A HaarlemD. I.
B's C mvcnzalnd©
C Gouda: 0. N.
HaarlemIlaarlemAjax
Den Haag: II. B. S.Feyetnoord
Haarlem: E. R 0.—A S C.
2e klasse.
A RotterdamNep (mmsQuick
Schiedam: II, R V. S—Q. D, S.
Delft: D. IT C -V. U. C
Rotterdam: SI. IToogerS, V. V.
LeerdamL. S. V.Ti'ansvalia'
BRotterdam: R. F. C.—V. I. 0. S.
0. V. V,—Oivmpia
Den Haas;A. D. O.'Cclncoidia
Den Ilaag: B. M Ï.—S. V. W.
Utrecht: VeloxXerxes.
3e klasse.
A Leiden: U. V. S—D V. C.
Alphen: Alphen—V. D S.
BLeidon: L. F. C.Forluna
Den Haag: R. V. CSchiedam
Dpi ft: Delfia—Delft
0 Schoonhovlcla: Schoonhovonr—U. D'. I.
RottendamU. S. C.St. Volharden
Gouda: GoudaC. L.
D CulemhorgArrl'OiildelnsdhaarLeerdam
YiaardmgcinV. F. CEmma
•1© klasse.
0.—T. II. B,
's-Grnvenzamde0. B.
A Naaldwijk
S. V.—XI. A. A. S.
D. R, V.—Sliodrcchl
D. J. S.Overmaas
Reserve le klasse.
Rotterdam: Sparta II—H.B.S. II
4 FeijTenoord IIü.F.C. II
Xerxes II-Ü.H.C. II
Den Dag: 31.V.V. II—U.-Ü.V.S, II
Reserve 2e klasse A.
Schiedam: S.VV. II—13.M.T. II
Gonda: Olympia IITRW. Ill
Den HaagQuick II—U.V.V. II
Reserve 2e klasse B.
'Boidredht: D.F.C. Ill—St. Hooger II
RotterdamIteijtenoord IIIExcelsior II
Reseive 3c klasse A.
Den Haag: Y.U.C, IT—Alphen II
Delf I: Concorelia IILngchmum II
Den Haag: ILB.S. Ill—L.F.C. II
Reserve 3e klasse B.
Rotterdam1: Transvalia IIS.VV. Ill
Reserve 3c klasse C.
Rotterdam: Leonidas IIFdjen'oord IV
Rotterdam: Excelsior IDU.S.C. II
Afdooling HI.
1 le klasse.
Deventer: D.O.T.O.Ensdli. Boys
'Almelo: Heracles-Z.A.C.
Nijmegen QuickWjagen'ingen
'ArnhemVitesse—ITeagelo
Enschedé: Enschedéo Ahead
Afdeel in g IV.
le Idasse
TilburgN.0AIDIdandhoven
's-BoschWilhelminaR.Y.V.
Breda: N.A.C AVillern II
Afdoeling V.
If le klasse. 1
HoogezandII.S.C. —Leeuwarden
Groningen: Re QuickVeendam
Leeuwarden: FrieslandG.V.V.
Fris'aAchilles
GroningenVelooitas—IV.V.V.
2—2
2—2
2—1
S—2
1—2
2—2
2—1
"4—1
4—2
4—0
8—1
5—3
1—1
1—1
7—0
3—4
7—2
0—2
4—3
0—4
3—3
5—0
3—1
1—4
2—1
3—1
3—0
3—2
0—2
1—3
4—4
2—0
1.0—3
2—0
4—2
1—3
5—4
1—0
3—2
1—6
2—0
1—4
0
5-0
5—2
3—2
1—1
3—2
1—0
2—0
5-0
5—0
3—2
1—0
3—0
R. V. B.
Uitslagen:
TJrsusD.E S.
H.O.V.—Gusto
RadioD.O.K.
ZwaluwenD C.Y.
DemosLiberty
V.F.C.' 2—DH.S. 2
Gusto 2—V.F.C. 3
S.V.Y. 5Ylaaulingen" 3
Schiedam 2—Haas 2
iD.H.S. 3Zwaluwen 2
V.D.L. 3—Ursus 2
Daarna gestaakt.
D.N.L. 2D.H.S. 4 niet gespeeld.
Exoclsicx-uitslagen
Excels or 6 -Duiven 4
D. H. L. IE-xelcior I
D II. L. 2Excelsior 2
Excelsior 4Adelaars 1
Aid. I. 1'e Masse.
0—2
1—2
3—0
6-0
5-0
3-0
6-0
6-0
0-10
3—G
1-1
4—1
4-1
0—3
0-3
I'
f
Korfbal.
Velox 11Schiedam I 71
Schiedam heelt vijf 'dames ca een invaller,
Velox laai een dame uiitValfen. Ondanks de groote
j. G.
Di B otterdam
2—6
r
22
gel.
doelp.
gesp.
gew.
verl.
v. t.
8
II B. S.
5
3
2
16—10
Feijenoord
5
3
1
1
13—7
7
Excelsior
6
3
1
2
15—10
7
E. D. 0.
6
3
1
2
10—6
7
Spartaan
5
3
2
13—0
G
Ajax
4
2
1
1
7—5
5
Haarlem
5
1
2
2
10—10
4
Z. F. C
5
1
2
2
8—15
4
U V. V.
6
1
1
4
10—17
3
A. S. C.
5
1
4
4—17
1
Aid.
II le klasse.
doelp.
gel.
verl.
gesp.
gew.
V t.
Stormvogels
7
5
1
1
■21—9
ll
Sparta
6
4
1
1'
17—7
9
V. 0. C.
7
3
3
1'
16—18
9
II. ,V. V
6
3
1'
2
18—12
7
D. F. C.
5
2
2
1
14—13
G
R. C. 11.
6
2
1'
3
13—15
5'
II. F. C.
5
1'
2
2
6—8
4
Blauw Wit
6
2
4
14—13
4
Unilas
5
2
3
3—16
2
't Gooi
5
1'
4
10—21
1'
Afd.
II 2e
klasse A.
doelp.
gesp.
g' V.
gel.
verl.
v t.
I
V. U. C.
7
5
2
0
24—10
12
II. D V. s.
8
5
2
1'
25—14
12
D. 11. C.
5
3
1'
9—10
rj
S. V. V.
6
3
1
2
14—12
7
Neptunus
7
4
0
3
20—16
8
0 D. S.
7
3
O
4
16—20
fi
St. llcoger
7
2
1'
4
14—23
S
L S. V.
7
2
1
4
11—17
5
Quick
7
1
5
11—22
3
Trans Valia
7
1'
1
5
13—24
3