a.s. 12 uur INBOEDEL- VERKOOPING ADVERTENTIEN. Kleine Advertentie I. KÜIPERS, Hoogstr. 56. ONDERHANDSCHE De Oceaanvlucht van de Zeppelin. Laatste Nieuws. Het vijfde vliegtuig naar Indië. Fa» Berkei's patent. Auto over den kop geslagen. W.B.-Theater. 9 tabletten bj Verkoudheden en Rheumah'ek is ons SPORTBLAD 4 cent per ex., op de volgende punten verkrijgbaar: BU ONS BUREAU, Lange Haven 141, hoek Korte Haven. De Enka naar Maassluis. Handel en IJedrijf. SPOELING; U4Q, Beurs Tan Amsterdam, Burgerlijke Stand. HaaSm. m. kast eiken I 65.- Gnizner lnxe nitvoering, I 75.- Ing. 'irapm. Bontgestel en Theekast- vorm, zeer luxe uitvoering f 165.- Inz. Trapm. mit ijzergestel f 125.- roio is v!3 ^jfr w' w <^*,v!i4 i ^>■1 v4 V wijze rondgevaren, "terwijl hij aan 'de in 'de nabijheid zijnde schepen geseind heeft,dat er een aanvaring met een duikboot had plaats gehad op 42 gr. N. en 9 gr. 36 t,V. Ka vruchteloos te hebben gezocht k de Ekatrina Goulandris op 4 October des ochtends te 1 uur doorgevaren. !Het is volstrekt niet uitgesloten, dat de duikboot in kwestie de vermiste Fransche duikboot Ondine was. Bij de directie der Ned.-Ind. Luchtvaart Mij is een telegram van de* bemanning van liet vijfde postvliegtuig naar Indié, de H. N. A. E. N. binnengekomen. Te 6.35 uur, (plaatselijke tijd) uit Belgrado ver trokken en te 11.45 uur (plaatselijke tijd) te Constantinopel aangekomen. Daar de Vrijdag in Turkije een feestdag is en er dus niet gewerkt mag worden, kon1 't vlieg tuig niet verder en moet boden uit Con,- stantinopel vertrekken. Alles is wel aan boord. De directie van de Maatschappij VanJBer- kel's patent te Rotterdam, heeft aan het personeel een rondschrijven gericht, wau:- in zij mededeelt ter gelegenheid van het dertigjarig bestaan der maatschappij het zilveren feest werd in 1923 niet herdacht, omdat de omstandigheden, waarin de firma toen verkeerde, geen feestvieren toeliet aan aandeelhouders zal voorstellen een som van honderdduizend gullen beschik baar te stellen als eerste storting voor een op te richten „Stichting Pensioen fonds" van de maatschaappij. Bovendien heeft het personeel heden viïj-af en zal aan iederen medewerker een gratificatie worden uitgekeerd. Uit Leeuwarden wordt gemeld: Gistermiddag circa 5 uur is een luxe auto, bestuurd door den heer Swierstra, met inzittende den1 heer Bakker, bei den van middelbaren leeftijd' op den weg van Leeuwarden naar Heerenveen im snelle vaart tegen vier boomer gereden, waardoor de auto over deu kop sloeg en weer op de wielen terecht kwam. De heer B. was onmiddellijk dood, de heer S. ern stig gewond. Zij werden in een nabij'zijnde hoeve gebracht. Nadat de heer S. verbon den was, is deze weer vertrokken. D!ö auto die pl.m. 30 M. over den weg geslingerd is, is totaal versplinterd. Scala-Theater, Rotterdam. Twee schitterende films draaien deze week in Scala. Als No. 1: „Hofschanda len", een dramatisch filmwerk in 6 actenj met vervulling van de hoofdrollen door Conrad Nagel en Eleanor Boardman. Een stuk, vol van spannende avonturen. Het tweede hoofdnummer: „De Gouden' Vlinder", betreft een sterk ontroerend ver haal. Hoe eno-rm men op filmgebied is vooruit gegaan, laat duidelijk bet schitte rend gekleurde-gedeelte dezer film zien. Lily Damita, de charmante filmster, ver vult op schitterende wijze de hoofdrol in dit wonderwerk van Fransche filmkunst. Prinses- 7 Inater. De naam Willy Derby op bet programma heeft tot gevolg een uitverkochte zaal. Zoo zachtjes aan wondt deze humorist een goede bekende in het Prinses-Theater. Zijn verschillende dramatische en humoris tische liedjes worden met hartelijk applaus ontvangen ert het refrein van het lied „Vaarwel", werd dapper meegezongen. Ook het filmprogramma mag er zijn. „De Dertiende Gezworene" is een film vol geheimzinnigheid en spannende momenten. Als 2e hoofdfilm „Dansmanukken". Dit is een allerleukste klucht met de lief tallige Laura la Plantc in de hoofdrol. Verder geeft het witte doek nog eenigo magnifieke kleurenfoto's van Egypte esn een dolle klucht „Het winnende doelpunt" te zien. Niet alleen voor hot filmprogramma, doch in het bizonder is deze week de verwachting hooggespannen door de aan kondiging op hef programma: Wie gaf de zaag. Het publiek in de zaal fin'geert een moordaanslag en wijst den pleger van den moordaanslag aan. Het slachtoffer verberg! het werktuig (in dit geval de zaag), waar mede de moord heeft plaats gehad. De tele paat, die van dit alles onkundig is, wordt binnengeleid en wijst achtereenvolgens den persoon aan, haalt de zaag uit den schoen van oen der bezoekers en zegt plaats en tijd. Ook door andere experimenten geeft deze telepaat blijk van zdja bizondere ont vankelijkheid Voor „gedachten" van ande ren. Het witte doek vraagt deze week die aandacht voor 2 romantische filmwerken, waarbij Vooral het laatste angstige momem ten biedt, doch tot aller tevredenheid eindigt. 1 1 1 Het radiostation van de Graf Zeppelin, dat niet berekend schijnt te zijn op zulk een. grooten tocht, geeft, naair het pers bureau Vaz D,iias meldt, de groote pers aanleiding tot klachten over de bericht geving aan boord van het luchtschip. Het schijnt, dat niet alleen, het station Nord deich de uitzendingen van de Zeppelin slecht ontving, doch dat do Zeppelin zelf hij de ontvangst ook met groote moei lijkheden te kampen heeft. Het gevolg is geweest, dat het radioverkeer tusschen het luchtschip en de aarde' gedurende oen drie tal uren, n.l. van 1922 uur, volkomen onderbroken was. Zelfs het krachtige sta tion Friedrichshafen kon de Zeppelin niet eens meer hooren. Norddeich heeft de Zeppelin herhaalde malen verzocht opgolf 37 meter gedurende vijf minuten afstem- jniBgsseia te geven, Het resultaat hiervan Let vooral op den naam Sanaplrfn daar deze tabletten Wettig beschermd zijn tegen namaak en vcrvalsching o Prijs 25. 40 en 75 cu was de ontvangst van een geluid, dat vol gens de technici zeer veel overeenkomst vertoonde met „bet piepen van een ster venden kanarievogel"...! 'Ook Norddeich schijnt zich er van overtuigd te hebben, dat het met de korte golf met al te goed ging en verzocht verder op golf 900 te werken. Op deze golf heeft blijkbaar eeni- gen tijd het radioverkeer plaats gehad', totdat zich weer allerlei storingen voor deden. Van de Zeppelin zelf was na drie uur niets meer te hooren. Heel even hoorde men nog pogingen om op 2400 meter met een onbekend stoomschip seinen te wisse len. Hoewel Norddeich de schepen op dracht heeft gegeven telegrammen en ant woorden van het luchtschip over te bren gen, wertl niets meer ontvangen tot op het oogenblik, dat het luchtschip een ge- lukwensch wisselde met de Columbus en andere schepen. De Zeppelin was te 6 uur in draadlooze verbinding met Ponla Delgada op de Azoren. Eckener deelde mee, dat alles aan boord wel was, op eenige passagiers na, die vrij ernstig luchtzziek geworden waren. Het luchtschip voer met een snelheid van 81 mijl per uur op de Azoreu toe, die het te negen uur hoopte te bereiken. Wolff meldt uit Horta (Azoren) dat de Zeppelin om 10 uur Oostelijke tijd het. tot de Azorengroep behoorende, eiland San Miguel op een afstand van 3035 injj- 'b>n gepasseerd is. De luclit was bewolkt en het zicht dus slecht. De '.storm is verminderd. De Graf Zeppelin had een snelheid van 81 zeemijlen per uur en staat in voortdurende verbinding met den draadloozen dienst van bet marconi-sta. tion San Miguel. Den Hearst-correspondent Karl von Wie gand, die zich aan boord van de Graf Zep pelin. bevindt, is het ondanks de vele sto ringen in het draadlooze verkeer, Donder dagnacht gelukt een kort verslag naar New- York te seinen. De ,(Lokai Anzeiger" geeft een resumé van dit verslag als Volgt: „Aan boord Graf Zeppelin, 12 uur 's nachts. Ons radio station werkt met grooto storingen. De Zeppelin zal, wanneer zij' Gibraltar om vijf uur morgenochtend achter zich heeft, koers zetten naar de Azoren. Het eten, was uitstekend. Het bestond uit koud! vleesch, salade, thee en wijn. „Iedereen is vroolijk en wel. De passa giers zijn het er allemaal over eens, dat de eerste dag van de vlucht de allermooiste van hun 'leven was. Allen zijn Verbaasd, koe gemakkelijk het luchtschip zijn weg kiest. De „steward" maakte do bedden op, als in oen Pullman wagen. Flemming zeide tot mij op de commandobrug„Wij maken ©en goeden tijd." Dr. Eckener ver klaarde even van te voren: „Morgen zul len wij goed weer hebben." „fn de eerste 12 uren zijn 670 mijlen afgelegd. D'e start was uitstekend. Toen wij dén Rijn passeerden riep de steward: „Laatste post voor Duitschlamd". „Van Schafflmrsen uit kon men d© Al pen door de wolken been zien, die uit elkaar genikt werden. Bij Bazel hadden! wij een snelheid van 71 mijlen per uur. Dr. Eckener was voortdurend op de com mandobrug, steeds met de kaarten vóór zich. Vervolgens vlogen wij in do richting van Besanpon. Het luchtschip vloog daar na Jaag. Wij konden duidelijk zien, hoe de menschen naar Loven kéten, maar geen wuivende» - zakdoek was zichtbaar. Slechts een enkele vlieger begroette het luchtschip, kwam naderbij, fotografeerde en wenkte. Het is fascineerend te zien, hoe officieren en manschappen werken." De „Manchester Guardian" wijst erop, dat de vlucht van den Graf Zeppelin het beslissend onderscheid tusschen, het lucht- ichip' en het vliegtuig duidelijk maakt. Ieder vlieger, die onder de lieersehende weersomstandigheden gestart zou zijn voor een oceaanvlucht, zou voor krankzinnig gehouden worden. De Graf Zeppelin wag echter in staat zoo lange en belangrijke omwegen te maken, tot hij gunstig© weers omstandigheden gevonden had. Door de aanzienlijke voorraden brandstof kan het luchtschip zoover Zuidelijk gaan, als het onder de gegeven omstandigheden, nood zakelijk voorkomt om langs ©en grooten omweg zijn doel te bereiken. Men verwacht, dat het luchtschip' Zon dagnamiddag boven de Rermuda-eiianxlen zal zijn, en onverwachte omstandigheden voorbehouden, Maandagavond te Lakehurst, het einddoel. J. TH. F. ALLARD, Broersveld 9 C. H. DINKELAAR, Broersveld 56. A. v. d. LINDEN, Brugmanstraat 8. II. P. HEETMAN, Breedstraat h. Kcthelstr. D. KROMMENHOEK, Belerlandschestraat 69. B. MALTHA, Hoogstraat 46. P, J. VAN DER REE, Hoofdstraat 157. VOOR HET POSTKANTOOR en Uit New-York wordt gemeld: De wind op de route der Graf Zeppelin is hedenmorgen zoo gunstig, dat het lucht schip goede vorderingen maakt. Nu en dan wordt een snelheid van 140 tot 150 K3L per uur bereikt, zoodat het vooruitzicht be staat, dat een gedeelte van, den verloren tijd zal worden ingehaald. De eskadercommandant van de Cana.- deesche luchtstrijdkrachten Stedman heeft volgens berichten uit Ottawa, vergezeld van den plaatsvervangenden chef-ingenieur van het ministerie van publieke werken, in de afgeloopen nacht Ottawa verlaten met be stemming naar Lakehurst, om tegenwoor dig te zijn bij de aankomst van het lucht schip Het is bet doel van beide officieren bijzonderheden en inlichtingen te ver zamelen over de landing van het lucht schip, welke vau belang kunnen zijn voor bet luchtschip R. 100, dat het volgend jaar vau Engeland naar Montreal zal vliegen. Uit Washington wordt gemeld: President Coolidge stelt veel belang in den tocht van de GrafZeppelin en het ligt in de bedoeling van president Coolidge, het luchtschip een bjzondere begroetingSr boodschap te zenden. De ramp te Praag. Ofschoon de reddingsarbeid op de plaats van de ramp met dezelfde energie als Donderdag liet geval was, wordt voortgezet, is het nog niet gelukt in de drie laatste verdiepingen door te dringen, waar nog vele installateurs en monteurs bedolven liggen. Van acht tot twaalf uur gistermor gen slaagde men erin vier ontzettend ver minkte lijken, te voorschijn te halen. De uilgravingsarbeid was bijna ondragelijk, daar er in de dieper© gedeelten een alles doordringende lijkenlucht heerschte. De ar beiders kunnen slechts enkele o-ogenblikken op de plaatsen vertoeven, waar waarschijn lijk nog lijken liggen. Een aantal soldaten, wien liet lugubere werk werd opgedragen, bleken niet in staat het u,it te voeren'. Or» enkele van de heden gevonden lijken zijn horloges gevonden, die te drie uur vijf stil zijn blijven staan. Het juiste aantal dooden is nog altijd niet vastgesteld. Het zal waarschijnlijk niet meer dan 50 bedra gen. Weersverwachting. lloogste barometerstand 769.1 teLaCoruna Laagste barometerstand 754.8 te Wisby. Verwachting t ot den avond van 14 Oct Matige, tijdelijk. wellicht toenemende N. W.t ot N. wind; gedeeltelijk bewolkt!;, wek licht met ochtendnevel; enkde regen- of hagelbuien; weinig .verandering in temper ratuur. Ds. Tap aangereden. SCHIEDAM, 13 Oct. Gistermiddag is de emeritus-predikant A. Tap op zijn wandeling te 's-Gravenliage door een dame op een -rijwiel aangereden. Ds. .Tap viel en brak een dijbeen. Hij' is ter verpleging in een ziekenhuis opgeno men. - De gemeenteraad van Maassluis heeft gis teravond besloten tot den verkoop aan de kunstzndefabriek te Arnhem van lVz H.A. grond in den Kapelpolder, tegen den prijs van f 2 per M2., met een optie van 10 H.A. tegen dien zelfden prijs voor den tijd van 5 jaar. De aftakking van den spoorweg door de Keueheniusstraat wordt daarbij toegestaan. De „Katilina Kulandris", In de rubriek Gemengd Nieuws is gister gemeld, dat er eeu Fransche duikboot, die 10 October te Tunis haid moeten aan komen, vermist werd. liet staat thans vrijwel vast, dat de duik boot 3 October, 's avonds 11 uur, ten W. van de Spaansche kust, ter hoogte van Vigo geramd is door het Grieksche s.Si. Katilina Kulandris, welk schip thans in! de Wilhelminahaven ligt. De Katilina Kulandris liad een laiding voor Poortershaven en na die gelost te hebben, kwam het schip Donderdagmor gen naar hier om bij de Scheepsbouw Mij. Nieuwe Waterweg gerepareerd te worden. Boven de waterlij'n moesten in den boeg eenige nieuwe platen worden ingezet. Aam boord van de Katilina Kulandris heeft men wel gemerkt, dat iets overvaren werd, wat te begrijpen is, ais men rekeninig houdt met de scliade, die het schip zelf heeft opgeloopen.. Aan boord wist men echteT niet af men een visschersschip of een duik boot had geramd. Hedenmiddag vertrekt de Katilina Ku landris weer naar zee. i Horan te Londen. LONDEN, 13 Oct (draadloos). Horan is gisteravond laat te Londen aan gekomen. Hij weigerde een verklaring af te leggen, doch ontkende evenmin do juist heid van de berichten over de omstandig heden in welke hij den' 'geheimen brief in handen heeft gekregen. Algemeene staking. I.OD'Z, 13 Oct. (draadloos). Vertegenwoordigers van de 22 arbeiders organisaties hebben met algemeen© stem men besloten tegen Maandag 15 Oct. te L-odz de algemeene staking af te kon digen. Maandag zullen alle arbeiders van fabrieken en openbare instellingen, iq sta king gaan. Verder werd besloten, dat, in dien de algemeene staking te Lodz van langen duur zou worden, tot de centrale organisaties te Warschau het verzoek te richten voor geheel Poleu de algemeen© staking af te kondigen, Beurs van Schiedam. ZATERDAG, 13 Oct. MOUTWIJN: f19.— Scheepvaart. SCHIEDAM, 12 Oct. Aangekomen: s.s. Ostpreussen v. Makslahti met papier- liout, om te lossen aan het terrein Oos- jterhaven. Vertrokken: s.s. Damptre n. Vcilsiluoto. s.s. Damtre n. Veitsiluoto. SCHIEDAM, 13 Oct. Aangekomen: s.s. Lucy v. Calais, om te hunkeren in de Wilhelminahaven. s.s. Demokratia v. Rotterdam, om te dokken in de Wiltonhaven. TRANSATLANTISCHE LIJNEN. Batoe, 11 te Rangoon v. Calcutta; Bio venkerk, 12 v. Algiers, Rangoon n. Rotten- dam. Ckr. Huygens, 12 te Batavia r. Atol- sterdam. Grijipskerk, 11 r. Port Natal n. Lorenzo Marques. KielcLreelit, 11 v. Columbo, Rangoon n- Rotterdam; Kambangan, 12 v. Londen, Ba tavia n. Amsterdam; Kinderdijk 10 n.m. te San Francisco v. Rotterdam; Koningin der Nederlanden, 12 v. Genua, Amsterdam n. Batavia; Koudekerk, 12, 18 uur van Suez, Rotterdam n. Bombay. Randfontein, 11 v. Beira n. Lorenzo Marques; Rotti, 12 te Londen, Batavia n, Amsterdam. Slamat, 12, 12 uur van Marseille, Rot terdam n. Batavia; Sommelsdijk, 12 v. Ran goon n. Calcutta; Stuivesant, 12 v. Am sterdam n. West-Indië. Veendijk, p. 12 Perim, Rotterdam n. Br, Indië. Hoogwater te Schiedam. 13 Oct. 3.45 uur, 16.06 uur. 14 Oct. 4.16 uur, 16.35 uur. 15 Oct. 4.44, uur, 17.02 uur. Hoogte van het water op de rivieren Waterstand op 12 Oct. i KEULEN, 0.30 M., gev. 0.07 M. LOBITH, 9.27 M-, gev. 0.04 HL 12 OCTOBER 1928. STAATSLEENINGEN. VK LK 6 Nederland 1922 104»/» 104»/$ 5 Idem 1919 101»/M 101'/$ 5 Ned.-IndiS 1915 101'/u 101% 7 Duitschland 105 105% BANK-INSTELLINGEN. Amsterdamsche Bank185% 185% Koloniale Bank 222 226% Ned. „Handel-Mij. 165s/, 167% Rott. Baakvereen105% 105% INDUSTR. ONDERNEM. A, v. d. Bergh's Fabr. Af 1000 104% 104»/, r. Berkei's Patent 274%j 277 Calvé Delft 5% 103% Centrale Suiker.75 76'/, Jurgens gew280 280 Ned. Ind. Gas-Mij. (f 250.—) 288 240 Philips Gloeilampen790 800 Rotterd. Droogdok 189»/4" 190 v. Gelder's Papierfabr247 245 Wilton 70% 71 Anaconda Copper166'/$ 165'/u Unit. St. Steel Corpor. 158»/, 162»/,$ HANDELSONDERNEMINGEN. Borneo-Sum. H. Mij"159% 159'/, Linde Teves Stokvis154 152 PETROLEUM-ONDERNEMINGEN. Kon. Petroleum460»/$ 461»/$ Perlak81»/$ 82»/, CULTUUR-ONDERNEMINGEN. Rubber. Amsterdam Rubber231»/, 284% Deli Batavia 154 155»/, Kendeng Lemboe808»/. 815 N. I. R. Koffie C. 248 252 Vico.....180 131 Suiker. H.V. Amsterdam621 624 Vorstenlanden 143»/, 148 Tabak. Deli-Mij430 429 Oostkust177 177 Senembah 602 501 Thee. Rongga L. M818 SCHEEPVAART-ONDERNEMINGEN. Holl. Am. Lijn75»/$ 74'/$ Idem Gem. E. 72'/$ 72 Stoomv.-Mij. „De Maas" 99»/$ 100»/, Kon. Paketvaart-Mij224'/$ 224»/, Kon. Ned. Stb.-Mij. 85»/, 85'/$ Rotterd, Lloyd 184 181»/$ Ned. Scheepv. Unie200'/, 201»/$ DIVERSEN. De Bijenkorf128 128 Thomson's Haven Bedr. 200 Maxwell 8»/, 8»/, Peruvian Corp. 22»/$ 22»/, v PREMIELEENINGEN. 3 Amsterdam 1874 kl. 114 3 i/0 Amsterdam 1925 U 109%, Witte Kruis 1888 102»/, 106»/, 3% Antwerpen 188 72 Zon en Maan. Zonsopg. 13 Oct. 6.24 u., ondg. 17 05 u. Zonsopg. 14 Oct. 6.26 u., ondg. 17 07 u. Zonsopg. 15 Oct. 6.27 u., ondg. 17.04 u. 21 Oct. E. K. 23 Oct V. HL SCHIEDAM. Geboren: 11 Oct. Dominica Theodora Maria. d, van. P. A. van den Berg en D. T. Klap per, Warande. Krijntje, d. van J. vanl Heest en M. Gouweleeuw, Baan. Maria Christine Aleida, d. vau J. M. A. Linde man en C. A Reismaan, Dr. Xoletstraatj Antonius Maria, z. van A M Schoof en M. G. de Graaff, Lange Haven. OVERS CHIE. Ondertrouwd: 4 October: Cornelis Andries Zwaan, 22 jaar en Neeltje Jacoba van der Ylis, 25 jaar. 10 October: Pieter Cornelis Noorlander, 36 jaar en Wilhelmina Maria Deichman, 33 jaar. Geboren: i 3 Oct. Dirk, z. van A. Marlijn en M Jansen. 7 October: Huibertje, d, v. J. Vrijenhoek en W. C. Vrolijk. Een nette 5033 7 «EVK44GD. Zondags vrij. Fl, 5 50 p. week. V.g.g.v. Aanmelden lloogstr.! 09. f 45.— 115.— 15.— 12.50 100.— Eemlraehtswcg 8, ROTTERDAM. Zaterdagavond \au 710 uur. Zondag van 115 uur cn volgende dagen van 98 uur. 2 Fauteuils en 4 Stoelen 1 Eiken Tafel 1 Eiken Spiegel 1 Eiken Theekast 2 Fauteuils, 4 Stoelen 1 Chique Chesterfield compleet Salonameublement 150. 1 Tafel met 2 Bijbladen 30. 1 Eiken Q.A. Dressoir 70. 1 Eiken Q.A. Dressoir, Buffet iets bijzonders 125.- 1 Pracht eiken Theemeubel 80. 1 2-Pers..Slaapkamer 325. 1 2-Pers. eiken Ledikant 25. 1 Eiken Spiegelkast 50.— Echt leeren Clubfauteuils i 42.50 Eenige chique Damesfaut. f 35.- en f 45.- 2 Autol. Fauteuils pr, a 1 Prima verstelb. Divan 1 Divankleed Benige Tafelkleeden f 5. f10.en 1 Mooie eiken Boekenkast 1 12-Pers, porc. Eetserv. 1 Gebeeldh, Boekenraam Kapstokken f 10.f 13. Kapstokkleeden f 4.en 1 Waschcommode, marmer en Spiegel 4 Diverse Oostersche en Kiwa- karpetten f24—, f40.— f55.— en f 85.— 1 Pr. Eiken Bur.-Ministre 55. 2 Groote Olieverfschilderijen 30. 6 Zware eiken Stoelen 65. Eenige mahonie Linnen kasten f 30.—, f 40.— en 70.— Pl.m. 60 nieuwe wollen en satijnen Dekens, spotkoopjes. Eenige nieuwe Haarden, onder win kelprijs. Verder nog Gordijnen en Spreien', Bijzettafeltjes, enz., enz. Goederen worden GRATIS bewaard. Voor inkoop van geheele of gedeelten van inboedels, belle men TEIEF. 12584. C030 62 35.— 25.— 10.— 15.— 40.— 45.— 45.— 15.— 8.— 45.— t/m 15 woerden 60 cent; t/m 25 woorden elk woord meer 5 cent tot maximum 30 woorden. .9 75 cent VERHUIZINGEN. per auto Stadswerk en speciaal buiten-transpor ten, beneden elke concur rentie, Bergplaats van in boedels. VAN GELDEREN, Lekstr. 60, Tel. 4451. Voor terstond gevraagd een AUTOGEEN LASSCHER, bekend met plaatwerk. Aanmelden bij N.V. GEBR. VINCENT, Adm. de Ruijterstr. 81, Schie dam. LEGER DES ,HEILS. Zondag 14 October worden de samenkomsten geleid door Adjudante VER- KAAI K-S tapersma. 10 uur: Heiligingsdienst. 4 uur: Openluchtmeeting {bij gunstig weer). 8 uur; Openbare samen komst. Allen welkom VULKACHEL. Te koop aangeboden een Vulkachel met nikkelen kop en zijstukken. Te bez. Vondellaan 18b. Machinaal KOUSEN AANBREIEN, wol en fil d'Ecosse, ook zolen. J. VAN EGMOND, Goereesche straat 20b, Gevraagd een nette DAGDIENSTBODE. AdresMART. SO ETERS, Boterstraat 78. Nette DAGDIENSTBODE gevraagd. Adres: NOORD HOEK, Nieuwe Haven 85. ADVERTENTIEN in deze rubriek hebh«a beslist suMsal Ter overname WATEESTOKERIJ, op conditie. Brieven onder lett. W, Bureau v. d. blad, Lange Haven 141. ZOEKT U PLAATSING als Huishoudster, Winkel juffrouw, Modiste, Naai ster, enz.? Plaatst een annonce in dit blad. -M

Schiedamsche Courant | 1928 | | pagina 3