BEURS TAS AMSTERDAM. Laatste Nieuws. 3230, di© haar grond vindt in do Ministe- irioele resolutie van 6 dezer, no. IB (I en 'A) tot wed'eropzeggens, doch voor niet lan ger dan 6 maanden, gemachtigd hen aan don brander, op diens schriftelijke aan vraag!, toe te staan, met aanteekening op 'het dubbel van de, aangifte tot stoken,alle nog to verrichten aangegeven werkzaam heden ten hoogste twee. dagen der 'week' vroeger of later te doen plaats hebben op de aangegeven uren, onder voohvaarde dat de aanvrage in triplo in to leveren, wat vorm en inhoud beleeft, worde inge richt naar de voorschriften door mij te geven. Tot uitvoering daaivau wonlt door mij bepaald dat het model van de aanvraag moet overeenkomen mot liet formulier on der punt 5 van het dubbel van een aan gifte tot stoken, terwijl hel te bezigen pa pier niet kleiner mag! zijn dan 16 tot 20 centimeter. De vergunning als boven bedoeld, wordt door mij op het dubbel van de aangifte tot stoken aangeteek'end mot verwijzing naai' de gefiatteerde aanvraag, te hechten aan dit dubbel. De Inspecteur der dir. belast., (w. g.) KLEIN. Door dezen komt lo. de aanvullingsaau- gifte bij doorstoken te vervallen, en 2o. wordt het mogelijk op een declaratie tot doorstoken te kunnen stilstaan, wanneer overigens geen wijziging in de aangifte wordt gebracht. Koninginnedag:. Niet in 'de Lange Nieuwstraal, maar in de Lange Kerkstraat zullen met Koninginne dag de fietswedstrijden gehouden worden. Wij kunnen hierbij een verblijdende mede deel ing doen De rijwielfabriek T.I.M. alhier, heeft nl. een 'drietal prijzen voor de fietswedstrijden beschikbaar gesteld die zeker wel tot deel name zullen prikkelen en die door liet comité met do regeling belast, als eerste prijzen zullen worden uitgeloofd: Voor den wedstrijd-ringrijden heeft deze firma rul. beschikbaar gesteld een lste-klas damesfiets, voor den wedstrijd-kunstig rijden eén 1ste klas heercnficts en voor den wed- strijd-liindernisrijden een lste-klas heeren- ficts. De aangifte tot deelname wordt zoo spoe dig mogelijk gevraagd, uiterlijk vóór 15 Augustus. Aan den Gemeenteraad van Schiedam is liet navolgende adres ingediend: Geven met verschuldigde hoogachting te kennen, de ondergeteekenden, uitmakende het bestuur der Vereeniging van Zakkendra gers, genaamd St.-Anthoniusgilde, dat zij vernomen, hebbende, dat bij Uwen Baad in behandeling is emi voorstel lot het toekennen van subsidie aan enkele verceni- gingen om die vercenigingcn in staat te stellen, bij de aanstaande viering van den verjaardag van II. M. de Koningin, als ver eeniging de feestvreugde te helpen vor- hoogen. Met de meeste bescheidenheid verzoeken ook hunne vereeniging te willen bedenken. De reden,, die hen tot dit verzoek don moed geeft, is dat sedert onheugelijke jaren hot St.-Anthoniusgilde, na de opheffing dei- gilden, de vereeniging van zakkendragers, bij alle nationale feesten, aan de openbare feest viering heeft deelgenomen, veelal door het afzonderlijk organiseeren van, of deelneming aan optochten, en daaraan vaak belangrijke bedragen uit 'de kas der corporatie-vereeni ging heeft ten koste gelogd. Door de groote vermindering van het werk in de laatste jaren is dit der vereeniging on mogelijk geworden, zoodat zelfs bij het kro ningsfeest 'de vereeniging niet aan den op tocht had kunnen deelnemen, zonder de ge waardeerde bijdrage van een bekend inge zetene, wien zij hierbij nogmaals hun dank brengen. Toch zoude deze Vereeniging, nu de verjaardag van onze geëerbiedigde Ko ningin weder feestelijker staat 'gevierd te worden, dan sedert eenigo jaren gewoonte was, zoo gaarne, ouder overlevering getrouw, tot de verbooging der feestviering wcnschen bij te dragen. Naar een oude gewoonte, nog uit den gil- detijd, werd tot vóór een paar jaren, eenmaal per jaar aan de vereeniging uit de gemeen tekas een toelage verstrekt, voor feestviering, n.l. op Konings (Koningins) verjaardag, welke i feestviering echter om de hooge kosten is afgeschaft, waardoor ook de- oude toelage verviel. Rédenen waarom zij Uwen, Raad met de meeste bescheidenheid verzoeken, ook iiaar vereeniging eenig subsidie voor de aanstaan de feesten toe te ken non. Vocaal- en Instrumentaal Concert op Donderdag 25 Juli, des avonds te Buur, Hl de Offic.-Vereen., door Schiedams Mannen koor Orpheus, directeur de heer Georg Rijken, en het stafmuziekkorps van het 3de Regim. Huzaren, kapelmeester de.heer A. de Goede. PROGRAMMA. Eerste Afdeeling. I. Castaldo Marche, Novacek. 2. Le Conquérant Ouverture, Govaert. 3 Ge- schichten aus dem Wiener-'Wald Walzer, Strauss. 4. Ons Hollandsch, Bernard Zweers. Bede (1852), G A. Heinze 6. Jagerkoor, H. Cooijmans. Tweede Afdeeling. 7, Der Obschied, Rudolf "Wagner. 8. Waldesrauschen, Fr. Ullrich. 9. Soldaten- koor (Faust), C. Gounod. 10. Von Gluek bis Rich. Wagner. Ein chronologisches Pot pourri, Schreiner. 11. Bailsirenen, Walzer aus der Operette sDie lustige Witwe", Lehar. -12. MusilcalischesWandelpanorama, Lincke. De nummers 4, 5, 6, 7, 8 en 9 zang. Men verzoekt ons hierbij te willen mede- deelen dat de werkende leden van Orpheus toegang tot dit concert zullen hebben met 2 dames, de buitengewone leden met 1 dame. YL AARDINGEN. 'Wegens het veelvuldig voorkomen van mond- en klauwzeer in deze gemeente is, te beginnen op heden, de bewaking der weiden, waarin het besmette vee zich be vindt, opgeheven. 'De gymnastiekvereniging hLeonidas" zal op Zondag a. s. oen openbare uitvoering geven op het terrein der voetbalvereniging onder Vlaardinger-Ambacht. Kunst en Wetenschap. Nationale Postzegel-Tentoonstelling In een 'der zalen van het Sociëteitsgebouw van de Diergaarde te Rotterdam zijn gister avond de bekroningen bekend gemaakt, die de jury heeft toegekend aan een aantal inzendingen van de nationale postzegel-ten toonstelling, die- vanwege do philatelislenclub Rotterdam in de zalen van het Nutsgebouw van 20 tot 28 Juli gehouden wordt. De eereprijs voor de fraaiste en uitge breidste inzending van Nederland cn kolo niën, geschonken door do IJaagsche Phila- telisten-verceniging, werd toegekend aan de inzendingen van baron R. Lehman, te Lon den, een eersten eereprijs voor de fraaiste en uitgebreidste inzending, met uitsluiting van Nederland en koloniën, geschenk van de phi- latelistenclub Rotterdam, verkreeg de heer Aug. Hoovels te Rotterdam en een tweede eereprijs, voor de fraaiste en uitgebreidste inzending, met uitslutiing van Nederland en koloniën, geschonken door den heer C. F. Lucke, te Leipzig, viol ten deel aan de in zendingen van den. heer D. M. de Heer, te Rotterdam. Van de overige bekroningen vermelden we nog, dat een gouden medaille verwierven ba- ■>n ÏL Lehmann, te Londen, de heeren M. Z. Booleman, te Amsterdam, G. Keizer en Zoon, te 's-Gravenluige, era D. M. de Heer, te Rotterdam. De jury bestond uit de heeren jhr. mr. H. A. Elias, Jules Bomichon, Hugo Griebert, Th. Lemaire en Albert Coyette. Rechtzaken Bij Kon. besl. van, 22 dezer is benoemd tot rechter in de arrondissementsrechtbank, tc Almelo, mr. E. Jannink, thans substituut- 'griffier bij gemeld1 college. Gemengd Nieuws. De ramp van de nBerlin". In verregaanden staat van ontbinding ver- keerend, is te Spiekeroog, een vrouwenlijk aangespoeld, waarschijnlijk afkomstig van de ramp der sBerlin". Drie gouden ringen en een dito armband werden op het lijk bevon den. Het is daar ter aarde besteld. Verlaten. Een schoenmaker, wonende Nieuwe Lelie straat te Amsterdam heeft gisternacht zijn kinderen verlaten. Het laatste wat hij tot zijn oudste dochtertje zeide was sllier is een dubbeltje en wat koekjes, je vader kan niet langer voor jelui zorgen". Het huisge zin bestaat uit vier kinderen, waarvan de jongste twee-en-een-halt jaar en de oudste twaalf-en-een-half jaar is De moeder ligt al vier weken in het O. L. Vrou wengasthuis. De buren hebben de kinderen tijdelijk in huis genomen. De moordenaar van Schut. Volgens een verhaal in de „Tel." zou bij een ruzie tusschen buurvrouwen, de naam aan 'l licht zijn gekomen van den moorde naar van den slager Schut, die 13 jaren ge leden, aan de Ceintuurbaan te Amsterdam zoo gruwelijk werd vermoord. Die moord had plaats, op don eersten Pnaschmorgcn van 1894 er werden tevens een paar duizend gul den, hoofdzakelijk rijksdaalders, gestolen. Zaterdagmiddag i.l. stond de Oostenbur ger Middenstraat op stelten. Do vrouw van den kastenmaker G. C. Pool, die op no. 58 woont, kwam haar zuster, de wed. Heuper- man, die een kamer van perecel no. 6 be woont, eens danig den huig lichten. „Mij gooit ze d'r uit, maar de grootste dieven haalt ze d'r in. Maar pas maar op, want d'r kleeft bloed van Schut aan. En, van. d'r dooie lippen zal zo de schuld* aan den moord op Schut nog wol 's bekennen!" Oorzaak der ruzie was dat vrouw Heuper mans vrouw Pool van diefstal uit haar kast verdacht. De wed. Tleupermans die in 't Binnengasthuis een operatie aan de maag moest ondergaan werd aldaar door een in specteur van politie ondervraagd naar haar wetenschap, in zake den moord op Schut, waarvan haar man (die inmiddels overleed) dan de dader zou geweest zijn. Zij antwoordde, 'dat ze niets had mede te deelen era dat de justitie het maar moest uitzoeken Zooals te verwachten was, is deze vrouw, na de ruzie van Zaterdag, op haar hoede en zal ze niet licht iets los laten. De zaak gaat dan noodwendig den 'doofpot in en mogelijk vooral als de wed. Ileuperman sterft voor goed. Toch zal de justitie nog enkele pogingen lot het ontsteken van licht onder nemen, vooral, omdat do van medeplichtig heid aan 'den moord op Schut verdachte man nog in loven is. Ook deze zat indertijd in voorarrest. Het bedrag, indertijd na den moord door de neupermans op de spaarbank gebracht, beliep 1100. n. was lantaarnopsteker cn had 'de Ceintuurbaan onder zijn kwartier. Pen vuurproef. De firma J. Lips Bzm, fabrieken voor brandkasten enz. te Dordrecht, zal een ver gelijkende publieke proefneming doen plaats hebben tusschen een houten brandkast fabri kaat AdolphsDusseldorf en een Lips- brandkast van 'de lichtste constructie ten ein de de deugdelijkheid van haar fabrikaat te demonstreeren. Deze interessante vuurproef zal plaats hebben Zaterdagmiddag 27 Juli op een afgesloten terrein op Zorgvliet te 's-Hage. Beide kasten zullen in denzelfden brandstapel 2 uur aan 'n intense gloed bloot gesteld worden. De brandstapel bestaat uit zware eiken blokken, waarover 50 liters koolteer zullen worden uitgegoten. In de kas ten bevinden zich losse papieren in envelop pen cn in blikken trommel en ook 'n dozijn staafjes van metaalverbindingen, die ver schillend smeltpunt hebben, o. a. tot 32 graden Celsius toe. Een en ander om na de proef te kunnen constateeren welke hoogste temperatuur er binnen in dc kasten heeft gohcerscht. Ook de temperatuur van den vuurgloed wordt gecontroleerd. Te half twee wordt ..randstapel aan gestoken, die precies 2 uur zal branden, waarna do brandweer het vuur zal blusschen en de kasten afkoelen, de opening der kas- .ten heeft te 4 uur plaats. De juweelendiefstal te 's Hage. Men meldt óns uit 's-Gravenhage Inzake de brutale nachtelijke inbraak in het magazijn van den juwelier, den heer Goudsmit in de Passage, hoek" Buitenhof, tast de politie, ondanks haar ijverige na- sporingen, nog' steeds in het duister. Wel hebben haar eenigo vage aanduidingen be reikt omtrent een persoon, die zich 's nachts omstreeks 3 uur in de nabijheid van het geplunderde magazijn heeft bevonden en zijn naar aanleiding van die, gegevens een paar personen -aangehouden, die beant woordden aan he,t verstrekte signalement, maar beide, verdachten werden niet her kend. Bovendien leverden fouilleering cn huiszoekinv geen resultaat opg vandaar dat dit tweetal op vrije voeten is gelaten. Thans heeft de politie ook van den be stolene een eerste opgave gekregen van de door hem vermiste voorwerpen met een nadere omschrijving van verschillende de zer sieraden. Deze teerste opgave omvat reeds ongeveer 60 heerenkettingon ensau- toirs; 16 colliers en 330 heeren- en dames- ïingen met brillanten, diamanten, paarlen, robijnen, turkooisen, saffieren, smaragden en verschillende ste'enen. Onder deze rin gen komen ook eenige antieke voor. Van deze genoemde voorwerpen bedraagt de waarde circa f30.000. Maai- er wordt nog veel meer vermist, en de heer G. is nog, steeds bezig om door vender© Inventarisatie, een volledige lijst van de 'ontvreemde kleinoodiën aan do politie 'Te verschaffen. Doodgeslagen. Door het schrikken van zijn paard, dat op hol sloeg, is de knecht A. Buysse, te Bier vliet, er af gevallen en door het dier dood geslagen. Kermisvreugde. Bij gelegenheid van de Oude-Poldersche kermis had Zondag onder de gemeente Zuid- dorpc omstreeks middernacht een hevige vechtpartij plaats, waarbij gebruik gemaakt werd van de revolver. Do rijksveldwachter Jongbloed trachtte de vechtenden te scheiden en wilde een hunner de revolver ontrukken. De houder van het wapen richtte het op den veldwachter die daarbij een schot ontving in don arm. De dader, een berucht persoon van Belgisch Overelag, wist. te ontkomen. Een geneesheer van Wachtebeke verbond den getroffene en vervoerde hem ter verdere verpleging naai- zijn woning. De gemeente-veldwachter begaf zich over de grens om zoo mogelijk de inhechtenisne ming van den schutter te bewerken. Een Bel gisch gendarme wilde daai'toe echter geen hulp bieden, wijl hij buiten dienst was. Dc gemeente-veldwachter trof ook den dader aan en deze bekende op den rijksveldwachter geschoten te hebben. Maar de Nederlandsche beambte .moest o revend eb te rzake terugkceren. Maandag echter begaf hij zich met. den bri gadier der rijksveldwacht naar Moerbeke om de Belgische gendarmerie de verzoeken den dader te arresteercn. De gevraagde me dewerking werd* aldaar verkregen en man schappen uitgezonden om den dader op te sporen. Brand. Door het omvallen van een petroleumtoe- stel ontstond gistermorgen vroeg brand in een woning van P. L te Hempolder (N, H.). De aangrenzende bakkerij van D. werd me de een prooi der vlammen. Persoonlijke on heilen hadden niet plaats. Ongeluk. Te Nederweert is de 27-jarige H. K. bij het kersenplukken, waartoe hij in den boom geklommen was, door het breken van den tak gevallen. Hij kwam op het hoofd neer en overleed spoedig na het ongeval. beiden t© paard) een deel van de rijdende artillerie. De buil en gewone ambassadeur Tan Perzié. De buitengewone ambassadeur van Perzie, belast met de mededeeling aan H.M. de Ko ningin der troonsbestijging van Z, K M. den Shah, vertrekt Zondag aanstaande ten 121/2 ure uit Brussel om ten 41/2 ure aan het sta tion van den Hollandschen spoorweg te 's-Hage aan te komen. De ambassadeur wordt vergezeld door een minister resident, buitengewoon ambassade raad, een secretaris van legatie, een attaché- militaire en een tolk. Van de Gedelegeerden. De gezant van Rumenië te 's-Gravenhage en mevrouw Mavrocordato zullen overmorgen weder een diner aanbieden aan verschillende gedelegeerden ter Vredesconferentie Mijnbrand. De correspondent te Batavia van de »Te- legraaf" seint De Ravaliloontoemijnen bij Padang staan over eene groote afmeting in brand 4 mijn gangen zijn aangetast. Huzaren gedeserteerd. Te Zutfen ontbraken gisteravond onge veer 60 huzaren op het appèl. 'Onder Arnhem werden boden door den len luitenant Caderius van Veen op de llhedensch© hoi onder Roozen'daal 56 man aangetroffen van de gisteren uit Zutfen gedeserteordon. Zij werdén onder geieidc van 4 marechaussees te paard naar Arn hem en vandaar per trein naar Zutfen te ruggebracht. Handel en Bedrij t Beurs van Schiedam. WOENSDAG, 24 JULI. Officiccle noteering van de Oommissie uit de Kamer van Koophandel aan de Beurs. MOUTWIJN: ƒ10 per Hectoliter, coat.. zonder fust en zonder belasting. ROGGE: geen opgave, GERST: geen opgave. MAÏS: geen opgave. Namens de Comm. voor de noteering, D. P. W. Peins, Noteering der Vereeniging Bond van Dis tillateurs", gevestigd te Rotterdam. MOUTWIJN: ƒ10.50 per HL. JENEVER: ƒ14.50 per HL. AMST. PROEF: ƒ16.— per HL. De Commissie voor de noteering. /17J. Van het Hof. Op het Loo defileerden hedenochtend op een doortocht naar het Kamp van Of den- broek, voor de Koningin en "den prins, MOUTWIJNStemming willig. SPOELING: ƒ0.80. SPIRITUS: 17 RUWE SPIRITUS: ƒ81 5 Sf. AMSTERDAM, 24 Juli. Koffie, goed, ord. Java 34, Santos 2 li. Suiker kalm. IIAMURG, 24 Juli. Koffie prijslt. Sept. 30, Dec. 30i, Maart 31, Mei 31i HAVRE, 24 Juli. Korfie. Juli 3S|, Sept. 3S W, Dec. 334, Maart 3 Si V. l-IAMURG, 24 Juli. Suiker prijsh. Aug. 19.65, Ocl.-Dcc. 19—, Jan-Maart 19.20, Me 19.50. PARIJS, 24 Juli. Spiritus Juli fr. 45.75, Aug. fr. 46. Sept.-Oct. 40.50', 4 eerste maanden fr. 39.—. Visscliorij. SCHIEDAM 24 Juli. Binnen van de ha- ringvisscherij SDM 21, sch. W. Taal met 23 last haring. cbnapfaart. SCHIEDAM, 24 Juli. Aangekomen tjalk schip „Alida", kapt. J. Buisman, ledig van Capelle a. d. IJssei," om ledige flesschen te laden voor Londen. Burgerlijke Stand. SCHIEDAM. Gehuwd: 24 Juli. II. Bokhorst, 27 jaar en C. van Waart, 25 jaar. J. S. Köhlbrugge, 28 jaar en C. C. Vrauwdeunt, 26 jaar. D. de Bruin, 21 jaar, en J. Dinkelaar, 17 jaar. Geboren: 22 Juli. Arie Willem, z. v. W. Zwam- born en M. van Stijn, Klein Groenendal. Jan, z. v. J. Korpel en J. van der Meu- Ibn, Leliestraat. Josina, d. v. P. Wet- steijn en J. Noordijk, Houtstraat. Nico- laas Antonius, z. v. L. A. Maagdenberg cn J. M. de Winter, Kortlan'dstraat. 23 Juli. Antonia Maria, d. v, H. Lec- rentveld en M. S. van Schaik, Rhoonsche- straat. Johan Theodorus, z. v. J. Th. den Brinker en M, M. Prcin, Westmolen straat. Arie, z. v. A. Agterberg en E. A. de Planque, Lange Kerkstraat. Overleden: 22 Juli. Ary Schipper, oud 20 uren, Brouwerstraat. 23 Juli. Izabella Johanna Zoetmulder, oud 81 jaar en 2 maanden, weduwe van Jo- sophus Johannes van Otterdijk, Lange Nieuwstraal. VLAAIIDINGEN. Gehuwd: 24 Juli. Maarten Komelis van Gelderen, 22 jaren cn Trijntje Schouten, 21 jaren. Geboren: 22 Juli. Gerrit, z. v. J. 'den Otter cn C. Kwakkelstcin, Emmastraat. 23 Juli. Anna, d. v. II. Plomp cn P. Spruijt, Callenburgstraat. Wieker, s, v. M. van der Kuil en H. J. Sieders, Hof singel, Overzicht van de Beurs van den dag. De Amerik. Spoorwegmarkt was heden hooger. Nationale Staatsf. stil, doch vrijwel prijs houdend, Buitenl. Staatsf, voor Russan aangeboden. WOENSDAG 24 JULI. 917.8 89% 74"/.» 94% 98% 04 74'%, STAATSLEENINGEN. 23 Juli. 24 Jali. pCt. M. K. H. K. NEDERLAND. N. W. Sch. Oil. 3 91% dit® Cert 89'%, dito Cert. 3 Vs 74%, BULGARIJE. Hvpoth. 1892 0 DG^/uj Tabaksl. 1902 06 94% Zegel!. O, 1904 91% HONGARIJE Lorn 189S 1994 O 4 93% dito kr. 2000 O. 4 93 I'! A Li F. In-,. Itrijmng "B2/8t t Co1'/,, OOSTENRIJK. Bei. vr. Kron t Mei/Nov. 4 97j/io Obligatie in Goud 4 96% PORTUG. Tab.mon. 0!il. le. s. 9 SC'Vu- dito 3e s fr. 500 3 64!/.8 RUSLAND. Obl. in Goud 84 6 80 j. Schalk.-biij. '04 .5 93 Ned Recep 1906 6 80% O. Iwang Dombr. G. R. 625 O. <U/g 83% Obl Gr. R. Sp. 1888 4 57% dito (Nic.) '67/69 74 OM, 1880 G, R. 626 Gec. 4 70% Zuidw. Z. R. 125 4 69'Vie dito Z, R 625 4 70%# Or '8/90 bij Hops G. R. 625 4 695/io dito '94 6o Eu. G. R. 626 4 68% O Gr. R Sp 80 Z R. 625 8 59% SERVIE Obl.g leen. 1895 4 77% TURKIJE. Leen '94 met gar. O. 4 85 Bagdad Spr. R v, O. 4 83'%, CHINA Zilvciicemng 1894 7 102 JAPAN. Bin Schk.b. Y 600.1000 5 91% Old. 1899 A 85% REPUBLIEK CUDA Oblig 1904 5 101 101%, MrXICO Aflb OM 1, 3, 8, 4 S. 5 47%, 47 ARG. REPUBLIEK L '86/87 6 102 1027/, Buil. L 1896/99 O. 4 85'/. BRAZILIË. Funding L 1898 5 103% 102% dilo 1903 6 9 6 COLUMBIA Gec B. Sch. O. 8 11% DOMINIC REP. 4 0/0 93^ O. m. tick 1901 öl'/s 51% PROV. EN GEM. LEENINGEN. NEDERL Anut. O. 1900/1901 i 100 dito 18618l/s 94% Rottord Obl 1900 4 100% dito Obl. 1894/97 S 85% Schiedam O. 190S81/o dito 1896 03 I. BANK- on CRED.-INSTELLINGEN NED. EN KOL. Amst. Bank A. 191'/. Ned. Bank A. 197% Nod. Mij. v. Zek. O. 4 86% II. HYPOTHEEKBANKEN. 94% 191 190% 86% 90% 98% 21% 92% 's-Grav. H, B. pb4 93% Nat. H. B. pb4 99 Ned. H. B. Veendam 4 96%, dito Pbr. Sl/g 90 N.W. Pac. A. 170 do. Bow. v. deeig90 Rott. II.-B. Pb. a 98% Westl. II -II. Pdb4 94% BUITENL. B. Ayros Cedülas P. 8 21';, IIong. Hypoth. Bank P. .4 93 III. TNDUSTR. ONDERNEMINGEN. BUITENL. Am. Car. F. C. v. A, 43% 43'% Ncw.-Orl. R. W. Co C v g. A. 20 U. S. Stee! Cy. C. v, g. A. 36%, 36«/ia IV. KOL. CRED.-INSTELL. EN C. M, d. Vorst A. 8 Ned. Haudei-Mij. Resc. A. 6 V. MIJNBOUWMAATSCHAPPIJEN. NED. EN KOL. Paleleh pret. A. 63'%, 62'/, Soemal. M. M. A. 15 15% VI. PETROLEUMONDERNEMINGEN. CULT.-ONDERN. 97% 97% 162% 163 NED. EN KOL. H.-Rum. P. M. A, K. M. t. E. Pbr. A. Moeara Enim A Moes) Jlir P.-M. A Sum. Pal. P.-M. A BUITENL. Russian P. C. v. A. VII. SCHEEP! AAK'l MAATSCHAPPIJEN! NED. EN KOL. Jav.-Cb.-Jap.I. A. 82 Kon. Pak.-Mij. A. 143'% Ned. Am S. M. A. 139 Rotterd. Lloyd. A12 0% St Mij. Nedorl. A140 VIII. TABAKSONDERNEMINGEN. 27 25% 274 282 131% 135% 43 91% 95'/, 27'%, 25% 141% 140 NED. EN KOL. Amst Deli-C A. AmBl.-Lnngk Co. A. Deli-Mij. A. Langkaf, Tab.-Mij. Ad. A. -rot mbal Mij. A IX. DIVERSEN, BUITENLAND. Maxwell Land 715 184 515 109% 54') 180 513 110% 531 Gr. C. v. A 4%, dito C. v. Inc. bds 8% Per. Corp. C. v. A. 07a 9% dito C. v. Pref. A 36% 100'%, 1007/, Traney. L. Ex. C. y. A. 59% SPOORWEGEN. IIolL IJz, Sp.-M. A. S5'/s Mij. t. E. v. S. S. A. 105% Ned.-I. Sp.-M. A. 190 N. B. Boxt. gest. 75/80 89% ITALIË. Spwgi. 87/80 O. 3 65% Zuid-Ital. Sp. 03 64"/i, 64'%, POLEN. Warsch. Ween. A. 88% 88'/, PORTUGAL. P. Sp. le gepr. O. 8 85%, K. Trans. A. Sp. 5 91%, RUSLAND. M. Wind Ryb. O. 4 70% Rjas UralBk G R. 626 O. 4 69% Wladik Sp.-M. G. R. 625 O. 4 76 767/, AMERIKA. Atcb. Top. C. v. g. A. 9» 93% dito C. v. pr. A 93% Denver Ilio-gr. C. v. A. 28%, 28% 25% 25 Kansas City S. Rw,-Cy. g. A. 26% 267/, 57%, 58 dito dito lo Hyp. O. «87/, 68% Mexican Intern. Piior L. O. 100 Miss Kansas 4 Texas C. v A 35% 38 94% dito dito 2e F, ,i. O 84 84 iN'aL R. R. 'j. of Met. C. v. pr. A 517/,, 51% New.-York Ont. ft West. A. 377/, 377/, Norfolk West. C. v. g. A. 767/, 76% 22% Rock Island Co. C. v. g. A. 22%, St.-L. San Franc. C. 2o pr. A, 38 South. Pac. Cy. g. A. 84% 86 South. Railw. Co. Afg. g. 'A. 20'/, 20%, Union Paciiic Rr. C. v. g. A. 143% 143% dito pref. A. 85% Wabash Sp.-mij. g. A. 13% 13% CANADA. Canad. Pac. C. v. A. 175 173 NED. EN KOL Rott Tr.-M. A. 166 Semarang-Cheribon Stir. M. A. 150 150 PREMIELEENIXCEN. NEDERL. Amsterdam f 100 A. 8 107'%, Gemcentecrcdiet A. t 106% Paleis voor Volksvlijt 18S7. 170 175 dito 1869 i 1.36% 1.40 Stad Rotterdam A3 107 N.-H. Vereen „Het Witte Kruis" 77 77 BELGIË. Stad Antwerpen 1887 99%, HONGARIJE. Hong. Hyp-B. 4 1187/, Thoiss Reg, Ge8elsch. 4 144 OOSTENRIJK.' Staats!. I860 5 151% R1JSL. Binnènl. Staatsl. 1861 6 340% dito I860 .6 230 SPANJE. 3 0/o St. Madrid 1808 61% TURKIJE. 3 6/u Leening 1870 39%, 39»%, AFRIKA. Congoloten, f 40 Prolongatie 5% a 6 pCt PRIJZEN VAN COUPONS. Amsterdam, 24 Juli. Motali. Pap. in kr. 49.85 Divs. in R.m. 58.50 Zily. Jan. id. 49.90 Russen in G. tl. 1.87% Eng, met atfid. Fransche j Belgische 11.90 47.60 47.30 Idem in Z. R. 1.23 Amerik. Doll. G, 2.45%

Schiedamsche Courant | 1907 | | pagina 3