Maandag 23 September 1835. EERSTE BLAD MUSSOLINI ZEGT NEEN. m Oefeningen Lichte Brigade. Tel. No. 68103, 68617 en 68923. BUREAU LANGE HAVEN 141 (HOEK KORTE HAVEN). TEL. 63103, 68617 en 68923. Postrekening No. 53II. BUSTE^LADSO De voorstellen van de commissie van vijf afge wezen. Toch beschouwt men te Genève, Londen en Parijs de situatie niet ais hopeloos. Mussolini heelt de voorstellen der Vol- kenbondscommissie, algewezen. Zij boden hom, volgens het officicote communiqué, geen voldoende minimum-basis voor even tueel© overeenkomsten, waarbij eindelijk en op werkzame wijze rekening zou kunnen worden gehouden met de vitale rechten en belangen van Italic. Maar tegelijkertijd wordt in liet commu niqué gezegd', dat bet Italiaansche kabi net morgen woer bijeen komt. Baron Aloisi beeft gistermiddag een on derhoud gehad met den voorzitter van de commissie van vijf, De Madariaga, bi] welke gelegenheid1 de. Italiaansche gedele geerd a den Spaansehen ambassadeur in op dracht van zijn rogeering heeft ingelicht omtrent de houding van Italié ten op zichte van de voorstellen van de commis sie van vijf. Dit onderhoud heeft geen op heldering in den toestand gebracht. Vanmorgen zou de commissie van vijf bijeen komen, om te onderzoeken, of de door haar gevoerde onderhandelingen als mislukt moeten worden beschouwd, aan gezien zij in dat geval haar opdracht aan den Volkenb end's raad moet terug geven. De eerste indruk te Genève was Zaterdag avond editor niet zoo pessimistisch. Som mige leden van de commissie waren van meening, dat in den toestand feitelijk geen wijziging was gekomen. Bovendien wees men erop, dat de deur niet heelemaal dichtgegooid was, omdat nog altijd de mogelijkheid van directe onderhandelingen open zou staan. Ook in Rome werd daar officieus do aandacht op gevestigd. In dit geval zou het dan werkelijk lot een tweede Si re.sa kunnen komen. Het feit, dat de Italiaansche delegatie lo Genève den leden van de Commissie van Vijf hot besluit Van den Ilaliaansclion ministerraad met den speciale mondelinge toelichting heeft overhandigd1, beschouwt men te Parijs met voldoening als een teeken, dat verdere onderhandelingen nog mogelijk zijn. Men legt de houding van Italië aldus uit, dat het de tot nog toe door do Commissie van Vijf gedane voor stellen weliswaar afwijst, doch dat hot een nieuwe basis voor onderhandelingen poogt te vinden, waarbij de Italiaanscho delega- tie lieeft verwezen naar de territoriale cischen van Italié. De besprekingen van Aloisi met den voorzitter van de Com missie van Vijf, De Madariaga, interpre teert men in zeker opzicht als do erken ning vain Italié van de competentie van do Commissie van Vijf. De hoop op een vreedzame oplossing wint weer terrein. Men verheelt niet, dat het moeilijk zal zijn tot overeenstemming te komen, aan gezien de betrokken partijen- zich rood's verstrekkend gebonden hebban Fen ITavas-bericht uit Rome somt de volgende punten op, die naar Italiaansche opvaüing grondslag voor nieuwe onder handelingen zouden kunnen zijin: 1. Er moot onderscheid gemaakt wor den tusschen jhet eigenlijke Abossinië On de door Abessinië veroverde gebieden, waarop alleen Italië aanspraak schijnt te maken. 2. De ontwapening van Abessinië moet gegarandeerd worden en is slechts moge lijk onder -Italiaansche controle. ö- Men zal er van moeten afzien, Abes sinië een uitweg naar zee aan te bieden, aangezien de ontwapening van Abessinië daardoor onmogelijk zou worden. In 1931 heeft_ Italië Abessinië een uitweg naar zee in Eritrea geweigerd, en thalns kan het met toelaten, dat Abessinië een dier gelijken uitweg op het gebied van een andere mogendheid krijgt. ,4. nieuwe voorstellen zullen reke ning moeten houden met de territoriale rechten van Italië overeenkomstig het drie voudig verdrag, wat .tot nog tce door de Commissie'van Vijf over het hoofd schijnt te zrjn gezien. >xrln% 11 ritsclio -zijde heeft men Zaterdag- verfdaard^T61 ^vertegenwoordigers ^at men zich niet tevreden te stellen met de slechts officieus )l gegevenbereidheid van Italië cLm'dodl (3at meïl 0011 offi- mededeeling verwacht van Italië aan de commissie van "vijf. Dergelijke besprekingen wil men in Brit- nnSen slechts voeren via de coma» van vijf, welke nog steeds niet formeel door Italië is erkend. - j f n8che kringen wordt de verwach- i^es^r c3'e onderhandelingen ang dezen weg tot een resultaat zou- ilL ^fimer\ JeKl'cn' ie meer, daar de f. r coinmissie ten zeerste tege- gen omea aan- '4° Italiaansche belan- Indien deze onderhandelingen tot stand zouden komen, dan verwacht men in En- gelsche kringen, dat zij tamelijk lang zul len duren. Anders zal de Raad spoedig bijeen moeten komen. Engeland. De werkloozeuverzekering maakt winst. liet werkloozenverzckeringsfonds maakt iedere maaind een winst van meer dan 1 millioen pond sterling. Wekelijks wordt aan bijdragen meer dun li/j milljoen paid ster- hing ontvangen, terwijl de uitgaven aan uitkeeringen en administratiekosten hame den het miliioen pond stelling l/ijnm. Een en ander is het gevolg van tien al gemeen verbeterden toestand in de in dustrie. Ex is in het gci'ieel een overschot van 20 millioen poind stelling. liet ministerie van arbeid is er thans zeker van het fonds op oen basis te heb ben, dat het zidb, voortaan zal kunnen bedruipen. Binnen enkele weken is dan cok een vermindering van de bijdragen te verwach ten. Het nieuwe tarief zal begin volgend jaar in werking treden. He.t ministerie van arbeid. zal voioits nagaan m hoeverre een toeslag zal kun nen worden verleend ton behoeve van de kinderen van werk!pozen. Hoewel er nog geen definitieve beslissing is genomen, schijnen de ministers gevoelig te zijn voor een verhooging van don kin dertoeslag. Torpedojagers met onbekende be stemming uit Singapore vertrokken. Uit Singapore wordt gemeld, dat Brit- sche torpedojagers gistermiddag de vlciot- basis Singapore met onbekende bestem ming hebben verlaten. v- - België, 1 De lichting 1935.1 Do Brasselsche correspondent van de „Völkisclier Bcobachtex" meldt, dat do Belgische regeermg besloten heeft de lichting, welke in de maand October mol groot verlof zou moeten gaan, aider de wapenen to houden. Dit besluit zou volgens het blad pas aan einde van de volgende w'oek worden ge publiceerd. In welingelichte kringen lo Brussel ver klaart men echter dat de kwestie in do misterraad' niet eens ter sprake is geko men. Sovjet Rusland. Nieuwe hiërarchieke rang-ordening in bet roode leger. liet offieioele SiOvjet-telegraafageiitscbap publiceert Zondagavond dim verordeningen van hel Centraal Executief Comité en van den raad van valksooramussarisjen inzake een volledige wijziging in de hiërarchieke rangorde van het iioaue leger, do instelling van. een generalen staf van het roode leger en liet verbod tot tb,et dragen van mili taire uniformen door aile niet-militaire or ganisaties en instellingen. De nieuwe rangindeoling lijkt zeer veel qp die van de West-Europeescho legers en in iiet bizionder op die van het Fran- scho leger. Terwijl men tot nog toe sircchls den. „kameraad commandant" kende, is bij het landleger en de luchtmacht de laagste olliciersramg die van luitenant. Hierop volgt de eerste luitenant, kapitein, majoor, overste, brigadecommandant, divisiecicm- mamdant, corpsuonunandant en leger-ctom- mamdant eerste en tweede klasse. Deze indceüng gel ill ook votor do politie ke commissarissen in het leger, voor den gezondheidsdienst en voor do technische afdeelingen. Ook het onder-officierenc(orps bestaat uit verschillende rangen en de ge wone soldaat heet „rqotd-armist". Volgens Framsch voorbeeld kan vqcsnnaligen com mandanten, die zich bizonder verdienste lijk hebben gemaakt, den rang van „maar schalk" worden verleend. Italië. De troepentransporten naar Oost-Afrika. Vandaag zouden opnieuw zeven stoom schepen naar Oost-Afrika vertrekken met 5000 soldaten en 1100 arbeiders, zoomede een groote lading oorlogstuig aan boord. Uit verschillende deden des lands worden te Napels troepen verwacht. Spanje. Ook Spanje neemt voorzorgsmaat regelen. Het agentschap Founder meldt uit Ma drid, dat ook in Spanje eenige voorzorgs maatregelen heeft genomen voor liet geval zich iin de Middellandscfhe Zeo verwikke lingen mochten voordoen. 'Alle Spaa'nsche garnizoenen in den om trek van Gibraltar zlijn versterkt, terwijl voorts versterkingen zijn gezonden naar Spaanscli Marokko, in lliet bi zander naar het district Oeuta, dat tegenover Gibraltar is gelegen. Egypte. Maatregelen op de beurs van Cairo. Het beuisbesluur van Cauo beeft mot 'hel oog op de nervositeit op de beurs en ter vermijding van een paniek, besloten, van boden af voor en na beurs geen handels zaken meer toe te staan. Do bcius zal direct aia het olficicele sluitingsuur worden ontruimd. Verschillen de waardepapieren, in -bet bizonder hypo lheok'be\vij/en, zijn in do laatste dagen met 10 a 15 procent gedaald. De regeering verwacht vandaag een verbetering van de siluahc. Do minister van financiën hoeft er don nadruk op .gelégd, dat dit ver schijnsel zidU niet alleen in Egypte voor doet, doch oi'Jt te Landen en "Parijs Abessinië. Dd concessie van Chcrlok. Na eon onderhoud met don Abessijn- schon gezant te Londen, dr. Martin, ver klaarde de Amcr.kaansclie financier O' er- tok in eon interview,-dat hij mot dr. Mar tin een concessie-overeenkomst hal afge sloten. Het gebed, waarop deze concessie betrekking heeft, omvat 170 vierkante kilo meter en is gelegen in het Westen van Abessinië, in de provincie Hallasa. Zij is in geen enkel opzicht van invloel op de concessie, die Ric'keti verkregen heeft. Clheitoik wees er op, dat, (bij slechts Ame rikaansch kapitaal vertègeiiwooirdigde, en dat hij bezig was, een moatscl'iapp.j op te richten voor de exploitatie van het con cessiegebied, dat zeer rijk' am platina en goud ziotu zijn. Generaal Virgin keert naar Zweden terng. De gezondheidstoestand van don ecinigcn tijd geleden ziek-geworden Zweodschen ge neraal Virgin, die tot de,voornaamste ad viseurs van keizer Ilail Selassi behoort, gaat met den dag achteruit. In verband hiermede zal generaal Virgin naar Zweden leiugkeeren. 5 /èreepigde Staten. Dreigende slaking, in bruinkoolmijncn. Vier licindcrJ duizend arbeiders in de bmiinkolennïijnen vain West-Virginia tat Il linois hebben zidbi Zaterdagavond bereid verklaard tot een algemeene slaking, welke binnen 21 uren zlou wonden geproclameerd» Voor de "zesde maal sedert Februari j.l. slaat de natie tegenover de mogelijkheid, dat een algemeene slaking in dit bedrijf zal_worden., afgekondigd. ZO'N ASPIRIENTJE HELPT TOCH MAAR Gemengd Hieuws BINNENUND De staking te TilbuFg. De vijfde weck gaat in. Omtrent de staking in do wollens tolfcn- industrie kan worden gemeld, dat de nieu we bemiddelaar, die na do mislukte po ging van don heer Do Jong, zou optre den, zich nog niet gemanifesteerd' hoeft. Gistermorgen is een auto met levens middelen uit Amsterdam voor de stakers aangekomen. In de gistermiddag gehouden stakersver gadering heeft het comité de stakers op gewekt vol to houden en niet do fabrie ken in te gaan vóór bun gerechtvaardig de eischen zijn ingewilligd. Thans gaat de vijfde week van de sta king in met hetzelfde aantal stakers (4274). Afdecling van modernen onder wijzersbond besluit tot steunver- leening. In oen Zaterdagavond' gehouden leden vergadering heeft de afdecling Amsterdam van den Nederlandsebon Bond van Onder wijzers met groote meerderheid besloten, een bedrag van 100 gulden beschikbaar te stellen voor de stakende textielarbei ders te "Tilburg, via het Tiiburgscho star kingscomité. Voorts werd besloten, dat de afdeeling een steunactie zou orgainiseeren ten behoeve van do stakers, terwijl ten slotte tot het N.V.V. hot verzoek werd gericht, den stakers eveneens steun to verleenen en don modernen vakbonden te verzoeken.;-- dit voorbeeld te volgen, in het bizonder den modernen textielajrbei- dersbondi „Do Eendracht", welks geor ganiseerde leden te Tilburg aan de sta king deelnemen. Ossclie bekentenissen. Enkele oude zaakjes opgehel derd. Ten overstaan der koninklijke marechaus see te Oss hebben in bet lmis van bewa ring in Den Bosch Piot de Bie, „de Rut", Van Orsouw en do jonge Toon de Soep, een nieuwe bekentenis afgelegd, waardoor diverse zaken uit de laatste jaren zijn op gehelderd. Zoo hebben zij bekend in Februari 1934 een inbraak te hebben geploegd bij P. van Bakel, in de Ruwaard, en dienzelfden avond bij Van Ileck op den Krakenburg te Oss, alwaar een klein bedrag aan geld en diverse huishoudelijke artikelen wer den ontvreemd, alsmede den diefstal van een aantal gereedschappen Ion nadeele van Van de Broek, ontvreemd achter het kcikhof op den Eikenboomgaard te Oss. Tevens hebben de Rut en Dan Olie nog bekend in 1934, tijdens de afwezigheid der bewoners een diefstal ie hebben gepleegd bij de familie Timmermans op lier Schayk- veld, alwaar een aanzienlijk bedrag aan geld en een groote voorraad sigaren, ta bak en sigaretten werd ontvreemd. Nog ccn arrestatie. De gemeentepolitie te Oss heeft Zater dag opnieuw een goede vangst gedaan. Zij heeft n.l. een 28-jarigon man gearres teerd, die verdacht wordt van versdTeidcne roofovervallen. Bij het verboor heeft hij reeds bekend, in 1.933 in samenwerking met „Doljo" vain Eeme on II. van Galen een tweetal ovcivalleai te hebben ge pleegd en wel op den bakker Van der Kamp uit Oss, die toen echter geen geld bij zich üiad, en eenige dagon later op den bakkersknecht v. d. 'Akker, wien zij een som gelds ontroofden. De noodlanding van de Dragon Ook hel toestel niet bescha digd. Nadere bïzouderheden. Uit nadere telegrammen, d-oor de K. N. 1. L. M. van kapitein Koppen ontvangen, blijkt, dat de PKAKV, het De Havilland Diagon Rapide vliegtuig, d-'at eergisteren te Akyab tegelijk met d'e twee andere toe stellen was opgestegen, doch een noodlan ding heeft moeten maken, onbeschadigd is. Hedenochtend zal het van do plaats, waar de noodlanding is verricht, het strand van Ilaingyi, ten Zuiden van Bassem, opstij gen en naar Rangoon vliegen. De drie leden van de bemanning, de Engelsche kapitein E. Fullford, de Nederlandsche lui tenant-vlieger J. Vonk en do Engelsche werktuigkundige S. J. Cope, waren door de uiterst slechte communicatiemiddelen, niet in staat geweest eerder iets van zich. Ie doen liooren, t ngevolgo waarvan do spanning over de onzekerheid van hun lot voortdurend toenam. Naar kapitein hoppen nog seinde, wa ren de vliegtuigen op hun vlucht van Akyab naar Rangoon bij Bassem wegens het buitengewoon slechte weer uit elkaar geraakt. De leider van de vlucht, de En gelsche kapitein Cox, landde het eerst te Rangoon, daarna kwam kapitein Koppen met zijn machine en bracht het uitblijven van de machine van kapitein Fullford groote ongerustheid in het kamp der vliegers teweeg. liet zoeken naar het vermiste viie- luig, waarmede c-driijk begonnen werd1, moest daarna wegens de overmacht der woedende elementen worden opgegeien. Ongeluk dat nog al goed afliep. 1 Op den Slotersiraatweg te Amsterdam, ia gisteravond te kwart voor zeven een on geluk gebeurd, dat behalve groolo maie- rieelo schade voor de beide betrokken per sonen, verwonderlijk goed is afgeloopeïi. Twee mannen, die ongeveer 40 jaar oud! zijn, een bewoner van Bloemendaal en oen Amsterdammer, kwamen met een auto uit de richting Sloten. Zij waren beiden onder den invioed van genoten alcoholica. Op een gegeven moment raakte do Amster dammer, die chauffeerde, liet stuur kwijt en met een geweldigen slag botste de auto tcgeu eeu lichtmast, die als een strootje afknapte. De auto werd volkomen ver nield; de kap word eraf gerukt, twee der wielen lagen op enkele meters afstatnd en do motor was geheel in elkaar gedrukt. De beide in iltendon waren bewusteloos. Zeer korten tijd later kwam een K.L.M.- bus langs, waarvan de chauffeur verband middelen ter beschikking stelde. Inmiddels arriveerde ook de G.G. en G.D. De Ivoa slachtoffers zijn naar het ziekenhuis over gebracht, doch hier bleek, dat wonder bo ven wonder de verwondingen slechts van lichten aard waren. De bewoner van Bloe mendaal bleek 'er vrijwel met den schrik te zijn afgekomen en kon op eigen ge legenheid' naar huis terug keerön. Ook' da chauffeur is, na verbonden te zijn, naar zijn woning teruggekeerd. De licbüeiding van de woningen van een gedeelte van dan Sloterweg zijn ton' gevolge van dit ongeluk een half uur gestoord geweest. j Scliccpsbolsing. Bij ccn scheepsbolsing op de Paralna- rivicr dicht bij do stad Corricntos (Zuid- Amerika) zijn vier personen om het leven gekomen. Japan protesteert tegen Nederlandsche maatregelen. Te Tokio verluidt, dat het ministerie van buiteniandsche zaken zal protosteerein bij het gouvernement van Nederlandseii Oost- Indië tegen het verbod van kustvaart voor Japansche stoomschepen. Congres Kath. Dem. Partij. Zaterdagmiddag heeft do Kath. Demo cratische Partij in Nederland (K.D.P.), in het gebouw van Kunsten eln Wetenschap pen te Utrecht, een buitengewoon congres gehouden, hoofdzakelijk om to voorzien in do vacature van partijvoorzitter, welke is ontstaan door het in April j 1. bedanken van prof. dr. J. A. Veraart als zoodanig. Bij de gehouden stemming werd met 2471 stemmen als voorzitter gekozen de heer mr. A. P. C. Peters, advocaat en procureur in Den Haag, terwijl 994 stom men werden uitgebracht op nrt. P. M. Arts; iid der Tweede Kamer. Een feest van snelheid en bedrevenheid. Konink lijke belangstelling. De rooden moesten wijken. Na een spannenden strijd, waarbij alle krachten werden ingezet en over en weer veel van de manschappen werd .gevergd, heeft Zaterdagmiddag bij do oefeningen van de lichte brigade do blauwe partij den vijand nog verder 'Oostwaarts gedrongen en zich in het bezit gesteld van Holten. Dat is het resultaat gcweèst van ruim twee dagen ingespannen arbeid, waarbij de roode partij, die aanvankelijk (ot dicht bij den IJssel had gestaan, een twintig tal kilometers is teruggedreven. Nad'at Vrij dag Bathmen was genomen, waartoe de regen het laatste deed om op hoog bevel den rooden den strijd' te doen opgeven, is den volgenden dag de oefening onder de fraaist denkbare weersomstandigheden voortgezet, met als bekroning van liet werk een eervolle nederlaag van de roo den, die nu ook Holten moesten opgeven. „Ik heb vandaag voor wat beier weer kunnen zorgen," zeid'e ons bij den aan vang railleerend d'e commandant der lichle brigade, genera al-majoor II. A. C. Fabius, „of liever, als ik mij waf eerbiediger uit druk: Hare Majesteit heeft bij haar komst naar dit deel van de oefeningen schitte rend weer meegebracht." Zoo was het in derdaad. De dag begon met een lichte mist, die de velden in een grijzen nevel hulde, doch in den loop van den mór gen wist de zon met haar in dit jaargetijde nog krachtige stralen, er doorheen te bre ken, zoodat het de mooiste herfstdag is ge worden, dien men maar wenschen kon. Het najaar heeft wel zijn best gedaan om goed te beginnen, wat de aantrekke lijkheid van deze militaire oefeningen aan zienlijk heeft verhoogd. Het hooggewaar deerde bezoek' van de Koningin en de Prinses, die beiden vrijwel alle phasen van don strijd tusschen Bathmen en Holten hebben gevolgd, heeft daaraan nog een feestelijk karakter gegeven. Tempo. Een charge, zooals do cavalerie dat vroeger met ware doodsverachting te zien kon geven, komt in den modernen oorlog ben de Engelschcn gedaan het oc-maal en ook de Buitschers hebben het een keer geprobeerd. Het resultaat was echter rampzalig: met milrailleurvuitr werd d'e aanval volledig gesmoord1 en do paarden en manschappen vonden den dood' in het prikkeldraad. Toch ka" het tempo in deai opmarscli nog wel eens van dien aardt zijn, dat een voortrukken in galop tot de onderdeden van den strijd behoort. Dat was Zaterdag hot geval in de omgeving; van Holten aan den voet van eten Hoher- berg. De koninklijke bezoeksters hebben mot groolo belangstelling dit staal van rij vaardigheid onzer lichle brigage bijge woond. Het was een prachtig feest van snelheid en bedrevenheid, ual hier te zien was. Wielrijders en cavaleristen te voet hadden' al voortrekkende het terrein van vijanden vrij gemaakt. Daarop moest de hoofdtroep, bet gewonnen gebied in bezit nemen, omt den verderen aanval te steunen en ze deed dit. met een snelheid, die bewon dering afdwong. Uit een zijweg van den grintweg van Holten naar Fsperloo, kwar - men ze aangereden, ze sloegen hier rechts- om den grintweg op, om even later Iweer linksom den tocht naar het Noordoosten, den berg op, voort te zetten. Eerst kwami in looppas een groep cavaleristen met een mitrailleur den weg op, om den door gang tegen een zjjdelingschen aanval te beveiligen. Toen dit eenmaal in orde was, rukten de beredenen aan. Ze joegen mót een vaart' den hoek om, waartegenover de Koningin* en de Prinses met gevolg) den doortocht gade sloegen, en galoppeer den keurig in cte rij den grintweg op. Wat een dash, wat een entrain, wat een! behendigheid'! Het leder van de paarden tuigen sleund'e en do aarde van den zand1- weg spatte in hot rond. Op den grintweg patsten de hoeven neer, steeds maar meer hoeven in om voortdurende, schier cindo- looze opvolging. Met een zekerheid', uitvloeisel van ge» rechtvaardigd zelfvertrouwen en prachtige! niet meer voor. In den wereld-oorlog heb- geoefendheid', joegen deze drommen rui» D°26 courant verschijnt dngelyks, mot uit- zondering van Zon.- en Feestdagen/ - ö(jSie JSSTSSflS» Frys per kwartaal f2.franco per post „£L f2.no. Prijs por weok: 15 ets. Afzon derlijke nummers 4 ets. Abonnementen worden dagelijks aangenomen. Advoitontieu voor "het eerstvolgend num mer moeten vóór elf uur aan hot Bureau bezorgd zijn, 's Zaterdags vóór uur. Een bepaalde plaats van advertoutièn wordt niet gewaarboigd. Prt)a der AdYertentl&n t van l5 regels IJMj WO J1 lin7 Iedere regel meer f0.30: In het Zaterdngnummer iiU. £ml \J%J l j.5 pegels f L80, iedere regel meer f035, Reclames f0.75 per regel. Incassokosten 5 cta^ Eostkwitaoties 15 ets. Tarieven van ad verten uêo ij abonnement zijn aan het Bureau vei knjgbaar. Dagelijks worden tegen vooruitbetaling Kleine Advertentién opgenomen 5 f 030 t/ra. 15 woor den, f 0.75 t/m. 25 woorden. Elk woord moer 6 cent tot een maximum van SO woorden. 's Woensdags: Kleine Ad verten li to tot 25 woor- dcnJO.25, mits vóór Dinsdagavond 6 uur aan het Bureau bezorgd. 'b Zaterdags: Kleine AdvertentlCri f 1.00,Indien niet vóór Vrijdagavond 0 uur bezorgd. Misschien nog wel koorts ookl Aspirin is de onovertroffen besirijder van verkoudheid. Ma Uw verkoudheid zuil U met zo velen zeggen: Uitsluitend verkrijgbaar In de oranje-bandbulsjes v» 20 tabl, 70 cis. en oranjezakjes v. 2 tobl. S 10 Cfs.

Schiedamsche Courant | 1935 | | pagina 1