«Ie spin WAT BIEDT 69551 68111 Kreupelstraat 69744 St Liduinastraat] 67550 68735 67556 68142 tfKofa"-Bertels, Dam 9-26. Timmerman-Metselaar - Aannemer 68752 Rechtszaken 67777 67593 69802 69109 68109 Oroenelaan 681 10 Singel 68251 69400 69676 68886 68076 69899 68295 68811 68796 67664 68193 De overval te Soesterberg Schandalige oplichting STADSNIEUWS 43) door Johnston Mc. Culley Gemeenteraad OEDAGELIJKSCHEVRAAGBAAK Levensmiddelen Algemeen Installatiebiireau Anthraciet Goud- en Zilverwerken Hoeden, Petten (ook in laken) Bakkerij Bankiers Meelfabrieken Meubileering (Complete) BIJLOO'S WINKELS Machinefabriek Bedden en Tapijten Be drijf ski ceding Boodschappendienst Corsetten-Dameskousen Glas Huis- en Decoratie-Schilder Papiervernietiging Pompen Rund- Kalfs- en Yarkensslagerij Schoorsteenvegen -Stoffen-Manufaeturen Yischhandel Woninglmreau Zalen te huur Oude zwerver in krankzinnigen- gesticht geplaatst. De Utrechtsche rechtbank veroordeelde gisteren den 67-jarigen gedetineerden ar beider J. L. njt Amersfoort tot plaatsing in een krankzinmigengesticht voor den tijd van een jaar en daarna ter beschik king stelling van de regeering. De verdachte had terecht gestaan ter zake beroovmg van vrijheid en mishande ling, diefstal van 75.en diefstal van een gouden ketting, zilveren theelepel tjes; een flesch wijn en een flesch advocaat, alles ten nadeele van G. S., huisvrouw van den Neder landsdien onderofficier- vlieger P. v. G. te Soesterberg. In deze zaak, welke mei gesloten deuren werd behandeld, had de officier van justi tie eveneens plaatsing in een krankzin nigengesticht geëisdit voor een proeftijd van één jaar en daarna ter beschikking stelling van de rogeering. Geld van een vrouw afge troggeld, wier man niet uit dienst was gekomen. Voor de Rotterdaxnsche rechtbank stond gisteren oen verdachte terecht, P. R. uit Rotterdam, die zich met zijn broer aan een ergerlijk feit had schuldig gemaakt Op 15 Juni van dit jaar had een jonge vrouw te Schiedam, wier echtgenoot zich in krijgs dienst bevond en van w.en zij in lang niets had gehoord, een advertentie in een krant geplaatst, waarin zij een kelooning uitloof de voor deogeae, die nadere aanwijzingen -omtrent de verblijfplaats van haar man zou kunnen geven. Verdachte had zich daarop hg de familie van den vermiste aangemeld en verteld, dat de vermiste zich in DÖitscbe krijgsgevangenschap bevond Verdachte zou nu voor zijn terugkeer kunr.ea zorgen, maar daarvoor was een costuum noodig. Ot men dat maar aan hem wilde geven. Verdachte zou het dan naar een café te Schiedam brengen, alwaar een man wachtte, die hier toe opdracht had gegeven. Deze onbekende zou ook voor de terugkomst van den ver miste zorgen. Later bleek dat deze onbeken de de broer van den verdachte was. De familie vond het geval wat vreemd en mengde de politie in het geval, die spoed:g had uitgemaakt, dat verdachte een poging tot oplichting had gedaan. Deswege stond hij gisteren terecht. Verdachte ontkende het tenlaStegelegde, maar de officier van justitie achtte uit de getuigenverklaringen verdachte's schuld be wezen. Spr. noemde het een uiterst laak bare daad van verdachte en eïschte een ge vangenisstraf van 2 jaar. Mr. Schadee pleit te clementie. De broer van den verdachte stond vervol gens terecht. Deze, C. R., had de vrouw van den vermisten militair opgezocht en een fantastisch verhaal verteld, waarin hij zei- de dat hij voor de terugkomst van den vermiste kon zorgen, daarvoor zou een boerenpak noodig zijn, dat 6 gulden kostte. Dit bedrag heeft de vrouw aan verdachte ter hand gesteld, maar spoedig bleek, dat het verhaal onwaar was. De vermiste sol daat bleek in het geheel niet in Duilschland te zijn geweest, maar zich te Calais te hebben opgehouden. Verdachte hield zijn verhaal vol, ontkende evenwel het geld van de vrouw te hebben ontvangen. De offi cier van justitie achtte het tenlaste gelegde bewezen en eischte eveneens 2 jaar ge vangenisstraf. Mr. Rock achtte het bewijs niet sterk genoeg. Slechts de benadeelde beeft ver klaard dat zij bet geld aan verdachte heeft gegeven. De zuster van de benadeelde was wel hij het gesprek, echter niet hij het overhandigen aanwezig geweest Spar. vroeg vrijspraak voor verdachte. Een verzoek tot onmiddellijke invrijheidstelling werd afge wezen. i Op 16 September a.s. zal de rechtbank vonnis wijzen. Toen de kerels hem bereikten, d-eed hij ving een stap opzij, zoodat de eerste te gen de deur opvloog. Snel gaf hij den tweed.-n een geweldigen opstopper tegen zijn kin en ae man sloeg tegen den grond. Daarop vloog hij op den anderen man af. Twee slagen waren genoeg om ook hem teger, ctii grond te slaan en nu hield hij hen verder in bedwang met zrja re volver. „Ojjs'aan Terug in dien hoek," beval hg. „Ilanden oralxfog tegen den muur en wees dankbaar, dat ik niet bloeddorstig ben tear als een van jullie zich verroert, dan seiiiet ik. Sla op." Hij trok hen orereind en dwong hen in den hoek te pan staan. Door de raak uitgedeelde slagen scheen hun vechtlust gebeel gedoofd. „Met jullie gezicht tegen den muur. Ik ga de kamer uit, maar als jullie je om draait, voordal ik weg ben, schiet ik. Be grepen?" - Achterurttoopeud, g.ng hij naar de deur, Agenda. De raaa aezer gemeente kwaan gister middag onder leiding van den burgemees ter, rnr. <ir. F. L. J. van Haaren, bijeen. Aanwezig waren 27 leden; afwezig met kennisgeving waren mevr. Benthemde Wilde en de heer Smit, en voorts was afwezig mr. NoleL Rij den aanvang van de vergadering heeft de voorzitter eeaige vriendelijke woor den gencht tot den lieer J. M. van Pelt, die dezer dagen 25 jaar lid van den raad is. la Benoeming van de leden der vaste raadscommissies. De samenstelling bleef ongewijzigd, lb. Aanvulling ter benoeming van een lid der Ziekenhuis-commiss e (vac P. A. v. d. Bergj. Aanbevolen werden de heeren C. Meyer en P. J. Scheffers. De heer Meyer werd met 25 stemmen benoemd, de heer Sclieffers kreeg é,n stem ca èen stem was blanco. leend. Benoeming van leden van de Com missie Maatschappelijk Hulpbetoon wegens periodiek aftreden van den heeren H. Wie kenkamp en J. van Katwijk Sr. De aftreaenden werden met algeraeene stemmen herbenoemd. Ie Aanbeveling Ier benoeming van een lid van de Commissie tot wer ng van school verzuim (vac. J. v. d. Graaff); aanbevolen de heeren C. Scherpenisse en H. Schonk. De beer Sctberpenisse werd met alge- meene stemmen benoemd. lf. Aanbeveling tor benoeming van een curator van het gymnasium: ds. V. Schmidt aftredend) en de heer H. J. Ormel. Ds, Schmkh werd met algemeene stem men licrJienoemd. lg. Benoeming van een lid van de Museum Commissie, wegens verleend eer vol- ontslag aan den heer T. Hoekstra. Aanbevolen werden de heeren A. J. de Koning en ds. V. Schmidt. De heer Lie Koning werd met alge meene stemmen benoemd, lh. Aanbeveling ter benoeming van een lid van het college van administrat euxen van bet Fpnds herkomstig van het voormalig Oude Manhuis; aanbevolen werden ir. C. Houtman (aftredend) en mr. Hl A. M. Roelants. ir. Houtman werd herbenoemd. 2. Trekken der afdeelingen voor hst on derzoek der gemeente-begrooting voor het dienstjaar 1941. Voorzitters van de le, 2e en 3e sectie werden resp. de heeren Slavenburg, mr. Van Vel/en en DinkeJaar. 3A. Voorstel betreffende onderhandsche verhuring aan de afdeeling Rotterdam van De Nederlandsdie Padvinders" .(groep 38 Starren burggroep) van een perceeltje grond, van 500 M2., gelegen aan het einde van den Parallelweg, begrensd ten Noorden door de rijwielbergplaats van het Sport park Oud-Mathenesse, tegen den prijs van f 10.per jaar, ten behoeve van bet plaat sen van een houten gebouwtje. Dienovereenkomstig werd besloten. 3B. Voorste! tot verhuring aan de N.V. Onroerende Goederen Trust te Amsterdam van een gedeelte van den open grond, belmoren de bij het openbare schoolgebouw aan den Singel, tot het daarop bouwen van een loods voor het opslaan van koten ten behoeve van het „Hema"-ge!>ouw, ter oppervlakte van pl m. 30 .M2tegen een huurprijs, berekend tegen f30 per jaar. Dienovereenkomstig werd besloten. 3C. Voorstel betreffende verlenging voor den tijd van één jaar, ingegaan 1 Augustus 1940, van de met de N.V. Schiedamsche Transport- en Espeditie Maatschappij", al hier, aangegane huur van een perceel grond, gelegen aan de Westerkade, ach ter de wasscherij „De Pauw", ter grootte van pl.m. 2350 M2., voor den prijs van f400. Dienovereenkomstig werd besloten. 4. Voorstel tot vaststelling van ontwerp besluiten tot wijziging van de gemeente- begrooting 1939, in verband' met de afslui ting van de gemeente-rekening over ge noemd dienstjaar. Dienovereenkomstig werd besloten. 5. Voorstel tot het opnemen van tijde lijk kasgeld in het 4e kwartaal van 1940 tot een bedrag van ten hoogste f 400.000. D.enovereenkomsüg werd besloten. DE RADIO MORGEN? DONDERDAG, 5 September 1940. Jaarsveld, 4144 M. AVRO-mtzen-d ing. S.OO ANP, gramofoon. 10 00 Morgenwij ding. 10.15 Gramofoon. 10 30 Voor de vrouw. 10.35 Zang en orgel. 11.00 Huis houdelijke wenken. 11.20 Omroeporkest. (12.0C -1215 Gr.amofoon). 12 45 Ber. ANP, gramofoon. 1.00 Orkest en solist 2.00 Voor de vx ouw. 210 Strijkkwartet. 3.00 Cyclus „Vrouwenberoepen in Ne derland". 3.30 Secco en zijn ensemble en gramofoon. 5.15 ANP. 5 30 Die Vage bonden en solisten. 6.30 VPRO: Cyclus „Lezen in den Bijbel". 6.45 Gramofoon. 7.00 Vragen van den dag (ANP). 7.15 Berichten. 7.20 Gramofoon 7 45 Gramo foon of repoitage. 8.00 ANP. 815 Orgel. De „Song Smgers" en de „Hawaiian Serenaders". 9.00 Cabaret. 9 30 Orkest en solist. 10.15 ANP, sluiting. Kootwijk, 1875 M. VARA uitzending. 7.00 Ber. Duitscb. 7.15 Ber. Engelsch. 7.30 Gramofoon. (Om 800 (VNP). 10 00 Qigel. 10.45 Gramofoon. 1115 Ber. En gelsch. 11.30 Esmeralda en' solist. 12.30 Ber. Duitsch. 12.45 ANP. '1.C0 VARA- orkest. 2.00 Ber. Druitsch. 2.15 Gramo foon. 3.153.30 Ber. Engelsch. 3 45 Voor de vrouw. 4.15 Gramofoon. 4 20 Keu kenpraatje. 4.50 Gramofoon. 5 00 Ber. Dtuilseh. 5.15 ANP. 5.30 Orgel. 6 15, Ber. Engelsch. 6.30 Esmeralda. 7.00 Vragen var. den dag (ANP). 7.15 Gramofoon. 7.25 Reportage. 7 45 Gramofoon, even tueel reportage. 8.00 Ber. Builseh.' 8 15 ANP. S30 Ber.. Engelsch.' 8.45 VARA- orkest. (9.159.30 Ber. Engelsch). 1000 Ber. Duilsch. 10.15 ANP.' 10.30—10 45 Ber. Engelsch ein sluiting. 11.15—11.30, 0.150.30 en 1.15130 Ber Engelsch. Fa, Wïd. M. van Meurs, Broers- veld 53. Erkend gasfitter. Erkend installateur. Uw adres bij ver huizingen. Né 6 uur tel. 67879. nu i "O 6. Voorstel om met den Staat der Ne derlanden een overeenkomst aan te gaan tot wijziging van de bestaande overeen komst, daarbij het aanvaarde voorschot ten behoeve van de verbetering van de ver binding van de binnenstad met het nieuwe Westen (bouw Oranjebrug en bijkomende werken) wordt verhoogd met £114(649,43 tot £459.649,43. De heer Hoogendam vroeg wat Je oor zaak is, dat het oorspronkelijk geraamde bedrag zoo aanz'enlyk is overschreden. Weth. Houtman zeide, dat de inflatie de hoofdoorzaak is. Overeenkomstig het voorstel werd be sloten. 7. Voorstel tol bel verleenen van een creüiet va» f1200 ten behoeve van hetj LEDERWAREN aanbrengen v<m ek-cLrische veracht hg in (2 LIJ SEN) JAN HOOGENBERG, HOOGSTRAAT 24. Bestel nu kolen Krommenhoek, Singel 101. Uw bakker. Amsterdamsche Bank N.V. Bijkantoor Westvest 36 Alle Bankzaken Assuranties t RQAQA N.V. A. T-ernan, OöföHt Hoofdstra» 39, Tarwebloem Tarwemeel Tarweafvallen, 6977? G. J. de Jager. MO IIO Dirk van Wassenaarstraat 35. Showroom Rembrandtlaan 7, (2 LIJNEN) A. Fontijne, Boterstraat 2832. Modem ingericht reparatiebedrijf Fa. Willems Emsting. Rotterdamschedijk 233-235-237. F. Róttgering, Hoogstraat 17. Grootst Speciaalhuis. MEIJER'S Zakentelefoon Vlotte verzending. Alle boodschappen. Experts in telefoonreclame HOOIKADE 2. N.V. EMADA, Rotterd.dijk 199? Ruime sorteenng en steeds het meuwste- N.V. Van Katwijk's Giashandel, Lange Kerkstraat 38. Alles op dit gebied. H. Th. v. d. Vlerk, Rotterdamschedijk 268. Gediol. Uurwerkmaker. Piet Heruger, Passage 1. Heerenxnode-artikelen. Vraagt tel. zichtzending. G. VAN MEURS, LANGE HAVEN 5. maar hij was nog pas halverwege, toen hij een kreet van Sylvia en een vreemde stem hoorde. „Ik heb ie onder schot Laat dien re volver vallen. Draai je om. Jullie daar tegen don muur, blijf staan, zooals je staat" Warwik wendde zich om naar dien nieuwen vrjand. Een jonge man, dien hij nog nimmer gezien had, stond voor bem. Het was de jonge man, die hem uit het nachtlokaal gevo'gd was. „Laat val'en," commandeerde hij nog maals. Warwik gehoorzaamde. Hij' had de on dervinding, dat dit het beste was, wat hrj in zoo'n geval kon doen. Bovendien scheen die jonge man geen handlanger van de twee andere boeven te zijn. XXX. Een onverwacht gevecht. 5 De jongeman, die met drie metgezellen in de nachtkroeg had gezeten en de beide boeven in hef hokje had bespied terwijl ze de papieren en jnweeJen uit het huis' van Cardlew bekeken, had dien naciht heel wat avonturen beleefd. Het had hem weinig moeite gekost, zijn gezelschap te verlaten en de twee mannen op straat acntema te gaan. Hij was hen gevolgd het gebouw van don St. Joris Doelen Dienovereenkomstig werd becio-en 8. Voorstei lot het verleenen van oea creihet van f 650, ten behoeve van de inrichting van een spreekkamer in het ge bouw van vie Arbeidsbeurs am het Broers- veid. Di-enoverei nkomstig werd besloten. 9. Voorste! tot verhooging van den post voor het onderhoud van brandolusch en reddingsmiddelen met een bedrag van f2000, in verband met de extra-uitgaven tengevolge van den afgelobpen strengen winter 1 Dienovereenkomstig werd besloten. Pbis. Vooorstel tot het verleenen van een crediet van f 1500.voor de aan schaffing van Ueedinguitrusting ten be hoeve van de manschappen van den Op- bouwdienst, die bij de brandweer zullen wouden ingedeeld. Dienovereenkomstig werd besloten. 10. Voorstel tot bet verleenen van een crediet ten U-hoeve van de verduistering van gemeent' gebouwen. Dienovereenkomstig werd besloten. 11. Voorstel tot het verleenen van een crediet van £1851, voor het aanschaffen van boeken in verband met de vermeer dering van het aantal leerlingen jn de examenklai-vn van de scholen Al (boofd de heer Th. W. Vis), en G1 (hoofd de heer M. Lemsom). Dienovereenkomstig werd besloten. 12. Voorstel tot vaststelling voor de Bïzondere Schoolbesturen van de vergoe ding voor vakonderwijs, bedoeld bij ar tikel lOlbis der Lager Onderwijswet over het jaar 1939. Dienovereenkomstig werd besloten. Maltha's Lederhandel, Broersveld 145 - 152 Leder-fournituren, Koffers, Actetasschen, Reparatiec Jac. v. d. Waal, Westmolen- straat 25-27. Inkoop alle soorten oud papier en metalen. Verkoop, Verhuur en Reparatie Willem Fontijne's Pompen-en Motqrenhandel, Noordvest 85. Benzine- en Electromotoren. Fa. J. H. v. d. Water, Dam 52. CO491 Verbetering van Schoorsteentrek. '4 I Fa, V. L. Borrani. Alléén Lange Achterweg 33. C7ÖRQ N. Scheurkogel, Lange Nieuw- O I OUü straat 177179. Uitvoering van werken in gewapend beton. A. FFJekes, Hoogstraat 81. Specialiteit in versche en ge bakken visch. Dagelijks vetsche aanvoer. Woningbureau„Schiedam-West" Nieuwe Haven 83. Adm. van Onroerende goederen AA, ir voor uitvoeringen, feesten, ver- jjö 140 gaderingen enz. Gebouw Musis Sacrum, L. Haven 115. met het vaste voornemen, zioh van den buudei papieren meester te maken. Pas toen de twee kerels het steegje ingingen, was het rem opgevallen, dat ook John Warwik die lui scheen te volgen. Hij had er niets van gesnapt. Een poosje had hrj zich schuil gehouden in donker aan het begin ven het steegje. Hij had de boeven het huis zien bnnengaan. Hij kende dat hum 1 uii'-nrewoon goed, omdat hij er zelf ook in woonde. Hij had eveneens het licht op een kamer der tweede verdieping zien opsteken cn een der beven het goordija zien omlaagtrekken. „Dat is vlak naast mijn kamer," mom pelde hij. „Nou, dat komt prachtig uit. Ik zal er nu wel achter komen en die papieren moet ik in eik geval hebben." Hij voelde een tikje op zijn arm. „Wat doe je hier?" vroeg een barsahe stem. Hrj keek op en zag, dat een politie agent hem beetgegrepen had.' „Nou, vertel op," snauwde de agent. „Ik ik wilde juist naar huis gaan," antwoordde de jonge man. „En waar is je huis' „Ik woon aaar in dat huis op kamer 16, tweed© verdieping." „Waarom ga je dan niet .naar binnen in plaats van hier rond te* hangdft Je komt me verdacht voor. Als ik niet wist, 13. Voorstel om gunstig te beschikken op het verzoek van de St. Willibrordus- stichüng om ae benoodigde gelden be schikbaar le stellen voor de aanschaffing van nwAr.ve school meubelen en leer- en hulpmiddelen in verband met de oprich ting van een 8c klasse aan de St. La- dmnaschool aan de Lange Haven 27. Dienovereenkomstig werd besloten. 13bis. Vooorstel tot voorloopige vast stelling van de werkelijke uitgaven ten behoeve van het G.L.O. en U L.O in 1939, als bedoeld in art. 55 der Lager Onderwijs wet Dienovereenkomstig werd besloten. 14. Voorstel tot aanvulling van het leerplan voor de Gemeentelijke Ngver heidsavondschool in dier voege, dat daar aan de volgende cursussen worden toe gevoegd a een cursus tot opleiding in verband met de eiscben van vakbekwaamheid inge volge de Vestigingswet Klerabedrgf 1937; b. een cursus tot opleiding van „mees ter" of „gezel"; c. een cursus voor Uitgebreid Lager Nijverheidsonderwijs d. een cursus tot opleiding voor de toelating tot de Middelbaar Technische School. De heer v. d. Kraan vroeg, of de nieuwe cursussen spoedig zullen begin nen. Weth. Dinkelaar deelde mee, dat de extr- dat naar niks te halen is, zou ik je voor een inbreker aanzien. Maar ais je daar wat weghaalt, dan steel je toch van dieven...' Ga maar liever naar bed." De jonge man mompelde, dat hij dit ook van plan was, en liep het steegje in. De agent" g.ng verder. Tijdens dat gesprek met den agent was het den jongenman ontgaan, dn. Warwik het huis binnen ge stapt was. Maar hij ontdekte den goedge- kleeden man niet meer in zijn donkere hoekje, waar hrj hem eerst had zien staan en maakte daaruit op, dat hij wel naar binnen gegaan zou zijn. Langzaam liep hij naar de zijdeur, en ging de benauwde gang in. Toen hij aan de f.veede deur gekomen was en den knop omdraaide, werd die plotseling tegen hem opgeduwd en hij week snel achteruit De man, die de deur opengegooid had, was Curly, Hij greep den jongen man bij de schouders, keek hem scherp aan en duwde hem tegen den muur; - - „0, ben ]ij het, joggie," bromde hij. „Ik heb 'je hier al meer zien--rondschar relen. Da* zaï-dus -wel in orde-zijn. Kom maar eens mee." .„Waarvoor? Ik wou naar mijn kamer gaan." 1 ,)Ie doet, wat" ik je zeg, begrepen Jk moet or niets van hebben, dat je hier rond- sussen geleidelijk zullen worden ingevoerd, als men eaarvoor de medewerking van de regeermg krijgt. 15. Voorstel tot het verleenen van een crediet van f8.100, ten behoeve van de uitbreiding van het politiecorps met een 12-tal agenten. Dienovereenkomstig werd besloten. 16. Voorste] tot het verleenen van een crediet van f 28.500.ten behoeve van de verbetering en uitbreiding van de huis vesting van den dienst van Gemeentewer ken. Dienovereenkomstig werd besloten. 17. Vooorstel om zich bereid te ver klaren bij te dragen in het aandeel van de van overheidswege toe te kennen sub sidie in de uitkeermgen, verstrekt inge volge de door het departement van so- cï.ale zaken goedgekeurde wachtgeldrege lingen ten behoeve van de in deze gemeente wonende werknemers van ondernemingen. De heer Hoogendam vroeg, of alle soor ten bedrijven, ook de middelgroot© en kleine bedrijven, een dergelijke wachtgeld regeling kunnen aangaan. Wethouder Dinkelaar antwoordde beves tigend. a Overeenkomstig het voorstel werd be sloten. Omtxent do Ingekomen stukken werd be sloten, zooais B. en W. voorstelden. hangt. Snap je. Kom mee." Hij greep den jongen man brj zijn kraag, duwde hem de gang uit en het steegje in en sleepte hem mee naar het huis er naast. „Daar binnen is iets gaande, waar we geen getuigen bij noodig hebben," zei Curlv. „Jij blijft hier een paar minuien fn dit schuurtje. Ik zal' je er dadelijk wel weer uitlaten." „Maar je hebt toch geen recht..." be gon de jonge man. „Recht? Maak me niet aan het lachen, jochie. Doe wat ik zeg. Hier endaar blijf je voorloopig." Hrj trok een deur open en duwde den jongen man het schuurtje in. Deze ho'or- de hem een grendel op de deur schuiven en wcgloopcn. Curly haastte zich naar den uitgang vati het steegje, ontmoette daar den man met Sylvia Rodney, bracht haar naar boven en begaf zich daarop naar den huisbaas beneden, rrv-t wien hij een lang gesprek had, waama hij hem geld gaf mét de belofte, dat hij nog meer zon krijgen, als alles afgeloopen was. Daarna bedacht hij zioh, dat de jonge man nog in het schuur tje zaL Lachend liep luj de steeg in en- verloste zijn gevangene. (Wordt vervolgd).

Schiedamsche Courant | 1940 | | pagina 6