KWARTJES GEVAARLIJK $PBl< Radioprogramma's BINNENLAND De toestand in den landbouw. De Coiip, G rocTtlcvcilingver- emging 'c Pijttacker vondt zich tot minister Colijn. Door het bestuur der Coöp. Groenten- vei 1 i n gvereeniging „Pijnacker on 'Omstre- ken" is een telegram aan minister Colijn geronden, waarin or op gewezen wordt, dat de toestand voor do landbouwers thans wel de slechtste is. Do prijzen voor alle producten zijn ontoereikend' ou zijn zoo danig, dat thans in den tijd dor volle pioduelio het werkloon nog niet kan wor den betaald. Er wordt voider in gezegd, flat iedere chuzend ramen wek geven aan één wetknian en dat, indien niet spoedig wordt ingegrepen, binnen enkele weken hot aantal werkloozen voor de genreen te met enkele honderden zal (oenenion. I bestuur verzoekt zijn excellentie mi nister Colijn maatregelen to willen troffen, tvaatdooi de noodtoestand wordt verzacht, wat h i. te verkiezen is boven algeheele Ineenstorting, met als gevolg grootero uit breiding van werkloozonzorg. 08 gemeenteraadsverkiezingen. De uitslag te Noord wijk. Bij de gisteren gehouden ve-f-vvingen voor den raad der gemeente Moord wijk, zijn uitgebracht 4424 (395S) geldige stem men. Daarvan vennen en Anti-Rev. Partij 677 549) Christ. Hist Unie G91 734) RK. Staatspartij 1346 (1823) Algemeen Arlvoidersbelang (S D.A.P.) 214 356) Gemeente Belang 353 496) Katli Zelfstandigen 107 Chr. Dom. Unie 239 Kath. Burger Partij 527 Verschillende ingezetenen 50 Neutrale kiezers 221 Bij het zetelaantal van 15 bedroeg de kiesdeeler 294 14/15. Het aantal gekozenen voor de onder scheidene partijen is als volgt: Anti Rcv. Partij 3 (2) Oir. Ilist. Unie 3 (3) R K Staatspartij 5 (7) Soc. Dem. Arb partij 0 (1) Gemeente Belang 1 (2) Christ. Dem. Unie 1 (0) Kath. Burgerpartij 2 (0) Jaarlijkse tic algemeene rrgadcring der K.L.M. In de gisteren te Amsterdam gehouden jaarlrjksche algemeene vergadering van aan- deeiliouders der Koninklijke Luchtvaart Maatschappij voor Nederland en Koloniën N.V, werden de jaarstukken over 1931 goedgekeurd liet aftredend lid van den raad van bestuur, de heer ir AT H. Damme, word herkozen, terwijl in de plaats van mr. J. W. Beycn, die uit den raacl van com missarissen is getreden, benoemd werd de heer mr. II. J. Wolterson, N.V. Nederlawlschc Scheepsbouw Mij. In de gisteren gehouden jaarlijksche al gemeene vergadering van aandeelhouders van de R.V. Ncderlandsche Scheepsbouw Mrj te Amsterdam, werden de balans en winst- en verliesrekening o\er 1934 goed gekeurd. Besloten werd1 het verliessaldo ad f194.879 98 af to boeken op het Uitbrei- Oings- en Vernieuwingsfonds, waardoor dit fonds op f5 241 18 wonlt teruggebracht. De heer dr. C. J. K. van Aalst, die vol gens rooster aan de beurt was van aftre den als commissaris, werd als zoodanig herkozen. De decisie inzake het voorstel van com missarissen en directie tot wijziging der statuten, moest wegens onvolt,alligheid1 der vergadering worden uitgesteld Vcrecniging „Ne' Fabrikaat". De algemeene led .ga tiering van de vereeniging „Kederlandsdi Fabrikaat" zal worden gehouden op Donderdag 4 Juli a.s. in het Kurhaus te Scheveningen. Uit het Engelsch van PAUL TRENT, door ADA VAN ARKEL. Do toestand van. den Kon. lloll. Lloyd. Naar wij vernemen zullen hedenmiddag in „Krasiuipol&ky" te Amsterdam de samen werkende organisaties, d'.o zich bezig hou den met het ontslag aan hot grootste dool van het personeel \an den Kon. lloll. Lloyd, met liet personeel een vei gaden'ng houden, ter bespreking van don toestand. Gemengd Nieuws Stella had niet geantwoord, maar toen ze naar Guy toe kwam, stonden haar oogen vroolijk „Het is pij t me, dat ik uit moest," zei ze eenvoudig. „En heeft u uw besluit genomen vroeg mevrouw Cameron op weinig belovendten toon „Ik geloof, dat ik maar gaan zal," zei Valda en gaf Guy eon blik vol sympathie en begrijpen. „Ja Ik heb besloten. Dm te beginnen moet ik u vertellen, dat ik het geld heb om mijn schulden te betalen en nog wat over bovendien." „Dat is al een heele stap vooruit." „Ik ben zoo blij," viel Stella hem in de rede, en haar moedör fronsde de wenk brauwen, „Ik geloof, dat Stella en ik hot recht hebben over onze eigen toekomst te be- glissen. We gelooven, allebei, dat we ellen dig zullen zijn als we moeten scheiden." „Onzin," zei mevrouw Cameron min achtend'. „Als u dat wenscht, behoeft niemand iets-van onze verloving te weten. Ik ben het met u eens, dat het dom zou zijn voor- loopig te trouwen." „Dat zou onzinnig zijn," „We zrjn beiden bereid te wachten," zei Etella onstuimig, „maar ik zweer, dat als Kind uit liet ra.un gevallen. Gistermiddag is in een huis aan de Van Hallstraat te Amsterdam, ecu 3jnrig kind uit het raam van ito tweede élago op straat gevallen. Met inwendige kneu zingen is liet naar hm Willielmina Gast huis vervoerd. De „Normandie". Nieuwe recimlpoglng op de thuisreis. Joan Hazard, de hoefdundibh-A van dc Norniandie, gekte gisteren, dat getracht zal worden, op de terugreis naar Frankrijk een gemiddelde snelheid van 31 knoopen te bereiken In een tijdsverloop van vier dagen en zeven uur zou het schip dan in de Frnnschc haven zijn. Daarmede zou record voor do reis van Xew-York af, dat op naam van de Bremen «taai, gebro ken zijn. Het schip is door vele duizenden be zocht en bezichtigd. Mevrouw Lebrun is naar Washington vertrokken, waar zij een bezoek zal brengen aan den lieer cn mevr. Roosevelt. Uit New-York wordt gemeld: Pas over eenigo maanden zal de Nor- man dié het blauwe lint ontvangen, we gens haar iccordreis van Parijs nan- New- York. Het lint moet nl. nog officieel wor den overgedragen aan den gezagvoerder van do Rex, liet Itahaanscho schip, dat liet laatst het record had verbeterd. Mevrouw Lebrun, de echtgenoote van deu president der Fransche republiek, beeft gistermiddag do thee gebruikt op liet Witte Huis te Washington en was gisteravond de eore-gaste van president en mevrouw Roosevelt bij bet laatste diner, dat dit sei zoen op het Witte Huis heeft plaats ge had. I Granaat gevonden. Vijf kinderen om liet leven gekomen. Tijdens liet spelen vonden een aantal kinderen bjj Wilna (Polen), een granaat. Zij trachtten het voorwerp te openen, waarop het explodeerde Zes kindth wer den zoo ernstig gewond, dat vijf hunner aan de bekomen verwondingen o,o:kden. Baggerschip vergaan. In de Witte Zee. Reeds 15 lijken gevonden. Hef Rus-ische bagger-chip Tsjemysjefs- ky, dat een bemanning van 47 koppen aan boord had, heeft tijdens een storm op de Witte Zee zware averij opgeloo- pen en is sindsdien vernvst Drie slecpbooten zijn uitgeloopen om het schip tc zoeken Feu daarvan is thans teruggekeerd: zij heeft op een onbewoond eiland 15 lijken van de bemanning van het vermiste «chip geborgen. De onder zoekingen wenden vooitge/et. De aardbeving in Beloedsjistan. Bc toestand. Uitgebreid red- dingsw crk. Een meelede el ing van liet departement voor Indie meldt, dat, ofschoon er nog eenig gevaar bestaat voor verdere aard schokken in Quetta, dit geen aanleiding behoeft te geven tot buitengewone onge rustheid1, aangezien alle voorzorgsmaatre gelen genomen zijn om hel gevaar voor de overlevenden tot een minimum terug te brengen. Zoowel de burgerbevolking als de militaire zijn op het open veld ondier- gebracht. Alle Britsche overlmenden geven zich met alle kracht aan het reddings- en hulpwerk, waarbij zij steun vinden in den onafgebroken stroom van hulp van bui ten. Ecu groot deel van de kantonneering ik Guy niet trouwen kan, ik ook met niemand anders trouw." „Het is gewoon krankzinnigheid, ik wil er niets mee te maken hebben „Mevrouw Cameron, ik vind het afschu welijk tegen uw wenscben in te gaan," zei Guy zeer emsiig, maar ik wil toch dat u weet dat Stella on ik ons als ver loofd beschouwen." ,,Ze is nog een kind U maakt misbruik van haar jeugd „fk zal baar ten alleu trjde, wanneer ze dat wenscht, vrij laten." „Ik verbied een verloving Stella ging naar haar moeder toe en sloeg haar arm liefkozend om haar heen. „Geef toch toe, moeder liet zal ons zooveel gelukkiger maken. Bederf denheer- Irjksten tijd van mijn loven niet" „Ik moet met je vader spreken, Guy, Misschien heeft hij meer eergevoel dan zijn zoon," zei mevrouw Cameron heftig. „Moeder, nu is u niet eerlijk. Zeg geen dingen, waarvan u later spijt zoudt hebben U heeft me zoo dikwijls ver teld hoe arm u was, toen u met vader trouwde," „Ja, en ik wil jou bewaren voor de vreeselijke armoede, die wij door hebben moeten maken." „Maar moeder, u is niet arm." „Ik zal het zijn als ik een ander ge zin heb te onderhouden," Toen begon Guy te begrijpen. Mevrouw Cameron was betrekkelijk nog jong. Ze had geld genoeg om zeer behaaglijk te leven en de goede dingen, der aarde te genieten, maar klaarblijkelijk voelde ze er niets voor om een deel van haar inko men te moeten afstaan. Tenslotte ont stond haar oppositie dus uit zelfzucht. in Quetta is onbeschadigd af slechts licht beschadigd, hetgeen geldt voor de mili taire hospitalen en barakkeu van do Brit sche en Indische troepen m hun gezinnen. Gewond, in behandeling in het militaire hospitaal, zijn 29 Britsche mannon cn 73 viouwen en 3 kinderen, benovens 3250 Indische mannen en vrouwen en kinde ren. SCerk en School Ned. llerv. K™lt. Bedankt voor Borne, ils. G. Bos, te Deilnmsvaart; \oor Oud-Alblas, ds. Pb. J. Vreugdenhil, te Gorineliemvoor Ede, ds. 0. Th. Keek, te Staphorst; Beigsenenlicek, ds. E. Schimmel, te Ameide. GereL Kerken, Beroepen to Rilland Bath, W. G. F. van Herwijnen, cand. tc Vinnen, DONDERDAG, Juni 1935. Hilversum, 301 M. AVRO-uitzcnding. 8 u. Gramofoon. 9 u. Orkest. 10 u. Mor genwijding, 10.15 u. Grarnofoou, 10.30 u. Orkest. 11 u. Knipcursus kindcïkleeding. 11.30' u. De Octophonikers. 12 30 u Ko- vacs Lajos eu gramofoon. 1.45 u. Con cert 4 u. Voor zieken eu IKiiszitienden. 4.30 u. Omroepoikest. 5 u. Voor do kin deren. 5 30 u. Omroeporkest. 6 30 u. Sportpraatje. 7 u. De AVRO-Dccibcls. 7.30 u. Radio-Volkszang. 8 u. Yin Dias. 805 n. Gramofoon. 8 30 u. Een houtl- scho verhandeling. S 50 u. Disco-nieuws. 9.20 u. Beethoven's 9de Symphonic door het Concertgebouw-orkest. 11 u. Vaz Dias. 11.1012 u. Do AVRO-Dcctbcls. Huizen, 1S75 AL 8 u. KRO. 10 u NCRV. 11 n. KRO. 2—11.30 u. NCRV. S—9.13 en 10 u. Gramofoon. 10.15 u. Morgendienst. 10.45 en li u. Gramo foon. 11.3012 n. Godsd. halfuur. 12.15 u. Orkest en gramofoon. 2 u. Cursus Fraaie Handwerken. 3 u. Voor do vrouw. з.30—3 45 u. Gramofoon. 4 u. Bijbelle zing. 5 u. Handenarbeid. 5.30 u. Gra mofoon. 6 u. Piano. G.45 u. Causerie. 7.15 u. Causerie. 7,30 u. Weekoverzicht. 8 u. Vaz Dias. S.05 u. Orgel. 9 u. Oucler- uurtje. 9.30 u. Kwintet. (Om 10 u Vaz Dias). 10.30 u. Gramofoon. Droitnich, 1500 AI. 11 23 li Orgel. 12.10 u Orkest. 1.20 n. Gramofoon. 4.10 u. Gramofoon. 5 03 u. Orgel. 5.35 u. EBC-Dansoikest.i 6 50 u. Cembalo 7.40 u Gramofoon. 9 20 u. I've cd io have music. 10.35 u. Con cert 11.3512.20 tt. Orkest. Radio Pari", 1048 AI. 7 20 en 8.20 u. Gramofoon 12.35 u. Ka mermuziek. 9.05 u. Symphonieccmcert. 10 55 ti Dansmuziek. Kalundborg, 1261 AI. 12 202 20 u. Strijkorkest 3.055.05 u. Oikest. 8.30 tt Zangspel. 10 15 tt. Piano recital. 41 1012 50 u. Dansmuziek. Keulen, 456 AI. 6.35 u. Orkest. 11.10 u. Concert. 12 20 u. Concen. 1.35 u. Kwintet. 4 20 u. Zang. 5 20 u. Orkest en solisten. 7.20 u Volks muziek. 8 30 u.' Kleinorkest en dans-or- kest. 112012 20 u. Orkest, koor en solisten. Rome, 421 AI, 9.15 u. La cena delle beffe, opera. Brussel. 322 en 484 AI. 322 AI. (Vlaamsch): 12.20 en 1.30—220 Orkest. 5.20 u. 0'rgel 6.05 u. Gramo foon. C 50 u. Zang. 7 05 u. Piano. 7,35 tt. Gramofoon. 8.20 u. Cabaret. 9.50 u. Gramofoon. 10.3011 20 u. Concert. 484 AI. (Franscli): 12.20 u. Gramofoon. 12 50 tt. Orkest 1.50—2.20, 5.20, 6.20 en 7.35 u. Gramofoon. 8.20 u. Orkest. 10 20—11.20 u. Gramofoon. Dentsclilandscndcr, 1571 AI. 8.30 u. Orkest. 11.20—12.20 n. Concert. „Onder geen voorwaarde zal ik bijstand van u aannemen," zei Guy kortaf. „Daar behoeven we nu niet over te spreken," zei Stella vlug. „Guy eu ik zijn tevreden, dat we bij elkander behooren. De toekomst zal voor zich zelf zorgen. Ai wachten we nog tien jaar, dan zullen wij nog jong zijn en ik zou een boel leven willen wachten op Guy, liever dan iemand anders te trouwen." „ïk heb niets meer to zeggen, alleen dat ik me verzet tegen elke verhouding, hoe oo-k," zei mevrouw Cameron koel. Valda kwam met een telegram in de hand de kamer binnen. „Ik moet naar Londen, Mijn moeder heeft om me getelegrafeerd," zei ze en haar gezicht was vertrokken van droefheid. Alevrouw Cameron las de weinige re gels en onmiddellijk verzachtte ziok haar gezicht. „Stella en ik zullen met je meegaan. We zullen den eersten den besten trein nemen." Terwijl ze sprak, troki ze Valda met zich de kamer uit eu wierp van uit de deuropening een uitdagonden blik op Guy. „Moeder is vrecselijk zwaar op de hand'. Arme Valda, ze hotült zooveel vau haar moeder. Als mevrouw Glyn sterft, staat Valda geheel alleen. Ik heb zoo'n mede lijden met haar. „Ik hoop, dat we niet lang weg zullen blijven," zei Stella. „Ik ook, lieveling. Ik vind liet vrees-olijk je niet te zien." „Je hebt je verlof nog niet gehad. Kun je niet mee naar de stad gaan met ons? Er gaat over een paar uur pas een snel trein. Je hebt tijd genoeg, om je valiesje van boord te halen." „En je moeder?" „Ze is niet zoo kwaad, als ze er uit ziet. Ik geloof, dat het wel goed is als je mee gaat. Ze moet er aan wennen. Ja, heusob, Guy, ga mee." „Uitstekend, maai' dan mooi ik voort maken, anders mis ik den trein." Hij kus le haar innig eu haastte zicih weg. Aam boord kostte het hem geen moiaile een week verlof te krijgen on hij floot vroo lijk, terwijl zijn oppasser zijn tasch in pakte. Zeven dagen met Stella, zeven heele dagen. In Londen zou hij meteen een euga- gementsring kunnen koopen. De piketboot, die hein aa-u wal, zou brengen, kwam langszij en met anderen, kwam bok Furber aan boord. Hij tiok zijn wenkbrauwen op toon bij Guy met zijn oppiasser zag, die het koffertje droeg. „Er op uit?" vroeg hij terloops. „Ja, naar de stad." „Ik kont er juist vandaan. Ileb je een boodschap voor de Camerous?" „Zij gaan ook." „En juffrouw Glyn?" Furber dacht eenigo seconden na en nam een besluit. „Ik geloof, dat ik met je naar het sta tion ga. Ik zou juffrouw Glyn graag even tvillen spreken. Je bent zieLf verliefd eu zult het dus begrijpen," zei lirj luchtig. „Ik hen bang, dat je niet veel tijd zult hebben om met haar te praten," zei Guy kalm. Ze kwamen een paar minuten vóór de brein vertrok, aan het station. Terwijl Hal lam naar het loket ging, haastte Furber zich naar het perron. Valda zag hem het eerst en hij wenk'e hatr. <u,v Ca meron en Ste'h -1 11 „Wat is er gebeurd, zeg het me vóór Hallam komt." „Mijn moeder is ziek en ik ga, naar idd stad'. Alevrouw Cameron en Stella gaaaf met me mee, dat is alles. „En Hallam?" „Ik geloof, dat hij ooik mee gaat." „Hoe slaat het met het engagement? Is bet af?" „Neen, ondanks mevrouw Gameronai tegenstand. Zo zal hot wel niet prettig vinden, als ze Hallam ziet.' „Daar komt hij aan. Waar kan ik je in de de stad1 treffen, hot is vari beuang. - Zij gaf hem het adres van een particM» lier ziekenhuis, dat hij voor zichzelf be®* haalde „U hoeft er niet over te tobben. Iki zal er wel voor zorgen dat hun verloving niot lang duurt. Adieu". Zo staplo do coupé in en onmiddellijk daarna kwam Guy aain. Een kruier zette zijn valies onder de bank ou Hallam ging in eon hoekje bij hiet raam zitten. „Waar logeer je?" vroeg Furber. „Als mijn vader soms mocht kome'n, w» je hom dan zoggen dat ik op zijn kamen in St. James ben. on daar een week blijf"! „Hoe is het adres?" „Ryderstiraat 42". Furber krabbelde het op een stukje pa? pier en noteerde tegelijkertijd hot adres, dat Valda hem gegeven, had. Toen aart hij afscheid en ging regelrecht naar tófl. telearaafkantoor. (Wordt vervola'dk U) WÏTWERK. Spat vrij. Uw adres voor ailo voorko mende wil- on roparatic- v. erken is: Vlaardinger dijk No. 349c. 11. II. huis eigenaren extra korting Voorheen: Dam No. 13b 1 x bellen. EEN IN GOEDEN slaat zijnde kinderwagen en wieg mot luiermand tor overname aangeboden. Bevr.: Gordonslranl 8-la. TE KOOP: goed onder honden kinderwagen met loebehooren cn dikke banden, merk „Patria". Spotkoopje, v. d. STEBNi VJaardiugerdijk 287a, Schiedam. RECHTSKUNDIG Bur., Tuinkaan 32. A.s. Alaan- dng, Pinksteren, geen zit ting. Wel verder 17 Juni van 39 uur. Echtschei dingen. Vertromvens- posten. Faillissementen- Voorkoming, Recherche werk, Geldzaken, enz. enz. DE GRUTTER en Unie- kruideniers- en v. d. Aleer Sc Schoepbonnen, worden in elke hoeveelheid on le gen contant"gold ingeno men in de Sigarenwinkel liet Hoefijzer. Broers veid 84, L. DB NEEFF. SI'OTKO 0IMC. Wol Ax- minstel kleed 3 x 4 f 15. 2 Wollen kleeden 3x4 en een grooto maat, beslist iets moois, niet gebruikt. Nieuwe Haven 49c, bo- vonhuis. KINDERWAGEN le koop: goed onderhouden. Prijs 1 8.L. MULDER, Sin gel lila. TE KOOP: pracht sterk Damesrijwiel, Torpedo naaf, Jasbeschermer, eelu- ioklstuur, ketlingkasl, nieuwe banden, enz. Prijs f15. Zoo goed ais nieuw. Lekstraat 25. Viscluvinkel NE DE RL. VER. tot Besch. v. Dieren, Polikliniek, Oude Kerkhof 8. Woens dag nam. 83.30 uur. Zaterdag v.m. 99.30 u. Gratis hulp door dieren arts J. VOOGD voor on- en minvermogenden. GROEN voor Huis vlij t- arlike'en, o.a. Triplex- platen, Multipiexklank- borden, Sierlijsten, por- treüijsten, Beukenlallen, Ijzerwaren, Gereed schappen, Dourliorren, PINKSTEREN. 'Luxe 7- persoons-aulo te huur, m. of z. chauffeur, f 10. por dag. Schie 18. TER OVERNAME: mooie winterjas en wollen gabar dine regenjas, te /.amen f 10.—-. Spoed. Flink per soon. Brieven ónder lelt. M G, bur. van dit blad, Haven 141. Broersveid 91, t.o. Ileeron- pad. TE HUUR: Pakhuis, ook gesch. v. werkplaats, Bevr.: Oostsingel 51. GROEN vooi Tea Is lokken tentharingen, tentbussen, kanom asten, kano triplex, stootranden, zonnescherm- rollen, horrengaas. Het goedkoopste. GROEN, Broersveid 91, t.o. Ilee- renpad. ZEEIt BILLIJK le koop, zwarte zijden zomerman tel, zoo goed als nieuw, maat 42, benevens Kin derfietsje, driewieler. Boerhavelaan 48a, le étage. EEN FLINK pakhuis to huur aan het St. Jansplein. Prijs zeer billijk. To bevr.: Fdips van Boui'gondiestr. 22b. GEVRAAGD: twee nette kostgangers. Geen be roeps kosthuis, Ylaardin- gerdijk 69a. GROEN voor Houtwaren o.a Trapiceren, Wringer- standaards, keukentafels, strijkplanken, waschkui- pen, afdruipbakken,mouw plankjes, bloembakken, raamhorren, dourliorren, Broersveid 91, t.o. Hee renpad. TE HUUR: Da Costastr. 41, groot, vrijbovenliuis, zijkamertje aan de straat. Keuken, 2 slaapkamers, zolder met 2 slaapkamers f 30.per mnd. Zeer ge schikt voor samenwoning of pension. Bevragen: Warande 191. AUTO TE HUUR. 5 pers. van part. f 7.50 per dag. Geen borg. Adres: Vlaar dinger dijk 53a. VOUW WAGENTJE te koop. Als nieuw, hangende in riemen. Vaste prijs f 5. Adres: Nieuwe Alaasstr. 84a. GROEN voor Vurenhout. Beukenhout, Eikenhout Eikenfineer, Coromandel- fineer, notenfinecr, Eiken- ribben, Eikentafelranden, Beukcnribben, Beukcn- groellatten 91 Broers veid 91, t.o. Heerenpad. l'E KOOI GEVRAAGD: ecnige hutkoffers en een kaslkoffer. Broersvest 19a, •2e étage. BELASTINGPLAATJE ta koop gevraagd. Adres Vecnlantstraat 28, Schie dam. NET PERSOON zoekt: slaapkamertje. Brieven m. prijsopgave aan* G. D. DOSTROM, Lekstraat 18a. AANGEBODEN: voor 2 vrienden, gezellige, grooto zit-slaapkarner met stook- gelegenheid. Klein kamer tje, met of zonder pension voor dame of heer. Goede behandeling. Gordonstr. 5a, Schiedam. TE HUUR aangeboden: 2 ongemeubileerde kamers, groot balcon en kookgele genheid f 15.— per maand bij menschen zonder kin deren, zeer netten stand. Desgevensoht gedeeltelijk gemeubileerd. Brieven onder lett. AI J, bur. van dil blad, Lange Haven 141. TE RUUR: pakhuis met kantoor, groot 56 AI2, plus zolder f 4 per wk. Te bevr,: Bilderdijkstr. 38b. EEN WONING to huur, Zeestraat No. 9 (Gorzen), voor f 2.75 per week. Te bevragen bij J. VAN KATWIJK, Boerhave laan 4Gb. TE 'KOOP: 4 Tuinstoelen met tafel f4. Closetpotten f 2.50, Kamergemak f 1.25 Keukentafels i' i.23._ Keu kenstoelen 75 ct. Linnen kast f 4.— Waseheom- mode f 12.50. Spiegelkas- tje f C. T. ArAN 'T ÏIOEN, v. Leeuwenhocckstraat 38a. DAAI41. Het vertrouwd ste en goedkoopste adres voor Triplex en alle soor ten Iluisvlijtarlikelen. Zie verder. RAAM- EN deurhorren, op maat te verkrijgen. Alle soorten latten en planken, sponning, groef- en beu- kenlatten. Zie verder. NAAR BRUSSEL. Elke dag per touringcar naai' Brussel. Prijs f S 50 retour. Retours zijn 14 dagen geldig. Kaarten verkrijg baar/ A. J. KOK, SP garenmagazijn. Lange Kerkstraat 26. Tel. 68894. Rookt do bekende llud- sonsigaren, (kwaliteit van 8 voor 4 cent. LICHTE AIANTEL te kp„ leeftijd 1G of 17 jaar, voor 5 gulden. Adres: Broers- vest 163a. TR A I'LL EREN, 6 tree a 95 cent. Keukentafels f 1.10. Droogrekjes 35 ct. Tevens 1 Cano te koop. JAC. v. STU1JVENBERG Dam 41. BESCHAAFDE burger- wed. zoekt kennismaking mot netten weduwnaar. Geheimhouding. Brieven onder lett. M K bur. van dit blad, Lange Haven 141 BESTE Heerenfiets, dub bele remmen, lamp, baga gedrager f 12.50, pracht haardkachel zwart emailie. 't bekende merk „Dora 1"; als nieuw f 25.Mooi Radiokastje f 4.50, alles prima staat. Nassaulaan 16 ben. SCHOONMAAKTIJD Laat nu uw liaard of kachel schoonmaken en vakkundig repareeren bij ff. TRIJSELAAR, v. Be- verenstr. 10a, v.h. werk zaam bij de Firma L. KAA1P. Prijzen billijk. VOOR EEN goede schoen moet gij uw mkoopon bij „Excelsior" doen. Schoenmagazijc „Excel sior". Dam 27-36. Geen filialen. Komt onze étala ges zien. Crepo sandalen vanaf 59 cent, Speciaal adres voor breede voeten. OVERTREKKEN van de kens met 12 el prima satinet, f 4.85, moderne dessins. Electr. Deken- overtrekkerij. Snellem&ns- straat 87, Telef. 34976, Rotterdam. NET MEISJE, leeftijd 20 jaar, zoekt dito vriendin, liefst kunnende dansen en fietsen. Brieven onder lett. M H, bur. van dit blad, Lange Haven 141. EEN STERK heerenrijwiol te koop Vaste prijs f 6.50. P. BODE, Bommelsche str. 54. B. VAN DER WAL, tim merman en bouwkundige. Prins Mauritsstraat 20, ADVERTENTIE?! in deze rubriek hebben beslist succes! „'Ook."

Schiedamsche Courant | 1935 | | pagina 6