S.V.V, - OVERMAAS O-O Luchtaanvallen! SPORT. VOETBAL. Alleen de tweede helft van dezen wedstrijd was interessant. Ondanks de ongunstige vooruitzichten wat het weer betreft, is de wedstrijd S./.V.Overmaas gistermiddag door een zeer groot aantal belangstellenden bezocht. Een ias-succes was deze ontmoeting dus wel. Overigens kunnen de Schiedammers tevreden, doch ook ontevreden zijn. De verdeeling van de punten Is een juiste uitslag. Do partijen waren aan elkaar ge waagd en indien het 0—1 of 10 geweest ware, dan had de verliezer zich hoogstens kunnen troosten met ie overweging, dat ex voor gevochten had moeten worden en dat do overwinning duur betaald was. Maar daar moeten wij onmiddellijk aan toevoegen, dat wjj, toen de rust met blanco stand inging, S.V.V. hooger aansloegen dan Overmaas, hoewel beide ploegen Jang niet alles gegeven hadden, waartoe zij in staat zijn. S.V.V. speelde, evenals trouwens de gas ten, «enigszins lauw. Het leek, alsof de hoeren niet goed beseften, wat er op het spel stond. Ma de pauze bleek pas de ware vecht lust, De ploegen leverden een prachtigen strijd, aan beide kanten werden verschei dene maiea schitterende kansen gescha pen, maar de bal ontmoette beenen, lat ten en palen, maar kwam niet in de net ten terecht. De strijd Weef een fair ka rakter houden, dank zij de krachtige lei ding van scheidsrechter Boaz. De ploegen hadden de volgende sa menstelling; Krieg. Bokhorst, Feelders. v. d. Ende, De Bruijn, J. Poulus. Romeijn, C. Poulus, A. v. Diggelen, J. v. Diggelen, 3ochove. Zoutewello, Bogers, Westerink, Hoilemans, Jongkrijg. Fijnand, Kunst, v. Meel. Zevenbergen, De Bruin. Van Gonderen. Overmaas. Do"eer*io gevaarlijke aanval komt van Overmaas, doch De Bruijn redt juist op lijd Vooral de linkervleugel der Rotter dammers is actief. S V.V. gaat over rechts naar voren. J. van Diggelen geeft een pass terug naar J. Poulus, die voorzet naar Romeijn, doch diens schot is te tam. S.V.V. is nu weer in de meerderheid, maar even later is het Overmaas weer. Goed combineerend komt de Overmaas- voorhoede tot vlak voor bet S.V.V.-doel, doch het schot gaat naast. Krieg moet direct daarop een scherp schol corner werken. In de Schiedamscbe ploeg zit nu min der kracht, doch bij de tegenpartij vlot het evenmin. Plotseling is A. v. Diggelen doorgebro ken, zijn voorzet is echter te laag en de bal wordt woggekopt. Penibele momen.en komen er nog voor het Overmaas-doel, Een hard schot van Van der Ende wordt hoog uit den hoek gehouden. regen het slot van de eerste helft wor den nog twee corners op het S.V.V. ge nomen, dio echter geen van beide iets opleveren, Bij de hervatting is S.V.V. het eerst in den aanval. A. van Diggelen en Romeijn zoeken een gaatje in de sterke wrJedi ging van Overmaas, maar zjj komen er niet door Het spel wordt vinniger, maar allerminst ruw. De linkervleugel van Overmaas trekt er telken rrale tusschen uit, maar 3okhorst ïs tegen deze aanvallen volkomen op gewassen. Tweemaal achtereen krijgen de Schie dammers pracht kansen. Dé bal gaat van het midden naar rechts, waar A. v. Dig gelen voorzet. C. Pornus aarzelt een mo ment, wat hem noodlottig wordt, doch tenslotte komt de bal bij Bochove, die hard naast schiet Meteen is Bogers er tusschen uit Hy konti alleen voor Krieg te stian, die ver uitloopt en den bal corner trapt. Even later redt Bokhorst prachtig, als in het door Krieg verlaten doel geschoten wordL J. van Diggelen vait uit en onder ap plaus verschijn! Jan Versteeg in het veld. Hij is nog geen vijf minuten in het veld of hij krijgt de kans van den dag. Zijn schot komt echter in handen van den keeper. S.V.V is nu wel de meerdere in het vetu. De Bruijn komt gevaarlijk opdrijven, maar deze poging loopl uit op corner, deze effeeteert geen doelpunt. Romeijn word'! de Dal voor de voeten weggetikt als hij wil schieten in onbe dreigde positie kort voor het doel. Nadat Overmaas nog een keer is komen oprei ten, ontstaat voor het Rotterdamsche doel een angstig moment. Het schot van A. van Diggelen wordt echter corner ge werkt. Bochove neemt den corner, Van der Enrie kopt schitterend in, maar ook deze poging wordt gekeerd, i n reet daarop wordt het ©inde gefloten. De wedstrijduitslagen K.N.V.B. Do uitslagen van de gisteren gespeelde wedstrijden zijn Afdeeling II. Tweede klasse A. DCLVDL 5—2 NeptunusHoek v. Holland 6—1 QuickEmma 01 BEC—HVV 0-3 DVSde Holiandiaan 22 Tweede klasse B. UWAlphen 6—1 VriendenschaarGouda 1—1 ODS— Hercules 12 SiïedrechtUnitas 15 SVVOvermaas 00 Derde klasse 0. Steeds VolhardenMartiait 22 DHS—de Musschen 52 Vierde klasse II. DinduaUrsus 2—0 Reserve eerste klasse. Hermes-DVS 2Feijenoord 2 02 Reserve tweed© klasse R. RFC 2—Hermes-DVS 3 1—2 Reserve derde klasse 0. De Holiandiaan 2—SVV 4 I1WS—ASV 3de klasse B. Rood' GroenDSL Ros. le klasse A. Holiandiaan 3Hermes-DVS VDL 3SFC 2 Res. 1ste klasse F. ASV 2Oud Beijerland 2 Res. 2de klasse G. ASV 3—TAG 2 Res- 3de klasse B. ASV 4—DSL 2 Res. 4de klasse E. ODI 4—SVDPW 3 1—2 R.V.B. 2—6 7—0 0-1 —51 0—4 5-4 7—0 4—1 Automobilisme De Railye Monte Carlo De equipe Bakker Schut wint den zeventienden sterrit. Do Nederlandsche equipe Bakker Schut-Ton.Barendiecht, welke met Ford uit Athene is gestart, heeft gisteren, na den tweeden klassementsproef, den zeventienden steirit naar Monte CarLo gewonnen. Uit Monte Carlo wordt ons, mede door bemiddeling van de K. N. A. C. het vol gende gemeld: De geheeie Nederlandsche kolonie ver keert op bet ©ogenblik in even groot© als aangename opwinding, want onze landge- nooten Bakker Schut-Ton.Barendrecht met Ford, hebben na een sensa'.ioneelen eind strijd in dein tweeden klassementsproef, den zeventienden s'errit naar Monte Carlo ge wonnen. Deze uitslag is nog officieus en volledig heidshalve dient te worden vermeld, dat de Fransche rijder Le Begue, winnaar van het vorig jaar, heeft gereclameerd voor de hem toegekende strafpunten. De gevaarlpste tegenstanders van Bak ker Schut onder de strafpunt vrij gebleven deelnemers waren de zeer snelle Frainsch© fabrieksrijders Le Begue met Talbot en Tre- voux met Hotcbkiss, waarvan eerstgenoem de, gestart in Stavanger, den korts en tijd in den door iederen deelnemer to rijden accleratie-, rem.- en keerweds.riju maakte. Het niet volgens voorschrift overschrijden van keerlijnen met de voorwielen kostte hem echter twintig strafplaten, waar.egen hij heeft geprotesteerd. Nadat de achter Bakker Schut in Athene gestarte Fransche equipe Trevoux dan twee den klassementsproef had volbracht, zag het er naar uit, dat tenslotte toch een Franschman zou winnen. Maar de schitte rend rijdende Bakker Schut wist in den tweeden rit zrjn toch al fraaien tijd van den eersten ril nog te verbeteren, en Trevoux aldus te verslaan. Van de Nederlanders heeft, na Bakker SchuLToiu-Barendrecht, de equipe Mutsaerts Kouwenberg-Lambcr.s Hurrolbrinck de bos. te totaaJprestatie geleverd. Zij bezetten de vierde plaats en zijn daarmede de beste PaiemuMxjuipe, hetgeen eveneens een prachtig resullaat is. Welke plaats onze overige landgenooten in het algemeen klassement zulLm inne men, is nog niet te zeggen. De lichte klasse (beneden P/s liter) werd gewonnen door den Franschman Descollas, die met zijn echtgenoot© in een Lancia Apii- lia uit Athene is gestart. Do Nederlandsche dames-equipes jkvr. van Vredenburch-mej. van Stockunumevr Bauduin en mevr. Savelkoul-gravin va i Lim burg Stirum zullen, al hebben zij zich kianig gehouden, wel geen zeer hoogepiaais in dit aparte klassement bezetten. Even min zal Gatsonides in de kleine categorie ditmaal zoo hoog geklasseerd worden als verleden jaar. De equipe Buyze-Slemerd ink met hun Ford Junior zullen vermoedelijk ondanks de opgeioopen strafpunten, uit vier deelnemers den Tallinn-prijs winnen. Van de Amsterdammers zal dus, aldus zeer fraai debuteerende, equipe Oosthoek het hoogste puntenaantal behalen. Gymnastiek Successen voor D.O.K. De nationale wedstrijden in Den Haag, Ter gelegenheid van haar 45-jarig be staan, waren door de Chr. Gymn. Vereen. „Oranje Nassau" te 's-Gravenbage Zater dagmiddag en -avond nationale wedstrij den georganiseerd, waaraan o.a. ook door D.G.K., zoowel in de personeele- als in de groepswedstrijden werd deelgenomen. In de personeele wedstrijden om het kampioenschap van het N.C.G.V. gelukte het mevr. M. van Stfjn—Kers den 2en prijs aan de brug te- behalen (met 32i/3 *pt.), terwijl mej. G. Putter aan hetzelfde toestel den 3en prijs (3U/2 pt.) behaalde. Aan de ringen werd mevr. M. van Stijn—Kers no. 4 met 29 punten. In de groepswedstrijden behaalde de heerenafdeeling met een vrije oeefning den 2en prijs, terwijl aan de dames met een staaf oefening den 3 en prijs werd toege kend. Tijdens de wedstrijden gaf de burge meester van Den Haag, mr. S. J. R. de Momchy, door zijn aanwezigheid blijk van belangstelling voor deze voor het NCGV vrij bizondere gebeurtenis. Zwemmen Twee nieuwe records Van Corry Kiat ©a Smits- huyzen, In het nieuwe zwembad aan de Man- ritskade te 's-Gravenhage werden gisteren internationale wedstrijden gehouden, waar bij Corry Kint ©p de 200 meter rugslag voor dames en Smitshuyzea op de 200 meter schoolslag heeren nieuwe Nederlandsche re cords vestigden. Corry Kint zwom de 200 meter rug in 2 min. 42 sec., waardoor zij het oude record van Nida Senff met 1,4 sec. verbe. terde. De prestatie van Corry Kint is des te fraaier als men bedenkt, dat liet wereld- record met 2 min. 41,3 sec. op naam van Ragnhild Hveger staat; de Roltenlamscbe bleef dus slechts 0,7 sec. boven het we reldrecord. Smitshuyzen bad voor de 200 meter schoolslag 2 min. 47,4 sec. nood'ig, zoo dat, hij 0,8 sec. onder zijn eigen oude re cord bleef. De S. Z. C.-or Doif van der Kuit be haalde een succes op de 100 meier borst- crawl, waar hij tweede werd achter Moo- ienaar. Schaatsenrijden Europeesche kampioenschappen kunst- rijden voor paren. Op de overdekte ijsbaan te Troppau zijn gisteren voor 10 000 toeschouwers de Euro peesche kampioenschappen kunsüijden voor paren gehouden. De Olympische kampioe nen Maxi Heilier en Ernst Baier slaagden er door schitterend rijden in, voor de vierde if"hIe:ce'ivo!gende maal den tit-1 te beha len. Weer was het jonge Oostenrijksche ij aar Rse en Erik Paus in, de meest ge vreesde tegenstander, maar het Duitsche paar was absoluut sterker. BINNENLAND Do kruiser ,,Java" een dag te laat ver trokken. Gisterochtend bij het aanbreken van den dag is Hr. Ms. kruiser „Java" voor het verrichten van convooidiensten in d© Spaansche wateren van de reed© van Den Helder vertrokken Oorspronkelijk zou deze oorlogsbodem Zaterdagochtend tegen elf uur de reis heb ben aanvaard. Tengevolge van den hevigen storm van Zaterdag konden echter twee motorsloe pen van den kruiser, diein de haven van Den Helder lagen om leden van de bemanning die nog aan wal waren aan boord' te brengen, Zaterdag niet bij de Java komen. Het vertrek moest dientengevolge wor den uitgesteld. Weliswaar kwamen de meeste aan land vertoevende leden der bemanning met de sleepboot Utrecht aan boord van de „Java", doch niet voor gisterochtend konden de twee sloepen den oorlogsbodem bereiken Onmiddellijk nadat dit was geschied is de „Java", zeewaarts vertrokken. Uit de N.S.B. getreden. Naar wij vernemen heeft de heer G. R. Bouman te Oterdutn, groepsleider, tevens id van den raad van discipline en een der eerste strijders van de N.S.Bi, in het Noorden, als lid van de N.S.B. bedankt. Faillissementen in 1937. Uit de voorioopige cijfers betreffende de uitgesproken faillissementen over 1937, ge publiceerd door de afdeeiing gerechtelijke* en armenzorgstatistiek van het Centraal Bureau voor de Statistiek blijkt, dat bet totaal aantal uitgesproken faillissementen in genoemd jaar zeer belangrijk is gedaald, n.l van 4405 in 1936 tot 3125 in 1937 (ver mindering van 1280 of 29 pCt.). Er zij op gewezen, dat de cijfers ontleend aan de maandelrjksche opgaven afwijken van do definitieve cijfers in de faillissements statistiek vermeld, o.a. doordat bij de maandelqke gegevens niet uitgeschakeld kunnen worden de gevallen van failliet verklaring die later vernietigd werden door verzet, hooger beroep of cassatie. Di alte maanden van 1937 was het aan tal aanmerkelijk iager dan in de overeen komstige maanden van het voorafgegane jaar. Bizonder groot waren de verschillen voor de maanden Januari, Juni en Decem ber; ir. 1937 werden in genoemde maan den resp. 268, 295 en 228 faillissementen uitgesproken tegen resp. 456, 425 en 393 in de overeenkomstige maanden van 1936. Bij raadpleging der cijfers, gesplitst naar bedrijven en beroepen, valt te constatee- ren, dat voor bijna alle groepen de cijfers voor 1937 veel gunstiger zijd. 0.a. daalden de cijfers sterk ten aanzien van de vol gende groepen: bouwbedrijven (1936 420, 1937 307), vervaardiging en reiniging van voorwerpen van kleeding en ligging (resp. 133 en 77), landbouwbedrijven (216 en 131), warenhandel (1280 en 930), verkeers wezen (398 en 268). Voor de rubriek „overige faillissementen" kwam het cijfer van 1261 op 929; in deze cijfers zrjn be grepen de faillissementen, ten aanzien van welke nog geen opgave omtrent bedrijf of beroep werd gedaan. Per 100.000 inwoners bedroeg het voor ioopige cijfer der uitgesproken faillissemen ten m totaal 36,3 en kwam dus bijna op het gunstige niveau 1929 (35,7). Uit de specificatie naar de provincies blijkt, dat het relatieve cijfer (per 100.000 inwoners) van Noord-Holland het hoogst was (1937 51,6, 1936 75,3) en dat van Zeeland het laagst (1937 15,3, 1936 26.4). Veel gun stiger dan in 1936 waren ook de relatieve cijlers l.a.v. de grootste gemeenten: Am sterdam (1937 53, 1936 81,5), 's-Graven hage (resp. 50,7 en 75,5), Rotterdam (27,7 en 45,6). Gemengd Nieuws Mislukte roofoverval Aanslag op een jongeman te Dienden. Door een schot hagel in het hoofd getroffen- In den nacht van Zaterdag op Zondag is door een tot nu toe onbekend persoon in de Voorstraat te Lienden een schol hagel gelost op den achttienjarigen J. van Yes.-em, uit Lienden, toen deze zich met paard en wagen van Ommeren huiswaarts te gaf. \an V. werd in het hoofd getroffen, traar verloor zijn bewustzijn niet en wi-t het paard, dat het door het schot op een loopen gezet had, bij een wo.ütig, waar nog licht brandde, tot stilstand te brengen. Hevig bloedend, vluchtte v. V. hier binnen. Onnudiiel.ijk werd de hulp ingeroepen van dokter Kors, uit Lienden. De gevol gen van het schot bleken n.et zoo ernstig te zijn, als het zich liet aanzien, door da' de dader gelukkig iets te hoog ge richt had, waardoor een groot gedeelte van den hagel den gelrof.ene geschampt had. Na verbonden te zijn, werd v. V. naar de ouderlijke woning vervoerd. Hot tiet zich evenwe. ainz.en, dat de verwijdering van de hagelkorrels nog we. eeniae mooi tijkhedet; zou op.everen, zoodat bet niet onmogelijk is, dat v. V. heden ter ver dere behandeling naar hel ziekenhuis te Tiei overgebracht zal moe'en worden. De politie stelde dade rjk een onder zoek in, doch tot heden heeft men den dndeT nog niet op kunnen sporen, zoo- dat omtrent de mop.even van den aanslag uog geen zekerheid bestaat. Men houdt echter ernstig rekening met de tnogelijk- Letd van een poging tot overval, met bei doel bei slachtoffer te berooven, om dat het algemeen bekend is, dat v. V., die met koloniale waren lang3 de huizen gaai, *s Zaterdagsavonds laat óver dit z-er stille weggedeelte komt en dan meestal een groot bedrag aan geld bij zich heeft. Doordat hel paard er vandoor ging, kon de berooving niet volvoerd worden* Oplichters ontmaskerd. De politie te Parijs heeft huiszoeking verricht in hot kantoor van de „Soriété Générale Agriculteurs de France, welke in 1930 door den Brusseisclien baakier Andre Pouil en den Franschman Henri ('harpentier is opgericht met het doe. gel den te leenen aan landbouwers. Zij plaat sen evenwei voor drie inibioen kas be wij zen onder de boeren, terwijl zij ongeveer .■ierhonderd vijftig personen overhaal ien O.! op builenland'sche beurzen te specu- ieeren. Rij de huiszoeking bleek, dat nog gren duizend franc in kas was. D ebeïde eige naar- werden beschuldigd van oplieb i g en tegen Charpentier, die naar het bui tenland is gevlucht, is een bever tot in hechtenisneming ui ge\aird.gd. Do storm clschi doodon in Engeland. De storm, welke ook boven Engeland heeft gewoed, heeft een aantal doodon veroorzaakt en nog meer gewonden. Boomen werden ontworteld en verschei den© dakpannm en schoorsteenen werden afgerukt. Do storm boven Frankrijk. De zware stormen, die over geheel Frank rijk gewoed hebben, hebben op verschei dene plaatsen tot ongelukken geleid. In Parijs ontwortelde de wind niet slechts dertig meter hooge boomen en beroofde hij verscheidene buizen van daken, ook een vijftien meter hooge fabrieksschoor steen met een gewicht van ruim driedui zend kilogram en de veertig meter lange muur van het Fransche koopvaardrjpavil joea op het tentoonstellingsterrein stortten in» Ia een der Parijsche voorsteden werd een elf-jarig meisje door een windhoos zes meter de lucht io getild en vervolgens met zoo'n geweld weer tegen den grond geslingerd, dat het kind op slag dood was. Een geschenk van de dieren (Een vergadering in liet Vc- Iuwsehe bosch. Een idee van het edelhert. Eddie eekhoorn zat in een üoogen den- neboom en keek met z'n scherpe kraal oogjes naar den langen schoorsteen in Je verte; want dien moesten hij en zijn vrouw EJla om de beurt in de aaten houden; zoo hadden de andere faoschdieren besloten. De schoorsteen behoorde bij de zuivelfabriek van het dorp, en wanneer in het verre paleis het kindje was geboren waar héél het land zoo naar verlangde, dan zou de fabrieksfluit wel vijf minuten achter el kaar in werking worden vesteld, zoodat alle menscben het blijde feit direct wisten. Als de wind dezen kant uit was dan kon men het ook in het bosch wel hoeren en anders zou het toch te zien zijn aan den ontsnappenden stoom. Daarom zat ean der eekhoorns trouw op wacht en als het zoo ver was zouden ze springend van de emoe boomkruin in de andere in «en wip op de plek zijn, waar de dieren vergaderden. Dat was besloten na lang en veel ge praat, want een bijeenkomst van het d ie renvolk is geen kleinigheid! Aile heesten knorden en mekkerden en tjilpten door el kaar, en ze zouden nooit tot een eind ge komen zijn als het groote edelhert niet met z'n hoef zoolang op oen boomstronk had geklopt, dat allen verschrikt zwegen. T -va was het hert meteen opgetreden als voor zitter en die rol was hem toevertrouwd. Hij had keurig uiteengezet wat er in de menschenwereld zou gaan gebeuren en daarna gevraagd of de dieren mee wil den doen aan een gemeenschappelijk ge schenk. Dat wilden ze allemaal, want ze kenden als bewoners van het Veluwebosch im mers de Prinses heel goed, ze iiadden haar vaak zien wandelen of rijden 's zomers als Zij op het Loo woonde En omdat ze wisten, dat de Prinses zoo heel blij zou zijn met Haar klein Prinsesje, wilden ze toonen, dat het ook bij de dieren feest ?,zou zrjn. Dus; een cadeau. Maar wat? Hot vas winter; véél hadden de dieren zelf met. D eekhoorn had in den herfst beukemot- jes verzameld en gul bood hij aan er de mooiste uit te zoeken; maar wal heeft een klein kindje daar nu aan? „Een lekkere kool", zei Hansje Haas. .Wat worteltjos'', meende Koos Konijn. Van alles werd o'.vje- somd; maar lekkere hapjes voor dieren, zijn voor menschenkinderen toch niet ge schikt. De beesten werden er verdrietig vanzouden ze nu niets kunnen bo ten- ken? Toen kwam het hert op een goed idee. „We moeten de hulp inroepen van da menschen, anders wordt het uiete Boer Berend, die aan den rand van 't bosch woont, die zal ons helpen. Weet mile hoe? We zullen hem aanbieden nuttig werk voor hem te doen. De vogels zuilen de schade lijke insecten uit z'n moestuin vangen en verder beloven we allemaal 1*011 zijn gewas af te blijven Het haasje zal niet van zijn kool snoepen, Je spreeuwen bliï ven weg uit den boomgaard en niemand eet van z'n graan en het voer van de kip pen, Als ruil vragen we een kalfje". „Een kalfje?", riepen le beesten ver baasd. „En dan?" „Dan wotrdt dat ons eigendom. We zorgen er goed voor en als het een mooie flinke koe is geworden dan sturen we haar naar het paleis met het verzoek of ze de koe mag worden van het Prinsesje. Want eerst is het kindje nog zóó héél klein en het heeft geen en kel geschenk noodig. Maar later, als het een beetje grooter geworden ;s moet het lekkere melk drinken en nap eten en din zal blijken, dat we een goede keus hebben gedaan". Zoo besloten de dieren met algemeene stemmen en nu de eekhoorns het bericht hebben overgebracht, dat het heele tand met blijdschap heeft vervuld, vieren ze in hun bosch een vrooljjk feest Want Boer Berend heeft het goed gevonden en het kalfje is nu hun kameraadje tot den tijd is aangebroken, dat het namens alle dieren naar het paleis zal vertrekken. Agnés E, C. Langerhorst. Ernstig mijnongeluk in Engeland. Negen mijnwerkers, die sinds gistermor gen door een ondergroadscheu brand in de Dumbreck-steenkolenmijn te Kilsytlx Stirling, ingesloten waren, zijn gisteravond gevonden. Zij waren door den rook en de gassen gestikt. Men had reeds alle hoop hen nog levend ie kannen bergen opge geven, toen het vuur, dat reeds geruimetn tijd brandde en dat men dank zij held haftige reddingspogingen onder controle scheen to hebben gekregen, gisteravond opnieuw oplaaide. Felle koude in het Midden-Westen der Verceaigde Staten. In het grootste deel van het Midden westen van Noord-Amerikn is de tempera tuur tengevolge van een uit de Rocky Mountains afkomstigen koudegolf sterk ge daald. In Minnesota, Montana en Noord Dakota daalde het kwik tot 29 graden on der nul. Storm boven Polen. Polen is door een geweldigen orkaan ge teisterd. Groote schade werd aangericht aan bosschen en tuinen, daken werden van de huizen gerukt. Op talrijke plaatsen werd het electrïsche net beschadigd. S.V.V. le klasse A. Beschermt U tegen de gevolgen van Bedenkt dat nalatigheid Uwerzijds in het nemen van beschermingsmaat regelen gevolgen met zich kan brengen voor U en tallooze anderen.

Schiedamsche Courant | 1938 | | pagina 7