DE ROODGELEN VERt JEZEN VAN C.V.V. MET 6-4 jwcor naar do andere helft. Maar do S. V, V.- yordediging geeft niet tliuis. Do rechtervleugel Van V. I. 0. S. richt tegen hot goede vlerdodigen van Fodders on v. Diggelen Sr., niet viool uit, liet wins jammer, dat laatst genoemde speler steeds do ballen weer naar hét midden van hot veld trapte, terwijl een trapje naar zijn. vleugelspeler nuttiger zou geweest zijn. Li deze periode krijgt S. V. V. voor de zoo- Veelste maal een vrijen schop te nemen. Brcane- man plaatst zuiver naar Molendijk, maar diens kopbal gaat naast den paal. S. V. V. blijft aan ballen, en als Bokhorst het leder toegespeeld) la-ijgt vian Versteeg, begaat van Sols do fout, om Bokhorst Van achteren aa'n te vallen. Vajhj Sols moot het veld verlaten. De Schiedammers blijven sterker. Aangemoedigd! door spil Brormemain blijft S. V. V. dorninoereini. Eindelijk komt liet lang verwachte doelpunt, als A. V. Diggelen zuiver voorzet .en Versteeg dom bal in liet V. I. 0. S.-doet trapt, 43. Er moetcnf nog 4 minuten gespeeld -worden. V. I. O. S. spa'.ai zich nog eens extra in, maar verder dan da S. V. V.-verdediging brengt zij het niet Mwü S. V. V. in den aanval komt het einde. Scheidsrechter Kraats" leidde goed en hield da teugels strak. VLAAKDINGEN. ,a_ Een gelukkige overwinning der Rotterdammers, die na een 3-0 achter stand, tenslotte wonnen met 6-4. De Vlaardingers speelden voor de rust een goede partijmaar zakten in de tweede helft leelijk af. Wanneer men enkele jaren aclilor elkaar reeds het genoegen heeft gtl'vid oen verslag te mogen maken van een club, dié telkens ais kampioen van haar afdeoüng eindigde, dan weet men, dat vele voetballiefhebbers zich tccfi tenslotte alleen jnaar inlercssoeren voor oen club, die overwinning op overwinning behaalt. De sympathie van het pu bliek verliest men al spoedig, wanneer men nel moor tot de leidende veroeuigingen in do afdooüng behoort. Vooral bij een uitwedstrijd blijkt nu dit seizoen duidelijk, dat er slechts zeer enkele ge trouwe aanhangers ziijn om do rond-gale s'.alge- nooten. Gisteren waren er nog geen 30 Vhurdiu- gevs meegetrokken naar Charloïs, om getuige te Zijn van den wedstrijd legen C.V.V. Hoc was dit vorige jaren anders. Toen volle bussen, fist-ers en per trein, veie supporteis om van bun clubijefJo to doen blijken, meetrokken. Thans hebben juist de spelers moroelen sLeun nooJtg, want ook gisteren werd wederom een ne derlaag geleden. Verdiend of niet verdiend, de twee punten zijn wcer voiiorai, We hoorden al de opmerk ine maken: gelukkig dat 0. II, degradatie-wodsli'jj'ten moet spelen, anders zag het er voor do Vlaaa.i•lingers weinig hoopvol uil. liet begin was werkelijk voocr de Fortuna-men- Ëchcn zeer good en we dachten reeds, dat do rciüd-gelen hun inzinking te boven waren. Voor 1-1 dagen een verdiende overwinning op D.C.L. en nu al spoedig oen 30 voorsprong. Er werd flink aangepakt en we geloofden niet, dat er een nederlaag zou geleden worden. Maar voetbal is en blijft hot spd van verrassingen. Bij do rust was de stand nog 42 in bat voordeel der rood-gelen. In do tweede helft leek het wel of allo energie verspeeld was. De verdediging kon op het gladde veld niet behoorlijk cpruiming houden en ihot eind van het liedje was, dat de C.V.V .-ars mot 6-1 wonnen, iels wat ze aoiker in biet eerste kwart iel' van den wcdsü'ijfl zte-lE niet gedacht zui len hebben. En waai- het Fortuna-vehl aan den Ktehelwdgj toch ook bijna altijd zwaar is om le bespoten, kam men de schuld niet geven aan den toestand van het terrein te Rotterdam. Dit was wel glail en kleverig, Miaar «ff zoo'n veld zijn de rocd-gden tadi|s ge wend te spelen. Ifct leek wel, of ae na de rust lood in liun schoenen l'ijadden, want alle energid was cr uit. Be Rotterdammers daarentegen kwat- men er steeds beter in en speelden in de tweede helft werkelijk met overleg en vol enthousiasme, Ze waren teen heel wat sterker dan Fartuna, dat ditmaal blijk gaf weinig uithoudingsvermogen eai vrij lusteloos speelde. Beido elftallen hadden tweo inval'ers dio.evonj. wel niet minder waren dan do andero dpeters. Er was voor deze ontmoeting van de zijdei der Rotterdammers vrij veel belangstelling. Na ccnig we.lerzijdscb verkennen, volgt do eer ste goedo aanval wan de zijde dor Rotterdam mers, maar de voorzet van hun linksbuiten wordt op verbluffende wijze verknoeid. Al spoedig 'neemt 1'or tun a bet spel vrijwel in banden en Gooi zorgt voor liet eerste doelpunt, dat geen minuut later gevolgd wordt door een tweodo van den voet van J. v. d. Borden. Do Vlaardingers hebben er schijnbaar voel zin; in en spe.cn een goed partijtje voetbal. De scheids rechter blijkt met den buitcnspolrcgel nog al eons overhoop te liggen en menige kans om te doel punten gaat voor do rood-gclea op deze wijze! verloren, als do arbiter al blaast, afs er vatt buitenspel geen sprako was. Cioof zien we tusschen de backs doorglippen, do keeper is wel uitgcloopen en wil zich op den bal worpen, maar ouder bom door ligt no. 3 in bet net. Fortuna heeft dus al een 30 voorsprong, maar do Rotterdammers geven zich' niet gewon nen. Integendeel,, het begint er op to gelijken, dat men zicli w.eken wit dn met vol élan wordt door de roodblauwen aangepakt. -

Schiedamsche Courant | 1932 | | pagina 9