UIT DEN GEMEENTERAAD Filmglinsters STADSNIEUWS De veranderingen in de omgeving van het voormalig postkantoor. Aankoop van een aantal pandjes aan Westvest en Lange Nieuwstraat. Het nieuwe rioolgemaal voor het Singelkwartier. Grond verkoopen. De vaste raadscommissies en de communisten. Het belangrijkste, wat gistermiddag ter spuAe kwam, ia weer achter ges'otea deu ren behandeld: ue veranderingen m de omgcirg van het vooima'ig postkantoor. De termijn, gedurende welke de plannen ter i~ie moeten liggen, was verstreken ■eu nu kon de raad dus een definitieve beslissing nemen. B. en W. von te.i het blijkbaar nuttig om den raad nog wat aanvullende inlichtingen te vers rek sea en daarvoor waren ais deskundigen rauw ezig de directeur van den Woningdienst, mr. dr. ir. M M van Praag on twee inge nieurs van Gemeente Werken, da hemi ir. H. B J. Aikema en ir. C. E. Alexan der, die aan de hand van teekcningon toelichtingen gaven Daarmee werd om 10 minuten voor 5 begonnen en om haf 7 verlangde de raad naar huis. Toen was de behandeling nog niet rijp v oor oen be- sti-sing, zoodat in een vergadering, die binnenkort gehouden wordt, hel comité generaai zal worden voortgezet. En dan zulten de radsteden Je gelegenheid krij gen ook voor het forum der pers- tribum hun bezwaren te uiten, wan' de publieke tribune is den iaatsten üjd slecht bezet: eén of twee burgers waarbij altijd nog één burgeres is! wonen meestal de besprekingen bij Aan bel eind van het comité-generaal kwm de voorzitter met een heele serie voorctet'en tot onderhandschen aankoop van panden, gelegen in den driehoek West- vest, Lange Nieuwstraat en Gerrit Ver boonstraat; dus achter het voormalig post kantoor. Deze aanloopen zuilen het scheppen van een bevredigenden toestond daar ter plaatse zeker ten zeerste v ergemakkeiij keal Zoo gezegdde besprekingen zijn door den raad nog niet beeindig F, zooJat nog niet vast.-taai hoe de eind-oplossing zal worden. Men kan echter wel aannemen, dat die in den geest zal zijn als gepubli ceerd is. De deskundigen van de ge meente hebber, de zaak Jang en met ken nis van zaken ook wat betreft de eischen, die het moderne verkeer stelt bekeken. Leekea. inumen nu wel met aller lei bezwaren komen aandragen, maar aan ongefundeerd geschrijf en gepraat van men- scben, die geen speciale studie van het vraagstuk hebben gemaakt en bovendien voor oen deel althans geenerlei verant woordelijkheid dragen, heeft men niet veel. Als bij de behartiging van hot algemeen belang ook rekening wordt gehouden met particuliere belangen en dtat is, naar het ons voorkomt, het geval dan moet men een oplossing al lijkt die voor menschea mei een beperkten gezichtskring ook „vreeselrjh" gewaagd! durven aan vaarden! De raad heeft een belangrijk besluit genomenhet stichten van oen nieuwe rioolbemaling voor het Singelkwartier. De heer Kavelaars wilde omtrent een 6-iai punten, nog wel nader ingelicht worden; hij vreesde, dat er nog allerlei bezwaren zouden overwonnen moeten worden, o.a. met het hoogheemraadschap Schieland en do Cömnnss.e tot bestrijding der water vervuiling in Nederland, maar uit het ant woord van den wethouder van Grondbc drijf, ir. Houtman, bleek, dat de zaak grondig is voorbereid; de vereischte toe stemmingen z'jn reeds althans in be ginsel verleenc. De heer Scheurkogel bracht oen teer punt ter sprake, waarover de wethouder van Grondbedrijf blijkbaar liever niet wilde spreken. De gemeente heeft destijds een stukje grond tusachen de Werf „Gusto" en den mond van de Merwedehaven verkocht, Was dat niet geschied, dan zou de nieu we persleiding verscheidene honderden me ters korter kunnen zijn en rechtuit door gelegd kunnen worden van den Roltcr- tiamschedijfc naai de Maas. Nt: moet zij bij het bereiken van den Maasdijk rechts ai- buigen, in den Maasdijk worden gelegd en dan even voor het bereiken van de Wilhelminabrug weer links afbuigen en langs do voormalige kaarsenfabriek „Apol lo" worden gevoerd Gedane zaken nemen echter geen keer! Bij de voorst-dien tot verkoop van grond maakten tr.kele loden opmerkingen, die den wethouder van Grondbedrijf, ir. Hout man, merkbaar prikkelden De drie leden van do A.-R. fractie kregen elk een kwa lificatie te slikken, die hen minder aan genaam in oe ooren geklonken zal heb ben en de heer Th. J. L. v. dt Bergdokte" zelfs een „persoonlijk feit" uit een uit lating van den heer Houtman. Alles liep ten slotte met een sisser af en de wet houder kreeg zijn zin. Als de hoer Th. J. L. v. d. Borg echter stemming bad gevraagd over het voorstel van B. en W. om aan de beeren M. de Regt on C, de Graaf een strookje grond te verkoo pen voor een uitpad van bon wonin gen aan de Franpois Haverschmidtlaan naar de Jtdianalaan, is het nog n et zoo heel zeker, dat dit uitpad er gekomen zou zijn t In de samenstelling der vaste raads commissies is zoo good als geen verande ring gekomen. De heeren Th. J. L. v. d. Berg en H,. v. Kraan hebben van commissie verwisseld, zoodat de laatste geen deel meer uitmaakt van de Com missie van Grondbedrijf, maar van Tech nische Bedrijven Deze ruiling, die blij kens de slemmencijfcrs door de betrokke nen zelf gewin, is, komt ons gewenschl voor. De hear v. d. Kraan treedt als bou wer meermalen op als kooper van grond van oe gemeente en het is goed zich zelfs te wachten voor den schijn des kwaads! De democratie krijgt den Iaatsten tijd toch al deuken genoeg en inen moet de \ijan den van d.R stelsel geen stof geven tot „Zie je nel ...1" enz De heci De LeeJe, het jongste lid van den raad, heeft nu ook zitting gekregen in twee commissies, die voor de Ge meente Reiniging en voor het onderzoek der rekeningen. Na het vertrek van den heer ran lersei had de heer Janse voor- ioopig die commiSbieplaatsen bezet. Da heer Kedde bepleitte nog eens wejr het opnemen van de beide communisten in de raadscommissies De beer Frenay heeft jaren geleden eens in een opge wonden km zijn minachting voor lie! com misbie-wcri: geuit en ofschoon de com munistea dat lang geleden reeds herroe- jien hebben, de raad houdt hen buiten de coinmis-ïes Merkwaardig was, dat Je communi-fen bij de stemming geen enkele stem kregen; ook niet van zich zelf, zooJat men bijna moet aannemen, dat zij toch niet zoo veel prijs btel'ei op deelname aan het com- inissie-werk. De voorzitter heeft gistermiddag ver scheidene bpeechjes gehouden, die hem zoo -"-lot aiuam. Ten eerste heette hij den leden in de eerste vergadering na de vacanbe welkom en verbond daaraan ue verwachting, dal zij uitgerust zich opnieuw met volle toewijding zullen geven aan de behartiging der belangen van de gemeen te. fn de tweede plaats wijdde de voor zitter in eemge goed gekozen woorden nog aandacht aan eet regeeringsjuhileum van H, M. de Koningin en aan de geslaagde hemeukuig daarvan hier ter stede. In de derde plaats werd de heer J. Dinkelaar, die 2 September ji. 25 jaar lid van den raad was, ook in dezen kring nog eens gefeliciteerd met dat feit. En ten slotte werd, het overlijden van den bur gemeester van Rotterdam, mr. P. Droog- leever Fortu.jn, herdacht, waarbij de raads leden zich van hun zetels verhieven. De Burgemeester Knappertlaan De verbreiding tegen half October gereed. De verbreeding van het begin van de Burgemeester Knappertlaan tusschea Nieu we Haven en Thomas a Kempisstraat vor dert niet alleen veel werk, maar ook veel tijd. De verwachting bestaat, dat tegen half October het werk daar ter plaatse gereed zal zijn. Daarna wordt het gedeelte Nieuwe Ha ven, dat den toegang zal vormen tot de nieuwe Oranjehrug onder hand-en genomen. Het verkeer zal dan weer normaal door de Burgemeester Knappertlaan geschieden. De autobussen van R.E.T. en v.d1. Ende kunnen dan ook hun oude Toute door de Nassaulaan weer volgen, maar inplaats van de Nieuwe Have® door do Warande rijden. De bewoners van Willem de Zwijgerlaan en omgeving, die geregeld van deze bus sen gebruik maken, worden tegen half October weer uit hun isolement verlost! Passage Theater Bulldog Drummond neemt re vanche. Een bizondere vrouw. De film „Een bizondere vrouw", welke na de pauze gaat, behandelt het pro-Heem van een al te groote moederliefde voor een zoon, die, misbruik maalde van die liefde en meent dat de wereld er alleen maar is voor zijn genoegen. De gevierde zangeres Carmen Casini (Po-Ia Negri) kan door haar groote inkomsten aan alle grillen van haar zoon Cecil (Hermann Braun) voldoen, doch als zij tenslotte haar prachtig geluid ver liest, blijkt dat er geen contanten meer aanwezig zijn. Om dan nog een speelschuld van haar zoon te kunnen voldoen, teekent zij, hoewel zij weet daar niet meer te kun nen optreden, een contract voor Amerika. Als dit bedrog uitk-omt, is hiervan het resultaat, dat ook de door haar afgodisch geliefde zoon zich van haar afwendt. Door het ingrijpen van een ouden vriend k'eert zi-ch echter alles nog ten goede. Vooral het spel van Pola Negri is van ontroerende bekoring, terwijl de kamermeid Therèse (Josefina Dora) er de vroolijke noot a an brengt Voor de pauze gaat „Bulldog Drummond neemt revanche", een vroolijfc detective verhaal, met John Barrymore in de hoofd rol. Speciale vermelding verdient het jour naal, dat een zeer uitgebreide reportage geeft van het Koninklijk bezoek aan de hoofdstad. Aankoop van panden Door de gemeente. Na een comilé-geneiaal besloot de ge meenteraad gistermiddag tot aankoop van: het pand Bvoersveld no. 140 van de Wed. L. BurgerEijsberg grenzende aan de ge- bon wen van de Arbeidsbeurs en de Gem. Dienst voor ALH. tegen de» prijs van f 4000. L-tt pand zal worden bestemd voor uit breiding van de kantoorruimte van ge noemde diensten, daar deze voor het hui dige perceel te klein is. Voorts werd besloten tot aankoop van de panden aan de Westvest en Lange Niemvstiaat, gelegen achter het voormalig po; tkantoor, voorzoover deze panden niet in de onteigening waren begrepen: Lw. Westvest no. 17 voor f 3600,- Westvest nos. 15 en 13 en Lange Nieuwstraat 24 van Wed. A. van den Brink en cons, en F. van der Meer voor - 4500,— Lange Nu-uwstraat 22 van J. van Katwijk Gzn. voor - 2000, Westvest 11 cn Lange Nieuwstraat 20 van J. Kiela voor - 5903,— Westvest 9 en 7 en Lange Nieuwstraat IS en 16 van G. van Meurs voor -14010, Tezamen f30010, Een Nüffshardtïe b.*i Schied. Kunstkring Rasmus de wonderdokter. De Schiedamsche Kunstkring opent Don derdag 29 September a.s. in het Passage Theater zijn seizoen met een opvoering van Rasmus de wonderdokter, door het Gezelschap Saai born Parser. Ned. Prot. Bond Jeugdhuis. Het Jeugdhuis van den Ned. Prot Bond, gevestigd in het voormalig H.A.V.-Bank- kuntoor aan de Lange Haven, zal begin October in gebruik genomen worden; op 4 en 5 November wordt in het Jeugdhuis een bazar gehouden ter bestrijding van de kosten. Lezingen over geloofsvragen. Dr. H. Faber zal van 14 October af tot begin December voor den V.P.R.O. een cur sus geven over geloofsvragen. Het is de bedoeling van dr. Faber deze voordrach ten ook in een kring tv an; leden van den Ned. Prot. Bond te bespreken. Daarmee zal begin November begonnen worden. Buitenlandsche zending. In de Chr. Geref. kerk aan de Warande, hoek Burgemeester Knappertlaan, zal Don derdag a.s. ds. H. Velerna van *s-Gravea- zande een rede houden over de buiten landsche zending Het Stedelijk Muziekkorps geeft morgen avond een uitvoering in- de Plantage. Het programma luidt: 1.Marche Lorraine Louis Ganne 2. Ouverture Fra Dia vole D. F. E. Auber 3. An der Schonen Blauen Donau, Wals Joh. Strauss 4. Feestcantate A, Baanvan Vleuten 5. Menuet L G. Paderewsky 6. Landstorm Marsch H. EL van Vleuten Voor SCHOOLARTIKELENPasserdoozen, Teekenhaken en -Planken HET SPECIAAL MAGAZIJN N.V. Drukkerij en Kantoorboekhandel „MERCURiUS", Lange Haven 77, Tel. 88812 Wij zijn bekend om KWALITEIT en PRIJS', - Wtf geven B teller o bonst Zondagsdienst doctoren en apothekers. foor spoedgevallen nemen morgen die volgende geneeskund* en den d.en t waar: Groenewegen, Burge- leester Knappertlaan 41; Meijer, Swammerdamsingel 43 en De Ridder, Rozenburgschestraat 6b. Morgen is geopend de apotheek van de firma Gouka, Hoogstraat 29, die ook den nachtdienst waarneemt Bonte avond. Op Donderdag 6 October a_s. zal de Co öperatie D. E. S. in samenwerking met de directie van het Passage Theater in dit theater een bonte avond' geven. De film Moederlied zal worden vertoond,, het cabaretgezelschap Van der Maesen zal optreden, waartoe o.a. The Kilama Ha- waiians behooren en J. Walvis bespeelt het orgel. De heer R. van. Sluis, secretaris van den Centr. Rond van Ned. Verbruiks-co- operaties zal een korte toespraak houden. Ned. Chr. Vrouwenbond. Dinsdag a.s. zal in het Geref. Jeugdhuis ter inleiding van het nieuwe seizoen een begroetingsavond worden gehouden door de aidceling Schiedam van den Ned. Chr. Vrouwenbond. Bij die gelegenheid zal een film vertoond worden: Het kleuterweik van het kindertehuis „Maria". Maandag 24 October bespreekt mej. S. Voogd voor den N. C. V. B., ook in het Geref. Jeugdhuis de roman van Ben van IJselstein: „Veertig jaren". De Feestcantate. Morgenavond zal het Stedelijk Muziek korps in de Plantage de Feestcantate uit voeren d-oor den heer A. Baan ter gelegen heid van het regeeringsjubileum vervaar digd en die Zateradg jJL met zooveel suc ces op do Groote Markt door schoolkin deren is gezongen. City Theater „De cirkel des doods". „Het gestolen document". In een berghotol, dat zich op 3000 M. hoogte bevindt, heerseht een paniek, om dat de plotseling ingetreden vorst de stut ten, die het hotel moeten beschermen, heeft vernield. Er is maar één redding mogelijk, n.l. een dreigende lawine door middel van springstof in een zijgang te leiden. Nie mand durft dit gevaarlijke werk echter aan. Dan wordt Jacob lïurkhardt, een der berggidsen gehaald, en deze volbrengt de bijna onmogelijke taak. Maar deze daad verzacht het oordeel van net dorp over den moedigen berg gids niet. Hij leeft als een uïtgestootene. Hij wordt verdacht van verduistering van liet testament, dat zijn oom heeft opge steld en tevens van een moord. Slechts één mensch in het geheele dorp trekt zich zijn lot aan. Dit is een oen- oud ig meisje, Monica genaamd. Maar als zij hoort van de beschuldiging van moord, verlaat ook zij Jacob. Nog nooit heeft iemand de steile Oost- wand van den berg, waarop het hotel ligt, klommen, maar op een dag w<l een zekere Stephan dit beproeven. Het meisje hoort dit en wetende, dat het steeds den wensch van Jacob geweest is, om de eerste to zijn die deze moeilijke taak ver richt, waarschuwt hem. Slaagt hij hierin dan is zijn onschuld voor het dorp bewe zen. Hij voelt zich weer sterk, door het vertrouwen dat Monica ondanks alles in hem stelt. Als hij er inslaagt, den berg te beklim men en op 4000 M. hoogte staat, weet hij dat alles overwonnen is, en als gelukkig mensch daalt hij af van, den berg, waar Monica bt-jr wacht. Ds hoc-fdrollen worden gespeeld door Gustav Diessl en Hertha Thïele. De tweede hoofdfilm van dit programma gaat onder den titel „De cirkel des doods", met de cowboy-star Montie Montana in de hoofdrol. Ten slotte vermelden wij het actueele Paramount Journaal. De melkprijs. In verband met het heerschende mond en klauwzeer, waardoor de melkproductie aanmerkelijk is verminderd, wordt de melk prijs met één cent j>er liter verhoogd. A G E N DA. SCHIEDAM. Passage theater, 8.15 uur. 1. Bulldog Drummond neemt revanche; 2. 'n Bizondere vrouw. Zoad'ag 3 en Woensdag 2 uur Matinée (volledig program;. City theater, 8.15 uux. 1. Het gestolen document. 2. De cirkel des doods. Zcnda-J 3 en 5 uur Matinée. 17 Sept. Musis Sacrum, 8 uur. Feest avond E.N.B.0.0. 17 SepL Irene, half 3. Zondagsschool-con ferentie N.Z.V. 17 SepL Geref. Jeugdhuis, half 3. Offi- cieele opening weefkamer ..Zwak zinnigenzorg". 20 Sept Musis Sacrum, half 3. Ned. Ver een. van Huisvrouwen. Openings middag; zang o. L v. mevr. Grim bergHuyzer. 20 SepL Groote Markt, half 9. Federatie van Schiedamscbe Muziekvereeni- gingen. Marschmnziek en toespraken. 20 Sept. Geref. Jeugdhuis, 8 uur. Begcoe- tingsavomd Ned. C3hr. Vrouwen Bond. 21 SepL Oude postkantoor, 2 uur. Ope- nina Luchtbeschermingstentoon- slelling door burgemeester mr. dr. F. L. J. van Haaien. 21 tot en met 25 SepL Oude postkantoor. 2lt uur n.m. Luchtbescher- mingstentoonstelling 21 Sept. Geb. Chr. Soc. Belangen, 8 uur. Pairmoniium, Spreker W. A. J. Dalmayer. 22 Sept. Veieenigingslokaal 8 uur. Viering 45-jarig bestaan afd. Schiedam Clhr. Nat. Werkmansbond. 29 Sept. Groepslokaal Nieuwstraat 12. Her denking 10-jarig bestaan S.W.S. ROTTERDAM. Heden e.v.d. Arena, 2.15 u. 8.30 u. Voor stelling. 17 en 18 Sept. Gr. Schouwburg, 8.15 uur. Fn!7. Ihrsch Operette. Hör* mein Lied, Violetta, 17 en IS Slept. Tivoli Schouwburg, 8.15 u. Alvala's Mysteries of 193S. Heden en volgende dagen: Tentoonstelling „Ontdek uw stad". Schiedamsche- sïngel 55. Dagelijks 1022 u. en Zondags 1217 u. Bioscopen. Capitol. 2.15 u. 815 tl Mannequin. City. 2>.15 u. 7.15 u. 9.30 u. Manne quin. Corso. Van 11 af door], Maytnne. Grand. 2 u. 7 u. 9,15 u. Mannen en een gelofte. Lumière. 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Olympiade film. Olympia. 7 u. 9.15 u. Bokser tegen wil en dank. Prinses. 2.15 n. 8.15 u Verbannen. Een gevaarlijk comploL Scala. 2 u. 7 u. 9.80 u. De weg terug. Studio. 2 u. 7 u. 9.15 u. De Wildzang. Thalia. 2.15 u. 7 u. 9.15 u. 40 jaren. Menschelijk. 16 September. In de affaire ChamberlainHitler zit zóóveel mensehe- lijks, dat zelfs dit geheel en al onpolitieke hoekje van de krant er plaals voor heeft. Zij het dan dat er tien of twintig hoekjes als deze noodig zouden zijn om er al het menschelijke over te zeggen. Het allcr- menschelijksle er van is, dat dat gebaar van den Erilschon premier zoodood gewoon menschelijk is. Dat hij immers iets gedaan heeft, wat iedere kruidenier, die ruzie met een anderen kruidenier heeft en wat iedere schoenmaker die ruzie met een andeien schoenmaker heeft, Óók zou doen wanneer hij daar belang bij had: eris evenSjes samen over gaan zitten, praten. Maar de internationale en ook wel eens de nationale politiek is, of schoon zij er is voor de sterfelijke men schea en -ofschoon zij door sterfelijke menscben gemaakt cn beoefend wordt, zoo zeer ontmcnseholijk', dat zij haar allervreemdste en allei verrassendste en meest ongedachte gedaante vertoont, wan neer zij mensqheiijk is. In de psolitiek spelen vele monstrueus vergroote en ge denatureerde onlastbaarheden liaar lugu bere rollen; een eer, die niets raOnsche- lijks meen .heeft, een „portteneur"!, dat voor den mensch van welke ontwikkeling ook geen bestaansrecht meer bezit; groo- ziglieden, kruid jeroermenief-achtigheden, kujjemedoen engheden die niels anders zijn dan monsterlijk vergroote en ve f zieke] ijk te kleinburgerlijkheden, die belachelijk zou den zijn, wanneer zij niet zoo verschrikke lijk gevaarlik waren, wanneer in hun naam niet mi Ui-oenen menscben levens werden ge offerd. Dat zij'n niet het gezonde natio nale gevoel en de gezonde nationale eer en de gezande mythe-van-het-volk, die eerbiedwekkende werkelijkheden of ir realiteiten zijn, waarvoor ik- alle respect heb, maar dat zijn die oodes, die tot nu toe verhinderden, dat de heer Chamberlain even naar Duitschland vloog om er eens over te gaan praten. Dat is dat imponde- rabiele, onweegbare, ontastbare, onom schrijfbare wat den groolen mannen ver hindert te doen wat alle kleine mannen als het meest gewone !er were'.d beschouwen. Terwijl toch die groote mannen alleen maar groot zijn bij de gratie en den wil van de kleintjes. Nu beschouwt men het nog als een daad van groote zedelijken moed, dat Ghamberiain iets deed, wat ieder ander go- woon mensch als de gewoonste zaak van. de wereld al lang gedaan zou liebbeu, ook al zou dat niet gaan om millioei/en levens. Denkt u hier eens over na. En vergeef mij dat ik éénmaal een beetje ernstig was in dit hoekje van de krant. Fiimnieuws Capitol „Mannequin". WanneeT de film „Mannequin" ons va» het begin tot het einde geboeid heeft is dit, naast vele andere prachtige kwalitei ten, in de eerste plaats te danken aan, het uitnemende spel van Joan Crawford en Spencer Tracy als Jessie Cassidy en John Hennessey. Jessie is een meisje levend in oen ver armd gezin, in een der volkrijkste ach Ier- buurt en van New-York. Om aan haar milieu te ontkomen be sluit zij te trouwen. Haar man. blijkt een energie) oos mensch te zijn, die zich in het leven door ieder een te kort gedaan voolL Het gevolg van zijn egoïsme en gemakzucht is„ dat het jonge gezin reeds spoedig afhankelijk is van het bescheiden inkomen, dat Jessie als revuegirl verdient Wanneer dit, door het aanbreken van het einde van hot sei zoen, ook ophoudt, weet haar echtgenoot haar geen anderen raad te geven dan zich van hem te Jaten scheiden öa te trouwen met John Hennessey, eigenaar van een sleepbootmaatschappij-, dien zij eens op een fuif ontmoet hebben en die blijk had ge geven zeer onder den. indruk te zijn van de charmante Jessie. Zij zou zich na een half jaar weer van den mülionnair kun nen laten scheiden ea een groote gelde lijke vergoeding eiscben. Dit schandalig voorstel opent haar de oogen en zij ver laat haar man. Een paar maanden later, gedurende wel ke zij als mannequin in haar onderhoud voorziet, ontmoet zij Hennessey weer en diens diepe en oprechte genegenheid is tenslotte -oorzaak, dat zij hem trouwt, hoe wel zij hem bekent, dat zijn liefde door haar niet volkomen beantwoord woidL Do huwelijksreis, welke hen door Europa voert, brengt hen echter steeds nader tot elkander en doet oen volkomen gelukkig paar Amerika's bodem betreden. Gedurende hun afwezigheid is echter een staking uitgebroken, welke Hennessey volkomen geruïneerd heefL Jessie's vroegere echtgenoot doet nog een poging tot chantage, maar in deze omstandigheden is Jessie in staat haar liefde te toonen en gesterkt door al höi getrotseerde, zien zij vol moed en vertrou wen de toekomst tegemoet Hoofdpijn, Kiespijn, Zenuwpijnen, Spit, Rheumatiek, Kou en Maandbezwaren. Eén „Mijnhardtje" 5 ct. 12 stuks 50 et Concert

Schiedamsche Courant | 1938 | | pagina 2