CAPITOL THEATER IE TWE WEEZEN Radioprogramma's. ADVERTENTIES KLEINE ADVERTENTIEN. Handelsdrukwerk. GEMENUl) NIEUWS. Voedselvergiftiging. Autobandieten. Sensationeeie jacht op inbreker. Groote brand te Geffen. Vechtpartij bij N.S.B. Loterijwet overtreden. Fraude bij de Crisis- Varkens-Centrale Slagersstaking in voorbereiding? Kerk en ScliooL TE HUUR AANGEBODEN. Begin vroeg met Pastoiï OPENBARE VERK00PING wegens opheffing bedrijf. H A. tö. R0ELAÜT3, Bureau: Lange Haven 141 Belast 't Speciaal Beddewfiwis NIEUWE BINNENWEG 32 3 ROTTERDAM BRENGEN VRIJDAG 16 MAART A.S. HET WERELDBEROEMDE ROMANTISCHE FILMWERK A D'ENNERY, MEESTERWERK Tc 's-Gravenhage. D. G.G.D. on de Iveuringdifflist van wa ren te 's-Gnivwliage stelten oen onder zoek in naar de plotselinge ziekte van roomsch-katholieke kinderen, welke ziekte zicli openbaarde in een buikaandoening. Men heeft hier waarschijnlijk mot oen ge val van massa-vergiftiging to doen, ten gevolge van liet door de St. Vincentius- vcroeniging verstrekte voedsel. Enkele honderden kinderen zijn vrij ern stig ziek, alhoewel er goon direct levens gevaar bestaat. De daders naar Limburg gevlucht. Een looper van do papierfabriek te IlooschDuron luid Vrijdag op een bank een bedrag van 3000 mark geïncasseerd en ging „begeleid door een gewapende", naai de fabriek. Nabij de tramhalte te Griede- mm stopte plotseling em auto voor hen. In de auto bevonden zich drie mannen. Een hunner trad met ocmi revolver in de hand op beide personen loe. Onder het lossen van eau schot omrukte hij den looper de aktenlasch met de 3000 mark, terwijl de tvoo mannen, die in den wagen waren blijven zitten, dreigend hun revol vers op hen richtten. liet gchecie ge val speelde zioh in een paar seconden af, Do bandieten-auto verdween spoorloos, alken bet nummer is bekendvan de da ders ontbreekt zelfs bot signalement. Men veunoedt dal zo bij Golsenkireken over de Litnburgsche grens zi]n gekomen, (N.R.C f GO ontvreemd. Een sensationeeie jacht op een inbre ker heeft Zaterdagavond de omgeving van de Groo-te Markt to 's-Gravenhnge in rep en roer gebracht. Op den bewus'on. avond half twaalf hoorde de sigarenwinkelier W. aan de achterzijde van zijn woning ge stommel. Direct ging hij op onderzoek uit en vond een man in het keldergat van het perceel der firma Haas, dio daar het kantoor van haar vie each bouwerij heeft. W. ging terug om de politie te waarschu wen. Zijn vrouw, die uit het raam keek, zag, dat hij door den man, welke een dolkmes in de hand had', gevolgd werd. Natuurlijk gilde zij en W. had nog juist den tijd do ijzeren deur van de brandgang voor 's inbrekers neus dicht te slaan. W, stelde de politie in kennis van zijn ontdekkingen en 5 minuten later zat zij den inbreker over hooge met prikkeldraad bespannen muren, schuttingen enz., achterna. Op het moment, dat hij het II.B.S.-gebouw aan de Raamstraat verliet, werd hij door een re chercheur opgevangen. De vluchteling, een 22-jarige bakkersknecht, had bij zijn klim partij hoofd en handen verwond1. De firma Haas vermist 160 aan wissel geld, welke de jongen echter niet in zijn bezit had. Waarschijnlijk heeft hij eenige handlangers gehad. Vandalisme. V i er j ongelieden v er oordeeld. De rechtbank te 's-Gravenhage heeft gis teren den 21-jarigen A. II., den 21-jarigen E. J. M. C., den 27-jarigen J. C. de V. en den 22-jarigon C. T., wegens vernieling van verschillende ruiten en diefstal van bak- sloencn tot 5 maanden gevangenisstraf met orn proeftijd 'van 3 jaar veroordeeld. Brand te Nijmegen. Te Nijmegen ontstond brand in het anti- quairmagazijn van J. F. aan de Waal straat. Het vuur greep snel om zich heen, doch de brandweer was het spoedig mees ter. De benedenverdieping is uitgebrand. Be schade is groot. Twee boerderijen afgebrand. Gistermiddag te circa 2 uur heeft een zware brand gewoed te Geffen Do brand was ontstaan in de boerenwoning, bewoond door do gezinnen V. li, en v. d'. IJ. De gelicele boerderij alsmede inboedel eu landbouwgereedschappen werden oen prooi dor vlammen. Door den krachtigen wind sloeg de brand' spoedig over op do groole boerderij van Van K., waar het vee bijtijds kon worden gered. Een groot deel van den inboedel, alsmede de loiul- bouwinventarïs werden ook hier een piooi der vlammen. Een derde boerderij, welke eveneens reeds vlam had gevat, kon door hot krachtig optroden der bewoners nog worden gespaard. Alles was sledhts lang verzekerd. Do brandweer van Geffen ver»oheon niet ter plaatse, omdat er geen blusdi water aan wezig was. Do brandweer van ÜSj nikte uit, doch bemerkende, dat de brand builen dc gcmeenljo woeddo en haar hulp niet was ingeroepen, koerde zij spoedig terug. Polilie ontruimt de zaak Gibterav ond werd in het Tolhuis aan de overzijde van het IJ to Amsterdam een vergadering gehouden van de N. S. B.. Het verloop van deze bijeenkomst was aanvan kelijk rustig. Omstreeks elf uur trad een der aanwezigen in liet debat en keerde zich tegen liet bestuur. Dit gaf enkelen dei aan wezigen aanleiding tot lumdtasteli|lchedcn legen dezen vergadering bezerker. Hierdoor ontstond in de zaal een vechtpartij, waar bij (te politie te pas kwam. Da vechtenden werden met den gummi stok gescheiden, waarna dio vergidering ontbonden werd verklaard en de zaal ont ruimd. Eenigo gebreken stoeleu en andere voorwerpen bleven als de zwijgende getui genis achter van hetgeen zich liad afge speeld. Duiten de zaal behoefde d'e politie niet op te treden. Olp haar eerste aanmaning ging ieder zijns weegs. Zes personen vcrbaliscenl. Door de Rotterdamsche centrale recher che zijn de loten, administratie eri obliga lies van de Coöperatieve verceniging Ad' ministralie- en Trusleekantoor U.A., geve- tigd Eerste Geijsingstraat te Rotterdam en van de Coöperatieve vereeniging tot ex ploitatie van onroerende goederen Piet Hein, eveneens aldaar gevestigd, in be slag genomen. Het bleek, dat omtrent amortisatie van de obligaties niets geregeld was. In verband hiermede is proces-verbaal opgemaakt tegen den 45-jarigen A. T., don 32-jarigen C, H., den 33-jarigen P. K., den 43-jarigcn M. A. II. en den 43-jari- gen W. II. T„ allen te Rotterdam geves tigd, en den 40-jarigen J. de G. te St. Maartensdijk, op grond van overtreding van de loterijwet. Woeker. Administratie in beslag genomen. IV centrale recherche heeft prooes-ver- haal opgemaakt tegen mej. M. P. uit de Bc-rkelstraat te Rotteram, wegens het ver- -strekken van gelden tegen een hoogere rente dan wettelijk is toegestaan op grond vaii art, 46 van de geldsehielerswet. De politie had de administratie van deze vrouw in beslag genomen op grond van het feit, dat zij credieten verstrekte zonder toestem ming van B. ©n W. Bij onderzoek van deze administratie kwam toen aan het licht, dat zij bovendien een te hoog per centage berekende. Hitte en boschbrandcn. In Australië. Sinds 8 dagen lijdt Australië onder groote hitte. Er woeden groole boschbran dcn, waardoor bij Adelaide drie huizen zijn verwoest. Te lieerde. De gemoederen in het anders zoo rus tige dorp lieerde bij Zwolle zijn in op schudding gebracht ids gevolg van eon ornstigto fraude, welke dezer dagen aam hot liohl is gekomen en geploegd is door een der functiannarissen te Ilecrle, be last met werkzaamheden voor Crisis- Varkens-Centrale, aldus de Tel, Tot secretaris' vau hot district Geerde der Gewestelijke Cnsis-Varkons-Contrale was aangemeld ''e heer \V. de Brake, raadslid '.e lieerde, iemand, die in hot pu blieke loven te Hoerde een vooraanstaan de persoonlijkheid was. Ilij genoot dan ook zeer groot vertrouwen. Achteraf blijkt, dat hij daarvan misbruik beeft gemaakt., daar hij varkens, waarvoor geen oormerk beschikbaar was, toch van een merkteo- kon voorzag. Daartoe liet hij varkens bij zich aan huis van een morktoeken voorzien, waar toe hij gebruik mnakto'van reserve-oormer ken, welke bij1 in zijn kwaliteit van secre taris onder zijn berusting had. De oonner- ker, zekere Haverkamp, had geweigerd zijn medewerking tot deze frauduleuze hande lingen te verkenen,Waarom De B. zijn toevlucht had genomen lot de medewer king van zijn stiefzoon, die indertijd als reserve-merker was aangesteld. Hierdoor had hij het tevens in de hand, om do zaak geheim te houden. Nietlemin was het beleend geworden, dat De 13. o a eetn wagonlading biggen bij zich aan huis had' willen laten oormerken. De B. kocht de varkens goedkoop op, ver beneden den gangbaren prijs. Na de varkens gemerkt te hebben, verhandelde hij ze legen een veel hoogeren1 prijs. Van dozen fraudeleuzen varkenshandel legde De B. een lijst aan, die hij voorzag van de handteekening van Haverkamp. Do handelingen van De 13. bleven in lieerde niet onopgemerkt, want de varkens handel werd lioe langer hoe levendiger. De inspectie van de Gevvesfolij'ko-Vai'kons- Contraie te Arnhem werd gewaarschuwd, die den tijd gekomen achtte om een on derzoek in to stellen. Dit is ook geschied. Eerst was de Gewestelijke Inspectie te Arnhem van plan, de zaak Ie sussen en in don doofpot te stoppen. Toen De B. ech ter voortging met zijn malversaties en er steeds moer gevallen aan liet licht kwamen, achtte men den tijd gekomen om hem te schotsen en zijn functie over te dragon aan den heer Dijkhuizen te Oene. Zater dag j.i. is Do B. in verhoor genomen op het gemeentehuis te- Hoordeliij heeft bij die gelegenheid bekentenissen afgelegd;hij bevindt zich thans in voorloopige hechte nis en het onderzoek is in vollen gang. Een goed voorbeeld. Ter gelegenheid van de opening vain haar filiaal te Arnhem schonk de firma Huf honderd paar kinderschoenen aan het Crisis-comité, aldaar. Wclhouder Meijer, die in zijn kwaliteit van voorzitter vam dit comité aanwezig was, dankte namens dio honderd kinde ren en uitte daarbij diein wensch, dat am- dero firma's dit goede voorbeeld zouden volgen omdat wagons don Jongen duur der crisis in vele gezinnen an.n het lioog- noodige gebrek is De goudvondsten iu Zuid-Afrika. Be Times meldt uit Bloemfontein, dat de goudvondsten weilce in den laatste» tijd zijn gedaan het vermoeden hebben gewekt, dat zich in den Transvaal en Oranje vrij staat een goudader bevindt, die zich over een gebied van ongeveer 50 K.M. breedte en ICO K.M. lengte uitstrekt. Te Rotterdam. Zooals wij indertijd' roods meiddon is te Rotterdam eau actie-oomité onder voor: zitterschap van den hear B. Th oei et sen gesticht Dit oomité hoeft v.i,i uopigo besprekingen gevoerd' met varkeiislagers- en grossiersvoreonigingon, teneinde tot een gezamenlijke actie tor bestrijding van de oneerlijke concurrentie van de Varkens- centrale to komen. Bo booron, dio liet vee op de marlet brengen zouden tevens in de staking, welke zal afgekondigd worden, indien het onderzoek naar de onregelmatig- hodon niet liet verwachte resultaat op levert .betrokken worden. Waarschijnlijk zal de staking in April ingaan. De sportvlicgcrij. Op Waalhaven. Zondag was er groote belangstelling voor het sportvliegen op Waalhaven. Er zijn weer 7 nieuwelingen bij do N.L.S'. inge schreven. Een 80 jarige dame was enthou siast over haar vlucht met een open sport- vliegtuig. Ook het overlandvliegeu is weer zeer in trek. Gisteren vertrok een sportvliegluig, be stuurd door den eigenaar, naar Weonon, waar vandaan groote tochten ondernomen zullen weiden. Zondag arriveerde een D'uit- sche sportvlieger uit Aken, die gisteren weer is vertrokken. Verdronken. Te Middelburg is bet lijk van den GO-ja- ï'igen L, opgehaald,, die sinds eenigo da gen werd vermist. Te Nieuw Buinen is het 5 jarig zoontje van 13. spelendenvijs Ie water geraakt en verdronken. Verbod van boycotactie. De Utrechtsdie politie heeft procesver baal (Opgemaakt tegen eon man, die voor een bioscooptheater biljetten, bcoogende boycot van een film uitreikte. Villa afgebrand. Gisteren ontstond door onbekende oor zaak brand in de villa van den heer Nater aan de Leeroumsch ostra at te Doom. Door liet ontbreken van blusdliwater moest de brandweer het aanzien, dat het buis tot den grond toe afbrandde. Huis en inboedel waren verzekerd. Kapitale boerderij uitgebrand. Gistermiddag omstreeks vier uur biak, s eimoedelijk door het spelen met vuur door kinderen brand uit in de kapitale boerderij vim den landhoiuwor II. J. de Jager te Den Boer. De bijsdiuur, bedekt met asbest-platen stond spoedig in lichterlaaie, waarna het vuur zich uitbreidde over een tweede bij- scimur. In de schuur bevond zich ongeveer 700 H.L. gedorsclit graan en twee afdeelingen ongedorsaht koren, alsmede 15 koeion em 8 paarden. Het vee kon worden gered'. Het graan ging echter in de vlammen op. De schade wordt door verzekering gedekt. Drama op Koerlandsehc hofstede. Twee vrouwen vermoord. Op oen bocre.iLhofdode in Koerland heeft zich een vreesclijk drama afgespeeld. In den ioop van oen familietwist schoot de Loer zijn schoonmoeder dood, richtte ver volgens het wapen öp zijn vluchtende vrouw, die getuige was geweest van de daad en trof haar met twee kogels doodclijk in het hoofd. Daarop opende hij 'het iuur op zijn beide zwagers, van wie hij één verwondde. Nadat bij ten slotte de veestal en oen schuur van zijn schoonmoeder had in brand gestoken, maakte bij een einde aan zijn leien door ophanging. Aardbeving. In Utah. In Salt Lake (Utah) is oen heftige aard schok gevoeld. Er werd geen schade aan gericht. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Oud-Vossemeer, ds. J. Rongiq te Hoog-Btoklajndte Zalk, ds. A', van der Hoeven, te Vollenhove. Aangenomen naar Werkendam, ds. R. D, Beerekamp te Heelsum. j Goref. Kerken. i Beroepen te Ooslkapclle, M, J. van Dij ken, catid. te Groningen. i WOENSDAG, 14 MAART 1934. Hilversum, 1875 M. VARA-uitzending. 6.30—7 ii. RVU. 8 u. Gramofoon. 9,30 u. Onze keuken. 10 u. Morgenwijding VPR'0. 10.15 n Voor arb. in de oontinubedrijven. De Notenkrakers en declamatie. 12 u. Klein Vara-ensemble. 2 u. Gramofoon, 2.15 u. Knipcursus. 3 u. Voor de kinderen. 5.30 u. Trio-Favoriet. 6' u. Concert, so- pran en pino. G 30 u, RVU. M. ,T. Bros se: Onder do mensohon. 7 u. Sportuit- zending, 7.20 VARA-orkost. 8 u. S0& berichten, Vaz Dias en VARA-varia. 813 u. Vervolg concert. 9 u. „Een nieuwe Jeus", spel van Emants, o. 1. v, W, v. Cappellen. 10 u. Trio concert. 10-3 5 u. Vaz Dias. 10 20 u. Gramofoon. 11 u. Muzikaal allerlei. Huizen. 301 M. NCR V-uitzending. 8u. Schriftlezing en meditatie. 8.15— 9.30 u. Gramofoon. 10.30 u. Morgen dienst. 11 u. Concert,, harmonium en sopraan. 12.15 u Gramofoon. 2.30 u. Hef Ilollandsch hnrpkwartet. 2 u. Zang, se» prnan. 2 20 u. Viool recital. 2.45 u. Gra, mof- >n. 3 u. 'Orgelconcert. 3.30 u. Zang. з.45 u. Pauze. 4 u. Vervolg vioolreoï tal, 4.30 u. Vervolg orgelspel. 5 n. Kin- demur. 6 u. LamlbouwhaUuur, 6.30 u, Afgestaan. 7 u. Ned. Chr. Persbureau. 7,30 u. Causerie 8 u. Gramofoon 8.30 ut Prof. dr. K Schilder: Vijfde lijdonsover- weging voor de zeven lijdensweken. 9.15 Gramofoon. 9.20 u. Haarl. Oitcstver- eeniging, m. m.v, W. Andriessen, piano. Da ven try, 1500 M. 12.20 u. Orgelspel. 1.05 u. Western Stu dio-orkest. 3.20 u. Pianorecital. 3.35 u. Sied. orkest Bournemouth. 5 05 u. Gra mofoon. G.50 tl. Zang door J. Arm- slrong, teno. S.rSS u. „Wozzeok", opera in 3 aotes, van Alb. Berg. 11.10—12.20 u. Dansmuziek. Parijs „Radio Paris", 1796 M. 7.20 u. en 8.20 u. Gramofoon. 12.35 u. Goldy-orkcst. 9.05 u. Concert. Kalunclborg, 1153 AI. 11,201.20 u. Concert. 2.20 u. Con cert. 4.204,50 u. Gramofoon. 7.30 u. 'Operettemuziek. 8.45 u. Gramofoon. 9 u. Zang en piano. 9.35 u. E,nge!sche orkestsuites. 10.2011.50 u. Dansmu ziek. Langcnberg, 456 M. 5.25 u., 6,30 u. en 11 u. Gramofoon. 11.20 u. Weragklcinorkest. 1.20 u. Gra mofoon, 3.20 u. Pliilh. orkest. 4.35 ui. Concert. 6.20 u. Zang,, bariton. 7.30 u. Werag-kleinorkest. 10.20 u. Werag-or- kest. 11201150 u. Concert.' Rome, 421 AI. 8 u. Gramofoon. 8.20 u. Opera. Brussel, 322 M. en 484 AL 322 Al.12.20 u. Omroep-kleinorkest. 1.30 u. Omroeporkest. 5.20 u. Triooonoert. 6 20 Gramofoon. 6.50 u. Omroep-kleinorkest. 8.20 u. Omroeporkest. 10.3011.20 vu Concert. 484 M.12.20 u. 'Omroeporkest. 1.30 u- •Omroep-kleinorkest. 5 20 u Dansmuziek. 6.35 u. Klassiek concert. 7.35 u. Gramo foon. 8.20 u. „Pelléas et Mélisande", van AI. Alaeterlinck. 10.3011.20 u. Con cert. Dcutschlandscuder, 1571 AL 8.30 u. Concert. Mannenkoor en blaas- orkest. direct te betrekken, ougeineubileerde GROOTE ETAGE, REMBHANDTLAAN 5. Te bei raven: Rembrnmit-Apotheek. Prent het Uw kinderen zoo vroeg mogelijk in i „Zorg goed voor Je ianden"l Neem daar voor het beste wat ]0 krijgen kunt. PASTOi! PASTOL maakt de tanden blank, houdt ze gaaf en ge zond en geeft een heerlijk frisschen mond. Ook in tuben verkrijgbaar Doos 20 en 35 ct. Tube 35 en 60 ct. Boldoot' Op Donderdag 15 Jan. 1934, \oorm. 10 uur, zal door ondergeteekenden, Deunvaai der, publiek om contant geld, wegens ophulting van liet bedujf van den lieer Ai. G. DIEST, voor tiet. i and aan de Korte Haven 19 Schiedam, oi den verkocht, Materialen beboerende bij liet Aletselaarsbedvijï, v. am ondm ladders, vajens, steieei materiaal en/. De Deunvaai der belast met de verkoophui: 1787 17 IAC DE GROOT. Schiedam, Tuinlaan 10, Tel. 03119. Notaris P. SCHABERG te Schie dam, zal op Vrijdagen 16 en 23 Alaart 1931, des v.rn. 11 uur in het Gebouw R.-K. A oiksbond, Lange Haven 71, lo Schiedam, in het openbaar vcr- koopen bij veiling en afsiag: 'Een hecht en sterk gebouwd VRIJ WOONHUIS, met garage, tuin en erf, te Kethci, aan den Schiedamscheweg 93, nabij den Spoorwegovergang, ka daster Sectie B 2191, gioot 4 aren 3 centiaren. Bewoond geweest door den lieer J. G. J. KLEiJHEEG. Het pand bevat kamers en suite, keuken en boven vier kamers en vlie ring; het geheel verkeert in prima staat van onderhoud. Vrij van huur te aanvaarden bij de betaling op 23 April 1934, met bij voeging van een rente tegen 5 pCt. sedert de toesvijzing. Grondbelasting f 2G.G5. Bezichtiging op Woensdag en Don derdag vóór de veiling. Nadere inlichtingen ten kantore van den Notaris, Warande 125, te Schie dam. Lange Uieren 141, 8«h!edam. Bij beschikking van den E.A. lieer Rechter-Commissans in laillbsement van P. v, d. KOOIJ te Schiedam, d.d. 9 Alaart 1931, R bepaald, dat ile iiube- niug der schuldvorderingen aan den Curator moet plaats hebben vóór 10 April a.s. en dat de veriticatie-verjade- liug zal worden gehouden op Woens dag 2 Alei 1934, des middags om 12 u., in het Gerechtsgebouw, Nooidsingel, Rotterdam. De Curator: Atr.J. VAN VOl.l.KXHOVËN. Schiedam Lange Haven No. 82, De S CIIIJl DA M S CHE COTJ- HA NT is hier ter stede nog steeds verreweg hel meest verspreide Dagblad. (hl:. Korte Haven). Tel. GSOU, 68017 t/m. 15 woorden 50 cent, t/m. 25 woorden75 cent, elk woord meer 5 cent tot maximum 30 woorden. In de Zaterdagse editie 11. tenzij die Vrijdag- leeds aan 'tBureau zijn bezorgd. TWEE ItEEREN (23 jaar) wenschen op name in tennisclub (on geoefend). Brieven BI. K. DUIJAI, Westfrankelandsche straat 90B. Voor direct gevraagd: BR EI-JUFFROUW P.O. Aanmelden Tehuis voor Ilalfweezen, Lange Achterweg 1G. Terstond gevraagd: ge vorderd LEE RUNG. Dames- en Ileerenkleer makerij, C. ROSKAM, Ampèrestraat 3GB. Aanmelden voor 8 uur TE HUUR: Fabrieksruimten en werk plaats van ca. 500 M* f 16.per week. Bevr. P. DUPONT, Sin gel 58 en Schie 56. ADVERTENTIEN in deze rubriek hebben beslist succos EKSTER00CEN11 Eeltknobbels. Radicale verwijdering met een pa tent Swing Corn Cutter apparaat. Zonder gevaar. Indien u moeilijk loopt door bovenstaande euve len, koopt zoo'n apparaat voor 70 ct. en U is te vreden. Zie verder. HAARZIEKTEN!! Roos, kale plekken, vet haar, uitvallend haar. C ndig herstel door „An- jos" haar extract. Vele voorbeelden van dankbare patiënten. Advies en in lichtingen gratis. Haar verf „Naturel" 75 ct. Zie verder. TANDPASTA 11 aanbieding. Twee tuben Dralle pasta 35 ct. Twee ïubon colgate pasta 75 ct. Groote tube prima pasta met gratis tandborstel 20 ct. Nieuw. Dralle pasta in doosje 15 ct. DE NIEUWE WINKEL, Broorsvest 27, Tel. G8543, |St. Lidumastr.7.Td,G9G89. Partic. heeft f 3000 k f4000 BESCHIKBAAR voor le hyp. a 5 pCt. Br. met opg. onder lett. B.R., bur. van dit blad, Lange Haven 141. Ge- heimh. verzekerd. met de RHPARATIËN aan Uw Beddengoed, le. Vakkundige behandeling in eigen behcei 2e. Uitgebreide collectie Stoics en Damasten vanaf 10.37; 3e. Superieure kwaliteit ONVERMENGDE JAVA KAPOK fabr. „Peters", fO.G3 per pond; 4e. Door lage exploitatiekosten: UITERSTE prijzen; 5e. 's-Morgens gehaald: 't> aionds terug: Vecrenbcihicn vermaken A ij tot 3-deelige Matrossen met Wjlcvering van gegarandeerd veorcndielite Stores voor I' iö.7ö, keurig rondom gekoord. SPECIAAL BEDDENHUIS HEERENPAD 13-15-17. - SCHIEDAM. - TELEFOON G9920 (Naast C, JAMINS's l.evensmiddelenbednjrVaste prijzen contant. Gevraagd per 15 April, weg. huwelijk der tegen woordige, uei, R. IC. MEISJE, zelfst. kunn. koken en werken, v.g.g.v. Adres: Mevr. L. MELCIIERS, Dr. Noletstraat 12, Schie dam. NETTE WERKSTER gevraagd Maandagmor gen en Vrijdag den ge boden dag. Charl. de Bourbonstr. 2. ZOEKT U PLAATSING als Huishoudster, Winkel juffrouw, Modiste, Naai ster, enz,? Plaatst een annonce in dit blad. x.» p tjSÊM h

Schiedamsche Courant | 1934 | | pagina 4