STADSNIEUWS HET PRINSELIJK JACHT. STOOMWASSGflERII „EDELWEISS" De Schiedamsche feestelijkheden Ter gelegenheid van liet 1'riusolijk huwelijk. Met hot uiireikeu van do feestpak kot ten is het Werkcomité gisteren niet geheel gereed gekomen, maar heden komt dat ongetwijfeld in orde. Het btedeljjk Muziekkorps, 3t, Ambro- sius, Harpe IXivid» on Do Hirmonie, heb ben gisteravond vroolijkheid in de siad gebracht door elk een wandeling met mu ziek te maken. Hedenmorgen om 10 voor 8 luidden torenklokken de Schiedamsche feestelijk heden in. De aubade. Hot Stedelijk Muziekkorps, St. Ambrosius, De Harmonie en het vendel van do Oranje Garde, verschenen hedenmorgen weer voor het stadhuis, al was het clan ook 10 13 minuten later, dan het officieele progrun aangaf. Het Stedelijk Muziekkorps speelde het Wilhelmus en trok toen, onder het spe len van de Lippe Detmoldmarsch om hot stadhuis, St. Ambrosius vertrok onmiddellijk daar na ook op do tonen van de Lippe Det- mo'rimarsch. De pijpers van de Harmonie speelden eerst het Wilhelmus en hoe kon lmt liaast anders ook zij verdwenen met de... Lippo Detmoldmarsch! Op het bordes van het stadhuis waren aanwezig de burgemeester, mr. dr. F. L. J. van Haaren en de leden van het Werk comité, de hoeren A de Bruin, Th. Mou- wens en N. Scheurkogel. Do belangstelling voor de/e aubide was niet groot. Kastanjeboom geplant bij de dr. De Visserschool. De kinderen der Dr. de Visserscholen A en B hebben gistermiddag, na afloop der feestelijkheden, op de speelplaats ach ter de school een kastanjeboom geplant, ter herinnering aan de heuglijke gebeurte nis op 7 Januari. Kinderzanghulde, Op de Groote Markt. Op de Groote Markt waren hedenmorgen balf 11 niet alleen 1600 kinderen van da hoogste klassen van alle Lagere scho len samen gekomen, maar ook verschei dene duizenden belangstellenden, die tot in de Lange Kerkstraat stonden Aan de lange zijde van het stadhuis was een podium opgeslagen, waarop zich met don burgemeester, mr dr. F. L. J. van Haaren, echigenoole en doehteis, hadden verzameld de v.er wethouders, de hoeren ir, C. Houtman, mr M. M. van Ve'zen, T. Slavenburg en J. Dinkelaar, enkele ver gezeld van hun dames; de waarnemend secretaris, mr. N. J. Post; de heer A. Smit, rijksinspecteur en de heer J. Slolk, schoolopziener van het L. 0 eenige leden van het Werkcomité; verscheidene hoofd ambten at en en ambtenaren van de gmneen- te; de directeur van de RlhBS, de heer N. W. van Gelder; de directrice van de Huishoud- en Industrieschool, mej. M J. H. v. d. Ven; vertegenwoordigers en ver tegenwoordigsters van een aantal vereeni- gïngen en bestuursleden van Orarijevereem- ging en Princevlag. Liet frissche* stemmen werd onder aan voering van den heer A, Baan en met begeleiding van leden van het Stedelijk Muziekkorps twee couplettan van het Wil helmus -gezongen. Rede van den burgemeester. Daarna nam de burgemeester, dr. F. L*. J. van Haaren de plaats in van den „opperzangmeestar", den hoer Baan, en richtte zich aldus tot de kinderen: Gij zijt opgewekt en in vreugdevolle stemming opgetrokken naar dit plein, dat het centrum vormt van onze stad om uw feestgezangen uit te jubelen. Heel Nederland viert dezer dagen feest; vandaag doet Schiedam datl Tot in do verste hoeken, ook in Indië, op Curacao en in Suriname wordt feest gevierd. Het is een zeer bizondor feest, dat gij nog nooit aanschouwd hebt en wij ouderen kruimen ons maar vaag een dergelijk feest herinneren. Als er een bruiloft op til is, span nen familieleden en vrienden zich in om deze op feestelijke wijzo te vieren. Hier geldt het de mooiste bruiloft, die we kunnen hebben, n.l. die van onze Kroonprinses, waarvan we zooveel hou den; do bruiloft met (le Prins, thans onzo Prins, die Prinses Juliana op de handen wil dragen en die de lasten van ons Ko ninklijk Huis mee wil helpen torsen Daarom vieren wc feest. D,t huwelijk is de hoeksteen, waarop ons vaderland, de vrede, de eenheid, de sarnenhoorigheid kan worden opgebouwd Spr. herinnerde er aan gisteren geluige te zijn geweest in enkele scholen van de feestvreugde, die daar heerschte. Spr. vervólgde: Gij hebt mooi gezongen en ik dank u en de onderwijzers en onder wijzeressen, dat gij dat doet mot zooveel vuur ©n liefde. Houdt die liefde vast voor het Oranje Huis en laat haar met het grooler wor den groeien. God geve, dat dit moge zijn tot heil van het Koninklijk Huis, van het Bruids paar, van u persoonlijk en van ons Vader land. De kreet: Lang zullen zo levon! werd door de kinderen met oen drie-werf hoera - onderstreept. - De kinderen zongen vervolgens nogAlle i man van Neerlands stam en liet mooie Princcsselied, vervaardigd door den heer A. Baan, gezongen op een. melodie van den lieer J. Ramshorst, die door rijn aan wezigheid ook blijk van zijn belangstel ling gaf, Na^ afloop heeft de burgemeester, mr dr, F. L. J. van Haaren, do hceron J, Ramshorst en A, Baan in een partieuhor gesprek hartelijk bedankt voor het wi rk, dat zij hebben verricht om deze zanghul-lo zoo uitnemend te doen slagen. Huurstatistiek. Een onderzoek voor en door liet Centraal Bureau van de 5j Statistiek. Ten einde een overzicht te verkrijgen van do wijzigingen in de huren van wonin gen zal vanwege het Centraal Bureau voor de Statistiek voor het heelo land een huurstatistiek worden samengesteld. Aan B. on W. van Schiedam is dooi den minister van sociale zaken gevraagd htm medewerking te verleenen ten einde do beschikking te verkrijgen over do na- volgende gegevens: a. Een volledig overzicht van de aan tallen der door de gemeente en door elk der in deze gemeente werkzame woning bouwvereenigingen behe rde woningen ge rangschikt na.tr den huurprijs op 1 Sep tember 193G. b. Elke drie maanden een overzicht van de veranderingen, welke sinds do vorige opgave zijn gekomen in de huren der onder a genoemde woningen, gesplitst naar huur klassen, overeenkomstig nadere aanwijzingen door hot Centraal Bureau voor de Statistiek te geven. Hot eerste driemaandelijksche overzicht moet be trekking hebben op den toestand o;> 2 Januari 1937. Voorts wordt verzocht van een amtal woningen van verschillenden huurprijs door particulieren verhuurd, opgaven te ver strekken van de huren geldende op 1 Sep temfcer 193G, 2 Januari 1937 en zoo ver volgens elk drie maanden. Voor dit werk, dat onder leiding van den directeur van den Woningdienst, mr dr. ir. M. M. van Praag, geschiedt, zijn via de Arbeidsbeurs een 4-tal werkloozc intellectueelen aangowe/en, die reeds aan het verzamelen van de gegevens zijn be- gonnen. Vermoedelijk zullen /ij ongeveer 3 weken met dezen arbeid bezig zijn. Stemmen bij yoimacht. De minister van binnenlandsche zaken beeft een schrijven gericht aan de ge meentebesturen, waarin hij o.m. zegt, dat hem gebleken is, dat verschillende kie zers, die gebruik wenschen te maken van de, hun ingevolge artikel 7 der kieswet verleende, bevoegdheid om bij volmacht le stemmen, moe.lijkheden ondervonden, door dat op somm.ge gemeentesecretarieën met voldoende rekening wordt gehouden met do omstandigheid, dat bij de jongste wij ziging van de kieswet in artikel 56a dier wet veranderingen zijn aangebracht. De minister vestigt de aandacht op de wet van 23 Mei 1935, tot wijziging en aanvulling van de kieswet, de provincial-; wet en de gemeentewet, Daarbij is de mogelijkheid geopend, dat de mededechng, dat de kiezer van de gevraagde bevoegd heid om bij volmacht te stemmen gebruik weuscht te maken, niet slechts kan ge schieden te secrretarie van de gemeente, op welker kiezerslijst hij moet voorko men, doch ter secretarie van elke wille keurige gemeente, waar hij zich toevallig bevindt. Voorts blijkt verschil van opvatting te bestaan met betrekking tot de interpretatie van het vierde lid van art. 56a dor kies wet, met name nopens de vraag, of de in den derden volzin van dat ltd be doelde termijn van vijf dagen begint te loopen vanaf bet tijdstip van aanwijzing van den gemachtigde, dan wel vanaf den datum van de oproeping. Aangezien de redactie der wet te dez -n geen uitsluitsel geeft, is de minister ge neigd in het belang van de kiezers de bepaling aldus te interpreteeren, dat de termijn van vijf dagen bcgmt te loopen vanaf den datum van verzending van de oproeping. R.E.T. Meer passagiers, minder in komsten. In December 1936 vervoerde do R.E.T. 5.545 '"'9 reizigers, tegen 4 993 809 in De cember 1935. De opbrengst wijls do vorige maand f425.175.44, tegen f 116 127.88 in de laatste maand van 1935 In 1936 werden in totaal vervoerd 57103.593 reizigers (1935 5G 797 607) met een opbrengst van f 4.836.944.18 (1935 f 5 312.573 89'j. Toevallen. Vanmorgen omstreeks half negen stond in de O verseh iescl i es traaf, bij de R. II. B. S, een vrachtauto langs het trottoir gepar keerd. Terwijl een andere vrachtauto passeerde stak een 18-jarige jongeman over. Ilij werd door het rechterspatbord van do rijdende auto gegrepen en tegen do straat geworpen, Het bleek, dat hij een beenspier had ver rekt Hij kon te voet naar huis gaan. Binnenbrand. Gistermiddag heeft ten huizo van L'. de B. aan don Singel om binnenbrand gewoed. De bewoners hebben don brand zelf gebluscht. Do brandweer, dio was uitgesnikt, be hoefde geen dienst te doon. aa GLAS m LOOD. m N.V. v. KATWIJK's GLASHANDEL Mi© Wat moet ik betaien? Aan belasting. In het 2o blad, 3e pagina, treft men aan gegevens omtrent het bedrag, dat elke belastingbetaler o\er 19361937 zal moe ten voldoen aan" rijks.nkemsten- en ge meentefondsbelasting. Hoe de plannen tot stand zijn gekomen. De gestelde eischen. Ruimte en comfort aan boord. Welke wateren bevaren zuilen worden. Passage theater. Charlie Chan op de renbaan. Artisten. In de eerste film beeldt Warner Oland op voortreffelijke wijze de rol uit van Charlie Chan, den Chineeschon detective. De eigenaar van oon beroemd renpaard wordt op geheimzinnig© wijze vermoord, terwijl het renpaard door een gokkers- bende verwisseld wordt met een ander paard. Om het mysterie te ontsluieren, wordt Chan to hulp geroepen, die zich op fleg matieke wijze van zijn taak kwijt en de misdadigers aan de gerechtigheid over levert. „Artisten" speelt zich in hoofdzaak af in do circuswereld. Harry Piel is hierbij de artist Harry Peters, die met zijn dieren, bestaande uit Jumbo, de olifant, ©en aap, een kakatoe en twee honden, schitteren de staaltjes van rijkunst en dressuur ton beste geeft. Zijn werkzaam levon, waarin hij geheel opgaat, wordt echter verstoord door Vera Leander (Hildo Hiktebrand), d'ie hem in haar macht weet tie krijgen, waardoor zijn spankracht verslapt en hij alleen door de activiteit van Jumbo aan een ongeluk ontsnapt. Hierdoor worden zijn oogen geopend, hij wendt zich van Vera af en gaat weder rp'ieel in zijn artisten- beroep op. Beide films zijn van goed gehalte en weten de spanning erin te houden. Het Polygoon-nieuws vraagt ditmaal wel in het bizonder de aandacht. Hierbij wordt toch een uitgebreide reportage gegeven van het huwelijk van hot jonge Vorsten paar-, welke ongetwijfeld vele bezoekers zal trekken. Een gec-stige teekonfilm „Aladin's won derlamp" completeert dit interessante pro gramma. T Uiidcfclinir. De „Dameskrans van barmhartigheid ten behoeve van de (Geref.) Evangelis itio" heeft aan 211 Zondagsschoolkindcren uit 84 gezinnen 253 stuks nieuwe ondorklea- ding henevens eenige gedragen lcleedings- stukken uitgedeeld. Concert Schiedam's Mannenkoor. Aan het concert, dat Schiedam's Man nenkoor 13 Januari a.s in de groote zaal van den R. IC. Volksbond zal geven, werkt als soliste mee mevr. Sophie RothHaas. Uitgevoerd wordt o.a „Golgotha", van Mathieu Neuman, en ,Dit zijn de stemmen die klagen", van Fred. J. Roeske. Van den jongen componist W. M. A. Snnts worden twee werken gezongen, we'ke zijn opgedragen aan den dirigent Paul v d. Putten: „Regenbuiën", en „De wind", op tekst van Guido Gcselle Van den Hongaarschen componist Adam lênö wordt nog eens gezongen ,Aan het dorp einde staat een „taveerne". De koorwerken worden a eapella gezon- gen. Mevr. BothIiaas zingt een aria van J. S. Bach, drie liederen van W. M. A. Snnts en „Zigeunerlieder", van Joh. Brahms. Het programma wordt besloten met „Knollendanisclio kermis", van E. Wettig— Weissenborn. dir. Hist. Kiesvcrecn. Groen van Prinstcrcr. Voor de Chr. Hist. Kiesvereen. Groen van Prinsterer zal Zaterdagmiddag, 16 Ja nuari a.s., de heer J. M. Krijger, lid van de Tweede ICamer, spreken over: De N.S.B. in het licht van Sohrift en Histo rie Woensdag 20 Januari wordt een feest- vergadering gehouden ter gelegenheid van hot huwelijk van Prinses Juliana en Prins Bemhard. Het Pijperscorps Harmonie en de heer L, de Bruijn verleenen hun mede werking. Er zullen ook eenige huishou delijke zaken wordort behandeld'. Niet op de Noordzee. Nu dc officie io aanbieding van het na tionaal huwelijksgeschenk is geschied en op symbolische wijzo aan ons Prinselijk paar het motorjacht cn do verbetering van het Paleis to Soestdijk zijn aangebo den, rijst alom belangstelling voor do vraag; hoe komen do plannen voor dit jacht tot stand? Aanstonds -zal ook ge vraagd worden: hoe zal het worden ge bouwd, hoe zal het worden ingericht? Het spreekt vanzelf, dat in dezo met do wenschen dor toekomstige eigenaren, met name van II.K.II. Prinses Juliana en van Z.D.ll. Prins Bomhard, diont reke ning to worden gehouden. Teneinde liet formulier dezor wenschen gemakkelijker 1© maken, weid Z.D.H. voorgelicht door eeni ge leden van een inmiddels in h|ot teven geroepen technisch© commissie en bezocht de Prins enkele jachten en jachtwerven. Genoemde commissie, bestaande uit ex perts op het gebied van scheepsbouw cn jachtbouw, is belast mot 'den bouw van het Prinselijk jacht. De Prinses en de Prins wenschen een motorjacht geen zeiljacht aan boord wa;trvan zij met eenige gasten kunnen ver blijven en waarmede zij woekendtochten en langere tochten kunnen maken, waar zij van zon, water en buitenlucht kunnen genieten en waarmede zij zich kunnen bewegen langs velo schilderachtige plek ken, dio ons land aan do waterzijde zoo talrijk biedt. Een zeer gelukkige omstan digheid is, dat ons Prinselijk paar niet de begeerte heeft do Noordzee te gaan be varen. Voor een gebruik zoowel in Neder land als buitengaats behoeft hot schip dus niet te worden ingericht. Was die cisch wel gesteld, dan was oen tweeslach tig schip ontstaan, eon schip, dat eigenlijk ongeschikt zou zijn voor beide doeleinden. Immers tot heden is men nog nooit ge slaagd oen schip te construeoran, dat goed en betrouwbaar bleek in zee en tegelijk het mceröndoel der binnenwateren kon be varen ringen diepgang toelaten. Nu wordt gedacht aan het bevaren der Zoeuwsche en Zuid-Ilotlandsche stxoomon, do groote rivieren, desnoods de Rijn stroomopwaarts, do Zuiderzee, een deel der Waddenzee, de voornaamste kanalen in het Zuiden des lands en in Zuid en Noord-Holland, in Overijssel en de groote vaarwegen en meren van Friesland en Gro ningen. Er blijven evenwel voor do technische commissie genoeg moeifijikheden ter over weging. liet ligt voor die hand dat oen klein schip met weinig diepgang een uit gebreider vaartciTein vindt dan een grooter met moer diepgang. Maar een dergolijlk klein schip biedt niet do benoodigde ruim te, noch het oomfort, dat in een jacht voor Prinselijke eigenaren wordt gefeischt. De verlangde ruimte bepaalt de minimumma- ten van het schip, terwijl! de afmetingen van bruggen en sluizen en de diepten der vaarwegen de maximumafmetingen voor schrijven. Een voldoende machinecapaciteit moet tor beschikking staan, wil het schip bevrediging aan de eigenaren geven. Voor waarvan er vele slechts een g-e- d|o vaart in Zeeland en. op Waai en Rijn, waar krachtige stroomen voorkomen, rijn sterklo motoren noodig, die hun gewield meebrengen en ruimte verlangen. Er moot gedacht worden aan een voldoende mate van geschiktheid voor hel bevaren der Zuiderzee, van do Wadden en breede zee gaten in Zeeland en in hot Noorden. -Nie mand zou eenige concessio aan dezen eiscli d,lilden. Ook do kwestie der stabiliteit is zoor belangrijk, ivaar het ook hier gaat om do veiligheid der opvaronden. Hot schip, mag niet to w.einig diepgang hebben en daarbij oen te hoogen bovenbouw, wil liet niet bij zijdelingschcn wind dwar» wegge blazen worden en onregeerbaar blijken. Bo vendien zou een to hooge opbouw voeren tot een minder sierlijk geheel. Dan dient gelet op den onderlingon samenhang der soheepsafmetingen, waar het geheel een ze ker gewicht en dus een zekere waterver plaatsing heeft, is er verband tusschen. lengte, breedte en diepte. Met liet oog op, do niet te overschrijden maximumlengte, beteekent een vermindering van den diep gang een veigrooting der breedte. Een uitbreiding van het vanxtorrein zou gekocht moeten worden met ecu breeder schip dat met meer moeite en verhoogd risico bruggen en sluizen en tegenko mende vaartuigen passeert. Dan zijn er de aesthotischo eischen, die een zeer be langrijk woord meespreken, In dit labyritli van eischen cn beper kingen moest de technische commissie een weg zoeken en oen compromis tot stand brengen, waarbij in zooveel mogelijk op zichten evenwicht wordt gebracht. Dat tenslotte hier en daar beperkingon blijven bestaan is duidelijk. Een gevolg is b.v. dat dit schip enkele wateren niet zal kunnen; bevaren, dio een ander ingevolge andore verlangens gebouwd schip, wel zou kun nen bo7,oeken. Maar ernstig is dit bezwaar niet, want het jacht zal een flinke motor boot meevoeren, die het Prinselijk Paar op dio punten zal kunnen brengen, waas liet groote schip niet kan komen. Aldus zal geen hoekje in ons mooi en schilder achtig waterland voor het Prinselijk Paar verborgen behoeven te blijven. De heer II. W, de Voogt bracht het resultaat aller overwegingen in toekening. Wanneer do thans in bewerking zijnde plannen gereed zullen zijn, wordt van het ontweip een model gemaakt, dat beproefd zal worden te Wageningen in hot scheeps bouwkundig proefstation Enkele wijzigin gen in het onderwaterschip kunnen dan met hot oog op de snelheid van het schip, het gedrag in ondiep water enz. nood zakelijk blijken. Eerst dan zullen do ma ten van het schip bepaald zijn en zal met don houw een aanvang kunnen wer den gemaakt. Naar wij in dit verband vernemen, beeft op voorstel van do technische commissie, belast met don bouw van het Prinselijk! jacht, het algemeen comité tot aanbieding van een nationaal huwelijksgeschenk, aam de Amsterdamsche Scheepswerf, van deni heer G, de Vries Lentech Jr., opdracht gegeven tot den bouw van dit schip. Aanrijding. Gistermorgen werd J. J. de W. in de W. Brouwerstraat door een zenuwtoeval ge troffen. Na wat te rijn opgeknapt is hij- door een agent van politie naar huis ge bracht. Eveneens werd' door een zenuwtoeval getroffen in do Heenvlietschestraat, zekere A. M„ wonende te Rotterdam. Per politie auto werd Wij naar zijn logement verveer 1. Trianon. In Slavenburg's Trianon, aan het eind van de (Burgemeester Knapperilaan, bij den Vlaardingerdijk, is op het podium van de band een imitatie-boot gearriveerd, de „Prinses Juliana". Op het voorschip van die boot, vóór het dekhuis, speelt de kleine, maar uitstekende band, bestaande uit eenige beroepsmusici, dans- en ook andere muziek. De violist, die op 16-jari- gen leeftijd reeds een viool ontving van II. M. de Koningin, bespeelt niet alleen zijn hoofdinstrument, maar ook de saxo- phoon en de zaagl Er heerscht in Trianon steeds een j;rot tige sfeer; de consumptieprijzen zrjn er zeer billijk en de inrichting van net bedrijf is er up to dato. Dat betreft zoowel het buffet met zijn automatische koelinneh- ting, de keuken als de parkeldansvloer! Zondagsdienst doctoren cn apothekers. 0 Voor spoedgevallen nemen morgen de volgende geneeskundigen don dienst waar; v. d. Berg, Lange Nieuwstraat 175; Gour des, Voenlantstraat 2; Ris, Tuinlaan 92 en Ormel, Singel 7G. Morgen zijn geopend de apotheken van den heer Jansen, Van Musschenbroekstraat I en van de firma Gouka en Co., Groe- nelaan 1*27, die ook tot de volgende week Zaterdag den nachtdienst waarnemen. AGENDA. SCHIEDAM. Passage Theater, 8.15 u. 1. Artisten. 2. Charlie Chan op dl© renbaan. City Theater, 8.15 uur. 1. Zijn laatste commando. 2. De vallei des doods. 9 .Tan Musis Sacrum, 8 uur. Feestavond S.R.B. II Tan, Musis Sacrum, 8.15 uur. Ned. Spi ritisten Vereen. Openbare seance. Medium mevr, Jansen uit Rotter dam. 12 Jan. Musis Sacrum, 8 uur. Concert Symphonio Orkest „L. van Beet hoven". Soliste mevr. S. ï)er«jant Gb'udcmans (zang). ROTTERDAM. Heden e.v.d. Arena, 2.15 uur. 8.30 iruMj Variété-programma. (Zondag ook 5 uur). Heden e. v. d. Groote Schouwburg, 8 uuu. Bouwmeester revue: Knal 9 ou 10 Jan. Tivoli Schouwburg, 8,15 uus. Fritz iliTsch Operette. Prinzen- hodizeit. 9 Jan. Doelen, 3.30 u. Rotterd. Philh', Ork. o, 1. v. E Flipse. Solisten:* JMarnix Loevensohn, oello cm Tin!© de Lorme, zang; Progr.o.a.; var ken van Roussel, Bonlanger, Wag- iner, Weber, AV. Pijper (dollo-con- oert). 10 Jan. Groote Schouwburg, 2 ouw- meester Revue Kmal! 10 Jan. Tivoli Schouwburg, 2 uur. Fritz Kirsch Operette ITmzenliochzeit 10 Jan. Doelen, 2.45 u. Rcsidentio-Ork. o.l.v. Jan %an Eponhuyzon, Solist^ Andries B oostenburg, viool. Bioscopen. Capitol, 2.15 u. 815 it. Follow the fleet Centraal, 2 u. 7 u. 9.15 u. Do Marx Bro- tirers. City, 2.15 u. 7 u. 9.30 u. Follow the fleet. Corso. Van 11 u.7 u. doorl.7 u. 11.30 u. Broadway sterren. Grand; 2 u. 7 n. 9.15 u. 'n Vrouw alleen. Lumière, 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Lunapark. Olympia, 7 u. 9.15 u. Ilet gevaarhjko complot; Do geheimzinnige wreker Prinses, 2.15 u. 8.15 u. Singende Ju- eend» Heisses Bint. Scala, 2 u. 7 «- 9-30 u. Oku mister Cools* Studio '32, 2 u. 7 u. 9.15 u. Meisjes lyceum. - Thalia, 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Amor la négligé. TELEFOON 68735 G. A. DE WINTER Westmolenstraat 16-18 - Telef. 68519 i

Schiedamsche Courant | 1937 | | pagina 2