SCHIEDAMSCHE COURANT EERSTE KLAS. If Abonneert U op do 13 et per week f2.' per 3 mnd. een ketelpak beschikbaar moot worden ge steld. Als de puntjes op de i's worden gezet door het gemeentebestuur is het mo gelijk dezen maatregel ingevoerd te krijgen De lieer C- o 1 1 meent, dat het antwoord van den heer Slavenburg wel van dien aard is, dat eenig resultaat verwacht mag wor den van dit adres. De heer Swartjes heeft reeds een oplos sing aan de hand gedaan, zoodat spr, daar verder over zwijgen kan. -Us Rotterdam en Schiedam één lijn trek ken ten aanzien van het aamvijzen van werMoözon voor het verven van booten of het schoonmaken van olietanks, mag daar van wel eenig gunstig resultaat verwuch' worden. Maar dan moet men zich niet op het standpunt stellen. dal de werkgevers altijd gelijk en de werknemers altijd on gelijk hebben. Dat standpunt is hier den Kaatsten tijd te veel ingenomen. Intusschen heeft spr. het vertrouwen dat de Com missio wel een oplossing zal weten te vinden. Spr. heeft echter nog geen antwoord ont vangen op de vraag, of B. en \Y. bij de regeering geprotesteerd hebben tegen dé maatregelen, waardoor liet niet mogelijk is een eensluidende steunregeling in te voeren. De Voorzitter zegt, dat door het gemeentebestuur steeds overleg word- ge pleegd met de regeering inzake da steun regeling, zoodat een exüra klacht overbo dig is. Spr. gelooft niet, dat de regeering zich door zoo'n Macht van haar eons ingenomen standpunt zou laten afbrengen afgezien nog van de vraag, af zoo'n op treilen onzerzijds wel tactisch zou zijn daar wij de regeering te zeer nood g heb ben om de steunregeling in stand te kun nen houden. De heer Collé We zouden het toch eens kunnen probeerenU D,c Voorzitter: Al et wekelijks, maar dagelijks wordt met de regeering overlc gepleegd omtrent steunverlening. En wat de andere kwestie betref), die van het verstrekken van ketelpakken, moet er op gewezen worden, dat van de welwil lendheid der werkgevers veel zi! af hun gen, of hier een oplossing wordt bera.kt De heer Slavenburg herinnert er aan, dat de heer Etman als zijn meenin heeft uitgesproken, dat de Arbe dsbenrs te veel let op de belangen un de werk gevers. Spr. wil er echter op wijzen, dat de betrokken ambtenaren in de eerste plaats het belang van de gemeente in li oog houde.il en dan dat van werkgever 011 werknemer samen. Als de heer Etman betoogt, da: f 0.05 te veel is voor het in bruikleen ontvangen van een ketelpak, is dat .een kwestie, die het gemeentebestuur, noch do Arbeidsbeurs aangaat. De heer Etman heeft niet bedoeld iets ten nadeele van de Arbeidsbeurs ,te zeg gen, maar alleen de wenschelijkheid wil 3 en betoogen van .een wenk aan de werk gevers om een .oplossing van het vraag stuk mogelijk te .maken. Spr. heeft een week als werktijd genomen waarin dus 6 X f0.05 zou moeten .worden betaald ofschoon die termijn .wel wat ruim is Meestal is het maar 1 of .1 Vs dag, dat men menschen noodig heeft voor (lat vuile werk. Maar er mag ook wel eens de aan- dacht op gevestigd .worden, dat in liet buitenland driemaal zooveel betaald moet worden voor het vuile werk van olietanks schoonmaken. En daarom komen de booten om dat karweitje te Ld en opknappen, juist hier. Ais de Arbeidsbeurs zegt: We wjllen de aangevraagde werkkrachten ,voor dat werk wel leveren, maar alleen aLs aan hen ketelpakken worden verstrekt, zouden we al een hed eind op weg naar een bevredigende oplossing zijn. door R. R.Ji. BROWNE. Vijf minuten later, na zich ervan te heb ben overtuigd dat Melborough, no-ewel slechts 30 mijlen verwijderd, van zijn stand, punt uit even onbereikbaar was als de Zuidpool, en dat het zelfs onmogelijk was, binnen die uren terug te keeren tot de plaats, waar hij vandaan gekomen was, stapte Billy het station uil, verzonken in diep gepeins, over wat zijn volgende ma noeuvre zou zijn. Farvis Bay is geen te- langrijke badplaats, het bestaat uit een golf links ,een hotel, een gehucht en een paar mijlen zacht, stevig zand. Den ioevalligen bezoeker, die alleen den iipi tusschen liet vertrek van twee treinen tracht te dooden, biedt het weinig verstrooiing, en het was Billy dan ook reeds spoedig duidelijk, dat het eenigste wat hij doen kon was, een wan deling te maken. Er waren veel dingen, om over te denken, allemaal even onplezierig en zijn sombere tóedaebten namen hem spoedig zoozeer in beslag, dat hij maar blin delings doorliep, zonder op de omgeving te letten. Bij gevolg was hij zeer verrast, toen de weg plotseling om een zandheuvel boog en hij zich boven het strand bevond, waar zich een onverwacht schouwspel aan hem voordeed. Onder hem, op het harde vlakke zand stonden twee vorstelijke limou sines, en daarnaast twee kleine race-wagens lang, laag en smal, en bewaakt dooreenige mecaniciens in werkpakken. Een eindje ver der stonden twee oudere hoeren in een ernstig gesprek gewikkeld. Een van lien was kort en vleezlg de ander lang en hoe kig; zij keken gedurig op hun horloges en tuurden van tijd tot tijd ongerust over het strand. Blij, eenige afleiding gevonden te hebben ,keek Billy rond naar een uitkijk post, vanwaar hij rustig alles zou kunnen gadeskan, wat er gebeuren mocht. Maar op hetzelfde moment klorfker er zachte voetstappen achter hem op het zand, hij draaide zich om, omvan aangezicht tot aangezicht met de eenige persoon in de wereld, die hij, op dat oogenblik wenschfe Het eerste gedeelte van dit feu'Beton is verschenen in ons nummer van Zater dag 28 April j.l. het goedkoopste dagblad hier ter stede Abonnementen worden da go- gelijks aangenomen aan ons Bureau; LANGE HAVEN 141, hoek Korte Haven, - Tel. 68103 -68617 De heer mr. Kavelaars meent, ,dat do wethouder, oiuler wiens beheer ook do Arbeidsbeurs ressorteert, u.l het oog heeft verloren, dat ,het onhnngeu \an werkloozenuitkeenng afhankelijk i> ge steld van hel aannemen van het werk, waarvoor de Arbeidsbeurs aanwijst. -Men kan dus niet zeggen, dat de Arbedsbeurs buiten de kwestie van hel bederven van de Moeren voor één of twee dagen werk staat. Van de mededee'.ing, dat de aange legenheid m de Commissie voor de Ar bofdsbeurs besproken zal worden, neemt spr. nota. De Voorzitter zegt dat we voor- xiclifg moeten zijn. De kwestie zal be sproken worden, maar daarbij zil rekening dienen io worden gehouden met het fe t, dat het in .het belang van de gemeente is, als zooveel .mogelijk arbeiders te wérk worden gesteld, wat zoowel voor Rotterdam als Schiedam geldt. Hoe de h'er bespro ken kwestie pract sch het best kan wor den opgelost, zal men aan de betrokken Commissie moeten overlaten. liet adres wordt (voor kennisgev.ng aan genomen. Wordt vervolgd) OMLIGGENDE GEMEENTEN. YLAAIIDLNGEN. Geref, Kerk. Op het tweetal te Hilversum (3e pred.- kantsplaats) komt voor Br. E. L). Kraan, predikant bij de Geref. Kerk alh'er. Red. Herv. Kerk. Beroepen te Ouddorp ds. J. Lutein, pre dikant bij de Red. Ilerv. Kerk alh er. Een mooie onderscheiding. •Op de te Dordrecht in dei zlalen van Kunstmin gehouden hondententoomsieh iing heeft de jongeheer J. Poortman van hier met zijn bouvier Héros van de Haam stede in de n'.euwetUngcm-klasse een eersten prijs behaald met kwa'uf.catie „zeer goed''. Bovendien werd nog een spec.ale prijs toegekend. BINNENLAND. Hofberichten. IR JI. de Koningin heeft ten Konink lijke Raleize Het Leo ontvangen den heer ÏL R. Scavenius, ter overhandiging aan H. M. van zijn geloofsbrief als buitenge woon gezant en gevolmachtigd minister van Z. M. den Koning van Denemarken bij Harer Majesteit» Hol Den 23en Juni is de Prins voornemens ben excursie van de Rederlandsdie Ileido te ontmoeten. zei Biily, en nam een grooten pas m haar richting. „O-'', zei het meisje, verrast. „Kijk eens", begon Biily haastig, ik wil „hebt n ergens oen langen donkeren man gezien met een handkoffer? vroeg het meisje gejaagd. „Wat? Reen", antwoordde Billy, wat uit liet veld geslagen. „Waarom?" „Omdat hij hier moest zijn, en er niet is, en ik kan hem nergens vinden, en als hij hier niet is binnen tien minuten, is de heele zaak naar de maan". „Welke zaak?" Het meisje keek hem ernstig aan als om zrjn betrouwbaarheid te schatten, toon knik te ze voldaan en wees naar een kleine groep op het strand. „Die lange man, dat is mijn vader, sir Ralph Hardress. Ilij is fabrikant van de Speedwing auto De. dikke daar is Mr. Henry Brabazon hij maakt Brabazon-wagens. Ze zijn al lang doodelijke concurrenten, maar Mr. Brabazon is niet erg plezierig in den omgang, dus hadden we weinig met hem te mpken. IMaar in den laatsten tijd is hij lastig geworden, door steals maar weer rond te vertellen, dat wij niets prestoeren, en dat zijn nieuwe Brabazou-sport onze nieuwe Speedwing Sax minstens met ean mijl zou slaan, als hij alleen maar de kans kreeg om het te laten zien. Dat begon var der zoetjes aan te vervelen, en tenslotte heeft hij hem uitgedaagd om vandaag Lier te komen met die prachtkar van hem, en waar te maken wat hij zegt. En 'tmoet voor 12 uur gebeuren, omdat Air. Brabazon vanmiddag naar 't buitenland gaat. Vader heeft er veel geld opgezet, maar de hoofd, zaak is dat we weten da,t de Speedwing beter is, en als we niet winnen zal 't va ders hart breken en 't mijne ook". ,Dat begrijp ik. En de lange donkere man met de handkoffer, die er niet is?" ,Dat is Baxter, onze chauffeur. Als hij niet verschijnt, kunnen we niet rijden, en dan zegt Mr. Brabazon natuurlijk, dat wij dat expres zoo geregeld hebben, omdat we wel weten, dat we toch niet kunnen winnen. Daar 13 vader, misschien heeft hij iets gehoord". Maar toen Sir Ralph Hardress, lang, ma. ger ei,, grijs, met helder blauwe oog-en en »»n kin als aan blok graniet, hat paar op ■MnaUcliappij naar den Biesboseh mede te maken. Z. K. II. de Prins zal 2-4 dezer ten 10 uur morgen», te Amsterdam den dankdienst bijwonen, welke daar gehouden wordt ter gelegenheid van de herdenking van de 350-jarige vrijmaking van de Red. Ilerv. Gemeente. Daarna is de Prins voor nemens te Koog aan de Zaan hot Zaan land sclie Moleiwnuseum te openen. Voor het Rederlandsch Jongelings Ver bond te Amsterdam en voor" het monu ment, dal voor Johannes Messchaert te Hoorn, Messehaerl's geboorteplaats, zal worden opgericht, zijn van de Koningin bij dragen ontvangen. Wenken voor Teiligkeid cn volksgezondheid. Moeders, zorgt dat do maaltijden van iederen dag de noodige voedingsstoffen be vatten. Zooals gij weet, zijn de besta,nd- deelen onzer voedingwater, eiwitten, kool hydraten, (meel en suiker), vetten, zouten en stoffen die men vitaminen noemt. Het eiwitwordt in hoofdzaak geleverd door m'elk, vleeseb, viscli en eieren, do kool hydraten door meel, brood en aardappe len, de victten door boter en vet. de zou ten en vitaminen door groenten en fruit. Zorgt dus dat elk bestanddeel op het da gelijkse!) mienu in behoorlijke hoeveelheid vertegenwoordigd is. GEZONDHEIDSRAAD. Kerk en School, Red. Herv. Kerk. Beroepen te Weesp ds. Btrouwer in De Mcern; bij de veraenjglng van Vrijzinnig Hervormden te Middelburg, de heer A. Roorman, theologisch doctorandus, candi- daat te Utrecht. Beroepen te Doornspijk ,ds. Bi. G. C. Steenbeek te Wierden. Aangenomen het beroep paar Emmen, door ds. H. H. Dorgelo te Naarden; naar Vliss'.ngen ds. E. H. Blaamvendraad te Oud- woude. Bedankt voor Heeg ds. K. Engelsma te Zwartsluis. Ger ef. Kerk en. Beroepen te Giethoorn ds. 0. J. van der Burgt te Nuenen; te Maarn ca. ds. J. F. Berkel te Schoonebeek. Beroepen te Schoonrewoerd, ds. II. Foo kens, te Iio!andschevaldte Surlmistwr- veen, ds. W. J- Smidt, te Diwiingelo; te Breda, ds. B. Telder, te Vianen; -— te Leiderdorp, ds. J. J. Dijk, te Wor dend (Fr.). ,Evang. Lu th. Gein. Aangenomen liet beroep naar Amster dam ds. J. P. van Heest te Deventer. den heuvel genaden! was, bleek al spoedig dat hij kwam, niet om inlichtingen te geven, maar om ze te vragen. Zijn doordringende blik nam Billy van het hoofd tot de voeten op en bleef toen op zijn 'dochter rusten. „Wel Joan, gevonden?" Miss .Toau Hardress schudde mistroostig het hoofd. Geen spoor, ik ben bang dat hij den trein gemist heeft". „Als dat zoo is," begon Sir Ralph op een toon, die voor deh afwezige weinig goeds beloofde, dan zal ik „Is io d'r nog niet?" informeerde een nieuwe onaangename stem, het eigendom van Mr. Brabazon, die het drietal onopge merkt genaderd was. De peetvader van den Brabazon was te dik te glimmend te goed gekleed, en droeg een opvallenden neus en een opvallenden diamanten ring. Billy zag bij "den eersten oogopslag dat hier een man stond, met wien hij nooit goede vrier.. den zou worden. „Rog niet", gromde Sir Ralph, kort „De tijd gaat om" merkte Mr. Brabazon op, een groot gouden horloge raadplegende, „twintig minuten voor „Allemachtig", schreeuwde Sir Ralph, daar is ie". 'Op een sukkeldrafje naderde een lange, donkere jongeman in een blauw pok. Hij droeg een handkoffer, en zijn rechterhand was tot de pols in een wit verband ge wikkeld. „Groote goden", zei Sir Ralph, hem ont daan aanstarend". Wat is er gebeurd, Bax ter?" De jongeman hield hijgend stil, zette den koffer neer en zag zijn patroon berouw vol aan. „Een strop, Sir. Mijn hand is tusschen het portier geraakt bij' het uitstappen, 'tls nog al leelijk aangekomen, en toen ben ik naar 't gemeente-ziekenhuis gegaan om me te laten verbinden. Daarom ben ik zoo laaf'. Een onaangename stilte volgde deze jobstijding. „Dusjo kunt niet rijden?" vroeg Sir Ralph, met geforceerde stesm. Ik vrees van niet, Sir" zei Mr. Baxteir dof. „Wat buitengewoon ongelukkig", merkte Bi aba zon boosaardig op. „Typisch, zoo'n ongeluk. Rou, Hardress, dat beslist de zaak, niet?" Uit Sir Ralph's keel kwam slacfcls oen ,D o o p s g e z. G e m. Tweetal te 's.Gravenhage (ds. A. Keuier to Akkrum, ds, 0. L. van" de Veen te Wie- ringen. (Ds. C. (Nijdam te Borne on ds. S. H. N. Gorter ,te Rotterdam, hebben zich teruggetrokken. Gemengd Nieuws. Slakkenbestrijding. De PJantenziektekimdige Dienst le Wa gen ingen schrijft: Het mag zoowel in het belang van land en tuinbouwers, als in dat van tnin3xv.it- ters geacht worden, meer bekendhlieid te geven aan een zeer werkzaam middel ter bestrijding van slakken. Dit middel is fijn gemalen kopervitriool (kopersul,faat), (lat tegen slakken oen zeer krachtig uitwendig werkend vergif blijkt te zijn. Slakken die mot kopervitriool in aanraking komen,ver tonnen heftige bewegingen cn sterven meestal na eenigen tijd, Voor toepassing in hel groot wordt één doel kopervitriool gemengd met 20 doelen fijngemalen kainiet; in plaats van kainiet, kan ook fijne patentkaii of fijne kalk geno men worden. Van dit mengsel wordt 400 K.G. per Il.A. uitgestrooid, zeer vroeg in den ochtend, als de slakken nog kruipend zijn Deze methode is minder geschikt voor gewassen met breedero uitstaande bladeren, daar hierbij door liet op de bladeren val lende mengsel, brandvlokken kunnen ont staan. Daarom doel men beter, op zulke gewassen, dus vooral in moes- ef bloemen tuin, het volgende mengsel te gebruiken, Men lost 1 deel kopervitriool op in 7 deelen water en laat deze oplossing op zuigen Ln zaagsel, waarvan 1 pond per L. oplossing noodig is, bet zaagsel kan dan nog goed uitgestrooid worden. Men strooit het 's avonds zooveel moge lijk tusschen de planten, a' men strooit er een bp ml van 6 c.M. breedte van rond 'de planten of bedden of langs den rand van een sloot, om de slakken tegen te houden. Slakken, die met het zaagsel in aanraking kamen, trekken zich meestal onmiddellijk terug: komen ze toc-h op liet zaagsel terecht, dan wentelen ze zich an en om, krijgen daardoor steeds meer zaag sel op hun lichaam en verschrompelen om weldra te sterven. De uit stroming van liet met kopervitriool gedrenkte zaagsel moet na regens van eenige beteekenis herhaald worden, daar de regen lieL kapervitriool uitspoelt, in dien a! niet hij zwaren regen het zaagsel wegspeelt. Radeie inlichtingen worden gaarne ver strekt door den Plantenziektekuncligen Dienst te Wageningen, en door de hij dezen dienst werkzame ambtenaren. Avontuur van een slagersjongen. Dezer dagen hevige consternatie op deN. Giacht te Haarlem. Daar was zoo juist een 17-jarige slagersjongen in het water geplonsd. De voorband van zijn fiels was gesprongen, toen had hij zijn stuur niet meer kuinnen houden en de open gracht ving hem op. Er waren redders genoog bij de hand, zcodat de jongen er ;d gauw woei' levend uit was. Maar zijn vader, die toevallig voorbij kwam en hoorde, dat het zijn zoon was, die onder water zat, plofte, zon der beraad onmiddellijk de gracht in. En intusschen stond de sJagersknaap al drui pend aan don kant. Ilij was zeer ontdaan; minder door het bad aan door het verlies van zijn porlemonnaie met 140. Dat was geld, dat hij voor zijn patroon had moe ten ophalen, en dat nu op den bodem van de .gracht lag. Men was begaan, en vergat zelfs den geluid, dat woede, verdriet en teleurstelling in lüeld. Hij traehljLe te spreken, maar hij vond geen woorden. Hij zag hopeloos naar zijn dochter ,die als antwoord bemoedigend glimlachte en heel kalm zei: „Ik zal 'm rijden, vader". armen vader, die nog in de gracht naar zijn zoon zocht. Ook de vader kwam weer veilig op den wal, gelukkig bij het weer zien van zijn zoon en deeiand in diens smart. Een paar uur later kwam. een tuinman van den gemeentelijken plantsoendienst op het politiebureau en deponeerde oen porle monnaie met f40. Die had hij hij het liaiken in het plantsoen van de Parkhun gevonden. De politieman dacht aan het slagersgeld in de Nieuwe Gracht waarvan* hij het tragiscii tot zoo juist vernomen had en vond het merkwaardig, dat andu^ veer tig guldens, ook een. zij het minder tra gisch, lot hadden ondergaan. Ilij riep den inmiddels verdroogden sla- geukiiaap tot zich en bereidde een ont moeting met de poriemonnaie uil hetPark- laau-piantscen voor. Deze ontmoeting viel zo wis dat onder vakmensclien heet. gun stig uit. De knaap verstijfde bij liet zien van zijn voormalig palroonsbezit, en viel, gelijk de politieman had voorzien, smade lijk door den mand. Zijn in groote ontroering uitgeslooten veiiiaal kwam hierop neer: Ik wenschto de f 40 van mijn patroon voor het maken van plezier. Daarom verzon ik een listig plan. Ik wierp de portemonnaie met hot geld in het hosclije aan de Parküaan met de bedoeling bet daar later weer op te vissollen, 'leen reed ik naar de Niéuwe Gracht en liet me in het water vallen. liet behoorde niet tot het plan, dat ook zijn vader in de gracht zou vallen. En waaischijniiijk zou de brave man het ook niet hebben gedaan gis hij geweten had, dat de eigenlijke drenkeling in een droa« boschje lag. Wat van dezen sluwen si agersknaap zal worden, zullen verschillende nuttige instel» iiugon en de toekomst uitmaken. Eén op de duizend. Volgens Air Transportation, Rew.Yoik, zijn er op' de van 14 tot 21 (April te Detroit geiiouden aero sthow, 'door 23 ex posanten tezamen 325 vliegtuigen verkocht, ter waarde vanbijna 5 millioen gulden. D,e grootste bestelling, 100 toestellen, kreeg de Mono Aircraft Co., terwijl de Mohawk Aiiicraft Corp. 61 stuks verkocht. De heken- do Stinsonfabriek verkocht 30 vliegtuigen en de Hamilton Metalplane 19. V lieg tuig env er koop Volgens de Rew.York Herald heeft de vliegtuigbouwer Fokker verklaard dat bin nen enkele jaren op elke duizend Ameri kanen er één bezitter zal zijn van een vliegtuig, lliji ze'dé dat de fabricage in dien tijd van 3600 vliegtuigen per jaar, zooals het cijfer over 1927" bedroeg, zou stijgen tot 120.000 vliegtuigen, en dat de gemiddelde prijs van een licht vliegtujig 1200 dollar en minder zon bedragen. Een Oceaan~v lieg dienst. De Lagerhuis afgevaard'gde Commander Burney, is Zaterdag weer uit de Veraenigde Staten in Engeland aangekomen. Hij liet zich zeer bevredigend uit over de bespre kingen, die hij in Amerika heeft gehouden over do voorbereiding van de vlucht van het Engelsche luchtschip R. 100 over den Oceaan in den loop van den nazomer. Zoowel president Coolidge als de minister van Hand ei, Hoover, jiadden groote belang stelling voor het lot stand komen van een Oceaandienst met dit luchtschip. In het Amorikaansehe Congres is .reeds een voor stel ingediend, volgens .hetwelk het Axnari- kaansche Ministerie van .Posterijen wordt gemachtigd een bedrag ,van maximaal 8 dollar per pond .voor met liefc luchtschip vervoerde post te betalen. De R. 100 na dert snd haar voltooiing. De eerste vlucht „lk (ben 5 jaar bij de Golden Arrow ge weest", zei Billy, totdat ze voor twee maan den failliet gingen". „Zoo, de Golden 'Arrow?" herhaald e Sir Ralph, wat vriendelijker. „Hoe lieel u?" „Mariner", zei Bilüy. „Ik zal hem rijden, vader „Wat", sprong Sir Ralph op. „Alle dui vels nee. Geen sprake van. Je zoudt hem niet recht kunnen .houden. „Ik kan 'tprobeeren," zei Joan, en begon op zakelijke wijze haar mantel uit te treikken „Nonsens", zei haar vader. „Ik wil het niet hebben. Ik 'zou 't zelf doen, als ik niet 'zoo'n vervloekte rheumatick had". Hij richtte een warihopigen btlik naar de me caniciens -op het strand. Die kerels kun nen 't natuurlijk ook niet. O, alle. Het was op dit oogenblik, dat de stem van den jongen Billy Mariner zich verhief, die 'zei: „Neemt (u mij niet kwalijk, Sir, maar mis schien. 'zoudt u mij willen laten rijden?" Sir Ralph draaide zich met een ruk om, en istaarde hem verbaasd aan. „Wat? U? wie bent u? Kunt u rijden?'' Dut simpele antwoord wekte onverwachts sensatie. „Mariner", echode Sir Ralph, aangenaam verrast. „Aheaditig, tocih' niet „Leu ning" Mariner? alle duivels, dat is eeui bof. In die wagen, Mariner, kerel, cn voor uit er mee". I 1 Dioch hier kwaan Mr. Brabazon lussdheu- beide. Ik pro-testeer, Sir Ralph. Als deze man „Lightning Mariner" is, is hij""een. eerste klas bexoepsraoer", cn „En jouw chauffeur dan?" sneed Sir Ralph (hem af, met een gebaar naar de wachtende auto's. „Joe Treeman heeft ook wel g< n paar races gewonnen, hè. Boven dien, hij kent je wagen en. Mariner heeft de mijne nooit gezien. Dat is jouw voordeel, nietwaar?" i (Slot volgt), i f

Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 6