SCHIEDAM, HOOGSTRAAT 16 Burgerlijke' Stand SCHOENFABRIEKEN WAALWIJK De hoer ICórtenhors t (r.k.) is lietfi niet met den hoer Smeenk eens. Wij1 zijn niet verantwoordelijk ais er eens iets ver keerds op do tentoonstelling mocht gebeu ren. Bovendien kan in den anlirev. burge meester van Amsterdam voldoende waar borg tv oixl en gevonden. Spr. danld, den minister door do uiteen zetting van diens handelspolitiek. Domini nister dupliceert. Den laatstetei tijd is men ai veel soepeler ten aanzien van de oontingentcering dan vroeger, idoir moet niettemin voorzichtig zijn mot uit spraken ten deze. Voor den middenstan d zijn verschil lende maatregelen genomen of in voorbereiding. Meer vrijheid voor de borgslelUugsf oudsen zal spr. overwegen, doch nog verleden jaffib drong do heer v. d. Tompol aan op jalgo- meen o richtlijnen. Enkele verzoeken betreffende verbindend verklaren van collectieve arbeidscontract- ten in middenstands-lredrijven zijn in on derzoek. De inolio van den Tempel wordt aange nomen, met '52 legen 19 stemmen (tegen do antirev., dhr. bist., behalve mej. Katz, do slaatk. geref. en de heer Lingboek, hem geref.). Do begroeting van liet departement van; handel, nijverheid en scheepvaart wordt z.h.st. aangenomen. VLAA1Ï.DIXGEN. Getrouwd: Com ei is Amoldus de Veile 31 jaar eu Timalhea Hcndrika Hillcnaar 28 jaar. Willem Plomp 21 jaar en. Dirkje Papeveld 24 jaar. Jacob Marinus Beekman 27; jaar en Johanna de Ligt 28 jaar. Overleden: Klazina van Linden 61 jaar, cchlgen. van J, Broos, Van Lcrmcpsplaats10. IS Nov. Jakob van der Windt, 77 jaar, wed' van P. K. Roodenburg; School straat 17. y 19 Maria Wilhelmina Broek, 11 jaar, Brookweg D. 20 Nov. Hendrik do Graaf, SO jaar, echtgen. van A. Ei van Tijiingen, Ged. Biorsloot 33. in blauw leder met bi, suède. Zeer modern Moderne vierk. leest, bruin leer met bruin suède. Prachtig In zwart-en blauw- leer en br. suède Keurig Tiroler model in groen suède. Zeer opört. Zeer mooi, in bruin en zwort; in blauw f 3.50 Van zeer fijn calls- leder, uitsteken- j de pasvorm, I Van grainleder, sportief, buitengewoon sterk Zeer chique. Extra fijn calfsleder Uiterst solide, prachtig calfsleder Oersolide met rub bet-of leder-on derwerk. - In zwart en br. Met wol gevoerd, heerlijk warm, in zw. en bruin v.of. M Sportief en uiterst soli de, in bruin v.af. Bijzonder leuk model letje.in zwart en bruin en lak v.of. Rondom breede rand in bruin en lak v.af Met bondrand en' wol gevoerd in diverse kleuren Viltpumpje, wol gevoerd, in blauw Bruin vilt, met zachle zool en hak Eigen filialen in alle voorname plaatsen van Nederland zijn. t.

Schiedamsche Courant | 1936 | | pagina 7