STAT SNIEUWS sjoomssmi „eöêlweiss" Onderscheiding, Corsetindustrie „WïDILJA" Gemeenteraad. R.K. Staatspartij. WIST U DAT corsetten wasclit en repareer! d en als nieuw thuis fiezorqt? Scherp concurreerende prijzen HOOGSTRAAT Mo. 15., J. H. Weyns. Bebouwingsvoorschriften. De nieuwe salarisregeling. City. Pedicure ook Eiectrisch 3 SLÜS -LOOD. es N.V. v. KATWIJK's GLASHANDEL Westmolenstraat 16-18 - Telef. 68519 De „Petrakis Nomikos". Passage theater. °P iveg naar Singapore. (Ven-olg van Tweede Blad). 1 itgwikl aan den commandant au de Burgermacht. (ristonnend stonden het mobiel© verniel en de burgerschutters van do Burgerwacht in de Drilscluuir aangetreden voor een buoudere gedegenheid. Dit bleek wol uit de aanwezigheid van den burgemeester, mr. dr. F. L. J, van Haaron, en van don heer mr. H. A. M. Roelants, commandmit van do Burgenvacht, die vergezeld was van zijn cehlgenootc. Voorts waren aan wezig de vioovoorzitcer dor Burgerwacht, do hoor J. A. Koopman on do instructeur, de adjudant der mariniers, Van Dniyten. Do burgemeester, mr. dr. F. L. J. van Ilaaron, richtte zich, loon do troep ge presenteerd was, tot do manschappen, met de mededeeling, dat aan don commandant, mr. H. A. M. Roelants door het hoofd bestuur van don Bond van Burgerwachten het zilveren kruis van verdienste was toegekend. Deze onderscheiding is in den persoon van den commandant toegekend aan de geheele Burgerwacht, liet heeft spr. veel genoegen gedaan, dat aan den heer Roelants deze onder scheiding ten deel is gevallen. Er zit waarheid in het NoderlanJsche spreekwoord: Do laatste loodjes wegen het zwaarst, maar hier is wei in het bi/.onder van toepassing-. Ce n'est que le premier pas, qui coüte. Vaak heeft spr. met den commandant moeten overleg plegen en dikwijls moest een beroep op hem worden gedaan, voor dat het zoover was gekomen, 20 >;ds het thans is. Dat de Schiedamsche Burgerwacht een succes is geworden, is reeds bij verschei dene gelegenheden gebleken. Behalve zijn gelukwenscb, bracht spr. dan ook voorts zijn har'el ij ken dank aan. den heer Rpeiants over In de onderscheiding ligt de erkenning van het succes van u allen, aldus wendde spr. zich tot de manschappen, waarvan spr. speciaal den heer A. Bliek noemde als de vrouwe steun van den be r Roelants Tenslotte werd op den commandant een driewerf hoera uitgebracht. Mevr. Roelants spelde hem de mëdaï'fe op de imrri De heer mr. II. A. M. Roelants zeïde steeds met bizonder veel p'ezier het werk voor de Burgerwacht te hen ben gedaan Deze heeft hoogtepunten, maar ook tijden van depressie meegemaakt De sclrietveroeniging De Roos heeft haar toen voor een „te ruste gaan" behoedt. Weer leven wij in een onrustïgen tijd. Maar dat is niet alleen de roden, waarom thans weer van een bloeiperiode in het be staan onzer Burgerwacht kan worden ge sproken. Vooral de belangstelling en de daad werkelijke steun van den burgemeester hebben in deze veel bijgedragen De ver dienste van het kruis komt hem zeker voor de helft toe. Maar aangezien het kruis niet gesplitst kan worden, wilde spr aan den burgemeester de hem toebehoo- rende helft doen toekomen in den vorm van de stellige verzekering van zijn vol ledige medewerking met betrekking tot den verderen uitbouw der Burgerwacht. Dat de Burgerwacht zulk een keurtroep is geworden is daarnaast te danken aan de leden zjelf. In dit verband bracht spr. zijn dank over aan den commandant van het mobiele vendel, den heer J. H. van Veen, en den instructeur, dm adjudant Van Dniyten. Tenslotte sprak de commandant de hoop uit, dat de Burgerwacht nog vele jaren van bloei zal beloven en vooral haar preventieve taak met succes zal vervullen. Daarna rukten de manschappen in en was deze kleine plechtigheid beëindigd'. Agenda, Vergadering voor vrouwen. De afdeeling Schiedam van de R. K. Staatspartij heeft gisteravr id in de zaal van- den R. K. Volksbond oen vergade ring gehouden, speciaal voor vrouwen On geveer 350 vrouwen hadden aan ften op roep gehoor gegeven. Met deze dames wa ren aanwezig de besturen van de R. K. Staatspartij en de R. K. Tongoren groep. Dij ontstentenis van den voorzitter heeft de vice-voorzitter, de lieer C. H. Et ma n. een kort woord ter inleiding gesproken. 'Alle aanwezigen zongen bij het begin van het eerste deel van den avond het Wil helmus, bij het begin van hot twcele deel het Wien Neerlands Bloed Als spreekster trad op mej. dr. M J. VV. II ill en, uit Amsterdam, die oa. op de eenheid van ons volk wees, tot uiting ge komen bij de verloving van Prinses Juliana en die straks, in Januari, nog we! dui delijker zal blijken. Ai is er eenheid, er is toch ook verschil van inzicht op poli tiek gebied,, wat niet erg is, als er maar een samenbindend element aanwezig is In een goed B. K. gezin is het ook niet de vader, die alles decreteert, wat ge schieden moet. Spr. wekte de vrouwen op om mee te helpen in den politieke:* strijd en zich te keeren tegen communisme cn N.SB De rede werd met talrijke voorbeelden uit het huwelijksleven verduide'rjkt IIet Dtmes-congregaiiekoorfje van de IJ. Hartkerk heeft onder leiding van den heer C. Vredebregt voor en ua de pauze een ige liederen gezongen. Do raad dezer gemeente is bijoeugoioe- pen voor- -een openbare vergadering op Vrijdag 4 December a.s. Ann uo orde zal worden gesteld: Benoeming van een lid van do Commis sie van administratie voor het Gemeente Ziekenhui» (vacature mevi, II, Benlhein— do Wilde). Benoeming van een lid van do Commis sie voor het Algemeen Handels-Entrepot, (vacature P. Bijl 00). Aanbeveling van do Commissie voor het StoJelijk Muziekkorps, ter benoeming van con lid barer commissie (vacature ir. C'. Houtman). Aanbovolen worden 1. Do hoer ir. C. Houtman (aftredend). 2. Do heer dr. R. J, Gastemlijk. Aanbeveling van de Commissie van ad ministratie en beheer over iiot Stedelijk Museum (vacature P. J. van Harderwijk). Aanbevolen woruen 1. De heer P. J. van Harderwijk (aftre dend). 2. De heer A. Fontijne. Aanbeveling van het College van Regen ten van uo Hofjes van Belois ter benoe ming van een regent van genoemde instel ling (vacature S. K. van den Berg) Aanbevolen worden 1. De heer S. K. van den Berg, (af tredend). 2. De heer A. van der Schalk, Fabri- plein 5b, alhier. Voordracht ter benoeming van een on derwijzeres aan de lo Centrale School voor hot 7e leerjaar (hoofu do h-eer A. A. J. Mets). Voorgedragen worden: 1. Mej. J. J. 11 Donker, wachtgeldster te Rotterdam. 2. Mej. G. van Loon, idem. 3. Mej. J. C. M. GanuerkeijJon, idem. Aanbeveling van het Collego van Re genten van het St. Jacobs Gasthuis tor benoeming van 2 leden van genoemd col lege (vacatures P. Schaberg eu It. J, Ivlei- pooi). A an b e volen worden A. 1. De h-eer P. Schaberg (afticuend). 2. Do h-eer F. II. Backer. B. 1. De h-eer R. J. Kleïpool (aftredend). 2. De h-eer T. Slabhe. 2a Voorstel om 't College te machtigen tot onuerhandsche verhuring op doer hen te stelten voorn aaiden, voor den tij! van één jaar, van diverse perceelen tuin- en weiland. 2d. Voorstel om de met den heer J. Kool, alhier, aangegane verhuring van den stal va nde voormaligo boerderij in Spieriugs- boek te verlengen voor het jaar 1937, zulks tegen een huurprijs van f 60 en voorts op de thans geldende voorwaarden. 2e. Voorstel om hun College te machti gen tot i ngebruikgeving voor het seizoen 19361937, ter cxploi talie vaneen ijsbaan, aan de Schiedamsche IJsvereeniging, van het terrein, gelogen tusïchen den spoor weg naar Vlaaidingen en de Laan naar Spïeringshoek, zulks tegen, denzelfden prijs en onder dezelfde voorwaarden als haar het terrein sinds 191S wordt afgestaan. 3. Voorstel betreffende ondeihand-cha verhuring aan de N. V. American Petro leum Company to 's-Gravenhage van een perceeltje grond, gelegen vóór het pand Lekstraat 1517 alhier, tegen een huur prijs van f 100 per jaar, ten behoeve van de oprichting van een benzine-affcappomp met ondergrondscho tank. 4a. Voorstel tot gewijzigde vaststelling van de huurprijzen van de gemeente wonin gen, genummerd van der Elslstraat 1113, Aleidastxaat 84-98 en Mariastraai 106 110. 4b. Voorstel tot herziening van den huur prijs van de gemeenlewoning, gelegen aan do St. Liduïnastraat 98a. 4c. Voorstel tot onderhandsehe verhuring aan den heer W. Etten van de aan icte ge meente in eigendom behoorende bovenwo ning aan de St. Li-dulnastraat 98a, tegctn een huurprijs van f30 per maand. 5. Voorstel tot vaststelling van -een Ver ordening, houdende voorschriften als be doeld in art. 43 der Woningwet, betref fende de Nieuwe Haven tusrehen School straat en Burgemeester Knappertlaan. 6. Voorstel om, in verband met de wijzi ging van <!o Lager Onderwijswet 1920, ie besluiten tot opheffing van de Plaatselijke Commissie van Toezicht op het Lager Onderwijs. 7. Voorstel tot verhooging van het voor do uitbreiding van de Buitengewone School door het bijhouwen van een twee'al lo- den heer 3. Ankum c.s., waarin verzocht wordt gelegenheid te geven tot het ont vangen van voorbereidend onderwijs 111 het Westelijk stadsgedeelte cn daartoeeoni go lokalen in het schoolgebouw aan hel Frans Halsplein to bestemmen B en W. doelen mede, dat er bij hun College geen bezwaar tegen bestaat open school "iriinto in genoemd schoolgebouw ie benutten voor hot bewaarschool onderwijs, in dien zin, dat kinderen van de bewaar school aan do Laan, dio in de omgeving van eerstgenoemde school wonen, "in die school kunnen worden ondergebrachl, waar bij uiteraard moet worden voorop gesteld, dat, wanneer de lokalen noodig mochten zijn voor het lager onderwijs, dit onder wijs do voorrang heeft. Van eten heer J van Dort, alhier, adres waarin hij bezwaar maakt togen het tervisio gelegde ontwerp van een verordening, hou dende voorschriften als bedoeld in art 43 der Woningwet betreffende de Nieuwe Haven tussclien do Schoolstraat en cte Burgemeester Knappertlaan, in liet bizon der tegen de voorschriften, vervat in art. 2, 2e alinea en art. 5, 2e en 3o alinea, hierop neerkomende, dat in het betreffende stadsgedeelte alleen betere middenstands woningen gebouwd zullen kunnen wor den, waaraan zi. momenteel geen behoefte bestaat. In ieder geval wordt verzocht bij eientueelc aanneming der voorgeste'de nieuwe verordening, deze niet van toepas sing te verklaren op den door hem aangy- kochten grond aan de Nieuwe Haven, voor de bebouwing waarvan hij reeds een schels- plan. heeft ingediend. Te behandelen bij punt 5 van de agenda Van mevr. F. M L. Jonker Roelants-- Kleipooi, alhier, schrijven, waarin zij mede deelt, dat het tot haar spijt, teil gevolg- van hizondere omstandigheden, niet mo gelijk is langer lid te blijven van de Com missie voor de Gemeentelijke Openbare leeszaal en Bibliotheek en waarm zij, dankzeggend voor het 111 haar gestelde vertrouwen, verzoekt haar van deze functie te willen ontheffen. D en W. sto!le|i voor het gevraagd ontslag eervol te' verleencn, onder dank betuiging voor de 'in d'e functie aan de gemeente bewezen diensten. Expositie Huize Schwagerni.um. Welk een vitaliteit spreekt er uit Je schilderijen, die de grijze RotlerdamscJie schilder J. 11. W e y s thans in Huize Schwagermanu expos vrt. Ondanks zijn zeven kruisjes is zijn werk lust nog onverminderd. Moge zijn palet wat zachter getint zijn met de jaren, de zou lioeft hij veten to behouden oa zijn blonde verven zijn op elk doek weer te vinden. Behalve olieverfschildea-ijen exposeert Weyns enkele aquarellen, welke editor geheel in denzeifden toon gehouden zijn. Weyns is een der -schilders uit de Haag sche school, die speciaal zijn kracht vond in de fijne sell ad a wsch a fcceri ngenTypische voorbeelden daarvan zijn de Boerenschuur en de opbouw van het nieuwe Doelenge bouw te Rotterdam. Maai- ook in zijn sneemv-taferoeltjes weet hij (le juiste sfeer te treffer van mattere tinten. Zon ligt in de meeste van zijn doeken, o.a. Proveniershuis, Zomerhuisje en Boom gaard. Vast werk is het Fruitslilloven. I>e> Visschendo jongen, met de technische moeilijkheden van do blauwe kiel van den knaap tegen het blauwe water, is eveneens prachtig van licht. Zachter zrjn bijvoorbeeld het Duinland schap bij Katwijk -en Strandgezicht, even als Ijsvermaak op de Kralingscbe Plas, dat herinneringen opwekt aan onze oud- lioliandsohe schilders. Een tweetal zeer fraaie portretverkoa is geëxposeerd. Bizonder geslaagd en reeds door den tijd in kleur verdiept is het por tret van pastoor J. A. van Beek, in 1909 geschil dord. Het tweede is van mevr, De Haan Manifargus, de beroemde alt-zangeres, wel ke de ouderen onder onze lezers zich ongetwijfeld nog zullen herinneren. Voor de Warande N.O.-zijtlc. B. on W. hebben bij vroegere gelegen heden roods opgemerkt, dat hun slroven erop gericht is te bevorderen, dat nieuwe bebouwingen in on/o gemeente een alles zins mdt de omgeving passend karakter verkrijgen, Onverminderd de bevoegdheid van liet coliego om op grond van liet bepaalde in de Rouw- 011 Woningverordening ter zako van don welstand eisclien to stelten, is het volgens B. en W. voor sommige stadsgedeelten zeer gcwoascht oenige van doze eisclien in con verordening ex art. •13 der Woningwet vast te leggen. De in houd van ecu dergelijke verordening vormt dan hot raam, waarbinnen de ondernemers van bouwwerken in het betrokken stads gedeelte hun plannen dienen op le maken. Thans bestaat hun inziens behoefte aan een dergelijke verordening voor d'e N.O.- zijde van de Waiande en wel voor het gedeelte tusschen de Schoolstraat en de Burgemeester Knappertlaan on voor het gedeelte tusschen de Burgemeester Knap- pcrllaan en de St. Liduinastrait. Ofschoon het te betreuren is, dat do aan do Warande grenzende tuinen eerlang zullen verdwijnen, zal de bestaande toe stand op don duur moeilijk le handhaven zijn en heeft men do mogelijkheid van bebouwing van deze terreinen onder do oogen te zien. Aangezien de Warande nog Meeds tot de fraaiste woongolegenhedon in onze ge meente te rekenen is, zal men zekere cischcn van welstand te stellen hebbon ter zake van een mogelijke bebouwing van genoemde terreinen. Een ontwerp verordening houdende be- bouningsvoorschriften voor de beide hier boven genoemde gedeelten van do Warande (N.O.-zijde) beoog! le verzekeren, dat nieuwe liebouwingon met het oog op do omgeving niet uit den toon /uilen vallen. Overeenkomstig do bepalingen xati de Woningwet is ter Gemeente-secretarie het ontwerp voor een ieder ter inzage gelegd. De commissie voor don Gemeentelijken Woningdienst boeit zich in beginsel met het voorstel vereenigd. Bezwaren in Den Har;,'? Naar wo vernemen is de nieuwe salaris- en loonregeling, dio de gemeenteraad in de vergadering van 16 October j,l. aanvaardde door de hoogero autoriteiten nog niet goed gekeurd. Over deze zaak is mot Den Hum* een correspondentie ontstaan. „Rubber kalen verleende credict ad- f95CO tot f 13.900, in verband met een wijziging van do bouwplannen en de herbeiekenirtg der bouwkosten ten gevolge van den gewij/.ig- den monelairen toestand. Ingekomen stukken. Voorstel tot goedkeuring van de jaar- lijkschc lijst van aan te brengen wijzigin gen in de straatbelasting. Voorstel tot vaststelling van een ver ordening, houdende voorschriften ais be doeld in art. 43 der Woningwet betref fende de Warande N.O.Z., tusschen School straat en Burgemeester Knappertlaan en de Warande N.O.Z. tusschen Burgemees ter Knappertlaan en St Liduïnastraat. Te behandelden in een volgende verga dering. Van B. en W. schrijven, houdende ad vies naax aanleiding van het adres van VoetkundeMassage. Maat- en Confectie steunzolen. Spreekuren «ederen claandag n.m. i o uur, Dmsdaq n.m 27 uur, Woensdag n.m. 2S uur GIJ f! QDJIFP- NASSAULAAN 49b. Gedipi. 0. oCfli.L, Voetkundiqe en Masseur TELEFOON 68735 G. A. DE WINTER In City theater wordt deze week de Nederlandscho film „Rubber" gedraaid, ervaardigd naar het gelijknamige boek van mevr. SzékéiyLulofs. „Rubber" is een speelfilm van zeer be hoorlijk gehalte, doch het ideaal is, on danks do dikwerf verrassende leiding van do regisseurs Gerard Rutlcn en Johan de Meester, nog niet bereikt. liet tempo is in do eerste helft van de film nogal traag; een prachtig naiuurtaf» re-el breekt abrupt af en maakt plaats voor oen speclscèno De tweede h-elft maakt do fouten, die aan het eerste gedeelte kleven weer ruim schoots goed. Schitterende montage is er bereikt met de stijging en daarna weer de daling van do rubborkoarsen, meester lijk is de amokparlij verfilmd, terwijl het doldwaze gedoe op het gemaskerde bal de soos, waar met handen vol geld ge smeten wordt, op geraffineerde wijze ver filmd is. Wal de spelers betreft, de voorste plaats wordt ingenomen door Jules Verstraete als Meesiers, do oude Delhi-planter, uiter lijk hard als graniet, maar met een hart van goud. Frits van Dongen speelt de rol van John van Laer en ook nu weer bewijst van Dongen, dat hij een van onze beste filmspelers is. Enny Meanier als zijn vtouw heeft goede en zwakke momenten. Ondanks zijn klei ne rol geeft Georges Spainelly een prach tige creatie van de figuur Ravinsky, een Rus, die als vrouwenjager een boruehten naam hoeft. Doch zij staan niet alleen. Ook de andere spelers komt lof toe vow de wijze, waarop zij hun rollen vervuld hebben. Speciale vermelding verdienen ech ter nog Amcy Moina als do Japansch'o Kiku San en Moehammed Rasjid als de amok- loopor voor hun knap spet Naar Rotterdam, Ifedenrnoigen is do Grieksdie tankboot Petrakis Nomikos, waarop vandaag juist voor 4 weken de noodlottige ontploffing plaats had, naar de oude Wilton-haven te Rotterdam gesleept. Fr wordt een insdirijving geopend voor liet herstellen van het Rchip. Voor de experts is het gemakkelijker als het schip aan den wal ligt dan op stroo-m. De oude Wiltonhavon te Rotterdam wordt wel meer gebruikt voor het tijdelijk-opbergen van schepen. Do tanks van de „Petrakis Nomikos" zijn nu zoo schoon, werd ons door een deskundige gezegd, als vermoedelijk nog nooit ecnige gebruikte tank is geweest. Bazar Juliana Kleuterschool. Do bazar ten bate van de Juliana' Kleu terschool, do vorige week in liet Gerei. Jeugdhuis gehouden, heeft bruto £539.69 opgebracht. Zondagsdienst doctoren cn apothekers. Foor spoedgevallen nemen Zondag de volgende geneeskundigen den dienst waar: De Bruijn, Nieuwe Haven 147; v. d. Griend, Van Ostadelaan 17a, en Ris, Tuin]aan 92. Prairie-gangsters. Een film uit hot Verre Westen blijft toch altijd haar bekoring behouden door liet bruisende leven, dal er uil spreekt Hmncel te ineox- is dit het geval liij een h.m als „Prairie-gangsters", lieworkt mui- een roman van ZfHie Grey, wairm de ver tolking der hoofdrollen in handel is van mannen als Tom Keone en Larry Buster Crable, die op alle gebeurtenissen hun bi- zonder cachet drukken. Ook de rol van grootmoeder Dunn wordt op uitete'.ontle wijzo weeigeuevon door Effie Ellslei Na de pauze wordt de interessante iilm vertoond: „Op weg naar Singapore". De mail-steamer „King Long" ligt in de ha ven van Ilong-kong te iaden, waarbij de handelaar James Mie Ardlc (Wal'ace Beery) toezicht houdt op hel inladen van een groote kudde varkens. Echter wordt ook een groote som goud aan boord ge bracht, welke op een geheime plaats, nl. in de gereedschapkist van een stoomwals op het voordek wordt geborgen. Ciiinee- sche zeeroovers zijn van de aanwezig- lieid van liet goud op de hoogte en nadat het schip een zwaren storm heeft door staan, wordt het door de zeeroovers over vallen. Niettegenstaande zij den kapitein martelen, kunnen zij de bergplaats van liet goud niet te weten komen, waarin ze dan ook aftrekken. Intussclien is de kapitein te weten ge komen aan wiens bemiddeling hij dit be zoek tc danken heeft, doch voor hij den misdadiger aan het gerecht kan over leveren, beneemt deze zichzelf het loven. Clark Galde geeft een schitterende creatie van den onverschrokken scheepskapitein. Jean Harlow speelt een prachtige rol als „China Doll". Het programma vermeldt o.m. nog con vroolijke twee acl.er, „Verscheepte verschop pelingen". Als „extra" geven oen drietal musici enkele soli op hun instrumenten, waarbij zij door den heer SValvis op het orgel begeleid worden. Bezoek aan lïr. Ms. De Iluyler. Hedenmiddag bregen leden van do Schie damsche Burgerwacht oen bezoek a,an Hr. Ms. De Ruyter, dio aan do Parkkade te Rotterdam gern-eerd ligt. Aubadekoor Princevlag. Hot Aubadekoor van de Princevlag eisdit dringend versterking, wil het aan zijn be doeling bij de a.s. feesten beantwoorden. Het koor dient minstens een paar honderd zangers en zangeressen sterk te zijl. De eerstvolgende repetitie wordt Woens dagavond in het Vercenigingslokaal aan de Nieuwe Haven gehouden. Oud-lccrlingcn vcreoniging. Door een 61-tal oud-Iecrlingen van de Oranje Nassauscliool am do Francois Ua- verschmidtlaan is een Veroeniging van oud-leerlingen van genoemde school op gericht. Als voorzitter treedt op het "lioofd der school, de heer G. W. do Lange; als secre taris Cor Visser, Rombrandtlaan 52a. Er zijn eenige groepjes voor zaug, declamatie, enz. gevormd. Lïchtbceldcnavond. Maandagavond zal ds. J. W. Tonsbceld in een Wijkavond van Wijk II in do Wes- terkerk bij lichtbeelden vertellen over Noor wegen en Denemarken. Voor bizon-dorheden verwijzen we naar een desbetreffende ad vertentie in dit blad. "Vcrkcers-ongcvallen. Gistermorgen is in do Lange Singolsliaat de 6-jarige G. A. de G. aangereden door een onbekend gebleven wielrijder. Do jon gen heeft vermoedelijk oen lichte hersen schudding bekomen. Hij is met een auto naar buis vervoerd. De 9-jarige J. v. d. W. is gisteravond op, den Singel, toen hij met andere jongens spelenderwijze hard liep, gevallen, waar door hij zijn rochterdijbecn brak. Nadat de eerste hulp door dr. GToenewogen was verleend, is hij op diens advies per politie auto vervoord naar. het gemeente zieken huis en aldaar opgenomen. In den afgeloopen nacht omstreeks 12 nul' zijn op den hoek Nieuwe Haven en. Hoofdstraat, twee personenauto's resp. be stuurd door den 28-jarigen J. D. S. -cm den 26-jarigen A. v. d. M. tegen elkaar gebotst, waardoor aan beide voertuigen eenigo schade ontstond. AGENDA. SCHIEDAM. Passage Theater, S15 uur. 1. Prairie- gangsters. 2, Op weg naar Singa pore. City, 8.15 uur. 1. Do goudzoekers van Texas. 2. Rubber. Morsen is geopend de apotheek van do Heden tot b Deo. Huize scliwagermann. fi a V H e- i"1? d'e ook van Tentoonstel'ing schilderijen J H, j,- - - Weyns

Schiedamsche Courant | 1936 | | pagina 2