STADSNIEUWS Begrafenis L Kruliaars Zaterdagmiddag is op de algemeenc be graafplaats aan den Vla.irdingerdijk ter aar de besteld liet stoffelijk overschot van den heer L. Kruliaars, in den loop van de vorige week in den ouderdom van SS jaar overleden. Er waren verscheidene aanwe zigen, die aan den overledene de laat ste eer kwamen bewijzen. Aan de geopende groeve sprak namens liet gemeentebestuur de wethouder van onderwijs, de heer J. Diuk-doar, was door uitstedigheid verhinderd ito hoer A. R. Malkus, die erop wees, dat vele Schie dammers, voornamelijk de oude garde, met leedwezen gelezen hebben, dat de heer Kruliaars was overleden. Zoo is meester Kruliaars, oud, maar sterk van lichaam en geest, den weg ge gaan van alle vleesch. Met weemoed zul len vele oud-leerlingen, wien hij do eerste beginselen van kennis bijbracht, aan hom denken, maar ook met dankbaarheid voor de vele moeite en zorgen, welke de vroe gere leermeester aan hen besteedde. Hij heeft vele oud-leerlingen overleefd1, maar wat bleef, dat is zijn werk. Dat is geble ven, omdat het leeft in vele zijner oud- leerlingen, van wie velen, do levensavond reeds zien neigen. In dankbaarheid gedenkt ook het ge meentebestuur den overledene voor alles, wat hij in de veertig jaren van zijn leven aan het onderwijs kt Schiedam heeft ge schonken. Namens de Koninklijke Zangverceru'ging Schiedams Mannenkoor „Orpheus" sprak «ie voorzitter, de heer J. F, v. <1. Meer, die memoreerde, dat de heer Kruliaars tot twee en zeventig jarigen leeftijd in het koor had meegezongen en zeven en veertig jaar werkend lid van Orpheus is geweest, lan ger dan eenig ander lid. Toen de vereeni- ging hem na zijn uittreden uit het koor wilde vereeren met het lidmaatschap van verdienste, wees de heer Kruliaars zulks van de hand; daarop was hij niet gesteld. En hij dacht er ook niet aan als gewoon lid te bedanken. Tot aan zijn dood heeft hij zijn contributie betaald. Hij was een lichtend voorbeeld voor vele leienHij heeft zijn vereertiging in verscheidene func ties gediend, namelijk als banierdrager, waarnemend tweede secretaris en als pen ningmeester. Toen Orpheus zijn vijftigjarig bestaan ging vieren, heeft hij actief deelgenomen aan de voorbereiding van de feestelijkluS- den. Op zijn V ijf en zeventigsten verjaardag werd hem de gouden medaille geschonken en toen hij S5 jaar oud werd kwam een deputatie hem. te zijnen huize gelukwen- schen. Het koor heeft thans vacantia, maar toch waren verscheidene bestuursleden spontaan bereid het oude lid op zijn Iaatsteo gang te vergezellen. In September zal hij her dacht worden en ook bij het Ta-jarig be staan van Orpheus zal «ie heer Kruliaars niet vergeten worden. Namens de familie dankte de heer A. G. Jordaans voor de belangstelling. De „eerste paal" In het R roers veld en de tan- reus Costerstraat. Men schrijft ons De traditie getrouw zal het Broersveld op Donderdag 18 Augustus, 's avonds 8.30 uur zijn eersten paal slaan, zijnde het be gin van de feesten die volgen. Voorafgegaan door het muziekgezelschap St Ambrosias, begeleid door het comité, zal met den paal, gedragen door een twin tigtal meisjes getooid met oranje, oen eere rondje gemaakt worden door het Broers veld om daarna op zijn plaats gezet to worden. De bewoners worden verzocht om de vlaggen uit te steken. Ook de b nu rt vereen i ging „Laurens Cos- terslraat*maakt- befcund, dat Donderdag 18 Augustus a.s. de eerste paal zal wor den geslagen voor de a.s. feesten. Mede werking ve. eent wederom het muziekcorps „St, Ambrosias". Laadboom op kinderwagen Een geluk bij een ongeluk. Hedenmorgen even over half twaalf ston den enkele kinderen aan den walkant van de Lm go Haven te kijken nair tiet lossen van zakken zout uit een schuit van de Dclftschc expeditiefirroa A, van der Wees en Co, «elk zout bestemd was voor de firma Joh. Nauman. De kinderen- het waren een jongen en een meisje hadden een kinderwagen bij zich waarin een jonger broertje zat. Verscheidene malen waren de kinderen reeds gewaarschuwd, maar het lossen was blijkbaar zoo interessant, dat zij er niet aan dachten heen te gaan. Het kind in den wagen genoot ook kennelijk van dit nieuwe schouwspel, want het ging rechtop in zijn wagen staan. Dat redde hem het leven, want even later kwam de zware laad boom, welke juist een hijsch van tien zak ken op den wal had gelegd, te vallen. Het gevaarte was op een onverklaarbare wijze ontsnapt aan de controle van den schip persknecht, die de kraan bediende,, en met een smak kwam het op den kinderwagen terecht, juist achter het staande kind. Uiteraard schrokken broer en zus he vig, zocht zij ter kalraeering bij den "heer Nauman werden binnengebracht. Het broer tje, de kleine Tonny Posthunm uit de Bur gemeester Knappertlaan, bad niet het min ste leisel opgeioopen en besefte zelfs in het geheel niet wat er gebeurd was. De kinderwagen was vrij zwaar beschadigd, dodh niet zoodanig, dat Tonny er niet mee naar huis gebracht kon worden. Een poiitie-agent Maak ie proces-verbaal van een en ander op. De schippersknecht zal waarschijnlijk de schade voor een deel willen betalen. Geslaagd. Voor het examen nijverheidsonderwijs akte Nb (timmeren) is geslaagd de heer A. Adriaanse. Geslaagd voor het akte-examen Engelseh L 0.. mcj M. Bokma. Het Prinseiijk Paar op reis l'rinsri lit-alnv naar Den Haag. Mon meldt ons au officieele zijde, dat H.II.K.K.H.IL Prinses Juliana en traas Bern hard heden voor ruim een week per auto op reis zijn gegian, üct eerste doel is Aken, waar Priu- ■se-, Aringnri een kuur doet, Vandaar ligt het in de bedoeling een autotoer door Duitschtand en Nooru-ltaliè te maken. et k-emc Prinsesje zal dien lijd bij .aar Grootmoeder op hot landhuis Ruigenhoe logceren De Koningin in Den Haag. 11e Koningin is hedenochtend om 9 uur pei auto van het paleis Socsflijk vertrok ken en naar Den Haag teruggekeerd'. De Koningin heeft haar intrek in „De Ruigenhoet" genomen. Heuen.uidtlag kwam prinses Beatrix met de verpleegster eveneens naar „De Ruigen- hoek". Het regeertngsjubileum van H.M. de Koningin De feesiwcck in Den Haag, Van don verjaardag van de Koningin tot en met den dag, waarop Hare Majesteit in 1S9S in de Nieuwe Kerk te Amsterdam werd ingehuldigd (6 September) loopt de feestweek in de residentie. Hoe deze feest- week is ingedeeld, is al bekend gemaakt. Binnenskamers worden omde groene tafel plannen uitgewerkt, welker verwezen lijking over ruim twee weken te wachten is. liet geheim, van de raadkamer blijve bewaard, slechts enkele regels over wat buitenshuis valt waar te nemen. Vod is dit niet, maar genoeg om verwachtingen te wekken. In het centrum der stad bijvoorbeeld zijn gemeentelijke werklieden druk bezig met het montecren van duizenden gloei lampjes, die van de hofstad oen lichtstad zulten maken. De bootnen van het Lange Voorhout en van den Vijverberg zijn reeds door electrische draden verbonden. Tegenover do gevangenpoort zijn de bon ten palen, welke straks het gaslicht in den top zullen voeren, opgesteld. Niet al- De werkzaamheden van de „Karimata" Da raaien 73 meter terugge haald en probeert het. In Zuid westelijke richting. De karimata heeft het baggeren in de tot nu toe gevolgde Zuidoostelijke richting, in den loop van Zaterdag gestaakt, dodli de strijd om het Lutmegouil werd hiermee niet opgegeven. Do moion werd 75 meter teruggehaald en is teen opnieuw van het daar bereikte punt uit in stuur boord richting, Zuidweste lijk naar dc Vliclandsche kust toe, den zeebodem begonnen uit !e baggeren, aange zien do kans groot is, dat het achter schip van het wrak zich op dit gedeelte bevindt Dierenarts gevestigd. Dw heer J. Groothuis heeft zich ais leen de stedelijke overheid, maar ook par- erenarts hier ter plaatse gevestigd in ticulieren treffen voorbereidingen. dierenarts de Warande no. 99. Heden AilöSsing ohlgaties 3' pCt. 1902. Van de 3vs pCt. geldleening 1992 zijn thans elf obligaties uitgeloot, waarvan de nummers per advertentie worden bekend gemaakt. Benoeming Bij K.C. ran 10 Augustus 1918 L weier- om tijdelijk benoen11 tot ie -raar aan «Ie Rijks Hoogcrc Ito.rschcol te Scbbdam: J. Smit. 'Concert in de Plantage. liet programma van het concert, te ge ven door hei harmonie orkest St. Ambro sius, onder leiding van den heer J. F. M. Smits, op Woensdag 17 Augustus, des avonds te 8 uur, in de Plantage, is als volgt samengesteld; 1. Feestklanken ter gelegenheid van het 40 jarig jubileum van H.M. de Koningin J. F. M Smits 2. Ouverture Cavallerie Légere Suppê 3. Valse La H-ousarde L. Ganne 4. NeerlanJhCbe Taptoe A. Roeien. 5. Fantasie Uignon A. 'J nomas 6. Potpourrie Populaire G. Renoud 7. Graf Zeppelin-marset C. Teike AGENDA. SCHIEDAM. Passage Theater, 815 our. Hollywood Ho tel. De Zesdaagsche. Wor-n-dag 2 uur: Da Ze-.d :ag>ciie. City Theater, 3 15 uur. Een droom an lief Ce De zwaxte spin, toi en met 21 Aug. Lunapark, Rotterd'aroschedijk (werkdagen 5 12 mir middernacht. Zaterdag en Woensdag 212 uur. Zon dag 1—4 30 en 7.30—12 nar). 1 Sept Musis Sacrum, 6 uur. Buurtver- eenïgïng Gusto Kinderfeest. 8 Sept Musis Sacrum, S uur. Buurtver- cemgïng Gusto. Feestavond. ROTTERDAM. Heden c.v.cL Arena, 2.15 u. 8.30 u. Voor stelling. Heden e.v.a Tivoli Schouwburg, 830 uur. De Rotterdammers: 'n Huis vol herrie. Heden en volgende dagen: Tentoonstelling „Ontdek nw stad". Schiedamsche- singcl 55. Dagelijks 10—17 u. en 1922 en (Zondags 1222 o.) Bioscopen. Capitol. 2.15 n 815 u. Zwerfstertje. City. 215 u 7 u. 9.30 n. Zwerfstertje. Corso. Van 11 n. af doorl. .Tuweelen-Lilly, Grand, 2 u. 7 u 9.15 u. Wildzang. Lumière. 2.15 u. 7 n. 9.15 u. PygmaJioo. Oiympia. 7 u. 9.15 u. De sensationeels doorbraak. Prinses. 2.15 u. 815 u. La Habanera. Tar- zan en de groene godin. Scala. 2 u. 7 u. 9 30 u. Zijn groote ka meraad. Kom je ook bij de brand weer? Studio '32. 2 u. 7 u. 9.15 u. Towaritsj. Thalia. 2.15 u 7 u. 9.15 u. Op de planken BINNENLAND Stichting het Nationaal Centrum Openstelling kasteel Harden- broek voor bezoekers. Men deeit ons mede, dat het eerste steunpunt van de stichting Nationaal Cen trum, het kasteel Harden broek, niet zooals aanvar.kelij gemeld van 22 Augustus af voor bezoekers is opengede'd, doch reeds met ingang van morgen voor het publiek tcu gankebjic is Ministerieel bezoek aan sluizenbouw voor Ams ienlam-Iïijuk au aal. De minister van waterstaat, uir, dr. ïr, J. A. M van RiPiren, heeft vanmorgen een bezoek gebracht aan de sluizenbouw aan liet A >ns I er ja tmRiju kan an 1 te Rijswijk, gemeente Maurik In de Betuwe. Nadat de minister gerujmen lijd den sluizenbouw bad bezichtigd, vertrok hij te omstreeks twaalf uur in de richting Zoe ten, waar een groote duiker wordt go- maakt, welke het Lingo-water onder het ka naal door zal leiden. Minister van. Boeijcn terug'. De minister van bmnealandsche zaken, de heer H. van Boeijen, is van zijn ver lof teruggekeerd en beeft hedenochtend op het departement zijn werkzaamheden hervat. voorbereidingen Een groot hotel aan het Lange Voor hout heeft zijn vensters weer met lampjes afgezet, een bankinstelling op het Toer nooi veld evenzoo. Het rijk is langzamer en houdt zijn veriïchtingsattributen nog op den rommelzolder. Maar wie de flonke rende W's kent, weet dat ook de lande lijke overheid1 straks haar deel in de hof- stedelijke avond verlichting zal leveren, Schreven wij1 teveel, toen wij zeiden, dat er genoeg is om verwachtingen te wek ken? In het verleden, heeft de residentie bij herhaling getoond, dat zij werkelijk vors te lijk de kunst verstaat feast te vie ren. Ook ditmaal zal zij zeker niet tekort schieten. De Bijz. Yrijw. Landstorm de fileert voor Hare Majesteit. ■Op Zateraag 27 Augustus n,s. zal de Mzondere vrij village landstorm zijn hulde brengen aan H.M. He Koningin, met een défilé, des middags om 3 uur voor het paleis huis ten Bosch te Den Haag. Des morgens om 11 uur wordt een httl- digmgssa men komst van den BAT. ge houden in de zalen van. den dierentuin, welke samenkomst enkele prominente fi guren het woord zuilen voeren. van ere '94,000 leden van den BAT. is een vertegenwoordig! n g van plm. 3GOO vrij'w illïgers gekozen, om samenkomst en «défilé mede te maken, in groote lijn de reserve-officieren, die vrijwilliger van den B.F.L. zijn, de leden van de gewestelijke lanüstormconumsriën, en de plaatselijke leiders van de B.V.L.-afdee'ingen nit het geheels landt Hukhgingssamenkomst en défilé zullen per radio worden uitgezonden. Sprekers zijn luitenant-generaal L. F. Buymaer van Twist, voorzitter van de Na tionale Landstormcommissie, dr. II. Colijn, minister van slaat, minister van algemeen© zaken, prof. mT. P. J. M. Aalberse, minis ter van staat, dï. J. C. van Dijk, minis ter van defensie. De heer H, van Boeyen, minister van binnealandsche zaken en rcserve-gcneraal- majoor H. de longh, inspecteur van den Vrij willigen Landstorm. Deze samenkomst wordt afgewisseld door muziek, uit te voeren door leden van de Koninklijke mi- Jitaire kapel. Het défi'é, dat 's middags om drie uur voor bet Huis ten Bosch aanvangt, staat onder commando van reserve-kolonel J. Tt. L. Jaus, aangewezen commandant van het Vrijw. Land storm korps Limburgsche jagers. Aan het défilé zullen mede deelnemen de Koninklijke militaire kapel, de stafmu- ziek van het ode regiment infanterie en het poJitiemnziekcorps van Den Haag „On derling Kunstgenot". Op het Malieveld wordt tenslotte een carré gefourneerd. Nadat de voorzitter van de Nationale Landstormcommissie hier een enkel woord heeft gespToken, treden de vaandel wach ten met de vaandels nit met de voorge schreven eerbewijzen, waarna het défilé ontbonden wordt. Opleiding tot reserve-officier Nieuwe a-viescoiuanssic. De regeeringspersdienst meldt: De minister van defensie heeft een com missie van advies ingesteld voor het Ge oord eelen van de mate van geschiktheid' voor de opleiding tot reserve-officier van degenen, die zich voor deze opleiding heb ben aangemeld. In deze commissie zijn lenoeiud tol lid en voorzitter P. W. Oos terhoff, hoofd van de afdeeling dienstplicht bij het departement van defensie, tot lid, en plaatsvervangend voorzitter, prof. J. W N. Le Heux, hoogleeraar aan de Kon. Mil, Academie, tot leden, W. C, Lignac, refe rendaris bij het departement van defensie, J. K. Lammerts, Kdtenant-kolonel der in fanterie, commandant van de school voor reserve-officieren der infanterie en der mili taire administratie, W. baron van Ittersum, reserve luitenant-kolonel der infanterie, H. Keppei Hesselïnk, majoor dor artillerie, commandant van de school voor reserve- ofticieren der bereden artillerie en B. A. de Veer, ritmeester der huzaren, adjudant van den inspecteur der cavalerie en tot secretaris II. Staring, kapitein der infanterie werkzaam bij bet departement van defensie. Jubileum-tentoonstelling 1938 in het Kolom sal Instituut ie Amsterdam, Onder groote belangstelling is te Amster dam de jubileumtentoonstelling 1938 ge opend, welke tentoonstelling een beeld geeft van de ontwikkeling van hygiëne, onder wijs, volkswelvaart, cultures, scheepvaart en nijverheid in Nederland gedurende het veertigjarig tijdvak van de regeering van H. M. de Koningin. De voorzitter van de sub-commissie voor de jubileumtentoonstelling en van de ju bileumcommissie 1938, mr. L. J. A. Trip, president van de Neuerlandsdhe bank, ont ving de aanwezigen. Daarna was het woord aan den minis ter van economische zaken, mr. M. P. L. Steenberghe, die de openingsrede uitsprak. Mexico antwoordt op Nederlandse-tic nota. De Mexicaansche minister van buitenland' sche zaken heeft den Nederlandsctai zaak gelastigde ie Mexico (3ty het Mexicaans- scbe antwoord' overhandigd op de korte lings tot de Mexieaansdhe regeering gerich te Nederiandsdhe note. Zooals men zich herinneren zal bepleitte doze Nederiand- scbe nota het standpunt van de Neder landsen e aandeelhouders der onteigende Mexican Eagle Cy. Naar verluidt is het Mexicaan sche ant woord: in vriendschappelijken toon gesteld en herhaalt het de bereidheid van Mexico tot betaling van een. schadeloosstelling aan de aandeelhouders. Jmlienststelliiig Hr Als.Tramp". De minister van defensie heeft te in- ctendstelling van Hr. Ms. flottieljeleider Tromp" vaslgeririd op 18 Augustus. Sport Dr, Coljjn hersteld. De minister van algemeen© zaken, dr. H. Colijn, heeft heden, na een lichte on gesteld beid1, zijn werkzaamheden ten do partemente hervat. Waterpolo Uit het S.Z.C.-kamp In de promotiecempcUiie krijgt SZC een tegenstander van onbe kende sterkte. Eenigen tijd geleden reeds is het eerste zevental, heeren, van SZG kampioen ge worden van zjpa afdeeling. Thans zijn ook de kampioen van het Zuiden en de bezet ter van de laatste plaats der tweede klas se bekend'. Kampioen van do derde klasse Zuid is geworden de polopioeg van Z.O.N., de zwemvereniging Oranje Nassau te Heer len, (Limburg) en de laatste plaats der tweede klasse bezet de HCZ, de Haagscho Clir. zwemvereeniging. SZC, ZON en HCZ spelen nu een heeto competitie voor een plaats in de tweede klasse. Een voorspelling «ver bet verloop van deze competitie> is moeilijk te maken. HCZ en SZG zullen van ongeveer gelijke kracht zijn, met SZC misschien iets meer in het voordeel. De speteapariteiten van de ZON to Heer len zijn hier echter volkomen onbekend. Alleen weet men hier, dat, evenals de meeste Zuidelijke clubs, de spelers van de ZON wat zwaar spelen. In verband met de verm reizen, welke aan deze promotiewedstrijden verbonden zijn, is het mogelijk, dat er nog oen ver andering zal worden gebracht in de in deeling, maar voo'rioopig is deze als boven aangegeven vastgesteld. Cricket Rood en Wit - Hermes-D.V.S. Een flinke nederlaag voor de Schiedammers. Rood en Wit heeft op overtuigende wijze revanche genomen voor de in Schiedam ge leden nederlaag. Het elftal van Rood' en W it was op popler genomen niet sterker dan te Schiedam. Ook nu speelde Yates niet mee, terwijl ook de steun van A. van Baasbank gemist mpest worden. Echter was het nu de dag van A. v, d'. Togt, die 144 runs scooide en daarmee den grondslag legde voor een hoog totaal van Rood en Wit. In het begin van zijn innings word hij op dup-leg gemist, maar nadien heeft hij weinig kansen meer gogeven. Zon het mis schien succes hebben gehad, wanneer cap tain Kolet K tolk, Keuzenkamp of Tettelaar eens den bal ter hand had gesteld. Het zou in ieder geval te proboeren zijn ge weest 1 Molenaar is in zijn eerste overs snel, zakt echler spoedig af. Jan Öffexman had zeer weinig geluk. Zijn prachtige log- breaks, die den batsman volkomen ver rustten, scheerden keer op keer vlak langs of over het wicket. Het was werkelijk om wanhopig van te worden! Het fielden van Hermes-D.V.S was niet slecht te noemen; boven hot middelmatige kwam het echter ook niet Davidson wint den toss en kiest batten, P. v, Bueren en J. v, Baasbank openen op het bowlen van A. Molenaar en J. Of ferman, v Baasbank is reeds spoedig ver trokken, door Oöerman gebowted (112). v. d. Togt wordt rec-ds in het begin van zijn innings van een lioogeu slag naar dup-ieg gemist. Dit zal Hernres-D.V S., zoo als Later b'ijkt, duur te staan komen. Wan neer het totaal tot 70 is gestegen, valt pas het tweede wicket en wel dat van v. Bue ren. Hij had een goede 35 runs gescoord. Hagenaar is reeds dadelijk l.b.w. op Offer- man. Met de lunch is de standi 3—80. Na de lunch is het Elias, die het eerst kan vertrekken, op short-leg door Nol et ge vangen. Ook M. v. Schouwenburg is geen lang leven beschoren, hij wordt door P, Janse achter het wicket gevangen. Stand 5155, hoofdzakelijk door toedoen van v. d. Togt, dio er het hout wat op s gaan leggen. De volgende balsman, Klein de Groot, staat geweldig te schutteren. De pa len trillen van de luchtdruk der voorbij- scherende ballen; van 18 opeenvolgende ballen raakte hij er geen één. Een slow- hal van Borraut gaat voor 4, nog twee reutjes en dan gaat hij eindelijk l.b.w. op Molenaar, v. d Togt heeft intusschen zrja century behaald en begint er nu geweldig op Los te slaan. Een over van Bart levert hem 19 runs op. Ook Offermans gaat voor zes. Ligstenstein. en Davidson scoren res pectievelijk 10 en 14 runs «sa dan geeft v. d. Togt een moeilijke kans in de slips, die door Borranï dankbaar op keurige wijze geaccepteerd wordt. v. d1. Togt scoorde 144 runs, stand 9257. Hierna verklaart aanvoerder Davidson de innings voor gesloten. Er waren 1extra s. BowlingcijfersMolenaar 3—4oJOficr- man 5 93: L. Borrani 1—61; A. Bart 0 29, en J. Scheller 0—12. Om 3,31 uur openen Stolk en Borrani op het bowlen van Hagenaar en Bruin. Dit openingspaar is reeds op 30 verdwenen. Bart houdt goed stand, maar dg, andere ha'smen falen. Zoo gaan Offermaïi, Nolet en Tettelaar voor 0. Ais ook Bart voor 30 verdwenen Is, ziet het er met do stand van 7—55 nïet roos kleurig uit De staart zorgt er echter voor, dat het totaal nog eenigszins draaglijk wordt. Eerst scoort Molenaar snel 20 runs en dan houden S chef for on Scheepmaker het eenigen tijd op de mat uit, totdat laatst genoemde voor een goede 29 runs in de slips wordt gevangen. Scheffcr bleef met 18 not out, Fxtra's 7. Totaal 131 runs Gowlingcjjefrs Rood en Wit: Hagenaar - 65; M Bruin 3—38; A. v- d. Togt 0—16 en Kicin de Groot 15. Herares-DALS. 5 kampioen van den R.C.B.. Hermes-D.V.S. 5 is Zaterdag kampioen geworoen van den Rotterdamschei' Cncket Bond door een overwinning op H.SAL 3- termes-D.V.S. 5 behaa'de reu totaal vad runs, tegen H.S.F. 3, een totaal van I rans. Voetbal Schiedamsche Voetbal Oompetitie Het wcdstrijdprogninaia. Het wedstrijdprograimmi voor de week van 15 —19 August^ luidt: Maandag 15 Augustus Hercules 2— Zwa luwen 2, terrein P. W. Dinsdag 16 AugustusP. W.V. v. R., terrein P. W.; DAL0.-D.RZ., terrein D.V.O.; Zwaluwen 3—St. Ilooger 3, ter rein Zwaluwen; F. F. R. 2—D.RZ.2, ter rein Excelsior. Woensdag 1? Auen-tus: Novi—Kethcj, terrein P.W.; Bon.i- H.F.0.2, terrein Ho ui. Donderdag 13 AugustusR.S.V.—Zwa luwen, terrein Math. Sportpark; B Z.S.— D.R.Zf, terrein D.R.Z. Vrijdag 19 AugustusSt HoogerFS.V., terrein PAV.; K.F.C. 2—Novi 2, terrein II.V'.'O.Zwaluv.en 3St. Hooger 2, ter rein Zwaluwen. Dc uitslagen. NoviHercules 1—3; EetiielF. S. V. 10—0; N. F. C.—St. Iloogei .gedaald; H.F O. 2—Zwaluv.cn 5 2; Ro i— BA.O. 1—5; R S. F.D. Tt Z 2—2; D.R.Z. 2 —Zwaluwen 3 4—0; Hercules 2—NFC. 2 0- 5; F. V. R. 2Novi 2 8—1; St Hooger 2_H F. O. 3 3—0; Zwaluwen 2— D.R.Z.2 3—0; St. Hooger 3—Novi 2 2-7.

Schiedamsche Courant | 1938 | | pagina 2