Laatste Nieuws „Harpe Davids" Passage Theater City Omliggende Gemeenten - Kerk en School Godsdienstige Samenkomsten BINNENLAND BUITENLAND Luchtvaart BINNENLAND R.K. Staatspartij Sport Voetbal Rotterdam Antwerpen Rechtszaken Berucht inbreker staat terecht Gemengd Nieuws Ossietzky's Nobelprijs gestolen Handel en Bedrijf Burgerlijke Stand Actie voor uniformen. l)e dhr. Muziekvereemging „Harpe Da vids", dirigent de heer J. K, C. Karsse- boom, geeft Dinsdag a s. in de zaai van den R.K. Volksbond een concert; daailna zat Leen de Bruijn optreden en ook Th© Hawaiian Friends, leider Aart Boender ver- lemen hnn medewerking. „Harpe Davids" telt thans 43 werkend© leden. Er zijn reeds een 15-tal nieuw© instrumenten gekocht en over cenigen !ijd höopt men allo koperen instrumenten door nikkelen te hebben vervangen. Een der groot© wenschen van „Harpe Davids" is echter: het corps in uniform, het liefst nog dit jaar! Er is reeds met lijsten gewerkt, maar in velband' met de feestelijkheden in ver band1 met de geboorte van Prinses Bea trix, is die actie even gestaakt. Gedu rende de festiviteiten heeft „Harpe Da vids" zich bizonder verdienstelijk gemaakt; bijna eiken avond trok het corps er op uit. De actie om alle werkende leden oen uniform te verschaffen, zal nu weer wor den voortgezet. De volgende maand zal straatmuziek worden gemaakt, waai bij ge collecteerd' wordt en ook zullen weer lijs ten gepresenteerd worden. „Harpe Davids" verleent gaarne haar medewerking, overal waar dit mogelijk is, maar verwacht toch in de eerste plaats steun van haar geestverwanten; het is het ecnige Chr. muziekcorps in onze stad. Wat heb je nou gedaan? De groote illusie. In „Wat heb je" nou gedaan?" is Joe E. Brown weder het goedgeloovige, doch ook zelfbewuste type, dat voor de noodige vroolijkheïd zorgt. .Met een goedvoorzienen huidel van zrfn ranch in New-York aan geland, valt hij daar in handen van een paar gewetenlooze heerschappen. Doch de tegenslagen doen hem zrjn goede humeur niet verliezen, en, gesteund door de lief de van een aardig jong meisje (Ginger Hogers), weet hij toch zijn doel te bereiken. Na de pauze gaat „De groote illusie", een film, welke zich in den grooten oor log afspeelt. De grondslag is de menseh- heid tot andere gedachten te brengen door een geest van verdraagzaamheid te kwee ken, waardoor eenzelfde onheil van de toekomst voorkomen zou worden. Een tweetal Fransche vliegeniers, graaf de Boel- dieu (Pierre Frcsnay) en luitenant Maré- chai (Jean Gabin) zijn door de Duitschers neergeschoten en naar een in Duitschland gelegen krijgsgevangenenkamp getranspor teerd, waar zij door den commandant Von Bauiferstein (Erich von Strolieim) broe derlijk worden ontvangen. Hun poging om te ontvluchten mislukt, omdat ze op het heslisser.de moment worden overgeplaatst, doch daar hebben ze meer succes. Het voorprogramma bevat een uitgebreid journaal en een aardige Betty Boop-ftlmpje Broken Blossoms. Het was eens de groote Griffith Dully wood verkeerde in haar beginperiode die met Lilian Gisb (wie kent haar nog?) de film „Broken Blossoms" maak te. De productie was toen nog lang niet zoo geweldig en de enkele goede films maakten toen veel meer indruk dan thans, nu het er op begint te lijken, alsof er jeder© week een nieuw „meesterwerk" wordt gewrocht. Zoo was het ook met „Broken 'Blossoms". Het fijne gezichtje van Lilian Gish werd onvergetelijk en al kent men haar thans niet meer en al is de naam Griffith een historische naam geworden, deze film en deze crealie ble ven in het geheugen. Een jonge Engelsche filmregisseur heeft het aangedurfd iet onderwerp weer voor den dag te halen en er een moderne film van Ie maken. Hans Brahm filmde weer den jongen Chinees, die zijn Boed dhistische eer in Londen gaat prediken Sn de achterbuurten, en daar niets an ders dan hoon en spot ontmoet, waardoor hij dermate ontmoedigd wordt, dat hij het vertrouwen in de menschheid en in zichzelf verliest. Hij neemt een baantje bij een antiquair in de Londensche Chi- ncczenwrjk en slijt daar zijn eentonig le ven. Totdat hij in een der achterbuurten een stuk ongerepte schoonheid' ontdekt, een droorjierig kindergezichtje achter een vuile ruit ontwaart; een gezichtje, d'at eet* fceere en schoone ziel in zrjn trekken verhult, In de gore troosteloosheid van de sloppen bloeit een stralende bloem; Chen neemt het meisje Lucy tot zch en geeft haar den naam „Whi'e Blos som'. Maar haar vader, een bokser van be roep, haalt haar terug en rermoordt haar in een driftbui De u ttc bloesem is ge knakt. Chen kan niet anders doen, dan de plaats van de wrekende gerechtigheid tegenover den boestachtigen vader inne men. Hot is vooral hot sublieme en subtiele spel van Dolly Haas, dat deze film van een bizondeie waarde maakt. Haar spel in do omraming van de regie van Bhram, d'ie met zuiver filmische middelen te werk is gegaan, is als zuivere witte bloesem temidden van het vele groolsche en bom bastische «ligc, nat ons in deze tijden wordt voorgezet. Als tweede hoofdfilm wordt vertoond „Het verminkte gezicht", met Wallace Ford' en Phyllis Brooks in de hoofdrollen. Kindertarief d. Ernie's Autobus Mij. Met ingang van 1 Maart a.s. aal de N,V v. d. 1'rule's Autobus Mij. een spe. ciaal kindeitaricf invoeren. Kinderen be. neder» 4 jaar worden onder ge'eide gratis vervoerd; voor kinderen van 410 jaar kost een enkele neis over het geheele tra. ject 7'3 cent; een retour 12</s cent. Tandheelkundige kliniek. De tandheelkundige kliniek van Schie. damscbe Ziekenfondsen heeft in de morgen uren aoo'n groote toeloop van patiënten dat besloten is van 1 Maart a.s. af een spreekuur in te voeren op Donderdag van 45 uur, waarin tandarts M. v. d. Nagel zitting zal hebben. Zondagsdienst doctoren en apothekers. Voor spoedgevallen nemen morgen do volgende geneeskundigen den dienst waar: Groanewegen, Burgemeester Knappertlaan 41; Geerdes, Veenlantstraat 2, en Meijer, Swmmerdamsingel 43. .orgen is geopend de apotheek van de firma Goukn, Hoogstraat 29, die ook de volgende week den nachtdienst waar neemt. AGENDA. SCHIEDAM. Fassage Theater, 8.15 uur. 1. De groote illusie; 2. Wat heb je nou Oo- daan? Zondag 3 uur. beide hoofd1- fiims. City The iter, 8.15 uur. 1. Het verminkte gezicht. 2. Het meisje en de Chi nees. Zondag, 3 en 5 uur. Alati- uée's. 25 Febr. Musis Sacrum, S uur. Ned. Bündenbond. 25 Febr. Luthersche leerkamer, 8 uur. Luth. Bond Chr. Soc. Aclie. W. A. J DalmayerHet probleem van het lijden. 26 Febr. Café Amstelbron, 8 uur. Feest avond „Gruno". 26 Febr. Musis Sacrum, 8 uur. Feest avond „Gemengd Koor". 26 Febr. Volksgebouw, 8 uur. Arb. Too- neelvereeu. „Kunst na Arbeid". Opvoering Inkeer. 26 FeLr. Maison Westhuis. Soitóe dan sante „Vlug en Lenig". 1 Maart. Musis Sacrum, 8 uur. Feestuit- voering Schied. Aland olinegezel- sehap 0K.I. 1 Maart Musis Sacrum, half 3, Ned. Ver. van Huisvrouwen, Zangmiddag, o.l.v. mevr. Grimberglluyzer. 1 Maart. Zaal R. K. Volksbond', 8 uur. Concert „Harpe David's". 2 Maart. Passage Theater. AVRO-avond. 2 Maart. Vereenigingslokanl, 8 uur. Film avond N.C.G.O.V. (3 uur Kinder voorstelling). 2 Maart. Wijklokaal, Nieuwe Maasstraat, 8 uur. Jaarfeest naaikrans „Mirjam" 3 Maart. ester kerk, S.lö uur. Jaarver gadering Boeli en Weda. Zende ling J. II. M. Bonzcl van Hal- mahera; zang Eltheto. 3 Maart. Vereenigingslokaal, 8 uur. D, 0. K. N. C. G. V.-film (hatf 5 kindervoor stelling). 4 Maart. Luthersche kerk, S uur. Yrou- wen-wereld gebedsd ag. 5 Maart. R. H. B. S., 3uur. Receptie Schied. H. B. S. Vereen. „Onder- Ons". 35. ja rig bestaan. 5 Maart. Musis Sacrum, 8 uur. Feestavond 7e lustrum Schied. II. B. S. Ver. „Onder Ons". 6 Maart Musis Saecrum, 3 uur. Thé.dan- sant, 7o lustrum. Schied H.B.S. Vereen. „Onder Ons". 8 Maart. Verenigingslokaal, 8 uur. Kin der zend in gs ven r een i g ing Looft der. lieer". 9 Maart. Vereenigingslokanl, 8 uur. Pro- p-aganda-avond Vereen, tot bevor dering der belangen der Ned. Her vormde Gemeente. 19 Maart. Harmonie, 8 uur. Propaganda- fees Lavend Schied. Wandelsport- vereen. De Trekvogels. 26 Maart. Musis Sacrum. Feestavond „Vlug en Lenig". ROTTERDAM. Heden e. v. d. 2.15 en 8.30 uur. Arena. Heden e. v. d. Groote Schouwburg, 8 uur. Bouwmeester Revue: Neerlands bloed (Zondag ook 2 uur). 26 Febr. Tivoli Schouwburg, S.lö u. Ver. Rotterd. Hofstad Tooneel. Reü nie in Wcenen. 27 Febr. Tivoli Schouwbrug, 8.15 u. Ver. Rotterd. Hofstad' Tooneel. Scherzo 23 Febr. Tivoli Schouwburg, 8.15 uur. Fritz Kirsch Operette. Griifin Ala- riza. Bioscopen. Capitol, 2.15 u.' 8.15 u. Koningin Victo ria. Oentraal. 2 u. 7 u. 9,15 u. Bedreigde levens. City, 2.15 u. 7 u. 9.30 u. De vliegende zot; Hollywood cowboy. Corso.' Van 11 af doorl. De zanger van Hare Koogheid. Grand. 2 u. 7 u, 9.15 u Een zekere vrouw. Lumière. 2.15 u. 7 u. 9.15 u. De Indische graftcmpel. Olympia. 7 u. 9.15 u. De duivel aan het stuur; De schrik der bandieten. Prinses 2.15 u. 8.15 u. Sherlock Holmes; De held van Silver City. Scala. 2 u. 7 u. 9.30 u. Gravin Alexan dra. Studio '32. 2 u. 7 u. 9.15 u. Beethoven's groote liefde. Thalia. 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Je kimt niet alles hebben. IvETHEL. Luchtbescherming, lot hoofd van den gemeentelijken lucht beschermingsdienst is aangewezen de heer F. v. d. Wiklt. Naar waarnemingen verricht in don mor gein van 26 Februari, medegedeeld door tot K.N.M.I. in De Bilt. Hoogst© barometerstand 779.3 te Weenen. Laagste barometerstand 7300 te Jan Mayen. Verwachting Matige tot krachtige meest Zuidelijke wind, zwaar bewolkt tot betrokken met kans op ©enigen regen, iets zachter. VLAARDINGEN, Bouwplannen Vlaardinger Dost. Tegen het besluit van den gemeenteraad van 12 Januari j.l, tot verkoop van grond' aan den Parkweg en Schiedamscheweg aan de N.V. Timbla te Schiedam, is door eenige raadsleden beroep ingesteld bij Ged'. Staten. Deze hebben echter het raadsbe sluit goedgekeurd. Do N.V. Timbla heeft de koop aanvaard, zoodat spoedig met de uitvoering van het groote object begon nen kan worden. Benoemingen bij de politie. Tot agent van politie 3e klasse alhier is benoemd de heer J. Bijl, vol on ta I r.gemee'n te veldwachter te Kethel en Spaland, terwijl tot agent van politie 1© klasse is benoemd de agent 2e klasse J, van den Akker, alhier. Aanbesteding. Door den architect Jac. v. d. Vlis is aan. besteed het bouwen van 16 woningen ana den Binnensingel en 2e Van L'ij den Gael, straat. Ingekomen waren 19 biljetten. Hoog ste inschrijver was P. G. de Jong te Oegst geest voor f 98.000; laagste P. Both Pzn. al. hier voor f66.860. Uit Schiedam sein even in Gebr. Smits voor f71.658 c-n Kuypers en Kloppers voor £70.560. Ncd. Protestantenbond. Kerk NVestvest. Zondag, half 11 r dr. K. F. Spnmaay, Rem. pred. ie 'Amsterdam. Ncd. llerv. Gem. Groote Kerk, Lange Kerkstraat. Zondag, 10 uur: ds. De 3el. 5 uur: ds. Ton sb eek (doop). Nieuwe Kerk, Nieuwe Maasstraat. Zondag, 10*uur: dr. Swart. 5 uur: ds. Bokma. Westerkerk, Wcslfraake- landscbestraaat. Zondag, 10 uur: ds. Broers. Half 6 - Jeugddienst, de heer W. J. Schouten, hulpprediker te 's-Gravenhage. Solo-zang mej. Erna Cordfuncke, Vereenigingslokaal. Zondag, 10 uur: Jeugdkerk, de heer L. Koornneef. Wijklokaal Gorzen. Zondag, 10 uur: de heer J. v. d. Most. Gebouw Irene. Zondag, 10 uur: kïadersamenkomst, mej. F. Brouwer. Gerei. Kerk. Oosterkerb. Zondag, 10 uur: ds. De Graaf. 5 uur: d's. v. d. Meuian. Plantage kerk. Zondags 10 uur: ds. Vonk. 5 uur: ds. de Graaf. Julianakerk. Zond'jg, 10 uur; ds. v. d. Me uien. 5 uur- ds. Vonk. Donderdag, 8 uur: ds. De Graaf. Bid uur voor het gewas. Evang. Luth, Gem. Lange Nieuw straat. Zondag, 10 uur: ds. Schmidt. Chr. Gerei. Kerk. Eurgemeester Knappertlaan. Zondag, 10 en 5 uur: Leesdienst. Donderdag 8 uur: Bijbellezing. Oml-Kath. kerk. Dam 30- Zondag, 10 uur: Dienst. Ned. Ucrv. Gvangclisatie. Gebouw Eeu racht. Zondag, 10 en 5 uur: de heer J. Vroeg- indeweij, van Middclkamis. Vergadering san gcloovigen. Gebouw Harmonie, Nieuw- straat 2 2 Zondag, 10 uur: Breking des Broods. 12 uur: Kindersairrenkomst. 5 uur: Evangelieverkondiging. Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der laatste dagen. Gebouw Lange Haven 59. Zondag, 10 uur: Zondagsschool 5 uur: Samenkomst Hersteld Apostolische Zendingsgcmcentc. Stadbouderslaan 2 6. Zondag, half 10 en 4 uur: Dienst Leger des Heils, Lange Haren 27, Zondag, 7 uur v.m.: Bidstond. 10 uur: Heiligingsdiensl. Half 4: Lezing over West-Indie. 8 uur: Verlossingspredikaiie. Adjudant II. BuwaJda leidt deze bijeen komsten. Dinsdag, 8 uur: Soldatensamenkomst Woensdag. 8 uur: Heilssamenkomst Donderdag, half 3: Gezinsbond. Tentoonstelling van oude kant in het museum Boymans. Rotterdam, 26 Februari. Naar wy ver nemen, zal de tentoonstelling van oude kant in het museum Boynians Zaterdag middag 5 Maart door den burgemeester van Rotterdam worden geopend. Hare Majesteit de Koningin werd be reid' gevonden een aantal belangrijke stuk ken uit haar verzameling voor deze ex positie af te staan. De snelste motortorpedoboot ter wereld. Londen, 26 Februari. (Havas). De Brit- scto marine bezit thans da snelste motor torpedoboot ter wereld. Het kleine vaar tuig is voorzien van naar voren en naar achteren gerichte t orped olan cecrb u i zen en bereikt een snelheid' van 50 kaoopen per uur. Gisteren is te Portsmouth de proef vaart gehouden. Vijf dooden bij vliegongeluk. Tours, 26 Februari (HavasJV. N. P.). Gisteravond is een tweeonotorig militair vliegtuig tegen een boerderij bij Chateaure. nauit gedogen ©n in braind' geraakt. In het wrak van het vliegtuig vond men de ver koolde lijken van vier inzittenden, terwijl de vijfde vermist werd. Men vreest, dat ook deze om het leven gekomen is. Drie bewoners van de boerderij kanten, zich slechts met moeite in veiligheid' brengen. Stads tb iag"tisjtie JeruëL Goereeschestraat 1. Zondag, 10 uur: Opbouwingssamea- komst; de heer J. Mulder, G 0. ie Rot- terdam-Charioi-.. 12 uur: Zo .dagsschool. Dinsd'av, 8 uur: Vrouwenvereeniging. Vrije Geref. Gemeente. Lange Haven 33. Woensdag, half 8: de heer Huisman, te Rotterdam. Oud Gerei. Gemeente. Lange Haven 33. Zondag, 10 en 5 uur: de heer Roos, van Zeist. Uet Mosterdzaadje. School Dwarsstraaat. Zondag, 10 uur: Kinder Zendingsvween. Het Mosterdzaadje. Samenkomsten Chr. Knapcnvereenigingen „Bidt en Werkt". Chr Knapenv.ereen. „Bidt en Werkt" eiken Zondag, gebouw '„Irene", Nieuwe Raven 155, van 12.30—133 uur; gebouw van Wijk V, Siephensonstraat 3, van 12 30 1.30 en van 89 uur nam. De „Jonge Samaël". „De Jonge Samuël", onderafd. van „Bidt en Werkt", eiken Zondag consistorie kamer Nieuwe Kerk, Nieuwe Maasstraat, van 8—9.30 uur u.m. Mr. T. J, Verschuur partij voorzitter. Onder leiding van den waarnemend voor zitter. mr. J. A. Houben, ving gister avond dc partijraad van de Roomsch Ka tholieke Staatsparty zijn vergadering in het Jaarbeuisgebouw te Utrecht aan. In geheime vergadering werd na een korte beraadslaging mr. T. J. Verschuur tot partijvoorzitter gekozen met 82 van de 116 stemmen. De vergadering werd hierop tot heden verdaagd. Overeenstemming in de metaalnij verheid. De Amsterdamsche arbeiders, georgani seerd in den Algemeemen Nederlandsclien Melaalbcwexkersbond', hebben zich met 1016 stemmen voor, 767 tegen en. 9 blanco, uitgesproken ten gunste van de voorstellen van den irjk'sbemiddelaar, mr. S. de Vries Czn. I I j Beschermende maatregelen .voor den levens middelenhandel gevraagd. De Landelijke Bond van Kruideniers, ge vestigd to Utrecht lieeft een telegram tot den minister van economische zaken ge richt, waarin hij aandringt op spoedige be schermende maaü egden levensmiddelen handel zooals in buitenland reeds genomen en waarin hij de dringende gebodenheid uit absoluut verbod van levensmiddelen verkoop in warenhuizen en daarmede ge lijkstaande grootbedrijven alsmede van ver bod' uitbreiding filiaalniaatschappijen uit spreekt. Mot klem dringt de bond aan op indie ning van daartoe strekkende wets out wer pen. Wijzigingen in het Itotterdamsche elftal. Wegens verwondingen zijn drie spelers van het RoUerdamsche elftal voor den wedstrijd tegen Antwerpen hedenmiddag op hot Sparta-terrein niet beschikbaar. Het zijn do Feijeuoorders Kuppen en v. d. Hei de en de RFC-er Drok. Als invallers spelen nu mee Feeklers van SW, John do Korver van Spart.r <m Lagendaal van Xerxes. Feelders speelt op de linksbatkpladt-, de Korver als spil en Lagendaal zal de rechts- binneqplaats bezetten. Verscheidene inbraken gepitegtl. Vier jaar gcëischt. Voor de R( llerdamschc rechtbank li-voft gistermiddag tcreclit gestaan de 23-jarige koopman J. II. B., wonende te Rotterdam, thans gedetineerd, die in de laatste maan. den van het vorige jaar een serie inbrak ar had' gepleegd te Rotterdam .en IPitegbi-- berg. Op 11 November had hij ingebioken ui het pand Ilozenlaan 105 te Hdiegerstorg, waar is ondergebracht liet laboraloinim van N. J. Lansberg c'n Zonen apothekers. Deze inbraak was hem mogelijk, gemaakt, doordat zekere C. v. d. Gdie 12 jaar bij de N.V. in dienst was geweest, een raam had' opengezet, zoodat B. zich door inklim, ming toegang kon verschaffen. Hij heeft daar toen ca. 39 K.G. opium gesloten ter waarde van f400. Verdachlb bekende alles. Toen de po litie zijn huis aan de Putschelaan liad doorzocht, vond zij een aantal voorwerpen, afkomstig ,uit woningen van den Randweg te Rotterdam. Al spoedig bleek, dat B. daar had ingebroken m negen verschillen, de woningen. Ook deze feiten bekende verdachte. Hierna beeft terecht gestaan de 3S.j;nige fabrieksarbeider P. B., wonende te Rotterdam, thans gedetineerd, die de opium en goederen van de andere diefstallen bad geheeld. Het plan van de opiumdiefstal had hij in elkaar gezet. Ook hij bekende alles. Tot slot had zich te verantwoorden de 38.jarige C. v. d. G., fabrieksarbeider wo- nonde te Rotterdam, tbams gedetineerd, dio G. II. B. bij de opiumdiefstal behulp, zaam was geweest. Hij ontkende op wacht gestaan te hebben, maar gaf toe, bet raam van te voren geopend te heb' en. Hierna nam de officier van justi.ie mr. H. A. J. Beumer requisitoir in de zaak G.. H. B. Hij achtte het ten laste gelegd© 'be. wezen en eisclüe een gevangenisstraf voor den tijd van 4 jaar met aftrek van voorar. rost. P. B. cn G. v. d'. G. hoorden irespectiei. velijk 3 jaar met aftrek van voorarrest en 1 jaar en 6 maanden met aftrek van voor. airest legen zich eïschen. Uitspraak 11 klaart a s. Onbetrouwbaar zaakwaarnemer leende het grootste deel er van uit. Gisteren is te Berlijn het proces begon, nen tegen een zekeren dr. Wannow, die ervan wordt beschuldigd, een groot doel van den Nobelprijs voor de'n vrede, welke 'd'e bekende pacifist Ossietzky in 1935 heeft gewonnen, te tobben verduisterd. Ossietzky bad den beklaagde een alge. meene volmacht gegeven om het geld', ongeveer honderdduizend mark, van Noor. wegen naar Duitschland te brengen, te. gen ©en provisie van twintigduizend mark. Wannow liet in Duitschland' het geld op. een eigen rekening schrijven, en leende aanzienlijke bedragen ervan aan zijn vrien den en bekenden. Toen de politie ingreep kon zij slechts zestienduizend mark voor Ossietzky redden. I Bij het proces is gebleken, dat de Bank van Noorwegen eerst heeft geweigerd het geld' aan Wannow uit te betalen, omdat hij verzuimd had zijn handteekening te laten legaliseeren. I De c~rste zitting moest onderbrokej.i worden, aangezien Ossietzky nog niet sterft genoeg Week om het getuigenverhoor vol te houden. I j Beurs van Schiedam. ZATERDAG, 26 Februari Officieelc noteering van de Commissie «f# de Kamer van Koophandel. Moutwijn 18,per ILL. ad 46 pCL Zonder fust en zonder belasting. Nict-offideel. Spoeling: fl.40. Hoog water. 26 Febr. 1.30 uur, 13.55 uur.. 27 Febr. 2.28 uur, 14.48 uur. 28 Febr. 3.15 uur, 15.23 uur. Zon cn Maan. Zomsopg. 26 Febr. C.56 u, ornlg. 17.30 n. Zonsopg. 27 Febr. 6.54 u., oiulg. 17.32 tu Zionsopg. 28 Febr, 6 52 uondg. 17.34 u. 2 Maart N.M. 9 Maart EX SCHIEDAM. Geboren: 24 Febr. Willem, zoon van A. v. Gies- seu en Al. v. Al innen, Parallelweg 92. Amtonius Petrus, zoon van P. J. Schoffers en C. E. G. Aleeder, L. Singel-draal 82. Harry Karl, zoo'a van W. K. Kerst- kamp en E. E. Hofmaan, Korüandstrnat 2. Kaatje, dochter van F. Plain bock en N. v. d. Ilooft, Fabriplein 25.

Schiedamsche Courant | 1938 | | pagina 3