doorbroken Weygand-linie op geheele front De positie van de gulden „Weer een overvloedige oogst» Regeeringscredieten voor zakenlieden Nieuw spoorboekje op 10 Juni Kerk en School Het Duitsche legerhericht Zesde eeuwfeest van Rotterdam De Bredasclie vluchtelingen Terugkeerende soldaten Omliggende Gemeenten Zonsopg. 7 Juni5.22 uondg. 9.53 u. ZoosofG; 8 Juni 5.22 u., ondg. 9.54 u. 13 Juni E.K. 19" Juni V.M. Rotterdam verloor verscheidene kerken De stemming in Engeiand Gemengd Nieuws Het nieuwe nichtje Sport Voetbal K.N.V.B. UJ L. BOON, Huysmansstr. 78, Tei. 697(9 GEMEENTELIJKE KEN&ÜSGEVa&GgN Hinderwet Burgerlijke Stand *- Een beschouwing van dr. i Wohltat. Het eerste nummer van de Deutsche Zei- tung in den Niederlanden", bevat een be schouwing over de positie van den gulden, iaan de hand van inlichtingen van dr. Wohllat, Rijkscommissaris hij De Ncderland- sche Bank en voor het Nederlandsche bank wezen, het vraagstuk van de positie van den gulden aan een nadere beschouwing onderworpen. 1 i Alles zal worden gedaan om den gulden als betaalmiddel en als financieringsmiddel solide te houden, vanzelfsprekend in een zelfstandige verhouding met de Duitsche en Europeesche levensruimte *en zirn eco nomische krachten. Dit laatste is niet an ders denkbaar en als gevolg van de blok kade ook in het Nederlandschlo belang. Dientengevolge moet ook en dat is voor de waardeverhouding tot den Rijksmark vim belang rekening worden gehouden met de koopkrachtpolitiek van het Duitsche rijk. Voor de instandhouding van den gulden, den omloop van betaalmiddelen en de pro ductiviteit zijn ook de economische wed er- zijd schc aanvulliugs mogelijkheden tusschen Duitscldand en Nederland van belang. De goede betrekkingen, die te allen tijde van Duitsckland uit met de Nederlandsche bank wereld zijn onderhouden, zullen het hare daartoe bijdragen. De vraagstukken betreffende den buiten- landschen handel, de prijsconcurrentie, enz. moeten zoodanig worden opgelost, dat de voedselvoorziening der gehecle bevolking verzekerd wordt en niet slechler is dan in Duitscliland het geval is, dat de bizon- dere prestaties, die de oorlogstoestand vergt bereikt en de natuurlijke mogelijkheden voor de toekomst niet afgesneden worden. Een belangenstrijd in de economische en valutapolitiek dient uitgesloten te zijn. Nieu we vormen van de valuta en credietpoli- tiek, die andere middelen kennen dan die van een zuivere automatische en commer- cieele markt-be'mvloeding en die in het nationaal socialistische Duitschland reels beproefd zijn, kunnen met inachtneming van de bizondero verhoudingen ook in Neder land tot oen oplossing van de vragen van den dag worden aangewend. Voor ons staat tenslotte do groo'e laak van de economische vervolmaking. Ministeriaidirektor Wohltat, die bij zijn economisch politieken arbeid reeds vele verbindingen van Europeesche volkshuis houdingen met het rijk heeft aangeknoopt, schetste kortelings als het doel van Duitscli Ijmd, een nieuwe Europeesche economische ordening tot stand te brengen. De taldien dreigen te breken. Het vorig jaar was in Zuid-Limburg een fruitjaar met een overvloed zooals zelden gekend is. In het algemeen volgden op een dergelijk jaar minder goede oogsten. Dut jaar schijnt het vorige in zijn over vloed nog te willen overtreffen, aldus le- ,ztn wi; in het Volk. De maand Mei is voorbijgegaan zonder nachtvorsten, zoolat de boomgaarden waarmede het land schap» is overdekt een weelde zijn voor het oog De fruittelers vergaren zoo veel noodig de stutten om de takken te be schermen voor het breken onder den last van het ooft. Kersen, appelen en vooral pruimen zullen er ia overvloed zijn. Ten behoeve van den weder houw van ten onder gegane bedrijven. De Nederlandsche regeering is voorne mens z.g. oorlogsmolestcredieten te ver schaffen aan die zelfstandige zakenlieden, "vvier liedrijf tengevolge van de krijgsver richtingen vernietigd is. Voorbereidingen zijn reeds getroffen; do regeling zal, naar het Hdbl. verneemt, spoedig in werking kunnen treden. Het Jigt in de bedoeling, dat deze ere dicten bestemd worden voor het herstel van de bedrijver), dus voor inventaris en voorraden. Z;i zullen dus niet voor den bouw van winkels e.d. gebruikt kunnen worden. Dienstregeling opgenomen tot en met den stand van gis teren. De Nederlandsche spoorwegen zullen in gaande 10 Juni een nieuuw spoorboekje uitgeven, ter vervanging van de proviso risch vastgestelde regelingen. In de nieuwe dienstregeling zijn zoover mogelijk de aan sluitingen verbeterd, hoewel zij uit den aard der zaak niet zoo zijn als voorheen. In het nieuwe spoorboekje zijn opgenomen aile nieuwe baanvakken, waarop proviso risch wc-rd gereden tot en met 6 Juni. Van de dienstregelingen, welke daarna verschij nen, worden aan de stations en halten ia- legbladen beschikbaar gesteld. Evenals van de verdere wijzigingen. Da nieuwe reisgid- zijn Zondag a's. op een aantal stations en halten verkrijgbaar en Maandag overal in den lande. Geen feestelijkheden. Zes eeuwen geleden schonk graad Willen IV Rotterdam de stadsrechten. In zes eeuwen hebben lief en leed elkaar afge wisseld. Goede en slechte jaren zijn in den loop der eeuwen over de Maasstad gegaan, maar staag ontwikkelde zij zich en staag nam zij toe in rijkdom. Handel en industrie brachten bloei en welvaart. Haar schepen doorvoeren de wereldzeeën. Het oude Rotterdam werd een der belangrijkste havens der wereld tot symbool en spiegel van zeevarend en handeldrijvend Nederland, symbool ook van volkskracht. De drang naar daden bleek wel uit de vernieuwing, die Rotter- dan onderging. Deze stad zou vandaag haar zesde eeuw feest vieren, doch de omstandigheden hebben anders gewild. De stad is in haar vitale gedeelten getroffen. Er heerscht in vele gevallen droefheid en rouw. Rouw, omdat velen omkwamen in de getroffen huizen en droefheid, omdat velen alles verloren hebben, wat hun in hun dagelijksch onderhoud voorzag. Maar daarnaast klinkt het lied van den arbeid. Er wordt weer opgebouwd om uit de geteisterde stad een nieuwe stadsbeeld te doen ontstaan. De oude geest van den Rotterdamschen koopman en reeder loochent zich nu ook niet. Van ontmoediging is geen sprake. Feestelijkheden en redevoeringen kunnen nu niet aan liet zesde eeuwfeest luister bij zetten. liet betoonde medeleven van het Nederlandsche volk in deze dagen getuigt van de groote plaats, die Rotterdam in het hart inneemt. Nog vole vermisten. Een nauwkeurige telling heelt ui (gewe zen, dat in Breda nog ruim twee duizend personen vermist worden, aldus meldt het Vad. Uit de randgemeenten Ginneken en Princcnliage zijn nog ongeveer duizend per sonen niet terug gekomen. Men vermoedt dat een groot aantal heeiemaal in Mid den- en Zuid-Frankrijk is terecht geko men. Gren Hiatal jou regiment Jagers keert terug nit Boulogne. Uif Boulogne is bij het Vad. bericht in- «ckomen van do vierde oanpagnio van het prer.sbafaljon van het regiment Jagers. Deze compagnie heeft zich n.l. 43 kilome ter ten Zuiden vail St. Etienne overgegeven, maar had zich op den terugtocht uit Bra- Lant via België niet door de Franschen la- fen ontwapenen. Als bewijs van achting heeft ze van de Duitsche militaire autoriteiten verlof go- kregen om op haar eentje zonder Dailsch geleide naar Nederland terug te keeren. Haar commandant, kapiitein F. A. C. Don ders behield zijn sabel. Men wacide rustig af. Het bericht, dat de Nederlandsche solda ten, die in Dniischland krijgsgevangen wa ren, naar Nederland zouden terugkeeren, heeft tengevolge gehad, dat familieleden zich ter verwelkoming in grooten getale naar de grens hebben begaven. Deze'ver welkoming, welke op enkele plaatsen bijna kleine volksverhuizingen tengevolge heeft geliad, beeft groote moeilijkheden aan de grens veroorzaakt. Men heeft daar geen aecomodatie voor zulk een groot aantal mcnschen, nel grensverkeer wordt ernstig bemoeilijkt, eDz., enz. Wij kunnen familieleden dan ook niet anders dan dringend aanraden kalm den terugkeer van hun verwanten uit Duitsch land af te wachien. De Duitsche overheid heeft alle organisatorische maatregelen ge troffen om die terugkeer in de komende dagen zco goed mogelijk te laten ver- Icopen. Een uittocht van familieleden naar do grens zal slechts moeilijkheden ver oorzaken en aan de blijde verwelkoming geen goed doen. Men wachte dus kalm in eigen huis af tot de bekende gezichten zich weer ver- tooncn. Een medsdecling te Arnhem. De toeloop van personen, die de uit Duitschland verwachte Nederlandsche krijgs gevangene wcnschcn te begroeten, is te Arnhem zoo groot, dat de kapitein van den staf der infanterie Zomer, die belast is met de ontvangst van do krijgsgevangenen- aan den gevel van Musis Sacrum, waar de ontvangst van een groep zal geschieden, een mededeeling van den volgenden inhoud doen aanplakken: „Met nadruk wordt er op gewezen, dat niets met zekerheid te zeggen valt over datum en plaatsen van aankomst van Ne derlandsche krijgsgevangenon uit Duitsch land. Steeds weer zijn in den regel zeer positieve geruchten verspreid over een en ander. Waar blijkbaar onvoorziene oms'ein digheden den afvoer steeds weer stagnee- reri, meenen w'ij goed te doe i hierop te wijzen, daar te verwachten is, dat op zeer verschillende punten door de Nederlandsche krijgsgevangenen do grens wordt overge stoken, doet iedereen, die familieleden hoopt ic treffen, er goed aan, rustig thuis den terugkeer van verwanten af fe wachten, heler dan naar een speld in een hooiberg te gaan zoeken". VLAAJRDINGER-AMBACHT De sirene. De sirene op den kerktoren aan den Bur gemeester Yerkadeslngel zal voorman eiken Zaterdag, 's middags 12 uur, worden be proefd. en Maan. 4* *+3 "L f 4-1 I Ba/ans en terugblik. Verscheidene kerken in Rotterdam heb ben het verlies van één of meer van haar gebouwen te betreuren, schrijft „De Stan daard". Dat daarbij ook Rotterdams oudste monu ment behoort, n.l. de Groote of St. Lau- renskerk, beteekent niet alleen oen verlis voor de Ned. Horv. Gemeente, doch voor geheel de stad. De Ned. Herv. Gemeente mist voorts nog twee andere kerkgebouwen, n.l. de Westerkerk aan de Kruiskade ea de Zuiderkerk aan de Gedempte Glashaven. Eerstgenoemde kerk had geen historische beteekenis. Ernstiger is het verlies van de Zuiderkerk, voor de gemeente tegenwoor dig wel wat excentrisch gelegen was, doch die door wijlen dr. H. T. Oberman toch weer in eere hersteld werd, toen deze eén aanvang maakte met do jeugddiensten. Be langrijke kunstwerken zijn hier verloren ge gaan, n.l. de gebrandschilderde ramen, die bet levenswerk zijn geworden van den kun stenaar Marius Richters, die daaraan 15 jaren heeft besteed. Als randschrift stond onder het laatste raam, dat Zondag 22 Oc tober 1939 aan het college van gecommit teerden werd overgedragen, vermeld: „Wrj danken God, dat wij waardig zijn bevonden dit werk te volbrengen". De Gereformeerde Kerk van Rotterdam-C. heeft het verlies van twee gebouwen te boeken, n.l. de Nieuwe Westerkerk aan de Ammanstraat en de Nieuwe Oosterkerk aan den Goudscheweg. Beide gebouwen da teerden uit den tijd na de Doleantie en hadden dus geen historische waarde. Voor de kerk is het gemis daarom niet minder groot. De Nieuwe Oosterkeik was, na den verkoop van het gebouw aa nde Ilo\ enieis- slraai het eenige gebouw voor het Oostelijk deel der gemeente. De Nieuwe Westerkerk, voor de gen one godsdienstoefeningen m den tegenwoordigea tijd wel wat ie groot was bizonder geschikt voor bizondero d.eti- sten, zooals bevestiging en intrede ei af scheid van predikanten. Voor groote \erga deringen was dit gebonw ook uitermate ge zocht. Naast deze kerk nas het kerkroads- gebouw gevestigd, waarin ook het kerkelijk bureau was ondergebracht, zoodat deze kerk wel bizonder ge.roffen is. De Chr. Gerei. Kerk verloor haar achter de Jonker Fransstraat verscholen ge.egeu kerkgebouw. De Presbyteriaansehe Gemeente van dr. M. II. A. van der Valk heelt haar gebouw De IIoop in de Gel. v. d. llcydeastraat even-eens moeten missen. - Verdwenen.is ook cïe Doopsgezinde kerk, een schuilkerk, gebouwd op een binnenter rein tusschen de St. Laureasstraat en de Leeuwenstraat, toegankelijk door een poort je met een smeedijzeren hek in cecstge noemde straat. Dezo kerk was gebouwd in 177217?o naar ontwerp van Aart Kool met medewei king van zijn zoor Aart Kool Jr. liet fraaie interieur van 12 bij 13 M. bij een hoogte van 13 M., in den overgangsslijl tusschen Lodewijk XV en bodewijk XVI, had een uitstekende aankleeding in tiet fraaie oigel, de wandbetimmeringen en banken, met als hoofdmotief den smaakvol bewerkten preek stoel, met zachtgebogen zeskante kuip, ei was overspannen met een gestukadoord ge welfd plafond, door breede banden in drie gewelfvelden ingedeeld, waarvan het nud delste den vorm van een kruisgewelf zonder ribben had. De Lulhersche Kerk aan den Wolfslioek, hoek Postlioomsteeg, de kerk met het ko peren dak, zal in het stadsbeeld ook ten zeerste worden gemist Op 16 December 1936 werd het 2GOjarig bestaan van deze kerk herdacht. Ook de R. K. Kerk is in haar gebouwen getroffen. Daar is allereerst de R. K. Kerk St. Rosalia, een schuilkerk, in 1778 ge bouwd door Jan Giudici, geïnspireerd op de hofkapel van hot slot Versailles. Deze kerk had een buitengewoon, fraai interieur en werd door Monumentenzorg dan ook angstvallig bewaakt Nog slechts enkele ja ren geleden was dit gebouw door den archi tect P. G. Buskens zorgvuldig in ouden luister hersteld en was er, in verband met die vernieuwing achter het nieuwe Beursgebouw, een smaakvolle gevel aan de straatzijde aangebracht. Daarnaast moe ten als verloren gehoekt worden het 11. K. kerkgebouw aan het Boschje, aan het Stei ger aan den Houttuin en in de Van Olden- bameveldlstraat. Zwaar is ook de Israëlietische gemeente getroffen, die zoowel do synagoge aan do Boompjes als de eerst kort geleden geheel gereslaurecrdo synagoge aan do Gedempte Bofersloot verloor. Hoofdkwartier van den Führer, 7 Juni (D. N. B.}. liet opperbevel van de Duitsche weermacht maakt bekend: De operaties van het leger en van het iucbtwapen ten Zuiden van de Sornino en van het Aisne-Oise-kanaai maken stelselmatig en met sucees vorderingen. De Weygand-linie werd op het geheele front doorbroken. Duitsehc gevechtsvliegtuigen deden in den nacht op 7 Juni opnieuw met succes aanvallen op Britsehe vliegvelden en keerden zonder verliezen terug. De kustafweer van onze oorlogsmarine slaagde erin aan dc Noord- Fransche kust éen vijandelijke snelle motorboot te vernietigen. De totale verliezen van den vijand bedroegen op 6 Juni 74 vliegtuigen. Daarvan werden er 84 in luchtgevechten, tien door luchtdoelgeschut neergehaald. Negen eigen vliegtuigen worden vermist. Het luchtwapen vernielde het zendstation van den Noorsehen zender Ingoey bij Hammcrfcst. leger, zender hierover een veilcl.iring af to leggen, hoeft m Engeland groot op- De Franschen verantwoordelijk zien gebaard. voor de nederlaag in Vlaanderen. Vete kringen m Engeland zien in dit Stockholm, 7 Juni. (D.N.B.). In de En- aftreden een protest tegen de tegonwoor- gelsehe openbare meoning valt, volgens be- dige Frarsche oorlogvoering. In Engelsrhe richten uit Londen, steeds meer de nei- militaire kringen neemt do groep, die ging te Lo«peuren, de Franschen veront- eischl, dat Go Britsehe strijdkrachten uil- woorueiijk te stellen voor de catastrophe sluitend zullen wonten gebruikt voor het in het Westen. De wildste geruchten zijn verdedigen van het eigen land en die in omloop. Zoo wordt er reeds over gespro- slechts de Britsehe luchtmacht a's voor- ken, dat e"fi Engelsch generaal het opper- hoede bij de gevechten in Frankrijk willen bevel over de geallieerde strijdkrachten in laten, slceds meer in omvang toe. Frankrijk zou overnemen, nu generaal Ga- r. meiin heeft gefaald en Weygand op zijn 16k0rt R3fl {0X116 IR t.nCj618nu minst twee verwijten kunnen worden ge- Uit Engeland komt het interessanto be- maakt, n 1. ten eerste, dat hij tijdens richt, aldus meldt het D. N. B,, dat de den slag in Vlaanderen niet op den juislen Britsehe regeering zich genoodzaakt heeft tijd. een legen-offensief heeft ondernomen gezien het binnenlandsclie verbruik van en ten tweede, dat het hem niet gelukt textiel ten gunste van den uitvoer te be is aan de Sommc een nieuwe verdedigïngs- perken. In het binnenland zijn leveringen linie te houwi-n, die minstens 24 uur aan aan de detaillisten, vergeleken met het den Duitsclien aanval weerstand kon bie- vorige jaar, met 25 procent verminderd voor den. - katoen en kunstzijde en met 75 procent Itet bericht, dal de hertog van Windsor voor linnen. Katoenen garens mogen ter ontslag beeft genomen als verbmdingsoffi- verwerking in het binnenland voorloopig cior tusschen het Fransehe en Britsehe niet meer worden afgeleverd. Geraffineerde oplichting ten na dcclc van Rotfcrdaiuschcii win kelier. Wedstrijderogramma vc-or Zondag. ,AfdeelingI: DOS—Blauw-Wit; 't Gooi—DWS.' Afdeeling II. HBS—-SpartaBEC-Martmit. i Reserve Fr BHS 3—VFC 3;- Fortuna 3—VFC 2. ,l.i ui- Een brutale dievegge en haar handlan ger, die op geraffineerde wijze oen winke lier in het Westen van Rotterdam f 9CO hebben lichter gemaakt, bevinden zich thans in het politiebureau aan do Oostervant- straat. De vrouw, de 24-jarigo P. A. G. H., had dezer dagen een bezoek aan den winkel van den benadeelde gebracht om het een en ander te koopen. Terwijl de winkelier haar hielp, zei zij plotseling: „Je lijkt spre kend op een oom van me. Heb jij soms een broer, die WiJtem heet". Zij vroeg naar den bekenden weg, want zij wist, dat inderdaad ©en broer van den winkelier Willem heette. Nadat de winkelier dan ook bevestigend had geantwoord, vervolgde zij: „Nu die is met een zuster van mijn moeder getrouwd". De winkelier, die verheugd was, kennis gemaakt te hebben met een jong nichtje, van wier bestaan hij tot nu toe niets afwist, had er geen enkel bezwaar tegen, dat zijn nichtje even naar de keuken achter den winkel liep om haar handen te wasschen. „Ik ben aan het verhuizen en daar krijg je zulke vuile handen van", had zij nog gezegd. Terwijl de winkelier nog bezig was, en kele klanten te bedienen, nam zij hartelijk atseheid. Des avonds bij het opmaken van de kas, bleek er een tekort te zijn van honderd gulden. De winkelier koesterde niet de minste argwaan tegen het nieuwe nichtje, want hij meende, dat er sprake was van een administratieve fout. Den volgenden morgen, verscheen de juf frouw weer in den winkel. Hij had toen nog geen gelegenheid gehad zijn verkoopbormea stuk voor stuk te controleeren. Zoodra do vrouw bemerkte, dat zij niet w erd verdacht, vroeg zij, of zij nog even een glas water mocht drinken in de keuken. De winkcLer had ook hiertegen geen bezwaar, maar des avonds bleek er weer een kastekort te zijn, maar nu van achthonderd gulden. Eindelijk dan besefte de man, wie hem het geld had afhandig gemaakt. Hij waar schuwde de politie en deze vond uit, dat do wouw samenwoonde met den 35 jarigen vertegenwoordiger 1'. C. A. B. Deze man werd gearresteerd verdacht van heliug, hoe wel hij ontkende, maar bij fouilleefjSag bleek hij f200 in zijn bezit te hebbenHij ver klaarde dit geld van ©en kennis te hebben geleend, doch het bleek, dat do kennis ook al was opgelicht. Toen men later de juffrouw verhoorde, bekend|o deze de negenhonderd gulden te hebben gestolen. Zij zeide tweemaal een greep te hebben gedaan in ©en geldkist, die in een kamer naast de keuken stond. Bij huiszoeking trof de politie in do woning van het fraaie tweetal verscheidene nieuwe voorwerpen 'aan, o.a. een gramo- foon, eenigo koffers met kleeding en drank, die men van het gestolen geld had ge kocht >i-,~ 1 't ,r c4 Brandstoffenhandel, Goederenvervoer EEN OUD VERTROUWD ADRES Oude vrouw verbrand. In het gesticht St. Bavo aan de Kerklaan te Heemstede heeft zich in den afgeloopen nacht een tragische gebeurtenis afgespeeld. Omstreeks drie uur bespeurde een der inwoonsters een sterke brandlucht en het bleek, dat in een kam'ertic, bewoond door de 92-jarige mejuffrouw A. M. V., brand was uitgebroken. Zusters van het gesticht wisten met een brandbluschapparaat en emmers water de vlammen te dooven, waarna zij de bejaarde bewoonster met brandwonden overdekt dood op den grond vonden liggen. Het onderzoek van de politie heeft uitgewezen, dat de oude vrouw 's nachts een olielampje heeft willen aan steken, waarbij waarschijnlijk haar klee- ren in brand zijn geraakt. Geen voorrang verleend. D<e officier van gezondheid K. G. A. Hor dijk, die op zijn motorrijwiel, vermoedelijk dooulal hij geen voorrang verleende, op de Stadhouderslaan te 's Gravenhage, werd aangereden door een Rood© Kruisauto en met zware hersenschudding naar het IlocrJe KrirAziekenhuis moest worden vervoerd, is aan do. bekomen verwondingen overleden. Burgemeester en Wethouders van Schie dam hebben bij hun besluit van 30 Mei 1940 vergunning verleend aan de N.V. BRANDERIJEN VAN DE ERVEN LUCAS BOIS EN A. DE KONING tot oprichting van een proef branderij in het pand Groen- wcegje 36. Schiedam, 7 Juni 1940. 4082 13 .JUIKDAM Geboren: 5 Juni. Maria Peironella. dochter van C. Brok!mg en M. G. Loke, I.Ts^elmonde- straat 92. Een als levenloos aangegeven kind van 1. Rn ogend oom en C~. G. J. Gonlag, Tlaltevstraat 8. 6 Juni .Tcbanna Maria, dochter van A. F. Daalmeijer «n E. van Doeveren, Fa- brlpleïn 1. Ondertrouwd: 6 Juni. J. Panne koek, 21 jaar en P. G. van den Ham, 24 jaar. v. d. Kooij, 25 jaar en J. M. Ueman, 24 jaar. A. T. Kramer, gezegd Fïehor, 27 jaap en W. Th. Slootweg, 2S jaar. P. an Aspe- ren, 25 jaar en A. Bakker, 22 jaar. P. Iloogeiidam, 24 jaar en W. van der Ree, 24 jaar. H. C. J. Lips, 26 jaar en S. Zuidgeest, 23 jaar. L. Notenboom, 21 jaar en H. van Vliet, 23 jaar. F. J. G. Bernard, 27 jaar en M. Th. L. de Gooijer, 24 jaar. L. B. J. van den Toorn, 32 jaar en B. van Leeuwen, 27 jaar. C. F. Woensdregt, 26 jaar en M. Mulder, 21 jaar. G e h u w d 6 Juni. A. Braher, 22 jaar en E. Velte- naar, 27 jaar. P. J. A. Boks, 27 jaar en B. H. A. Maagdenburg, 30 jaar. A. 3. Post, 29 jaar en M. II. Putter, 27 jaar.' d ii»s* db-umnAjzatifti* efa.yïjy **£1 V iet

Schiedamsche Courant | 1940 | | pagina 3