GAARDINGEN. Kunst en Wetenschap. Kerk en Schooi Landbouw en Veeteelt. SPORT. Staten-Generaal. V Handel en Bedrijf. Laatste Nieuws. Gemengd Nieuws. INGEZONDEN. DE OORLOG IN HET OOSTEN. Heden Beursvacantiedag. Burgerlijke Stand. AD YERTEN TIEN. y^rug te bekomen aan de volgende fxn 1 ggjj ring met sleutels 'bijl A. v. Hout, ifetlielstraat 17een poppenwagen bij Tot 0 Diok'jö Meesfcersfcraat 10; een wiel- bijl Wed. v. Wijingaarden, KDagasitraat een meisjesschort bij' Ml v. Vliet, Hen- Me Ga-bolstraat 45 een onderstuk]'© van "eeIJ gouden oorbel, bij A. P. Martens, Lan- kerkstraat 34; een meisjeszaik met zak- 'jjoelc, .rozenkrans en bal bijl J. II. Mulder, j',nge Achterweg1 28a; een broche van 'dde knoopjes bij! B. Ok'kerse, Lang© parkstraat 44 boven. {Jet ingang van 1 Augustus wordt ver plaatst bij de rijksbelastingen de kommies - kl. H. M. Arends van hier naar Rotter dam en H. de Rooij van Beek (L) raar liier. Naar wij vernemen zal iFlardinga" bij den verjaardag van H. M. Koningin Emma een tweetal concerten doen geven en wel een op het Veerplein aan het einde van de Ged. Biersloot en een op het speelterrein aan de Hofsingel. Men is niet ontevreden over de opbrengst der lijsten welke dezer dagen b(j de inwoners Verden aangeboden voor de vereeniging jFlarJinga". Ook neemt het ledental dage- jps toe. De plannen tot verbouw van den schouw burg te Haarlem z\jn gisteren door B. en W, goedgekeurd. (O.II.O.) Voor het op Maandag 15 Augustus van wege de vereeniging ïüit het Volk Voor het Volk" te Middelburg te houden muziek- lestieval, hebben zich 24 muziekkorpsen aan gemeld. Ned. Herv. Kerk Algemeens Synode. De quaestor-generaal was gisteren ter vergadering. Onder toejuiching der verga dering stelt de vice-president als slotsom van zijn onderzoek, waaruit bleek, dat 1757 'stukken waren ingekomen en 1743 waren uitgegaan, voor, don secretaris luirlelijkon dank te betuigen. De quaestor-generaal verklaart zich bereid in zijn betrekking te continueeren. De vergadering verneemt dit met genoegen. Aarr de orde is lret fonds voor noodlijdende kerken en personen. De i-.oprengst der collecten was f 10G8.G1 ltoo- ger. Aan legaten werd f5653.10 ontvangen. De rekening sluit met een bedrag van f47.670.081/2 in ontvangst en uitgaaf (saldo f 12,282.55). x Vele aanvragen worden besproken om bijdragen uit dit fonds. Aan 5 gemeenten worden voorloopig groote toelagen verleend tot een bedrag van f 15.100, terwijl veer tien aanvragen worden geweigerd, voor een deel wegens ontoereikende middelen. Het kapitaal van dat fonds bedraagt f 200.880.85. Het fonds voor geestelijke behoeften ont ving f25.49 aan coliecte minder, maar meer aan rente f37.50. De rekening sluit met een ontvang en uitgaaf van f 12.305.76, met inbegrip van een saldo van f 6255 86 Dit fonds bezit een kapitaal van f 118.080. .Drio toelagen worden ingetrokken. Geref. Kerken. Beroepen te Broek op Langendijk (N.-H.) de heer J. de Biuin, cand. Aangenomen het beroep te Wychel en Balk door den lieer J. G. R. van Mout ik, cand. te Hollum (op Ameland). De minister van waterstaat heeft be- paald, dat de gewone rijksnajaarskeuringen van tot dekking bestemde hengsten in 1904 voor Zuid-Holland gehouden zullen worden - op 18 October te Leiden; 19 Oct. te Dor drecht; 20 Oct. te Rotterdam; 21 Oct. te s Heenvliet; 22 Oct. te Dirksland. De 75ste Aigemeene vergadering van de Hollandsche Maatschappij van Landbouw zal -te Enkhuizen op den 7den September a.s. worden gehouden, De rekening over 1903 wijst voor on'vang 1.(20,935,571/2 en voor uitgaat f 27,935,86 aan. ,f De begrooting voor 1904 sluit met een bedrag van f28,549,7ll/a. mie" van J. L. Laverge, 'Rotterdam; „Ba- 'by" van H. Bisschop van Tuinen en L. M'. J, Gregory, Amsterdam'; „Carmen" dei' Kon. Marine-Jachtclub„Daisy" van G. H. van Broekhuizen en P. J. Loby, Amster dam; „Eider" van W. M. Pi eters; Rotter dam; „Porei" van F. W. 'bar. v'. Tuyll' v. Serooskerken, Velzan; „Garnaal" van B. J. Couveé Jr en J. Meursimg, Amster dam; „iHlarlökyn" van A. O. Dalen, G. "W". Lans en L. M. A. Hoffmann, Rotterdam; „Ibis" van J. Th, Boelen en A. B. B, Ko ning to Amsterdam; „Jux" van P. ten Cate do Vries on P. L. Luoassen, Amster dam; „Kikeriki" van 'E. Kol en J. H. van Aisma, Amsterdam; „Loja" van 2. Mar- cella, Rotterdam en „Mozes" van' jhtr. W. Sis, Hilversum on j'hr. C. Hooft Graafland, Dtem Haag. Morgen hebban wedstrijden; plaats met dezelfde jachten tussobea Katendredht en Ylaardingen en terug. Nationalen zwemwedstrijd. Door de 'Rottordamsche Zwem club is op Zondag 14 Augustus a.s. een Nationale zwemwedstrijd uitgeschreven in de zwem inrichting aan de Boompjes. Zijhoedstrijd op de Lek. Men meldt ons uit Kralingsdie Veer: Vanwege de Koninklijke Roei- en Zeil- veroeniging „De Maas" te Rotterdam wor den heden 'Zaterdag en 'Kondag zeilwedstrij den gehouden uitsluitend voor zeiljachten der A B 'O-klasse, Heden hebben de wedstrijden plaats in oen rustig vaarwater nl. de Lek vanaf Kra- bngsch Veer tot Lokkerkerk en terug. Om half een vingen de wedstrijden aan •mi de lijn van afvaart liggende tusschen Ki'alings&heveer en de starbboofc met Maasvlag in top rond den uitlegger nabij de gemeente Lekkerkerk, D© afvaart geschiedde met flying' start zonder tijdsopname volgens het reglement 'm do A B C-klasse der Kon. Roei- en Zeil vereeniging te Amsterdam. De jury bestond uit de lioeron: A. L. Boden, Jhr. Y. Six, Willy Thdssmg en H. Ravenswaay, terwijl als wedstrijdscom- Knssarissen fungeerden de h'eer R. v. d. Aasnd, A. Laverge en J. "J. Louwman. Tot de A B O-klasse beknoren de „An- pen bezig aan1 den kant van den straat weg tusschen de Schipbrug en de buitea- socaëteit, en lette niet bijizonder op een be daard aankomende automobiel, tot hem uit deze een zeer beleefde groet werd gebracht en hij bemerkte, dat de Koningin en de Prins zidh daarin voortbewogen. Heb Koninklijk^eohtpaar vervolgde glim lachend rijn weg. Leerlingen diamantvak. Zooals men weet, waren als eischen voor de toelating als leerling in het diamant vak gesteldkinderen van Werkende, over leden of invalide diamantbewerkers, die den leeftijd van 14 iaar bereikt en alle klassen eener lagere school1 doorloopen badder Thans zijn 350 candidate® opgegeven, die na geneeskundig onderzoek een plaatsing zullen erlangen. De dan nog beschikbare 150 plaatsen /al len worden ingenomen door jongelui die buiten de bovengenoemde eategoriën val len, zoodat de voorwaarden op dit punt emx Heine wijziging behoeven. Vereenigde Vergadering van de leide Kamers op Zaterdagden 23sten Juli 1904, tot sluiting van de zitting der Staten-Q ener aal. Geopend te 3 uren. De iieer SCHIMMELPENNINCK VAN DER OIJE bekleedt den voorzittersstoel. De Voorzitter laat door den griffier van de Eerste Kamer voorlezen een Koninklijk Besluit van den 19Jen Juli 1904 No. 23, waarbij de Minister van Binnenlandsche Za ken wordt gemachtigd, heden te 3 uren des namiddags, zich te begeven naar de verga dering der Staten-Generaal, ten einde in eene vereenigde vergadering der beide Kamers de zitting in naam der Koningin te sluiten. De Voorzitter benoemt eene commissie, die den heer Minister in het gebouw der Tweede Kamer zal ontvangen en uitleiden. Kprt daarna treedt de heer Minister, vooiafgegaan door de commissie, de vergader zaal binnen. De heer KUYPER, Minister van Binnen- land-che Zaken, neemt plaats voor den troon en houdt de volgende aanspraak Mijne Heerent' Geduiendo deze zitting der Stalen-Gene- raal kwamen onderscheidene maatregelen van wetgeving tot stand. Een met Fiankrijk gesloten overeenkomst, betreeffende den wederzijdschen invoer uit onze Koloniën en uit Frankrijk en de Fran sche Koloniën, werd door U goedgekeurd. De beschikbaarstelling van gelden voor den bouw van tuchtscholen bracht de kin derwetten een stap nader tot hare invoe- ïing. Eenige artikelen van het Wetboek van Koophandel ondergingen een wenschelijk gebleken wijziging. Voorstellen tot herziening van de Ge meentewet en van de wet op het krank- zinnigemvezen mochten Uwe medewerking verwerven. Het aan de Nederiandsche Bank verleende octrooi werd verlengd en herzien. In ver band hiermede werd besloten tot intrek king van do muntbiljetten en tot het toe kennen van de hoedanigheid van wettig betaalmiddel van de Nederlandsche Bank. „De wet tot herziening van de belast bare opbrengst der gebouwde eigendommen, onderging een noodzakelijke verbetering, en in de wet op de vermogensbelasting werd een recht tot :'.n> olging opgenomen. De aanleg, do exploitatie en het gebruik van telegrafen en telefonen werden nader wettelijk geregeld. Bepalingen, betreffende de mijnontgin- ning, werden met wijziging van de bestaan de Mijnwet, vastgesteld. De aanleg van onderscheidene werken van algemeen nut, werd bevorderd. De oprichting van een departement van landbouw in Nedcrlandsch-Indië werd door U mogelijk gemaakt. Omtrent het wetsontwerp tot wijziging en aanvulling van de wet op het Hoogor On derwijs, werd met de Eerste Kamer geen overeenstemming verkregen. Met het oog op de hierdoor ontstane ongelegenheid heeft Hare Majesteit de Koningin bevolen die Kamer te ontbinden en zullen de Staten der onderscheidene gewesten eerlang tot de samenstelling van een nieuwe kamer over gaan. De Koningin heeft mij opgedragen Mijne Hoeren, U dank te zeggen voor den ijver en de toewijding, door U betoond. In naam der Koningin verklaar ik deze zitting der Statcn-Genoraal te zijn gesloten. De heer Minister wordt door de commissie uitgeleid en nadat zij in de veigaderzaai is teruggekeerd, siuit de Voorzitter de veree nigde vergadtring De commissie welke heden in de ver eenigde vergadering van de beide Kamers deu minister van binnenlandsche zaken in het gebouw van de Tweede Kamer ont ving en uitgeleide deed, bestoud uit de hoeren Kist, Duymacr van Twist, de Stuers, Wolt'jer, van Veen en Smddt. Maaien op de kust. Kapt. J. Campbell, van bet hedtn van Londen binnengekomen stoomschip Tern, rapporteert 5 Eng. NW. van ÏJmuiden te zjjn gepasseerd 5 haaien van 5 ft 6 voet lengte. Dit ter waarschuwing van zwemmers langs de kust. (»Hbld.") Lijlc gevonden. In de Noordzee is een lijk drijvenden ge vonden. en te Vlieland aangebracht vermoe delijk van een stoker, ongeveer 40 jaar, ge kleed in een lichtgrijs jaegerhemd en zwart cheviot broek, alles ongemeikt. standig en eerlijk man. Wees nu eens zoo goed en vriendelijk ,in 't openbaar te ver klaren: le in hoeverre hier sprake kan zijn van misleiden; 2e op welken grond hier kan gesproken worden van weerspan nigheid. 't Is natuurlijk, dat als hier misleid is, ik de misleider ben; als hier een daad van weerspannigheid heeft plaats gehad, i k de aanzetter tot dat gruwelstuk ben. In het verlangen mijn zonden te peilen, zie ik nieuwsgierig Uw antwoord tegemoet. Hoogachtend, Uw dvv. P. DE BRUIN. Beurs wan Mcfalcdaua, Heden geen beurs Een aardig incident. Een niet onaardig incident', zegb de „Dev. Cb.", speelde rich gisteren af toen do Koningin en do Prins Deventer passeerden, dat allidkb in vroeger diaigan. minder aange name gevolgen voor deu daarin betrokken officier zou gehad hebben. Een luitenant der huzaren was druk met rijtn manschap Qemeen. Bij iemand te Sint Philipsland heeft men, vermoedelijk uit wraakzucht, het water uit zyn nog vrij wel gevulden regenbak onbruik baar gemaakt, door er eene hoeveelheid petro leum in te werpen. Verdronken. De 43-jarige J. van D.te Rotterdam, is gisteren, toen bij een roeiboot, waarin hij met een bierventer gezeten was, afduwen van een aan boei 27 op stroom liggend stoomschip, in de Maas gevallen en verdronken. Zyn lijk is nog niet gevonden. Te Meppei is gisteren in het Meppelerdiep de ongeveer 12-jaiige knaap Brandligt bij het zwemmen verdronken. Bjj het baden in het Spu:, in de nabijheid van Oud-Beieiiand, is een 16 jarige jongen verdionken. Ongeluk. Terwjjl gisteien eenige mannen bezig waien hooi per wagen te vervoeren door Woudsend, sprong een 5 jarig jongentje tusschen de wagens op den dissel. 1 Toen hjj, bij waaischuwing van een der manoen, zich zou verwijderen, geraakte hij onder de wielen met het treurig gevolg, dat hjj verpletterd werd en onmiddellijk dood was. Hofbericht. Van bevoegde zjjde wordt medegedeeld dat een bericht in de dagbladen dat de zang- vereeniging sCantate Domino" op den verjaar dag van H. M. de Koningin-Moeder een uitvoering zal geven op het plein voor het Paleis te Soestdijk onjuist is. Paul Kruger. f De President der Zwitsersche Republiek heeft ook een telegram van rouwbeklag aan de familie Kruger gezonden. Er worden voor de plechtigheid der bij zetting van het stoffelijk overschot van Pre sident Kruger geen speciale uitnoodigingen gedaan. Aan het station zal gelegenheid zijn kransen aan te bieden. Een ieder kan zich daar of op 't kerkhof bij den stoet aansluiten. Op verzoek der familie zullen geen redevoe ringen worden gehouden. Ds, Fernhout, van Utrecht, zal een gebed uitspreken. Burg. en weth. van Den Haag en de gemeente secre taris zullen in twee rjjtuigen in den stoet plaats nemen. Treurmuziek zal langs den weg niet worden uitgevoerd. Corporation kunnen desgewenseht achter de lijkbaar volgen. Het vertrek van het station is bepaald op 21/,i uur. AMSTERDAM, 23 Juli. Koffie goed ord, Java 29. Santos 22. Suiker vast. Tarwe zonder noteering. Rogge niet genoteerd. DELFT, 23 Juli. Kaasmarkt. Aangevoerd 51 btapels, wegende tezamen 16494 KG Prijs f 27,50 a 33 p. 400 Kg. HAMBURG, 23 Jufi. Koffie. Sept. 33 A, Dec. 34%, Maart 35, Mei 351/s HAVRE, 23 Juli. Kolfie. Juli 40%, Sept. 41, Dec. 41%, Maart 421/j K. HAMBURG 23 Juli. Suiker. Biet- prijsh. Aug. 19.60, Oct. 19.80, Dec. 19.75, Maart 20.15. PARIJS, 23 Juli. Spiritus Juli Ir. 43.75, Aug. fr. 42.50. Sept./Oct. fr. 37.75, 4 laatste mnd. fr. 36.50. BERLIJN, 23 Juli. Spiritus per loco ms. Gevolgen van den oorlog. Uit Azof wordt het (abasement der groote graan export firma Gto Ziffo en Co, in Rouof en Taganrog ge neid. De firma heeft omvang rijke leveringscontracten voor gerst en tarwe loopende, die zjj door de intusschen ingetre den prysverhoogingen, niet meer kon nako men. Met opneming'wordt geen instemming der Redactie bedoeld. Copy wordt nimmer teruggegeven. Geachte Redactie Mag ik u voor onderstaande regelen een plaatsje verzoeken3 B ijvoorbaat mijn dank. Aan den Meer C. KLEIN. WelEd. Aclitb. Heer! lAls voorzitter van den Schiedamschen Bestuurdersbond kom ik nog al eens in aanraking met menschen dio 't een of an der aan de hand hebben, waarin zij hulp oj steun behoeven, en willekeurig of on willekeurig aan ons adres veizeild raken. Zoo kwam ik ook onlangs in kennis met N. van Dijk, den mail, die door den dienst der Gemeente een verminking aan zijne hand bekwam. Na mij, zoover mij dat mo gelijk was, vair de omstandigheden te heb ben op de hoogte gesteld, in acht genomen ook dat de Commissie voor Gemeente-rei niging hem niet eemgen uitslag op zijn verzoeken, om aangesteld te worden bij de Gemeente-i eini ging, deed toekomen, in acht genomen ook dat hij aan de inrich ting zelve bij herhaling werd teruggestuurd met de boodschap: „we hebben geen werk voor je" in acht genomen ook dat de man totaal zonder eenige inkomsten was en zelfs de allereerste dagen met vees en zorg tegemoet ging, was mijn advies een adres aan het hoogste gezag te richten, on kel en alleen met de hoop, dat dit do com missie voor de gemeente-reiniging meer at tent zou maken op den hopeloozen toe stand van den man, en een eventueel te nemen besluit zou kunnen bespoedigd wor den. Het kan nu wel zij al dient het nog bewezen dat mijn adres verkeerd is geveest, doch ik meende het belang van den man er door te behartigen. Het adres werd door mij saamgesteld. Nu werd tot mijn niet geringe verwondering in de laatst gehouden raadszitting, bij de behandeling er van, door U gezegd: dat de man misleid was dat de man weerspannig was ge weest door het indienen van dit adres. Geachte heer, ik onderstel in U cenver- Be Jfapansche opmarech. Uit 'het hoofdkwartier van Koero-ki wordt via Foesan gemeld'De Russen verloren de laatste dagen hun beste stellingen zoowel op den weg naar Liaojang als naar Moek- den. In SfantsjoerUc. De „Daily Telegraph" verneemt rut Moekden van 31 dezer, dat de algemeens omtrekkende beweging der Japanners voortgaat, hoewel gemeld wordt, dat Okoe van Tasjikiao terugtrekt. In het gevecht bi} Sjantan op 19 dezer werden door de Russen verschillende kanon nen verloren en door de Japannors buitge maakt. De „Daily Mail" ontvangt van Nioet- sjwang van 211 dezer het bericht, dat gene raal Okoe don vorigtm dag de frontoperaties hervatte en Sjingsoeiling in den namiddag bezette, nadat een onbeduidende Russische macht voor het Japansche vuur van twee met artillerie bewapende heuvels was terug getrokken. Okoe's opmarscb wordt weer vertraagd door de regens, die gedurende de laatste dertig uur hevig gevallen zjjn. De Japanners loggen een militairen weg aan en bouwen een ijzeren brug op den weg van Sankwaishih naar Kaitsjau. De Rus sisch© positie biji Tasjikiao is ongetwijfeld buitengewoon sterk. Extra-batteriji zijn op» de voornaamste punten geplaatst, en kanonnen zijin opgesteld in uitgravingen op de heuvelen. Generaal Kon d a tor awoisj is hersteld van zijn wonde en heeft het bevel over zijn troe pen hervat. Port-Arlliur. De „Standard" verneemt uit Sjanghai', dat belangrijlk nieuws verwacht wordt van Port Arthur, waar de Japanners een. weste lijk gelegen forb bezetten, gelegen op een mijl afstand van de hoofdverdedigingswer ken, welke door hen gebombardeerd worden. De „Morning Post" verneemt uit Sjang hai, dat de Russen draadlooze telegraaf toestellen oprichten op den top* van een heuvel vijf. mijl zuid-oosbelijilc Van Tsjifoe. De „Daily Telegraph" verneemt uit Tsji foe, dat een van Dalny komend' Gkinees meldt dat maarschalk Oyama rich daar in liet hoofdkwartier bevindt. Tweeden-tachtig Ohineezen kwamen van D'uifjesbaaa aan; zij verklaren, dat er acht groote Russische oor logsscheppen te Port Arthur liggen, waar van vier onbeschadigd zijin en zestien tor pedobooten, welke alle in staat zijn dienst te doem. Be Dardanellcn-kwcsfie. De „Daily News" verneemt dat de Brib- scke regeeriug besloot, dat geen Russische oorlogsschepen, onder welke gedaante ook, do Dardanellen meer zullen doorgaan, ter wijl oen deel van het Engelsche Middel- landsche 'Zoo-eskader den uitgang zal be waken. Dei „Standard" verneemt van 22 dezer uit Konstantinopel, dat de Turksdho regee- ring instructies zond aan den commandant van de Straat der D'ardanellen, om de M a- 1 a c c a niet te laten passeeren. Be Gambia. Het Duitsehe stoomschip Gambia van de HamburgAmerikalij'n is te Suez aan gekomen onder bevel van Russische zeeoffi cieren. sciiiBBAw. Geboren: 21 Juli. Arij, z. v. J. van dei- Linde en J. Figee, Piet Ileinstraat. 22 Juli. Maxinus, z. v. J. H. Sluijters en M. Bergman, NieuwsU'aat. Overleden: 22 Juli. Otto Johannes Bergman, oud 9 maanden, Kreupelstraat. 23 Juli. Petronella Johanna Süeber, oud 3 maanden, Rotterdamsclredijk. VLAABDISGBI. Geboren: 22 Juli. Frank Kornelis, z. v. K. Stolk en A. 'Boreboom. 23 Juli. Jacob, z. v. R. Ran en N. Bakker. MAASSLUIS. Ondertrouwd: A. C. Groen en A. van Dijik. Gehuwd: G. de Zwart en J. W. Swartveld. D. Luijendijilc en M. Montenij. M. v. Nieuw- kerk en A. M. v. d. Berg. J. v. Baal en A. Booster. D'. Musterd, wedn. v. J. v. Diemou en J. Marcus. Geboren: Margaretha, d. v. D. v. Straten en J. Wijn horst. Pieter, z V. J. de Knegt en P. Canelle. Anna Elizabeth Cornelia, d. v. A. Verhagen en L. Koene. Geer- truida Wïl'helmina Cornelia Mkria, d. v. F. P. de Laat en F. J. M. Hafkemen-er. Maria, d. v. L. Grocncveld en J. v. d. Poel. IJsbrand, z. v W. Zwaard en J. v. d. Bosch. Arendje Johanna, d. v. B. Bemds en M. P. 'KIcinod. Adriana He lena, d. v. J. Kapteijm en M. v. Staal duinen. Overleden: A. K. 'Lui jen dijik, 70 ieclxtg. van M. v. Baaien. V ELK SCHIE. Ondertrouwd: 21 Juli. W. Houtman, jm., 21 jaar, en M. van Eij|k, jd., 18 jaar. Gehuwd: 21 Juli. G. J. van Eek, jm., 22 jaar, en Ac Kleinjan, jd., 24 jaar. Geboren: 14 Juli. Cornel is, z. v. C. v. d. Plas en A. Bleiksloot. 16 Juli. Antonius Hendri- cus, z. v. H. Planken en J. J. Knell. 15 Juli. Cornelia, d. v. C. don Breedjjn en G. Hartkorn. Overleden:' 16 Juli. W. Hoogendoi-p, 11 m. Hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, ontvangen met betrekking tot 2i dezer. F. L. SCHAPPERT. Voor de talrijke bewijzen van deelneming en belangstelling, ontvangen bij het overlijden van onzen geliefden Echtgenoot, Zoon, Behuwdzoon. Bioeder ea Behuwdbroedei', den Heer G. J. J. BRU1NEMAN, betuigen wij onzen haltelij ken dank Uit aller naam Wed. G. J. J. BRUINEMAN, Putters. Amsterdam, Schiedam, 1 ''3 1904 Voor de vele bewijzen van deelneming, ontvangen zoowel van bmnen ah van buiten de stad, bij het ovei lijden van onze ge liefde Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Kleindochter, CORNELIA BI1LOO, betuigen wij onzen hartelijken dai k. Uit aller naam A. R1JLOO, C. BIJLOO—Poort, 23 Juli 4904. Oostersiraat 58. BA Ai Kit ET IJ IX G Heden werd mij, door het, plotselinge sterfgeval van mijn geliefden Echtgenoot, doër de Verzekeringsbank „Victoria", ge vestigd Amsterdam Prinsengracht 689, met den mecsten spoed het bedrag van f 400.— uitgekeerd, alhoewel ik slechts 4 weken bij die Maatschappij ben verzekerd. Wed. A. NOORDIJK, Schiedam, 23 Juli 1904,

Schiedamsche Courant | 1904 | | pagina 3