cursus en daaraan verbonden han delscursus aan de beurt, welke langs Croos wijkschen Singel, Crooswjjkschenweg, Goud- scheplein, Goudschenweg, Goudschen Singel en v. Alkemadeplein ruim half drie werd bereikt. Langs Schoolstraat, Goudschensingel, Hof plein, Strooveer, Katshoek, begaven de gene raals zich eindelijk naar de Ambachtsschool, de laatste school welke door hen bezocht werd. Inmiddels was het 4 uur geworden, het uur bestemd voor de aan de generaals be reide plechtige ontvangst in de Groote Doele- zaal, waarheen zich de leden der verschillende Boeren-Vereenigingen begeven haddenen voor zoover de ruimte het toeliet ook een aantal andere personen waren toegelaten. Prinses Stephanie verzocht ontvangen te worden door de gravin van Vlaanderen, maar dezo was nog niet aangekomen. Zij is diep geroerd dbor liet gebeurde, maar zij uittei geen enkele klacht. Gedurende de reis m d'en trein schokte haar lichaam door het snikken, zoodat het noodig was to Peplus ter den trein te doen stilhouden; do stations chef bracht haar in zijn bureau, waar zij snikkende in een stoel zonk. Eon redacteur van d'o „Cbromque" werd door prinses Stephanie ontvangen, en vroeg •haar wat er- waars was in do 'geruchten over het gebeurd© tusschon den koning en haar. De prinses antwoordde: die geruchten heb ik ook reeds geboord. Maar dit is do waar heid Bk bad bij de lijkbaar der Koningin toen men mij kwam mededeelen, tegen 4 uur, dat do koning mij niet wilde ontvangen. Ik verliet onmiddellijk do sterfkamer. Ik had geen onderhoud met Zijnei Majesteit. Nader meldt men uit Brussel: Gravin Lónyay, vergezeld van 2 oerodar mes, woondo hed'enl om 10 uur do mis bij welka zijl liet calebreeren. Zij ging daarna naar hot paleis van den graaf van Ylaaaide- ron en vertrekt morgen van Calais naar Lon den. meren, 5 varkens, biggen, paarden, bok of geit. De prijzen waren Vette runderen le kwal. 72 ct., 2e kwal. 68 ct., 3e kwal. 58 ct., ossen ie kwal. 72 ct., 2e kwal. 68 ct3e kwal. 58 ct. per kilo. Handel willig. Handel in mager vee tamelijk. Varkens 2525% ct. per Vs kilo. AMSTERDAM, 22 September. Koffie goed ord. Java 37%, Santos 19%. Suiker prijshoudend. Tarwe zonder noteering. Rogge op leveling onveranderd; Oct. f126. ROTTERDAM, 22 Sept. Koffie. Java 371/5 ets,, Santos 19% Suiker prijshoudend zonder zaken. ct. Begrafenis der Koningin van Belgie. Toen koning Leopold bericht ontving van heb plan van koning Eduard "VII van En geland om zich te d!oen vertegenwoordigen bij de begrafenis door don hertog van Con- naught, liet hij den koning van Engeland daarvoor dank zeggen en hem weten, dat alleen do loden dor koninklijke familie van België aan da verschillend© lijkdiensten zul len dbelnemen. De begrafenis van de koningin had plaats bij' prachtig weder. De lijkbaar was mot kransen bedekt. De koning,leunend'© op den arm van prins Albert, volgde te voet. Ach ter hen de ministers, generaals en autori tei ton. Absolutie gaf do bisschop van Luik in tegenwoordigheid van prinses Clementine. ROTTERDAM, 22 September. Binnenban dach e Granen. Tarwe per HL. (jarige) f 7.75 a 8.60, (nieuwe) f7.a 7.50, per 400 KG. (jarige) f40 a 40.50, (nieuwe) f7.50 a 8.50, Canada per HL Rogge (nieuwe) per HL. 4.90 a 5.50. Wintergerst (nieuwe) per 100 KG f6.75 a f7.75. Zomergerst (nieuws) per HL f—a per 400 KG f7.— a 7.50. Chevaliergerst (nieuwe) per 400 KG. f7.30 a 7.75. (nieuwe) per HL fa per 400 KG. f6.— a f6.75. Witte boonen per HL. f a Bruine boonen per HL f a Blauwe erwten (nieuwe) per 11L f 6.50 a 9.50. Kanariezaad per HL f 7.50 a 9.50. Koolzaad (nieuwe) per HL f a De Berlijnsclio burgemeester. Kaufmann berichtte 'Zaterdag aan don voorzitter van dien gemeenteraad1 dat bij' af stand doet van zijn rechten, voortspruitende uit zijln verkiezing tob 2en van Beriijh. burgemeester Portugal en Engeland. De „Daily Mail" verneemt uit Johannes burg: Ik verneem dat Port Motaiia, op twee mijlen afstand van Lor en 90 Marquez gelegen, is afgestaan aan d'e EngeJsclien als gevolg van de jongste onder-handelingen. President Stoyu. President Steyn! zal morgen half vier de villa Norma verlaten en met een extra- stoomtram van den Staatsspoor zich naar 't station te 's-Gravcnhago begeven, vanwaar hij do x-eis naar Monbreux, meer bepaalde lijk naar Clareus, zal aanvaarden. I11 do laatstverloopen dagen was do Pre sident mindea- wel' ten gevolge van oen lichte maagaandoening. Met opneming wordt geen instemming der Redactie bedoeld. Copy wordt nimmer teruggegeven. Koning Leopold en prinses Stóphanie. Verschillende .geruchten loopeni betref fende het gebeurde met prinses Stephanie; doch dezo verschillen sl'ochts in do bijzon derheden. In de hoofdzaak 'komen alle op helzalfdo neer, bohalVe de lozing van de „Etoile Beige", die aldus luidt:' „Heb overhaaste verbrak vani gravin Lóuyay verraste zoowel de bevolking als do vreemdelingen. Da gravin was te Spa geko men om te bidden bijl hot stoffelijk over schot barer moeder en deze stap kan onder dezo omstandigheden niet anders dan na tuurlijk worden genoemd. D'e gravin is, ver gezeld van haar «eredame, gravin Baselli, in een hofrijtuig naar heb hotel teruggebracht en vertrok daarna mot d'en express-trein naar Brussel'." Dadelijk na aankomst te Brussel werden maatregelen genomen om kaar zoo spoedig mogelijk te doen vertrekken. D'e prinses zou waarschijnlijk: heden ba 2.15 met den trein naar Calais vertrekken en zich in Engeland bij graaf Lónyay voegen. Zijl zal aan geen dei- lijlkpieüktigkeden bijl d'e begrafenis har rer moeder deelnemen, maar zijl zou heden morgen een bijzondere mis laten celebreo- ren, die zij, met haar gevolg zou bijwonen. Mijnheer de Redacteur 1 Voor onderstaand verzoek ik U beleefd eenige plaatsruimte, waarvoor bereids dank, Nu de Koemarktbrug óok wordt gepas seerd door de tram, mag er wel eens bizon- dere aandacht worden geschonken aan de wjjze waarop die brug wordt bediend. Vooreerst toch zal hat dienstig zjjn de tram zooveel mogelijk te doen passeeren alvo rens de brug open te draaien, alsmede haar ook bij andere wagens te doen voorgaan. Zooals dit nu geschiedt, schijnt men aan die brug de tram iet of wat te negeeren, zeker niet ten gerieve van het publiek. Het te laat aankomen der tram zou dan tot een minimum beperkt worden, waardoor reizigers voor spoor of boot, welke van de tram gebruik maken, dan ten minste gemak van dit vervoermiddel kunnen hebben. Hiermede in verband zal men de brug niet eerder moeten opendraaien, alvorens men het vaartuig zoo dicht mogelijk heeft doen nade ren, niet zooals men dat nu doet, wanneer het schip op z'n best te zien is. Mat een beetje goeden wil zal hierin wel verbetering zjjn te brengen. Toch over da Koemarktbrug bezig zijnde, zou ik er ook nog wel op willen wijzen, dat in tegenstelling met de bordjes op de brug ^voetgangers rechts", de hekken steeds eerst aan de linkerzijde worden opengedaan, waar door natuurlek altijd een dringen en duwen tegen elkaar ontstaat. Het schijnt echter dat een en ander het begrip van de betrokken bruglui te boven gaat. Wanneer door de bevoegde autoriteiten, in deze eenige duurzame veranderingen, en daardoor verbetering kon worden gebracht, zou èu publiek, èn het op dat punt der stad steeds drukker wordende verkeer, zeker zeer gebaat zijn. S, de Rears vso Schiedam. MAANDAG 22 SEPTEMBER, Officiëele noteenng van de Commissie uit Kamer van Koophandel aan de Beurs. MOUTWIJNf 9.75 per Hectoliter cont., zon dar fust en zonder belasting. ROGGEzonder handel. GERSTzonder handel. MAIS: zonder handel. Namens de Comm. voor de noteenny D. F. W. Prins. Noteering der Vereeniging Bond van Distil lateursgevestigd te Botterdam. MOUTWIJN f40.25 per HL; JENEVER -44.25 AMST, PROEF. -15.50 De Commissie voor de noteenng MOUTWIJN Stemmine willig. SPOELINGfO.SO. 20 Sept. f0.90. SPIRITUS: 45.75 a (46.50. SCHIEDAM, 22 September. Ter veemai kt waren heden aangevoerd 86 runderen, kalveren, schapen of lam ROTTERDAM, 22 September. Buitenlandsche granen. Stemming stil. Rogge per 2100 kiloNicolajef uit lichter 135, Taganrog uit zeeboot 9 pud 20/25 f 136. Gerst per 2000 kiloZwarte zee 60/61 ko. 4 4 0 i/s Mais per 2000 kilo grove Donau uit zeeboot 438, id. stoomend f438139, Odessa f435, Amerik. Mixed le helft Nov.-afl. (430. Boekweitgrntten Petersburger Jadritza f 238, prompte all. f234, id. Sept./Oct.-afi. f233. MAANDAG 22 SEPTEMBER. Staatsleenlngen. pCt. 20 Sept. midden k. 8i7/a 90s 93% Nederl. N. W. Sch. Cert, 2% dito Ob).3 dito Cert.3 Hongarije Bel. v.Str. Kr. 100/ 4000 4892/1902 998/ia Italië. Inschrijving 4862-84 5 97 Oostenrijk. Obl i. Z Jan./Jli. 6 843/, dito in Goud 4876/93. 4 102% Portug. C. '53/84 in.t. £400 3 30V16 dito fr. 25-5000 met ticket 4% 4516/u Tabaksmon, dito Leening. 4% 97 Rusland. Iwang Dombr. G.R. 625 O. 4% 1°0% Obl. Binnl. ieen. '94 4 623/]s dito *80 gee. G. R. 625 4 97% dito Hope Co. '89/90 G.R. 625 4 97s/s dito 'ï4/6e Em. R. 625 4 98% Oblig. Leen. '67/69 (£20) 4 4041/8 Gr. Sp.w. M. '88 04 98% dito '80 Z.R. 6253 813/, Mosk. Kursk. O. 4 95S/g Obl. Transc, L. '89 G.R.425 3 80 dito in Goud '84 5 98% Zuid-W. Sp.w. Z.R. 1254 90% dito Z.R. 625 4 97'% Spanje. Oblig. Buit. (Perp.) 4 80% Turkije. Gepriv. obüg. 4 957% Oblig. Geconv. Schuld ser. D 2816% Egypte. Oblig, Leening '76 4 107 Cuina. Goudl, 1895 6 405 Zilverleening 48947 957/g Mexico. Zilverl. Binnl. sch. aft Oblig. (£400/1000). 5 Bbazil.Fund. L.'98 £20/100 5 Columb. Gee. Bt. S. £100/500 4% Dominico Rep. m.t.o. 2% Venezuela. Obl. 1881 £400 4 22 Sept. aooKate k 82 941/is 97% 8413% 30% 46% 97% 98% 79 81 28% 951/3 ROTTERDAM, ?2 September. Ter veemarkt waren aangevoerd paarden, veulens, ezel, magere runderen, 215 vette runderen, 252 vette en graskalveren, nuchtere dito, 3054 schapen of lammeren, 550 varkens, biggen, bokken of geiten Runderen prima 4o qual. le qual. 68, 2e qual. 64, 3e qual. 60 ct,ossen 1o qual. 2e qual. 3e qual. ct.stieren 4e qual. 2e qual. 3equal.ct.kalverenlequal.85 2e qual. 75, 3e qual. 60 ct.schape :1e qual. 50 2e qual. 45 ct.; varkens 4e qual. 57 tot 2e qual 51, 3e quai. 50 a ct. Licht soort a 46 A 48 ct. Alles pe.- kilo. Handel in runderen wegens groote aanvoer traag, in schapen en varkens traag met ruime aanvoer. Aaidappelen. Geldersche blauwe f 1.80 a 2. Zeeuwsche f 2.30 a 2.50, Zeeuwsche blauwe f4.70 a 4.90, Zeeuwsche bonte fl.80 a 2, Eigeheimers faBrielsche kralen f 3 a 3.20 per HL. Tamelijke aanvoer en vraag. Vlas. Aangevoerd 168 steen wit, die echter onverkocht gebleven zijn. Zeeuwsche eieren f4a 4.40, Overmaasche eieren f4.40 n 4.60, per 400 stuks. Kaas. Aangevoerd 0 partijen. Men betaalde f24.— a 26.— per 50 KG. Handel vlug. HAMBURG, 22 Sept. Koffie. December 30%, Maart 31, Mei 31 Vs, Juli 32. HAVRE, 22 Sept. Koffie. Sept. 36'/si Dec. 37, Mei 38% W. HAMBURG, 22 Sept. Suiker. Biet- prijsh.Oct. 6.52%, Dec. 6.65, Maart 37%, Maart 6.85, Mei 6.97%. BERLIJN, 22 September. Spiritus per loco. 41.70 ms. PARUS, 22 September. Spiritus. Sept. fr. 33.75, Oct. fr. 34. Nov./Dec. fr. 34.4 eerste maanden fr. 34.75. SCHIEDAM, 22 Sept. Vertrokken naar zee ter haringvisscherij de logger SDM 17 Catharina, schipper J. Ros. KRALINGSCHE VEER, 22 Sept. Heden wer den alhier ter markt aangevoerdwinter- zalm fa9 zalmen fl.90 a 2.10, St. Jacobszalmen f aper 1/3 KG., benevens steur. 22 Sept. AangekomenTabal M. Engelsma, geladen met rijst- SCHIEDAM, Kain, kapt. A. doppen. VersrokkenCosmopoliet, kapt. W. G, Dijkstra, met stukgoed, naar Helgoland. 38% 38s/u 99i%6 991% 18i3/le 18U 16% 46% 29% 29% stnlciyke Iieeningen. Amsterdam 4895 3 908/, 907/ö Rotterdam 1894/973 91% 91 Schiedam 1895 3 Industr. en ®"Jo. Ondemee. Nederl. en Kol. Amst. Bnk a. 187 187% Ned. Bank-Aaud182 182 's-Grav. Hyp.-bnk. Pandbr. 4 100% 100% Ned. Hypb. Veendam Pndb. 4 100 dito Pandbrieven3% N.-W. Pac. Hyp.bnk aand, (f100 of 50) 31/, Westl. Hyp.-bank Pandbr. 4 Cult.-Mij. Vorstl. aand. Ned. Hand.-Mij. a. op d. resc. 5 Amst. Deli-Mij. aand Deli-Maatschappij aand. Senembah tabak.-mij aand. Kon. Paketv.maatschij. aand. Ned. Amerik. Stoomv. aand. Stoomv.-Mij Nederl. aand. Bord. Petr. Ind. Mij. aand. Java Petrol.-Maatsch. aand. Kon. M. t. E. v. Petrbr.aand. Moeara Enim Petr.-M. aand. Sum. Palemb. Pret.-M. aand. Nieuwe Atrik. 11.-V. aznd. V. S. v. N.-Aiiiir. Maxw L. Gr. Prior. Cert6 dito Prior Cert. v. Incom.b, Peru. Per. corp. first M. B, 6 dito Per. corp. c. v. pref. a. ©pooptsyegleemlnge®., Nederl. H. IJ. Sp. Mij. aand. Mij. t. Ex. v. St. Sp. aaad. Ned. Ind. Sprw. aand. Ned. Zuid.-Afr. Spw, aand. 6 dito Certf. v. dito dito 4% pet Cert v. dito S id.-Br. Box. '75/80 gesi. Italië. Spw. '87/89 Obl. A-E 3 Zuid-Ital. dito. Oblig. A-1I 3 Poi,EN.Wrs-WeeE.(Z.R.10ö) a. Portug. Kon. Port. spw. Obl. 3 RusLAND.Mosk.-Wind.-Ryb.O 4 Rjasan Uralsk G. R 625 O. 4 Wladikawk, Z. R. 625 Oblig. 4 V. S. v. N.-Am. Atcb. Top. c. v. a. dito cert. van pref. aand. dito Alg. hypotheek Ob. Denver Rio Grando G. v. a. Erie spoorwegmij. aand.. Florida cert. v. gew. aand. Kansas City S.R.A dito Cert. v. do dito pref. do dito Cert uo. dito le Hyp. O. St. Louis Southw. Obt 4 Louisv. Nashv. C. v. a. St Louis Fr. C. v. gew. a. dito dito v. 2e pref. aand. dito dito Gec. Ilyp, Oblig. 4 Miss, Kans. Tex. C. v. a. idem le hypotheek Oblig. 4 idem 2e 4 N.Y.Ont enWest.Sp.Com.bew. Norf. en West. Crt. v. gew. a, idem O. 4 pet Adj. pr. st Oregon Calif, le H. O. 5 South. Pac. Comp. gew. aand. dito Goud Oblig4 Union Pac. Itailr. Cert. v. a, idem pref. aamieelen idem Goud Oblig. 4 Wabash afg. Cert. v. p. a. W. N. Y. Pns. afg. Cert.v. a. idem Gen. Mortg. bonds. 5 Canada. Canadian Pac.C.v.a. framwegmaatecliappyeD. Bat. Electr. Trammij. aand. 25 Rotterd. Tramw.mij. aand. Semarang Cher. Stmtr. aand. 147 EFremleiecnlngen. SCHIEDAM. Geboren: 20 Sept. Henricus Jacobus Johannes Marie zoon van J. P. Koppenhagen en E. M. J. C. van Riet, Singel. Willem, zoon van W, Poot en A, Zeeuw, Overschiesche straat. Overleden: 20 Sept. Maria Petronella de Yeld, oud 59 jaar en 5 maanden, echtgenoot van Jo hannes Burger, Lange Achterweg. rLAAitniiGG si. Gebor en: 20 Sept. Adriana, dochter van K. Storm en A. Roodenburg, Struijkstraat. 21 Sept. ICornelia, dochter van IC, v, Oud- heusden en A. v. d. Windt, Struijkstraat. Albertus Anthonie, dochter van I. A. Kreber en F, Spoel, Bmmastraat. Johan nes Adrianus, zoon van H. v. d. Zwart en J. A. van Genderen, Gei. Biersloot. Overleden: 22 Sept. Johanna van Gelderen, oud 13 dagen, 3a Bierslootsteeg. 94% 129 127% 100 100 41% 41% 143% 143% 662 6C0 430 408% 167 90% 97% 143 148 9 463 4G9 114 113 60% 00% 84 71% 12% 12% 75% 75% 17% 18 ge®. 102% 108% 220 221 91% 64% 631% 63% 118% 1187/g 69% 98 97 903/, 97% 9311% 9213/,5 102 101% 49% 483% 417fe 407/, 21% 40 38% 377/8 37% 69% 58% 59% 58 74 71 96% 152 79 %6 78% 76 94% 333/, 33% 97 97 83% 83 35D/J0 35% 757/k 74% 90 1023/, 1023/, 79s/ia 78% 92% 92% H2S/1S llOH/is 93 1041/a 52% 52% 193/, 383/, 143% 143 Nederl. Amsterdam 1UU 3 Rotterdam3 Gemeente Crediet. 3 N.-Holl. Ver. Witte Kruis Paleis v. Volksvlijt 4867 idem idem 1869 f België. Antw. 18872% 103%% Brussel 48862% 104U/ja Honsarije Staatsl. 1870 Theiss. ReguL Loten4 Oostenr. btaatsl. 18544 idem 1860. 5 Rusl. Staatsl. 1864 Z.R. 100 5 dito 1866 Z.R 100. 5 Spanje. Madrid 1868 3 Turkije. Spoorwegleening' 3 Prolongatie Frjjzen van Coupon*. Amsterdam, 22 September. Oost.Pap. p.il.21 21.12% Diversen i.R.m. 58.60 1077% 104% 1027/s 80% 170 2.35 170% 137% 459% I291/3 292% 221 45 29% 107% 103 is/15 80% 104 10313% 158 232 45% 29% 3% pCt. t Zilv. Jan. 21 21.15 Eng. met affid. 11.90 Fransclie 47.65 Belgische 47.60 Russen in G. R. Idem in Z. R. Amer. Doll. Goud 1.90 1.25% 2.47 Overzicht Tan de Baurs van des dag. Amerikaansche Sporen heden lager. Nationale Staatsfondsen zeer stil. Buitenlandsche Staatsfondsen vast. 1' I 'n (1 A

Schiedamsche Courant | 1902 | | pagina 3