s Badio-Program m as, EXMENLA^B. Oo V.A. 11.1» on de particuliere radio-distributie-centraies. Hot hoofdbosLuur van de V.A.R.A. hoeft naar wij aan Het Volk ontloonen, verga derd. In deze vergadering zijn tor sprake gekomen de eisohon, die de V.A.R.A. am d< li bond van exploitanten van radio distri butie cc-1trales heelt voorgelegd. Doe- eiselien luiden: 1. A.schaXfing van allo aansluitingskos- len le aangeslotenen behalen een waar bof ,.m van f4, die terugbetaald wordt, waiii' er do geabonncoide een jaar cin- ond i broken is aangesloten, 2 Invoering van een glijdende schaal dor aam mtingstaricvcn bij particuliere radio- rrn .tl^s or> /1-a vtMmoildo c ntraies tot en met 200 abonné's 35 een s per week; centrales met 200—300 abonné's 30 cents por week; centrales met moor dan 300 ahonnó's 25 cents per week, alles voor twee stations. 3. Invoering van woekiuning dor abon nementsgelden, wanneer zulks door de meerderheid der aangeslotenen bij een par ticuliere centrale wordt verlangd. 4. Medezeggenschap der radioluisteraars door de bevordering van oen zoodanige samenwerking, dat den luisteraars een re delijken invloed wordt toegekend op den gang van zaken in do centrale, o.a instel ling van bet instituut der luistoraarscom- nrissio, die jaarlijks uit do aangeslotenen bij elke centraio wordt gekozen en als schakel dienst doet tusschen exploitant en abonné's op nado rvast te stellen regelen. 5. Instelling van een of meer fondsen, waaruit aan de. exploitanten een uitkeoring wordt verstrekt in overeenstemming met het aantal gratis-aangesloten werkloewo abonné's, een en ander uit te voeren in sa menwerking met do onder 4 genoemde luister,inrscoiïunissie liet hoofdbestuur nam kennis van een mededceling, dat do Bond van exploitan ten van radio-centrales in een leden verga dering, die o»p 9 September zal warden gehouden, over deze eischan zal beslissen In afwachting vatódeze beslissing besloot het hoofdbestuur van do V.A.R.A, bereids maatregelen te treffen om, bij eveatuoelo afwijzing, onmiddellijk te kunnen overgaan tot de actio, waartoe de Verenigingsraad het hoofdbestuur in den a invang van dit jaar licoft gemachtigd. liet hoofdbestuur van de V.A.R.A. besloot dat b'ij deze actie don nadruk zal worden gelegd op de noiodzakelijkheid om om monopolistisch bedrijf als radio distributie centrales zoo spoedig mogelijk te brengen onder beheer van do overheid. Het hoofdbestuur bos'oct tenslotte om eventueel in geheel Nederland oen pol it i- onncrnrnt-aclic to organisccren, waarbij de aangeslotenen bij particuliere radio distri butie eentrales aan den miniMer vai water staat zullen verzoeken meer ordening te scheppen in het dislrihuticwezcn, o.a. door het maximum der tarieven in overemstein- ming te brongen met de eischen van de V.A.IUA, Oost-lndië Do werkloosheid. Batavia. Het centraal vverkloozencomité heeft in de oersfe helft van het laopenlc jaar 3t porsomen naar IloUtnd gczonlen. De inkomsten van het comité over deze zes maanden bedroegen f 143 283 en de uitgaven f 81.403. Do kasmid lo'en bedroe gen per 30 Juni j.l. 111.874 Er wondt op gerekend, dat togen October a.s onge veer 700 personen als govolg van de stop zetting va'n suikerfabrieken door ontslag zullen wonden getroffen. Naleving van het mijnrsglement. Het Tweede Kamerlid Maonon heeft den minister va'n waterstaat do volgende vra gen gesteld: 1. Is het juist, dat de regocring voor nemens is met inga'ng van 1 Januari 1933 het aantal arbeiders controleurs, belast met het toezicht op de naleving van het mijn reglement te verminderen va'n vijf tot drie? 2. Is liet den minister bekend, dat naar het Oordeel van don hoofdingenieur der mijnen (neergelegd in een brief aan do Mijnwerkersbanden valn 11 Augustus j.l.) ,do crisis do veiligheid in de mijnen op abnormale wijze vermindert en er Jus alle aanleiding zou bestaan het toezicht oer uit lo breiden dam in te krimpön"? 3. Acht do minister, gelet op deze ziens wijze van don hoofdingenieur der mijnen, niet voldoende termen aanwezig om van een eventueel voornomen als in vraag 1 bedoeld af te zien, te meer waar reeds uit bezuinigingsoverwegingen aan rle aanvan kelijk' door de regeeving noodzakelijk go aehto uitbreiding va'n het aantal dezer ar beiders controleurs van vijf tot actit geen uitvoering word gegeven? Opheffing regimenton infanterie. Naar aanleiding van het bericht van de Limburger Koerier, dat met 1 Januari acht regimenten infanterie zouden worden op geheven, t.w. het 4de, 12Jo, 14de, 15de, 17de, lSdo, l'Jdo en 21ste regiment, wordt aan de N.R.0. meegedeeld, dat hiervan officieel niets bekend is. Fngelscho zcorisch via Hoek van Holland naar Frankrijk. Het lid der Tweede Kamer, do heer Drop, heelt den minister van economi sche zaken en arbeid de volgende vragen gesteld 1. Wil do minister doen onderzoeken oE het waar is, dat via Hoek van Holland in vrachtvervoer verscbe zeeviseh uit En geland naar Frankrijk wordt gezonden, welke leveringen ten nadeele zouden ko men van het voor Nederland door Frank rijk vastgestelde vigcbinvoei contingent? il. Indien het in vraag I bedoelde waar blijkt tc zijn, wil de minister dan maat regelen nemen, waardoor althans de al- trek van op deze wijze in- en doorge voerde visch van het Nederlandsche con tingent niet plants kan hebben? Wat wordt, niet sieconthigeHteeriN liet lid der Tweede Kamer, de heer Toulings, heelt den minister van econo mische zaken en arbeid gevraagd 1. ïs bot juist, dat voor de volgende artikelen niet tot contingcnteering van den invoer zal worden overgegaan: manufac turen, stoffen en weefsels van caoutchouc (gomelastiek of rubber), en dergelijke, plu che, fluweel, pluchetto, (rijp eti moquette, touw, touwwerk, linoleum, laboiatorium- cri technisch porselein, staaldraadkabel, ij/er- en staalbouw, rijwielen, frames en motorrijwielen, triplex en dergelijk hout, gloeilampen, gezaagd naald- en kisthout, aardewerk en tegels en vuurYasf mate riaal 2. Is do minister hij bevestigende be antwoording der eerste vraag bereid mede to deolen: a. of en op welke da La aanvragen voor contingcnteering voor bedoelde artikelen bij den minister zijn ihgediend? b. of, dn zoo ja, op wélke data oo adviezen der commissie bedoeld in do Cnsis-invoervet den minister hebben be reikt? c. do redenon, waarom de beslissing van den minister, zoo die eerst onlangs is gevallen, niet eerder is genomen? 3. Is de minister bereid de aanvragen der belanghebbende fabrikanten, het advies der commissie bedoeld in de Crisis-invoer- wet, en het niet redenen cmkleedc be sluit dos ministers, ter griffie der Ka mer ter inzage van de loden te depo- neeren Het anti-oorlogscongres Naar aanleiding van de berichten in do pers, inzake mcdedeelingen van d'e secretarissen generaal van hianealamlsche zaken en justitie, dr. FreJcriks en mr. Van Blom aan oen delegatie van het comité ter voorbereiding van het Wcreldsliijdcon- gres legen don oorlog, dat aan builenland- scho bezoekers, die oen visum behoeven om het congres bij le wonen, dit visum niet zou worden verslrekt en dat die medo- deelingen niet berusten op ooa uilereinido- lijko beslissing van do regocring, hoeft een vertegenwoordiger van het comité opnieuw oen onderhoud op het departement v.an justitie gehad, tancindo alsnog voor eenige gedelegeerden, o.a. uit de Sovjet-Unie, toe lating lot ons land te bepleiten. Het comité deelt thans male, dat dit onderhoud geen resultaat heeft gehad en dat visa aan alle buitenlandsche be zoekers, die deze behoeven, geweigerd zul len worden. De Centrale Raad van het Verbond van Nationalisten te Amsterdam, zond op 24 Augustus het volgende protest aan de mi nisters van binnenlaudsche zaken en ju stitie: liet verbond van nationalisten brengt Ier kennis van uwe excellentie, dat het hem gebleken is„ dat het werelds trij cl congres tegen den oorlog",, dat aanstaanden Za terdag in 't „R.A.t. gebouw tc Amsterdam wordt gehouden, mot Russisch communis tisch geld wordt gesteund. Het congres slaat in geregelde verbin- dnig met Moskou en krijgt ze'fs vandaar uit zijn instructies; a1? uwe excellentie de ingekomen en uitgegane bescheiden dori controle-eren, zal uwe excellentie een en ander overtuigend blijken. Waar do>or dit congres een massale toe loop van communisten is te verwachten on dit congres bovendien te Genèvc in ver band met de orde is verboden, doet de centrale raad van het verbond van na tionalisten op uwe excellentie een dringend beroep, dit communistisch strijdeongres te doen verbieden, opdat hel Noderiandsche volk gespeend moge blijven van nog meer dere communis!ischo invloeien. prijizlem der tarwe Van oogst' 1932 zofoals' die roods z'ij'n bekend' gemaakt, een votoriqapigo inhouding toe to passen van f0.50 per 100 K.&. 1 Deze inhouding is een gevdg van liet feit, dat thans op vojorloopiga monsters wordt geleverd'. Zoiodra de definitieve mon sters zijn vastgesteld, worden deze met do vo'Oriaqpigo vergeleken, en volgt verreke ning der 50 oefnt met d'e telers. Do offi- cieele vaststelling van do monsters zial ver moedelijk in October plaats vinden. Kerk en SchooL Tanvo-oi'ganKat'e voor Noord-Holland en voor Zuid Holland, De tarwe organisaties voor Nomd-IToMaud en Zuid-Bolland hebben besloten, oip de Ned. lierv. Kerk, Beroepen te Jaarsveld, ds. J. G. Wocldc- rhilc te Vreeswijk. Beroepen t-e Weincldinge, dr. J. J. Wol- deaadGtrp te Stedum; lo Oosterend1 (Texel) A. W. Kok, caml. to Harderwijkte Niozijl, ds. II. Huizing te W a lerl and berkje. Aangenomen naar Somcren (N.-Br) ds. R. 1. van der Meiden te Bunschoten. Bedankt vo-or Din te! oord, ds. D. J. van do Graaf to Ede (G.) Bedankt vo-or Molenaarsgraaf, ds. D. E. J. Ilupkes te Oostorwolde (G.) Chr. Gerei. Kerk, Beroepen to Aalten A. M. Franss en, cand. te Rotterdam; te Dien Holder W. Mcijnhout, cand. to Haarlem. Aangenomen naar Groningen, ds. A. II. Ililbors te Enschedé. Bedankt vo-or Arnhem, Aalten en Den Helder, D. Biesma, cand. te Groningen. Gercf. K er ken. Beroepen te Erachter veld J, Kapteijn, eancl. te Dm Haag. Bedankt voor Oudshoorn (gein. Alplion a. d. Rijn), ds. J. C A. van Loon te Bur in erend. Fiimnieuws, Lilian Han fry naar Hollywood. Om alle filmsterren worden romannetjes gesponnen. Zelfs om de Eoropeesche. Lan gen lijd ging het gerucht, -dat de bekende Ufa-actrice Lilian Harvey naar Amerika zou gaan, dan werd het weer tegengespro ken, maar even later dook het weer op. Thans staat het vast, dat het 23-jarigo blcncijc naar Amerika zal gaan en wel reeds in don aanstaanden herfst. Zij is opgevallen door het spel in de Engcische versi-o van „Het congres danst" en is thans per contract aan de Fox Film Corp. verbanden. Lilian Harvey is een dochter van oen Lm ilschc-n vader -en ©en Engelschem moe der. De famiile vestigde zich in 1914 in Berlijn. Teen do oorlog uitbrak bleef zij in Buitsehland on kwam aan het lo-omoet en variété. Eenige jaren geleden kwam zij bij do Ufa. Fox Film Corp kondigt aan Do Fox Film Corporation doet medodec- ling van eenige titels van films, die van baar hi liet aanslaande seizoen zullen ver schijnen. Daaronder is een Afrika film, „Congo*, rilia", drie films, wan in Janet Gaynor on Charles Farrell hoofdrollen spelen: „Do icis naar het geluk", „Kus inij goeden nacht" en „The- first year'". Zaterdag, 27 Augustus 1932. Hilversum, 1875 M. V.A.R.A.-Uitzemding 10 u. van. V.P.R..0. 6.457 en 7.307,45 u. Gymnastiek1*^ 8 u. Gramotoanplalcn. 9 u. Trio Lee Cohen. 10 u. Morgenwijding. 10.15 u. Voor Arix i. d. Continubedrijven: ïtio Loo Cobem. V.A.R.A.-tooneel onder leiding van W. v. Cappelle-n en J. v. Oogen, voordracht. 12 —1.45 u. V.A.R.A.-septet ander leiding van Eyl -cm Gramofoonplaten. 2 u. Uit de RaoGo Jeugdbeweging. 2.15 u. Oigetepul Joh. -ong. '2.30 u. Clir. Geudelcor: Is watersport een luxe-sport. 2.45 u. Vervolg orgelspel. 3 u. Graningsch uurtje mot medewerking van mej. G, Jans, zattg en K. do Jonge, toespraak en voordracht. 4.30 u. Trio- J. Bro-okhouse Mac Clarthy, 5 u. Actueel Al lerlei door het N.V.V. 5.15 u. Vervolg Trioconeert. 5.45 u. Literair halfuurtje A M. de Jong. G.15 u. Internationale Chan sons door den Troubadour-Chansonnier Ed win Do-orenbos. G.30 u. Kinderunrtjo. 7.30 u. Vervolg Chansons. 7.45 u. Toespraak A. de Vries. 8 u. Gevarieerd programma. V.A.R.A.-orkest onder leiding van Ilugo te Gro-ot, V.A.R.A.-tooned onder leiding vim W. van Cappellen, mevr. Esther do Boer van Rijk, Dubbelmannenkwa-rtet „Har monie onder leid ing van C. Ivoerewc-er en Joh. Jong, orgel. In de pauze: Vaz Dias. 11.3012 u. Gramofoonplaten Huizen, 296 M. Uilsl. K.RO.-U i tz en din g 7—9.15 u. Gramofoonplaten. 10 u. Trio- comcert. 11.30 u. Clodsd. Halfuurtje 12.15 —1.45 u. Sextetcancert. 2 u. Gramofoon platen. 2,30 u. Kinderuur 4 u Gramo- foonplaten. 4.30 u. Esperanlo-nieuws. 4.45 u. Gramofoonplaten. 5.15 u. Zang en piano. 5.30 u. Gramofoonplaten. G 20 n. Cause rie. 6.40 u. Gramofoonplaten. 7.10 u. Le zing. 7.45 u. Sp ontpraat je. 8—11 u. Or- kestconcert met medewerking van vocale soliste. Ca. 9.10 u. Vaz Bias. 11—12 u. Gram oifo onplaten Mae Marsh speelt in „Moeder" samen met Sally Filers en James Dunn. ,,De gele kaart" en „The devils lottery", zijn tw-c-e films, waarin do nieuwe actrice Elissa Landi speelt, respectievelijk met Lionel Barrymore en Vicloir Mao Laglen. Voorts kamen „De Spin", mot Edmund' Lowe, „Hot drama der wolkenkrabbers", met Thomas Meighan on Maureen 0' Sulli van, „Charlie Chan", met Warner Ol.md, „Heartbreak" mot Madge Evans en Chal ks Farreil, „Haar gevangene", met Leila Ityams, „De vro-olijke bandiet", met War ner Baxter, „lbo man about to-wn" met Karen Morlay. Sally O'Neill speelt in ,,'n Kind van do straat", Dorothy Maekaill in „Spaa.il- scho passie", -on Comchita Montenegro in „Zijno ho-ogheid moet trouwen". Jean Bennett trc-edt in con tweetal films c-p, „The careless lady" en „She wanted! a millionaire". Van do overige noemen wo nog eon vier tal oowboy-Iilms van George O'Brien. oÊfigGt pah %JwrxC^fusJ^e. Holland's beste stan- desardmerk versdi ge karnd met 25 °/q aller fijnste roomboter onder Rijkscontrole. De Gevolgen van een Operatie. lOerspronkelijke jornan door Jan Walcli. 2) U hebt tooh gezegd, dat u meneer Colver liever niet ontvangen zou, AÜQn wachtten in spanning zijn ant woord. Nu ja, dat is zoo. Ziet u? zei de zuster, niet oen zoet aarigon triomf in haar al te gosnujdig buigende stem. Ik zei: vanmiddag komt meneer Colver. Dat vindt u zeker wel een prettige afleiding. En toen zei meneer: neen. Nu, en, omdat de dokter mij ge zegd heeft, dat meneer zich niet te vee! mag vermoeien, zei ik: wilt u hem dan liever niet ontvangen? En toon zei meneer: Noen, liever niet, En Wacht eens, zusier, ik begrijp meucci hooi goed. Maar we moeten uit zijn ant woord niet opmaken, dat het bezoek te vermoeiend zou zijn. U wilde alteen maar zeggen, niet waar? hij wendde zich tot den patiënt dat u liet bezoek niet prettig vindt? Juist, zei de heer mr. dr. IIonri Adriaan. Uit uw gezicht zou ik opmaken, ging de dokter voort, dat u op het oogen- ldidenkt: wat zijn die menschcu alle maal moeilijk van begrijpen. Wat een stom melingen zijn liet. Is dat zoo-? Ja, antwoordde Henri. En zijn ge zicht vertoonde ecu zekere opluchting van eindelijk eens begrepen te znjn. Maar Ilcnri, begon mevrouw, be straffend, maar meer verbaasd, hoe kan je zoo onbeleefd zijn tegen den doktlor? Maar de dokter vroeg het mij toch? Nu ja, maar je hoefdo dat zoó toch niet te zeggen.. Je had het toch belmo ren tegen te spreken Toen gebeurde er iets, dat allen zcor veraehrikte. De patiënt legde het hoofd achterover op liet kussen, werd bleek, sloot do oogen. Een kramp trok een paar maal door zijn gezicht,, als deo.t bij wanhopige pogingen om iels te begrijpen, dat hem ontsnapte. De dokter gaf een wenk, de zuster snelde naar de waschiafel, bevoch tigde een handdoek, logde dien op heit hoofd van den Ijder., Langzaam opende die de oogener trok nog iets moei lijks door zijn gezicht, maar ten slotte biacht hij bet tot een soort van ang- stigen glimlach. Nee, nee, hot gaat al over, stelde hij de bezorgde gezichten gerust, maar ja, jelui moet ook niet zoo gek praten. We zullen liet niet meer doen, zoi do dokter haastig; hij scheen de tusscheu- koinsl van mevrouw te wijlen voorkomen. Kom, mevrouw, onze patient heeft nu rust noodig. En mot eenig gezag wenkte hi] haar de kamer uit De zuster bleef dial end nog iels verschikken. Gaat il cons even mee, zei hij. Hij ging met een nuance van voldoening over zijn juist inzicht,. ,ik durf nu wel zeg gen, dat mijn hypothese juist was. U bedoelt? Bij de operatie moet iets, iets van do hersenen zijn geraakt. Maak u niet ongerust; het komt terecht. Laug/iam. Maar voorlcopig mist hij één e-lemenljo... Mevrouw Vau Iloghen Lugt dorst niet te vragen. Angstig bleef ze naar Ion dokter opzien, Hij mist, ging die langzaam voort, den zin voor de teugen. TWEEDE HOOFDSTUK. TIqt Is wél heo 1 erg. Hij mist... den zin voor de leugen, herhaalde mevrouw Van Hoglien Lugt, be dachtzamer nog dan do doktor liet had gezegd; want "het was zoo'n ongewone diagnose. Maar dat is niet erg... Lieve mevrouwtje, antwoordde de dok ter hij mocht zich zoo uitdrukken; een dokter mag vaderlijk doen lieve mevrouwtje, het is wel... heel onpiae- tiscb. Ik bedoelom altijd de waarheid te spieken. O, het is ideaal; maar... ju, in de weinig ideale wereld waarin weieven... Er werd alweer geklopt. Binnen, zei de dokter met professioneel geluid Een leeiling-zuster verscheen. Wat is er? Dokier, er is weer iemand diemenncer Fan Iloghen Lugt wil bezoeken; maar zus ter Anme zei, dat ik het eerst aan u moest viagcn. Dit is zijn kaartje. Hm. Misschien kent u hem, me vrouw? Hij reikte haar ecu karntje over, waar op ze half overluid las: Kees Bender. Is dat de bekende schilder? vroeg de dokter Zij knikte. Een oude vriend van mijn man. Het zal wel beter zijn, hem nu niet dadelijk too lo laten. Uw man krijgt van middag ook aL bezoek. Een beetje voorzich tig aan... Maar we zouden hem oven hier kunnen laten komen. Dat zou ik wel heel prettig vinden; als u hem den toestand dan zelf even zoudl willen uitleggen. Het is een beetje om rare man, nu ja, wat scherp en sar castisch soms, maar hij houdt wel van Ilcnri... Verrock meneer hier tc komen. Kees Donder maakte zijn intree. Hij was een groolo kerel, die de deuropening vulde, ben buitentype, met smaak gekleed, maar geenszins naar de heerscbendc stadimodc. Hij droeg een havannakleiirig overhemd met een keurig slap boordje in dezelfde kleur, een das, die daarbij paste, geen vest, een broek en jas in donkerder bruine tint. Wat is hij bruin, was, ondanks haar jireoccupatie, Clara's eerste gedachte en daaijbij dacht ze niet het minst aan de donkere zon-doorstoofde kleur vau zijn ge zicht. Kees trad onmiddellijk op haar toe, zon der notitie van den medicus te nemen, giccp met zijn groote knuist haar handje en schudde dat hartelijk, terwijl liij met meewarige belangstelling haar in de oogen keek. IJet was een manier van optreden, die zij wel de enkele malen, dat ze Kees had ontmoet, van hem gewoon was, maar die haar, aan meer hoolschc en sp'its- vmgerige begroetingen gewend, aliijl toch wat schuw maakte. Maar zo voelde er rm toch wol zeer de hartelijkheid in. 'Opeiatio goed afgcloopcn, hé? zei hij op warmen loon. En... blijft het nu goed gaan? Clara had een vang gebaar van voor stellen. De dokter, zei zo schuchter. Kees, oven in zijn belangstelling g«" rornd, deed den doktor met een beleef den knik af. Vulde die matige attentie man door zijn vragen nu mm of moei tot beiden te rieblcn. Heelt bij er geen nadeeiige gevol gen van? Clara keek naar den grond. Er was een gevolg, maar dat was ze gok ge volg, on ze was or zelf nog .iet vol doende aan gewend om het conigszins onbevangen te noemen. De doktor kwam haar to iuilp. Er is geen reden tot eenige onge rustheid, zei dio. Maar er is een kleine lijdelijke stoornis opgetreden zijn toon maakte zo nog kleiner en tijdelijke» namelijk: één functie van den gc-cst is tijdelijk buiten werking gesteld, lfij kan enkel maar do waarheid spreken, Ilè? riep Kees Bender, verrast en lievig geamuseerd. Enkel maar de waar heid...? En dat zoo'n socioty-mensch? En- lin, als dat het alleen is het is lastig, liahaha. .Maar och, het is tijdelijk, zei n. liet is te verwachten, dat do betref fende hersencellen, bij het oor, bijl Kot rech teroor, waar de lougenfunctie schijnt ge- localisocrd te zijn, dat die weer aangroeien zullen... liet is te hopen, zei Kees. En duurt zooiels lang Dat is moeilijk te zeggen. Ik heb er eens een geval gehad van iemand, die na zoo'n operatic bij het linkeroor zijn namongeheugen kwijt was. Hij kende do menschen en de straten on de dingen, maar do namen van dat alles was bi) kwijt. Moest hij opnieuw loeren. 11m, zei Kees Bonder, nog altijd geamuseerd, maar dat is oen grappig ge val. Dus dau hoort het liegen eigenlijk bij ons, zooals dat stukje horsen, dat die ai me Hondrikus hij noemde Henn, tot diens ergernis altijd zoo dat die nu missen moet zooals dat stukje lierscu hoort tol ons lichaam. Hot is prachtig. De schepping is werkelijk perfect geoutil leerd. Is hel niet zoo; dokter? Ik wil daar graag nog wet eens met u over spreken, meneer Bender, als u er belang in stelt, anlwoorddo de dok ter. Een belangrijke kwestie is liet zeker. Maar laten wc ons op het moment tot onzen patiënt bepalen. Ik mag hem niet zien? liet zou wat .druk voor hem wor den. Ilij nacht vanmiddag ook al be- Ga jij nu met mijl naar huis koffie* drinken, Kees, zei Clara. Kun je niet tot morgen blijven? Och ja... Nu, dan ga je morgen naar hom fee. 'Of vanmiddag. Prachtig. Latei', we nu maar weg gaan we houden dokter op. (Wordt vervolgd). swrrxCTFTBonaec «'I'iiuiE BAND BB61D

Schiedamsche Courant | 1932 | | pagina 6