Laatste Nieuws. Heden Beursvacantiedag. Koloniën. Handel en Bedrijl. Burgerlijke Stand. Honing. Voor dc bijenhouders in, oostelijk Dreutho staat het er goed voor; zij, die hun konink rijken naar de kl.eistrcken hadden vervoerd, hadden bij hot terughalen geen reden tot klagen. Thans, nu de heide, dank zij het De graven der beide koningen en liet graf van koningin Eleonora, de gemalin van Hendrik II, waren het sieraad der oude abdij, omdat hun levensgroote standbeelden er op geplaatst waren. Van het gebeente der vorsten is echter nooit iets te vinden geweest gunstige voorjaarsweder, flink bloeit, is er CI! uren had zich reeds neergelegd bij de op- ncg meer reden tot tevredenheid. Er is een goede opbrengst to verwachten. Do magere stokken zullen niet van de liatrd I behoeven gedaan te wordeti. Dezen zul len den winter wel door hunnen komen. Beschadiging door den eekhoorn. Op het landgoed Te Baast bij Middel- heers werd in de maand Mei een vrij be langrijke eekhoornbesciuuliging gr-consta teerd, In een ongeveer 20-jarig boschje iwaren een groot aantal stammen, volgens schatting zeker wel een 200 stuks, sterk beschadigd door don eekhoorn. De beschadiging is als volgt: Door den eekhoorn wordt plcksgewijze de schors ver wijderd, terwijl daarna de zich daaronder bevindende weekere cambiumjaag wordt opgegeten. Deze plekken hebben oen breed te van ongeveer 5 c.M„, terwijl ze meestal spiraalsgewijze rondom den stam zitten, Een aaneengesloten spiraal vormen ze in den regel niet; soms wordt deze onder broken door stukkon schors, maar ook wel wordt later de scheidende schorsband weer sterk weggevreten. Bij sommige boomen ,was dan ook de boom ontschorst over oen lengte van 50 o.Uj-, op welk deel alleen sporadisch nog schorsstukken voor kwamen; bij andere was nog slechts een begin van ontschorsi» ,r te constatoeren. De eerstgenoemde boomen zullen natuurlijk ai sterven, terwijl do laatste alleen st-eik zijn beschadigd. Als oorzaak van een dergelijk optreden van de eekhoorns moet wellicht worden aangenomen gebrek aan voedsel. De be schadiging toch geschiedt steeds in het voorjaar, wanneer nieuw voedsel nog niet aanwezig is, en do voorraadschuur is uitgeput. Vooral het door toevallige oor zaken opraken van de winterprovisie (dief stal, vernieling) kan oorzaak zijn, dat do dieren op dennenscJiors zijn aangewezen. Do hoer Sissingh, die deze mcdedeeling doet in het tijdschrift der Nederl. llei- dc-Maatsch'apprj, zegt, dat deze beschadi ging vrij zeldzaam is, hoewel zij toch meer voorkomt dan mep denkt. Hij veronder stelt, dat ook do z.g. „harskoppen", voor een deel hun ontstaan te danken hebben aan beschadiging van do jonge denUelo- ten door den eekhoorn. De tentoonstelling te Brussel. Ondanks den regen worden de werken tot den herbouw van de tentoonstelling met snelheid voortgezet Reeds is men bezig aan het optimmeren van den hoofdgevel en tegen hedenavond zal Oud-Brussel weer in orde zijn. In de feestzaal werkt men dag en nacht en do „stands" beginnen er uit den grond op te schieten. Do zaal der tijdelijke wed strijden is nu van een planken! vloer voor zien en zal met toekomende weck ter be schikking der tentoons tellers worden ge steld. In de paviljoenen van Gent en Luik zijn de inzeudersvereenigingen doende om tegen den lOen September al haar uitstallingen uit do asch te doen horrijzen; het zal een grooto plechtigheid zijn, door den ko ning en de koningin hij.te wonen. liet uitvoerend comité heeft besloten, tot aan de sluiting de tentoonstelling alle da gen te illuminceien, tot 1'September van fialfnogcn, tot halfelf en daarna van acht tot tien uur. Do vlaggestoet, die Dinsdag 1G Augustus do tuinen der tentoonstelling had moeten doorkruisen, wil men doen plaats hebben op Zondag 11 September, te drie uur. vatting dat gepeupel tijdens de revolutie de gtaven geschonden had en de geraamten weggeworpen. Het stoffelijk overschot van de vorsten en van Eleonora is thans bij herstellingswerken aan de abdii ontdekt en bovendien nog het gebeente van Johanna, de dochter van Hen drik II, gehuwd met Willem, koning van Sicilië. Als de restauratie der abdij voltooid is, zullen de geraamten bun plaats krijgen onder de schoone beelden, die zich tot dusver boven leege graven verhieven. De vijver van Abraham. Mrs. Victoria de Bunsen vertelt in haar bock „De ziel van een Turk", de volgende legende van Abraham. In Edessa, het oude Ur der Chaldeeën, werd haar een groot en ij ver getoond, die zoo vol vissollen was, dat bij wel één groote zilver mijn leek. De bewa ker der moskee wierp vleeseh in bet water en de vissclieti sprongen als een levende pyrar mide hoog in de lucht. De overlevering wil dat Abraham als kind in dit water vischte en sedert onheugelijke tijden worden de vis» sclten nis heilig beschouwd. Tot nu toe is er geen enkele gevangen of gedood en ieder die deze ongeschreven wet zou overtreden, zou met den dood gestraft worden. Beschilderde dameshoeden Voor oen elegante Amerikaanschb dame, die haar waardigheid wil ophouden, zijn hoeden met linten, vmWcn en vogelkop pen een overwonnen standpunt, zij stelt zich tevreden met een eonvoudigen, opge maakten hoed, waarop het penseel' van een bekwamen schilder bloeiende takken, bontkleurige vogels en allerlei decoratieve motieven geschilderd heeft. De nieuw© mo de belooft voor do kunstenaars een goud mijn to Worden, want geen. dame die in de wereld een rol speelt, zal een hoed willen dragen, waarvan de beschildering niet de onderteekening draagt van een kunstenaar van naam. De h'cer Washington Worthington Pegasus, een ondernemend en vindingrijk schilder, hoeft dan ook reeds een prijslijst rondgezonden aan de dames waarin hij de piijzen vermeldt voor de verschillende wijzen van beschildering van dameshoeden. Men vindt daarop 28 ver schillende arrangementen Van meer minder bonto vogels en gndere figuren en de prijzen varieeren tusscben 25 jul- den voor een roodborstje, 250 voor een raaf en 300 gulden Voor een uil. De lieer Pegasus draagt zijn poêtisch'en naam. ove rigens niet ten onrechte; hij wil aan zijn schilderingen een dichterlijk idee Vei bin den en richt daarom tot zijn clientèle de vermaning om bij de keus van den te schilderen vogel, zulk een te kiezen, die kan gelden als symbolisch attribuut van do hoeddraagstcr. Zoo raadt hij de met kindoren gezegende huismoeder een ooic vaarsidyllo aan, de opercttediva, een sierlijk hippelend kwikstaartje en aan een studec rende jonge dame eept uil als pymbo lische hoed versiering. verklaarde het denkbeeld zeer gene- ccosche industrie, welke reeds'op een betrek kelijke hoogte staat, nog meer te volmaken. Na deze rede bleek, dat de landbouwkun dige, de lieer Versluijs, drie soorten gras had ontdekt, waarvan het esparto zeer geschikt is als vlechtmateriual voor stioohocden, en voor liet vervaardigen van touw en alpaga- ta's gebruikt kan worden. Waarschijnlijk zal deze grassoort op Curacao wel willen groeien. Ook voor papier zou het, espartogras volgens den lieer Versluijs kunnen woiden geoezigd. Pater Walden bracht het denkbeeld ter sprake een zuivelfabriek op te richten, daar ele planters in de herderdistrieten geen raad weten met de melk die in den regentijd meer malen overblijft. Op St. Martin bestaat al een zuivelfabriek als pater Walden zich ge dacht had. De voorzitter beloofde ernstige overweging van het denkbeeld. Ook de gou verneur gen te zijn Nadat de beer Schotman had medegedeeld wat de lieer Me uw sen uit Amsterdam hem had geschreven over de -1 dames-vleeht-sters, die mar Amsterdam gezonden waren, en herover heel wat gesproken was, werd de vergadering gesloten. Groote nmtatie B. B. op komst. liet „Soerabaiasch Nieuwsblad" meldt, dat het rechleiliik onderzoek te Bandjermasin een groote mutatie in de hooge rangen van het binneninndsch bestuur tengevolge zal hebben. (Men herinnert zich, dat een der leden van het B. B. aldaar wordt beschuldigd van omkooperij en afpersing. De officier van justitie, mr. Du Cloux, en de rechter-commissaris van Soerabaja zijn er op 11 dezer aangekomen en hebben on middellijk hun onderzoek aangevangen. Red. „Sumatra Post".) Atjeh-geachtedenls. Het „Bat. Nieuwsblad" verneemt dat de gepensionneerdc majoor dor infanterie P. J. F. Louw, de tegenwoordige chef van het jieisbureau te Buitenzorg, aan de hooge militaire autoriteit meedeelde, dat hij zich niet geheel kan verecnigen met de wijze waar op de stadgeschiedenis van den Aijeh-oorlog bewerkt is en hij waarschijnlijk in een of an dere periodiek daartegen zal ageeren. („Deli Ct.") Flinke maatregel. De Koloniale Bank is voornemens een deel van de winst, door haar suiker-fabrieken be haald, af te zonderen voor de dessès. Deze zullen volkomen vrij zijn in de besteding '•an de gelden, mits het voor nuttige dingen, ah, verbetering van irrigatie e. d. is. De Bank wijst de personen voor de administra tie der gelden aan. („Sumarta Post.") Weersverwachting. Verwachting tot den avond van 28 Augus tus: Eerst krimpende en toenemende tot krachtige zuidelijke en daarna westelijke wind, zwaar bewolkt tot betrokken, regen buien met kans op onweer, zelfde tem peratuur. Van het Hof. De deputatie van Duifsehe hoofd- en andere officieren van het regiment Prins Frederik der Nederlanden no. 15, komt a.s. Maandag rechtstreeks te Soestdijk aan voor de audiëntie van dankbetuiging bij H. M. de Koningin-Moeder. Na het dejeuner, dat H. M. den korps- vertegenwoordigers aanbiedt, vertrekt II, M. 's namiddags te plm. 3 uur naar "het Loo, teneinde aldaar tot na 31 Augustus te blijven. Naar men vetmeemt, is H. M. de Ko ningin niet in de gelegenheid de depu tatie te ontvangen. Z, K. II. do Prins dot Nederlanden is van plan op 7 September a.s. bij te wonen den plechtigen intocht van zijn broeder, den Hertog van Mecklenburg, als Regent van Biunswijk. Dientengevolge is Z. K. H, verhinderd gevolg te geven aan zijn voornemen, om dien avond in het Koninklijk Paleis te 's-Gravenhage, een receptie te houden voor de leden van het Internationaal Congres voor sociale verzekering. In verband hiermede is de regeerings- receptio gesteld op 6 September, 's avonds, en zal den volgenden avond 7 September aan de deelnemers ter conferentie een con cert worden, aangeboden in het Kuihaus, te geven door het Philharmonisch orkest, onder leiding van Dr. Kunwald. SPIRITUS: fUl RUWE SPIRITUS: [Jj h f 7). DELFT, 27 Aug. Kaasmarkt. Aangevoerd68 stapels kaas, wegende te zamen 1G791 K.G. Prijs 40 a 40.50 per 100' K.G. HAMBURG, 27 Aug. KoIHe prVbh. Sept. 41). Dec. 41), Maart 41A, Mei 'li). HAMBURG, 27 Aug. Suiker oude oogst loom, nieuwe prijshou dend. Aug. 14.32), Sept. 14.22), Oet.-Dec. 11.95, Jan.-Maart 12.02). PARIJS, 26 Aug. per Augustus Ir. 06.75, Sept. fi. 52.4 laatste maanden fr. 48.4 perste maanden fr. 46.75. Stemming prijJi. T i s s c h r ij. SCHIEDAM, 27 Augustus. Binnengeko men van de haringvisscherij SCH, 130, Ed ward Gooddy, schipper A. Toet. met 24 last haring; SCH 394, Emma, soh. A. Dijkhuizen, met 28 lasi haring, beide van de 2e reis. 1 Scheepvaart. SCHIEDAM, 27 Augustuus. Aangekomen s.s. „Doldon", kapt. E. II. Curlings, van New-Castle, geladen met 1.600.000 K.G. steenkolen. Ligplaats Voorhaven. Vertrokken: s.s. '„Oud-Beierland", kapt. A. Visser, naar New-Castle. MEWA, 27 Aug. Vertrokken: s.s. „Horn- sund, geladen met balken, naar Zaandam en Schiedam. Het sclioenerschip „Democraat", giste ren van Schiedam vertrekken naar Londen, is heden te Maassluis wegens sttarm bin- nengoloopen, met gescheurde zeilen. De schade zal daar worden gerepareerd. Corps diplomatique. Prins L'. Ouroussoff, le secretaris van het gezantschap van Rusland te 's-Gra venhage, is in dien rang overgeplaatst naar Sofia en wordt in zijn functie daar ter stede vervangen door den heer Constantijn Qnou, thans 2e secretaris bij de Russische le gatie te Constantinopel. Gemeentelijke Arbeidsbeurs. Gevestigd in het Beursgebouw. Geopend alle werkdagen van 9% tot 11 Va uur voormiddag en Maandag, Dinsdag en Vrijdag van 89 uur nam. Telephoonnummer 244. Gevraagde arb'eidskrachten. de roman van den hertog der Abruzzen. De hertog der Abruzzen schijnt dan toch eindelijk alle bezwaren te hebben over wonnen, die aan zijn huwelijk met miss Elkins, de dochter van een Amerikaan- schen senator, in den weg stonden. Te Ba zel is li.)., volgens een mededeeling van de Milanccsohe „Secoio", nadat koningin- wetluwo Margherita haar toestemming had verleend, tot de echtverbintenis besloten. De familie Elkins zou gisteravond te Parijs aankomen en aldaar een week ver blijven. Binnen enkelo dagen zal de verloving hekend worden gemaakt. Als er in dien lusschentijd nu maar weer geen tegenspraak komt. Do daders der boschbranden. Te Missoula in dciistaat Montana, zijn drie mannen in hechtenis genomen onder beschuldiging do boschbranden aangesto ken te hebben. Er worden nog meer aan houdingen verwacht. Do bondsinspecteur van het boschwezen to Wallace in Idaho, Weigle, deelt mede, dat er 114 van zijn ondergeschikten bij den brand omgekomen zijn en dat er 74 worden vermist. Deze cijfers hebben alleen betrekking op 't woudgebied Cocurd'Alène. j c;a| strijkbouten de voorkeur verdienen boven Men schat hot aantal personen, dat in de j 6,tilikijzers, staten Washington, Idaho en Montana bij f do boschbranden omgekomen is, op 300. Vlaamsche pobzte. Op een Belgisch' grcnsplaatsje staat, naar de „N. Rj, Ct." meldt, boven zekere gelegenheid het opschrift: „Chfilet de Ne- cessilé en daaronder als Nederlandscho vertaling: Kasteeltje van Nooddruftigheid. ARemeeno vergadering der CuraqaoseUe Maatschappij. Wij lezen in de „Amigoe di Curagno": De Cuiapaosehe Maatschappij tot bevorde ring van landbouw, veeteelt, zoutwinning en visseherij, hield 27 Juli een algemeene ver gadering voor haar leden. Ook de gouverneur was tegenwoordig, vergezeld van zijn mili tairen adjudant, luitenant Biusse, De aftredende bestuursleden J. L. Th. lleldewier Vignon en II. J. Statins Muller, werden herkozen. In deze vergadering hield de heer II. J." Cohen Honriqucz een lezing over zijn reis naar Maracaibo in het belang der hoeden- industrie. Spr. behandelde achtereenvolgens welke soort palmen voor hoedenstroo gebruikt wor den, hoe deze palmbladeren tot hoedenstroo bereid worden, waarbij bij gelegenheid vond er op te wijzen dat het aanbeveling verdient, om blank hoedenstroo te krijgen, do palmbla deren in stcencn, dus geen ijzeren, potten te koken. De president van den Staat Zul ia stolde zeer veel belang in de zending van het Cura- pnosch Gouvernement en was den heer Hcn- tiquez op alle mogelijke wijzen behulpzaam Te Macaraibo is ook nagegaan welke ver betering in de Curncaosche manier van hoc- denvlechten waren mm te brengen. Ook werd nagegaan welke soort hocdcnpcrs het best voldoet. Do aandacht werd er op gevestigd, Een gewichtige ontdekking. In dc oude abdij van Fontrevault (Maine Ten slotte weid n verschillende hoeden uit Venezuela geto - die hoofdzakelijk bestaan uit aan elkander genaaide reepen. Ilier en daar volgt men ook wel de Curagaoschc methode, maar zeer van verre. Voor concur- De zaak Killinger. Naar wij vernemen is de instructie in do zaak Killinger nog steeds niet gesloten, zoodat van een verwijzing naar de open bare terechtzitting vooreerst nog geen spra ke kan zijn. De totdus verre uit Europa ontvangen inlichtingen hebben niet veel nieuws opge leverd. Alleen heeft men vrij zeker kun nen vaststellen, dat Killinger werkelijk Kil linger is, en niet onder valseh'en naam hier vertoefde. Zijn vader is een gepension- neerd beambte, die werkzaam was op een bezitting van keizer Frans Jozeph, Killinger heeft te Berljjn evenals in den laatsten t(jd in Suriname den grooten heer uitgehangen. De aanbeveling die hij vanwege het ministerie van kolo niën had weten te verkrijgen, kwam hem goed to stade om zich' een air van ge wicht te geven. Met dezelfde geheimzinnig heid waarmede hij aan Jan on alleman in Suriname „geheimen" toevertrouwde, vertelde hjj in Duitschland rond, dat hij met „geheime opdrachten" van de Suri- naamscho politie in Europa vertoefde. Ten slotte heeft het onderzoek bevestigd, dat Killinger van zrjn succes in de dameswe reld schandelijk misbruik maakte, in ver schillenden zin. („De West".) In- en uitvoerrechten. Gedurende de eerste vijf manndefi van dit jaar is op Java en Madoera ontvangen aan in- en uitvoerrechten en accijnzen 7.409.844,62, zijnde 241.626,53 meer dan in het overeenkomstige tijdvak 1909. Op de buitenbezittingen werd over do eer ste vier- maanden ontvangen ƒ3.045.340.56) zijnde 154.727,27 meer dan in hetzelfde tijdvak van 1909. Stoomtnmaanleg. Do overplaatsing van Padang naarLang- sar van den lo-luitenant der genio W. N. A. van Es en den magazijnmeester 4eklasse der genie J. J. van der Giersen, houdt, riaar dc „Sumatra-Bode" verneemt, ver band met den aanlag van do stoomtram- lijn aldaar. Ben landsadvocaat met verlof. Naar de lava-Bode" verneemt, zou do landsadvocaat te Batavia, mr. Schouten dorp, in het begin van deze maand voor een maand of vyf zes naai' Europa vertrek ken. Gedurende zijn afwezigheid zal mr. C. G. J. B. Heimy, advocaat en procureur, zijn function waarnemen. Onze gezanten. De heer A. Baron Sweerts de Landas Wyborgh, gezant van II. M. te St. Peters- burg, zal eerstdaags met verlof naar Ne derland vertrekken. De heer R. Roosmale Nepveu, attaché bij ITr. Ms. gezantschap in China, te Peking, is als zoodanig verplaatst naar de Nederlandsche legatie te St. Petersburg en bereids ter plaatse zijner nieuwe bestemming aange komen. ct Loire) is dezer dagen een gewichtige ont- j rontie van daar behoeven we niet bang te zijn dekking gedaan. Men wist, dat hier twee Spreker eindigde met den wensch uit te vorsten uit het. geslacht Plantagenet begraven I spreken, dat een bekwame vicehtster uit Lo- lagen: Richard Leeuwenhart en Hendrik IT. lombia mocht ontbodeq worden om de Curn- Yerbetorlnj, De dezer dagen to 's-Gravenhage aan gekomen consul-generaal, de heer A. Hotz, vervult die betrekking te Blyreith en niet te Teheran, gelijk door een misverstand werd gemeld in het bericht zijner aan komst. Onze ministers. De Minister van Oorlog was heden naar het Loo, tot het houden der ambtelijke be spreking met II. M. de Koningin. De Minister van Marine, vice-admiraal Wentholt, zal n.s. Maandag, na afwezigheid met vacantia van ongeveer een maand, zijn. werkzaamheden aan het Departement her vatten. De Minister van Buiten!. Zaken komt Dinsdag terug, laatstelijk uit Parijs. Arthosisoh-water. Do boormeester van het gouv. grondpeil- wezen, de heer K. A. van Zanten, is te Palembang aangekomen. Ilot boren van arth'esischo putten voor do watervoorziening zal weldra aanvangen. Een I'ortngeesch officier gedood. Een officieel telegram uit Ambrizotte in de provincie Angola (Afrika) meldt, dat do inboorlingen een Portugeesch officier ggdgpd hebben, die tot het bezettingskorps behoorde. liet programma van oud-president Rooserelt. Volgens de „Evening Post" zal oud-pre sident Roosevelt op zijn tournée door de Vereenigde Staten het volgende politieke program ontwikkelen: geleidelijke verlaging der invoerrechten, waardeschatting der spoorwegen, teneinde een basis te verkrij gen voor vaststelling van billijke spoor wegen en industrieele maatschappijen; in voering van een progressieve inkomsten belasting. Beurs van Schiedam. ZATERDAG, 27 AUGUSTUS. Officiccle noteering van de Commissie uit de Kamer van Koophandel aan de Beurt. MOUTWIJN: ƒ,13) per H.L., contant, zonder fust en zonder belasting. ROGGE: geen opgave, GERST: geen opgave. MAIS: geen opgave. Nament de Comm. voer de noteering, B. A. J. W1TTKAMTF. Noteering der Vereeniging Bond van Dit tittatcurs", gevestigd te Rotterdam. MOUTWIJN13.— per H.L. JENEVER: ƒ17.— per H.L. 'AMST. PROEF: 18.50 per H.L. De Commissie voor de noteering. MOUTWTJN: Stemming flauw. SPOELING: ƒ1.10. Mandcnmakcr(halhv) Plaatwerker. Stadsreiziger. Timmerman (halfw.) Timmermans jongen. Keukenmeid. Bakker (halfwas). Bankwerker. Jongens voor han- delswerf. Ketelmaker. Kleermaker (halfw.) Koperslager. Voor buiten de stad Grootwerkers, Kleinwerkers en Broekemakers Koperbankwerker. Koperdraaier, 'Aangebj arbeidskrachten, voor kleermakers atelier. Koperslager. Bakker. Draaier. Forceur. Grofb ankwerker. Grondwerker. Klinker. Koetsier. Kurkensnijder. Loodgieter. Machinist. Molenaar. Opperman. Pakhuisknecht. Portier. Schipper. Smid. Smidsjongen. Stokers. Stukadoor. Timmerman, Tuinier. Vuurwerker. Personen voor lichte werkzaamheden. Wasschen aan huis gevraagd. Baker. Dagmeisje. Dienstbode. Schoonmaakster. De directeur verzoekt aan. hen, die ver* zuimden te berichten, of zij aan. een opge geven adres zijn geslaagd, bedoeld bericht Cen spoedigste te bezorgen; - SCHIEDAM. Geboren: 24 Aug. Engclbregt, z, v. P. Nieuwen- burg en J. J. Oranje, Rott. dijk. 25 Aug. Elisabertus, z. v. A. J. Jongste en J. Plocij, Singel. Cornells, z. v. W. Y losblom en M. Schutter, Nieuwe Maasstraat. 26 Aug. Christianas Josef, z. v. N. J. van der Meer en C. M. Hoenderkamp, Grof- baan. Ilendriku, d. v. W. Westerholt en P. F. Kouweuberg, Raamsteeg. Overleden: 25 Aug. Clasina Gecrtruida Maan, oud 24 dagen, Grocneiaan. 26 Aug. Johanna Catharine Ververs, oud 7 maanden, Dwarsstraat. Petrus Domi- nicus Maria Daalmeijer, oud 3 weken, Sta tionstraat. OVERSCHIE. Geboren: 18 Aug. Gorrit, z. v, 0. Vrijenliook en C. v. d. Most, 19. Cornelis, z. V. J. P. Reevers en W'. Cli. V. Dijk'. 20. Janna Maaike, d, v. G. Sloof en O. v. d. Borg. 21. Adriana, d. v. II. Meurs en A. A'. Steonh'oek. MAASSLUIS, Ondertrouwd: J, J. Kalkman en R v. 't Wout- G e h w d A. v. Gendt en C. Parre. G eb oren: Jorina Wilhelmina, d, v. P. Koppcnol en J. v. Wolforen. Clasina, d. v. J. v. Rossen cn C. de Niet. Gosina, d. v, G. Dam' on L. E. Gladbock. Willem, z, v. W. Parre en J. Poot. Filippos, z. v. A. 'C. Fool en M- Verwoij. Overleden: Levenl. aangeg. zoon van P, Burger on I. y. d. Chijs. L L-

Schiedamsche Courant | 1910 | | pagina 3