P| harlto-avond ^"'vanhtSè&oeii tiAWQ-SPQKT- güf j|_ M LUJSTERWEDST8UD Het a,s, Vorstelijk Huwelijk. Versiering Willem Rrmmcr- slraat. Ton einde met de feestdagen, ter gelegcn- ïwid van bet huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bomhard do straat een vroolijk en feestelijk aaiukm to geven, heeft zich een vereeniging gevormd van bewoners van de Willem Brouwerstraat. tan het iiogiu van de Willem 1 trouwer straat cu aan bet einde zullen europoorten verrijzen en langs de straat zullen slin gers met lichtjes worden gespannen. IX- versiering zal zich ook een eindveegs links en rechts langs de Hoogstraat voortrot'en. Do eerste paal zal op 10 Dc--ember. den dag van do ondertrouw, worden geslagen; do versiering zal op 0. 7. S en 9 Januari a.s. dienst moeten doen. Het bestuur bestaat uit do heer utJ. II. Loog, voorzitter; II. Som nier, secreki- ris; P Crania, penningmeester, en Cl. v. d, Most, J. N. K oogje, W. J do R niter en Gn is Jr. Speciale gelnktclegrammen voor bet Koninklijk huis. Do telegraafdienst zal, in verband met bet a.s. huwelijk van de Prime.-, gele genheid geven aan hot vorstelijk bruids paar en aan II M. de Koningin gel uk- telegrammen le zenden tegen een belang rijk lager tarief dan het normale. Deze telegrammen, welke uitsluitend op 4, 5 en 6 Januari kunnen worden aan geboden, zullen, op bizomiere toepasselijke gelukformulieren op den huwelijksdag af geleverd worden. Boven het telegram moet de belandde dienstaanwijzing LXU worden ge steld. De posten bedragen voor: 3S ivoor den 45 cent; 910 woorden 50 cent; 1115 woorden 55 cent; 1620 woorden 60 cent, en verder 5 cent voor elke 5 woorden tot 50 woorden, daarboven 5 cent voor elke 10 woorden of gedeelte daarvan. De ramp bij Wilton. Opmerkingen van den Rotter- damschen havenmeester. Do Rotterdamscho havenmeester, de hoer A. Kortland, beeft naar aanleiding van de berichten en beschouwingen die den Kaat sten tijd weer in de blad-en zijn versche nen, naar aanleiding van de ramp op de jPetrakis Nomikos", het volgende medege deeld ..Bij de beschouwingen over de ramp van bet tankschip Pelrakts Nomikos op 31 October j.L wordt herhaaldelijk de Rotterdamscho haven betrokken. Meermalen verliest men daarbij uit het oog, uat de ramp op de Potrakis Kom ik os niet in Rotterdam plaatsvond en men dringt dan aan op verbetering van de in onze haven geldende voor schriften, teneinde herhaling uit te sluiten. Ik moet er in het belang van den. goeden naam van de haven van Rot terdam daarom nog eens uitdrukkelijk ojp wijzen, dat de te Rotterdam gel dende voorschriften met genoarxle ramp niets uitstaande hadden en dat dezo voorschriften, waaraan steeds streng de hand wordt gehouden, ove rigens- van dien aard zijn, dat aangeno men mag worden, dat in geen andere haven do veiligheid moer afdoende verzekerd is". De beschouwingen in ons blad van gis teren over de ramp bij "Wilton-Fijlenoord. is feitelijk reeds een antwoord geweest op de opmerkingen van den Rotterdamschen havenmeester. Diens poging om de Rotter- damsche havenbelangen te behartigen is op zich zelf lofwaardig, de mededoeling, dait de ramp niet in Rotterdam plaats vond is juist, maar die tend-enzZoo iels kan. wel in Schiedam, maar niet in Rotterdam geschieden ,is aanvechtbaarl Ons artikel van gisteren is daarvoor het beste bewijs. Hetzelfde certificaat, dat voor de Petra- kis Nomikos was afgegeven, geldt ook voor Rotterdam, zoodat, als liet Grïeksche tankschip niet naar Wilton, maar naar een van de Rotterdamsche werven was ge bracht om te repareeren, hetzelfde ongeluk had kunnen gebeuren. Luthersche Diaconessenarbeid. Jaarverslag. Aan het jaarverslag van den Lutherse hen Diaconessenarbeid is het volgende ant ieend Re diacones heeft in het afgeioopen jaar 3021 maal hulp verleend; 143 bo rn^ ken afgelegd, zonder hulpverlening en 26 maai verplegïngsartikelen uitgeleend. Van de patiënten zijn 6 overleden. Ontvangen werd in totaal f1226 07;, de uitgaven £1570.77, zoodat het nadeelit' saldo f344 bedraagt, Op Eersten Kerstdag zal in do Luther sche Kerk een collocte voor dekking van het tekort woiden gehouden. Bereide kwam reeds een gift van f 100 in. Geslaagd. Bij do examens welke op 26 November to Haarlem werden gehouden door het Centraal Bureau Instituut Pont slaagde o.a. voor lean too rs ten ograaf le klasse in de Fransche taal, mej A. Spit, leerlinge van de Erkende Pontschool alhier. Bernard Diamant gevallen. Gisteren is de bekende 65-jarige Rot- ic-rdamseho koordirigent Bernard Diamant ten kantore van een dagbladbedrijf te Rot terdam van een trap gevallen. De heer Diamant is met een gebroken linkevheupbeem naar hot ziekenhuis aan don Coolsingel vervoerd, waar hij' ter ver pleging is opgenomen. De nieuwe Oranjebrug.1 liet eerste symptoom! Hedenmorgen is Splunders Aanneming en Handelmaatschappij uit Ridderkerk, (le nanneomster van de nieuwe Oranjebrug, begonnen met het plaatsen van een koetje op de Nieuwe Haven aan den water kant, ongeveer tegenover de fabriek van de firma Ingetsc en Co. Dat wil echter nog niet zeggen, dat nu ook onmiddellijk met den bouw van de Oranjebrug zal woulen begonnen. Zoo we reeds eenier hebben meegedeeld, zal het wel Januari 1937 worden, voor hulp brug wordt gelegd. Het woonwagenkamp. Üi rrdracht paardenstal. Een reeds lang gekoesterde weiwch van het bestuur der afd, Schiedam vari de Ned. Vereen, tot Bescherming van Dieren zal binnen enkele dagen in vervulling gaan. Ongeveer drie jaar geleden namen do plannen, om te bomen tot oprichting van een paardenstal op het terrein van het woonwagenkamp, aan den Buitenhavenweg, v as teren' vorm aan. Het bestuur slaagde er evenwel niet in, een voldoenden finaucieelen grond slag te leggen, om do plannen tot uitvoe ring te brengen. Het zag er dan ook naar uit, dat verwezenlijking der plannen nog langen tijd op zich zou laten wachten Uil den nood der tijdon is toen de op lossing geboren. Aan het gemeentebestuur mocht" liet gelukken, den "boiuv van een paardenstal te plaatsen op de lijst van werkobjecten voor de jeugdige werktoo- zen. Onder hoofd leiding van den gemeen telijken inspecteur van het onderwijs, dr. W. J. Smit, is dezer dagen de stal, welke plaats biedt aan 6 paarden, gereed ge komen. Zaterdag a.s., 'smoigens 11 uur, zal de paardenstal door den weihouder van onderwijs en sociale zaken, den heer J. Dinkelaar, namens het gemeentebestuur aan do Ned. Vereen, tot Bescherming van Die ren worden overgedragen. koné HAANDAG, W DECEMBER AS. 'SAV0NDS S.15 UUR 9oe mee aan de adueeie '&udl fltaaiidaqamud 14 SJiiv/uld a-S- VRU! Ontspanningsmiddag. Vuur leerlingen 4e ldasse openbare school. Op initiatief van de af deeling Volkson derwijs, N.O.G. en Bond van Red'. Onder wijzers zal Woensdagmiddag 16 en Zater dagmiddag 19 December as voor leer- linnen van do vierde klasse dor openbare scholen door leden van de Schiedamsche Onderwijzers Toonvel vereen ig i n g (S.Q.T.) twee sprookjes worden opgevoerd: Do booze fee en De ganzenhoedster. Ook de 3,0.M. verleent weer haar modr- werkig en zal o.a. kinderliedjes spelen, met de bedoeling dat dezo meegezongen worden. Jubileum. Kapelaan 11. IV". Hazelaar 32V1> jaar priester. De heer II. W. I lose knar, kapelaan van do parochie van do 11. Liduïna, alhier, herdenkt op 14 December a.s. zijn 12'/e- jarig priesterfeest. Kapelaan Haselaar heeft zich onlangs bekendheid in den lande vetworvon door zijn moe-lig optreden bij de ontploffings ramp Nop de werf van AVilfon in hetlGriek- sche stoomschip Petra kis No nikos, waar hij met gevaar voor eigen lew en den slachtoffers geestelijken bijstand ver schafte. In zijn priesterlijken werkkring hier ter stole heeft kapelaan liaselaar in de twee- ja ren, dat hij in dezo stad verblijft, de St. Tozefsgczeilen Vereeniging, waarzin, hij praesos is, krachtig omhoog gestuwd. De Gezellenvereeniging viert het koperen priesterfeest van haar praesos op Zondag 13 December door een II. Mis van dank zegging in de parochiekerk van do H. Li- duma, waarna man zich aan oen feestelijk ontbijt in de grootte zaal vain den R. >K. Volksbond vereenigt. In hetzelfde gebouw- wordt des avonds oen feestavond belegd. Het parochiefeest wordt op Zondag 20 Deoernbc-r herdacht met een H. Mis van dankzegging, welke de jubilaris om half rif opdraagt. Om twee uur wordt in de pastorie aan de Nieuwe Haven 117 receptie gehouden. Bouw- en Woningtoezicht. De gemeente Kethel verbreekt do relatie. Met 61 stem heeft de raad van Kehetl het voorstel van B. en W. van "die ge meente aangenomen, om met ingang van 1 Januari a.s. de overeenkomst met de gemeente Schiedam te beëindigen, volgens welke de Schiedamsche dienst van Bouw en Woningtoezicht ook voor de gemeente Kethel als zoodanig optreedt. Als motief voor hun voorstel gaven B. en W. op, dat Schiedam een uitbreidings plan heeft ontworpen (plan Nieuwlann I; dat zich uitstrekt tot Kethclsch gebied (hot terrein van de ijsbaan). Bij uitvoering van dat plan zouden ambtenaren van Bouw en Woningtoezicht gene gel zijn, teneinde <=-en goed geheel te krijgen, de zelfde eischen te stellen aan de woningen, die np Kolheisch grondgebied eventueel zullen worden gebouwd, voor wat b.v. type en fundeering betreft. De gemeente Kethel wil in dit opzicht haar onafhankelijkheid bewaren. Ook in comité-generaal zijn eervge mede deeüngen omtrent deze zaak gedaan. In de openbare vergadering werd nog meegedeeld, dat B. en W. het voornemen hebben den heer J. Snijders, architect te Vlaardinger-Ambacht, voor één jaar met het Bouw- en Woningtoezicht te befasten tegen een vergoeding van f400 per jaar wrik bedrag ook aan de gemeente Schie dam moest worden betaald voor haar diensten. Tegen de benoeming van den heer Snij ders werden bezwaren geopperd, omdat deze zelf meermalen in Kethel bouwde en dus zijn eigen opzichter zal worden De a.s. verkiezingen. En ivcrkloozc kantoorbedienden. De afdeeling Schiedam van den Algem. Nederlandsdia Bond van Handels- em Kan toorbedienden heeft zich met oen adres tot B. en W. gewand, waarin zij dit col lego verzoekt, voor het geval er administra tief werk moet worden verricht in ver band met de op handen zijnde verkiezin gen en daarvoor personeel moet worden aangesteld, daarvoor in de eerste plaats w-erkloozo kantoorbedienden in aanmer king te doen komen. Chr. Kantoor-en Handelsbedienden Causerie ever Iïcdrijfshuishoud- knnde. Voor leden van de afdeeling Schiedam van do Ned. Vereen, van Chr. Kantoer en Handelsbedienden heeft gisteravond de heer J. II. Meyer, le-eraar M. 0 boek houden te Rotterdam, oen causerie gehou den over-. Aan welke voorwaar ten moet de financiering van de verschillende ven nootschapsvormen voldoe^ Na besproken te hebbed wat men onder bedrijfshuishoudkunde verstaat, heeft spr. achtereenvolgens de organisatie van het bedrijf en de financiering van (te onder neming behandeld en in verband met de financiering aandacht gewijd aan kaoilaai- en vermogensstructuur en de inv'om' van eigen en vreemd kapitaal. Na do behandeling van het onderwerp werden eenige, vragen gesteld en beant- wooid. Do vergadering, waarvoor een bevredi gende belangstelling bestond, werd .geleid door den afdeelingsvoorzitter, den lieer Z. T. Hazewind asde heer J. H Meyer heeft de vergadering gesloten. A G E N D A. SCHIEDAM. City Theater, S.15 uur. 1. Tarass lioulba- 2. De controleur van de Nice- express. Heden t/m. 13 Dcc. Huize Scthwagermaim Tenloonstelling schilderijen J li. Weyns 10 Dcc. Passage Theater, 8 uur. Utile Dalei: Mijlpalen. 10 Dec. Irene, 8 uur. Kerstavond Martha Vereeniging. 10 Dcc. Tivoii. St. Nieolaas-ciubavond van A. S. V. 10 Deo. Vcrcenigingslokaal, 8.15 uur. Re petitie Aubadekoor lYineeviag 10 Doe. Sporlfondsenbad, 6 uur. St. Ni- colaasfoest Jeugdgroep Sollied. Reddingsbrigade. 10 Dcc. Gebouw Eendracht, 8 uur. St. Ni- ooiaasfeesl B. V". L. 10 Dcc. Musis Sacrum, 8 uur. Feestavond. Schicd. Clu\ Mannenkoor. 11 Dec. Zaal R.K. Volksbond, 8 uur. NCRV- avond, 11 Doe. Vereenigingslokaal, 8 uur. Jaar vergadering Vereen. Jong Her vormden. ROTTERDAM. Heden e.v.d. Arena, 2.15 uur. 8.30 uur. Variété-programma. (Zondag ook 5 uur). 10 Dec. Doelen, 8 uur. Eruditio. Musica. Het Residentie Orkest o l.v. Anto nio Vol li Soliste: Lub ka Ko'essa, piano, 11 Dcc. TivoU Schouwburg, 8.15 uur. Af- scheidsvoorstelling Hindoe-ballot Mennka. 12 Dec. Doclezaal, half 4. Rolt. PhilhJ Or kest. Solisten Andor Folders en Hans Osieck (bekten piano). 12 Deo. Grootc Schouwburg, 8 uur. Opera Jtaliana. Faust. 18 Dcc. Grootc Schouwburg. S.15 uur. Amsl. Tooneelvereeniging„In Ho! land slaat een huis", (ttott. eere avond in de Vorstelijke bruidsda gen). Bioscopen. Capitol, 2.15 u. 8.15 u. Het meisje van buiten Corso. Van 11 u. af doorl. Captain Bloed. Grand, 2 -u. 7 u. 9.15 u. De Golem. Lunrière, 2.15 u., 7 u. 9.15 u. Oké, Mi. Deeds. Olympia, 7 u 9.15 u, Pittah de grijze wolf; Cassidy's razende rit. Prinses. 2.15 u. 8.15 u. Begeerte; De uit- geworpene Studio '32 2 u. 7 u. 9.15 u. Vlam mende harten. Kunst en Wetenscóra Vrijz.-Godsdienstige Prediking. Kerk Ned. l'rot. Hond Wuatv«.t 92 ZONDAR 13 DEC. hall II v m. Sr. G* Horreüs de Haas, tlerv Pred. te Zwolle. Ned. Vereen, van Huisvrouwen. Voetverzorging, IJdelheid uw naam is vrouw 1 Hoe dikwijls moeten onze lieve coquette, altijd voor ons, mannen, .hulpvaardige ge zellinnen in dit leven dit verwijt met lioo- ren, ais zij oen ietwat té nadrukkelijk per manent krulletjo langs het licht gewelfde voorhoofd laten spelen, als zij zich voor het uitgaan eerst een half uur staan teitra- peeren met allerlei snoezige japonnetjes en dan nog een half uurtje besteden aan het overige uiterlijk. Hoe dikwijls is dit zinnetje al niet gebe zigd als vrouwlief een paar „schattige' schoentjes gekocht had, die edhter een half of een heel maatje te klein waren, imet het gevolg, dat die lieftallige voetjes na verloop van tijd witte bobbeltjes mot zwar te puntjes (ekstcroogen) gingen vertoornen? En nu zijn Wij op hot punt waar wij wezen wilden. Eon vrouw mag dan ijdel zijn, zSj heeft er een opon oog voor, wat van de mannen en hunne gebreken niet altijd gezegd kan worden. Krijgt een vrouw door haar ijdelheid gebreken, dan wil Zij die begrijpelijkerwijze weer kwijt. Daarom had de afdeeling Schiedam van de Nedcrlandsche Vereeniging van Huis vrouwen hedenmiddag in do bovenzaal vain Musis Sacrum oen lezing georganiseerd' over: Voetverzorging. Do heer G. v. d. Schee, lid vandeNe- derlandsche Veroepiging van Yoetkuiridigen heeft gesproken over den bouw en ffunctie van den voet, kindervoetverzorging, afwij kingen in het algenieon, do chaos in steun zolen, wat men wel, maar in hoofdzaak wat men niet zelf mag doen enz. Het is een genoeglijk praatje, geworden waarbij de dames ongetwijfeld veel geleerd zullen hebben, wat trouwens de voorzitster, mevr. T. Boteren broodBlanken, in haar slotwoord duidelijk deed uitkomen Omliggende Gemeenten Eduard Flipse naar Brussel. Eduaid Flipse is uitgenoodigd om op Zondag 18 April a.s. met het Roltordarnsch Philliarmonisclï Orkest en het Rotfc-r- damsch Pliilharmonisch Koor to Brussel In do giooto zaal van het Palais des Beaux Ails een concert te geven. Bil concert zal plaats hebben in het ka- dei' der buitengewone abormomenlcnscon- cffrlMi van do Sociólé Philharmoniqui do Bruxollcs (dezelfde reeks in welke ook do Mengelberg-concerten geregeld aldaar wor den gegeven). Eduard Flipse heeft do uilnooJiging aan genomen. Opera Italiana. Zaterdag a.s. zat de N.V. Italiaanscho Opera in den Groot-en Schouwburg le Rot terdam een opvoering geven van dc opera- „Faust" van Charles Gounod. Als solisten zullen aan dezo opvoering medewerken de bekende sopraan Sara Sdu- dori, de bas Cirogorio Mei nik, de tenor A les. windio Granda, Verder Mafnkla Ohiorboli, Luisa Squarzinn, Leo Piccicli en Luig'. Sardi. De opvoering zal worden gedirigeerd -door Maestro Edmondo de Vccchi. Nieuwe decors zijn vervaardigd naar ont werp van Giovanni Broggi. Ossietsky niet naar Oslo. Volgens een telegram van de vrouw van Ossielskv aan het Nobel prijs-comité, zal Ossïctsky niet in staat zijn de uitreiking van deri Nobelprijs bij te wonen. Pirandello overleden. De liekende HaUauinsche schrijver L'iigi Pirandello is hedenmorgen acht uur i en- gevolge van een longontsteking overleden. Luigi Pirandello werd op 28 Juni 186 op Sicilië geboren. In 189J ging hij naar Duitscliland om aan do universiteit van Bonn te studccran. Hij behaalde hier een graad in de philo sophic. Na afloop van zijn studio keerde hij naar Rome terug, waar hij leeraar werd aan een meisjesschool. Dezo functie na hield hij tot 1923. Zijn eerste literaire werk, de verzenbun del „Mal Giocondo" publiceerde hij in 1889 on in 1894 zag zijn eerste roman „V Es- clusa" het levenslicht. Behalve gedichten en romans schroef Pirandello verscheidene korte verhalen en toon cols tukken. Zijn werk is ver buiten zijn vaderland bekend' en werd in 15 vreem de talen vertaald. In 1925 richtte hij to Rome een eigen theater op, waar nieuwe Italiaanscho en buitenlandssclie stukkon ten tooneelo wer den gevoerd. In 1929 werd hij benoemd lot hu' van, do ïtaliaansche academie en. in 1934 werd hem de Nobelprijs voor literatuur toe gekend. VLAAK DIN GEN. Uitgifte gcmeenle-lccning. Blijkens een advertentie in dit blad wordt bij R. Mees en Zoonen en Jan Kalff en Co. op Woensdag 16 December as. de inschrijving opengesteld op een 4 Yo lee ning ton laste van de gemeente Vlaardin- gen, groot £2.350.000. VLAARDINGER-AMBACHT. De feestelijkheden. Ter gelegenheid van het huwelijk van Prinses Juliaina en ZiXHi. Prins Bomhard zullen op Dinsdag 29 December a.s. feestelijkheden worden gehouden. Het volgende program, is daarvoor vastgesteld. 9.30—10 uur v.m.Opening dor feest®-1 lijkhed-en door herauten te paard '10 uur v.m.: Grooto zangaubade door de schoolkinderen van. Vlaardinger-Ambacht voor het raadhuis, met begeleiding van de Ilarmonio-vereeniging „H.V.O. uit Vlaardingen. 10 3012 uur v.m.: Koraalmuziek m de muziektent op het Burgemeester de Bordesplein door de Harmonxe-vereenigiing H V O 2—5*30 'uur n.m.: Kinderfeest in de gemeentezaal (popp' nkast, goochelaar, enz.) 8 uur n.m.: Allegorische optocht. 9__10,30 uur n.m..Concert in de mu- ziektenl door de Harmonie-vereeniging „H.V.O." 8Cerk en School Paus mag liet hed eenige uren verlaten. Professor Arminta Milani, 's pausen lijf arts, heeft toegestaan, dat Z-.H. vandaag het bed eenige uren mag verhaten, om in zijn; slaapkamer aan zijn lessenaar te werken, echter alleen wanneer het weder daartoe medewerkt. luchtvaart Nog geen nieuws van Mcrmoz. Gistermiddag om- zes uur, d- w. z. oj uur na het laatst ontvangen bericht, had moa nog steeds mets gehoord van den vlieger Mcrmoz en zijn metgezel Het met behulp van vliegtuigen, vracht, schepen en een aviso ingestelde -onder, zook, heeft nog geen enkele aanwijzing ge leverd. Sport He jachtpartij op Schiermonnikoog, De jachtpartij op Schiermonnikoog, waar aan Z.D.H. Prins Bernhard deelneemt, wordt door fraai weer begunstigd. Vanmor gen omstreeks negen uur is de jacht, met acht jagers en dertig drijvers, begonnen. Togen het middaguur waven ongeveer 130 hazen buiitgemaakt. Veel ander wild dan hazen buitgemaakt. Veel ander wild dan hoewel de juiste getallen niet bekend zijn Schiermonnikoog leverde hedennacht een ietwat ongewomeu aanblik op. Den geheo le-n nacht brandde de straatverlichting, ter wijl een viertal veldwachters surveilleerde. LUXE VERHUUR „UNIQUE", Fa. Wed. C. v. <3. MOST Broers veld (lik. Hecrenpail) Tel. 68342 RmK Ms- ei VirlMiaent AiMrigar koeling; Het aftreden van burgemeester Ter Laan. In de gisteravond gehouden vergadering van den Zaaindamschen gemeenteraad heeft de burgemeester, de heer J. ter Laan, me degedeeld per 8 Februari 1937 ontheffing uit zijn ambt to hebben gevraagd. Hij hoopt in een raadsvergadering oji 5 Februari 1937 officieel van den raad afscheid to nemen. Voetbal. Bondselftal-Hongaarsch elftal 0-1 Ecu niet op hoog peil staande wedstrijd. Dc Hongaren combi neerden tot in het oneindige; de Nederlanders konden het doel niet vinden. Op het Sparta-terrein wïrd gistermiddag do wedstrijd tussehen het Bondselftal ©n hot Tlongaarscho elftal gespoeld, welke zoo we gisteren reeds mclddein in ccw 0—1 nederlaag voor do onzen is geëindigd. De Hongaren, brachten eon ploeg in het veld, waarin acht spelers, die ook tegen, Engeland meespeelden, stonden opgesteld. Oudergewoonte combineerden de Midden- Europeanen lot in het oneindige, m,aw. tot do doellijn en dan nog bad Jeu zij (ten moed don bal over te gevoa aan eon an der. liet valt dus te begrijpen, dat da Nederlanders koer op keer tijd had Ion om in Ie grijpen, en zoodoende de n oünag tot 0—1 te beperken. 'Warra de Ron jaren echletr wat doortastender geweest. 'aia zou ongetwijfeld ecm smadelijke nelei rag het gevolg zijn geweest. Do prestaties van de Hongaren waren uiLsüekoncl wat tecn- niek on. tactiek betreft. Bij do Nederlanders viel weinig te ne- wonderan. Van Male was zeer onzc.ter en 'hot eerste' en eenige doelpunt gescoord tengevolge van een tamelijke der, toein hij over oon zacht voorgezette11 bal heenvie! lan zoodoendo Szengallor get' tegenheid gaf te scoren. j. Burgem. Krmppcrtlaan 24, Tol. 68817. TAXI'S - SPECIAAL ADRES VOOR TROUW EN BEGRAFENIS-AUTO'S ZIEKENVERVOER

Schiedamsche Courant | 1936 | | pagina 2