N.V. Banketbakkerij Jet Westen' Laatste U ieuws Beurs van Amsterdam T. J. SWIERSTRA Voor fie Feestdagen SPECIALE MHB1EDIH6 m Rund-, Kalfs- en Varkensvleesch Kerk en School Godsdienstige Samenkomsten Gemengd Nieuws Omliggende Gemeenten De „Phobos" wordt weggesleept WEERBERICHT KORTE PREDIKATIE BUITENLAND De Fransche kabinetscrisis De geheime zender te Amsterdam Brand in cabine van auto Doodelijk verkeersongeluk Burgerlijke Stand Een man, die zijn woord hield 37, 37» l°7i, n% 7« NIC. Beetsstraat SS - Telefoon 87781 BEZORG NG DOOR GEHEEL SCH.EDAM ook oogsten. Spr. hoopt evenwel, dat het op dit speciale gebied nooit tot oogs'en zal komen. De feiten hebben echter bewezen, dat het noodig is alle voorzorgsmaatregelen te treffen. Spr. wenschte Vak D. geluk met de voor treffelijke Wijze, waarop voorzieningen wor den getroffen om zich te beschermen te gen de gevolgen van aanvallen uit de lucht, ■wat op deze tentoonstelling gedemonstreerd wordt en besloot met den wenscli, dat de vakleiding voldoening van deze tentoon stelling zal beleven. pijpen, asbeslkleeding en schoppen met langen steel. De nieuwste vindingen op het gebied van dienstlampen zijn hier te vinden. Een firma exposeert een lamp, die tweehonderd' uren op een en een kwart liter kan bran den. Voor d'e trektenten, die voor het ver tier van de bezoeke.s m het midden van d'e zaal waren opgesteld, bestond1 een on verdeelde belangstelling. Polyam tha-ienlc-bal. In Corner House zal op de avonden van Zaterdag en eersten en tweeden Paasch- dag bhjkens een advertentie in dit blad een lente-bal gegeven worden. Als een voorproefje van de Polyantha zullen vele bloemen de aantrekkelijkheid van dit bal verhoogen. „Cor v. d. Graaf and his swingers" verzorgen de dansmu ziek. Wïmkclmaii's benzine station. In de Lange Nieuwstraat, tegenover het gymnasium en gelegen vlak bij het parkeer terrein in de Plantage, heeft mej. S. E. Winkelman gistermiddag een benzine- en olïestation geopend met een z.g. vrije ben zinepomp. De pomp is van de nieuwste con structie; bij Biet betrekken van benzine wordt een blanco formulierije in de pomp geplaatst en als de toevoer wordt afge sloten, wordt op het papiertje automatisch aangeslagen, hoeveel benzine is geleverd en wat de totale kosten zrjn! De pomp werkt ongeveer als een kas-register. Behalve een benzinepomp is er ook een opgesteld voor de levering van lucht en van water. Het gebouwtje is door een architect ont worpen en ontsiert de omgeving niet al te zeer. De lange vorstperiode heeft de afwerking lang tegengehouden. SCHIEDAM. AGENDA. Monopole Theater, 8.15 u. 1. De brood'- bezorgsters van Parijs. 2. Kelly van den geheimen dienst. 21 Maart. Passage Theater, 8 uur. Too- neelvoorstelling Alg. Nod'. Metaal- bewerkersband'. 21 en 22 Maart. School Lekstraat 8half 11 uur. Tentoonstelling op luchtbe- schermingsgebied van Vak D (Gor zen). 21 Maart. Geref. Jeugdhuis, 8 uur. Gerei Comité voor Winterlezingen. Prof. D. H. Th. Vollenhoven: De strijd verzwaard. 21 Maart. Irene, 8 uur. Buitengewone le denvergadering Chr. Hist kïesver- eenigmg. 21 Maart. Gebouw Eendracht, 8 uur. B.E.S. Propaganda-bijeenkornst voor vrouwen. Botterdam. 21 Maart. Hoflaankerk, hoek Oudedijk, 8 uur. Vereen, voor Prot. Kerkmu ziek. Uitvoering Lukas-Passion o.l.v. Nico Ringels. 21 Maart. Groote Schouwburg, 8.15 uur. Residentie Tooneel. Toontje heeft een paard geteetend! 21 Maarl, Tivoli-Schouwburg, 8.30 uur. De Rotterdammers. Mottige Janus. 21 Maart. Remonstr. Kerk, Wéstersingel, 8.30 uur. Passie-concert. Ferd'. Timmermans, orgel; Spangcn's koor o,I.v. Jos: Vranken Jr. Bioscopen. 'Capitol, 2.15 u. 8.15 u. De groote kraak. City, 2.15 u. 7 u. 9.30 u. De groote kraak. Corso. Van 11 u af doorl. Dodge City. Grand', 2 u. 7 u. 9.15 u. Hotel voor vrouwen I Lumière 2.15 u. matinée; 7 u. 9.15 u. Cavalcade d'amour. Olympia, 7 u. 9.15 u. De schoffies gaan logeeren; Gevangenen der vrij heid. Prinses, 2.15 u. 8.15 u.' Jij en ik; The drum. bcala, 2 u, 7 u. 9.30 u. De zwarte spin. Studio, 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Pygmalion. Thaha, 2.15 u. 7 u. 9.15 u. Ik -stal een millioea. Ned. l'raii'stantcnliond, Kerk West vest. Goede Vrijdag, 8.15 uur. dr. II. Faber Avondmaal). Ked. Berv. Keek. Groote Kerk, Lange Kerkstraat Goede Vrijdag, 10 uur: dr. Swart (Avond maal). 7 uur: dr. Swart. Nieuwe Kerk, Nieuwe Maasstraat. Goede Vrijdag, 7 uur n.m.: ds. Bokma (Avondmaal). Gcref. Kerk. Oosterker k. Goede Vrijdag, 8 uur m: ds. v. d. Meulen. Evang. Luth. Gcm. Lange Nieuwstraat. Heden (Witte Donderdag), 8.15 uur: ds. Schmidt. Goede Vrijdag, 1—4 uur: Geopende kerk. 8.15 uur: ds. Schmidt (Avondmaal). Chr. Gerei. Kerk. Warande hoek Burgemeester Knappertlaan. Goede Vrijdag, 8 uur n.m.: ds. P. Zwier. O uil Geref. Gcmeeme. Lange Haven 9 7. Goede Vrijdag, 8 uur: ds. Roos. Ned. Herv. Evangelisatie. Gebouw Eendracht. Goede Vrijdag, half 8: ds. J. Fokkema, Delft. Leger des Hcils. Lange Haven 2 7. Goede Vrijdag, 10 uur: Een uur bij het Kruis. 8 uur n.m.Lijdens-liturgje. StaiL Evangelisatie JerucL Lange Haven 8. Goede Vrijdag, 8 uur n.m.: Gedachtenis samenkomst. Viering Avondmaal. VLAARDINGEN. Drietal. Op hef drietal voor het beroepen van een predikant bij de Ned, HerT; gemeente alhier in de vacature ds. Th. G, Tonnon, zijn geplaatst dis. H. J. Langman te Jutrijp* Ilommerts, ds. A. J. van Rhijn te Oppen huizen en dr. G. P. Scheers te Alfen a. d. Rijn -s Aan de Engrlsche Zuidkust aan den grond gezet. Wij vernemen van de eigenaars van het motorschip „Phobos", dat volgens de laatst ontvangen berichten het schip wordt weg gesleept door drie Engelsche sleepbootem naar Sandwich Down, waar het aan den grond' zon worden gezet. De ontploffing geschiedde in stuurboordi- tank no. 5. Dertien van de veertien Euro peesche opvarenden zijn te Ramsgate ge land. Gelijk bekend' wordt de eerste stuurman vermist. Voorts zijn twee en dertig Chi neezen te Ramsgate aan wal gebracht, die geen letsel hadden bekomen. Daarnevens zijn, nog 7 Chineezen aan land' gebracht, die verwondingen hebben opgelooperi en die in het hospitaal zijn opgenomen. Indien de omstandigheden zulks toelaten zullen de kapitein en de bemanning van de „Phobos" aan boord va a dit schip terug gaan, zoodra _.dil tijdelijk aan deu grond is gezet. Twee schipbreukelingen te Vlis- singen aan land gebracht. Mei het Grieksche s.s. „Tassia" zijn gis teravond twee geredde opvarenden van het tankschip „PhoSos" van de N.V. Ne- derlandsch-Indisehe Tankstoomboot Maat schappij, dat gisterochtend hij de Zuid oostkust van Engeland op een mijn is geloopen, in Vlissingen aangekomen. Zoo als bekend zijn de eerste stuurman en zes Cliincezen bij deze ramp om het leven gekomen. De beide geredden, Chineezen, zijn door een marinesleepboot van het op de reede liggende schip gehaald. Een van hen was gewond aan armen en beenen en moest per brancard van boord worden gehaald. De andere bleek geheel overstuur te zijn. Beide mannen spraken slechts Ghineesch, doch uit hun gebaren viel op te maken, dat de „Phobos" dioor twee ontploffingen moet zijn getroffen. Do zeven opvarenden, die bij de ramp het leven hebban gelaten, bevonden zich in hun kooien toen het ongeluk gebeurde. Ter hoogte van hun slaapplaatsen werd' het schip getroffen. De beide geredde Ghineezem waren in de ma chinekamer en werden geheel met olie overdekt Zij geraakten in zee, waar zij een tijd' lang hebben rondgedreven in een dikke Jaag olie. Het Grieksche s.s. „Tas- sia", waarmede zij thans te-Vlissingen aan kwamen, pikte hen op. Ook nu nog hadden de beide mannen veel hinder van de olie, welke hij den gewonden Chinees nog steeds uit de ooren te voorschijn kwam. Na door den geneesheer Detmar te zijn onderzocht, werden de Chineezen per ziekenauto naar het Sint Josepliziekenhuis te Vlissingen overgebracht. Mislukte poging tot inbraak. Gisteravond, tegen middernacht, zagen voorbijgangers, dat een man zich in de Leidschestraat te Amsterdam op verdachte wijze ophield voor het modemagazijn van de firma C., nabjij de Heerengracht. Zij waarschuwden de politie, die op onderzoek uitging en den man voor genoemd perecel aantrof De .man werd naar het bureau overgebracht, waar men bleek te doen te hebben met den ongeveer 36-jarigen bui tenlander. Na een voorloopig verhoor is de man fn verzekerde bewaring gesteld. Verwachting geldig van hedenavond lot mei gem vond ongeveer 19 uur: Overwegend droog, iets kouder des nachts. Overdag iets zachter. Gedeeltelijk bewolkt. Matige, tijdelijk zwakke meest Westelijke wind'. Kruiswoorden VI. G[ij sterft en laat dien troost ons na: de zonden zijn vergeven. De berichten vermelden, dat het laatste kruiswoord de menschen op de vlucht joeg, slaande op hunne borsten. Weg, weg, weg! Men biandt zich aan dat vuur. Hebben zij even een brand gezien zonder te zien? Hebben zij hel en hemel open gezien zon der te zien? Zoo vluchten dieren voor een prairie brand. Jezus, roepende met groote stem Zijn laatste woord is een schreeuw. Zijn laatste ademtocht is 'n schreeuw, uit het onderste van de hel, naar de handen van God toe. „Vader, in Uwe handen beveel ik Mijn geest". En wij, uit de buitenste duisternis, mogen ons bergen in dien laatsten ademtocht, en worden opgenomen en in veilige haven ge bracht. Voortaan zijn wij met Christus bin nen de handen Gods.' Men is daar zeer veilig, men is daar eeuwiglijk'. Wij zijn omringd. Wij zijn wel geborgen. Wij moeten nooit meer vreezen. Christus heeft stervend de wereld binnen het goede werken Gods gebracht Wij zijn opgetild. Gij, kinderen, zijt van God. Toen is Hij gestorven. Jac. Schreurs heeft daarover een zeer diep lied Toen alles was volbracht, voldaan, boog Hij zijn schoon dood hoofd terzij naar waar voorbij, voorbij voortaan, als karavaan na karavaan van langzame ossen, zwaar belaan, de jaren voor den grooten Drijver gaan voorbijvoorbij, tot alles is voorbij, volbracht: tot na het laatste jaar en de allerlaatste naclit dit laatst gebaar: het schoon dood hoofd zich stralend beurt en groot bazuingeschal de wereld scheurt van het heelal. F. N.V. VERFPAKHUSS BROERSVELD 24 - TELEFOON 67902 Glas- en Verfhandel Glazenmakerij KUNSTSCHILDER-ARTIKELEN Vakkundige' Voorlichting Voorloopige ministcrlijst. Parijs, 21 Maart. (Ilavas). Om i uur hedenmiddag was het nieuwe kabinet practisch samengesteld. Afgezien van ijzigingen, die zich op. .het laatste oogenlilik nog altijd in de verdeeling der portefeuilles zouden kunnen voor doen zou het kabinet er als volgt uit zien: Minister-president en bmtenlandsche zaken: Reynaud; Landsverdediging: Da ladier; Ondervoorzitter van den minis terraad en min. van staat: Chautemps; Marine: Campinclii; Luchtvaart: Lau rent Eynac; Bewapening: Dautry; Justi tie: Serol; Financien- Larnoureux; Biimenfandsche zaken: Hemi Itoy; Handel: Louis Rollin; Koloniën: Man del; Nationale opvoeding: Sarraut of Delbos; Landbouw: Queille; Blok kade: Mormet; Openbare werken: De Monzie; Arbeid: Pomaret; P. T. T. Février; Inlichtingen: Frossard; Koop vaardij: Rio; Volksgezondheid: Pernod en Pensioenen: Rivière of Taurines. ST LIDUINASTRAAT 49 TEtFfOON 675E6 Ter gelegenheid van hetPaaschfeest geven wij a.s. Vrijdag en Zaterdag ieder kooper, die voor 35 cent besteedt, een Paaschfantasie van 35 voor 2# cent. Ais extra reclame 6 Paaschgebakjes voor 25 cent. 5 Nougat-eieren met slagroom voor 25 cent Paaschkoekjes. 25 cent per i pond. Bemanning van JJuffsch vliegtuig doer een kotter in IJmuiden binnengebracht. Vanochtend vroeg is in IJmuiden binnen gekomen de kotter IJM. 203, met aan boord vier Buitscho vliegers: een officier en drie onderofficieren. Het blijkt, dat een Daitsch vliegtuig is beschoten. liet toestel dreef op de Noordzee, op 110 mijl van IJmuiden. De bemanning werd' door den kotter op gepikt. Een van do vliegers heeft een arm ge broken, terwijl eert v and'er oen schotwond in de rechterknie heeft opgeloopen. De vier Duitschers zijn in IJmuiden aan wal gebracht Nog een tweede arrestatie. Zooals wij dezer dagen gemeld hebben, werd een Amsterdammer, A,, gearresteerd door de rijksrecherche,- omdat ia zijn wo ning in de Michel Angdostraat te Am sterdam, een geheime zender werd' aan getroffen. Thans vernemen wij, dat in verband met deze zaak nog een tweede Amsterdammer, een zaakwaarnemer,- is gearresteerd. Deze man zou vlogens de verklaring van de vrouw van den eersten verdachte, van de spionnagezaken van haar man, A., heb ben afgeweten. Aanvankelijk was deze zaakwaarnemer door de politie gelijk met den heer A. in hechtenis genomen. Hij werd toen ech ter na verhoor weer op vrije voeten ge steld, doch de rechter-commissaris heeft hem opnieuw gearresteerd en in het huis van bewaring ingesloten voor den termijn van zes dagen. IVe<s boerderijen in de asch gelegd. Gisteravond zijn te Made twee kapitale boerderijen van de landbouwers Vermeu len on Machielsen door brand geheel ver- wöèst. De brand ontstond omstreeks acht uur in de boerderij van Vermeulen, welke met riet was gedekt. De krachtige wind deed de vlammen overslaan op de boeren hoeve van Machielsen. In korten tijd ston den beide buizen in lichter laaie. De plaatselijke brandweer stond voor een moeilijke taak. Zij kon niet verhinderen, dat de beide boerderijen geheel in de asch werden gelegd. Ook de groote schuur van Vermeulen, waarin zich. een hoeveelheid hooi, stroo en graan bevond1, gingen verloren. Twee jonge ossen vonden den diood in de vlammen. Het overige vee, zeventig koeien, veertien paarden en eeriig jong vee kon tijdig in veiligheid worden ge bracht, evenals enkele landbouwgereedL schappen. In beide gevallen wordt de scihade door verzekering gedekt. Omtrent de oorzaak van den brand tast men in het duister. Inzittende sprong er uit en werd gedood. Vanochtend is op den rijksweg onder Geffen een ernstig ongeluk gebeurd. Omstreeks half acht reed aldaar een vrachtauto, -waarin .eenige personen zaten, die op weg waren naar de veemarkt te Goriachem. Een van de inzittenden, die een sigaret had gerookt, gooide het brandende eindje weg, waardoor een stukje papier in de cabine in brand raakte. Een der inzittenden, de heer van Tilburg uit Rasp schrok hiervan zoodanig, dat hij uit de cabine sprong, mot het noodlottige gevolg, dat hij onder den aanhangwagen terechtkwam, de man was op slag dood. Het stoffelijk overschot is naar het zieken huis te Boxmeer overgebracht. Oude heer het slachtoffer. In de Korte Noordstraat te Middelburg is gistermiddag een ernstig verkeersonge luk gebeurd, waarbij de 70-jarige koopman, 0. Schout, wonende te Sint Laurens, om het leven is gekomen. De oude heer, die zich op zrjn rijwiel bevond, wilde afstap pen, teneinde een zwaar beladen, niet twee paarden bespannen boerenwagen, te- laten passeeren. Tijdens deze manoeuvre kwam de_oude man ten val. Hij geraakte onder hériinkervoorwiel van den wagen- en.werd hoogst ernstig gewond-. Op weg naar het op korten afstand gelegen ziekenhuis, is d'e heer Schout overleden. woord schuldig en verklaarde tenslotte, dat hij zijn vriend Jesse Gifford, mei ver moord had, maar over diens verblijfplaats niets kon zeggen. De publieke opinie was tegen hem, maar de jury kwam er tenslotte tocli met toe hem schuldig te verklaren. Plotseling is echter Jesse Gifford, de doodgewaande, weer boven water ge komen. Op zijn zwerftocht was het hen», niet goed gegaan en toen het patlemcml een wet aannam, waarbij aan iedeien oor logsveteraan een som ge Ids werd toege kend', besloot Gilford terug te koeren, om zich zijn aandeel te laten uitbetalen. In Alabama had lnj nooit iets gehoord van het moordproces tegen zijn vriend. Nu is James Woodall door het verschij nen van zijn vriend gerehabiliteerd. Hoe de vraag van de bigamie van Gif fordi's vrouw, die krachtens de wet nu met Uveo mannen is getrouwd1, moet worden opge lost, is niet bekend', evenmin of de auto riteiten tegen Gifford een aanklacht zullen indienen. Hmig «aler. •21 Maart 1.48 uur, 1404 uur. 22 Maart 2.37 uur, 14.51 uur. Vraagt voor TROUWRIJDEN met eerste klas materiaal ons speciaal tarief s== WESTER GARAGE Fr. Haverschmldtlaan 74 - Telef. 68210 Kind bij hei spelen door autobus overreden. Gistermiddag om vier uur is het 3 jarig dochtertje van de familie Ermes te Rijen, in de Nieuwstraat te GiJze bij het spelen onder een autobus van den d'ienst Gilze Tilburg geraakt. Het kind1 %vas op slag dood!. Hoewel zijn zwijgen hem bijna het le\ en kostte. Een eerewoord, dat niet gebroken werd, had' kort geleden in Susamville, in den Amerikaanschen slaat Califoraië, bijna een onschuldige op den electrischen stoel ge bracht. In het jaar 1928 verdween een monteur, Jesse Gifford genaamd, die met zijn vrouw en twee kinderen in Susanville woonde. Gifford' had aan Amerikaansche zijde meegevochten in den wereldoorlog én zij aan zij met zijn besten vriend' James Woodall gestreden. Waarom hij plotseling niet meer bij zijn gezin wilde blijven, is niet bekend'. In iedtei geval, aldus vertelt het Vad1., be sloot Gifford zijn vrouw en kinderen heime lijk te verlaten en ergens in de Vereenigde Staten een nieuw leven te beginnen. Slechts zijn vriend' Woodall nam hij in venrouwen, maar hij liet hem op eere woord1 beloven, dat hij nimmer zou ver tellen, waarheen hij vertrokken was. Korten tijd later vond men den auto van Gifford dicht bij de stad Stevenson in den staat Alabama. Gifford zelf was verdwenen. Men vermoedde een misdaad, de autori teiten speurden naar den verdwenen man, zonder ook maar een spoor te vinden. Tenslotte werd Woodall, de beste vriend van dm vermiste gehoord, maar deze zweeg hardnekkig op alle vragen, die men hem stelde en zei, dat hij geen inlichtingen kon geven. Daardoor kreeg men vermoeden, dat Woodall zijn vriend' wel eens vermoord zou kunnen hebben. Tenslotte vond men drie jaar later aan den oever van een rivier in Alabama het lijk van een man, dat door mevr. Gifford, die intusschen hertrouwd' was, met zekerheid herkend werd' als het stoffelijk overschot van haar eersten man, die sinds 1928 werd ver mist Op grond van deze vondst werd tegen Woodall, die zich bij het eerste verhoor verdacht gedragen had, een aanklacht we gens moord' ingediend1. Wederom weigerde de beklaagde inlich tingen. te verstrekken, hij verdédigdie zich niet verder, bleef op alle vragen het ant- jC 111 El) AM. Geboren 17 Maart. Josephus Geraidus, zoon vami G. C. van Vliet en E. Mórocza, St. Liduinar strs2il 60 18 Maart. Nelly, dochter van J. C StoSIc en G. P. Dzendoorn, Boerhavelaan 1. 19 Maart. Mana Francisca Irene, doch ter van Th. van Hees en M. F. Vent, Noordvefiéaan 18. Gehuwd: 20 Maart. H. B. de Smits, 22 jaar ea. G. J. de Bruin, 22 jaar. - F. A. Visser, 32 jaar en M. van Veldhuizen, 21 jaar, K. Meijer, 22 jaar en A. Smit, 21' jaar. J. de Winter, 22 jaar en. A. van der Waal, 23 jaar M. Notenboom, 24 jaar en 3. N. Uclitrop, 22 jaar. Overleden; IS Maart. H. AL Urner," 79 jaar, Broers- vest G2. II. M. Walter, 88 jaar, wed. van C. Ouboter, Nieuwe Haven 225. 19''Maart. T. E. v. d. Herik, 42 j. Nas* sauJaan 75. KOERSEN OP 21 MAART 1940 (Medegedeeld door de Amsterd. Bank). IND. ONDERN. (Binnenland. A. -.0. Van Berkel'5. Cert. Caivé Neder1.. Ford N'ed. Gist Spiritus Ned. JCabelfabrïek Philips Gl. G. B Unilever (Buitenland). Anaconda Bethlehem Steel General Motors Kenneeott Copper Republic Steel U.S. Steel Corp ELECTR. OND. Aniera Ned. Ind. Gas Mij. (Buitenland). Cities Service MIJNEN. Aigem. Exploratie.. Redjang Lebong Singkep Tin Mij PETROLEUM. Kon. Olie (Buitenland). Gont. Oil ilid. Cont. Petr. Phillips Petr SheK Union Tidewater Ass. Oil V.K. HED 387» 387»- 197, 53% 54'/„ 822 319 8227, 8187, 379 121 13 87, 92% 9Ü7,— 2^7» 22 «67, 557,— 89'%. 897, 277, 277»— 157, 157»- 40'V„ 407a- 216 217 2117, 2127, 56 124 124 2327, 2317,- 167, 167, 107» 29 237» 87« 9 87» 87,- 1857, 1857, 149 1517, 937, 937» 388 887 176 196 1217, 121 138 137 907* 907» 97 97 1107, 103 47, 47» 87. 87,- 12 97, 97, 117» 117» 7» 7 2 RUBBER. Amsterdam Rubber Deli Batavia Rubber SUIKER. Vorstenlanden Fandelsver. A'dam TABAK. Deli Mij. Deli Batavia Senembah SCHEEPVAART. H.A.L. Rott. Lloyd Ned. Scbeepv. Unie SPOORWEGEN. Canadian Pacific Illinois Central N.-York Centr. Raür. Southern Pac. SouthernRailwavCy Wisselkoersen. Amsterdam, 21 Maart. Londen 7.Berlijn 75.50, Parijs 3.96, Brussel 32.08, Bern 42.241/2, Kopenhagen. 36.45, Stockholm 44.95, Oslo 42.85, New- York 1.88 5/8, Milaan 5.45, Prolongatie 2'f*

Schiedamsche Courant | 1940 | | pagina 3