l5" re». De Kref u-k wes t i o. De Porie vosiictlo onlangs de aandacht tier beschermende mogendheden op liet voouicmeu van Cl rieken land om de toela ting van de Kvctenser afgevaardigden in de Griekse he Kamer te belette», en wees er op. dat zulk een bemoeiing van Grieken land niet de. Kretenser aangelegenheden aanleiding zou kunnen geven tot moeilijk heden. De mogendheden hebben daarop thans geantwoord, dat de Porto zich moet te vreden stellen met de uitsluiting der Krc- lenser afgevaardigden, welke ook de mid delen mogen zijn, om die te verkrijgen. Verocnigde Staten. De ..Frnnkf. tg.verneemt uit New -York. dat ook liet re.publikeinsche convent in den staat .Maine zich voor Roosevelt ver klaard heeft als candidaat voor den picsi- denlszetcl. Op hem werden 731) stemmen uitgebracht, tenvijt Ta ft 197 stemmen vei kreeg. BINNENLAND. Hofberichten. H. M. de Koningin had voor gisteravond aan den Koninklijken diseh doen uitnoodi- gen: baron Bentindr, opperstalmeester, en baronesse Bentuiok; jhr. nu'. Ruyssenaers, gezant ter beschikking, en mevrouw Ruys senaers; den gep. hut,-generaal Den Beer Poorlugael, lid van den Raad van State; baron Sdumiuetpenninek van der Oyu van de Poll en Nyenbeek, oud-commissaris der Koningin ia de provincie Utrecht; jhi. Six, bonorair-adviseur bij! bet departement, van koloniën, en mevrouw Six; F. baron van Tuyli van Berooskerken, kamerheer i. b'. d,; jhr. inr. Sclnmrbeque Boeye, president van cle arrondissements-reclitbank, te 's-Gravenhage; jhr. mr, Van Tets, kamer jonker, hoofdcommies bij het kabinet der Koningin; den heer Jasper, controleur bij het binnenlandsch bestuur in Ned.-lndi.ë Jf. if. de Koningin-Moeder heeft gister- namiddag een bezoek gebracht aan de ter reinen en gebouwen van den dienst dei openbare reiniging en van den gemeente lijken cmtsmettingsdienst te VGra.verihage, waar zij ontvangen werd door den wethou der, den beer 11. (ie Wilde, en den directeur •der O. It., den beer De Groot. tl. M., vergezeld van jhr. Da Henix, groot,- 'meester van llr. Ms. lluis, jhr. Van Tets, kamerheer, en een hofdame, bezichtigde de geheele inrichting. Nadat, een .rondwandeling van ongeveer een 'uur over het, uitgestrekte terrein was gemaakt, toefde Koningin Emma cenige oogenblikken, in het kantoor van den direo iteur, wiens dochter li. M. een ruiker rozen aa niiood. Baad van State. Openbare vergadering van den Raad van State, afdeeling voor de geschillen van bestuur, op Woensdag 17 dezer, des voor- middags te 11 uur. Audiënties. De gewone audiëntie van den minister van binnenlandsehe zaken zal 13 dezer niet plaats hebben. Ridderorde. Rij Kon. besluit van 26 Maart is de lieer <J. K. Levoir, te. Sclieveningen, benoemd tot ridder in de orde van Granje-Nassau. Kamerverkiezing Hoorn. Aangezien de Vrijzinnig Democraten af gesproken hadden zich bij hel. besluit van Rusthuizen neder k> leggen en mr. Foef bedankte, beeft ook de beer Frans Xet- sjchcr zijn eaudidatuur ingetrokken. Audiënties te Amsterdam. De chef van het militaire ,hnis en de gioot- m'eester van het huis van li, M. de Koningin maken bekend, dat H. M. de Koningin in haar paleis te Amsterdam audiëntie zal verleenen op Maandag li Mei, des voormiddag» ten 10 u. 30 m., aan h.h, officieren en militaiiö autoriteiten di® namiddags ten 1 u. 30 m. aan de na volgende civiele autoriteiten: de laden van het consulaire corps, de commissarissen der Koningin, gewestelijke besturen, bur gemeesters en gemeentelijke besturen; op Dinsdag 7 Mei, des voormiddags ten 10 u. 30 m., aan do overige civiele auto riteiten en aan do rijks-, gemeentelijke en kerkelijke commission; des namiddags ten 1 u. 30 m. aan de particuliere commissiën op Woensdag 8 Mei, des voormiddags ten 10 u. 30 m. aan particulieren. De lijsten, welke van af Vrijdag 12 April (er inschrijving voor deze audiënlie ten paleize Ie Amsterdam gereed zullen liggen, zullen worden gesloten op Donderdag 25 April, des namiddags ten 4 uur. Borneo. Bij bet departement van koloniën is ont vangen liet volgende telegram van den gouverneur-generaal van Ned.-Indie van heden, betreffende ongeregeldheden in d Z ui der- en Doslcrafdeeling van Borneo: „do resident der Zuider- en Oosterafdee- liug van Borneo bevond den toestand te JBalikapan .zeer bevredigend. De Chineezeu hervatten 'tien arbeid, liet ouilogssclrip keert terug." Tweede Kamer. Bij een huisonderzoek in kampong Dak (.Singkel) zijn behalve 7 z.g. kwaadwilli gen, ook 9 kampongliedon-doodgeschoten, onder welke 2 vrouwen en 3 kinderen, en buitendien 2 mannen, een vrouw en een kind gewond. l)o lieer de 8Uiers heeft naar aanleiding hiervan, den 27sten Maart j.l., de volgende vragen gesteld „Hoe was de juiste toedracht dezer zaak Waaraan is het bloedbad toe te schrij ven, waarbij zooveel nietbedoelde inlan der» omkwamen of envondwerden V l'it welk sooit soldaten was onze pa trouille samengesteld, wie was met hel bevel •daarover belast en welke was diens instructie V Hoe is thans de toestand der gewondenV" De minister van koloniën heeft den 1 Oen April I.!., in antwoord hierop medegedeeld, dat hem met betrekking tot bet in die vragen bedoelde gevecht nog geen andere berichten hebben bereikt dan die vermeld in de ,,Ned. Staatscourant'', van 11 Jan. j.l, en dat hij Minister] aan den gouver neur-generaal verzocht heeft bern ter zake in te lichten en zich voorbehoudt, om na ontvangst van die inlichtingen nader op di, vragen van den heer de Stuers terug te komen. Legerorganlsatie. Bij de Tweede Kamer is gisteren een wetsontwerp ingediend (wijziging en aan vulling van de begrooting van oorlog;, strekkende o. a. om aan het leger een betere organisatie te geven, dan de be staande. Academie voor Internationaal recht. Blijkens een bericht uit -Berlijn ontvan gen, is het plan tot oprichting van een academie voor internationaal recht voor- loopig opgegeven. Men is nu voornemens verschillende professoren voordrachten over het internationaal 'recht Ie laten hou den in de zaal van tiet Vredespaleis. De ('amegie-stichting heeft groote bijdragen toegestaan voor het houden dezer .cur sussen. Landbouwbank voor Suriname enz. Naar wij vernemen hebben de bespre kingen, welke namens de regeering zijn ge voerd niet cenige bij Suriname betrokken finaneicelo en handelslichamen met be trekking tot de oprichting van een Land- bouwbank voor Suriname, die tevens haar werkkring tot Curasao zal uitstrekken, ,tot een gunstig resultaat geleid. Voor de rege ling van het aandeel dat de Regeering in de oprichting van deze bank zal nemen, is eerlang een wetsontwerp te wachten. Bewijzen voldoening: militie. De minister van binnenlandsehe zaken heeft, aan de commissarissen der Konin gin in de onderscheidene provinciën be richt, dat hij met zijn ambtgenoot van oorlog wenschelijk acht, dat indien iemand er belang bij heelt bijv. voor sollicitatie of voor verblijf in den vreemde, bel be wijs te leveren omtrent zijn positie ten opzichte van de militie hier te lande, de burgemeester een verklaring afgeeft om trent de al dan niet militie pliehtighcid van dien persoon, zooals deze uit het loüngsregisler zijner gemeente blijkt. Een sooi tgeJijke verklaring is vrij van zegel 0]» grond van art. 271 nu. ,13 der Zegelwet, doch niet vrijgesteld van legesheffing, enz. Tot nog toe werd in soortgelijke geval len een militie-bewijs door den commis saris der Koningin afgegeven, maar die bewijzen zijn bij liet in werking heden Min de nieuwe .Militiewei vervallen. De paleis-raadiintbkwestle. De vereenigmg Algemeen Belang, Am sterdam V, acht zich gedrongen de rqgec- ring haar dank te betuigen voor baar ant- jvoord aan den gemeenteraad inzake de Paleis-Raadhuis-kwestie. In een adres zegt zij Ce vereeni«ing twijfelt er niet aan, daar de eer en waardigheid van Amsterdam ook tegenover onze koloniën en bet bui tenland zulks eischt, dat een nieuw Pa leis zal worden gebouwd, en geeft hier bij den wensch te kennen, dat door sa menwerking van gemeentebestuur, burge rij en den staat, zóó spoedig de middelen mogen gevonden worden, dat bij de feest viering van Nederlands onafhankelijkheid in 1913, do eerste steenlegging moge plaats vinden van een Paleis, dat niet alleen oen sieraad voor do hoofdstad in 't bij zonder en ons Vaderland in 't algemeen zal zijn. maar daarmede tevens eens ge bouw zal verrijzenn, zonder hetwelk vol gons meening onzer vereeniging, de.Stel ling Amsterdam, Nederlands laatste bol werk, die zoovele millioenen beeft gekost, niet voltooid zoude zijn. Muziek en voetbal op Zondagmorgen. De vereenigings-fedoratie Rotteidamsche Bestunrdersbond en de Federatie Rotterdam van de S. D. A. P. hebben tegen Woensdag 17 'dezer een openbare vergadering uitge schreven, in welke dooi' de raadsleden 11, Spiekman en A. W. Ileykoop, zal besproken worden bet prae-advies van B. en AAL op hcL adres van den kerkevaad der Neder- d uitstelt-Hervormde Gemeente te Chatlois, naar aanleiding mui bet feit, dat zich nu en dan des Zondags voor den aanvang der godsdienstoefeningen een muziekkorps langs de straten beweegt en dat nagenoeg iederen Zondag liet voetbalspel wordt uitgeoefend. tn den ojiroep tot deze vergadering wordt gezegd, dat bovengenoemde organisaties van meening zijn dat alle middelen moeten wor den aangewend om te voorkomen, dat de Zoiulagoohtcndwandelingen met muziek worden verboden, wandelingen die voor veto inenschen, die de geheele week ingespannen t arbeid verrichten en geen enkele ontspan ning hebben, een genoegen zijn. Om te voor komen clat de vrije uitoefening van cle sport, die een weldadige uitwerking op het volks leven heeft, wordt belemmerd, waaraan het gevaar verbonden is, dat het ten slotte in de toekomst geheel op Zondag zal worden verboden. Bovenstaande organisaties zijn van mee- ning 'dat legen die opvattingen van een deel der burgerij, en nog wel het kleinste deel, moet worden opgekomen, dat ook het an dersdenkende deel haar stem moet laten hooren tegen bepalingen die dreigen inge voerd te worden en die niets anders zijn dan een overheersching van een deel der burgerij op liet andere deel. l)o Nederlandsclie tentoonstelling te tonden. Een groot aantal Syitsohe en buiten- landsche journalisten brachten gisteren een bezoek aan het Nederlandsche dorp in de „Ideal Rome Exhibition" in Olympia, te Londen. De Nederlandsche afdeeling zal ongetwij feld de. voornaamste attracties van de ge heele tentoonstelling vormen. Dir. bel., Invoerr. en aec. Bij Kon, besluit van 9 dezer is pensioen verleend, ingevolge cle Weduwenwet voor de ambtenaren 1890, aan M. van Es, wed. Al. van der Ploeg, kommies bij 's rijks belas tingen eerste kinase, f266. VLAARD1NGEN, 12 April. De Raad dezer gemeente zal Dinsdagavond a.s. te 7i/i uur in openbare vergadering bijeenkomen. VLAARD1NGEN, 12 April. Bij de te 's-Gravenhage gehouden visscherij-examens zijn geslaagd als stuurman op sloomzeevis- sc hers vaartuigenReyer Bot en Willem van Rijnals stuurmanArie Mannekes, allen van hier. A'LA AR DINGEN, 12 April. Hedenmorgen is de ruim 70-jarige waker 11. Struis, als zoórlanig in dienst der firma De Zeeuw Van Raalte, niet op zijn gewonen tijd huiswaarts gekeerd. Zijn jas werd op cle reeling van een logger gevonden, zoodat vermoed wordt, dat hij verdronken is. OVERSCIHE, 11 April. Hedenvoormiddag omstreeks 11 uur werd do achterste van een drietal wagens met takkeb'ossen van den veehouder P. van der Kooij, uit Vlaardinger- Ambncht op de Hooge brug alhier aangere den door een wagen van cle alhier geves tigde coöperatieve stoommeelmolen ,.0ns Belang", 'liet paard, gespannen voor den wagen met hout en bestuurd dooi' Jacob de .long, uit Vlaardinger-Ambacht. schrikte en sloeg op hol, daarbij een viertal ijzeren' stoephekken stuk rijdende. Gelukkig ge raakte een der voorwielen van den wa gen in de daar langs gelegen diepe straat- goot. zoodat de wagen klem reed en daar door het paard tot staan werd gedwongen. De voerman, die nog steeds op den bok 'zat, liacl geen letsel bekomen, doch do wagen was zoodanig beschadigd, dat die vervangen moest worden. STADSNIEUWS. Rij de te 's-Gravenhage gehouden exa men) nuttige handwerken is o. m. geslaagd vncj. G. van der Siuijs, van hier. In aansluiting aan ons vroeger bericht, herinneren wij er aan, dat II. M. de Ko ningin on Z. K. H. Prins Hendrik morgen middag te half twee aan bat station D. P. zullen aankomen, tot het brengen van bet aangekondigde niet-officieele bezoek aan Botterdam. De ontvangst zal plaats heb ben oncler de z.g. korte kap, waarna zal gereden worden naar cle Groote Kerk, waar aan een bezoek van 20 minuten zal wor den gebracht. Daarna zal' gereden worden naar het paviljoen der Kon. Roei- enZeil- vcreenigiug ,,De Maas", tot het maken van een boottocht door cle havens en cle rivier, waardij gebruik zal woiden gemaakt van de gemeentelijke stoomboot .„Stad Rotter dam". Te 4.52 wordt afgreden van. bet terrein dor Rotterdamsche Lloyd, waar een bezoek zal zijn gebracht, tot het doen van een rijtoer, langs Oud Delfshaven, den Binnenweg en cenige daaraan grenzende straten, om ten slotte te 5.20 weer van de D. 1'. naar den Haag terug te keeren. Do commissie van toezicht op het lagey onderwijs alhier, bij raadsbesluit van den Ion December 1905 gemachtigd aan haar, die 'dingen naar de akte van toelating ais hulponderwijzeres eener bewaarschool, na voldoend afgelegd examen, een akte als zoo danig uit te reiken, heeft bij bet Woensdag avond gehouden examen, namens de ge meente de akte van toelating als hulponder wijzeres eener bewaarschool verleend aan do dames A. P. den Herder, A. E. Mook- hoek en Joh. J. Herstel, allen van bier. Gistereimaiimklng werd door R on W. in liet openbaar aanbesteed bet gedeelte lijke amoveereti en het inrichten van het voormalige Volks badhuis, tot een gymnas tieklokaal, ten 'dienste van de nieuwe school F, jjan den Singel. Ingekomen waren slechts 2 biljetten, en wel van J. de Kloe, voor f880, en P. A le bui n, voor f670, bekten alhier. 11et werk werd toegewezen aan P. Aio- man. Door B. en W. wordt aan belanghebben den ter kennis gebradit dat de voorjaars- seliouw in de branderijen en distilleerde rijen over de distilleerketels, de boerenhek ken enz., zal gedreven worden op do na volgende'dagen.Maandag 15, Woensdag 17,. Vrijdag 19, Maandag -22 en Woensdag 24 April a.s., telkens des namiddags van 2l/2 tot 5 uur. De Bt.ct. no. 85 bevat de statuten der naamlooze vennootschappen Maatschappij tot vervoer van goederen en vee: Onderneming 1", te Schiedam. Doelhet vervoer van goederen en vee in den meest uitgebreide» zin en liet ex- ploiteeren van een motorboot, of stoom boot, hetzij in eigen gebruik of in verhuur als anderszins. Duur: tot 31 Dscembu 1941. Kapitaal: f5000, verdeeld in 20aan deden van f 250, alle geplaatst., Inbreng als volledige storting op de aandeden van den lieer W. H. Schram Jr., de stalen motorboot „Onderneming 1", vroeger ge naamd ..Maris Stella I",' met den gebeden inventaris en de machinerieën. l)e ven nootschap wordt bestuurd door een direc teur, onder toezicht van een of meer com missarissen. Voor de eerste maal is lot directeur benoemd de heer W. II. Schram Jr., schipper te Schiedam, en tot commissaris de lieer J. P. Vergouwen, bankdirecteur, te Leiden. Maatschappij tot vervoer van goederen en vee „Onderneming II", te Schiedam. Statuten als bij bovenstaande. De jongeliedenvereeniging Rotterdam van het Algemeen Nederlandse!) Verbond zal morgenavond bier in Musis ecu pro- paganda-avond geven, waarvoor de toe gang vrij is. Onderstaand adres is aan den Raad dezei gemeente toegezonden, vergezeld van een toelichting Edelachtbare lleeren. Geeft met verschukligden eerbied te ken nen de Bond van Nederlandsche Gemeente werklieden afdeeling Schiedam, goedge keurd bij Kon. Besl. van 4 Dec. 1906, ge vestigd te Schiedam, ten huize van W. van der Graaf, Ooststingol 108: dat hij met groote belangstelling liceft kennis genomen van het schrijven van B. en W., betreffende de toonen bij de ue- meentereiniging, strekkende dat zij geen aanleiding hebben knnnen vinden tot liet doen van nadere voorstellen ten aanzien van deze loonert, doch waarbij zij in over weging geven hun college uit te noodigen voorstellen te doen betreffende aanvulling van bet werklieden reglement, strekkende dat vaste normen en loongrenzen voor de loonen bij verschillende diensten worden vastgesteld dat hij, het betreurende dat B. en W. geen aanleiding konden vinden den Raad voor to stellen verbetering in dc loonen dor reinigers te brengen, met groote waardee ring heeft kennis genomen van het voorstel van het. lid van Uwen Raad dc heer de Bruin om de loonen van het personeel der Reiniging met 1 gulden per. week te ver- hoogen; dat hij met leedwezen heeft vernomen dat liet voorstel, in Uwen Raad geen meer derheid heeft, kunnen vinden doordat de stemmen daarover staakten; dat hij met het oog op de groote stij ging van cle prijzen der eerste Jcvensbe hoeften, de nood waarin dc gezinnen ver- keeren en de gewekte verwachtingen, een ernstig .beroep Op Uwen Raad meent te mogen doen ,het voorstel van den lieer de Bruin aan te nemen; dat hij ter nadere motiveering van dit verzoek cle eer heeft te verwijzen naar bijgaande memorie van toelichting. 't Welk doende, enz. R. 0. AL gaf (Woensdagavond haar 4e abonnementsconcert tot afscheid, in de Doelezaal, te Rotterdam, met medewer king rafl. mevr. Last, mej, Rosa Spier en den heer Th. AVpu ter lood, als solisten, be nevens Orpheus", van Schiedam, voor de de kwartetsolo en de koren uit „Scenen aus der Frithjofsagc". De solisten kweten zich verdienstelijk van hun taak. De heer AVouterlood zong met klimmende kracht in de „Rache" en niet veel gevoel, vooral in zijn aria in „Der Haideschacht". Was het solo-kwartel bij zijn inzet minder gelukkig, de koren waren krachtig en vol i'risschon klank. Ei' werd gezongen met, juiste en fraaie expressie. Als vervolg op cle huishoudelijke viering en Iele receptie ter gelegenheid van baar 25-jarig bestaan door de bakkersgezellen- vereeniging „De Morgenster", zal morgen avond in de S. 0. AL een feestavond ge geven 'worden. Gistermiddag omstreeks 2 uur werd aan liet politiebureau gebracht,, de 37-jarigo W. die aan dip* Geilêinpfé "'Riwrsvest'/f'V in staat van dronkenschap een ander met een mes bedreigde. Op den hoek van Koemarkt en Hoog straat reden gistermiddag omstreeks half- vijf twee fietsrijders legen elkaar, door dat een hunner op dat oogenblik naar een hond schopte en daardoor zijn stuur kwijt raakte. Het voorwiel van een der rijwielen 'werd beschadigd. Do 1>ód e wagen van een A'taardingsclien bode werd gisteravond omstreeks halftien. op de helling nabij het Roode Hek door een uit Rotterdam komende electrische traan" aangereden. De' bodewagen en de motorwagen werden beide daarbij bo- sehailtei'. AGENDA- Heden en volgende avonden. Casino, 8 uur. Specialiteitenprogramma. Heden en volgende avonden Circus Variété. Specialiteiten-programma. 12 en 14 April. Groote Schouwburg, 8 uur. Ecre-avond Frits Tartaud. De Aanval. 18 Musis, 8 uur. Alg. Ncd. A'ev- bond. aid, Rotterdam. Propagan da Uitvoering. 13 Tivoli. 8 u., Aliinchener Cabaret. Buntcs Theater'. 13 Luth. Kerk, Rotterdam, 8 uur. Ge wijde Muziek. Georg Walter (tenor) 1). van Emmerik (oboe), ,1. Arer-, hoy (violoncel) A. R. H. Veitmy en J. Hosselaar (orgel), 14 Tivoli. 8 ii. Rel Nederl. TooneoL IJsbrandt. 15 Lokaal Korte Kerkstraat 3, 8 uur. "N. Chr. G. O. V. Vergadering leden cn aangeslotenen. 15 Volkshuis, 8 uur. Bond van Gem.- AVerkt. upenb. vergadering. Spr. N. v. Hinten: „De arbeider is zija loon waard." 15 Groote Schouwburg, 8 uur. Wie ner Operette Festspiel. Dor liobe Augusliii. 16 S. O. V. S uur. Dilettanten Sym- f phonie-orkest v:. Beethoven". Concert met medewerking van liet Dubbel Mannen-kwartetEuterpe". Het Stedelijk Museum aan bet Doeleploin alhier, is eiken AVoonsdag van 2 tot 4 uur en eiken Zopdag van 1 lot 2ifi u. voor liet publiek opengesteld. Den eersten Dinsdag van iedere maand wordt in de Ambachtschool een openbare les gegeven, die dus door belang stellenden kan worden bijgewoond. Van vergaderingen, bijeenkomsten., con certen, vermakelijkheden, c. d. g. verzoe ken wij steeds geregeld mededeeling, op dat wij 'die in onze agenda kunnen op nemen. Kimt en Wetenschap. 'lOOs/e opvoering van vDe Violicrs" „De Violiers" beleefde gisteravond te Rotterdam de 100e opvoering. Het was een goede gedachte, deze jubileum-voorstelling te Rotterdam te geven, omdat men ditkon beschouwen als een hulde aan den ge- vierden Rotterdamschen schrijver WiRem Schürmann. De Schouwburg was uitver kocht en alle acteurs en actrices deelden in de feestvreugde, want allen kregen bloe men en kransen.-Ook Schürmann werd ten tooncelc geroc-pen, om onder daverende toe juichingen twee- kransen in ontvangst te nemen. Aan bet slot moest het scherm herhaaldelijk omboog en kreeg Roijaard» nog oen krans. Rechtzaken. Rotterdamsche Rechtbank. Voor genoemde rechtbank stond giste ren o. a. terecht de 36-jarige nachtwaker P. J. G. 1,., uit Vlaardingen. Rij had zich op 9 Februari- te- Rotterdam schuldig ge maakt aan orde-verstoring en openbare dronkenschap. Deswege gearresteerd, ivist hijjzich los le rukken. De agent achtervolgde hem, maar hij gaf dezen aan het Hofplein een Mag op den helm en verdween. Bokt is, naai; aanleiding van het voorgevallene, uit zijn betrekking ontslagen. Eisch, wegens woderspannigheid, een maand gevangenisstraf. Moord. II. K., dio te Standdaarbuilen mej. Knook vei mooi ddc, is gisteren door de Bredascho Rechtbank, overeenkomstig den eisch, tot 20 jaar gevangenisstraf veroordeeld. Kerk en Softool. Ned. Heuv, Kerk. Aangenomen: het beroep te Kre- werd, ris. H, J. Me uier, te Hoveskes, bij Delfzijl. Sport. Voetbal. AAr e d s t r ij d p ro g r a m m a voo r Zondag. Westelijke eerste klasse. Haarlem: 'li. F. C.—D. F, C. Rotterdam: AL 0. C.1L R. S. Breda: Volocitas Sparta.

Schiedamsche Courant | 1912 | | pagina 2