de tspooa'weg* WAT BIEDT 69440 69400 Boterstraat 2832. 67593 67664 ÊU'/tw De zaak van de baby 67777 69802 69551 69109 68109 Groenelaart 681 10 Singel BIJLOO'S 89676 68886 j. beebdolt 68796 67550 68735 69899 88295 68811 68421 68142 Wielrennen Rechtszaken Drie puinschuimers staan terecht DE BAGELUKSCHE VRAAGBAAK: Algemeen Lnstallatïebureau Levensmid delen Antliraciet Bakkerij 1 Bankiers Bedden en Tap i j ten 681 11 Kreupeistraat j WINKELS 69744 St. Liduinastraatj Meelfabrieken Meubilcering (Complete) Machinefabriek Be drijf skleedin, Boodschappendienst door CORSET-B AND-BUSTEHOUDER Gez. Wiilems - Hoogstraat 156 Papicrvernictigiug Pompen Corse tten-Dameskouscn Bias Goud- en Zilverwerken Hoeden, Petten (ook in laken) Huis- en Decoratie-Schilder LEDERWAREN G. VAN MEURS, LANGE HAVEN 5. Rund- Kali's- en Varkensslagerij Schoorsteenvegen Stoffen-Manufacturen Timmerman-Metselaar - Aannemer Vischhandel Woningbureau Zalen te huur Sport Een hotel leeggehaald. Drie jongemannen uit Rijswijk waren op li Mei met een personenauto naar Rotterdam gereden orn er._pen familielid te bezoeken en na afloop hadden zij een rondrit door de stad gemaakt. Zij waren bij liolel Central op de Kruiskade terecht geki'men, dat aan de achterzijde brandde. ZÜ waren naar binnen gegaan en hadden er wat meubelstukken uitgehaald en in den auto geladen. Gisteren hadden zij zich voor de Rotterdamsche rechtbank te ver antwoorden. De officier van justitie, mr. Meischke, noenwle het optreden der jongelieden zeer ergerlijk. Rekening houdende met het feit, dat twee der mannen reeds met de justitie in aanraking zijn geweest, eischte hij tegen elk der mannen een jaar en drie maan den gevangenisstraf. De verdedigers mr. De Haan, mr. Blok en mr. Dijker bepleitten clementie. Uitspraak 26 September a.s. Beleediging van de N.S.B. Voor den Zulfenschen politierechter bad zich te vc-rantwoorden de 29-jarige kan toorbediende S. J. II. B. uit Borkulo, die zich op 26 Juni j.l. aldaar in het open baar beieedigend had- uitgelaten over een groep van de Nederlandsche bevolking, in casu de N.S.B. Uit het getuigenverhoor bleek, dat B. een gesprek had afgeluisterd, dat de heer E. J. Boenk te Borkulo bad gehad met eenigc personen en dat verdachte naar aanleiding van dit gesprek tegen Boenk had gezegd1: „Dat de N.S.B. het land dan maar niet had moeten verraden". De officier van justitie, mr. Stam, was van oordeel dat verdachte een ernstige beleediging had geuit en dat verdachte door deze woorden onrust wilde wekken. Onrust vond spr. op d'it oogenblik in ons land allerminst gevvenscht waarom hij vcr- oordeeling van verdachte vorderde van 1 maand gevangenisstraf. De verdachte voerde tot zijn verdedi ging aan, dat niet hij onrust wilde wek ken, maar dat 'Boenk, daar z.i. al mee bezig was. De officier repliceerend vond de hou ding van verdachte zoo afkeurenswaardig, dat hij bijna aanleiding vond om een tioo- gere straf te requireeren. De politierechter veroordeelde. B., con form den eisch; tot een maand gevange nisstraf. De noodlottige aanrijding in De Rilt. In de gemeente De Bilt werd op G .Tuni een fietsende dame aangereden door een gespan paarden van de Biltsche soldaten. Het gespan werd bestuurd door den 29- jarigcn korporaal J. B., die nog wel ge probeerd had uit te wijken, doch een aan rijding niet meer kon vóórkomen. Tenge volge van de aanrijding was de dame met haar fiets gevallen en zoo ongelukkig te recht gekomen, dat zij nog dienzelfden dag aan haar verwondingen was bezweken. De korporaal moest zich voor don krijgs raad verantwoorden wegens dood door schuld. De auditeur militair'zeide in zijn requi sitoir, dat de man van het slachtoffer ver klaarde, dat er voldoende ruimte was ge weest, maar dat zijn vrouw, die niet goed kon fietsen geschrokken was door de paar den en bïzonder hevig was gaan slinge ren. Ook andere getuigen hebben mede gedeeld, dat als de vrouw rustig was af gestapt of zelfs gewoon was blijven door- fietsen er niets was gebeurd. In verband hiermede achtte de auditeur vrijspraak op haarplaats.. De krijgsraad wees conform den eiscli vonnis. Getuigen verhoer. Zooals reeds in het kort is medegedeeld, is dezer dagen de enquête gesloten, wel ke gehouden is in verband met het door het iiaagsohe gerechtshof gewezen arrest met betrekking tot de procedure lusschen twee families om het bezit van ear baby, in welk arrest aan de familie S. was op gedragen te bewijzen, dat het lijkje, dat op 60 Mei in de pu nhoopen bij de kliniek Betiilehom te 's-Gravenhage gevonden is, dat was van een kind, foebehoorende aan een moeder, die op zaal 9 lag. Voor lier getuigenverhoor had de pro cureur der familie mr, van Uven, nog drie getuigen gedagvaard, van wie er slechts één verschenen was, namelijk mej. A. Ti chelaar, zusïe: Volutiana, die in Mei j.l. werkzaam was in bovengenoemde kliniek. Mr. van Oven zag af van het hooren der beide andere getuigen. Zuster Volutiana verklaarde, dat zij ge durende de laatste dagen van Mei be merkte, wanneer zij zicli in de verlos kamer bevond, welke onder zaal 9 gelegen is, dat haar van de puinhoopen achter het gebouw" een onaangename lucht tege moet kwam. Zij deelde dit mede aan den rechercheur .lurgens. Op 60 Mei is zij met den heer Jurgens en eon inspecteur gaan zoeken, met tiet resultaat, dat zij diep in do puinhoop, onderaan, onder brokken steen, eer: kinderlijkje bedolven vond. On der bet lijkje lag een wiegkleed. Getuige kon echter niet zeggen, van welke zaal een en ander afkomstig was. Wel was het lijkje gekleed in kleertjes, welke in de klinieo alleen op zaal 8 en 9 gebruikt worden. Ren kindje uit de cóuveuse-zaal kon het niet zijn, want dan zou het een trui aan gehad moeten hebben. Bovendien is die zaal, op een paar gesprongen rui ten na, geheel ongerept gebleven. Na den bominslag hoeft getuige oprui- mingswerk op de zalen gel aan. Op zaal 15 (hoven zaal 9), waren alle bedden en wie gen nog nav.vczig. De wiegen stonden zelfs nog op hun voetstuk. Van deze zaal was alleen het ha'kon afgeslagen. Hierop stond geen bed, noch oen wieg De overige zalen behalve zax 9, waren in zoover a'le on gerept gebleven, dat zich de wiegen en bedden dnar nog in bevonden. Contra-enquête. Bij .de hierna gehouden contra-enquête had mr. ir. Smal hout den procureur vim de familie van der W. vier getuigen ge dagvaard. Mevr. W. P. Oosterveen, een zuster van mevr. van der W., werd, bet eerst gehoord. Zij had mevr. van der \V. tweemaal, ter wijl zij in de kliniek Bethlehem lag, op gezocht en toen haar baby gezien. Na den bominslag zag zij het kind herhaalde lijk meer en zij twijfelde er geen oogenblik aan, of lnar zuster was in het bezit van haar eigen kina. De oogen van het kim! aldus deze getuige zijn geheel die van mijn eigen kinderen en ik herken er een ciginnardigheid van onze familie in. Het ecne oog is namelijk iets kleiner <Ian het andere; het is, alsof dc pupil niet in het midden zit. Ook heeft het kind een naar buiten staand knielje, een eigenschap, die in de familie Van der W. voorkomt. Dit had haar zuster haar in de kliniek verteld en lalor heeft ge tuige dit ookten huize van haar zuster gezien. Een vlekje, dat het kind op den neus had, veroorzaakt door een druppel zilvcmilraat, had getuige later ook gezien, toen het land thuis was. Mevr. .V. F. J. van der W., schoon zuster van den heer van der W., had diens zuster een keer in de kliniek bezocht, in gezelschap van de vorige getuige. Na de ramp kwam getuige ten huize van de familie van der W. en twijfelde ér ook niet aan, of dit was hetzelfde kind, dat zij in .de kliniek gezien had. Ook deze getuige heeft in de kliniek het vlekje op den neus van het kind gezien. Toen het kind thuis was, heeft zij er niet op gelet of dit vlekje er nog was. Wei had ge tuige gezien, dat hot kind een naar bui ten staan-j knietje had. Zoowel getuige's man ats diens broer, partij van der W., hebben een dergelijke knie. Getuige vond, dat het kind precies de oogen van haar schoonzuster had. Tenslotte werd nog gehoord een broer DE RADIO MORGEN? ZATERDAG, ld September 1940. Jaarsveld, 41-1.4 M. AVRO uitzending. 8 Gramofoon. 12 Ber. Hierna Aoolian- orkest. 12.45 ANP. 1 The Twilight eSrc- naders en solist. 1.50 Orgel. 2.10 Gramo foon. 3.1.5 Piano en declamatie. 4 Orkest en solist. 5.15 ANP. 5.30 Kinderkoor met pianobegeleiding. 6 Ensemble en soliste. G.30 Gramofoon. 7 Vragen van den dag, ANP. 7.15 Ber. 7.20 Gramofoon. 7.40 Reportage. S ANP. 8.15 Amusementsor kest de Melody Sisters en klein man nenkoor. 9 Radiotooneei. 9.20, Gramo foon. 10 VPRO: Avondwijding. 10.15 10.30 ANP. Kootwijk, 1875 M. KRO uitzending. 7 Ber. Buitseh. 7.15 Ber. Engo'sch. 7.30 Wij beginnen den dag. 8 ANP. 8.15 Gra mofoon. 11.15 Ber. Engelsch. 11,30 Gra mofoon. 12 Octet. 12.30 Ber. Uuilscli. 12.45 ANP. 1 Gramofoon. 1.15 Orkest en solist. 2 Ber. Duitsch. 2.15 Gramofoon. 3.30 Ber. Engelsch.. 3.45 Gramofoon. 5 Ber. Duitsch. 5.15 ANP. 5.30 Musiqnette. G.15 Ber. Engelsch. 6.20 Reportage. 7 Vragen van den dag, ANP. 7.15 Gramo foon. 7.40 In de schijnwerpers. 8 Ber. Duitsch. 8.15 ANP .S.3Q Ber. Engelsch. 8.45 Groot Amusementsorkest e:i solist 9.159.30 Ber. Engelsch. 9.55 Wij sluiten den dag. 10 Ber. Duitsch. 10.15 ANP 10,30—10.45 Ber. Engelsch, sluiting. 11.15 —11.30, O.lö—OlSO en 1.15—1.30 Ber. Engelsch. Fa. Wed. M. van Meurs, Broers- veld 53. Erkend gasfitter. Erkend installateur. Uw adres bij ver huizingen. Na 6 uur tel. 67879. JAN HOOGENBERG, HOOGSTRAAT 24 Bestel nu kolen Krommenhoek, Singel 101. Uw bakker. (2 LUXES) Amsterdamsche Bank N.V. Bijkantoor Westvest-36 Alle Bankzaken Assuranties CQyJOyl N.V. A. Tieman, OO'fö't Hoofdstraat 39, CQ1E4 Tarwebloem Tarwemeel ÖOZü I Tarweafvallen, CQ77O G..J. de Jager. Uv7 O Dirk van Wassenaarstraat 35. Showroom Rembrandtlaan 7. Fa. Willerns Ernsting. Rotterdamschedijk 233-235-237. F. Röttgering, Hoogstraat 17. Grootst Speciaalhuis. „Het komt vooral hierop aan," ver volgde Les. „Ik heb aan de jongens op gedragen, geregeld de grenzen van ons grondgebied af le rijden en alle spoorweg arbeiders te verjagen,desnoods door ge weerschoten. Maar Sarah, is te oud, om afdoende leiding te geven en je zuster in daar te nuffig en te teerhartig voor. Daar om steun ik neelemaal op jouw, Mary. Ik maak jou tot onderbevelhebster." Hij legde haar vervolgens uit, hoe ze ervoor zorgen' moest, dat een zestal cow boys geregeld de ronde deed. En ingeval er werkelijk een. inval gedaan zou worden, dan moest ze naar de naburige hoeven rijden om hulp te vragen. „ik weet, dat ik op jon vertrouwen kan. Je zult het hoofd er niet bij ver liezen. Je bébt veel van een jongen weg, Mary. Ifc reken bijna op je, alsof je mijn eigen zoen was." Dat deeo haar stralen van trots. „Ze zullen op onzen grond, geen rail neerleggen tijdens uw afwezigheid." „Dat is degelijke praat, beste meid." De' oude Les keek haar lachend aan. Met al haar beslistheid zag er nog zoo jong uit. Ze was toch nog slechts een meisje, ax kon ze dan tegen een jongen op in het rijden en lasso werpen. Ze schoot als de beste. j Met een zucht van tevredenheid wendde j hij zijn paard. j „Ik ga er van door, Mary. Houd je goed. Ik hen or van overtuigd, dat je het er goed zult afbrengen." „Veel succes, oom Les. Ik hoop, dat u het proces wint." „Ik zal legen hen vechten, dat het hun nog lang heugen zal." „Ik ook, als ze probeeren, hier een of andere,streek uit te ha'en," Ze wuifden elkaar toe cn de oude man begon zijn langen rit naar de rechtbank. Mary voelde een zware verantwoordelijk heid op haar jonge schouders rusten. De zon was bijna onder, toen Mary den heuvel afreed. Toen ze haar ponv door een boschje elzenstruiken heendreef, was de nieuwe japon geheel dit haar gedachten verdwenen. Plotseling, hield ze haar paard in op het gezicht van een vreemdeling en greep naar oen kleinen revolver' in haar zadel holster. Het paard van den man stond dichtbij hem fe grazen. Hij zat op een om gevallen boomstam in een aanteekenboek op zijn kniécn te schrijven.- De hoefslagen van het paard deden hem opspringen en zich naar haar kant omwenden. Marv begreep oogenblikkelijk, dat hij een der spoorwegmenschen was. Andere vxeemdelimren bevonden zich niet in de vallei. De man was hoogstens een jaar of zes cuder dan zijzelf. Hij droeg een khaki broek en buis. Hij had blauwe oogen en vuurrood baar/ dat in hét late zonlicht glinsterde. Zijn hoed lag naast hem. van mevrouw van der W., de heer J. G. L. Berkhout. Ongeveer o"uur na de ge boorte van hei kind is hij in de kliniek geweest. Hij heeft toen gezien, dat het kind een donker vlekje op den neus had en het viel hem ook op, dat het 'haar doorliep over de wang naar de ooren Later, op 10 Mei, is zijn zuster met een kind ten huize van de ouders van getuige gekomen en hij heeft daar bij dat kind den zelfden haargroei en hetzelfde vlekje op den neus waargenomen. Mr. Smalhout zag af, van het hooren van de viorcie getuige. De contra-enquête was daarmede ook afgelocperv waarop de raadsheer-commissa ris de zaait, verwees naar de rol van liet hof ter plet Ipoiliepalmg. Zooals bekend, zal morgenmiddag op nieuw wordm "gepleit. Vervoer zonder gelcidebiljetleu. Een 43-jarige grossier te Amsterdam had zich gisteren Voor den kantonrechter te verantwoorden "wegens overtreding van liet mengvoederbesluit. De man had op 29 Juni door een knecht een hoeveelheid van 200 k.g. gemengd graan en 100 k.g. ocli- tendvosr en op 5 Jan een partij, beslaan de uit 75 k.g. bruine boenen, 30 k.g. capu cijners, 15 k.g. spliterwton, 25 k.g. luinboo- nei), 5 k.g. groene erwten, 10 k.g. millet- zaad, 75 k.g. gemengd graan, G2 1/2 k.g. k.g. ochtendcoer, 1.50 k.g. maïs- cn gerste- meel en 12 1/2 k.g. duiyenkorrols doen vervoeren, zonder in het bezit van de daartoe uoodige geleidehiljcttcn, te zijn. In zijn requisiloir wees de ambtenaar van het O.Mierop, hoe de verdachte reeds eerder in overtreding was geweest, waarhij hij zich tot zware geldstraffen en verbeurd verklaring van goederen veroordeeld ge zien had. Het blijkt niet geholpen te heb ben. Spr. achtle een geldboete niet voldoende en vc-rderde in totaal een hechtenis van ne- Laat nu Uw WASSCHEN en REPAREEREN bij: Telefoon 68324 „Goedenavond. Ik heb u niet hooren aankomen" „Dat was ook mijn bedoeling niet," zei Mary veelbeleekenend, en hij keek vreemd op, toen hjj het pistool in haar hand ormt- dekte. „llcorl u bij die spoorwegonder neming?" Haar toon beviel hem niet en hij kreeg een kleur. „Ja. Ik heet Meredith Ben Mere dith. Ik ben hier de afdeeliugsingenieur." „Wat roert u op ons land ui,t mijnheer Meredith „Bent u soms juffrouw Reeder, de doch ter. van meneer Cabinai Mary knikte van ja. „Ik veronderstel, 'dat ik me feitelijk op verboden grónd bevind," vervolgde Mere dith, vriendelijk en beleefd. „Ik heb be merkt, ,/a.t meneer Cabinai bordjes met verboden toegang om zijn land heeft ge zet/" „Juist, dat is zoo." „Maar ik heb niets vernield. Ik heb zelfs geen spiertje gras geplukt." „Waarom bent u eigenlijk hier?" De stem van Mary erf heel haar houding bleven vijandig. Ben Meredith begon zich niet op zrm gemak te voelen en datmaak te hem uit zijn: humeur. Dat meisje scheen niet te begirjpen," dat bij civiel ingenieur was en bezig was met zijn werk. Dat hij een beambte en "een heer was, geen land- looper of een gewone werkman,. Toch bleef hij vriendelijk en zei glimlachend „Ik heb eens bekeken, of we hier geen "recht van overweg hébben, juffrouw Reeder. Volgende weck sturen we hier een ploeg werklui heen en ik moet enkele voorbe- ivIElJER'S Zakenteleloon Vlotte verzending. Alle boodschappen. Experts in telefoonreclame HOOIKADE 2. (2 lijnen) Modern ingericht reparatiebedrijf. ft 7 ft K ft Jac. v. d. Waal, Westmolen- U f %J\JU straat 25-27. Inkoop alle soorten oud papier en metalen. Verkoop, Verhuur en Reparatie Willem Fontijne's Pompen-en Motorenhandel, Noordvest 85. Benzine- en Electromotoren. N.V. EMADA, Rotterd.dijk 199s Ruime sorteering en steeds hec nieuwste. N.V. Van Katwijk's Glashandel, Lange Kerkstraat 38. Alles op dit gebied. H. Th. v. d. Vlerk, Rotterdamschedijk 268. Gedinl. Uurwerkmaker. Piet Heniger, Passage 1. Heerenmode-artikelen. Vraagt tel. -zichtzending. Maltha's Lederhandel, Broersveld 145 - 152 Leder-fournituren, Koffers, Actetasschen, Reparatiër Verbetering van Schoorsteentrek. Fa. V. L. Borrani. Alléén Lange Achterweg 33. yKofa'-Bertels, Dam 9-26. Cl O CO N, Scheurkogel, Lange Nieuw- O/OOO straat 177—179. Uitvoering van werken in gewapend beton. ftO-J QO A. FMekes, Hoogstraat SI. OOI uw Specialiteit in versche c.i ge bakken visch. Dagelijks versche aanvoer. CQ7ftO Woningbureau„Schiedam-West> DO JZ Nieuwe Haven 83. Adm. van Onroerende goederen OO-t AC voor uitvoeringen, feesten, ver-- OÖ14D gaderingen enz. Gebouw Musis Sacrum, L. Haven 115. gen dagen, benevens verbeurdverklaring van de goederen. De kantonrechter wenschte niet tot een veroordeeling tot gevangenisstraf over te gaan. Hij wilde den verdachte nog een kans geven. Het vonnis luidde voor het gebeurde op 29 Juni een geldboete van vijftig gulden, voor dat op 5 Juli een geldboete van tweemaal f 50.en verbeurdverklaring van allo goederen. Dronken luchtbeschermers. Voor den kantonrechter in Amersfoort mr. D: J. W. Muiier Massis, stemden gis teren twee leden van den luchtbescher mingsdienst uit Barneveid', LI. en van V. terecht, omdat zij in zekeren nacht, tij dens de uitoefening van hun functie, dronken op den openbaren weg waren aangetroffen en daarbij tevens rumoer had den gemaakt. Ook hebben zij voorbijgangers lastig gevallen en hen om rookartikelen gevraagd!. reidende opmotingen doen en zien, wat er precies gedaan zal moeten worden. Het hindert immers niet..." „Zoo, hindert het niet?" riep Mary vin nig uit. „Hindert het niet, dat u van plan bant uw bende volgende week hierheen te sturen? Dat u rails wit gaan. leggen over het land van mijn oom?" „Maar wat kaa dat in vredesnaam voor hinder..." „U hebt hier geen recht. Geen enkelte van uw werklui heeft hier eenig recht. En u was gewaarschuwd, hier niet te komen." De jonge ingenieur kreeg een kleur en maakte een stroeve houding. „U - vergeet, dat de sjioonyegmaatschappij een proces begonnen is. Uw oom zal het bevel krij gen, zich niet tegen ons te verzetten.'-' „Todi waar? Bent u daar zóó zeker van?" „Heel zeker, juftrouw Reeder." Sommige menschen denken vlugger, wan neer ze onlslemd of woedend zijn. Dat was ook het geval met Mary en zoo kreeg ze dan ook plotseling één inval. „Heb ik u goed begrepen? Hebt n hier de leiding van den spoorwegbouw?" „Juist. Daar hebt - u gelijk in." „En al die lui hebben dus uw orders op te vorgen?" - Hij knikte van ja en vroeg zicih af, waar ze heen.wilde. - „Mijnheer Meredith," zei ze toen- ern stig, „dan moet ik u verzoeken met me mee te gaan. naar het huis van mijn oom Daar zal ik u moeien vasthouden tot de uitspraak in het proces-gevallen - is." Onder het spreken had ze haar pistool De ambtenaar van het O.M., mr. Louet Feisncr, vond het optreden van deze ver dachten, buitengewoon ergerlijk. Tegen Van V., die bij de politie ongunstig be kend staal, eischte hij dé maximumstraf f 15 subs. 15 dagen en tegen II., die door zijn mefgezcl overgehaald zou zijn f 12 subs. 12 dagen. De kantonrechter veroordeelde beidé verdachten conform den eiscli. Maihencsser Wielerbaan. Zondagmiddag houdt dé Rennersclub Schiedam Wielerwedstrijden op de Malhe- nessor Wielerbaan. Vermoedelijk zal dit wel do laatste wedstrijd in dit seizoen op de haan zijn. Het programma vermeldt o.ai een ach- tervolgingsklasscment en als hoofdnummer een 200 ronde koppelrace. op hem gericht. Vlug liet ze zich uit het zadel glijden en kwam naar hem toe. Alstublieft uw handenomhoog. Ik moet u óm uw wapens verzoeken." Zijn gezichL werd net zoo rood als zijn haar. „Wat is dat nu voor onzin..." be gon bij nijdig. „Heele-maal geen onzin," zei Mary be slist. ,,Houu üw handen omhoog, a's u niet wilt,'dat ik schiet." En met een han dige beweging trok ze een pistool uit zijn schouderholster en onderzocht, of hij nog) andere wapens bij zicli droeg. „Neemt u me soms gevangen?" „Het hoeft er wel iets van weg, vindt u niet?" vroeg ze, onwillekeurig glim- lachen a over haar triomf. „Maar maar wat hebt u daarmee voor? Dat gaat toch zoo maar niet? II bent krankzinnig." „Ik kan het wèl doen en ik doe hetdaa ook. 0 moet me niet verkeerd begrijpen- Als u tracht te vluchten, dan dwingt u me fce schieten. Mijn oom is naar de recht bank toe. Hij heelt me opdracht gegeven op de hoeve te passen. Ik kan niet dulden dat u, hangende het proces, een voor sprong op ons neemt, door rails fe leg gen U bent op onze.n grond gekomen j>n ik neem u gevangen wegens opzettelijke schending van ons gebied. Ja heuscb, ik. zal u vasthouden ook." Ze keek hem met fonkelende oogen aan. „Zoolang u behoorlijk blijft, "'Zult u als gast behan deld worden, mijnheer Meredith. Maar on danks dat- houd ik u gevangen." ,,U bent niet goed wijs. Er bestaat eer wet..." (Wordt vervolgd).

Schiedamsche Courant | 1940 | | pagina 6