Fa. C. C. Badkamer-onUoien GRATIS STADSNIEUWS. 2 VLIEGEN I KLAP SLA 'N ZELFBINDER C A D E A U H.M. de Koningin voor de radio. OVERHEMD OF HOED OVERHEMDEN HOEDEN PETTEN PAS3EM Broersweid 91- E- Hermes-D.V.S. Nijverheids-avondschool. Grooie Markt 31-33 - Tel. 68021 SCB^IEKAN SPECIAAL ADRES VOOR Geysers, Waschtafels en Baden VERLICHTINGSARTIKELEN Gasfornuizen en Gascomforen Na de plechtige bijzetting te Delft. Het Roods Kruis. Vrijz.-Godsdienstige Prediking. Os. P. ELDERING Ds. 6. J. S I R K S OüLLItiUENDE GEMEENTES. Als PAASCHRECLAME geven wij bij aankoop van 'n Oe „Krassin" op bezoek. KINNENLAM» RECHTSZAKEN. SC©@PT VOQRDÈEL9G BIJ t/o. HEERENPAD - Tel. 69874 Auto-botsing. De schietpartij in de raadszaal te Muiden. Het drama te Woerden. De Nijenrode-zaak. Het gouden leest. De herdenking an het 50 jarig bestaan \an Hermes-D. V. S., een der oudste sport clubs in den lande, zal d'o Paaschdapn norden ingeluid met seriewedstrijden, die speciaal ten doel zulten hebben propaganda te maken voor „'tpbviciig voetballen";, liet zuiver amateuristisdi spel, dat helaas wel eens in het gedrang dreigt te komen ear waardoor voetbal een minder goede repu tatie krijgt. Het is dus eiseh, dat in dit jubiteum- toumooi. alle ruwheid worde vermeden, dat er gespeeld wordt niet alsof de spelers koslselioolmifjes zijn, maar zooals be schaafde menseden, die zich zelf beheer* sehen kunnen, betaamt. Voor dit totimooi zijn uilgenomligd Keplunus, een der verenigingen, waarmee Hermes-D. V. S. reeds vele jaren bizonder goetlo nelatie's onderhoudt; Quick (Den Haag), die ook tot dezelfde categorie be hoort; Xerxes, S. V. V. en Ff. F, 0. Aanvankelijk luidden ook Excelsior en Sparia toegezegd nn de partij te zullen zijn, maar dat voornemen kon niet worden verwezenlijkt. Pr c gr a ni m a Pansdil o '.i11 ft 01 Voor len Paaschdag luidt liet pro gramma: 12.30 u. A: NeptunusS. V. V. 1.-15 u. B: Hermes-D. V. S.Quick (Den Haag). 3 u. C: Xerxes—R. F. G. 2en Paaschdag: 11 u.: D: Winner A-Winner B. 12.15 u. E: Winner CVerliezer A, E. of C. 1.30 u.Veteranen wedstrijd. 2.30 u.Eindstrijd Winner DWinner E. Do veteranen wedstrijd brengt oude ve teranen (het elftal dat in 1918 speelde tegen jonge veteranen in het veld- De eerste groep bestaat uit: J. Sillevordt (d.); W. v. d. Schouw en H. van Put (a.); J. P. Vischer, P. N. Sclieffer en H. J. Nooteboom (m.); C. J. Vischer, Th. En- gering, Eindhout, L. Janse en W. Branden burg (v.). De jongere veteranen worden vert-gjn woordigd door C. Smoor (d.); den Hoed1 en Pol Brounts (a.)J. Bonna G. Avis en A. v. d. Vlerk (m.); A. Nokt, G Mul ié, M. v. Es, J. Beukers en G. Ho ving (v.), De wedstrijden zullen tegen „populaire prijzen toegankelijk zijn. Andere feestelijkheden. Zaterdag 7 April wordt van half 3 tot 5 uur in Musis Sacrum een receptie ge houden. In intiemen kring wordt 's avonds in hotel Reijersbergen reeds 40 jaar het tehuis van Hermes-D. V. S. „Oudejaars avond" gevierd. Als de klok dien avond 12 slaat, is Hermes-D, V. S. 50 jaar, want op 8 Aj ril 1SS4 werd de vereeniging op gericht. Op 15 April spelen 11 V. U, C.-elftalIen tegen 11 Hermes-D. V. S.-elftallen. Wie de meeste wedstrijden wint, heeft den eersten prijs verdiend. Het feest wordt 30 April in Musis Sa crum herdacht door leden en donateurs met een gezelligen avond. Op Hemelvaartsdag wordt een adspiran- ten-tonmooi georganiseerd, een. onderlinge krachtmeting voor wat voetbal en lichte athletiek betreft. En dan is er nog in overweging een avond voor te bereiden, waarop de juniores en hun ouders zullen worden genooiigd, De laatsten kunnen dan zien, in welk mi lieu hun zoons verkeeren en wat de geest onder de jonge garde van Hermes- D. V. S. is. Den laatsten Zondag van Augustus komt dan nog een cricket elftal uit Leeds (En geland)," de Weed wood G. C., een vriend- schappelijken wedstrijd tegen Hermes-D. V". S. spelen. Men ziet, het gouden feest zal bij Hermes- D. Y. S. niet onopgemerkt voorbijgaan. Ecu Hermes-plaquette. Het bestuur van Hermes-D. V. S. heeft door de Koninklijke Begeer een. teekening laten ontwerpen voor een blijvende herin nering aan het gouden feest. Die teeke- oorls zijn daar bijeengebracht vele tro- pheeén, door Hermes-D. V. S. in den loop der jaren veroverd of ontvangen, o.a. liet gouden kruis voor het winnen van den Zilveren odbal in 1931, vele karnpioens- me,liilles, gouden en zilveren oore p.nnirtg an de gemeente Schiedam, zilveren pla- quetton van den Kon. N'ed. Voelbal Bond en van den Rolterdamsohen Voetbal Boud Cursus 1933—1934. De volgende leerlingen van de Nijver heids-avondschool zijn bevonh'Tl Naar de tweede klasse. Klasse IAJ. Aarssen, W. van Agleren, G. van Bellen, D. den Boer, W. C. Bos, II. J. A. Briikling, C. Drossaard, C. Burg, L. van Dongen, C. van üuikeren, M. Et- man, G. Goudappel, H. van Gulifc, II Ha- nerslag. P. J. He ij-ter. Niet bevorderd: 4. Klasse IB: II. de Gids, X. IF. Ondenle- linde, II. A. Kramer-Freher, 0. Krommen hoek, L. van der Kroon, H. Krowinkel, A. Lissenberg, \\r. van Mastrigt, A. Mes, G Hoordijk, II. van Pelt, II. Penning. T. Rug- geuberg, A. Schihmroord, T. Schilperoord, M. Soeters, H. Steenbergen, A. D. Thier- mann. J. Thierinann, C. van der Teen, M. Versluys. Niet bevorderd4. Klasse IC: A. van Eijk, V. Ileggelman, de Jong, C. de .Tong, J. C. Kapel, L. Kleiburg, J, de Koning, P. van der Kraan, K. Romijh. H. van Tilborg, II. J. Tims, B. Yedder, W. Vermeulen, W. Vlotje, M. Vos, K. van der Wetering, H. Zeelenberg, J, Vermeer. Niet bevorderd: 1, Naar de derde klasse. Klasse 2A: P. van Duikeren, J. II Heg- gelman. ,T, de Cocq, C. Kroos, A. Mcul- stee, A. van der Most, J. Ottens, C. Put ters, L. Rook, K. Ro-inan, S. Steenliorst, K. J. Tanis, N. C. van der Velden, J. S. Voulon, J. Wijzenbroek. Niet bevorderd1. Klasse "2BJ. van Ilalderen, D. van Her- men, B. van 't Hof, P. ,T. Klaasse, P. van der Velde, P. L. Verliude, C. J. van Waart, D. A. van Zetten, P. van der Horst, M. Schol ten, A. Verhoeven, J. Wes ter- me ijer. Niet bevorder 15. Naar de vierde klasse. Klasse 3 II. van Alphen, B. van Beek, W. Clausing, IV. A. van Dooien, H. de Gids, W. H. de Haas, K. L. Hekke, H. den Held, \Y. M. de Jong, F. Leendertse, P. van Leeuwen, C. V. Overdijk, P. L. Sla, L. Slager, II. va,11 der Velde, J. W. de Vette, N. J. v. d. Ree. Niet bevorderd3. Klasse 3B: L. van Dijk, M Huijzer, P. van der Kraan, D. Krommenhoek, W. J. Neervoori, A. Pollegrom. J. Penning, G. Schenk, J. Sehopcnlu pi, W. C. Slie- drecht, D. Soelers, C. F. van der Tuijn, F. Verkade. B. Yerslcege, A. van den Wijn gaarden, R. Zappev. Niel bexorekrd: 1. Naar de vijfde klasse. Klass 4AJ. L. AmmerJorffer. H J Becker, J. van den Berg, J. van den Berg, A. V. M. Biemnns, A. Bouthoorn, C. Th. Bouw, H. Breur, Th. van Duikeren, II. van der Gaag, II. G. J. van Gcene, P. L'. Gosens, D. van der Heuvel, T. Hoek, J. Huijzer, S. Klein, C. G. do Koek, II. W. Köneman. Niet bevorderd1. RcpcHagrfilni in Passage theater. Gisteravond reeds was in het voorpro- grain van Passage theater opgenomen de reportage van de uitvaart van H.M. de Ko ningin-Moedor, vervaardigd door Polygoon. Voor deze zeer bizorulcre gebeurtenis! had Polygoon ook bizondcrc maatregelen, getroffen on het resultaat is een keurige filmreporlage geworden, eenvoudig, maar treffend en technisch ze-er good verzorgd. Begonnen wordt met het défilé van do duizenden en duizenden langs de baar aan het Lange Voorhout. Daarna komL de begrafenis. Op verscheidene punten in Den Haag, Rijswijk en Delft hadden de filmoperateurs zich opgesteld en zoo werd de stoet op al lerlei wijzen, gefilmd, zoodat men een zeer goed overzicht verkreeg. Het karakter van de plechtigheid1 is volkomen bewaard ge bleven. De enquête naar geblokkeerde vorderingen. De formulieren voor opgave van in het buitenland geblokkeerde vorderingen zijn nog slechts tot 4 April a.s. aan de post kantoren verkrijgbaar. Tot 15 April kunnen de ingevulde for mulieren verzonden worden. Feestavond D. S. L. Ter gelegenheid van het driejarig be slaan van de Schiedamsche voethnlvcrecni- ging D. S. L. zal in Gebouw Eendracht Zaterdag 7 April a.s oen feestavond wor den gehouden. A G E N D A. Schiedam Passage theater, 8.15 u. Bnspoetin eu do keizerin. Pandora, Hoogstraat, 8 u. Filmvoo: loding. 29 Maart. Gebouw Eendracht, 8 uu.. 30e Feestelijke jaarvergadering Nol. Bond van Clu*. Fabricks-en Trans porlarbeiders. 29 Maart. Gebouw voor Chr. Soc. Belan gen Patrimonium. La Roy: Chris tendom en cultuur. 31 Maart. Musis Sacrum. 8 u. Toonoolvor. Vrioude.ntrouw. Soiréc. Botterdam Heden e.v.d. Ilal B. Nenijlo-terrein. Prima- vera. Heden e. v. d. CSrc.us Sarrasani, Land van Iloboken, 8 u. (Woensdags, Zaterdags en Zondags ook 2 u.) Voorstelling. Heden e. d1. v. Tivoli-Schouwb. 8 uur. (Zondag ook 2 u.) Meyer Hamei's revue:..Dat doet de deur dicht". Heden e. v. d'. Capitol Theater, 2.15 u. 8.15 u. Gcz. Tholen en Va.n Lier. Revue Tijd is geld 29 Maart Groote Schouwburg, 8 15 u. .Tush- ny's Blauer Vogel. Grand, 2 u. 7 u. 9.15 u. De Jantjes Lumière, 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Peonhaar. Luxor, 7.30 u. 9.30 u. Uit den hemel ge vallen; Rustverstoorders. Olympia, 7 u.9.15 u. Reken nooit op vrouwen. Prinses, 2.15 u. 8.15 u. Das Lied' einer Nacht; De zoon van den Radja. Royal, 2.15 u. 7.15 u. 9.15 u. The King of Jazz. Studio '32, 2 u. 7 u. 9.15 u. Mirages de Paris. Thalia. 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Do contro leur van den slaanwagan. dcrioE werd door glasscherven aan het go mt ernstig gewond en is, nadat zij voor- loopig door dr. Donkersloot was verbonden, door de Roode Kruis auto naar liet St. Franc iscus gasthuis te Rotterdam overge bracht en kon nadat de wond aldaar was gehecht weer huiswaarts koeren. Uitzending Zaterdag a.s. Wij vernemen, dal H.M. de Koningin het voornemen heeft om Zn'erdag, des namid dags ten een ure door do radio een woo'id lo lichten zoowel tot de bevolking van Ne derland als van de doelen van het rijk 6ver zee, naar aanleiding van het overlijden ui do Koningin-Moeder, Chr. Fabrieks- en Transportarbeiders, De afdeeling Schiedam van den Ned. Bond san Chr. Fabrieks- en Transportar beiders houdt hedenavond in gebouw Een dracht een feestelijke jaarvergadering. Hun medewerking verleenen de he r Vrij land (piano, viool en cello) en de Chr. Re- citeervereeniging Oranje Getrouw uit Rot terdam. Als spreker treedt o:> de heer II. II. Spoelstra, lid van het hoofdbestuur. Dienst op den rijksweg. Bij de begrafenis van^H. M. de Koningin- Moeder hebben ongeveer 40 leJ.-n van de transport colo-nne van de afdeeling Sehielam \an bet Nederlandsclie Roede Km is, onder leiding van Dr. Dresen eerste hulpdienst verleend op den Rijksweg tus- selien Rijswijk en Delft, Daartoe waren in overleg met het hoofd bestuur 3 posten ingericht tusschen Delft cn de Hoornbrug. De centrale post onder leiding van dr. Oreren was gevestigd in de groote hrlptenfc bij het Shell-s'ation, waar ook gestationeerd waren een zieken auto en de centrale auto voor eerste hulp posten langs de wegen, welke enkel.» malen voor ernstige ongelukken in functie zijn geweest. De beide andere posten stonden onder leiding van adjudant A. van den Berg en sergeant-majoor* Verboom, Bovendien is talrijke malen hulp ver leend m-oc-ten worden voor lichtere ongev Klasse 4B: H. W. Kerkhof, G. J. Koen- vallen als flauwten, lichte verwondingen, De plaquette-, vervaardigd ter gelegen heid van het 50-jarig jubileum van Hermes-D. V. S. d or de Koninklijke Begeer. ning is zeer geslaagd: liet is een Hermes- koj met het embleem in de hand. Waarom de jubileerendo vereeniging 50 jaar geleden den goi van den handel en van de dieven tot peet kreeg, is onbekend. Naar de teekening heeft de Koninklijke Iiegocr speldjes vervaardigd, bestenul voor de leden van Hermes-D. v, S.voorts me dailles en voor de winnende clubs in het Paaschloumooi twee groote plaquettes resrp. in wit metaal en brons, vastgehecht op een houten schild. Het zijn. prijzen, op wier bezit elke vereeniging prijs zal stellen. Herracs-D. V. S.-otalage. De heer 1L Th. v. d. Vlerk, Korte Dam, hoeft een IIormes-D. V. S. etalage ingericht. Te midden van bloemen en vele portretten prijken de prijzen voor het Paasehtoumooi. derman, A. J, de Kruijff, G. Mak, J. de Man, F. L. Noordhoek, J. van Dort, L. van Pelt, J. de Ruiter, P. .T. Schepen, A. J. Schipper, J. J. Stuivenberg, G. J. Verhaan, N. Verboom, A. Veringmeier, E. van Voor den. Niet bevorderd: 1. Klasse 40: R. Burg, H. G. van Dooreu, J. Groenendijk, J. van Helden, M. N. Im- Tnerzcel, W. de Jong, J. Langes traaf, L. van Noort, H. W. Paul, P. J. Scheen- loop, II'. Stigter, O. Smit, A. M. do Wit. B. Stouthandcl. Allen, bevorderd Diploma's werden uitgereikt aau: Klasse 5A: H. A. Bakker, A. Brand, P. W. Bras, G. Dekker, A. Groen, G. Groe- nendaal, A. Heijman, G. van Katwijk, J. G. Kramer, J. Lolkus, R. Lutfik, C. Mar ken stijn, L. Bitter. Geen diploma 2. Klasse 5B: A. M. Meeder, W. van der Meuten, G. F. Meijers, J. A- M. van Mill, J. Xels, P. F. van Noortwijk, A. C. Pau wels, J. Plu ij mers, J. D. van der Raaf, O. If. Schwagermann, L. A. Sclrwager- Tiiann, A. Staat, TL J. Stolk, A. S. E. de Vries, L. Vijfvinkel, II. Waard1, J. de Zeeuw. Allen diploma. Klasse 50: G. den Boer, G. Breur, J. HL van Emden, S. Entrop, 0. Frank, P. F. Futselaar, P. Korsten, D. Mackay, 0. G. L. Middendorp, A'. W- Slied recht, J. Siekelenbnrg, 0. Ven-een, J. Zwep. Allen diploma. doorgeloopen voeten enz. Daar de regeling op den weg uitste kend was, kou de colonne omstreeks half zes wederom inrukken. Kerk Ned. Prot. Bond Westvest 92 GOEDEN VRIJDAG des avonds half acht Em. Rem. Pred.. Oestgeest, EERSTEN PAASCHDAG Rem. Pred., Amsterdam. EEN' GREEP UIT ONZE DAGE PRIJZEN VLAARDINGBN. Om te bunkeren. Gistermiddag tegen half vier is de Rus sische ijsbrekcr „Krassin", do groolsto ter wereld, welke op weg is van Leningrad naar de Beringz.ee, teneinde daar te trach ten de op liet ijs verblijvende schipbreuk» lingon van de „Tsjeljoeskin" uit hun be narde positie ie redden, in do haven van hot havenbedrijf Vlnardingen-Oosl aange komen. De „Krassin" heeft in de Vu Ie aan haven do bunkervooriaad' aangevuld. Gisteravond 11 uur werd' de reis, welke via het Panatnakanaal gaat, en ongeveer veertig dagen zal duren, voortgezet. De Krassin werd in 1917 Ie New Castte gebouwd, heeft een waterverplaalsing van 10.000 ton en machines van 10.500 P.K. Do bemanning bestaat uit 157 koppen waarbij zich ook personen bevinden voor hot verrichten van we tens eh a p pc! ijk-o waar nemingen, een journalist van de Prawdh en een filmoperateur. De volgende pleisterplaats is San Fran cisco en dan volgt do Voarzienigheidsbaai. Vand.oar kan men dar in drie dagen bij de bemanning van de Tsjoljoeskkt zijn. Toen wij gisteravond' in d<o gelegenheid waren liet schip eens te bekijken, verwon derde het ons, dat de groote beman ning in een zoo kleine ruimte ken worden geherbergd. 'Ifct ging er gisteravond' in hot achter schip gezellig naar toe. Er was harmonioa- muziek en een banjospeler, die voor hel personeel den tijd' wat trachtte te korten. Alles was er tot in de puntjes verzorgd'. Er werd veel gerookt, dcch drank was aan boord niet te vinden. Schenking aim Koningin Fnnma-i'nmK. Naar wij vernemen is door de N.V. Van Deientors Glasfabrieken het lielr-g van de opbrengst van het verhuren van planteen in haar fabrieken aan den nieuwen Rijks weg te Delft tijdens dc plechtige lor aar Ie bestelling van het slof "olijk overs'hol van If. M. do Koningin-Mooier, totaal f?2L0t, geschonken aan het Koningin Emmn-fonds, Boekman seeretaris van de VARA? Naar do Tel. verneemt wordt als op volger van den heer G. ,T. Zwerlbroek, die ontslag heeft gekregen, als secretaris van de VARA. genoemd de oud-welllouder en Amsterdamse!) raadslid, dc heer F. Boek man. MET R0ÖRD 1.23 - 1.75 -"1.93 enz. 1.25-1.30-2,30 1 enz. Geslaagd. Bij de gisteren te Rotterdam gehouden examens der Kon. Erk. Ver. van Leeraren in Stenografie en Machineschrijven, is ge slaagd voor kantoor-stenograaf in de Duït- sche taal, 130 l.g. per minuut, de heet Z. Noomen, te Kethel, leerling van Instituut Harm, alhier. 33 et. - 40 - 03 enz. 23 ct. - 50 - 75 enz. Vnleaankavcn. In de Vulcaanhaven is binnengekomen het s.s. Gorbea Mendi om GOOO ton koten lo laden. Sprceknur burgemeester. De burgemeester zal voor 5 April geen spreekuur meer kunnen houden. Winkelsluiting op Zaterdag. Zaterdag a.s. mogen de winkels 'ui onze gemeente tot 11 uur geopend blijven. OVERSCHIE. Een ernstig gewonde. Gistermiddag had op den Nieuwen Rijks weg oen autobotsing plaats tusschen een vrachtauto van de firma Speelman alhier, bestuurd door D. de Roode en een luxe auto van den heer Nederlof uit Den Haag. De vrachtauto, die uit den Hofweg don Nieuwen verkeersweg dwars overstak, werd' door de luxe auto in den flank aangereden en wel zoodanig, dat de luxe auto zwaar werd beschadigd'. De inzittende mevr. Ne- Dader ontoerekenbaar verklaard. Vandaag heeft de Amsterdamsche recht bank uitspraak giedaau in de zaak Icoon den Muiderbergschcn strandfolou-iaf Ibe- lings. Zij heeft den verdachte ontoerekenings vatbaar verklaard, zoodal de vervolging tegen hem ingesteld, geen voorfqang zal vinden. Uitspraak Amsterdamscha hol'. Vandaag heeft het hof te Amsterdam arrest gewezon Ln ue zaak tegen een Duit- selie bedrijfsleider II. A. W. J. 14, die door de rechtbank te Utrecht wegens dood slag was veroordeeld tot een gevangenis straf vain 6 jaar. Verdachte zou in den vroegen oohlend van 5 September j.l. den directeur van de dakpannen fabriek jhr. van Ingon, zijn chef, door revolverschoten van het leven heb ben beroofd. De procureur-generaal luid bevestiging van het vonnis geëiscJit. Het bof veroordeelde verd. tot een ge vangenisstraf van C jaar. Voortzetting van dj behandeling door de Amsterdamsche recht bank. Vandaag werd de behandeling van het 0nnes-proces voortgezet. De eerste déchargc-geluige was do beer Drewe, oud-directeur van een verzekerings maatschappij to Erfurt. Als tolk treedt op mr. E. Pardies. In 1927 was hij procu ratiehouder van die maatschappij, die cou renstal van Koioing had verzc-kerd'. Op 8 September 1927 verbrandde een renstal. De scliukteiachers van Koning waren eon pro ces begonnen over de verzokeringspch- ningea. Op ziekeren dag laad een omployé van de maatscliappij de heer Kölbel oen brief Ivan Koning ontvangen met het verzoek een onderhoud' te Amlvem te krijgori. De hoer Kölbel ha/1' d'it verzoek inge willigd en Ivonnig was met een voorstel' gekomen, dat hij zijn verklaringen zóó zou wijzigen, dat de verzekeringsmaatschap pij tegen Kanings scbuldcischors zou win nen. j Later was er weer een conferentie ge weest, behalve de lieer Kölbel was got* Dreno daar ook bij tegenwoordig geweest. Koning kwam weer met dezelfde voor stelten en vroeg een som van 3500') mark. Voor dat bedrag zou hij iedere verklaring afleggen, die de verzekering wonschlo. Mr. Muiter Masis: Er was toch een uit zondering door Koning gemaakt? Get: .Hij wilde niet onder eede verkla ren, dat hij de renstal zelf hoeft aange stoken. Aanvankelijk was Koning cischendc par tij, doch na sectie van zijn vordering op tuns van zijn schuldcischers, tranen zij als ei schors op. Pres.: *Uaar wist Koning preews ssanr* over hot proces ging? Got.: Ja, dat was hem bekend'. Hij kende de stukken, daarom kon hij ook aanbieden zijn anlwoordeln zoo te wijzigen, dat wij het proces wonnen. Bij de brand zijn 13 paarden verbrand'. De paarden wa ren verzekerd voor 39000 mark. Als hel proces gore! afliep, z*oo> stelde Kon.eg voor, zou hij O-iOOO mark kiijgctn. Pres.: Was de verzekering hoog? Gel.: Ja abnormaal hoog. Gel. vertelt dan, dat er vanzelf spre kend ai iet kon worden ingegaan op het voorstel van Koning. Bovendien was het' proces toen al tamelijk ver gevorderd en bestond er alto kans op een schikking De -verzekeringskwesties worden door de rechtbank tot in allo finesses behandeld!. Tijdens het verhoor blijkt, dat do verzek'eê

Schiedamsche Courant | 1934 | | pagina 2