ScidedatnscUe- Counmt KLEINE ADVERTENTIEN Abonneert U Schiedamsche Courant Sport Schiedamsche Voetbal Competitie Waterpolo C/ÜOZ Voor het warme jaargetijde Officiëele Crisispublicaties. TE KOOP GEVRAAGD Beneden- en Bovenhuis Bé Pauw" Stadliouilcrslaan 3. V Do iiitsljtjroiu j' - <:,-* De'uitslagen der gespoelde wKxlslrijdcai zijn: P.W.- 1—St. Iloogór 1' '4—5; D.V.O. 1— D.R.Z. 1 2—0 ilaarrid." wegens regen go- slaakt; Hercules 1Zwaluwen 1 7—2; Blauw-Zwarl 1Iluiyfa 1—5; St. Iloogcr •2-P.Wi.-2 4—?; H.B.S. 2—II.V.O. 2 5-1'; H.B.S. 3—Zwaluwen 7—0; N.F.C. 2—Her cules 2 6—2. y;; Het wedsirijdprogranima. Het wedstrijd programma luiilt: Maandag 19 Juli rf.V.O. 1St. Iloogor I, terrein D.V.Ó. Hercules 1V.V.R. 1, terrein B.R.Z. -!» Dinsdag 20 Juli P.W. 1—D.R.Z. 1, ler- iroin P.W, II.V.O. '1—N.F.'O. 1, terrein. H.V.iO. Zwaluwen 1lluryfa 1', terrein Zwaluwen. F.S.V. -1BI. Zwart 1, ter rein F.S.V. s Donderdag 22 Juli. D.R.Z. 2Zwalu- wen 2, terrein D.R.Z. Vrijdag 23 Juli II.V.O. 2D.V.O. 2, ter rein II.V.O. fa. Zaterdag. 24 Juli H.B.S. 2—St. Hooger 2, terrein Havendijk. H.B.S. 3N.F.C. 2, terrein Havéndijk. Z. IL O. Do wedstrijd1 R.C.Z. 5—S.Z.C. 3, die gisteren voor den. Z.R.O., gespeeld moest worden, is door S.Z.C. gewonnen, we gens niet opkomen van R.Z.C. 5. Tv. N. Z B. Hedenavond wérden voor don K.N.Z.B. in het Sportfondsenhad resp. om. kwart voor 8 en 8 uur gespeeld S.Z.C. 2 V.Z.C. 2 en S.Z.C. 1—Z. en R.C. Cliar- lois. Als S.Z.C. 1 gelijk speelt et wint, is zij kampioen van de 3o klasse D. Ook als S.Z.C. 1 verliest' is haar kans op de eesrto plaats nog niet verkeken. pel markt G; kindertaschjo, E. Zijlveld, po- ditiebureau; sing' met sleutels, P. Ilagens, Vol [astrant 196; hoeren pantoffels,-- J, Steens, Willemshofjo G; kinderarmbandje, H. Sci-vijn, Eendrachlstraat 27b; regenjas, J. van Geijl, Rolterdamschcdijk 8o; rij- wielbolastingplaatje, Van Pelt, Aleidastr. 94b; leesboek, Van Kruin ingen, Hagastr. 32; bandafnemor, T. Schoenmakers, Vlaar- dingorslraat 39b; koporen gewicht, M. Brce-dvcld, Vlaardingerstraat 28; tinnen beker, O. M. v. d. Hoeven, Laurens Coster- slraat 12b; pndvindershoorn, A. Wiosse, 'Vrioudscliapstraat 5a; blauwe kano mei koperen letters, woonschip A 4GOO, Ilei- schchaven te Rotterdam; jongensrégonjas-, •W, J. Stijnes, Francais Ilavorsclnnidtlaan GG; zilveren. oorbel, W. Zuidgeest, Wil-, iemshofje 7; kosteloos rijwielplaaljc, F. v. d. Touw, Bolerslraat 3b; witle dames handschoen, J. Goudswaard, Havendijk 48b. Kosteloos rijiwiolplaalje, N. v. d. Windt, Eendrachtslroat 4b; beursje met inhoud, E. van DeJIt, RoUcrdainsoliedijk 78; hondje, C. de Graaf, Francois liavcrsoliinidtJaau 21; kanarievogel, S. Guliger,_ .Tulianalaan 96a; kindcrporlomonnaie met ih„ C. Groe- neweg, Lekstraat 02; vulpen, N. van de Kraan; .Sirijensohostraat 30; armband met steen, Wieringa, Ouddorpschcslraat la; re genhoed, T. van Eijk, Boterstraat ,9; 3 me dailles, P. van Schendelen, Van Beveren- straat 20; 2 postzegels, W. Brussaard', Hoogstraat 121; zilveren damésamtband- horloge, P. Bot, Arnold Hoogvlietslraat 45 Vlaardingen; badpak, L. J. Bosdijk, Haven dijk 166a; rijwielbèlaslingplaalje, Lolkus, Hoofdstraat 33b; haarkam, Warmerdam, Menwsticht Z.Z. 7; zonnebril, S. Bakker, Van Dij-ckslraat 33c; padvindersriem,T. J. Jansen, AJb. Thrjimstraat 13b; zweep, Gern. Reiniging, Buitenhavenweg; beursje met inh., AI. Bruning, Van Marumstraat 19c; vulpen, C. Roest, Graaf Florisstraat 13; hond, .T. C. Smit, Vlaardingerdijk 231a; damespor|emonnaio mot inh., G. van Leeu- wen, Nieuwe Haven-163; sleutel, A. Trouw borst, Dirk van Wassenaarstraat 15b; da meshoed, J. Pil, Vlaardingerdijk 267a; por- temonnaie met inh., D. de Wit, AJb. Cuyp- straat 24a; zilveren broche, M. W ui ster, Cbr. de Welhstraat 109, Rotterdam; paar bruine hc-erenliandsohoenen, A. Chabot, Rembrandtlaan 66; actctasch, Walsum, Ploegstraat 15; kano, J. J. Dirks, Goerce- schesiraat 4; sierspeld, D. v. d.. Water, Francois Haverschmidtlnan 72; doublé da meshorloge met schakelarmband, J. li. J.. Bos, Darrtlaan 33; pakje met inh., A. van Triclit, Spinhuispad 9; damesvest, A, Mou- rik, Van Maxumstradt 25a.; rijwielbelasiing- plaatje, D. v. d. Broek, Willem de Zwijger laan 23. - - Gevonden voorwerpen. Aan het politiebureau zijn de navolgen de gevonden voorwerpen in het tijd vak van 1 lot en .met 12 Juli 1937 aan gegeven terug te l>okomeh, op werk dagen van 1 tot -2 uur. Ring met 2 sleuteltjes, sleutel, meisjes muts, damesceintuur, haarkam, linnen boord, blauwe damesliandschoen, rijwiel- belastingplaalje, .bal, damesliandschoen, rijwielbelastingp-laalje, bal, damesliand schoen, liondenpenning, kinderpoartcnion- naio inet inh., Peau do Pèclio darneshahd- sclioen, moadharmonica, portemomiaie met inh.. padvindersriem'; zadeltasclije mot in houd, slaafje -koper, lorgnet, tabaksdoos mot tabak, R.K.S., sleutel,- schoen, nummer plaat van auto, zwarte gummijas, grijs jongensjasje, actetaèch, halsketting, rozen krans, kinderportorponnaie. Bij vinders: ,-r..- Vulpotlood, A. Godijn, Archimedesslxaat 9; rijwieltaschjo met- gereedschap, S. Brou- wier, Singel 34.1.;:' kerkboekje, A. Bos, Damlaan 33; rijwielbelastingplaalje, F. 'v. Dongen, SWammerdamsingel 47; étui in houdende medaille-wandelsport, W. Melis sen, Vellevestsingel 19; kerkboekje, T. Bronsgeest, Oosterstraat 80; zilveren da- mosring met Zeeuwsche knop, J. Guis, Vlaardingerdijk 311b; kosteloos rijwiel plaatje, D. Ijsberg, Aleidastraat 129a; brum lederen riem, J. Vervef, Vlaardin gerdijk 3G7b; vermoedelijk gouden arm band, O. van den Broek, Simon Stévia- straat 7a; rood kindermanteltje, A. Hoezo, Steenstraat 18p rozenkrans, R. v. Daalén, Sladhouderslaan 90; 2 spaarzegels, M. Rost, Rembrandtlaan 29a; kinderporteman- naio met inhoud, J- Nieuwenhuizon, Ap- door - MARTINE WITTOP KONING, We hebben in de koude voorjaarsdagen met verlangen den lijd tegemoet gezien, waarin we ons weer door do zon konden laten stoven; en-de.-heerlijke zoinersclio dagen hebben tot nu toe aan onze wén-' schen. op dit punt glansrijk voldaan: Laten we hopen, dat de zomer daarmee nog geen afscheid van ons lioéft genomen en dat de thans nog volgende weken do vacanlie-weken ons nog het volle' genot brengen van véél zon en véél warmte Eén donkere schaduw echter heeft de huisvrouw van al die zon to verwachten, speciaal de huisvrouw, die niet de beschik king heeft over een koelen kelder en dat zijin er bij den tegonwoordigen huizen waarbij mannelijk al dan niet ge castreerd rundvee door een identiteits bewijs moet zijn. gedekt, van 500 op 750 kg is gebracht. De gewichtsgrerizen voor vrouwelij'k rundvee blijven 100—500 kg. Verder zij medegedeeld, dat do leef tijdsgrens j,waarboven 'runderen niet meer voorzien behoeven te zijn' van identiteitsbewijzen,' is- gewijzigd' van 2 breede tanden in 4 breede tanden. Voortaan mooter, dus stierkalveren en ossen tot. een gewicht van..750 kg ên vaarskalveren tot een gewicht van 500 kg door een identiteitsbewijs zijn gedekt, tenzij zij in het bezit zijn van ,4 breede tanden. PRIJZEN VARKENS BESTEMD VOOR BACONREltEIDING. T Nederlandschc Voehoudcrijcen- trale maakt bekend, dat do prijzen voor do met ingang van Maandag 19 Juli 1937 aan haar te leveren varkens, bestemd voorbaconbereiding, verhoogd worden met 2 cent per leg geslacht gewicht. - Tot deze verhooging is besloten, teneinde den prijs der baconvarkens aan to passen bij de gewijzigde markt verhoudingen. Do prijzen, zullen dus tot wederopzegging zijn als Volgt: Prijs per kg geslacht gewicht in centen KWALITEIT BENEDEN Van Van Van Van Van 50 kg 50 54 5S 07 70 'Onder geslacht géwicht .wordt ver staan het koude gewicht na slachting (d.i. het warme gewicht verminderd mot 2%). De voorwaarden, waaronder de.var kens geleverd moeten worden, zooals zij het laatst zijn vermeld in de pu blicatie d.d. 24 April j.l. zijn 'onge wijzigd gebleven. Voorts is de Nederlandschc Veehou- dcrijcentralo voornemens uit haar voor raad bevroren varkens te leveren aan de vleeschwarcnbedrijven. Deze .var kens werden, destijds, toen een over schot aun varkens bestond,, door; de Centrale uit'de markt genomen ter ondersteuning van de varkensprijzeii. Nu echter hel aanbod van bacon varkens is verminderd kan de levering aan de belangrijkste afnemers van varkens in het bacongewicht zonder bezwaar geschieden. 's-Gravenhagc, 17 Juli 1937. INLEVERING VAN SPEK. De Nedérlandsche Veehouderij- centrale brengt Ier kennis van belang hebbenden, dat met ingang van Maan dag 19 Juli 1937 tot nadere aankon^ diging do inlevering van spek te I Jmui- den moet geschieden bij de N.V. Vcr- eenigde Ijsfabrieken'aan liet koelhuis „Fi-igo". De inlevering zal kunnen geschieden des Dinsdag en Donderdags 's morgens van 9—12 uur en 's middags van 2—5 uur. 's-Gravenhage, 1G Juli 1937. WIJZIGING GEWICIITSGRENZEN RUNDEREN. De Landbouw-Crisis-Organisatie voor Zuid-Holland maakt belanghebbenden erop attent, dat met ingang "van'l Juli 1.1. de bovonste gewientsgrens, GEVRiVAGD in het WESTEN of CENTRUM. Brieven onder letters D.P. Bureau van dit blad. OP DE Aanmelden: Stoomw, zijn de populaire Jcleine annonces in de van Woensdagavond, die het V mogelijk maken in maocimum 25 woorden ook 2e hands voorwerpen van geringere waarde per an nonce aan te bieden. Prijs slechts 25 cent per annonce bij vooruit betaling. Tekst der annonce'moet uiterlijk Dinsdag 6 uur nam. bezorgd zijn op ons Bureau: naar kwaliteit max. 54 cent IA -67 70 72 70 IB 'IIA C5 68 70 68 IC IIB IIIA 63 66 68 66 IIG IIIB 61 6466 64 - :IIIG "59 62 64 62

Schiedamsche Courant | 1937 | | pagina 4