BINNENLAND. STADSNIEUWS. TL AARDINGEN. Kunst en Wetenschap. Rechtzaken. V Ingezomleii Mcdecleelingen. Verklaring van een persoon aan asthma en rheumatiek lijdende, die door de Pink Pillen genezen is geworden. raEwmuv) warrtvv ahii het Reimes-vnnnis zonder verwijzing van Drovfus jnuir con nieuwen krijgsraad, de eenige oplossing is. 1de aanvankelijke dwa ling der rechters was het unti-semietisme dat in 1894 in Frankrijk oppermachtig was. Dreyfus was een Jood en als zoodanig werd hij op den generale» staf als verrader be schouwd. Toen de verraadzaak aan het licht kwam, viel do verdenking natuurlijk op dien Jood. De verdediger brengt dc feiten betreffende Dreyfus in herinnering tot aan de 2e revisie- aanvraag. De zitting wordt dan gesehorst. De heeft anmestic-eommi«Me uit de Kamer aanbevolen de brievenbestellers, die naar aanleiding van de Apr'l-staking .uit slagen waren, weder in dienst tc nomen. Echter blijft de regeering bij haar eenmaal ingenomen standpunt, dat de raddraaiers niet weer aangesteld moeten worden. In verband hiermede zal het in de Kamer wel tot oen botsing komen tussehen de regee ring en de Kamermeerderheid. allegorische» optocht, waarin zeer aardige groepen voorkwamen. Daarna de traditio- necle volkswedstrijden, afgewisseld door gym nastiek en muziek.' 's Avonds was er concert, illuminatie en groot vuurwerk. De feesten werden bijgewoond door den Russische»*» kolonel Kousmine Ivorovaicr en den Fransehen majoor Siben. ILet publiek had den ganseden dag vrij toegang, waar van een ruim gebruik werd gemaakt. Dc parade word, wegens ongunstig weer, af gelast. Sp an je. Moret y Prendergast, de liberale minister gaat heen, omdat do koning weigerde zijn radicaal program goed tc- keuren, dat aller eerst ontbinding der Cortez eischte. De hui dige crisis is eon beslissende strijd tussehen liberalisme en reaktic. Dc Kamer van afge vaardigden is vrijwel vooruitstrevend, maar de Senaat beslist rcaktionair, zoodat Moret met deze Cortez geen kans zag zijn hervor mingen er door te krijgen. Andere liberale politici meenen dat het wel zal gaan zonder Kamerontbinding en een hunner, de generaal Lopez Domingucz is met 'de vorming van een nieuw ministerie hekst. Blijft de tegenwoordige Cortez met den ullr.v montnansch-gezinden Fonaat gehandhaafd, dan heeft de reaktie in Spanje weer eens ge zegevierd. O os t en rij k-H on ga rij e. Tussehen Oostenrijk en-Servië is een ta rieven-oorlog uitgebroken. De grond vin de kwestie is dat Oostenrijk de baas wil spelen in Servië, de Domui-monarchie wil haar invloed in Servië doen gelden op economisch gebied en daarvan willen de Serviërs niets weten. Keeds heeft Oostenrijk een lading vee uit Belgrado komende, aan de grens ge weigerd. Duitschland. Naar Reuter seint, is te Essen Je ver loving bekend gemaakt van Barbara Ivriipp, de tweede' dochter van wijlen Krupp, met baron Tilo von Wilmowski. Haar oudere zuster, verloofde zich. gelijk is medegedeeld, eenige weken geleden met een gezantschaps secretaris. Noorwegen. Keizer Wilhelm is gistermorgen te Beigen aangekomen. Hofberichten. Bij H. M. de Koningin-Moeder dineer den deze week ten paleize te Soestdijk baron Sweerts de Landas "Wyborgh, gezant tc St. PetersburgJhr. van Citters. gezant te Pe king; baron Schimmelpenninck v. d. Oye, v. d. Pol en Nijenbeek, commissaris der Ko ningin in de provincie Utrecht, en mevrouw de Burgemeesters van Utrecht, Amersfoort, Baarn en Soest met hun dames; generaal De Bruyn, bevelhebber in de tweede mili taire afdeeling te Utrecht; de reetor-magni ficus en de secretaris van den senaat van de universiteit te Utrecht; kolonel van Noo ten, commandant vpn het le regiment ves ting-artillerie te Utrecht; en voorts nog ver schillende autoriteiten in de provincie Utrecht met hun dames. H. M. de Koningin-Moeder is voorne mens Donderdag 12 Juli een garden-party te geven op Soestdijk. H. M. de Koningin-Moeder heeft gi.-teren des voormiddags de opening bijgewoo'nd .au het zendingsfeest te Soestdijk eu was d namiddags ook tegenwoordig bij het uitepie ken van de sluitingsrede. Na afloop der wedstrijden had op hot ter rein do uitreiking van de behaalde prijzen plaats door den heer E Hazelaar, die met den hoer T. van Viiren de leiding geheel belangeloos up ïoh i i u-nomen oo uir welke leiding lnm alle eer toekomt. ren Zondag van 12- veld alhier. -2 uur, op het excercilie- Mdderorden. Bij Kon. besluit is Johanna Petronella Francisca van Hal, overste van het Francis- canessenklooster te Vught, benoemd tot rid der in de orde van Oranje-Nassau. Kamer vau Koophandel. De Kamer van Koophandel en Fabrieken te UGravenhage houdt een gewone vergado- •ing op Dinsdag 10 Juli a.s., o. m. ter be handeling van een schrijven van hei comité voor een protest meeting tegen de. pandjes huizen, de medewerking der Kamer voizoe- kendevan een adres van de Yereemging Handel, Nijverheid en Gemeentebelan gen aan It. M. de Koningin betreffende dc ustelling van rechtbanken van koophandel, en van een adres van de verecniging van Nederlandsche Wijnhandelaars aan de Twee de Kamer der Statcn-Generaal, verzoekende goedkeuring tc mithouden aan de voorge stelde verhooging van het invoerrecht op wijn in Nederlandsch-Indië. liistige Aiisli'unler. liet volgende heeft zich dezer dagen te Gronau voorgedaan: De 31-jarige .Hendrik Nobbenlmis, ge boren 16 April 1S7Ö te Tubhergen, kwam in 1897 in Duitschland en vond als smid spoedig werk, doch daar hij iets van de we reld wilde zien, trok hij naar Amerika, ver bleef daar 9 maanden, ging vandaar naar Zwitserland en kwam weer terug in Duitsch land, waar hij dadelijk geplaatst werd aan de stedelijke gasfabriek te Duisburg, alwaar hij ruim lA jaar werkzaam was. Daarna was hij achtereenvolgens werk zaam te Frankfort, Oberhausen, Sint Lud- wig (Elzas), enz. Door een vul van een hoogen oven brak hij echter zijn linkerbeen en w.erd ruim ne gen maanden in het ziekenhuis in Duitseh- md verpleegd. Toen hij uit dat huis werd ontslagen, kon hij het "werk van smid niet meer verrichten en kreeg een pensioen van ongeveer 50 Mark per maand, (circa 30 gul den.) In November 1904 kreeg hij weer werk bij de Appretuur-maehine op de ververij der firma Gaijdoul en Co. te Gronau i. W. Sinds dien tijd tot op heden was hij steeds te Gronau werkzaam en woonachtig. Nog nooit te voren was Nobbenlmis met politie noch justitie om de een of andere reden in aanraking geweest en hoewel medeoprichter en korten tijd voorzitter van de jeugdige afcl. Gronau, van het Interna tionaal Christelijk Textielverbond, toch was hij meer z.g. stille kracht, dan iemand, die op den voorgrond trad. Toen Nobbenhuis jl. Maandag 1 Juli op het stadhuis kwam om zooals iedere maand de kwitantie te halen voor zijn pen sioen, dat Lij op vertoon van deze kwitantie op het postkantoor kon halen, werd hij bij den commissaris van politie ontboden, die hem een bevel voorlas, om onmiddellijk Duit-Ui grondgebied tc verlaten. Op zijn herhaalde vraag, om de redenen van die uitwijzing te vernemen, kreeg hij een schouderophalen, zonder meer. Bij het verlaten van 't stadhuis, werd hij vergezeld van een agent van politie in uniform, die de opdracht kreeg, Nobbenhuis over de grenzen te brengen. Op zijn dringend verzoek, gaf echter de politiedienaar hem gelegenheid, zijn koffers te pakken en zijn zaken te regelen. Hij moest echter zijn eerewoord geven, om half vier (Duitsche tijd, aan 't station tc zijn, ten einde naar Holland te gaan. Xobjsenhuii heeft zijn gegeven woord ge stand gedaan en vertoeft thans te Enschede. Hij hoeft echter behalve dc autoriteiten, ook het Internationaal Secretariaat van den Christelijken Textielhond, dat in Enschedé gevestigd is, \an bovenvermelde in kennis gesteld. Bij zijn bezoek op ons bureau deelde hij ons nog mede, dat, volgens hem de eonige jeden, waarom hij aK „lastige auslander" beschouwd wordt, kan zijn, dat hij een stille propagandist was voor de Christelijke Textiel- oi'ganEatie. („Ensch. Ct,") Audiënties. De audiëntie van den. minister van wa terstaat, a. i., zal aanstaanden Zaterdag 7 dezer eerst te lialfdrie uur aanvangen. De gewone audiëntie van den minister van landbouw, nijverheid en handel zal op [Woensdag 11 dezer niet jdaats. hebben. Baad van State. Openbare vergadering van den Raad van State, afdeeling voor de geschillen van be stuur, op Dinsdag 10 Juli 1906, des voor- middags te elf uren. Jhr. mr. Boëll. De voorzitter van "3e Tweede Kamer, jhr. mr. Roëll, heeft zich heden voor een zestal weken naar het buitenland begeven. Uit liet kamp van Zeist. Bij gelegenheid van den verjaardag van II. K. H. Prinses Marie werd gisteren, Donderdag, in het kamp van Zeist een groot militair feest gehouden. Het feest begon met het houden van een Kamerlid-Burgemeester. De Avondpost'' schrijft thans weer: Herhaaldelijk worden in den lautsten tijd n berichten verspreid over een aan staand aftreden als lid der Tweede Ka mer, van don heer dr. Brants, burge meester van Schiedam. Even dikwijls werd dat bericht echter tegengesproken. Toch kan als zeker worden aangenomen, dat dr. Brants in don loop van 190G zijn mandaat als Kamerlid zal neerleggen. In ambtelijke kringen toch weet men met stelligheid (c vertellen, dut dc heer Brants, vóór zijn benoeming tot 'burge meester van Schiedam, op audiëntie bij den Minister van Binnenlandsche Zaken, aan dezen moet hebben verklaard, Hij een eventuecle benoeming, binnen oen jaar te zullen aftreden als Kamerlid. Men schijnt in den lande er maar geen vrede mede te kunnen hebben dut hot bur gemeesterschap van Schiedam is samenge koppeld aan het lidmaatschap der Tweede Kanier, en men lanceert dus blijkbaar deze be richten als ballons d'essai. Want als zoodanig moeten wc nu der gelijke berichten in de verschillende nludon beschouwen, nadat onze burgemeester, dr. Brants zóó pertinent heeft verklaard van een aftreden ten behoeve van dr. Kuyper zelf niets te weten. Toch gaf de positieve vorm, waarin dit bericht gegoten is, ons aanvankelijk een hoopvollen indruk. Maar wij worden pessimist. Hedenmorgen word dc politie gewaar schuwd dal er brand was ontstaan in een woning aan de Raam. Het bleek dat 1en huize van dc wed. Aineron, Raam 26 boven, oen pelroleum- tocstel was omgevallen, tengevolge waar van het tafelkleed, liet. vloerkleed en nog een kleedje in brand waren geraakt. Dc zoon des huizes was er echter spoe dig in geslaagd dc vlammen le dovven mei behulp van een deken, zoodat. do slangcnwagen, waarmede de politie op het terrein verscheen, geen dienst behoefde 1e doen. haal van de beklaagden, dat zij door de mis handelingen der marechaussees waren geprest tot dc bekentenis van een daad, die zij niet hadden bedreven. In den afgeloopen nacht werd door do Philip op liet kermisterrein aangetroffen een man, die in kcnnelijken staat van dronkenschap verkeerde en daarom tear ontnuchtering naar het politiebureau werd overgebracht. Vanmorgen bleek hij echter volstrekt nog niet normaal le zijn, doc-h was hijlzóö woest en onhandelbaar, dat een dokter werd ontboden, die constateerde dat de man lijdende was aan delirium lienicns. Ilij is daarop per brancard naar het zie kenhuis vervoerd. Vanmorgen sloeg een even alleen gela ten paard van den kolenhandelaar Bos op den Overschicschcn straatweg op hol, doch werd, alvorens- schade of onheilen te heb ben aangericht, in de Overschicsche straat door eenige werklieden tot staan gebracht. Naar wij vernemen beeft de heer J. B. van Westendorp J.Dz. zijn benoeming tot regent van het St. Jacobs-Gasthuis aange nomen. De afzonderlijke jachten op waterwild zullen voor dit'jaar in de provincie Zuid poolland worden geopend op Zaterdag 28 Juli a. s. OVERSCHIE, 6 Juli. Begunstigd door het mooie weder en opgeluisterd door de mu ziek van „Kunstliefde" had gisteravond om 6 uur de zwemwedstrijd plaats vau jongelie den op de groote plas alhier. Vele belang stellenden waren naar de anders zoo stille plas getogen en, dat die wedstrijden naar het genoegen waren van het talrijk publiek, bewees wel het langdurig aoolaus dat den zwemmer ten deel viel die het eerst de eind paal bereikte. De wedstrijd had plaats in drie afdeelin- gen over een afstand van 40 M. le afdeeling, jongens beneden de 10 jaar. le prijs een postzegeldoos, J. Lokker, 2e prijs, een tabakzak, D. Vogelezang, 3e prijs een sigarenkoker, N. Bossche. 2e afdeeling, jongens boven de 16 jaar. le prijs een portefeuille, M. van der Vaart; 2e prijs, een sigarenstel, Avan Eijk Az. 3e prijs, een horlogeketting, W. Kind; 4e prijs, een kistje sigaren, A. Maan. 3c afdeeling, jongens boven de 16 jaar rugzwemmen. le prijs, een portemonnaie, A. van Eijk Az.2e prijs, een sigarenpijp, P. van der Stap3e prijs, een doos sigaret ten, J. Stoopman. Narcis». Gisteravond werd door het Grand-théatre- ensemble van Amsterdam op uitstekende wijze ten tooneele gevoerd het drama „Nar cis" van A. E. Brackvogel. Enkele historische personen worden liier ten tooneele gevoerd, waarin de hoogbegaafde Narciss, die zijn gevoelig zieleleven tracht te verbergen achter een cynisme dat hem bracht tot een bijtende kritiek op alles wat hij bij anderen zag, de milieu vormde. Zijn vrouw, die hij hartstochtelijk lief had, was van hem wcggeloopen, maar dit had zijn liefde niet gedood, en hij zocht naar haar, vast overtuigd ze te zullen terugvinden. De markiezin de Pompadour blijkt op het laatst die weggeloopen vrouw te zijn, die echter evenmin de liefde voor haar verlaten man heeft kunnen vergeten en naar wien ook zij terug verlangt. Op het oogenblik dat zij elkaar terugvin don getuigen zij beiden van hun ongeschok te liefde, maar dan wordt Narciss krank zinnig en vloekt de trouweloozc vrouw. Zij, die madame dc Pompadour door deze plotselinge ontmoeting ten val wilden bron gen, bereikten hun doel. Niet alleen dat hier bij bleek dat zij gehuwd was, maar ook stier ven beiden ten - gevolge dezer plotselinge hevige gemoedsaandoeningen Hoewel het stuk zelf niet zóó was Jat dit het talrijke publick sterk zou hebben kunnen boeien, hebben de artisten weten te bereiken dat toch met groote belangstelling de ver schillende tafereelen werden gevolgd. Louis de Vries, als Narciss. wekte zeker aller bewondering, terwijl mevrouw Erlman Sasbach, als mej. Doris Quinnult, de heer Erfman als hertog do Choiseul en mcj. Anna Beukers als markiezin de Pompadour mede op uitstekende wijze de belangstelling van het publiek in de hoofdpersonen van het stuk wisten op te wekken en te behouden ten einde toe. Herhaaldelijk gaf het publiek door luid applaus daarvan blijk. Ook de andere actrices en acteurs hebben medegewerkt om van dit stuk te maken wat er van te maken- was. De zaal was op alle rangen goed bezet. Hedenavond wordt „Dokter Klaus" Hedenmorgen werd aan de vischmarkt aangevoerd schol, tong, tarbot en paling, de prijzen waren voor schol vanaf 0.25 lot 1.15, tong vanaf ƒ0.80 tot 2.50, tar bot 1.35, paling vanaf ƒ0.15 tot G72 Alles per koop. Bij het gisteren gehouden concours hip- pique te's-Gravenhage, wedstrijd voor in Ne derland geboren paarden van een hoogte van 1.54 M. en meer, behaalde een der paar den van den heer A. M. van Dusseldorp A.Mz. alhier een eervolle vermelding. Heden morgen viel de 21-jarige H. van Muijen, bezig zijnde in de Havenstraat een dakgoot te verwijderen, doordat deze afbrak, op de straat. In zorgwekkender» toestand werd de man naar huis gebracht, waar geneeskundige hulp word verleend. Het jongst verschenen Rcmbrandt-album, waaruit wij gisteren een versje overnamen, bevat een aantal karikaturen van Albert Ilnhn, don bekenden teckenaar in „het Volk", en „de Ware Jacob", die om hun frisehheid hijzonder in den smaak zullen vallen. Tiet doel van het bundeltje schetsen en versjes is geweest de piet-peuterigheid van de mensehen in 't algemeen aan de kaak te stellen. Typisch waar is dc prent van het hossende publiek rondom den grooten schil der, dat op de wijze van Tolhuis zingt Verlichting, vuurwerk en muziek. En dan naar een café, Dót is voor driekwart van 't publiek Hèt Rembrandt-jubilé. Rembrandt, Rembrandt, Rembrandt Kicle-kiele, Rembrandt, Kom dan Nederland, kom Eens in dc driehonderd jaar Begrijpt ge Rembrandt maarenz. De prenten van Gerhard en Dake worden door een Jordaan-dame als volgt gecritiseeril „Kom vent loop deur nou met je praatjes, „Blijf vanime Inïf met je lekrc plantjics; „Kom vent loop deur nou met je boch „Wij mense kraigc margericn genog Dergelijke vlijmscherpe puntdichten met begeleidende rake leokeningon, geven het aanzijn aan dit „Rcmbrandt-album", Uit gever is do heer S. L. van Looy, Ic Am sterdam. gege ven, een blijspel, dat alleraardigste tafereelen geeft en zeker voor de kermisdagen wel een „gewild" stuk zal blijken te zijn. Een pret tig loopend stuk voor zulke artisten als dit ensemble moet een genotvollen avond geven. Met genoegen hebben wij gezien hoe het Bestuur bezig is de zaal en het toonoel op te knappen. Het scherm en het front van het tooneel zijn door en onder leiding van den heer C. j. Eversen opgeschilderd en het ziet er nu weer uitstekend uit. Als nu op den zelfden wog door het Be stuur wordt voortgegaan, dan zullen ook de gebroken stoelen wel door andere vervangen worden, wat voor de rust der bezoekers wel bevorderlijk zal zijn. Maar wij begrijpen dal alles niet in eens kan en zijn al dankbaar voor wat reeds is verbeterd. Zoo'n opknappertje getuigt van nieuw leven en dat hebben wij noodig. De Schled. Gym.-Ver. T.h.o.r. zal, naar men ons mededeelt, gedurende de zomer maanden openluchtoefeningen houden, iede- ka- een Men 'meldt ons uit Den Hang: In de kantoiigerechtzaal werd gisteroch tend. een protest vernomen, waarop het wellicht niet ondienstig i» de aandachtllo vcBl.i'gon. Een koetsier,, die, gelijk alle andere be klaagden, was- gedagvaard omi to 10 run- in het kautoiiigererhtgebouw te verschij nen en ook op dat tijdstip aanwezig was, hoorde zijn zaak ongeveer 12 uur door den deurwaarder afroepen. Toen hij1'voor den kantonrechter verscheen, bleek dc po litiebeambte, die in deze zaak verbalisant was niet aanwezig, waarop dc ambtenaar van het openbaar ministerie, mr. Bake, bij den kantonrechter ep 14 dagen uitstel van de behandeling aandrong. Hiertegen verzette de beklaagde zich horig, er op wijzende, dat als con beklaag de niet verschijnt, de kantonrecht ex onver biddelijk verstek verleent, in wolk geval meestal vcrooi-decling volgt. Is integendeel dc'agent van. politic afwezig, dan wordt dc zaak telkens aangehouden, on verplicht men den beklaagde opnieuw te verschij nen. Want verschijnt hij hok over 14 da gen niet, dan wordt hij evengoed bij ver stek veroordeeld. 'Op vrij rumoerige wijze wees de beklaagde op deze onbillijkheid. Mr. .Rake beduidde den. man, dat hieraan niets te doen was, e,n persisteerde bij zijn verzoek omi uitstel, dat door den kanton rechter werd toegestaan. Een echtschaidingsprocex. Do Haarlomsche' rechtbank (civiele mer) wees een belangrijk vonnis in echtscheidingsproces. Een dame uit 's-Gravenhage huwde in Juli 1903 in Londen (dus onder de Engcl- sehc wet) met een heer uit Haarlem, welk huwelijk eerstgenoemde thans ontbonden wenschl. Loopendo hel geding, concludeerde de ad vocaat van gedaagde, dal hier eigenlijk geen huwelijk ontbonden kan worden, wijl het huwelijk in Engeland voltrokken, door na- lating der afkondiging in Holland, niet gel dig is voor de Nederlandsche wet. In overeenstemming met het O. M. be sliste de rechtbank, dat deze bewering niet opgaat. Een huwelijk in het buitenland vol trokken, is ook voor ons land geldig, zoolang niet de rechter de nietigheid daarvan heeft uitgesproken. Willem de IT. en R. M„ beiden boe renknecht te Uithuizen, tegen wie de vorige week 6 maanden gevangenisstraf werd ge ëischl, wegens vernieling van 204 glasrui ten, in den nacht van 31 Maart op 1 April te Uithuizen, werden gisteren veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf. De rechtbank heeft dus geen geloof gehecht aan het ver- 30 cent per regel. Vele l>ejaar«le personen en -zelfs Jonge zullen lu (le hieronder slaande ad vertentie eene aanwijzing vinden, die hoewel zich In het publiciteit gedeelte van de courant bevin dende, deswege toch van zeer groote waarde ls. Mejuffrouw Adriana Karstens Hellinona te Zegge, bij Oudimbosch, schrijft: „Ik ondergetceekende verklaar flat ik ge urende 8 jaar aan rhounmliadie pijnen in de armen eu beenon geleden heb, alsmede aan asthma-nanyallen. Al tie geneesmiddelen die ik aangewend heb om mij Ic genezen, zijn vruchteloos geweest, tot op het oogenblik, dat ik van de Pink Pillen gebruik gemaakt heb. Deze pillen hebben mij geheel en al hersteld. Ik ben 43 jaar oud. Mej. Adrimm Korstcns (Portr. Pruglcmans, Kosemlaal.) liet asthma on de ilieumntick zijn 2 ziek ten die in 't algemeen de jichtlijders aan taste'!». Dc jichtlijder ziet er gewoonlijk uit wendig goed uit: Rooskleurig, Hink gevuld gezicht mei nijging tot algemeene gezetheid. Dc huid van den jichtlijder is klam, zijn haren vallen vroegtijdig uit, hij klaagt vauk over langzame spijsvertering, verstopping, schele hoofdpijn, flauwten, uitslag. In zijn jeugd heeft Lij vaak last van keelontste king, verkoudheid in 't hoofd, lichte pijnen in rug on borst. Allo jichtlijders hebben dit bijzondere ken- leeken, dat des morgens bij liet opstaan zij zee: vermoeid zijn en deze vermoeidheid ver dwijnt langzamerhand. Bij bijna alle personen die deze verschijnselen hebben die wij hier boven opnoemen, zullen ziel» vroeg of laat i'heumntiek of jicht aan vallen voordoen, hard nekkige huidziekten, eczéma bij voorbeeld en asthma. Men heeft door het hierboven staand attest van mejuffrouw Adriana Iverstens gezien, dat zij door de Pink Pillen is genezen ge worden. Dc personen die zonder door rheu matiek of asthma te zijn aangetast eenige jichtuandocningen gewaar worden, die wij hierboven aangeven, zullen zich met dc be handeling der Pink Pillen ook wel gevoelen en zullen aldus vermijden in de toekomst door deze twee zoo pijnlijke en gevaarlijke ziekten gemarteld (o wordenAsthma en rheumatiek. De Pink Pillen bezillcn oen zeer krachtige werking op het bloed, dat zij zui veren en verrijken en ook op het zenuwge stel. Men beveelt ze aan tegen bloedarmoede, bleekzucht der jonge meisjes, maagziekten, neurasthenie, onregelmatigheden der vrou wen. Prijs 1.75 per doos, 9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabiliö, Steiger 27, Rot terdam, hoofddepothouder voor Nederland en Apotheken. - Franco toezending tegen postwissel.

Schiedamsche Courant | 1906 | | pagina 2