s „Waar dat wiel draast Hoogstraat 69. Te!. 68436. Onderhnndsche aanbesteding. Hedenmorgen heeft door architect P. Sanders do onderhandsche aanbesteding plaats geluid van den bouw van eon dub bele villa aan dei Burgemeester Knappert- laan voor rekening van den heer W. Koster, adder. Ingeschreven was door Gobr. Smits en de bceron J. Bokhorst en L. van Ameij- den, wier inschrijfsommen slechts weinig uiteen liepen. Do laagste waren Gebr. Smits, alhier. Dielstul. Do 33-jnrigo brood slijter J, J. van S. uit Rotterdam, koopt oak bfj! bakker v. d. A. in do Aleidaslraat-lH'oeid. Gistermiddag vroeg bij aan v. d. A. even gebruik to megon maken van do W. C. Op de W. C. Mug een jas van den hoer van dor A. on do eigenaar zag, dat win S. een onderhoek instelde naar dein inhoud van een porto- fouillo ,dio in den binnenzak slak. Nadat v. S.. de W. C. had verlaten oonstateeiüa v. d. A., dat er uit zijn portefeuille twee bankbiljetten van f 10 waren verdwenen. Later is op aanwijzing v. S. door do politic aa,ngebouden. Ilij bekende dan diefstal. Van der A. herinnerde zich, dat 'hij ook Zaterdag twee bankbiljetten, één van f25 en één van f 10, vermiste uit zijn porte feuille en dat dien dag v. S. o-ok verzocht had van do W. C. gebruik ie mogen maken. Na aan den tand te ziijln gevoeld, bokande van S. ook dezen diefstal geploegd te hebben. i Tc water gereden. Hedenmorgen half 12 reed de 22-jaxige distil I a ten rsknccli t K. M. uit de Steenstraat tor hoogte van de Nod. Kantoorbockonfa- brièk Van 't Hoff en Jongepior, per fiets ep do Lange Haven, toen plotseling zijn voet van liet pedaal schoot, waardoor hij pardoes in de Lange Haven reed. Van alle kanten kwam hulp opdagen om M. uit het ijswatcr te helpen. Na eeni- e moeite gelukte dat aan den kuiper Wijzcnbroek, geassisteerd door schipper Verboom. M. werd geheel verstijfd van koude bin nen gebracht in de fabriek van Van 'tlloff en Jongepier on na van zijn matte Moeren ontdaan te zijn, in wollen dekens hij de centrale verwarming gelegd. De politie was spoedig ter plaatse mot een zuurstofapparaat, maar dat behoefde geen dienst te doen. Dr. Ris, die ook ontboden was, beeft M. in zijn auto naar huis gebracht. Correspondentie iWcgcns plaatsgebrek kan heden een in gezonden stuk niet geplaatst worden. Spaarbank Schiedam. Opgave over de maand Februari 1931. Magen f 291.800. 1 Terugbetalingen -221.561.39. 'Aamlal inleggers 1 Februari 21191 Nieuwe deelnemers 201 in de Groole Kerk vanwege liet Ned. Herv. Verbond tot Kerkherstol een openbare ver gadering worden gehouden, waar het woord zal worden gevoerd door prof. dr. Th. L. Haitjcma van Groningen, met het onder werp: „Bij het begin begonnen inzake kerk- lierstel". Verder zal sprotten: ds. Kruishoop van Bodegraven, terwijl ds. A. Luteijn, van bier, do sprekers zal inleiden. Zorg voor het achterlijke kind. B;,e verceniging ,,Zorg voor het achter lijke kind" houdt op Vrij lag 20 Blaart a.s. in de school voor buitengewoon la ger onderwijs hiar jaarvergadering. Benoeming. Tot concierge van het Vcllcsgebonw is uit do bijna 1200 sollicitanten benoemd de heer A. Kokje te Rotterdam. Brandjes. Bij de wed. S. aan de Nieuwolaan en V. aan den Spoorsingd ontstonden schoorsteenbrandjes, die door de politic unci sndblusschers werden gelooid'. Bij van M. in de Lanlstraat ontstemd] oen begin van brand in de huiskamer. Een houten scklioorsteenmianlel, vloerkleed en looper, verbrandden. Het vuur werd met emmers water door politie en buren geblusclit. Volksonderwijs. Gisteravond heeft in „De Volksbond" onder leiding van den heer G. Visser Gzn. do afd, Vlaardingen van Volksonderwijs haar jaarvergadering gehouden. D.e jaarverslagen van secretaris cm pen ningmeester werden goedgekeurd. liet le dental is tin liet afgcloopen jaar mot 46 toegenomen; clc ontvangsten bedroegen in totaal f 10692.86; do uitgaven 10945.47. Do Bewaarschool leverde in 1930 een te kort op van f 1515. Thans is voor dek king van dit tekort aan vrijwillige bijdra- gert ontvangen een bedrag van f 559.50. Tot bestuursleden worden liorko/.on de boeren J. Buis en A. J. v. Santen; het aantal bestuursleden werd van negen tot zeven teruggebracht. 21395 Geheel afgeschreven deelnemers 60 'Aanlal .inleggers 28 Februari 21335 Verschuldigd kapitaal aan inleggers op 2S Februari 1931: f 8 OS-l.7SO.79. Kijkspostspaavbank. Aan het postkantoor werd, in den loop der maand Februari op spaarbankboekjes ingelegd f34.831.44, en terug betaald f21.852.62. Derhalve meer ingelegd dan terug betaald f 12.978.82. Het aantal nieuw uitgegeven spaarbank boekjes bedroog 44. Door tusschenkonrst van het kantoor word ter Directie op staatssahuldboekjes inngeschreven nominaal f600, en afge schreven f1000. Derhalve minder in- dan afgeschreven f400. Volksbailhuis. Op 6 en 7 Maart 1931 werden 514 ba lden genomten, t. w.1 Te klasse kuipbaden 16, regenbadöu 71, kinderballen 4. !2e Masso kuipbaden 40, rogonbadön 380, kinderballen 3. i AGENDA. Schiedam, khutor, Broersvest. Slachtoffers van Holly, wood. Do lichte cavalerie. 11 klaart. Westerkcik, 8 u. Lezing ds. H. Janssen. Het vraagstuk van den oorlog. Tl t. m. 13 Maart. Musis Sacrum, 2.30 ii. ca 8 u. Demonstratie Calvê Delft. 11' Maart. Musis Sacrum, 2.30 u. Nod. Ver. van Iluisvr. D-orn ons tralie met lichtbeelden. 12 Maaart. Ev. Luth. Kerk, 8 uur. Lezing ds. V. Schmidt, over: liet Passie spel te Oberammergau. Medewer king vau mevr. J, P. Jurgensvan iWieringen, Luth. Kerkkoor uit Rot terdam en J. Fiegee. Ro t terdam. Heden en volgende dagen. Arena, 2.15 en 8.30 uur. (Zondags ook 5 uur). Variété-voorstelling. Heden en volgende dagen, Casino, 2.15 uur cu 8.30 uur. (Zondags 2.15 uur, 1 1 5 uur en 8.15 uur). Variété-voor stelling. 10 Maart. Grooto Schouvvbugr, 8.15 u. Rolt. Hofstad Toonoel. De privé- secretarosse. 10 Maart. Tivoli Schouwburg, S.15 u. Rott. Operette-gez. Viololta. 11' Maart. Tivoli Schouwburg, 8 uur. Ju- bileumvoorslclling Gruno. Aincgst kind. 11 Maart. Grooto Schouwburg, 8.15 uur. Rott. porei te-gez. llot veiliefdo eskadron. OMLIGGENDE GEMEENTEN. SPOÏIT. Voetbai Queens Park naar Nederland. Do „Sportkroniek" meldt, dat Queens Park 14 Mei te Arnhem tegen do Zwaluwen speelt en 16 Mei op het Sparta terrein tegen do Corinthians. GEMENGD NIEUWS. VLAARDINGEN. KcikUerstcl. Vrijdag, 13 Maart, 's avonds 8 uur, zal Boor hot ijs gezakt. Twee jongens verdronken. Gistermiddag is bij het spelen op het ijs van do Borgsehe Plas to llillegersberg, oen reeks ongelukken gebeurd, waarbij twee kinderen om liet leven zijn gekomen. Den geheelcn dag hebben kinderen op het ijs gespeeld en do politie kon er, mede door liet slechte voorbeeld van ver scheidene volwassenen, niet veel aan doen dat voortdurend op allo mogelijke plaat sen kinderen, trots de waarschuwing, todh weer het ijs opliepen. In don loop van den middag zijn eerst twee volwassenen or door gezakt., Zij kon den zich zwemmendo redden op een eilandje, van waar zij na een gevaarlijken tocht over het ijs, weer op den vasten wal kwamen. Bij liet uitgaan der scholen is een U-ja rig jongetje vervolgens in een wals ge- loopen. De politie rukte onmiddellijk met een dreg uit en haalde hot kind al heel spoedig op. De toepassing van kunstma tige ademhaling had suoces. Na een kwar tiertje keerden do levensgeesten weer terug. Dit ongeluk deed geenszins hot aantal kinderen en volwassenen, dat op hot ijs bleef, afnemen eu nog maar nauwelijks was het vorige slachtoffer naar 'huis ver voerd, of twee jongens, de 12-jarigo J- G. van der Berg uit de Iloofdlaan en de 12-jarigo T. Hein uit de Staringstraat te Schiehroek, roden tegelijkertijd met hun schaatsen in een groot wak, dat door de vallende sneeuw met een dun laagje was bedekt cn dat zij blijkbaar niet hadden gezien. Direct was weer politic bij de hand, doch ditmaal haddon do reddingspogingen niet dadelijk suoccs. Een gioote roeiboot met drie redders is zelfs omgeslagen, zoodat dit drietal zich zwemmend in veiligheid moest brengen. Eerst na drie kwartier werden do kin deren opgehaald en binnengedragen in de woning van don lieer Schildkamp aan den rand van do plas, welke welwillend ter beschikking werd gesteld. Te zeven uur 's avonds zijn dc pogin gen om do levensgeesten op te wokken, die aangevangen werden door ecnige om standers onder leiding van do doktoren van Dijk en Kolff, voortgezet, doch zon- -dcr resultaat. De lijkjes zijn naar liet politiebureau-te llillegersberg overgebracht en later in den avond naar Schiobrook vervoerd. Do ontsteltenis te llillegersberg is zeer groot. - Bolispmtij met noodlottig' verloop. Te Rotterdam is tijdens de bokswed.-trij den in het gebouw voor Kunsten en "We tenschappen aan den Srihiedamschen Sin gel eenernstig ongeluk gebeurd. In do zesde rondo van den wedstrijd lusschen do beroepsboksers (halfzwaar ge wicht; Mitiliiel do Drons, *29 jaar, chauf feur uit Den Ilaag;, en Willem van dei- loer (een broer van den bokser Piet van der Veer; is do Brons plotseling bewuste loos neergevallen. Do boksera luidden lijf aan lijf in do touwen gestaan en weken juist uit elkaar op liet oogenbhk dat de Brons viel. Hij is, nadat mean hem even had laten liggen, naar een achterzaal vervoerd, waar dr. Fraenkel slechts den dood ken oon- staleeren. - Uit het verloop van het onderzoek bleek, dat in het betrokken gevecht geen zware Mappen zijn gevallen, dat hij liet lijf aan lijfwerk op het oogenblik dat do Brons vel, eveneons geen ernstige klappen zijn gegeven. Vermoedelijk beeft do Brons oen iuutveriammimg gekregen. Hij is voor den wedstrijd gekeuid en werd goedgekeurd. Het lijk is naar hot ziekenhuis Cool- singel overgebracht. Brand in een drukkerij. Gistermiddag is do drukkerij van do fir ma Drost en Zoon, aan do BriuMaan te Apeldoorn, door brand verwoest. Verzeke ring dekt do schade. Omtrent de oorzaak van den brand tast men tot nog toe vol komen in liet duister, daar or op het mo>- ment, dat de brand uitbrak, niemand in het gebouw aanwezig was. De aangren zende woningen, die duchtig van water schade leden, konden behouden blijven. De film „lm Westen niclils Neues". Kwaadwill ighleid? Gisteren vertoefde een bioscoopeigenaar uit bet mijnwcrkersplaatsje Nieuwenhagen (L,; te Atsdorf (Duitschland), om daar ter plaatse voorbereidingen tc treffen voot de mriebt'ng van oen bureau voor den voor verkoop van toegangsbewijzen voor de film „lm Westen nichls Neues", die binnenkort in het bioscooptheater van genoemden heer te Nieuwenhagen,zal worden vertoond. Toon hij een oogeaïbiik zijn auto onbe heerd liet staan, is deze door onbekende oorzaak in brand geraakt. Men vermoedt, dat bier kwaadwilligheid in het spel is. t Auto te water, D'o inzittende verdronken. Gistermiddag te twaalf uur kwam een auto van hot dorp Wolpliaarlsdijk naar het Wolphnartsdijlescho veer gerodan. De auto reed bij de vaart de laagwatier-brug oip met zulk een snelle vaart, dat de chauf feur, op do boot gekomen, blijkbaar niet moer tijdig remmen kan en door do ver schansing heen aan de andere fcant vam de boot de Zandkreek inreed. Direct if'crden pogingen lot redding in het weik gestold, maar toon men na ruim oen half -uur den bestuurder van Üe auto uit het water had gehaald, bleken de le vensgeesten reeds te zijn geweken. Het slachtoffer is J. Schipper uit Oost burg afkomstig. Do auto is nog niet opgehaald. Dekschuit omgeslagen. E.en man. verdronken. Te Utrecht is een met 500 zakken ce ment geladen dekschuit in het Merwede- kanaal omgekanteld. Op hot vaartuig be vonden zich drie arbeiders, die allo diic te water raakten. Twee van hen werden door brugwachters en schippers gered, maar de derde, do 52 jarige G. V. uit Utrecht, werd na lYs uur dreggen leven loos opgehaald. De overledene is gehuwd. Do oorzaak van het ongeluk is onbekend, liet vei keer in hot Merwedokanaal is niet gestremd. In het centrum van 'Zwitserland loopen vdo op de hellingen gebouwde huizon ge vaar. De tandradbaan lusschen Arlh en den Rigi moest niet het oog op het La winegevaar cenigo dagen worden stopge zet. Allo treinen, ook de internal!cmale, hebben meer dan twee uren vertraging. Neerstortende sneeuwmassa's deden de lo comotief van een passagiorsLroin uit Zu rich doraillecren. Charley Chaplin op de doorreis naar Berlijn. Gisterochtend om half vijf is de beroem de fihnspcler met den trom uit Hoek van Holland vertrokken, waar hij uit Londen was aangekomen. Om half zeven arriveer de de trein te Rol terdam, waar op dit vroege uur slechts oenig treinpersoneel zijn belangstelling voor den grooten filmspeler deed blijken. In oen kort intervieuw deelde Charley Chaplin mede, dat hij naar Berlijn ging, om daar de filmindustrie te bezichtigen, vandaar naar Parijs, dan weer terug naar Londen cn misschien zou hij nog even naar Holland overwippen. Charlie Chaplin is gistermiddag met den sneltrein uit Nederland op het station Frie- driclistrasso te Berlijn aangekomen. Hij werd verwelkomd door een duizendkoppige me nigte, dio elk oogenbhk aangroeide. Van do bekende filmondernemingen waren vele personen ter begroeting van Charlie aan wezig. Toen hij den trein wilde vertalen, slaagde do Sclmpo er slodits met moeite in een kleine doorgang voor hem vrij te houden. Toen Charlie buiten verscheen, werd hij met een spontane ovatie door het publiek begroet. Charlie hoeft zijn in trek genomen in hotel Adlon. BEUË^UEItMÖMETËÊT" niet worden voorzien' van voldoende vioed- sel en Meeding. Men ondervindt groote moeilijkheden' bij het onderbrengen van do vele dak- loozen. He Indische wetgevende vergadering en het aecoord inet lord Irwin. Londen, 10 klaart. Do Indische wefc- ;evende vergadering heelt in een rcsaluti-c! ïaai- volkomen bevrediging uitgedrukt om! het tot stand korniou van do overeenkomst lusschen den onderkoning load! Irwin eni Gandhi. Do resolutie sprak verder do hoop uit, dat dezio overeenkomst eon nieuw tijfdj- perk van samenwerking zou mogen in luiden. Welliq gedeponeerd P.Z.M.C./ Prolongatie 1 pCt Handel en Bedrijf. DINSDAG, 10 Maart. Offineelc notering van da Commissie uil de Kamer van Koophandel Moutwijn: f10.per ILL. ad 46 pCt. Zonder fust en zonder belasting. Namens de Comm. v. d. K. v. K'. voor de noteering v. gedistil leerd. HERMAN JANSEN. Niet officieel Buitcnlandscho spiritus: fll h f 11.50. Binncnlandsche spiritus f22.ii lOOpCt. Alles zonder fust en zonder belasting. SPOELING: fl.40 Scheepvaart. SCHIEDAM, 9 Maart. Aangekomen Duitsch s.s. SejKerien v. Oosl-Az'iü, laatst van Oran, om stukgoed te lossen in do Wil. helmin a|hav en. Grieksdli s.s. Georgo ML Embincos. v. Rotterdam. i Amenk. s.s. Ja-va Arrow v. Port Said. Beiden om te dokken in do WaltofflbaVent Vertrokken Deensch m.s. Lalandia n. Oost Azië via Antwerpen. 'Zweedsell s.s. Bonaros n. Hamburg. SCHIEDAM, 10 Maart. Vertrokken Noorsch m.s. Peik n. Constanza. Hoogwater te Schiedam. 10 Maait 8.05 uur, 20.27 uur. 11 Maart 8.51 uur, 21.27 uur. Zon en Maan. Zonsopg. 10 Maart 6.30 u., onidg, 17.52 u. Zonsopg. 11 Maart 6.28 u., ondg. 17.54 ut 11 Maart L. K. 19 Maart N. M. De GOEDKOOPSTE WINKEL In Ijzerwaren, Electrisch Materiaal en Philipslampen. Door het ijs go/a Kt en vei dronken. Gistermiddag zijn te Kiclwindewcer on der do gemeente Hoogezand, twee jongetjes, do 7-jarige Ten II. en do 8-jarigo K., beiden uit Kiclwindewcer, door het ijs ge zakt en verdronken. De beide knaapjes waren gistermiddag niet op school versche nen, blijkbaar om te gaan schaatsenrijden. Hun lijkjes zijn opgehaald. De brug hij Kcizersveer. Om half twee gistermiddag is do boog van de nieuwe brug bij Koizersvcer op haar plaats gelegd. De derde overspan ning zal in Juni geplaatst worden. Aeelyleencyliiuler ontploft. Op do Prins Hendrikkade te 'Amster dam is hij het afladen van een auto, een acetyleencylLndcr ontploft. De cylin der schoot pl.m. 200 M. door de ludht en kwam terecht tegen een peröoel aan den Zeedijk. Dc schade was niet groot. De chauffeur, die don cylinder uit den wagen nam en dezen op den grond plaatste, werd licht aan de hand gewond. Waar schijnlijk is do cylinder bij 'het neerzetten aan den voet beschadigd, waardoor de explosie ontstond. Massagasvcrg-illig-mg in fabriek. Tengevolge van het ontsnappen van gas zijn ougovecr 100 arbeiders en aiheidsters in een Mocrenfabriok to New-York onder vergiftigingsverschijnselen ziek geworden. Zij moesten naar liet ziekenhuis worden overgebracht, waar 50 van hen in Lo- dcnkclijken toestand bickon te vorkeeren. De aardbei ing- op den Balkan, Nieuwe schokken. Geen d o o don. Uit Grieksch Macedonië wordt gemeld, dat aldaar nieuwe na rdsohokken grooto ver woestingen hebben aangericht. Te Dot ran is do kerk ingestort. Te Kilüscha werden 70 hulzen volkomen verwoest. Het sta tionsgebouw op do spoorlijn naar SaloniM werd beschadigd. Te Salomki zelf ontstond een geweldige paniek onder do bevolking. Do aardschokken hebben aldaar evenwel geen ernstige gevolgen gehad. In Zuid-SJavie is do dag kalm vorloo- pen. liet aantal gevallen met doodelijkon afloop heeft lot dusverre geen wijziging ondcigaan. Zware sneeuwval in Duitschland. In de avonduren van gisteren hield in de omgeving van den St. Gofiiard de sneeuwval onverminderd aan. Het verkeer in do sleden begint oritiek te worden. 'On afgebroken weiken do sneeuwploegen voort, H cersverivachting. Hoogste barometerstand 773.5 te Akaroyri, Laagste barometerstand 747.9 te loulouse. Verwachting tot dan avond van 11 Maart: Zwakke tot matige veranderlijke wind, ge deeltelijk bewolkt, waarschijnlijk eonigo sneeuw, lichte tot matige vorst des nachts, overdag om het vriespunt. Oost-Imlic. Grooto brand. Medan, 9 Maart (Aneta-Vaz DiasA De Deli Courant meldt, dat een groote brand hooft gewoed te Paloeinhcekan. Vijftig kodelis werden verwoest. Dc schade is zeer groot, dodi kan nog niet worden geschat. Het ijs op de Zuiderzee. AVegons de aanzienlijke dikte van h'et ijs buiten de Oranjesluizen te Amsterdam, kon een aantal motorschepen do Zuiderzee niet bereiken en moest op biet Builen IJ terug- keeren. Daarna zfija zij met eau sleepboot des middags opnieuw vertrokken met be stemming naar do Eom. Vanmorgsin was ook do vaart voor stoomschepen, zoor inoei- Jdjfk!. Op het Pampus Zijn do visscjbera bezig met spiering vissch'en op hot ijk. Aardbeving geregistreerd. Gemold wordt, dat volgens seizmografi- stehte waarnemingen, in de buurt van de Korilleu een zware aardbeving moot heb ben plaats geli'ad. De houde in Engeland. LONDEN, 10 Maart. Uit geheel Enge land en Schotland blijven de berichten omtrent hevige sneeuwval en snoeuwver- stuivingen, die vooral in hot Noordon. van het land een ernstig karakter dragen en talrijke verkeersstoringeu veroorzaken, aan houden. Er worden acht gevallen van over lijden gemeld, dio deels direct door de kouüo, deels ook door ongevallen tenge volge vau do vorst ziju veroorzaakt. Tijdens een sneeuwstorm sloeg een vloed golf over het dek van het 20.000 ton me tende Cunardstoomschip Laoonia, waar door twee mannen overboord werden ge spoeld. Een stoomtrawler strandde aan do Schotscho Mist en eenzelfde lot trof een trawler bij de 'Orknoy-eilanden. Zelfs de groote 'Oceaanstoomcrs luidden vertra ging. De Dresden en de Europa kwamen met twaalf uur vertraging binnen. Aardschokken in Napier Londen, 10 Maart. In het aardbevmgs- gebied van Napier heeft men.voor do derde maal sedert de grooto aardbeving van do vorige maand opnieuw hevige aardschok ken waargenomen. De cycloon op Mauritius. Tengevolge van een cycloon op het eiland Mauritius zijn meer dan tienduizend menschen dakloos geworden. Ondanks alle bemoeiingen dor autoriteiten kunnen velen, Burgerlijke Stand, SC II I EDAM. Gob oren: 7 Maart Adolf, zoon van P. van der Endo cn F, van den Bosch, Korte Achter weg 16. Johanna, dochter van P. A'. Boes en A. Overhaul, Buitenhavenweg 170. 8 Maart. Anna Barbara, dochter van T. J. Mackaij en J. C. Feelders, Aleidac straat 146. Jacoba Cornelia Gcrdina, dochter van F. van Wijnen en A. II. van Maren, Groenweegje 15. Jacob, zoon van J. II. P. Tuijtel en Et. Keuzenkamp, van Beverenstraat 2. Elisabot, dochter van W. Groencvelt en W'. Otle, Rotterdam se!'ed ijk 74. 9 Maart. Gorarda ïhoresia, dochter van J. A. Pelle en A. M. Verver, prins Fre- dcrik Hendrikstraat 13. Overleden: 7 Maart. B. J. 0. Schoenmakers, oud 59 jaar, Brielschestraat 13. 8 Maart. C. M. Kleinekoort, oud 5 dagen, Dr. Nolctstraat 1. 'A. Mes, oud 6 maanden, Stationstraat 17b. VLAARDINGEN. Geboren: 1 Maart. Christine Pliilippino, d. va'n ,WL F. Vogler en C. Pt Hitzomanh, Vilhcl- minastraut 49. 3 Maart. Leendort Corno'.is, z. van ,W. Rietdijk en J. vau der Pijl, 3e Biorsloot- steeg 10. Ondertrouwd; Kornelis van der Lugt, 22 jaar, VI.-Am bacht, Dijkzieht 4 en Hillegonda' .Waar denburg, 19 jaar, Van der Driftstraat 72. Arie Johannes Geilvoot, 22 jaar, Vaart- weg 15 en Martina Wilhelmina Mooij, 19 jaar, Gel. Biersloot 59. Jan Swane- veld, 23 jaar, Hoogstraat 31 on Johanna Cornelia Storm, 21 jaar, Callenburgstraat 133. 'Oscar Emilo van Rappard, 34 jaar, 's-Giavenhage, Sweelinckpleia 39 en Cornelia Gaiharina Elisabeth Wagenaar Uwnmelinck, 20 jaar, Ooslhavcnk'ado 39. Adrianus Keizcrwaard, 19 jaar, Cronjó- straat 56 eu Johanna Ilcndrika lloost, 19 jaar, Nieuwe Kerkstraat 48. Getrouwd: i Maarten, van dor Zwain, 26 jaar en Arend je Maria Oostcrleo, 26 jam-. Rijndcit Simon Tol, 22 jaar on Elisabeth Marie van Dijk, 21 jaar. Pieter Hoogland, 26 jaar en Lauwrina Gijsborta valu Alphe.n, 20 jaar. Overleden: 2S Fcbr.Dirk Verlioij, 74 jaar, echlgon. van A. Vervoorn, le Maasboschslraat 40. 2 Maart. Loendert Kopponol, 71 jaar, cclitgen. van C. va'n der Schee, Sclaaven- burg 5. 1 3 Maart: Grietje van der Vlis, 47 jaar, echtgeu. van J. Nieawslraton, Oranjerie. 2. 4 M.iartElizabeth van der Zeeuw, 8l jaar, wel. van C. Zweistra1, P.K. Dros- saartstraat 30. Accoust. II. V. A. Schepen Rubber MARKT Koninkt. Suiker Amerika I— Unitevers Kunstzijde Tabak

Schiedamsche Courant | 1931 | | pagina 3