BEURS TAN AMSTERDAM. Laatste Nieuws. VL AARDINGEN. De uitslag der gisteren gehouden stem ming voor leden van den gemeenteraad is Kiesdistrict I. Aantal geldige stemmen 682. Hiervan verkregen A. Hoogerwerf Az. (aftr. volkspartij) 287, J. II. van Raait (christ,- hist.) 340, H. van Toor Jz. (lib.) 54 stem men, zoodat herstemming moet plaats hebben tusschen de heeren J. H. van Raait en A. Hoo gerwerf Azn. Kiesdistrict II. Aantal geldige stemmen 904 Hiervan verkregen .1. van Dusseldorp A.Mz. (lib. aftr.) 373. M. do Heer (ant.-rev. aftr.) 455, A. lloogeivveif A/,. (volkspartij) 344, J. C Hoorweg (s.-d.) 192, II, van Toor Jz. (lib) 142. ZoodatgekozenisdeheerM.de lieer (ant, rev aftr.) en herstemming plaats moet hebben tusschen de heeren J. van Dus- seldorp AMz, en A. Hoogerwerf Az. Kiesdistrict III. Aantal geldige stembiljet ten 452. Hiervan verkregen H. Breederveld (anti-rev.) 288, L. van Gelderen (lib. aftr.) 142, F. L. J. Lafebrr (s.-d.) 87, A. H, P. Maarleveld ."(volkspartij) 118, IC. Rosenboom (lib.) 70 stemmen, zoodat gekozen is de heer II. 'Breederveld (anti-rev.) en herstemming moet plaats hebben tusschen de heeren L. van Gelderen en A. H. P. Maarleveld. Rechtzaken, Voor de Roiterdamsche rechtbank werd gisteren tegen den 40-jarigen P. V A. aldaar 3 maanden gevangenisstraf met aftrek van de preventieve hechtenis geeischl, terzake dat hij zich toegang had verschaft tot de woning van C. G, Schmidt, wonende aan de Oostsingel te Schiedam, waar hij 4 koperen beeldjes wegnam en die verkocht voor f 6.terwijl hjj twee horloges, eveneens door hem weg genomen, beleende. ..Voor de vacantickamcr der Amstei'dnm- sclie rechtbank stond gisteren terecht dc re cidivist Jan Rol, van beroep steendrukker, geboren te An'dijk, 'I laatst veroordeeld 3u Augustus 1901 tot 5 jaar gevangenisstraf we gens een inbraak en diefstal. Thans wordt hem. ten laste gelegd dat hijlo. op J 8 Maart vermoedelijk door middel van een val- sclie sleutel uit hef kabinet van de boven woning Deijmanstraat 18, heeft ontvreemd een gouden ketting, op de trap vondt men een broek en horloge die bekl. op de vlucht had laten vallen. Ten tweede wordt hem ten laste gelegd dat hij in den nacht van 21 op 22 Mei gepoogd heeft door middel van valsehc sleutels binnen te komen op het bovenhuis van perceel 201 Albert Cuijpstraat. Op toevallige wijze liep deze gevaarlijke inbreker in de armen van den rechercheur M, Pas, die, thuiskomende, in het nevenpercecl geritsel hoorde mot sleu tels. Deze zag toen hoe dc misdadiger bezig was verschillende sleutels te passen cn ge arresteerd zijnde, werden tal van sleutels en loopers op hem gevonden, waaronder een looper, die paste op de deur dor woning in de Deymanstraat, waar op 18 Maart, als bovenvermeld, gestolen was. Beklaagde ontkende alles. Acht getuigen waren in deze zaak gehoord. Uit het dossier bleek nog dat deze 2S-ja- rige booswicht reeds vijf vonnissen achter den rug heeft. De officier van justitie, Mr. Boll, tequi- reerde tegen dit heerschap de gevangenisstraf van vijf jaar. Uitspraak over 14 dagen. Sport. Prins Scipio Borghese, een van de deel nemers aan den auto-tocht PekingParijs is Maandagavond met zijn Itala-auto te Irkoetsk, de hoofdstad van Siberië aange komen de Nassauhaven, ter bezichtiging dier fabriek in 't bijzonder de slangen weverjj. Vervolgens werd een bezoek gebracht aan de havenwerken en werden op de rivier al varende proefnemingen gedaan met de drij vende stoomspuit. De brandweerlieden werden begeleid door den heer E. J. Bourguignois, hoofdopzichter over de havenwerken en opperbrandmeester over de stoomspuiten en de heer A. D. J. Brantenaar, hoofdopzichter over het brand weermateriaal. C~n half 6 vereenigde men zich aan een gemeentelijken maaltijd in het restaurant Bellevue aan de Parkkade. De grand-prix van den auto-wedstrijd gis teren in het Noorden van Frankrijk bjj Dieppe gehouden door de Fransche auto-club, werd gewonnen idoor den Italiaan Nazarro op een Fiat-automobiel. Nazarro won onlangs den keizerbeker bij de wedstrijden in den Taunus. Staten Generaal. EERSTE KAMER. Avondzitting van Dinsdag 2 Juni. De vergadering tegen gisteravond 81/2 uur aangekondigd, om 9 u. 10 min. geopend zijnde, deelt de VOORZITTER mede dat de Centrale Sectie besloten heeft heden om 11 uur in de afdeeliugen te onderzoeken, de door de Tweede Kamer aangenomen en reeds aan de leden medegedeelde wetsontwerpen. Dienovereenkomstig wordt besloten. De open bare vergadering wordt daarop verdaagd tot Donderdag 11 uur ter voortzetting van de debatten over het arbeids-contract. Gemengd Nieuws. De Utrechtschc brandweer op reis. Men meldt ons Een vijftigtal brandmeesters en comman deurs der Utrechtsche Vrijwillige Brandweer brachten heden met hun commandant den heer C. J. Velthuizen een bezoek aan Rotter dam, ten einde zich op de hoogte te stellen van het blusch- en reddingsmateriaal aldaar. Eerst werd een proefneming bijgewoond met twee der nieuwste rijdende stoombrandspui- ten, waaronder de automobielspuit, die in "werking werden gesteld aan de Fabriekskade. Daarna werd bezichtigd het nieuwe gebouw der reddingsbrigade tevens magazijn der brandweer op het Grootekerkplein. Vervol gens werd geluncht in café Suisse aan het Beursplein. Om halftwee scheepte het gezelschap zich -U op de gemeentebootMaaswerken", tevens dryvende stoombrandspuit en werd gevaren r»' ar de Kon. fabriek van blusch- en reddings- UMeriaal der firma A. Bikkers Zn. aan Vreemdelingen en speelholen. De Minister van binnenlandsche zaken deelde den Commissaris der Koningin het volgende mede sDoor vreemdelingen werd in den laatsten tijd herhaaldelijk beproefd, in verband met de vestiging van speelhuizen, vasten voet te verkrijgen in de provincie Limburg. Her haaldelijk werd daarom de aandacht der burgemeesters in dat gewest gevestigd op de wenschelijkheid om bij het uitreiken van reis- en verbljjfpassen ingevolge de wet van 13 Augustus 1849 als regel aan te nemen dat, alvorens tot afgifte of verlenging van reispassen over te gaan, de noodige inlich tingen omtrent het verleden der betrokken vreemdelingenhetzij rechtstreekshetzij door tusschenkomst van den heer procureur- generaal of die van anderen, worden inge wonnen. De mogelijkheid is intusschen niet uitgesloten dat door personen wier verzoe ken om verlenging hunner passen in dat gewest worden afgewezen, in gemeenten tot andere provinciën van ons land behoorende, pogingen tot bereiking van hun doel wor den aangewend." Op 's Ministers verzoek zijn thans de burgemeesters uitgenoodigd, niet over te gaan tot uitgifte of tot verlenging' van reis passen, dat nadat de noodige inlichtingen omtrent het verleden der betrokken vreemde lingen, hetzij rechtstreeks, hetzij door tus schenkomst van den heer procureur-generaal of die van anderen, zijn ingewonnen. Circus Schumann. Het talrijke personeel van het circus Schumann, kwam gisteravond even vóór tien uur te Scheveningen aan. Een groote menigte wachtte de aankomenddeu aan het nieuwe station van de El. Sp. Mij. Het was een groote drukte en levendigheid op het Gevers Deynoot- plein. Tot laat in den avond duurde het overbrengen van het uitgebreide materieel enz. naar het circus. De koele zomer. Een mededeeling van het Koninklijk Neder- landsch Meteorologisch Instituut te De Bilt meldt Te De Bilt daalde heden 3 Juli tegea zonsopgang de thermometer tot 3,2° Celsius op het open veld kan hierbij nachtvorst zijn voorgekomen. Dit minimum werd te Utrecht De Bilt sinds 1849 nog niet bereikt. De vorige laagste stand was 3,6° C. op 21 Juli 1898, Ingezonden. 1 instemmin nimmer teruggegeven. Met opneming wordt geen instemming der Redactie bedoeld, üopy wordt ni Een woord aan allen, die naar buiten gaan. Nog enkele weken scheiden U van het oogenblik, waarop ge alle dagelijksche be slommeringen zult afschudden om liefst ver van uw woonplaats uw vacanlie te gaan doorbrengen. Na een maamlenlangen arbeid verlangt ge naar rust en ontspanning. Vrouw en kinde ren verbeiden met ongeduld de genoegens van strand en duin, van bosch en heide. Voor U en uw gezin zijn die zomerweken een bron van genot. Zij geven verhoogde ge zondlieid, frisscher ged'aehten en meerdere werkkracht. Er zijn in ons land eenige 'duizendon kin deren onder de tailooze kleinen die niot uit gaan, welke dringend noodig naar een ge zondheidsoord moeten; zóó noodig zelfs, dat zij zonder tijdige hulp zullen kwijnen of sterven. Van 'deze kinderen zegt do heer Schel temaj kinderarts te Groningen, het volgende (in een brochure, die we den belangstellen den gaarne toezenden) „Mazelen, kinkhoest, of andere verzwak kende ziekten openen den weg, langs wel ken scrofulose en tuberculose eerst den jon gen mcTLSch bereiken, om, hetzij hem direct te dooden, hetzij na een poos sluimerens den laxeren volwassene, en allicht zijn gezin en nakomelingschap, aan te tasten. Door een tijdige verzorging, verpleging en verkwikking in één der hier bedoelde in richtingen (Kinderherstellingsoord), zou men zeer veel van deze ellende hebben kunnen af weren. Allicht, ware geheel te voorkomen geweest, wat nu met half-, of zonder succes moet worden behandeld. En zoo is er zooveel, dat het latere leven aantast en bederft, wat men had kunnen voorkomen, nnls een tijdige plaatsing 111 een Kinderherstellingsoord den invloed van fris- sche lucht en doelmatige voeding in het ge ding had gebracht. Want het is meermalen bij kinderen slechts een klein stukje zorg, dat hen van een bloeiende gezondheid scheidt." Een beetje geld, een weinig moeite, en dat, kleine stukje zorg is er. Kies U een zwak kind uit uw omgeving, verschaf het verpleegkoston en zend het naar een Herstellingsoord of GezoncHieidskoIonie. Daar zal het weerstandsvermogen en levens lust, kracht en gezondheid verkrijgen. Wanneer Ge dan buiten Vertoeft '.".et uw eigen kinderen, dan zal reine vreugd uw deel zijn bij de wetenschap, dat elders door uw hulp een jong menschenleven weder op bloeit. Wenscht Ge raad en voorlichting, wend U 'dan tot het aangewezen lichaam: het Cen traal Genootschap voor Kinder-IIerstellings- en Vacantie-Kolonies. Deze verceniging beschikt, over 5 koloniehuizen. Mocht in deze tehuizen, die ten dienste dor afdeelingen zijn ingericht, geen plaats* meer wezen, dan zal het bestuur U trachten te helpen bij zus- tervereenigingen. Nu is er echter nog plaats. Het is misschien eenvoudiger alleen wat geld te zenden. En voor hen, die geen ge legenheid hebben zelf op onderzoek uit te gaan, verdient dit ook de voorkeur. Hot Ce rit raai - Cfenoots c Imp is, helaas, arm en contribuanten voor een gift ineens of voor het lidmaatschap zijn welkom bij den Pen ningmeester: den hoer Th. M. Ketelaar, Ceintuurbaan 2S6, Amsterdam. Maar nog meer behoefte heeft het Bestuur aan persoonlijke belangstelling en medewer king. Wanneer Gij U dan zelf een pleegkind kiest, keert dit terug, gebruind door de zon, met friseh bloed *«n de aderen. Het zwakke kind heeft in U een vriend en wij hebben in U oen medestrijder gevonden. A. C. BOS, Egmond aan Zee. Volkshuis-Kinderfeest. Hedenmiddag had in de S. O. V. het kinderfeest van het Volkshuis plaats. Een 500-tal kinderen waren in do groote zaal samengekomen en genoten van de poppen kast, de goocheltoeren en de komische scène vóór de pauze gegeven Na de pauze werden nog meer humoris tische goocheltoeren gegeven en als laatste nummer „een komisch kunst-kabinet" en dwergen-theater. Wij komen hierop morgen nog even terug. Een ongeluk 1 Naar men ons komt mededeelen liceft de 11-jarige C. Loggers, wonende Dam, heden middag eenig ondergoed van een man in een sloot langs den Vlaardingerdijk gevonden. Hij heeft het bij 'de politie gedeponeerd. Faillissement. Opgeheven ie't faillissement van C. War- menhoven aannemer Stationstraat 8 te Ylaar- dingen, failliet verklaard 19 Juni j.I. Commissaris dor Koningin. De Commissaris der Koningin in deze pro vincie zal Zaterdag a,s. zijn gewone audiëntie niet houden. geen nieuwe contracten aangegaan maar wel worden reeds onderhandelingen gevoerd. De heer DEN IÏOUTER was echter niet bevredigd daar z. wel degelijk bedoeld was dat ook eischen zouden worden gesteld voor gestichten waarmede reeds gecontracteerd was. Hij behield zich echter voor, later op de zaak terug te komen. De vergadering werd verdaagd tot 9 Juli ter verkiezing van Eerste Kamerleden. V De club van reehtsche Statenleden in Zuid-Iïolland heeft zich in een door bijna alle leden bezochte vergadering, opnieuw samengesteld. De heeren Von Fisenne en 'de Wilde wer den als leden van het bestuur herkozen, ter wijl in de plaats van den heer Van Nis pen, die door zijn benoeming als lid van Ged. Staten ontslag nam, werd gekozen, mr. Kolkman. Het bestuur van de club bestaat nu uit de heeren de Geer (voorzitter), von Fisenne (penningmeester), Kolkman, Vegtel en de Wilde (secretaris). Provinciale Staten van Friesland. Men seint ons uit Leeuwarden De Staten"waarin thaus acht sociaal democraten, gaven heden bij de verkiezing van leden in het College van Gedeputeerden een zetel aan den socialist den heer Van der Zwaag (Kamerlid). Herkozen zijn de liberalen Peereboom en Rengers en de antirevolutionair Pollema, Het college van Gedeputeerden bestaat thans uit 4 liberalen, 1 anti-revolutionair, 1 socia list, niet aangesloten bij de s. d. a. p. Vereen, her. hel. Nedorl. Boekh. Men seint ons uit Amsterdam: Ter jaarvergadering der Yereeniging tot bevordering der belangen van den boekhandel protesteerde de voorzitter, de heer Van Stoc- kum in zijn openingswoord tegen de in het buitenland verspreide meening dat de Neder- landsche boekhandel een brandpunt van na druk zou zijn. In de laatste 30 jaar was slechts eenmaal nadruk geconstateerd. Uit het jaarverslag bleek dat het ledental van 598 op 635 was geklommen terwijl heden weder ruim 30 nieuwe leden werden aangenomen. Tot bestuursleden buiten Amsterdam wer den gekozen de heeren Vincent Loosjes te Haarlem en J. J. van Druten te Sneek. Be sloten werd in het op te richten pensioen fonds voor personeel der leden jaarlijks f2000 bij te dragen De vergadering duurt voort. Pror. Staten van Znld-Holland. De Prov. Staten van Zuid-Holland hielden hedenvoormiddag ten 11 uur hun tweede zitting. Daarin werd allereerst overgegaan tot ver kiezing van 4 leden van het college van Gedeputeerde Staten. a. wegens periodieke aftreding van de heeren J. Krap, H. J. Versteeg (niet her kozen) en J". J. Duynstee (die zich ala Sta tenlid niet herkiesbaar stelde) b. wegens aftreding als lid 'der Prov. Sta ten van den heer A. II. C. M. J. IJzer- mans. (Het stembureau werd samengesteld uit de heeren: Van Heemstra, de Gijselaar, Von Fisenne en Volker.) De uitslag der stemmingen was dat wer den: herkozen de heer Krap (anti-rev.) met 74 van de 76 stemmen; gekozen mr. J Limburg (vrijzinnig-democraat) met 74 van de 76 stemmen (1 stem was uitgebracht op den heer P. C. Evers en 1 blanco) voorts jhr. J. J. C. van Nispen tot Seve naer (kath.) met algemeene (76) stemmen, en herkozen de heer IJzermans (kath.) met 75 van de 70 stemmen (1 op mr. Kolk man). Alle benoemden, behalve de heer van Nispen, die niet in de vergadering tegen woordig was, verklaarden de keuze te aan vaarden, de heer Limburg onder eenig voor behoud. Dankende de vergadering voor het bewijs van vertrouwen, hom gegeven, vooral wegens de wijze waarop liet votum ten zijnen aanzien is gevallen, beschouwde hij liet lid maatschap van Ged. Staten als een schoone, maar omvangrijke taak. Dit weegt bij hem zeer zwaar met het oog op de nog andere vele werkzaamheden, die hij te vervullen heeft. Daarbij in overweging nemende dat een publiek ambt sleclils dan tot zijn recht komt indien liet behoorlijk wordt vervuld, leidde dit hem tot de verklaring dat hij zich de vrijheid voorbehield over een jaar zich de vraag voor te leggen of hij, gezien de overige verplichtingen, die op Iiem rusten, die taak kan blijven waarnemen. Onder dit voorbehoud aanvaardde hij de benoeming. (Toejuichingen.) Tot buitengewoon lid van Gedep. Staten werd herkozen de heer Schippers. Bij de stemming verkreeg de heer Schip pers 48 stemmen, de lieer Van Driel 25. Aangenomen, werd het voorstel tot aankoop van een huis met tuin Nieuwe Uitleg te 's-Gravenhage, ten behoeve 1 un den 'dienst der provinciale griffie. Verschillende voorstellen en subsidie-aan vragen werden commissoriaal gemaakt. De heer DEN HOUTER vroeg Gedepu teerde Staten, welke maatregelen zij hadden genomen naar aanleiding van de aangenomen motie, houdende eischen van medisch-hygië- nisclien aard voor krankzinnigengestichten en met welken uitslag. De heer IJZERMANS antwoordde na mens Ged. Staten dat die te nemen maat regelen verband zullen houden met de con tracten die met nieuwe krankzinnigengestich Handel en Bedriji, Beurs van Schiedam. WOENSDAG, 3 JULI. Officieele noteering van de Commissie uit de Kamer van Koophandel aan de Beurs. MOUTWIJN: 10, per Hectoliter, eont., zonder fust en zonder belasting, EOGGE: geen opgave. GEEST: geen opgave. MAI8: geen opgave. Namens de Comm. voor de noteering, D. F. W. Peins. Uoteering der Vereeniging Bond van Dis tillateurs", gevestigd te Botterdam. MOUTWIJN: ƒ10.50 per HL. JENEVER: ƒ14.50 per HL. AMST. PROEF: ƒ16.-- per HL. De Commissie voor de noteering. MOUTWIJNStemming kalm, SPOELING: ƒ0.70. SPIRITUS: 174 ƒ18. RUWE SPIRITUS: ƒ81- AMSTERDAM, 3 Juli. Koffie, goed, ord. Java 34, Santos 214. Suiker prijshoudend. HAMBURG, 3 Juli. Koffie prijsh. Sept.-29, Dec, 294, Maart 294, Mei 30. HAVRE, 3 Juli. Koffie. Sept. 35f, Dcc. 36|, Maart 364, Mei 36? W. HAMBURG, 3 Juli. Suiker prijsh. Aug. 19.40, Oet.-Dec. 18.95, Jan.-Maart 19.15, Mei 19.45. PARIJS, 3 Juli. Spiritus Juli fr. Aug. fr. Sept.-Oct. 4 eerste maanden fr. HAMBURG, 2 Juli. Petroleum loco 7.25. Spiritus per Aug. mk. 25. Aug.-Sept. mk, 25 (zonder fust). Stemming vast. BUDAPEST, 2 Juli. Tarwe per October kr. 10.34 per 50 KG. Stemming vast. Scheepvaart. SCHIEDAM, 3 Juli. Gedurende da vorige maand arriveerden alhier 18 stoomschepen en 1 zeilschip, tegen 6 stoomschepen en 1 zeilschip in Juni 1906. Burgerlijke Stand. SCHIEDAM. Geboren: 30 Juni. Hendrik, z. v. J. S. Dienske en J. G. Dijkstra, Oostsingel. 1 Juli. Johannes Joseph, z. v. H. J. Ber- noster en A. M. Donker, Doelehofje. 2 Juli. Evmdina Johanna, d. v. J. Öos- terveer en M. C. van den Bos, Klein Groe nendal. VLAARDINGEN. Gehuwd: 3 Juli. Johan Pieter Hofmeester, 28 jaren, en. Wilholmina Adrians van 'de Griend, 23 jaren. Antonie Pieter Spoor, 28 jaren en ten zullen gesloten worden. Tot dusver zijn Hendrika van Dorp, 27 jaren. Overzicht van de Beurs van den dag. De Amerik. Spoorwegmarkt was heden lager, maar met vaste stemming. Nationale Staatsfondsen goed prijshoudend, zelfs iets hooger. Buitenlandsehe Staatsfondsen voor Russen uiterst stil, e% WOENSDAG 3 JULI. STAATSLËENINGEN. pCt, NEDERLAND. N. W. Sch OM. 8 dito Gort8 dito Cert ",2 1632 BULGARIJE liypoth Tabaks! 1902 O. Zegelt O. 1901 HONGARIJE Leen 1892-1901 O dito kr. 2000 O ITALIË Inschrijving '62/81 OOSTENRIJK. Bol. vr. Kronl Mei/Nov1 Obhgatjo in Good 1 PORTUG. Tabmon. Öbl lo. 8. 8 dito 3e 8 fr. 600 8 RUSLAND Ob! in Goad 84 6 6 j Sehatk.-bilj '04 .6 Ned Reccp. 1900 6 O. Iwang Dornbr. G. R. 625 O. H/g Obl. Gr. IV. Sp- 1888 1 dito (Nic.) '67/69 4 Obl 1880 G. R. 825 Geo. 1 Zuidw. Z R. 125 4 dito Z. R. 825 1 Or '8/'90 bij' Hope 0 R 625 1 dito '94 6ö Era G. R 825 4 O. Gr. R Sp 80 Z R 625 8 SERVIË Oblig loon 1895 4 TURKÏJE. Loon '94 met gar. O. 4 Bagdad Spr. R v. 0. 4 CHINA. Zilverlccning 1894 7 JAPAN. Bin Scbk.b. Y 6001000 6 Obl. 1899 4 REPUBLIEK CUBA Obilg 1904 5 MEXICO Aflb. Obi 1, 2, 8,1 S. 5 ARG. REPUBLIEK. L '85/87 6 Buit. L 1896/99 O. 4 BRAZILIË. Funding L. 1898 6 dito 1903 6 COLUMBIA Gee B. Seh O. 8 DOMINIC. REP. 4 O/0 s3/d O. m. Uck 1901 i PROV. EN GEM. LEE NEDERL. Amst. O. 1900/1901 4 dito 1881 81/g Rotterd. Obi. 1900 ,4 dito Obl. 1894/97 8 Schiedam O. 190»81/2 dito 1895 0. B I. BANK- en CRED.-INSTELLINGEN. 2 Juli. 3 Juii. 11. K. H. K, 89%, 89»/, 88% 88'/, 73% 73»/, 95% 93'%, 91%, 93 93% 977/,; 97'/,," 97»/, 97% 96% 65'/, 64 80% "2 92% 79'/, 837, 84% 67% 75 74% 69'%, 70 69% 70'/, 68'/, 69 68'/, 68%, 58 76 85 82 102 91'%, 85 100'»/!, 47% 103 102% 85»/,, 85%, 102% 95% U% 52% IN GEN. 100 100 94% 99% 85 84'/, NED. EN KOL. Amst Bank A. 188 187 Ned, Bank A 193 193 Ned. Ma. v. Zek. O. 4 86% 11. HYPOTHEEKBANKEN. 's-Grav, H. B. pb4 94 99 99 Ned. H. B. Yeendsm 4 90% 90 90 162 158% 87% 36 Rott. H-B. Pb 98% 94'/, BUITENL. B. Ayres Ceduia, P. 8 21V» Rong. Hypolh. Bank P. 4 94 III. INDUSTR ONDERNEMINGEN. BUITENL. Ara. Car. 4 F. C. v. A. 45»/, 44'Ya New.-Orl R. W. Co C. v. g. A. 22% U. S. Steel Cy. C. v. g, A 37% 37% IV. KOL. CRED.-ÏNSTELL. EN CÜLT.-ONDERN, C. M. d. Vorst A. 6 94 95 Ned. Handel-MiJ. Resc. A 6 15S'/„ 154% V. MIJNBUUWMAATSCHAPPIJEN. NED. EN KOL. Palet,)) prol. A 46'/, Sosmsl. M. M. A 18 VI. PETROLEUMONDERNEMINGEM. NED. EN KOL. H -Rnm. P. M. A 32 K. M. t. E. Pbr. A 317% 145% 144% Moeei Xlir P.-M. A 43 Sam. Pa!. P.-M. JA. 85% 86% BUITENL. Russian P. C. v. A. 23'/, 23 VII. SCHEEPVAARTMAATSCHAPPIJEN! NED. EN KOL. Jav.-Ch.-ïap.l A 81% Kon. Pak.-Mij. k. 143% Ned. Am. S. M. A. 137% 139'/, Rotterd. Lloyd. A 118% 118% St. MIJ. Nederl. A. 138% 133»/a VHI. TABAKSONDERNEMINGEN. NED. EN KOL. Amst. BeliCA. 700 Amst.-Langk Co. A. 169% DoU-M% A. 522 525 Langkaf Tab.-MU. Ad A. 89 39 Sonembah-Ml). A 510% IX. DIVERSEN. BUITENLAND, Maxwell Land Gr. C. v. A. diio C. r. Ine. bds Per. Corp. C. v. A. dito C. v. Prei. A dilo M. F. B. 8 Trans*. L Ex. C. v. A. SPOORWEGEN, Holl. IJz. Sp.-M. A. Mij. t. E. v. S. S. A. Ned.-I. Sp.-ïl. A N. B. Boxt. geel. 75/80 ITALIË. Spwgl, 87/89 O. 8 Zuid-Iial. Sp. 08 POLEN. Warsch. Ween. A PORTUGAL. P. Sp. Xe gopr. O. 8 K. Trans. A. Sp. 6 RUSLAND. M. Wind Ryb. O. 4 RJoa Uralsk G. R. 685 O. 4 Wladlk Sp.-M. G. R. 625 O. 4 AMERIKA. Atch. Top.C.v. g.A. dilo C. v. pr, A. Denver Rio-gr. C. v. A Erie gew. A, Kansas City S. Rw.-Cy. g. A. dilo dito pref A. t dito dito 1© Hyp. Mexican Intern. Prior L. CL Mian Kansas ét Texas D. r. A. dito dito Xe Hyp. O. r dilo dito So Hyp. Q. Nat. R. R. Co. of Mex, C. v. pr. A. j s Now.-York Ont. West. A Norfolk 4 Weet. C. v, g. A. Rock Island Co. C. r, f. A? St,-L. San Franc. C. 8e pr. A South. Pao. Cy. g. A. South. Rail®. Co. Afg. g. "A. Union Pacliie Rr. O. v. g, A dito pref. A. Waioeh Sp.-mi[. g. A. CANADA. Canad. Pao. C. V. A NED. EN KOL. Rett Tr.-M. A Semarang-Chcribon Sttr. M. A PREMIELEENEX GEN. NEDERL. Amsterdam f 100 A. 8 Gemeenlecrediot A i 1 Palels voor Volksvlijt 186T. i dito 1869 i Stad Rotterdam A 8 N.-H, Vereen. „Het Witte Krula" BELGIË. Stad Antwerpen 1887 »l/o HONGARIJE. Hoag Hyp.-B. 4 Theiss Reg. Geeclech. 4 OOSTENRIJK. Staalsl. I860 8 RUSL. Binnenl. Staats!. 1884 E dito 1866 S SPANJE. 8 0/0 St. Madrid 1863 TURKIJE. 8 0/o Leening 1870 AFRIKA. Congoloten. f Prolongatie PRIJZEN VAN COUPONS. Amsterdam, 3 Juli. Melall. Pep. in kr. 49,76 Divs. in R.m. Zilv. Jaru id. 49.85 Russen In G. R. Eng. met af fid. 11.90 Idem In Z. R. Fransche i 47.60 Amorfk, Dol!. G, Belgische 47.30 4'»/» S 3% 37 100 63 93'/s 104 189'/, 90 C5«/i« 64% 88% 87% 90'%, 71 68% 77 92% 93%, 27'%, 24% 26% 58 89% 100% 34%. 95% 88% 49 37% 75% 22 35 79% 20% 141 83% 14%, 169 1697/, 1587/, 108«/lt 104'/, "0% 1.40 105 75 101% 115 145% 150 335 230 597/, 36W,, 897„ 4% 8% 38% 100 94 103% 64% 89% 90% 68% 91%, 93% 267/b 24%, 26 58 68% 35% 37 74% 23%, 35% 78% 20% 140% 83'/, 14 isiexi lil 105 76% 102% 61 39 7 pCt 68.50 1.87% 1.23 2.45

Schiedamsche Courant | 1907 | | pagina 3